All Times Local |
001 | Sno-King Jr. Thunderbirds 16U
3 | MNEPDL North 16U
7 | Thu, Oct 15 | 6:30 PM | 3 - 7 |
Final | | 002 | Team North Dakota 16U
3 | Texas Jr. Brahmas 16U
4 | Thu, Oct 15 | 6:30 PM | 3 - 4 |
Final | | 003 | Minnesota Magicians American 16U
6 | NE Wisconsin Hornets 16U
1 | Thu, Oct 15 | 6:45 PM | 6 - 1 |
Final | | 004 | Sioux Falls Jr. Stampede 16U
2 | MNEPDL 16U
4 | Thu, Oct 15 | 6:45 PM | 2 - 4 |
Final | | 001 | Team North Dakota 18U
4 | MNEPDL 18U
3 | Thu, Oct 15 | 8:30 PM | 4 - 3 |
Final | | 002 | NE Wisconsin Hornets 18U
0 | Sioux Falls Jr. Stampede 18U
6 | Thu, Oct 15 | 8:30 PM | 0 - 6 |
Final | | 001 | POE Varsity 14U
6 | California Titans 14U
2 | Fri, Oct 16 | 8:00 AM | 6 - 2 |
Final | | 002 | HC Dallas 14U
4 | Rocky Mountain Roughriders 14U
3 | Fri, Oct 16 | 8:15 AM | 4 - 3 |
Final | | 003 | Team North Dakota 14U
3 | Omaha AAA 14U
0 | Fri, Oct 16 | 8:30 AM | 3 - 0 |
Final | | 004 | Rosemount Irish 14U
5 | Sioux Falls Jr. Stampede 14U
2 | Fri, Oct 16 | 8:45 AM | 5 - 2 |
Final | | 005 | Minnesota Magicians American 16U
2 | Sioux Falls Jr. Stampede 16U
1 | Fri, Oct 16 | 10:00 AM | 2 - 1 |
Final | | 006 | NE Wisconsin Hornets 16U
1 | Team North Dakota 16U
10 | Fri, Oct 16 | 10:15 AM | 1 - 10 |
Final | | 007 | MNEPDL 16U
4 | Sno-King Jr. Thunderbirds 16U
5 | Fri, Oct 16 | 10:30 AM | 4 - 5 |
Final | | 008 | Texas Jr. Brahmas 16U
0 | MNEPDL North 16U
8 | Fri, Oct 16 | 10:45 AM | 0 - 8 |
Final | | 007 | Sioux Falls Jr. Stampede 18U
5 | Team North Dakota 18U
2 | Fri, Oct 16 | 2:00 PM | 5 - 2 |
Final | | 008 | MNEPDL 18U
5 | NE Wisconsin Hornets 18U
2 | Fri, Oct 16 | 2:15 PM | 5 - 2 |
Final | | 009 | Sioux Falls Jr. Stampede 16U
2 | Team North Dakota 16U
4 | Fri, Oct 16 | 4:00 PM | 2 - 4 |
Final | | 010 | Sno-King Jr. Thunderbirds 16U
3 | Minnesota Magicians American 16U
5 | Fri, Oct 16 | 5:45 PM | 3 - 5 |
Final | | 005 | California Titans 14U
1 | Rosemount Irish 14U
7 | Fri, Oct 16 | 6:00 PM | 1 - 7 |
Final | | 011 | MNEPDL North 16U
9 | NE Wisconsin Hornets 16U
1 | Fri, Oct 16 | 6:00 PM | 9 - 1 |
Final | | 012 | MNEPDL 16U
11 | Texas Jr. Brahmas 16U
0 | Fri, Oct 16 | 6:30 PM | 11 - 0 |
Final | | 006 | Rocky Mountain Roughriders 14U
1 | Team North Dakota 14U
7 | Fri, Oct 16 | 7:45 PM | 1 - 7 |
Final | | 007 | Omaha AAA 14U
3 | HC Dallas 14U
4 | Fri, Oct 16 | 8:00 PM | 3 - 4 SO |
Final | | 008 | Sioux Falls Jr. Stampede 14U
