|
All Times Local |
| Buffalo
3 | Princeton
9 | Sat, Nov 24 | 4:00 pm | 3 - 9 | final | | 207 | Cambridge/Isanti
1 | Duluth East
11 | Tue, Nov 27 | 7:00 pm | 1 - 11 | final | | | Sauk Rapids-Rice
2 | Rogers
2 | Tue, Nov 27 | 7:00 pm | 2 - 2 OT | final | | | Forest Lake
7 | St. Michael-Albertville
2 | Tue, Nov 27 | 7:00 pm | 7 - 2 | final | | | Red Wing
1 | Buffalo
5 | Tue, Nov 27 | 7:00 pm | 1 - 5 | final | | | Robbinsdale Cooper
1 | St. Michael-Albertville
6 | Thu, Nov 29 | 7:00 pm | 1 - 6 | final | | | Anoka
0 | Rogers
3 | Thu, Nov 29 | 7:00 pm | 0 - 3 | final | | | Sartell-St.Stephen
4 | Monticello/Annandale/Maple Lake
3 | Fri, Nov 30 | 7:00 pm | 4 - 3 | final | | 185 | Cambridge/Isanti
5 | Duluth Denfeld
9 | Sat, Dec 01 | 1:00 pm | 5 - 9 | final | | 124 | Roseau
7 | Buffalo
1 | Sat, Dec 01 | 3:00 pm | 7 - 1 | final | | | Cambridge/Isanti
10 | North Branch
2 | Tue, Dec 04 | 7:00 pm | 10 - 2 | final | | | Mahtomedi
7 | Rogers
3 | Tue, Dec 04 | 7:00 pm | 7 - 3 | final | | | Buffalo
1 | Osseo
2 | Tue, Dec 04 | 7:00 pm | 1 - 2 | final | | | Robbinsdale Armstrong
3 | St. Michael-Albertville
5 | Tue, Dec 04 | 7:00 pm | 3 - 5 | final | | | Cambridge/Isanti
3 | St. Michael-Albertville
4 | Thu, Dec 06 | 7:00 pm | 3 - 4 OT | final | | | Hutchinson
4 | Monticello/Annandale/Maple Lake
6 | Thu, Dec 06 | 7:00 pm | 4 - 6 | final | | | North Branch
2 | Rogers
13 | Thu, Dec 06 | 7:00 pm | 2 - 13 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Mound-Westonka
4 | Sat, Dec 08 | 2:00 pm | 1 - 4 | final | | | Sartell-St.Stephen
4 | St. Michael-Albertville
4 | Sat, Dec 08 | 3:00 pm | 4 - 4 OT | final | | | Buffalo
1 | Moorhead
4 | Sat, Dec 08 | 5:15 pm | 1 - 4 | final | | 120 | Orono
3 | Buffalo
3 | Tue, Dec 11 | 7:00 pm | 3 - 3 OT | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
3 | Northern Lakes
4 | Tue, Dec 11 | 7:00 pm | 3 - 4 | final | | 101 | Rogers
2 | Breck School
7 | Tue, Dec 11 | 7:30 pm | 2 - 7 | final | | 152 | Cambridge/Isanti
1 | Cloquet Esko Carlton
13 | Tue, Dec 11 | 7:30 pm | 1 - 13 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
4 | Providence Academy
9 | Thu, Dec 13 | 7:00 pm | 4 - 9 | final | | | St. Michael-Albertville
4 | Mound-Westonka
5 | Thu, Dec 13 | 7:00 pm | 4 - 5 | final | | | Cambridge/Isanti
2 | Chisago Lakes Area
8 | Sat, Dec 15 | 12:30 pm | 2 - 8 | final | | 342 | Rogers
| Hermantown
| Sat, Dec 15 | 3:00 pm | | postponed | | | Coon Rapids
1 | Buffalo
4 | Sat, Dec 15 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | | St. Michael-Albertville
3 | Tartan
5 | Sat, Dec 15 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | 138 | St. Paul Johnson
1 | Cambridge/Isanti
3 | Tue, Dec 18 | 7:00 pm | 1 - 3 | final | | | Rogers
3 | Totino-Grace
9 | Tue, Dec 18 | 7:00 pm | 3 - 9 | final | | | Buffalo
3 | St. Francis
2 | Tue, Dec 18 | 7:00 pm | 3 - 2 | final | | | Princeton
3 | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Tue, Dec 18 | 7:15 pm | 3 - 1 | final | | | Bloomington Kennedy
2 | Buffalo
3 | Thu, Dec 20 | 7:00 pm | 2 - 3 | final | | | St. Cloud Tech
