Pointstreak.com

Varsity 2007/2008

LEAGUE HOME
SCOREBOARD
LIVE STREAM
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
SPECIAL TEAMS
LEAGUE SCHEDULE
TRANSACTIONS
ATTENDANCE
VIDEOS
TEXT STATS


use the links to the left to share this



All Times Local
# DIV AWAY HOME DATE TIME SCORE BOXSCORE GS
Wright CtyDodge County Orono Fri, Nov 237:00 amno data-
Clssc SubnFarmington/Randolph 3Tartan High School Titans 5Fri, Nov 233:00 pm 3 - 5 final
NWSCEdina 6Maple Grove 1Fri, Nov 235:00 pm 6 - 1 final
Iron RangeMound-Westonka 8Eveleth-Gilbert 2Fri, Nov 237:30 pm 8 - 2 final
MississippCooper Hawks 3Monticello/Annandale/Maple Lake 7Fri, Nov 237:30 pm 3 - 7 final
Class LakeBuffalo Bison 0Wayzata 2Fri, Nov 237:30 pm 0 - 2 final
Tri-MetroRedwood Valley 1St. Paul Academy 4Fri, Nov 237:30 pm 1 - 4 final
Sub. EastComo Park 2Woodbury Royals 6Fri, Nov 238:00 pm 2 - 6 final
MississippOrono 5Monticello/Annandale/Maple Lake 0Sat, Nov 247:30 am 5 - 0 final
Tri-MetroPrior Lake Lakers 0Minnehaha Academy 4Sat, Nov 242:00 pm 0 - 4 final
LakeEden Prairie Eagles 4Apple Valley 1Sat, Nov 242:15 pm 4 - 1 final
Out StateSpring Lake Park Panthers 4Ft. Francis, Ontario 5Sat, Nov 242:15 pm 4 - 5 final
LakeEastview Lightning 2Lakeville South 2Sat, Nov 243:00 pm 2 - 2 OTfinal
Iron RangeMound-Westonka 2Hibbing 1Sat, Nov 243:00 pm 2 - 1 final
Tri-MetroDelano/Rockford 3Blake School 4Sat, Nov 243:00 pm 3 - 4 OTfinal
North SubDodge County 1Cooper Hawks 2Sat, Nov 245:00 pm 1 - 2 final
North Sub Cooper Hawks Sat, Nov 245:00 pmno data-
MississippMaple Grove 3Buffalo Bison 2Sat, Nov 245:00 pm 3 - 2 final
MissotaComo Park 1Farmington/Randolph 2Sat, Nov 245:30 pm 1 - 2 OTfinal
Sub. EastMayo 4Roseville Raiders 7Sat, Nov 247:30 pm 4 - 7 final
LakeEagan Wildcats 0Rosemount 6Sat, Nov 247:30 pm 0 - 6 final
LakeBurnsville 5Bloomington Jefferson Jaguars 4Sat, Nov 247:30 pm 5 - 4 OTfinal
Tri-MetroProvidence Academy 3St. Paul Academy 0Sat, Nov 247:30 pm 3 - 0 final
Sub. EastTartan High School Titans 4Woodbury Royals 6Sat, Nov 247:30 pm 4 - 6 final
Mississipp Monticello/Annandale/Maple Lake Sat, Nov 247:30 pmno data-
Indepndt Dodge County Tue, Nov 277:30 amno data-
Class LakeIrondale Knights 4Hopkins 7Tue, Nov 277:00 pm 4 - 7 final
MississippOrono 10St. Michael-Albertville Knights 2Tue, Nov 277:00 pm 10 - 2 final
LakeApple Valley 3Eastview Lightning 7Tue, Nov 277:15 pm 3 - 7 final
Tri-MetroSt. Francis 3St. Paul Academy 4Tue, Nov 277:15 pm 3 - 4 OTfinal
C. LakesBenilde-St. Margarets Red Knights 7Saint Cloud Tech Tigers 2Tue, Nov 277:25 pm 7 - 2 final
MissotaFaribault 1Northfield 0Tue, Nov 277:30 pm 1 - 0 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 5Alexandria 4Tue, Nov 277:30 pm 5 - 4 OTfinal
Rum RiverNorth Branch 0Mora 7Tue, Nov 277:30 pm 0 - 7 final
MariucciRoseau Rams 4Thief River Falls/Goodridge Prowler 2Tue, Nov 277:30 pm 4 - 2 final
MariucciEast Grand Forks Green Wave 5Bemidji Lumberjacks 2Tue, Nov 277:30 pm 5 - 2 final
LakeBloomington Kennedy Eagles 1Lakeville North Panthers 7Tue, Nov 277:30 pm 1 - 7 final
LakeEden Prairie Eagles 4Eagan Wildcats 0Tue, Nov 277:30 pm 4 - 0 final
LakeRosemount 3Bloomington Jefferson Jaguars 5Tue, Nov 277:30 pm 3 - 5 final
Big 9Champlin Park 6Marshall 1Tue, Nov 277:30 pm 6 - 1 final
Sub. EastHastings 0White Bear Lake 4Tue, Nov 278:00 pm 0 - 4 final
North SubEagan Wildcats 0St.Louis Park Orioles 1Thu, Nov 297:00 am 0 - 1 final
MissotaMankato West 7New Prague 1Thu, Nov 297:00 am 7 - 1 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 4Sartell-St.Stephen 0Thu, Nov 297:15 am 4 - 0 final
IndepndtMinneapolis West Mustangs Dodge County Thu, Nov 297:30 amno data-
Class LakeCentury 2Edina 8Thu, Nov 297:00 pm 2 - 8 final
Wright CtyProvidence Academy 2Holy Family/Waconia 1Thu, Nov 297:00 pm 2 - 1 OTfinal
MissotaTartan High School Titans 5Red Wing 4Sat, Nov 297:30 pm 5 - 4 final
SWCRedwood Valley Marshall Thu, Nov 297:30 pmno data-
North SubCambridge/Isanti 3Spring Lake Park Panthers 6Thu, Nov 297:30 pm 3 - 6 final
NWSCHopkins 7North Metro 3Thu, Nov 297:30 pm 7 - 3 final
Clssc SubnChamplin Park 7North 2Thu, Nov 297:30 pm 7 - 2 final
Sub. EastTartan High School Titans 6Park Wolfpack 2Thu, Nov 297:30 pm 6 - 2 final
Sub. EastBreck 2Stillwater Ponies 4Thu, Nov 297:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastRosemount 6Woodbury Royals 5Thu, Nov 297:30 pm 6 - 5 final
LakeMounds View 3Apple Valley 4Thu, Nov 298:00 pm 3 - 4 final
Sub. EastCentennial 6Roseville Raiders 2Thu, Nov 298:00 pm 6 - 2 final
LSHermantown 0Duluth Denfeld 1Thu, Nov 298:00 pm 0 - 1 final
MissotaChaska 8Prior Lake Lakers 0Fri, Nov 307:00 pm 8 - 0 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 3Detroit Lakes 5Fri, Nov 307:00 pm 3 - 5 final
MariucciTotino-Grace Eagles 3Thief River Falls/Goodridge Prowler 4Fri, Nov 307:30 pm 3 - 4 final
IndepndtSt. Paul Saints 8Two Harbors 2Fri, Nov 307:30 pm 8 - 2 final
MariucciMonticello/Annandale/Maple Lake 2Bemidji Lumberjacks 4Fri, Nov 307:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastFargo South ND 1White Bear Lake 6Fri, Nov 308:00 pm 1 - 6 final
Out StateWarroad Warriors 3Grand Forks Red River 7Sat, Dec 0112:00 am 3 - 7 final
Iron RangePrinceton Tigers 2Eveleth-Gilbert 0Sat, Dec 011:00 pm 2 - 0 final
North SubSimley Chisago Lakes Area Sat, Dec 012:00 pmno data-
MississippTwo Harbors Cambridge/Isanti Sat, Dec 012:00 pmno data-
Wright CtyRichfield 4Mound-Westonka 6Sat, Dec 013:00 pm 4 - 6 final
MariucciBlaine 9Thief River Falls/Goodridge Prowler 3Sat, Dec 013:00 pm 9 - 3 final
Class LakeDuluth Central 0Hopkins 11Sat, Dec 013:00 pm 0 - 11 final
Sub. EastMoorhead Spuds 5White Bear Lake 6Sat, Dec 013:00 pm 5 - 6 OTfinal
LakeBurnsville 3Lakeville North Panthers 1Sat, Dec 013:00 pm 3 - 1 final
MariucciTotino-Grace Eagles 0Roseau Rams 4Sat, Dec 013:00 pm 0 - 4 final
North SubStillwater Ponies 2Benilde-St. Margarets Red Knights 4Sat, Dec 013:00 pm 2 - 4 final
North SubSomerset 1Cooper Hawks 2Sat, Dec 013:00 pm 1 - 2 final
C. LakesHermantown 5Sauk Rapids-Rice 2Sat, Dec 013:00 pm 5 - 2 final
Class LakeEastview Lightning 2Edina 4Sat, Dec 017:00 pm 2 - 4 final
NWSCArmstrong 0Osseo 1Sat, Dec 017:30 pm 0 - 1 OTfinal
Sub. EastIrondale Knights 0Mounds View 6Sat, Dec 017:30 pm 0 - 6 final
LakeApple Valley 3Rosemount 5Sat, Dec 017:30 pm 3 - 5 final
LakeBloomington Jefferson Jaguars 4Chaska 2Sat, Dec 017:30 pm 4 - 2 final
IndepndtSt. Paul Saints 6Silver Bay - Cook County 1Sat, Dec 017:30 pm 6 - 1 final
IndepndtMinneapolis East 5North Branch 1Sat, Dec 018:00 pm 5 - 1 final
Clssc SubnPark Wolfpack 0Hill-Murray 11Sat, Dec 018:00 pm 0 - 11 final
