|
All Times Local |
| Edina
6 | Maple Grove
1 | Fri, Nov 23 | 5:00 pm | 6 - 1 | final | | | Maple Grove
3 | Buffalo Bison
2 | Sat, Nov 24 | 5:00 pm | 3 - 2 | final | | | Champlin Park
6 | Marshall
1 | Tue, Nov 27 | 7:30 pm | 6 - 1 | final | | | Hopkins
7 | North Metro
3 | Thu, Nov 29 | 7:30 pm | 7 - 3 | final | | | Champlin Park
7 | North
2 | Thu, Nov 29 | 7:30 pm | 7 - 2 | final | | | Centennial
6 | Roseville Raiders
2 | Thu, Nov 29 | 8:00 pm | 6 - 2 | final | | | Blaine
9 | Thief River Falls/Goodridge Prowler
3 | Sat, Dec 01 | 3:00 pm | 9 - 3 | final | | | Armstrong
0 | Osseo
1 | Sat, Dec 01 | 7:30 pm | 0 - 1 OT | final | | | Andover
1 | Elk River
6 | Tue, Dec 04 | 7:30 pm | 1 - 6 | final | | | Champlin Park
0 | Wayzata
3 | Tue, Dec 04 | 7:30 pm | 0 - 3 | final | | | North Metro
3 | Champlin Park
6 | Thu, Dec 06 | 7:30 pm | 3 - 6 | final | | | Centennial
4 | Blaine
1 | Thu, Dec 06 | 7:30 pm | 4 - 1 | final | | | Andover
1 | Maple Grove
2 | Thu, Dec 06 | 7:30 pm | 1 - 2 | final | | | Osseo
5 | Coon Rapids
6 | Thu, Dec 06 | 7:30 pm | 5 - 6 | final | | | Anoka
4 | Elk River
0 | Thu, Dec 06 | 7:30 pm | 4 - 0 | final | | | Hermantown
1 | Andover
5 | Sat, Dec 08 | 3:30 am | 1 - 5 | final | | | Blaine
8 | Coon Rapids
2 | Sat, Dec 08 | 2:30 pm | 8 - 2 | final | | | Brainerd/Pillager/Pierz Warriors
2 | Elk River
1 | Sat, Dec 08 | 3:00 pm | 2 - 1 | final | | | Osseo
5 | North Metro
0 | Sat, Dec 08 | 3:30 pm | 5 - 0 | final | | | Anoka
2 | Centennial
6 | Sat, Dec 08 | 7:30 pm | 2 - 6 | final | | | Maple Grove
4 | Champlin Park
5 | Sat, Dec 08 | 7:30 pm | 4 - 5 OT | final | | | Elk River
8 | North Metro
2 | Mon, Dec 10 | 7:30 pm | 8 - 2 | final | | | St. Francis
1 | Andover
4 | Tue, Dec 11 | 7:30 am | 1 - 4 | final | | | North Metro
3 | Andover
6 | Thu, Dec 13 | 7:30 pm | 3 - 6 | final | | | Elk River
3 | Centennial
6 | Thu, Dec 13 | 7:30 pm | 3 - 6 OT | final | | | Coon Rapids
1 | Champlin Park
2 | Thu, Dec 13 | 7:30 pm | 1 - 2 | final | | | Blaine
5 | Osseo
2 | Thu, Dec 13 | 7:30 pm | 5 - 2 | final | | | Anoka
4 | North Metro
2 | Sat, Dec 15 | 3:30 pm | 4 - 2 | final | | | Osseo
1 | Centennial
4 | Sat, Dec 15 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Elk River
1 | Maple Grove
2 | Sat, Dec 15 | 7:30 pm | 1 - 2 OT | final | | | Andover
6 | Coon Rapids
2 | Sat, Dec 15 | 7:30 pm | 6 - 2 | final | | | Champlin Park
2 | Blaine
1 | Sat, Dec 15 | 7:30 pm | 2 - 1 | final | | | Maple Grove
5 | Centennial
3 | Tue, Dec 18 | 7:30 pm | 5 - 3 | final | | | Elk River
2 | Eden Prairie Eagles
6 | Wed, Dec 19 | 6:00 pm | 2 - 6 | final | | | Blaine
7 | Andover
3 | Thu, Dec 20 | 7:30 am | 7 - 3 | final | | | Champlin Park
3 | Osseo
6 | Thu, Dec 20 | 7:30 pm | 3 - 6 | final | | | North Metro