5 | Monticello/Annandale/Maple Lake
3 | Thu, Dec 20 | 7:00 pm | 5 - 3 | final | | | Delano/Rockford
6 | St. Michael-Albertville
2 | Thu, Dec 20 | 7:00 pm | 6 - 2 | final | | | Rogers
2 | Little Falls
5 | Thu, Dec 20 | 7:15 pm | 2 - 5 | final | | | Minneapolis
1 | Cambridge/Isanti
2 | Sat, Dec 22 | 1:45 pm | 1 - 2 | final | | | Becker-Big Lake
2 | Monticello/Annandale/Maple Lake
8 | Sat, Dec 22 | 3:00 pm | 2 - 8 | final | | | Hermantown
11 | Rogers
2 | Sat, Dec 22 | 6:00 pm | 11 - 2 | final | | | Cretin-Derham Hall
3 | Rogers
0 | Wed, Dec 26 | 2:30 pm | 3 - 0 | final | | | Rogers
5 | St. Paul Academy/Mounds Park Acad
4 | Thu, Dec 27 | 12:30 pm | 5 - 4 OT | final | | | Cloquet Esko Carlton
8 | Buffalo
1 | Thu, Dec 27 | 4:00 pm | 8 - 1 | final | | | Albert Lea
2 | Cambridge/Isanti
4 | Thu, Dec 27 | 5:00 pm | 2 - 4 | final | | | Chanhassen
4 | St. Michael-Albertville
1 | Thu, Dec 27 | 5:00 pm | 4 - 1 | final | | | Fergus Falls
5 | Monticello/Annandale/Maple Lake
0 | Thu, Dec 27 | 7:00 pm | 5 - 0 | final | | | Buffalo
1 | Bemidji
0 | Fri, Dec 28 | 1:00 pm | 1 - 0 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
5 | West Fargo, ND
3 | Fri, Dec 28 | 2:00 pm | 5 - 3 | final | | | St. Michael-Albertville
1 | Fargo North, ND
5 | Fri, Dec 28 | 2:30 pm | 1 - 5 | final | | | DC Everest
1 | Cambridge/Isanti
2 | Fri, Dec 28 | 3:00 pm | 1 - 2 OT | final | | | Forest Lake
4 | Rogers
1 | Fri, Dec 28 | 3:00 pm | 4 - 1 | final | | | St.Louis Park
1 | Buffalo
1 | Sat, Dec 29 | 12:00 pm | 1 - 1 OT | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Park Rapids
1 | Sat, Dec 29 | 2:00 pm | 1 - 1 OT | final | | | St. Michael-Albertville
3 | Irondale
6 | Sat, Dec 29 | 2:30 pm | 3 - 6 | final | | | Simley
0 | Cambridge/Isanti
3 | Sat, Dec 29 | 3:00 pm | 0 - 3 | final | | | St. Cloud Tech
2 | St. Michael-Albertville
3 | Thu, Jan 03 | 7:00 pm | 2 - 3 | final | | | Cambridge/Isanti
3 | Rogers
4 | Thu, Jan 03 | 7:00 pm | 3 - 4 OT | final | | | Buffalo
0 | Champlin Park
3 | Thu, Jan 03 | 7:30 pm | 0 - 3 | final | | | Brainerd
6 | Monticello/Annandale/Maple Lake
2 | Sat, Jan 05 | 3:00 pm | 6 - 2 | final | | 115 | Duluth Denfeld
3 | Buffalo
1 | Sat, Jan 05 | 5:00 pm | 3 - 1 | final | | 136 | Spring Lake Park
1 | Cambridge/Isanti
2 | Sat, Jan 05 | 7:00 pm | 1 - 2 | final | | | Prairie Centre
0 | Monticello/Annandale/Maple Lake
4 | Tue, Jan 08 | 7:00 pm | 0 - 4 | final | | | Champlin Park
6 | Cambridge/Isanti
2 | Tue, Jan 08 | 7:00 pm | 6 - 2 | final | | | St. Francis
1 | Rogers
7 | Tue, Jan 08 | 7:00 pm | 1 - 7 | final | | | St. Michael-Albertville
6 | Waconia
0 | Tue, Jan 08 | 7:00 pm | 6 - 0 | final | | | St. Michael-Albertville
2 | St. Francis
6 | Thu, Jan 10 | 7:00 pm | 2 - 6 | final | | | Buffalo
4 | Rogers
2 | Thu, Jan 10 | 8:00 pm | 4 - 2 | final | | 112 | Cambridge/Isanti
2 | Buffalo
3 | Sat, Jan 12 | 3:00 pm | 2 - 3 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
| Prairie Centre
| Sat, Jan 12 | 7:13 pm | | no data | - | 134 | St. Francis
7 | Cambridge/Isanti
1 | Tue, Jan 15 | 7:00 pm | 7 - 1 | final | | | Buffalo