SWCAustin Marshall Sun, Dec 023:00 pmno data-
Big 9Waseca Blue Jays 2Mankato West 12Tue, Dec 047:30 am 2 - 12 final
SWCWorthington Marshall Tue, Dec 047:30 amno data-
North SubSt. Michael-Albertville Knights 3Cooper Hawks 5Tue, Dec 047:00 pm 3 - 5 final
LakeLakeville South Burnsville Tue, Dec 047:00 pmno data-
Tri-MetroChisago Lakes Area 2Providence Academy 2Tue, Dec 047:00 pm 2 - 2 OTfinal
Wright CtySt.Louis Park Orioles 0Mound-Westonka 6Tue, Dec 047:00 pm 0 - 6 final
Wright CtyLittle Falls 1Saint Cloud Cathedral 3Tue, Dec 047:15 pm 1 - 3 final
LakeEden Prairie Eagles 2Eastview Lightning 3Tue, Dec 047:15 pm 2 - 3 OTfinal
LakeBloomington Kennedy Eagles 1Bloomington Jefferson Jaguars 6Tue, Dec 047:30 pm 1 - 6 final
LakeApple Valley 2Lakeville North Panthers 2Tue, Dec 047:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCAndover 1Elk River 6Tue, Dec 047:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnCentury 3Tartan High School Titans 4Tue, Dec 047:30 pm 3 - 4 OTfinal
Class LakeChamplin Park 0Wayzata 3Tue, Dec 047:30 pm 0 - 3 final
Big 9Faribault 0Owatonna 6Tue, Dec 047:30 pm 0 - 6 final
MariucciLake of the Woods/Indus Bears 0Warroad Warriors 6Tue, Dec 047:30 pm 0 - 6 final
LS Duluth Denfeld Tue, Dec 048:00 pmno data-
Clssc SubnBenilde-St. Margarets Red Knights 1Hill-Murray 3Tue, Dec 048:00 pm 1 - 3 final
IndepndtSt. Paul Academy 3Minneapolis East 0Wed, Dec 057:30 pm 3 - 0 final
Wright CtyNew Ulm 4Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 3Thu, Dec 067:00 am 4 - 3 final
SWCWindom Area Marshall Thu, Dec 067:30 amno data-
Sub. EastPark Wolfpack 2Forest Lake 4Thu, Dec 067:30 am 2 - 4 final
IndepndtEveleth-Gilbert Two Harbors Thu, Dec 063:00 pmno data-
SCCProvidence Academy 5St. Peter/LeSeuer Hendersen 0Thu, Dec 065:15 pm 5 - 0 final
IndepndtNorth Branch 0Minneapolis West Mustangs 6Thu, Dec 067:00 pm 0 - 6 final
Mid-State Northern Lakes Lightning Thu, Dec 067:00 pmno data-
MissotaSt. Michael-Albertville Knights 2Hutchinson 1Thu, Dec 067:00 pm 2 - 1 final
North SubMahtomedi 3Totino-Grace Eagles 0Thu, Dec 067:00 pm 3 - 0 final
MississippBecker/Big lake/Milaca 2Princeton Tigers 7Thu, Dec 067:00 pm 2 - 7 final
MississippRogers/Zimmerman 5Monticello/Annandale/Maple Lake 3Thu, Dec 067:00 pm 5 - 3 final
MississippCambridge/Isanti 1Buffalo Bison 7Thu, Dec 067:00 pm 1 - 7 final
North SubMora 4Spring Lake Park Panthers 2Thu, Dec 067:30 pm 4 - 2 final
Big 9Austin 1Century 6Thu, Dec 067:30 pm 1 - 6 final
C. LakesFergus Falls 3Sauk Rapids-Rice 3Thu, Dec 067:30 pm 3 - 3 OTfinal
MariucciMoorhead Spuds 6Bemidji Lumberjacks 2Thu, Dec 067:30 pm 6 - 2 final
NWSCOsseo 5Coon Rapids 6Thu, Dec 067:30 pm 5 - 6 final
LakeAcademy of Holy Angels 7Rosemount 8Thu, Dec 067:30 pm 7 - 8 final
Sub. EastBenilde-St. Margarets Red Knights 3Cretin-Derham Hall Raiders 2Thu, Dec 067:30 pm 3 - 2 final
Clssc SubnHopkins 5North 4Thu, Dec 067:30 pm 5 - 4 OTfinal
NWSCNorth Metro 3Champlin Park 6Thu, Dec 067:30 pm 3 - 6 final
NWSCAndover 1Maple Grove 2Thu, Dec 067:30 pm 1 - 2 final
NWSCCentennial 4Blaine 1Thu, Dec 067:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastRoseville Raiders 5Stillwater Ponies 2Thu, Dec 067:30 pm 5 - 2 final
Sub. EastMounds View 2Woodbury Royals 5Thu, Dec 067:30 pm 2 - 5 final
NWSCAnoka 4Elk River 0Thu, Dec 067:30 pm 4 - 0 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 7Saint Cloud Tech Tigers 2Thu, Dec 068:00 pm 7 - 2 final
Wright CtyDodge County Holy Family/Waconia Fri, Dec 0712:00 amno data-
Tri-MetroDetroit Lakes 2St. Paul Saints 5Fri, Dec 076:00 pm 2 - 5 final
Class LakeHermantown 2Hopkins 3Fri, Dec 077:00 pm 2 - 3 final
Wright CtyWarroad Warriors 1Mound-Westonka 3Fri, Dec 077:00 pm 1 - 3 final
LakeEdina Burnsville Fri, Dec 077:00 pmno data-
WC-NBagley/Foston Flyers 1Long Prairie-Grey Eagle 7Fri, Dec 077:00 pm 1 - 7 final
IndepndtWhite Bear Lake 3Duluth East Greyhounds 2Fri, Dec 078:00 pm 3 - 2 OTfinal
Big 9Mankato West 10Winona 4Sat, Dec 082:00 am 10 - 4 final
Wright CtyWillmar 1Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 4Sat, Dec 083:00 am 1 - 4 final
NWSCHermantown 1Andover 5Sat, Dec 083:30 am 1 - 5 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 3Alexandria 3Sat, Dec 087:00 am 3 - 3 OTfinal
Sub. EastWoodbury Royals 3Park Wolfpack 1Sat, Dec 087:30 am 3 - 1 final
Tri-MetroPark Rapids 4St. Paul Saints 0Sat, Dec 081:30 pm 4 - 0 final
LSWhite Bear Lake 0Cloquet Esko Carlton 3Sat, Dec 082:00 pm 0 - 3 final
NorthwestMoose Lake 7Bagley/Foston Flyers 4Sat, Dec 082:00 pm 7 - 4 final
LakeRosemount 5Eastview Lightning 4Sat, Dec 082:15 pm 5 - 4 OTfinal
NWSCBlaine 8Coon Rapids 2Sat, Dec 082:30 pm 8 - 2 final
Wright CtyWarroad Warriors 3Orono 2Sat, Dec 082:30 pm 3 - 2 OTfinal
NWSCBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 2Elk River 1Sat, Dec 083:00 pm 2 - 1 final
Wright CtyLake of the Woods/Indus Bears 1Mound-Westonka 4Sat, Dec 083:00 pm 1 - 4 final
Mid-StateDuluth Central 0Northern Lakes Lightning 6Sat, Dec 083:00 pm 0 - 6 final
Clssc SubnMahtomedi 4Tartan High School Titans 2Sat, Dec 083:00 pm 4 - 2 final
Wright CtyCooper Hawks 1Delano/Rockford 5Sat, Dec 083:00 pm 1 - 5 final
MississippMoorhead Spuds 6Buffalo Bison 3Sat, Dec 083:00 pm 6 - 3 final
LakeApple Valley 2Burnsville 8Sat, Dec 083:30 pm 2 - 8 final
NWSCOsseo 5North Metro 0Sat, Dec 083:30 pm 5 - 0 final
MissotaMonticello/Annandale/Maple Lake 1Prior Lake Lakers 6Sat, Dec 084:00 pm 1 - 6 final
North SubNorth Chisago Lakes Area Sat, Dec 086:00 pmno data-
Sub. EastWayzata 1Roseville Raiders 2Sat, Dec 086:00 pm 1 - 2 final
NWSCMaple Grove 4Champlin Park 5Sat, Dec 087:30 pm 4 - 5 OTfinal
MissotaDuluth Denfeld Northfield Sat, Dec 087:30 pmno data-
MariucciApollo 1Bemidji Lumberjacks 4Sat, Dec 087:30 pm 1 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 3Eagan Wildcats 0Sat, Dec 087:30 pm 3 - 0 final
LakeLakeville North Panthers Eagan Wildcats Sat, Dec 087:30 pmno data-
LakeLakeville South 1Bloomington Jefferson Jaguars 4Sat, Dec 087:30 pm 1 - 4 final
IndepndtTwo Harbors Ely Sat, Dec 087:30 pmno data-
Sub. EastStillwater Ponies 2Cretin-Derham Hall Raiders 3Sat, Dec 087:30 pm 2 - 3 OTfinal
MariucciRoseau Rams 4East Grand Forks Green Wave 1Sat, Dec 087:30 pm 4 - 1 final
North SubSt. Paul Academy 3Spring Lake Park Panthers 6Sat, Dec 087:30 pm 3 - 6 final
NWSCAnoka 2Centennial 6Sat, Dec 087:30 pm 2 - 6 final
NWSCElk River 8North Metro 2Mon, Dec 107:30 pm 8 - 2 final
North SubTotino-Grace Eagles 3Benilde-St. Margarets Red Knights 8Mon, Dec 107:30 pm 3 - 8 final
MissotaSimley 1Northfield 5Mon, Dec 108:19 pm 1 - 5 final
