|
All Times Local |
| Grosse Pointe North
3 | Brother Rice
11 | Wed, Nov 20 | 6:00 pm | 3 - 11 | final | | | Catholic Central
10 | Port Huron Northern
0 | Wed, Nov 20 | 6:30 pm | 10 - 0 | final | | | Cranbrook
3 | Port Huron Northern
2 | Thu, Nov 21 | 6:00 pm | 3 - 2 | final | | | Catholic Central
2 | Culver Academy
4 | Fri, Nov 22 | 8:00 pm | 2 - 4 | final | | | Catholic Central
1 | Culver Academy
4 | Sat, Nov 23 | 11:00 am | 1 - 4 | final | | | St. Marys Prep
4 | Grosse Pointe North
1 | Sat, Nov 23 | 5:10 pm | 4 - 1 | final | | | Birm Unified
1 | Cranbrook
3 | Sat, Nov 23 | 7:15 pm | 1 - 3 | final | | | St. Marys Prep
3 | Brighton
2 | Wed, Nov 27 | 7:00 pm | 3 - 2 OT | final | | | Cranbrook
2 | Trenton HS
5 | Wed, Nov 27 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | Brother Rice
5 | Catholic Central
2 | Wed, Nov 27 | 8:00 pm | 5 - 2 | final | | | Salem
4 | Cranbrook
1 | Fri, Nov 29 | 2:30 pm | 4 - 1 | final | | | Port Huron Northern
9 | Port Huron High
1 | Fri, Nov 29 | 3:00 pm | 9 - 1 | final | | | Grand Rapids Catholic Central
3 | St. Marys Prep
3 | Fri, Nov 29 | 7:30 pm | 3 - 3 OT | final | | | Clarkston
1 | Cranbrook
6 | Sat, Nov 30 | 12:15 pm | 1 - 6 | final | | | Port Huron Northern
5 | Marysville HS
3 | Sat, Nov 30 | 3:00 pm | 5 - 3 | final | | | St. Ignatius
5 | St. Marys Prep
1 | Sat, Nov 30 | 5:30 pm | 5 - 1 | final | | | Liv Stevenson
4 | Brother Rice
4 | Sat, Nov 30 | 8:00 pm | 4 - 4 OT | final | | | Grosse Pointe North
5 | Port Huron Northern
6 | Wed, Dec 04 | 6:30 pm | 5 - 6 | final | | | Gabriel Richard
3 | Cranbrook
4 | Wed, Dec 04 | 7:15 pm | 3 - 4 OT |
final | | | Divine Child
0 | Catholic Central
9 | Wed, Dec 04 | 7:30 pm | 0 - 9 | final | | | Brother Rice
3 | St. Marys Prep
1 | Wed, Dec 04 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Gabriel Richard
4 | St. Marys Prep
3 | Thu, Dec 05 | 4:30 pm | 4 - 3 OT | final | | | U of D Jesuit
0 | Catholic Central
2 | Thu, Dec 05 | 5:30 pm | 0 - 2 | final | | | Brother Rice
10 | Cranbrook
1 | Thu, Dec 05 | 7:25 pm | 10 - 1 | final | | | DeLaSalle
2 | Cranbrook
8 | Sat, Dec 07 | 4:00 pm | 2 - 8 | final | | | Divine Child
0 | St. Marys Prep
2 | Sat, Dec 07 | 5:25 pm | 0 - 2 | final | | | Port Huron Northern
0 | Trenton HS
4 | Sat, Dec 07 | 6:00 pm | 0 - 4 |
final | | | Brother Rice
0 | Catholic Central
4 | Sat, Dec 07 | 7:00 pm | 0 - 4 | final | | | Port Huron Northern
0 | Catholic Central
7 | Tue, Dec 10 | 7:30 pm | 0 - 7 | final | | | St. Marys Prep
3 | Port Huron Northern
4 | Wed, Dec 11 | 6:30 pm | 3 - 4 OT | final | | | Brother Rice
9 | DeLaSalle
0 | Thu, Dec 12 | 8:00 pm | 9 - 0 | final | | | St. Marys Prep
2 | Cranbrook
4 | Fri, Dec 13 | 7:15 pm | 2 - 4 | final | | | Port Huron Northern
3 | Canton
4 | Sat, Dec 14 | 10:00 am | 3 - 4 | final | | | Cranbrook
3 | Plymouth
2 | Sat, Dec 14 | 2:00 pm | 3 - 2 | final | | | St. Marys Prep
2 | Salem
3 | Sat, Dec 14 | 4:30 pm | 2 - 3 | final | | | Brother Rice
4 | Hartland
2 | Sat, Dec 14 | 6:30 pm | 4 - 2 | final | | | Catholic Central
7 | Brighton
0 | Sat, Dec 14 | 7:30 pm | 7 - 0 | final | | | Anchor Bay
0 | Port Huron Northern
7 | Thu, Dec 19 | 6:00 pm | 0 - 7 | final | | | Cranbrook
3 | Calumet High School
3 | Fri, Dec 20 | 7:00 pm | 3 - 3 OT | final | | | U of D Jesuit