2 | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Tue, Jan 15 | 7:00 pm | 2 - 1 | final | | | East Ridge
5 | St. Michael-Albertville
2 | Tue, Jan 15 | 7:00 pm | 5 - 2 | final | | | Rogers
3 | Princeton
3 | Tue, Jan 15 | 7:15 pm | 3 - 3 OT | final | | 135 | St. Michael-Albertville
7 | Cambridge/Isanti
4 | Thu, Jan 17 | 7:00 pm | 7 - 4 | final | | | Rogers
2 | Monticello/Annandale/Maple Lake
3 | Thu, Jan 17 | 7:00 pm | 2 - 3 | final | | 125 | St. Michael-Albertville
4 | Buffalo
5 | Sat, Jan 19 | 7:00 pm | 4 - 5 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Rochester Lourdes
4 | Tue, Jan 22 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | | St.Louis Park
0 | Rogers
4 | Tue, Jan 22 | 7:00 pm | 0 - 4 | final | | | Buffalo
3 | St. Michael-Albertville
5 | Thu, Jan 24 | 7:00 pm | 3 - 5 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
0 | Cambridge/Isanti
1 | Thu, Jan 24 | 7:00 pm | 0 - 1 | final | | | St. Michael-Albertville
1 | Monticello/Annandale/Maple Lake
4 | Sat, Jan 26 | 3:00 pm | 1 - 4 | final | | 133 | Rogers
7 | Cambridge/Isanti
0 | Sat, Jan 26 | 7:00 pm | 7 - 0 | final | | | Rogers
5 | St. Michael-Albertville
1 | Tue, Jan 29 | 7:00 pm | 5 - 1 | final | | | Northern Lakes
4 | Cambridge/Isanti
1 | Tue, Jan 29 | 7:00 pm | 4 - 1 | final | | 123 | Rogers
4 | Buffalo
6 | Thu, Jan 31 | 7:00 pm | 4 - 6 | final | | | Northern Lakes
1 | Monticello/Annandale/Maple Lake
4 | Thu, Jan 31 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | 165 | St. Michael-Albertville
3 | Coon Rapids
3 | Thu, Jan 31 | 7:30 pm | 3 - 3 OT | final | | | Cambridge/Isanti
0 | Princeton
7 | Fri, Feb 01 | 7:15 pm | 0 - 7 | final | | | Proctor
3 | Rogers
7 | Sat, Feb 02 | 3:00 pm | 3 - 7 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
4 | Buffalo
3 | Sat, Feb 02 | 7:00 pm | 4 - 3 | final | | | Cambridge/Isanti
4 | Monticello/Annandale/Maple Lake
5 | Tue, Feb 05 | 7:00 pm | 4 - 5 | final | | 88 | Buffalo
5 | Brainerd
7 | Tue, Feb 05 | 7:15 pm | 5 - 7 | final | | | Rochester Lourdes
6 | Rogers
1 | Thu, Feb 07 | 7:00 pm | 6 - 1 | final | | | St. Michael-Albertville
1 | Prior Lake
6 | Thu, Feb 07 | 7:00 pm | 1 - 6 | final | | | Duluth East
6 | St. Michael-Albertville
1 | Sat, Feb 09 | 3:00 pm | 6 - 1 | final | | 118 | Irondale
1 | Buffalo
4 | Sat, Feb 09 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
1 | Rogers
4 | Sat, Feb 09 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | 127 | Buffalo
2 | Cambridge/Isanti
0 | Tue, Feb 12 | 7:00 pm | 2 - 0 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
2 | St. Michael-Albertville
3 | Tue, Feb 12 | 7:00 pm | 2 - 3 OT | final | | | Rogers
2 | St. Cloud Cathedral
7 | Tue, Feb 12 | 7:15 pm | 2 - 7 | final | | 116 | Hopkins
3 | Buffalo
2 | Thu, Feb 14 | 7:00 pm | 3 - 2 | final | | | Legacy Christian Academy
3 | Cambridge/Isanti
0 | Thu, Feb 14 | 7:00 pm | 3 - 0 | final | | | St. Michael-Albertville
3 | Rogers
5 | Thu, Feb 14 | 7:00 pm | 3 - 5 | final | | | Sartell-St.Stephen
4 | St. Michael-Albertville
4 | Sun, Dec 08 | 3:00 pm | 4 - 4 OT | final | |
|
|
|