SWCLuverne Marshall Tue, Dec 117:30 amno data-
Big 9Mankato West 12Mankato East 0Tue, Dec 117:30 am 12 - 0 final
NWSCSt. Francis 1Andover 4Tue, Dec 117:30 am 1 - 4 final
MariucciRoseau Rams 7Moorhead Spuds 2Tue, Dec 116:00 pm 7 - 2 final
LakeChaska 2Eastview Lightning 6Tue, Dec 116:00 pm 2 - 6 final
Tri-MetroShattuck-St. Marys Midget AAA 8St. Paul Academy 0Tue, Dec 116:30 pm 8 - 0 final
MississippNorthern Lakes Lightning 5Becker/Big lake/Milaca 3Tue, Dec 117:00 pm 5 - 3 final
IndepndtCooper Hawks 8Minneapolis East 2Tue, Dec 117:00 pm 8 - 2 final
C. LakesGrand Rapids 6Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 2Tue, Dec 117:00 pm 6 - 2 final
MississippPrinceton Tigers 3Cambridge/Isanti 6Tue, Dec 117:00 pm 3 - 6 final
Wright CtyNorth 2Mound-Westonka 3Tue, Dec 117:00 pm 2 - 3 final
Wright CtyApollo 1Saint Cloud Cathedral 3Tue, Dec 117:15 pm 1 - 3 final
IndepndtDuluth Central Two Harbors Tue, Dec 117:30 pmno data-
IndepndtNorth Branch 4Pine City 7Tue, Dec 117:30 pm 4 - 7 final
Wright CtySt. Michael-Albertville Knights 0Delano/Rockford 3Tue, Dec 117:30 pm 0 - 3 final
MariucciWarroad Warriors 5Bemidji Lumberjacks 0Tue, Dec 117:30 pm 5 - 0 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 1Alexandria 5Tue, Dec 117:30 pm 1 - 5 final
North SubSt. Paul Saints 2Spring Lake Park Panthers 9Tue, Dec 117:30 pm 2 - 9 final
MissotaRed Wing Northfield Tue, Dec 117:30 pmno data-
LakeEden Prairie Eagles 4Lakeville North Panthers 5Tue, Dec 117:30 pm 4 - 5 OTfinal
LakeBurnsville 0Eagan Wildcats 4Tue, Dec 117:30 pm 0 - 4 final
LakeBloomington Kennedy Eagles 0Rosemount 10Tue, Dec 117:30 pm 0 - 10 final
LakeApple Valley 0Bloomington Jefferson Jaguars 3Tue, Dec 117:30 pm 0 - 3 final
St. PaulSt. Paul Saints 2Johnson 3Wed, Dec 127:30 pm 2 - 3 final
C. LakesMonticello/Annandale/Maple Lake 5Apollo 6Thu, Dec 137:00 am 5 - 6 OTfinal
Big 9Austin 0Mankato West 11Thu, Dec 137:30 am 0 - 11 final
C. LakesSartell-St.Stephen 0Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 6Thu, Dec 137:00 pm 0 - 6 final
North SubBreck Chisago Lakes Area Thu, Dec 137:00 pmno data-
MissotaHopkins 3Prior Lake Lakers 0Thu, Dec 137:00 pm 3 - 0 final
Class LakeRosemount Minnetonka Thu, Dec 137:00 pmno data-
MississippBuffalo Bison 7St. Michael-Albertville Knights 1Thu, Dec 137:00 pm 7 - 1 final
Clssc SubnTartan High School Titans 3Richfield 2Thu, Dec 137:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroTotino-Grace Eagles 3Blake School 3Thu, Dec 137:30 pm 3 - 3 OTfinal
NWSCCoon Rapids 1Champlin Park 2Thu, Dec 137:30 pm 1 - 2 final
NWSCBlaine 5Osseo 2Thu, Dec 137:30 pm 5 - 2 final
NWSCElk River 3Centennial 6Thu, Dec 137:30 pm 3 - 6 OTfinal
NWSCNorth Metro 3Andover 6Thu, Dec 137:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastForest Lake 1Woodbury Royals 6Thu, Dec 137:30 pm 1 - 6 final
Sub. EastMounds View 3Stillwater Ponies 5Thu, Dec 137:30 pm 3 - 5 final
LakeCentury Lakeville South Thu, Dec 137:30 pmno data-
MariucciThief River Falls/Goodridge Prowler 0Bemidji Lumberjacks 2Thu, Dec 137:30 pm 0 - 2 final
Sub. EastPark Wolfpack 1Roseville Raiders 5Thu, Dec 138:00 pm 1 - 5 final
MariucciPark Rapids 6East Grand Forks Green Wave 5Fri, Dec 147:30 am 6 - 5 OTfinal
SWCSpring Lake Park Panthers 6Marshall 5Fri, Dec 147:30 am 6 - 5 OTfinal
Wright CtySt. Peter/LeSeuer Hendersen 0Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 8Fri, Dec 147:30 am 0 - 8 final
Northwest Bagley/Foston Flyers Fri, Dec 145:00 pmno data-
LSPrinceton Tigers 6Duluth Central 4Fri, Dec 146:00 pm 6 - 4 final
North SubMarshall School, Duluth 2Benilde-St. Margarets Red Knights 5Fri, Dec 147:00 pm 2 - 5 final
Northwest Bagley/Foston Flyers Fri, Dec 147:00 pmno data-
Mid-StateMora 1Northern Lakes Lightning 3Fri, Dec 147:00 pm 1 - 3 final
Northwest Bagley/Foston Flyers Fri, Dec 147:00 pmno data-
Wright CtyRochester Lourdes 2Saint Cloud Cathedral 3Fri, Dec 147:15 pm 2 - 3 final
MariucciHibbing 2Warroad Warriors 6Fri, Dec 147:30 pm 2 - 6 final
North SubNew Ulm 7Cooper Hawks 2Fri, Dec 147:30 pm 7 - 2 final
LSMound-Westonka 2Duluth Denfeld 4Fri, Dec 148:00 pm 2 - 4 final
Big 9Dodge County Faribault Sat, Dec 1512:00 amno data-
Sub. EastRoseville Raiders 1Mounds View 0Sat, Dec 153:15 am 1 - 0 OTfinal
LSPrinceton Tigers 0Duluth Denfeld 9Sat, Dec 151:00 pm 0 - 9 final
MissotaHutchinson 1Northfield 2Sat, Dec 152:00 pm 1 - 2 final
LakeLakeville North Panthers 0Eastview Lightning 2Sat, Dec 152:15 pm 0 - 2 final
LSMound-Westonka 2Hermantown 5Sat, Dec 153:00 pm 2 - 5 final
MariucciHibbing 0Roseau Rams 6Sat, Dec 153:00 pm 0 - 6 final
C. LakesTwo Harbors 3Sauk Rapids-Rice 12Sat, Dec 153:00 pm 3 - 12 final
Tri-MetroAmery WI 3Providence Academy 9Sat, Dec 153:00 pm 3 - 9 final
Clssc SubnHill-Murray 2Tartan High School Titans 3Sat, Dec 153:00 pm 2 - 3 final
Sub. EastStillwater Ponies 4Hastings 2Sat, Dec 153:00 pm 4 - 2 final
LakeEden Prairie Eagles Burnsville Sat, Dec 153:30 pmno data-
NWSCAnoka 4North Metro 2Sat, Dec 153:30 pm 4 - 2 final
North SubMarshall School, Duluth 4Totino-Grace Eagles 2Sat, Dec 153:30 pm 4 - 2 final
MariucciGreenway 0Warroad Warriors 6Sat, Dec 154:30 pm 0 - 6 final
MississippChisago Lakes Area Cambridge/Isanti Sat, Dec 156:00 pmno data-
Tri-MetroBagley/Foston Flyers 1St. Paul Saints 8Sat, Dec 156:30 pm 1 - 8 final
MississippBuffalo Bison 7Monticello/Annandale/Maple Lake 2Sat, Dec 157:00 pm 7 - 2 final
North SubHopkins 8St.Louis Park Orioles 3Sat, Dec 157:00 pm 8 - 3 final
LakeEagan Wildcats 1Bloomington Jefferson Jaguars 3Sat, Dec 157:30 pm 1 - 3 final
St. PaulSt. Paul Academy 1Johnson 5Sat, Dec 157:30 pm 1 - 5 final
NWSCOsseo 1Centennial 4Sat, Dec 157:30 pm 1 - 4 final
NWSCChamplin Park 2Blaine 1Sat, Dec 157:30 pm 2 - 1 final
Clssc SubnNorth Branch 0Sibley 13Sat, Dec 157:30 pm 0 - 13 final
Sub. EastPrior Lake Lakers 1Woodbury Royals 11Sat, Dec 157:30 pm 1 - 11 final
NWSCAndover 6Coon Rapids 2Sat, Dec 157:30 pm 6 - 2 final
NWSCElk River 1Maple Grove 2Sat, Dec 157:30 pm 1 - 2 OTfinal
Sub. EastPark Wolfpack 4White Bear Lake 3Sat, Dec 158:00 pm 4 - 3 OTfinal
Big 9Dodge County Mankato East Mon, Dec 1712:00 amno data-
LakeBloomington Kennedy Eagles 1Apple Valley 6Tue, Dec 186:00 pm 1 - 6 final
MissotaMound-Westonka 4Shakopee 2Tue, Dec 187:00 pm 4 - 2 final
MississippBuffalo Bison 2Rogers/Zimmerman 2Tue, Dec 187:00 pm 2 - 2 OTfinal
C. LakesWillmar 2Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 5Tue, Dec 187:00 pm 2 - 5 final
North SubSpring Lake Park Panthers 4Totino-Grace Eagles 5Tue, Dec 187:00 pm 4 - 5 final
North SubChisago Lakes Area 1Cooper Hawks 2Tue, Dec 187:00 pm 1 - 2 final