4 | POE Varsity 14U
3 | Fri, Oct 16 | 8:00 PM | 4 - 3 |
Final | | 010 | NE Wisconsin Hornets 18U
2 | Team North Dakota 18U
3 | Sat, Oct 17 | 8:15 AM | 2 - 3 SO |
Final | | 011 | Sioux Falls Jr. Stampede 18U
3 | MNEPDL 18U
2 | Sat, Oct 17 | 8:15 AM | 3 - 2 |
Final | | 010 | POE Varsity 14U
1 | Rocky Mountain Roughriders 14U
3 | Sat, Oct 17 | 10:00 AM | 1 - 3 |
Final | | 009 | Rosemount Irish 14U
3 | Omaha AAA 14U
1 | Sat, Oct 17 | 10:15 AM | 3 - 1 |
Final | | 011 | Team North Dakota 14U
1 | California Titans 14U
2 | Sat, Oct 17 | 10:15 AM | 1 - 2 |
Final | | 012 | HC Dallas 14U
2 | Sioux Falls Jr. Stampede 14U
0 | Sat, Oct 17 | 10:45 AM | 2 - 0 |
Final | | 013 | Team North Dakota 16U
3 | Sno-King Jr. Thunderbirds 16U
2 | Sat, Oct 17 | 12:00 PM | 3 - 2 SO |
Final | | 014 | MNEPDL North 16U
4 | Sioux Falls Jr. Stampede 16U
0 | Sat, Oct 17 | 12:15 PM | 4 - 0 |
Final | | 015 | Texas Jr. Brahmas 16U
3 | Minnesota Magicians American 16U
4 | Sat, Oct 17 | 12:15 PM | 3 - 4 SO |
Final | | 016 | NE Wisconsin Hornets 16U
3 | MNEPDL 16U
4 | Sat, Oct 17 | 1:15 PM | 3 - 4 SO |
Final | | 015 | Team North Dakota 18U
7 | MNEPDL 18U
6 | Sat, Oct 17 | 2:15 PM | 7 - 6 SO |
Final | | 016 | NE Wisconsin Hornets 18U
1 | Sioux Falls Jr. Stampede 18U
2 | Sat, Oct 17 | 3:15 PM | 1 - 2 SO |
Final | | 013 | Omaha AAA 14U
5 | POE Varsity 14U
4 | Sat, Oct 17 | 4:00 PM | 5 - 4 SO |
Final | | 014 | Rocky Mountain Roughriders 14U
0 | Rosemount Irish 14U
8 | Sat, Oct 17 | 4:15 PM | 0 - 8 |
Final | | 015 | Sioux Falls Jr. Stampede 14U
0 | Team North Dakota 14U
8 | Sat, Oct 17 | 6:00 PM | 0 - 8 |
Final | | 016 | California Titans 14U
1 | HC Dallas 14U
8 | Sat, Oct 17 | 6:15 PM | 1 - 8 |
Final | | 017 | Texas Jr. Brahmas 16U
1 | MNEPDL North 16U
6 | Sat, Oct 17 | 8:00 PM | 1 - 6 |
Final | | 018 | Minnesota Magicians American 16U
6 | Sno-King Jr. Thunderbirds 16U
3 | Sat, Oct 17 | 8:15 PM | 6 - 3 |
Final | | 017 | HC Dallas 14U
1 | Omaha AAA 14U
0 | Sun, Oct 18 | 8:00 AM | 1 - 0 |
Final | | 018 | Sioux Falls Jr. Stampede 14U
3 | Rosemount Irish 14U
5 | Sun, Oct 18 | 8:15 AM | 3 - 5 |
Final | | 017 | Team North Dakota 18U
1 | Sioux Falls Jr. Stampede 18U
8 | Sun, Oct 18 | 8:45 AM | 1 - 8 |
Final | | 019 | Minnesota Magicians American 16U
2 | MNEPDL North 16U
5 | Sun, Oct 18 | 12:00 PM | 2 - 5 |
Final | | 019 | HC Dallas 14U
0 | Rosemount Irish 14U
4 | Sun, Oct 18 | 2:30 PM | 0 - 4 |
Final | |
|
|
|