2 | St. Marys Prep
1 | Fri, Dec 20 | 7:30 pm | 2 - 1 OT | final | | | Cranbrook
2 | Calumet High School
3 | Sat, Dec 21 | 1:00 pm | 2 - 3 OT | final | | | St. Marys Prep
3 | Brother Rice
7 | Sat, Dec 21 | 7:00 pm | 3 - 7 | final | | | St. Marys Prep
4 | Escanaba
1 | Fri, Dec 27 | 7:00 pm | 4 - 1 | final | | | Howell
3 | St. Marys Prep
2 | Sat, Dec 28 | 7:00 pm | 3 - 2 | final | | | Romeo
1 | Port Huron Northern
4 | Sat, Jan 04 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | | Catholic Central
6 | St. Marys Prep
0 | Sat, Jan 04 | 7:30 pm | 6 - 0 | final | | | Brother Rice
8 | Port Huron Northern
2 | Tue, Jan 07 | 6:00 pm | 8 - 2 | final | | | Grosse Pointe South
4 | Catholic Central
3 | Wed, Jan 08 | 7:30 pm | 4 - 3 | final | | | Port Huron Northern
7 | DeLaSalle
1 | Thu, Jan 09 | 8:00 pm | 7 - 1 | final | | | Catholic Central
5 | St. Michaels (Toronto)
4 | Fri, Jan 10 | 3:00 pm | 5 - 4 OT | final | | | Grosse Pointe North
0 | Cranbrook
8 | Fri, Jan 10 | 7:15 pm | 0 - 8 | final | | | DeLaSalle
1 | St. Marys Prep
7 | Fri, Jan 10 | 7:30 pm | 1 - 7 | final | | | Cranbrook
2 | Grosse Pointe South
6 | Sat, Jan 11 | 5:20 pm | 2 - 6 | final | | | Port Huron Northern
2 | Brother Rice
5 | Tue, Jan 14 | 6:00 pm | 2 - 5 | final | | | Brother Rice
5 | Houghton
3 | Fri, Jan 17 | 7:00 pm | 5 - 3 | final | | | Catholic Central
2 | Cranbrook
1 | Fri, Jan 17 | 7:15 pm | 2 - 1 | final | | | St. Francis Toledo
1 | St. Marys Prep
3 | Fri, Jan 17 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | Port Huron Northern
0 | Flint Powers
3 | Sat, Jan 18 | 3:00 pm | 0 - 3 | final | | | Brother Rice
3 | Calumet High School
4 | Sat, Jan 18 | 7:00 pm | 3 - 4 | final | | | Cranbrook
| Catholic Central
| Sat, Jan 18 | 7:30 pm | | no data | - | | Catholic Central
1 | Brother Rice
2 | Wed, Jan 22 | 7:30 pm | 1 - 2 | final | | | Port Huron Northern
2 | Marquette
6 | Fri, Jan 24 | 7:00 pm | 2 - 6 | final | | | St. Marys Prep
1 | Catholic Central
5 | Fri, Jan 24 | 7:30 pm | 1 - 5 | final | | | Port Huron Northern
1 | Marquette
5 | Sat, Jan 25 | 2:00 pm | 1 - 5 | final | | | Catholic Central
4 | U of D Jesuit
1 | Sat, Jan 25 | 4:30 pm | 4 - 1 | final | | | Cranbrook
8 | DeLaSalle
4 | Sat, Jan 25 | 6:00 pm | 8 - 4 | final | | | Brother Rice
3 | Trenton HS
0 | Sat, Jan 25 | 7:30 pm | 3 - 0 |
final | | | Cranbrook
2 | Brother Rice
6 | Wed, Jan 29 | 6:30 pm | 2 - 6 | final | | | Catholic Central
6 | Trenton HS
2 | Wed, Jan 29 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | Grosse Pointe South
3 | St. Marys Prep
1 | Wed, Jan 29 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Port Huron High
0 | Port Huron Northern
3 | Thu, Jan 30 | 7:30 pm | 0 - 3 | final | | | St. Ignatius
2 | Catholic Central
7 | Fri, Jan 31 | 5:30 pm | 2 - 7 | final | | | U of D Jesuit
3 | Cranbrook
4 | Fri, Jan 31 | 7:15 pm | 3 - 4 OT |
final | | | Lake Forest Academy
6 | Brother Rice
3 | Fri, Jan 31 | 7:30 pm | 6 - 3 | final | | | U of D Jesuit
6 | Port Huron Northern
5 | Sat, Feb 01 | 3:00 pm | 6 - 5 OT | final | | | St. Ignatius
2 | Brother Rice
5 | Sat, Feb 01 | 3:30 pm | 2 - 5 | final | | | Lake Forest Academy
2 | Catholic Central
5 | Sat, Feb 01 | 7:30 pm | 2 - 5 | final | | | Trenton HS
4 | St. Marys Prep
2 | Sat, Feb 01 | 7:30 pm | 4 - 2 | final | | | Brother Rice