MississippProctor 3Princeton Tigers 2Tue, Dec 187:00 pm 3 - 2 final
North SubSt. Francis 1St.Louis Park Orioles 5Tue, Dec 187:00 pm 1 - 5 final
LakeEastview Lightning 2Burnsville 7Tue, Dec 187:00 pm 2 - 7 final
LakeHastings Eagan Wildcats Tue, Dec 187:15 pmno data-
Missota Northfield Tue, Dec 187:30 pmno data-
MariucciInternational Falls 5Bemidji Lumberjacks 1Tue, Dec 187:30 pm 5 - 1 final
Wright CtySt. Michael-Albertville Knights 1Holy Family/Waconia 5Tue, Dec 187:30 pm 1 - 5 final
IndepndtSt. Paul Saints 5Minneapolis East 4Tue, Dec 187:30 pm 5 - 4 OTfinal
Big 9Century Albert Lea Tue, Dec 187:30 pmno data-
Big 9Mankato West 7Owatonna 0Tue, Dec 187:30 pm 7 - 0 final
LakeWayzata Bloomington Jefferson Jaguars Tue, Dec 187:30 pmno data-
MariucciThief River Falls/Goodridge Prowler 2Warroad Warriors 5Tue, Dec 187:30 pm 2 - 5 final
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 9Irondale Knights 2Tue, Dec 187:30 pm 9 - 2 final
NWSCMaple Grove 5Centennial 3Tue, Dec 187:30 pm 5 - 3 final
LakeLakeville South 3Rosemount 5Tue, Dec 187:30 pm 3 - 5 final
LakeChaska 3Lakeville North Panthers 3Tue, Dec 187:30 pm 3 - 3 OTfinal
Clssc SubnJohnson 2Tartan High School Titans 7Tue, Dec 187:30 pm 2 - 7 final
IndepndtSilver Bay - Cook County Two Harbors Tue, Dec 187:30 pmno data-
C. LakesLittle Falls 4Sauk Rapids-Rice 6Tue, Dec 187:30 pm 4 - 6 final
Clssc SubnPrior Lake Lakers 1South St.Paul 7Tue, Dec 188:00 pm 1 - 7 final
LakeElk River 2Eden Prairie Eagles 6Wed, Dec 196:00 pm 2 - 6 final
IndepndtDodge County Minneapolis East Thu, Dec 2012:00 amno data-
Big 9Northfield 3Mankato West 6Thu, Dec 207:30 am 3 - 6 final
NWSCBlaine 7Andover 3Thu, Dec 207:30 am 7 - 3 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 4Mounds View 2Thu, Dec 207:30 am 4 - 2 final
St. PaulPark Wolfpack 5Como Park 4Thu, Dec 208:00 am 5 - 4 OTfinal
NorthwestPark Rapids Bagley/Foston Flyers Thu, Dec 207:00 pmno data-
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 3Princeton Tigers 3Thu, Dec 207:00 pm 3 - 3 OTfinal
MississippCloquet Esko Carlton 3Buffalo Bison 2Thu, Dec 207:00 pm 3 - 2 final
MississippBecker/Big lake/Milaca 1St. Michael-Albertville Knights 6Thu, Dec 207:00 pm 1 - 6 final
Wright CtyHopkins 1Mound-Westonka 0Thu, Dec 207:00 pm 1 - 0 final
LakeMinnetonka 1Eastview Lightning 3Thu, Dec 207:15 pm 1 - 3 final
Tri-MetroHoly Family/Waconia 4St. Paul Academy 1Thu, Dec 207:15 pm 4 - 1 final
MissotaPrior Lake Lakers 0Academy of Holy Angels 5Thu, Dec 207:25 pm 0 - 5 final
NWSCChamplin Park 3Osseo 6Thu, Dec 207:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastWhite Bear Lake 10Forest Lake 0Thu, Dec 207:30 pm 10 - 0 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 2Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 8Thu, Dec 207:30 pm 2 - 8 final
Sub. EastWoodbury Royals 4Stillwater Ponies 1Thu, Dec 207:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnTartan High School Titans 0Saint Thomas Academy Cadets 7Thu, Dec 207:30 pm 0 - 7 final
IndepndtProctor Two Harbors Thu, Dec 207:30 pmno data-
MississippNorth Metro 2Rogers/Zimmerman 4Thu, Dec 207:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastHastings 5Roseville Raiders 2Thu, Dec 208:00 pm 5 - 2 final
NWSCEdina 4Elk River 3Thu, Dec 208:30 pm 4 - 3 final
Wright CtyDuluth Denfeld 4Saint Cloud Cathedral 6Fri, Dec 217:15 am 4 - 6 final
Iron RangeElk River 4Grand Rapids 6Fri, Dec 216:00 pm 4 - 6 final
Out StateRoseau Rams 7Grand Forks Central 2Fri, Dec 216:00 pm 7 - 2 final
Rum RiverNorthern Lakes Lightning Mora Fri, Dec 217:00 pmno data-
North SubChisago Lakes Area St. Francis Fri, Dec 217:00 pmno data-
North SubIrondale Knights 0Totino-Grace Eagles 5Fri, Dec 217:00 pm 0 - 5 final
LakeLakeville South 2Apple Valley 3Fri, Dec 217:15 pm 2 - 3 OTfinal
LakeBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 5Rosemount 4Fri, Dec 217:30 pm 5 - 4 OTfinal
MariucciWarroad Warriors 5East Grand Forks Green Wave 2Fri, Dec 217:30 pm 5 - 2 final
LakeGrand Forks Red River Bloomington Jefferson Jaguars Fri, Dec 218:00 pmno data-
LakeRoseau Rams 4Bloomington Jefferson Jaguars 3Sat, Dec 227:30 am 4 - 3 final
LSAndover 3Cloquet Esko Carlton 3Sat, Dec 227:30 am 3 - 3 OTfinal
Sub. EastJohnson 2Mounds View 3Sat, Dec 227:30 am 2 - 3 OTfinal
C. LakesDuluth Denfeld 3Sauk Rapids-Rice 6Sat, Dec 222:00 pm 3 - 6 final
Tri-MetroMarshall School, Duluth 6St. Paul Academy 1Sat, Dec 222:15 pm 6 - 1 final
Big 9 Century Sat, Dec 223:00 pmno data-
Big 9Farmington/Randolph 1Owatonna 3Sat, Dec 223:00 pm 1 - 3 final
LakeRoseville Raiders 5Lakeville South 2Sat, Dec 223:00 pm 5 - 2 final
Tri-MetroSt. Michael-Albertville Knights 2Providence Academy 4Sat, Dec 223:00 pm 2 - 4 final
Clssc SubnShakopee 1Tartan High School Titans 4Sat, Dec 223:00 pm 1 - 4 final
LakeRosemount 3Lakeville North Panthers 2Sat, Dec 223:00 pm 3 - 2 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning Moose Lake Sat, Dec 223:00 pmno data-
LakeChaska Burnsville Sat, Dec 223:30 pmno data-
Class LakeOsseo 4Wayzata 2Sat, Dec 227:00 pm 4 - 2 final
Class LakeRogers/Zimmerman Minnetonka Sat, Dec 227:00 pmno data-
MississippSt. Francis 3Princeton Tigers 7Sat, Dec 227:00 pm 3 - 7 final
MississippRiver Lakes Stars 1Monticello/Annandale/Maple Lake 4Sat, Dec 227:00 pm 1 - 4 final
NWSCIrondale Knights 1Champlin Park 8Sat, Dec 227:22 pm 1 - 8 final
MariucciCoon Rapids 8Bemidji Lumberjacks 3Sat, Dec 227:30 pm 8 - 3 final
LakeBloomington Kennedy Eagles 1Eagan Wildcats 3Sat, Dec 227:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastStillwater Ponies 2Forest Lake 5Sat, Dec 227:30 pm 2 - 5 final
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 8Spring Lake Park Panthers 0Sat, Dec 227:30 pm 8 - 0 final
Clssc SubnWhite Bear Lake 2Hill-Murray 5Sat, Dec 228:00 pm 2 - 5 final
MariucciFargo South ND 0Moorhead Spuds 7Sun, Dec 239:50 am 0 - 7 final
IndepndtMoorhead Spuds 3Duluth East Greyhounds 0Sun, Dec 2310:01 am 3 - 0 final
Sub. EastArmstrong 1Mounds View 2Wed, Dec 261:00 am 1 - 2 OTfinal
NWSCPark Rapids 6North Metro 3Wed, Dec 2611:00 am 6 - 3 final
MississippAndover 6Cambridge/Isanti 1Wed, Dec 2612:00 pm 6 - 1 final
Mid-StateSt. Paul Academy 1Northern Lakes Lightning 2Wed, Dec 2612:00 pm 1 - 2 final
Sub. EastAcademy of Holy Angels 2White Bear Lake 3Wed, Dec 2612:00 pm 2 - 3 final
LakeOrono 1Eastview Lightning 4Wed, Dec 2612:15 pm 1 - 4 final
Clssc SubnDuluth East Greyhounds 1Hill-Murray 5Wed, Dec 262:30 pm 1 - 5 final
NWSCBlake School 2Maple Grove 8Wed, Dec 263:00 pm 2 - 8 final
Class LakeBenilde-St. Margarets Red Knights 2Edina 1Wed, Dec 263:00 pm 2 - 1 final