2 | Rogers/Zimmerman
4 | Thu, Dec 20 | 7:30 pm | 2 - 4 | final | | | Edina
4 | Elk River
3 | Thu, Dec 20 | 8:30 pm | 4 - 3 | final | | | Elk River
4 | Grand Rapids
6 | Fri, Dec 21 | 6:00 pm | 4 - 6 | final | | | Andover
3 | Cloquet Esko Carlton
3 | Sat, Dec 22 | 7:30 am | 3 - 3 OT | final | | | Osseo
4 | Wayzata
2 | Sat, Dec 22 | 7:00 pm | 4 - 2 | final | | | Irondale Knights
1 | Champlin Park
8 | Sat, Dec 22 | 7:22 pm | 1 - 8 | final | | | Coon Rapids
8 | Bemidji Lumberjacks
3 | Sat, Dec 22 | 7:30 pm | 8 - 3 | final | | | Park Rapids
6 | North Metro
3 | Wed, Dec 26 | 11:00 am | 6 - 3 | final | | | Andover
6 | Cambridge/Isanti
1 | Wed, Dec 26 | 12:00 pm | 6 - 1 | final | | | Blake School
2 | Maple Grove
8 | Wed, Dec 26 | 3:00 pm | 2 - 8 | final | | | Anoka
1 | Hopkins
5 | Wed, Dec 26 | 3:15 pm | 1 - 5 | final | | | Stillwater Ponies
4 | Champlin Park
0 | Wed, Dec 26 | 6:00 pm | 4 - 0 | final | | | Blaine
8 | Brainerd/Pillager/Pierz Warriors
3 | Wed, Dec 26 | 6:00 pm | 8 - 3 | final | | | Minnetonka
5 | Centennial
2 | Wed, Dec 26 | 6:00 pm | 5 - 2 | final | | | North Metro
7 | Waseca Blue Jays
1 | Thu, Dec 27 | 12:00 pm | 7 - 1 | final | | | Burnsville
5 | Champlin Park
3 | Thu, Dec 27 | 3:00 pm | 5 - 3 | final | | | Moorhead Spuds
0 | Centennial
0 | Thu, Dec 27 | 3:00 pm | 0 - 0 OT | final | | | Maple Grove
3 | Eastview Lightning
4 | Thu, Dec 27 | 6:00 pm | 3 - 4 | final | | | Andover
0 | Forest Lake
5 | Thu, Dec 27 | 6:00 pm | 0 - 5 | final | | | Osseo
5 | Grafton/Park River
3 | Thu, Dec 27 | 7:30 pm | 5 - 3 | final | | | Blaine
2 | Saint Thomas Academy Cadets
7 | Thu, Dec 27 | 8:30 pm | 2 - 7 | final | | | Centennial
1 | Duluth East Greyhounds
1 | Fri, Dec 28 | 12:30 pm | 1 - 1 OT | final | | | North Metro
2 | Monticello/Annandale/Maple Lake
3 | Fri, Dec 28 | 12:45 pm | 2 - 3 OT | forfeit | | | Champlin Park
6 | Orono
2 | Fri, Dec 28 | 3:00 pm | 6 - 2 | final | | | Andover
5 | Chisago Lakes Area
2 | Fri, Dec 28 | 6:00 pm | 5 - 2 | final | | | Anoka
3 | Eagan Wildcats
2 | Fri, Dec 28 | 6:00 pm | 3 - 2 OT | final | | | Osseo
3 | Warroad Warriors
1 | Fri, Dec 28 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Stillwater Ponies
2 | Maple Grove
3 | Fri, Dec 28 | 8:30 pm | 2 - 3 OT | final | | | Breck
1 | Blaine
4 | Fri, Dec 28 | 8:30 pm | 1 - 4 | final | | | Osseo
8 | Fargo North
2 | Sat, Dec 29 | 12:30 pm | 8 - 2 | final | | | Coon Rapids
2 | Mounds View
6 | Thu, Jan 03 | 7:30 am | 2 - 6 | final | | | Duluth East Greyhounds
3 | Elk River
5 | Thu, Jan 03 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | | Champlin Park
1 | Andover
0 | Thu, Jan 03 | 7:30 pm | 1 - 0 OT | final | | | Edina
3 | Centennial
2 | Thu, Jan 03 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Centennial