4 | Grosse Pointe South
1 | Wed, Feb 05 | 5:15 pm | 4 - 1 | final | | | Rochester Unified
2 | Port Huron Northern
5 | Thu, Feb 06 | 5:20 pm | 2 - 5 | final | | | Traverse City Central
3 | St. Marys Prep
5 | Fri, Feb 07 | 11:30 am | 3 - 5 | final | | | Hartland
3 | Cranbrook
3 | Fri, Feb 07 | 4:00 pm | 3 - 3 OT | final | | | Saginaw Heritage
3 | Brother Rice
0 | Fri, Feb 07 | 4:20 pm | 3 - 0 | final | | | Notre Dame Academy (WI)
1 | Catholic Central
2 | Fri, Feb 07 | 6:00 pm | 1 - 2 | final | | | GR Christian
1 | Port Huron Northern
9 | Fri, Feb 07 | 8:40 pm | 1 - 9 | final | | | Notre Dame Academy (WI)
3 | Brother Rice
2 | Sat, Feb 08 | 10:00 am | 3 - 2 | final | | | Houghton
2 | Cranbrook
1 | Sat, Feb 08 | 12:20 pm | 2 - 1 | final | | | Forest Hills Central
3 | St. Marys Prep
2 | Sat, Feb 08 | 2:50 pm | 3 - 2 | final | | | Hartland
0 | Catholic Central
5 | Sat, Feb 08 | 4:30 pm | 0 - 5 | final | | | Grosse Pointe South
8 | Port Huron Northern
2 | Wed, Feb 12 | 6:30 pm | 8 - 2 | final | | | St. Marys Prep
2 | Hartland
5 | Wed, Feb 12 | 7:00 pm | 2 - 5 | final | | | Brother Rice
6 | Plymouth
1 | Wed, Feb 12 | 7:00 pm | 6 - 1 | final | | | DeLaSalle
1 | Catholic Central
9 | Wed, Feb 12 | 8:00 pm | 1 - 9 | final | | | Brother Rice
3 | U of D Jesuit
3 | Fri, Feb 14 | 6:00 pm | 3 - 3 OT | final | | | Port Huron Northern
3 | Cranbrook
4 | Fri, Feb 14 | 7:15 pm | 3 - 4 | final | | | Cranbrook
4 | St. Marys Prep
2 | Sat, Feb 15 | 12:30 pm | 4 - 2 | final | | | Liv Stevenson
0 | Catholic Central
4 | Sat, Feb 15 | 7:30 pm | 0 - 4 | final | | | Marysville HS
0 | Port Huron Northern
8 | Tue, Feb 18 | 6:00 pm | 0 - 8 | final | | | Brighton
2 | Brother Rice
4 | Wed, Feb 19 | 6:30 pm | 2 - 4 | final | | | Trenton HS
3 | Cranbrook
1 | Fri, Feb 21 | 7:15 pm | 3 - 1 |
final | | | Brother Rice
1 | Cranbrook
2 | Sat, Feb 22 | 7:15 pm | 1 - 2 | final | | | Port Huron Northern
3 | St. Marys Prep
4 | Sat, Feb 22 | 7:30 pm | 3 - 4 | final | | | Grosse Pointe North
| Catholic Central
| Sat, Feb 22 | 8:00 pm | | no data | - | | Ubly
0 | Port Huron Northern
8 | Tue, Feb 25 | 5:30 pm | 0 - 8 | final | | | Grand Blanc
0 | St. Marys Prep
9 | Tue, Feb 25 | 6:00 pm | 0 - 9 | final | | | West Bloomfield
1 | Brother Rice
14 | Tue, Feb 25 | 7:30 pm | 1 - 14 | final | | | Berkley-Ferndale
0 | Catholic Central
7 | Wed, Feb 26 | 5:00 pm | 0 - 7 | final | | | Milford
0 | Cranbrook
7 | Fri, Feb 28 | 7:00 pm | 0 - 7 | final | | | Lakeland
0 | Brother Rice
8 | Fri, Feb 28 | 7:30 pm | 0 - 8 | final | | | Romeo
1 | Port Huron Northern
6 | Sat, Feb 29 | 12:00 pm | 1 - 6 | final | | | Detroit Country Day
4 | Cranbrook
2 | Sat, Feb 29 | 4:10 pm | 4 - 2 | final | | | Farmington
0 | Catholic Central
10 | Sat, Feb 29 | 5:00 pm | 0 - 10 | final | | | Brighton
3 | St. Marys Prep
2 | Sat, Feb 29 | 7:00 pm | 3 - 2 | final | | | Lake Orion HS
1 | Brother Rice
9 | Wed, Mar 04 | 5:00 pm | 1 - 9 | final | | | Chippewa Valley
1 | Port Huron Northern
9 | Wed, Mar 04 | 5:30 pm | 1 - 9 | final | | | Birm Unified
1 | Catholic Central
9 | Wed, Mar 04 | 7:30 pm | 1 - 9 | final | | | Port Huron Northern
1 | Brother Rice
6 | Sat, Mar 07 | 4:00 pm | 1 - 6 | final | | | Salem
1 | Catholic Central
6 | Sat, Mar 07 | 6:45 pm | 1 - 6 | final | |
|
|
|