Class LakeAnoka 1Hopkins 5Wed, Dec 263:15 pm 1 - 5 final
North SubMonticello/Annandale/Maple Lake 2Irondale Knights 5Wed, Dec 265:15 pm 2 - 5 final
NorthwestBecker/Big lake/Milaca Bagley/Foston Flyers Wed, Dec 265:45 pmno data-
NWSCStillwater Ponies 4Champlin Park 0Wed, Dec 266:00 pm 4 - 0 final
NWSCMinnetonka 5Centennial 2Wed, Dec 266:00 pm 5 - 2 final
LakeWoodbury Royals 7Eagan Wildcats 4Wed, Dec 266:00 pm 7 - 4 final
C. LakesBlaine 8Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 3Wed, Dec 266:00 pm 8 - 3 final
Sub. EastMoorhead Spuds 0Roseville Raiders 3Wed, Dec 268:30 pm 0 - 3 final
Big 9Dodge County 1Owatonna 7Thu, Dec 2712:00 am 1 - 7 final
Class LakeJohnson 1Hopkins 6Thu, Dec 2712:00 am 1 - 6 final
MissotaPark Wolfpack 2Prior Lake Lakers 4Thu, Dec 275:00 am 2 - 4 final
C. LakesMankato West 6Fergus Falls 3Thu, Dec 277:30 am 6 - 3 final
Sub. EastChisago Lakes Area 1Mounds View 7Thu, Dec 278:00 am 1 - 7 final
Wright CtyRogers/Zimmerman 1Saint Cloud Cathedral 4Thu, Dec 2711:00 am 1 - 4 final
SCCNorth Metro 7Waseca Blue Jays 1Thu, Dec 2712:00 pm 7 - 1 final
Big 9Princeton Tigers 1Albert Lea 11Thu, Dec 2712:15 pm 1 - 11 final
MissotaDuluth East Greyhounds 3Academy of Holy Angels 4Thu, Dec 2712:30 pm 3 - 4 final
Tri-MetroBagley/Foston Flyers 1St. Paul Academy 8Thu, Dec 2712:45 pm 1 - 8 final
North SubDuluth Denfeld 7Totino-Grace Eagles 4Thu, Dec 272:30 pm 7 - 4 final
MississippMarshall 1Buffalo Bison 4Thu, Dec 272:45 pm 1 - 4 final
Tri-MetroDickinson North Dakota 4St. Paul Saints 5Thu, Dec 273:00 pm 4 - 5 final
NWSCMoorhead Spuds 0Centennial 0Thu, Dec 273:00 pm 0 - 0 OTfinal
C. LakesCretin-Derham Hall Raiders 2Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 3Thu, Dec 273:00 pm 2 - 3 final
NWSCBurnsville 5Champlin Park 3Thu, Dec 273:00 pm 5 - 3 final
Mid-StateRed Lake Falls Northern Lakes Lightning Thu, Dec 273:30 pmno data-
Clssc SubnCooper Hawks 2Sibley 1Thu, Dec 275:00 pm 2 - 1 OTfinal
IndepndtMinneapolis East 7North Branch 1Thu, Dec 275:00 pm 7 - 1 final
IndepndtSt. Peter/LeSeuer Hendersen Two Harbors Thu, Dec 275:00 pmno data-
LakeMaple Grove 3Eastview Lightning 4Thu, Dec 276:00 pm 3 - 4 final
Sub. EastAndover 0Forest Lake 5Thu, Dec 276:00 pm 0 - 5 final
Sub. EastHill-Murray 6White Bear Lake 3Thu, Dec 276:00 pm 6 - 3 final
LakeNorth 2Eagan Wildcats 4Thu, Dec 276:00 pm 2 - 4 final
Tri-MetroBenilde-St. Margarets Red Knights 6Breck 0Thu, Dec 276:30 pm 6 - 0 final
MississippSheboyghan 1St. Michael-Albertville Knights 6Thu, Dec 277:00 pm 1 - 6 final
Big 9Apple Valley 2Century 3Thu, Dec 277:30 pm 2 - 3 final
MariucciLake of the Woods/Indus Bears 0Roseau Rams 11Thu, Dec 277:30 pm 0 - 11 final
MissotaNew Prague 2Northfield 4Thu, Dec 277:30 pm 2 - 4 final
Out StateOsseo 5Grafton/Park River 3Thu, Dec 277:30 pm 5 - 3 final
MariucciFargo North 0Warroad Warriors 8Thu, Dec 277:30 pm 0 - 8 final
Big 9 Owatonna Thu, Dec 277:45 pmno data-
Clssc SubnWoodbury Royals 5South St.Paul 4Thu, Dec 278:00 pm 5 - 4 OTfinal
Iron RangeLakeville North Panthers 3Hibbing 6Thu, Dec 278:00 pm 3 - 6 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Apollo 5Thu, Dec 278:00 pm 3 - 5 final
Sub. EastMahtomedi 4Stillwater Ponies 3Thu, Dec 278:30 pm 4 - 3 OTfinal
Class LakeRoseville Raiders 0Minnetonka 3Thu, Dec 278:30 pm 0 - 3 final
Clssc SubnBlaine 2Saint Thomas Academy Cadets 7Thu, Dec 278:30 pm 2 - 7 final
MissotaDodge County 4Prior Lake Lakers 5Fri, Dec 2812:00 am 4 - 5 OTfinal
Class LakeWoodbury Royals 4Hopkins 7Fri, Dec 2812:00 am 4 - 7 final
Big 9Detroit Lakes 4Mankato West 7Fri, Dec 282:30 am 4 - 7 final
LakeMahtomedi 4Eastview Lightning 3Fri, Dec 283:15 am 4 - 3 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 1Saint Cloud Tech Tigers 6Fri, Dec 285:15 am 1 - 6 final
Big 9Park Wolfpack 2Owatonna 3Fri, Dec 287:45 am 2 - 3 final
Sub. EastForest Lake 2Mounds View 3Fri, Dec 288:00 am 2 - 3 OTfinal
Mississipp Buffalo Bison Fri, Dec 288:00 amno data-
Tri-MetroMoose Lake 0St. Paul Academy 2Fri, Dec 289:00 am 0 - 2 final
North SubPrinceton Tigers 1Totino-Grace Eagles 6Fri, Dec 2812:15 pm 1 - 6 final
IndepndtCentennial 1Duluth East Greyhounds 1Fri, Dec 2812:30 pm 1 - 1 OTfinal
MississippNorth Metro 2Monticello/Annandale/Maple Lake 3Fri, Dec 2812:45 pm 2 - 3 OTforfeit
Sub. EastRoseville Raiders 1White Bear Lake 2Fri, Dec 281:35 pm 1 - 2 OTfinal
C. LakesLitchfield-Dassel/Cokato Dragons 2Sauk Rapids-Rice 3Fri, Dec 281:45 pm 2 - 3 final
NorthwestRed Lake Falls Bagley/Foston Flyers Fri, Dec 282:00 pmno data-
Mid-StateBecker/Big lake/Milaca Northern Lakes Lightning Fri, Dec 282:30 pmno data-
Wright CtyChamplin Park 6Orono 2Fri, Dec 283:00 pm 6 - 2 final
Tri-MetroHutchinson 5St. Paul Saints 2Fri, Dec 283:00 pm 5 - 2 final
MississippFargo South ND 1Buffalo Bison 2Fri, Dec 284:45 pm 1 - 2 OTfinal
Iron RangeLakeville North Panthers 1Greenway 4Fri, Dec 285:00 pm 1 - 4 final
Out StateTwo Harbors Somerset Fri, Dec 285:00 pmno data-
IndepndtCooper Hawks 1Minneapolis West Mustangs 6Fri, Dec 285:00 pm 1 - 6 final
MariucciGreenway 1Bemidji Lumberjacks 4Fri, Dec 286:00 pm 1 - 4 final
North SubAndover 5Chisago Lakes Area 2Fri, Dec 286:00 pm 5 - 2 final
LakeAnoka 3Eagan Wildcats 2Fri, Dec 286:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesEdina 6Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 1Fri, Dec 286:00 pm 6 - 1 final
North SubSaint Thomas Academy Cadets 6Benilde-St. Margarets Red Knights 4Fri, Dec 286:15 pm 6 - 4 final
MississippFairmont 1St. Michael-Albertville Knights 9Fri, Dec 287:00 pm 1 - 9 final
MariucciOsseo 3Warroad Warriors 1Fri, Dec 287:30 pm 3 - 1 final
MissotaAustin Northfield Fri, Dec 287:30 pmno data-
IndepndtPine City 5North Branch 6Fri, Dec 287:30 pm 5 - 6 OTfinal
MariucciRiver East 3Roseau Rams 11Fri, Dec 287:30 pm 3 - 11 final
NWSCStillwater Ponies 2Maple Grove 3Fri, Dec 288:30 pm 2 - 3 OTfinal
NWSCBreck 1Blaine 4Fri, Dec 288:30 pm 1 - 4 final
Indepndt Two Harbors Sat, Dec 2912:00 amno data-
Big 9Apple Valley 6Marshall 1Sat, Dec 2912:00 am 6 - 1 final
Out StateMankato West 3West Fargo 1Sat, Dec 292:30 am 3 - 1 final
Out StateSaint Cloud Cathedral 13Bismarck Century 0Sat, Dec 293:00 am 13 - 0 final
MariucciGrafton/Park River 1Warroad Warriors 4Sat, Dec 295:00 am 1 - 4 final
C. LakesPrinceton Tigers 0Alexandria 10Sat, Dec 2910:45 am 0 - 10 final
Sub. EastDodge County 2Park Wolfpack 3Sat, Dec 2911:00 am 2 - 3 final
C. LakesRogers/Zimmerman 4Sauk Rapids-Rice 3Sat, Dec 2911:45 am 4 - 3 final
MariucciFarmington/Randolph 1Roseau Rams 11Sat, Dec 2912:00 pm 1 - 11 final
Out StateOsseo 8Fargo North 2Sat, Dec 2912:30 pm 8 - 2 final