7 | Champlin Park
1 | Sat, Jan 05 | 7:06 pm | 7 - 1 | final | | | Anoka
3 | Blaine
1 | Sat, Jan 05 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | North Metro
0 | Maple Grove
4 | Sat, Jan 05 | 7:30 pm | 0 - 4 | final | | | Elk River
6 | Coon Rapids
4 | Sat, Jan 05 | 7:30 pm | 6 - 4 | final | | | Andover
4 | Osseo
5 | Sat, Jan 05 | 7:30 pm | 4 - 5 | final | | | North Metro
1 | Armstrong
4 | Tue, Jan 08 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Blaine
6 | North Metro
3 | Thu, Jan 10 | 7:30 pm | 6 - 3 | final | | | Coon Rapids
2 | Centennial
7 | Thu, Jan 10 | 7:30 pm | 2 - 7 | final | | | Champlin Park
6 | Elk River
1 | Thu, Jan 10 | 7:30 pm | 6 - 1 | final | | | Osseo
5 | Maple Grove
2 | Thu, Jan 10 | 7:30 pm | 5 - 2 | final | | | North Metro
1 | Centennial
12 | Sat, Jan 12 | 3:30 pm | 1 - 12 | final | | | Andover
2 | Champlin Park
4 | Sat, Jan 12 | 7:30 pm | 2 - 4 | final | | | Anoka
4 | Osseo
3 | Sat, Jan 12 | 7:30 pm | 4 - 3 OT | final | | | Elk River
1 | Blaine
3 | Sat, Jan 12 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | Woodbury Royals
3 | Andover
5 | Tue, Jan 15 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | | Saint Cloud Tech Tigers
0 | Elk River
4 | Tue, Jan 15 | 7:30 pm | 0 - 4 | final | | | Centennial
8 | Andover
1 | Thu, Jan 17 | 7:30 am | 8 - 1 | final | | | Osseo
2 | Elk River
1 | Thu, Jan 17 | 7:30 pm | 2 - 1 OT | final | | | Anoka
4 | Champlin Park
0 | Thu, Jan 17 | 7:30 pm | 4 - 0 | final | | | Maple Grove
4 | Blaine
7 | Thu, Jan 17 | 7:30 pm | 4 - 7 | final | | | North Metro
4 | Coon Rapids
9 | Thu, Jan 17 | 7:30 pm | 4 - 9 | final | | | Elk River
3 | Andover
2 | Sat, Jan 19 | 3:30 pm | 3 - 2 OT | final | | | Coon Rapids
1 | Blaine
4 | Sat, Jan 19 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | North Metro
4 | Osseo
5 | Sat, Jan 19 | 7:30 pm | 4 - 5 | final | | | Champlin Park
4 | Maple Grove
1 | Sat, Jan 19 | 7:30 pm | 4 - 1 | final | | | Osseo
2 | Benilde-St. Margarets Red Knights
4 | Tue, Jan 22 | 7:00 pm | 2 - 4 | final | | | Champlin Park
1 | Centennial
4 | Tue, Jan 22 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | North Metro
2 | Anoka
6 | Tue, Jan 22 | 7:30 pm | 2 - 6 | final | | | Maple Grove
3 | Andover
2 | Thu, Jan 24 | 7:30 am | 3 - 2 | final | | | Elk River
3 | Anoka
5 | Thu, Jan 24 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | | Coon Rapids
3 | Osseo
7 | Thu, Jan 24 | 7:30 pm | 3 - 7 | final | | | Blaine
5 | Centennial
3 | Thu, Jan 24 | 7:30 pm | 5 - 3 | final | | | Champlin Park
6 | North Metro
4 | Thu, Jan 24 | 7:30 pm | 6 - 4 | final | | | Blaine
0 | Duluth East Greyhounds
1 | Fri, Jan 25 | 8:00 pm | 0 - 1 | final | | | Coon Rapids
6 | Andover