Iron RangeLakeville North Panthers 1Grand Rapids 7Sat, Dec 291:00 pm 1 - 7 final
Big 9Prior Lake Lakers 1Owatonna 6Sat, Dec 291:30 pm 1 - 6 final
MississippSomerset 1St. Michael-Albertville Knights 2Sat, Dec 293:00 pm 1 - 2 OTfinal
North SubRichfield 2Totino-Grace Eagles 6Sat, Dec 293:15 pm 2 - 6 final
IndepndtCooper Hawks Silver Bay - Cook County Sat, Dec 295:00 pmno data-
Tri-MetroCooper Hawks 3St. Paul Saints 1Sat, Dec 295:00 pm 3 - 1 final
IndepndtWinona 12North Branch 2Sat, Dec 295:00 pm 12 - 2 final
MariucciHibbing 4Bemidji Lumberjacks 2Sat, Dec 296:00 pm 4 - 2 final
Big 9Buffalo Bison 6Mayo 5Sat, Dec 297:30 pm 6 - 5 final
Sub. EastCoon Rapids 2Mounds View 6Thu, Jan 037:30 am 2 - 6 final
LSProctor Duluth Denfeld Thu, Jan 036:00 pmno data-
MississippPrinceton Tigers 0Rogers/Zimmerman 6Thu, Jan 037:00 pm 0 - 6 final
Class LakeMound-Westonka 1Minnetonka 9Thu, Jan 037:00 pm 1 - 9 final
Class LakeDelano/Rockford 2Hopkins 3Thu, Jan 037:00 pm 2 - 3 final
North SubBlake School St.Louis Park Orioles Thu, Jan 037:00 pmno data-
Out StateTwo Harbors Hayward Thu, Jan 037:00 pmno data-
MissotaPrior Lake Lakers 2Red Wing 2Thu, Jan 037:00 pm 2 - 2 OTfinal
MariucciBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 3Moorhead Spuds 3Thu, Jan 037:00 pm 3 - 3 OTfinal
MississippBuffalo Bison 11Becker/Big lake/Milaca 1Thu, Jan 037:00 pm 11 - 1 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 2Cambridge/Isanti 0Thu, Jan 037:00 pm 2 - 0 final
LakeWayzata Burnsville Thu, Jan 037:00 pmno data-
WC-NSt. Paul Academy 4Sauk Centre 5Thu, Jan 037:00 pm 4 - 5 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning Park Rapids Thu, Jan 037:15 pmno data-
Tri-MetroTotino-Grace Eagles 2Breck 5Thu, Jan 037:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Stillwater Ponies 1Thu, Jan 037:30 pm 4 - 1 final
Big 9Faribault 1Mankato West 8Thu, Jan 037:30 pm 1 - 8 final
NWSCChamplin Park 1Andover 0Thu, Jan 037:30 pm 1 - 0 OTfinal
NWSCEdina 3Centennial 2Thu, Jan 037:30 pm 3 - 2 final
C. LakesSaint Cloud Tech Tigers 2Sauk Rapids-Rice 5Thu, Jan 037:30 pm 2 - 5 final
NWSCDuluth East Greyhounds 3Elk River 5Thu, Jan 037:30 pm 3 - 5 final
Sub. EastWoodbury Royals 1Hastings 3Thu, Jan 037:30 pm 1 - 3 final
Clssc SubnSibley 1Tartan High School Titans 7Thu, Jan 037:30 pm 1 - 7 final
LakeEastview Lightning 3Bloomington Jefferson Jaguars 4Thu, Jan 037:30 pm 3 - 4 OTfinal
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 7Park Wolfpack 1Thu, Jan 037:30 pm 7 - 1 final
Sub. EastForest Lake 0Roseville Raiders 3Thu, Jan 038:00 pm 0 - 3 final
IndepndtDelano/Rockford Dodge County Fri, Jan 0412:00 amno data-
C. LakesCloquet Esko Carlton 2Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 7Fri, Jan 047:00 pm 2 - 7 final
NorthwestRed Lake Falls Bagley/Foston Flyers Fri, Jan 047:00 pmno data-
MariucciCrookston 1Bemidji Lumberjacks 3Fri, Jan 047:30 pm 1 - 3 final
IndepndtNorth Branch 6Moose Lake 7Fri, Jan 047:30 pm 6 - 7 OTfinal
LakeCentury 2Lakeville North Panthers 2Fri, Jan 047:30 pm 2 - 2 OTfinal
IndepndtLuverne Dodge County Sat, Jan 0512:00 amno data-
Sub. EastStillwater Ponies 3Park Wolfpack 0Sat, Jan 057:30 am 3 - 0 final
Sub. EastHastings 4Mounds View 2Sat, Jan 057:30 am 4 - 2 final
Tri-MetroLa Crescent 3St. Paul Saints 0Sat, Jan 058:00 am 3 - 0 final
Tri-MetroComo Park 5St. Paul Academy 4Sat, Jan 051:00 pm 5 - 4 final
Wright CtyNew Prague 4Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 3Sat, Jan 051:00 pm 4 - 3 final
North SubTotino-Grace Eagles 4Chisago Lakes Area 1Sat, Jan 052:00 pm 4 - 1 final
North SubSpring Lake Park Panthers 2St. Francis 1Sat, Jan 052:00 pm 2 - 1 final
LakeLakeville South 5Lakeville North Panthers 2Sat, Jan 053:00 pm 5 - 2 final
Wright CtyFaribault 2Mound-Westonka 5Sat, Jan 053:00 pm 2 - 5 final
North SubIrondale Knights 8Cooper Hawks 3Sat, Jan 053:00 pm 8 - 3 final
IndepndtTwo Harbors Pine City Sat, Jan 053:00 pmno data-
LSShakopee Duluth Denfeld Sat, Jan 053:30 pmno data-
MariucciRiver Lakes Stars 1Bemidji Lumberjacks 8Sat, Jan 054:00 pm 1 - 8 final
LakeGrand Rapids Bloomington Jefferson Jaguars Sat, Jan 055:00 pmno data-
MariucciSaint Cloud Cathedral 1Warroad Warriors 3Sat, Jan 056:15 pm 1 - 3 final
Class LakeMinnetonka 3Hopkins 4Sat, Jan 057:00 pm 3 - 4 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 2St. Michael-Albertville Knights 3Sat, Jan 057:00 pm 2 - 3 final
North SubSt.Louis Park Orioles 1Benilde-St. Margarets Red Knights 5Sat, Jan 057:00 pm 1 - 5 final
MississippRogers/Zimmerman Cambridge/Isanti Sat, Jan 057:00 pmno data-
NWSCCentennial 7Champlin Park 1Sat, Jan 057:06 pm 7 - 1 final
LakeChaska 1Apple Valley 3Sat, Jan 057:15 pm 1 - 3 final
NWSCNorth Metro 0Maple Grove 4Sat, Jan 057:30 pm 0 - 4 final
NWSCAnoka 3Blaine 1Sat, Jan 057:30 pm 3 - 1 final
NWSCElk River 6Coon Rapids 4Sat, Jan 057:30 pm 6 - 4 final
NWSCAndover 4Osseo 5Sat, Jan 057:30 pm 4 - 5 final
Clssc SubnTartan High School Titans 3North 3Sat, Jan 057:30 pm 3 - 3 OTfinal
Sub. EastWoodbury Royals 3Cretin-Derham Hall Raiders 1Sat, Jan 057:30 pm 3 - 1 final
LakeEden Prairie Eagles 4Rosemount 2Sat, Jan 057:30 pm 4 - 2 final
LakeEastview Lightning 7Eagan Wildcats 0Sat, Jan 057:30 pm 7 - 0 final
MariucciEast Grand Forks Green Wave 2Roseau Rams 5Sat, Jan 057:30 pm 2 - 5 final
Big 9Blake School 4Owatonna 7Sat, Jan 058:00 pm 4 - 7 final
Sub. EastRoseville Raiders 5White Bear Lake 0Sat, Jan 058:00 pm 5 - 0 final
MariucciSaint Cloud Tech Tigers 1Moorhead Spuds 7Mon, Jan 078:09 am 1 - 7 final
Mid-StateRed Lake Falls Northern Lakes Lightning Mon, Jan 077:00 pmno data-
Mariucci East Grand Forks Green Wave Tue, Jan 0812:00 amno data-
MariucciCrookston 0East Grand Forks Green Wave 0Tue, Jan 087:30 am 0 - 0 OTfinal
MariucciCrookston 0East Grand Forks Green Wave 7Tue, Jan 087:30 am 0 - 7 final
St. PaulPark Wolfpack 3Johnson 2Tue, Jan 087:30 am 3 - 2 OTfinal
Big 9Mankato West 2Albert Lea 3Tue, Jan 087:30 am 2 - 3 final
LSTwo Harbors Duluth Central Tue, Jan 086:00 pmno data-
Mid-State Northern Lakes Lightning Tue, Jan 086:30 pmno data-
LakeRosemount Burnsville Tue, Jan 087:00 pmno data-
MissotaShakopee 3Prior Lake Lakers 2Tue, Jan 087:00 pm 3 - 2 final
Wright CtyHoly Family/Waconia 5Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 3Tue, Jan 087:00 pm 5 - 3 final
C. LakesApollo 5Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 7Tue, Jan 087:00 pm 5 - 7 final
LakeBloomington Kennedy Eagles 1Eastview Lightning 6Tue, Jan 087:15 pm 1 - 6 final
LakeApple Valley 0Eagan Wildcats 2Tue, Jan 087:30 pm 0 - 2 final
LakeLakeville North Panthers 1Bloomington Jefferson Jaguars 2Tue, Jan 087:30 pm 1 - 2 final