3 | Sat, Jan 26 | 7:30 am | 6 - 3 | final | | | Centennial
3 | Osseo
2 | Sat, Jan 26 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Blaine
7 | Cloquet Esko Carlton
1 | Sat, Jan 26 | 7:30 pm | 7 - 1 | final | | | Maple Grove
3 | Elk River
1 | Sat, Jan 26 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Andover
6 | North Metro
2 | Thu, Jan 31 | 7:30 pm | 6 - 2 | final | | | Anoka
| Maple Grove
| Thu, Jan 31 | 7:30 pm | | no data | - | | Osseo
1 | Blaine
5 | Thu, Jan 31 | 7:30 pm | 1 - 5 | final | | | Centennial
8 | Elk River
4 | Thu, Jan 31 | 7:30 pm | 8 - 4 | final | | | Champlin Park
6 | Coon Rapids
6 | Thu, Jan 31 | 7:30 pm | 6 - 6 OT | final | | | Maple Grove
5 | North Metro
3 | Sat, Feb 02 | 3:30 pm | 5 - 3 | final | | | Blaine
7 | Anoka
3 | Sat, Feb 02 | 7:30 pm | 7 - 3 | final | | | Coon Rapids
1 | Elk River
4 | Sat, Feb 02 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Osseo
4 | Andover
0 | Sat, Feb 02 | 7:30 pm | 4 - 0 | final | | | Moorhead Spuds
6 | Centennial
5 | Sat, Feb 02 | 7:30 pm | 6 - 5 OT | final | | | Rogers/Zimmerman
0 | Osseo
5 | Mon, Feb 04 | 7:30 pm | 0 - 5 | final | | | Monticello/Annandale/Maple Lake
2 | North Metro
4 | Tue, Feb 05 | 7:30 pm | 2 - 4 | final | | | Andover
3 | Blaine
1 | Tue, Feb 05 | 8:00 pm | 3 - 1 | final | | | Anoka
5 | Andover
2 | Thu, Feb 07 | 7:30 am | 5 - 2 | final | | | Maple Grove
2 | Osseo
1 | Thu, Feb 07 | 7:30 pm | 2 - 1 | final | | | Elk River
2 | Champlin Park
3 | Thu, Feb 07 | 7:30 pm | 2 - 3 OT | final | | | North Metro
1 | Blaine
6 | Thu, Feb 07 | 7:30 pm | 1 - 6 | final | | | Osseo
0 | Champlin Park
3 | Sat, Feb 09 | 3:00 pm | 0 - 3 | final | | | Centennial
| Maple Grove
| Sat, Feb 09 | 7:30 pm | | no data | - | | North Metro
0 | Elk River
3 | Sat, Feb 09 | 7:30 pm | 0 - 3 | final | | | Blaine
0 | Roseau Rams
1 | Tue, Feb 12 | 3:00 pm | 0 - 1 | final | | | Elk River
| Armstrong
| Tue, Feb 12 | 7:00 pm | | no data | - | | Blaine
1 | Champlin Park
2 | Tue, Feb 12 | 7:30 pm | 1 - 2 | final | | | Osseo
3 | Anoka
0 | Tue, Feb 12 | 7:30 pm | 3 - 0 | final | | | Anoka
| Maple Grove
| Thu, Feb 14 | 7:30 pm | | no data | - | | Andover
0 | Centennial
7 | Thu, Feb 14 | 7:30 pm | 0 - 7 | final | | | Champlin Park
1 | Anoka
3 | Thu, Feb 14 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | Elk River
4 | Osseo
5 | Thu, Feb 14 | 7:30 pm | 4 - 5 | final | | | Blaine
| Maple Grove
| Thu, Feb 14 | 7:30 pm | | no data | - | | Coon Rapids
3 | North Metro
2 | Thu, Feb 14 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Centennial
14 | North Metro
1 | Sat, Feb 16 | 3:30 pm | 14 - 1 | final | | | Blaine
8 | Elk River
4 | Sat, Feb 16 | 7:30 pm | 8 - 4 | final | | | Coon Rapids
| Maple Grove
| Sat, Feb 16 | 7:30 pm | | no data | - |
|
|
|