MississippPine City 4Princeton Tigers 5Tue, Jan 087:30 pm 4 - 5 OTfinal
C. LakesSauk Rapids-Rice 7Willmar 2Tue, Jan 087:30 pm 7 - 2 final
Class LakeNorth Metro 1Armstrong 4Tue, Jan 087:30 pm 1 - 4 final
Big 9Century Marshall Tue, Jan 087:30 pmno data-
LSDuluth East Greyhounds Duluth Denfeld Tue, Jan 088:00 pmno data-
MariucciWarroad Warriors 2Roseau Rams 5Wed, Jan 097:30 pm 2 - 5 final
SCCMankato West 12St. Peter/LeSeuer Hendersen 2Thu, Jan 107:30 am 12 - 2 final
Sub. EastPark Wolfpack 0Mounds View 4Thu, Jan 107:30 am 0 - 4 final
Sub. EastWoodbury Royals 4Roseville Raiders 0Thu, Jan 105:30 pm 4 - 0 final
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 5Chisago Lakes Area 2Thu, Jan 107:00 pm 5 - 2 final
North SubTotino-Grace Eagles 2St.Louis Park Orioles 1Thu, Jan 107:00 pm 2 - 1 final
C. LakesAlexandria 1Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 5Thu, Jan 107:00 pm 1 - 5 final
Class LakeShakopee 2Hopkins 5Thu, Jan 107:00 pm 2 - 5 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 0Buffalo Bison 6Thu, Jan 107:00 pm 0 - 6 final
MissotaFarmington/Randolph 4Prior Lake Lakers 5Thu, Jan 107:00 pm 4 - 5 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 0Rogers/Zimmerman 6Thu, Jan 107:00 pm 0 - 6 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 2Mound-Westonka 1Thu, Jan 107:00 pm 2 - 1 final
Mid-StateMoose Lake Northern Lakes Lightning Thu, Jan 107:00 pmno data-
North SubSpring Lake Park Panthers 6Cooper Hawks 4Thu, Jan 107:00 pm 6 - 4 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 6Sartell-St.Stephen 2Thu, Jan 107:30 pm 6 - 2 final
Big 9Austin 1Owatonna 5Thu, Jan 107:30 pm 1 - 5 final
MissotaAcademy of Holy Angels Northfield Thu, Jan 107:30 pmno data-
Sub. EastForest Lake 2Stillwater Ponies 0Thu, Jan 107:30 pm 2 - 0 final
NWSCCoon Rapids 2Centennial 7Thu, Jan 107:30 pm 2 - 7 final
NWSCChamplin Park 6Elk River 1Thu, Jan 107:30 pm 6 - 1 final
NWSCOsseo 5Maple Grove 2Thu, Jan 107:30 pm 5 - 2 final
NWSCBlaine 6North Metro 3Thu, Jan 107:30 pm 6 - 3 final
LakeCentury 0Rosemount 6Thu, Jan 107:30 pm 0 - 6 final
Tri-MetroMinneapolis West Mustangs 3St. Paul Saints 4Thu, Jan 108:00 pm 3 - 4 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 4White Bear Lake 5Thu, Jan 108:00 pm 4 - 5 OTfinal
NorthwestKittson Central Bagley/Foston Flyers Fri, Jan 117:00 pmno data-
Wright CtyOrono 0Saint Cloud Cathedral 4Fri, Jan 117:15 pm 0 - 4 final
MariucciAlexandria Bemidji Lumberjacks Fri, Jan 117:30 pmno data-
LakeLakeville South 2Eastview Lightning 3Sat, Jan 122:15 am 2 - 3 final
Iron RangeStillwater Ponies 1Grand Rapids 6Sat, Jan 123:15 am 1 - 6 final
MississippCambridge/Isanti 4Monticello/Annandale/Maple Lake 2Sat, Jan 127:00 am 4 - 2 final
Sub. EastHastings 1Park Wolfpack 0Sat, Jan 127:30 am 1 - 0 final
Sub. EastMounds View 1Forest Lake 3Sat, Jan 127:30 am 1 - 3 final
MariucciGrand Forks Central 4East Grand Forks Green Wave 3Sat, Jan 127:30 am 4 - 3 final
North SubChisago Lakes Area Irondale Knights Sat, Jan 122:00 pmno data-
IndepndtPine City Two Harbors Sat, Jan 123:00 pmno data-
North SubTotino-Grace Eagles 4Cooper Hawks 1Sat, Jan 123:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 2Providence Academy 7Sat, Jan 123:00 pm 2 - 7 final
MariucciBuffalo Bison 0Roseau Rams 3Sat, Jan 123:00 pm 0 - 3 final
LakeBloomington Jefferson Jaguars Burnsville Sat, Jan 123:00 pmno data-
North SubSt. Francis 0Benilde-St. Margarets Red Knights 16Sat, Jan 123:00 pm 0 - 16 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato Dragons 4Mound-Westonka 2Sat, Jan 123:00 pm 4 - 2 final
LakeMayo 1Lakeville North Panthers 4Sat, Jan 123:00 pm 1 - 4 final
NWSCNorth Metro 1Centennial 12Sat, Jan 123:30 pm 1 - 12 final
IndepndtNorth Branch 2Minneapolis East 7Sat, Jan 123:30 pm 2 - 7 final
MariucciCrookston 1Warroad Warriors 5Sat, Jan 124:30 pm 1 - 5 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 0Princeton Tigers 2Sat, Jan 127:00 pm 0 - 2 final
Mississipp Monticello/Annandale/Maple Lake Sat, Jan 127:00 pmno data-
C. LakesDuluth East Greyhounds 4Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 0Sat, Jan 127:00 pm 4 - 0 final
MississippBecker/Big lake/Milaca 0Rogers/Zimmerman 10Sat, Jan 127:00 pm 0 - 10 final
Class LakeHopkins 0Edina 4Sat, Jan 127:00 pm 0 - 4 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 5River Lakes Stars 1Sat, Jan 127:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastRoseville Raiders 4Cretin-Derham Hall Raiders 2Sat, Jan 127:30 pm 4 - 2 final
Clssc SubnTartan High School Titans 1South St.Paul 2Sat, Jan 127:30 pm 1 - 2 final
North SubSt.Louis Park Orioles 4Spring Lake Park Panthers 1Sat, Jan 127:30 pm 4 - 1 final
LakeRosemount 5Eagan Wildcats 1Sat, Jan 127:30 pm 5 - 1 final
NWSCAndover 2Champlin Park 4Sat, Jan 127:30 pm 2 - 4 final
NWSCElk River 1Blaine 3Sat, Jan 127:30 pm 1 - 3 final
NWSCAnoka 4Osseo 3Sat, Jan 127:30 pm 4 - 3 OTfinal
Sub. EastWhite Bear Lake 3Woodbury Royals 2Sat, Jan 127:30 pm 3 - 2 final
MariucciBemidji Lumberjacks 2Moorhead Spuds 6Sun, Jan 131:29 pm 2 - 6 final
MariucciWayzata 0Moorhead Spuds 7Sun, Jan 1311:23 pm 0 - 7 final
MississippNorth Branch 0St. Michael-Albertville Knights 8Mon, Jan 147:00 pm 0 - 8 final
MissotaMankato West 5Shakopee 2Tue, Jan 157:00 am 5 - 2 final
MissotaHutchinson 3Prior Lake Lakers 4Tue, Jan 157:00 pm 3 - 4 OTfinal
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Minnehaha Academy 6Tue, Jan 157:00 pm 3 - 6 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 5Fergus Falls 0Tue, Jan 157:00 pm 5 - 0 final
North SubCooper Hawks 4St. Francis 0Tue, Jan 157:00 pm 4 - 0 final
North SubSt.Louis Park Orioles Chisago Lakes Area Tue, Jan 157:00 pmno data-
Wright CtyMound-Westonka 3Holy Family/Waconia 3Tue, Jan 157:00 pm 3 - 3 OTfinal
Mid-StatePark Rapids Northern Lakes Lightning Tue, Jan 157:00 pmno data-
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 4Totino-Grace Eagles 0Tue, Jan 157:00 pm 4 - 0 final
LakeEastview Lightning 6Apple Valley 3Tue, Jan 157:15 pm 6 - 3 final
Big 9Winona 2Owatonna 8Tue, Jan 157:30 pm 2 - 8 final
Big 9Century Mayo Tue, Jan 157:30 pmno data-
North SubIrondale Knights 5Spring Lake Park Panthers 4Tue, Jan 157:30 pm 5 - 4 final
Out StateRoseau Rams 2Grand Forks Red River 1Tue, Jan 157:30 pm 2 - 1 OTfinal
LakeBloomington Jefferson Jaguars 1Rosemount 4Tue, Jan 157:30 pm 1 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 4Bloomington Kennedy Eagles 3Tue, Jan 157:30 pm 4 - 3 OTfinal
NWSCSaint Cloud Tech Tigers 0Elk River 4Tue, Jan 157:30 pm 0 - 4 final
NWSCWoodbury Royals 3Andover 5Tue, Jan 157:30 pm 3 - 5 final
C. LakesAlexandria 4Sauk Rapids-Rice 2Tue, Jan 157:30 pm 4 - 2 final
IndepndtVirginia-Mt. Iron-Buhl Two Harbors Tue, Jan 157:30 pmno data-
Sub. EastBlake School 2Roseville Raiders 1Tue, Jan 158:00 pm 2 - 1 final
Tri-MetroBreck 3St. Paul Saints 4Tue, Jan 158:00 pm 3 - 4 final
MissotaHutchinson Shakopee Thu, Jan 177:00 amno data-
NWSCCentennial 8Andover 1Thu, Jan 177:30 am 8 - 1 final
Sub. EastWoodbury Royals 3Mounds View 1Thu, Jan 177:30 am 3 - 1 final
Sub. EastForest Lake 7Park Wolfpack 0Thu, Jan 177:30 am 7 - 0 final
North SubSt. Francis 1Totino-Grace Eagles 10Thu, Jan 175:00 pm 1 - 10 final
Class LakeArmstrong 3Hopkins 4Thu, Jan 177:00 pm 3 - 4 final
MississippPrinceton Tigers 9Becker/Big lake/Milaca 1Thu, Jan 177:00 pm 9 - 1 final
MississippBuffalo Bison 6Cambridge/Isanti 4Thu, Jan 177:00 pm 6 - 4 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 2Rogers/Zimmerman 8Thu, Jan 177:00 pm 2 - 8 final
Tri-MetroBlake School 4Providence Academy 0Thu, Jan 177:00 pm 4 - 0 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 3Little Falls 6Thu, Jan 177:00 pm 3 - 6 final
Mid-StateDetroit Lakes Northern Lakes Lightning Thu, Jan 177:00 pmno data-
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 6Cooper Hawks 0Thu, Jan 177:00 pm 6 - 0 final
IndepndtGreenway Two Harbors Thu, Jan 177:30 pmno data-
Sub. EastWhite Bear Lake 6Hastings 1Thu, Jan 177:30 pm 6 - 1 final
Clssc SubnSimley 1Tartan High School Titans 4Thu, Jan 177:30 pm 1 - 4 final
NWSCNorth Metro 4Coon Rapids 9Thu, Jan 177:30 pm 4 - 9 final
NWSCAnoka 4Champlin Park 0Thu, Jan 177:30 pm 4 - 0 final
NWSCMaple Grove 4Blaine 7Thu, Jan 177:30 pm 4 - 7 final
NWSCOsseo 2Elk River 1Thu, Jan 177:30 pm 2 - 1 OTfinal
C. LakesRiver Lakes Stars 1Sauk Rapids-Rice 6Thu, Jan 177:30 pm 1 - 6 final
MariucciWarroad Warriors 3Thief River Falls/Goodridge Prowler 2Thu, Jan 177:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastStillwater Ponies 2Roseville Raiders 0Thu, Jan 178:00 pm 2 - 0 final
LSDuluth Central Duluth Denfeld Thu, Jan 178:00 pmno data-
Wright CtyHoly Family/Waconia 2Saint Cloud Cathedral 5Fri, Jan 187:15 am 2 - 5 final
MissotaNorthfield 4Prior Lake Lakers 0Fri, Jan 187:00 pm 4 - 0 final
North SubSpring Lake Park Panthers 5Chisago Lakes Area 4Fri, Jan 187:00 pm 5 - 4 OTfinal
North SubIrondale Knights St.Louis Park Orioles Fri, Jan 187:00 pmno data-
MariucciRoseau Rams 8Bemidji Lumberjacks 0Fri, Jan 187:30 pm 8 - 0 final
Big 9Duluth East Greyhounds Century Fri, Jan 187:30 pmno data-
Tri-MetroComo Park 2St. Paul Saints 5Fri, Jan 188:00 pm 2 - 5 final
Northwest Bagley/Foston Flyers Sat, Jan 1912:00 amno data-
MariucciFaribault 0East Grand Forks Green Wave 4Sat, Jan 197:30 am 0 - 4 final
MariucciFaribault 2East Grand Forks Green Wave 8Sat, Jan 197:30 am 2 - 8 final
Tri-MetroMankato West 10Minnehaha Academy 1Sat, Jan 1912:00 pm 10 - 1 final
Tri-MetroBreck 7St. Paul Academy 2Sat, Jan 191:00 pm 7 - 2 final
LakeRosemount 5Apple Valley 3Sat, Jan 192:15 pm 5 - 3 final
Big 9Albert Lea Century Sat, Jan 193:00 pmno data-
Wright CtyDelano/Rockford 5Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 4Sat, Jan 193:00 pm 5 - 4 OTfinal
Wright CtyOrono 2Mound-Westonka 1Sat, Jan 193:00 pm 2 - 1 OTfinal
MississippSartell-St.Stephen 3Rogers/Zimmerman 4Sat, Jan 193:00 pm 3 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 0Burnsville 8Sat, Jan 193:30 pm 0 - 8 final
NWSCElk River 3Andover 2Sat, Jan 193:30 pm 3 - 2 OTfinal
MariucciMoorhead Spuds 2Warroad Warriors 4Sat, Jan 195:15 pm 2 - 4 final
MississippBecker/Big lake/Milaca 5Monticello/Annandale/Maple Lake 4Sat, Jan 197:00 pm 5 - 4 final
MississippCambridge/Isanti 5Princeton Tigers 4Sat, Jan 197:00 pm 5 - 4 final
Class LakeWayzata 3Hopkins 3Sat, Jan 197:00 pm 3 - 3 OTfinal
North SubMinnetonka 3Benilde-St. Margarets Red Knights 2Sat, Jan 197:00 pm 3 - 2 final
North SubArmstrong 7Cooper Hawks 2Sat, Jan 197:00 pm 7 - 2 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 2Buffalo Bison 4Sat, Jan 197:00 pm 2 - 4 final
IndepndtTwo Harbors Silver Bay - Cook County Sat, Jan 197:30 pmno data-
Clssc SubnTartan High School Titans 3Mahtomedi 1Sat, Jan 197:30 pm 3 - 1 final
LakeLakeville South Eagan Wildcats Sat, Jan 197:30 pmno data-
LakeChaska Bloomington Jefferson Jaguars Sat, Jan 197:30 pmno data-
NWSCChamplin Park 4Maple Grove 1Sat, Jan 197:30 pm 4 - 1 final
NWSCCoon Rapids 1Blaine 4Sat, Jan 197:30 pm 1 - 4 final
NWSCNorth Metro 4Osseo 5Sat, Jan 197:30 pm 4 - 5 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 3Stillwater Ponies 1Sat, Jan 197:30 pm 3 - 1 final
Sub. EastPark Wolfpack 0Woodbury Royals 7Sat, Jan 197:30 pm 0 - 7 final
Sub. EastMounds View 1White Bear Lake 3Sat, Jan 198:00 pm 1 - 3 final
MissotaMankato East Northfield Mon, Jan 2111:00 amno data-
Mid-StatePark Rapids Northern Lakes Lightning Mon, Jan 212:23 pmin progress-
North SubNorth Branch 1St. Francis 8Mon, Jan 213:30 pm 1 - 8 final
MariucciEden Prairie Eagles 2Moorhead Spuds 2Mon, Jan 2110:13 pm 2 - 2 OTfinal
MariucciMoorhead Spuds 2Warroad Warriors 4Mon, Jan 2110:18 pm 2 - 4 final
MariucciMoorhead Spuds 0Roseau Rams 4Tue, Jan 2212:00 am 0 - 4 final
MissotaShakopee Farmington/Randolph Tue, Jan 227:30 amno data-
St. PaulMonticello/Annandale/Maple Lake 4Johnson 3Tue, Jan 227:30 am 4 - 3 OTfinal
Mid-StateLong Prairie-Grey Eagle 1Northern Lakes Lightning 4Tue, Jan 225:22 pm 1 - 4 final
NorthwestBagley/Foston Flyers Kittson Central Tue, Jan 226:30 pmno data-
LakeEastview Lightning 2Eden Prairie Eagles 2Tue, Jan 227:00 pm 2 - 2 OTfinal
C. LakesSaint Cloud Tech Tigers 5Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 7Tue, Jan 227:00 pm 5 - 7 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 8Becker/Big lake/Milaca 1Tue, Jan 227:00 pm 8 - 1 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 7Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 2Tue, Jan 227:00 pm 7 - 2 final
MissotaPrior Lake Lakers 0New Prague 1Tue, Jan 227:00 pm 0 - 1 final
Mid-State Northern Lakes Lightning Tue, Jan 227:00 pmno data-
NorthwestKittson Central Bagley/Foston Flyers Tue, Jan 227:00 pmno data-
Class LakeRichfield 5Hopkins 6Tue, Jan 227:00 pm 5 - 6 OTfinal
North SubOsseo 2Benilde-St. Margarets Red Knights 4Tue, Jan 227:00 pm 2 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 5Apple Valley 2Tue, Jan 227:15 pm 5 - 2 final
Wright CtyMound-Westonka 3Delano/Rockford 0Tue, Jan 227:30 pm 3 - 0 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Fergus Falls 5Tue, Jan 227:30 pm 3 - 5 final
Rum RiverNorth Branch 1Mora 9Tue, Jan 227:30 pm 1 - 9 final
NWSCNorth Metro 2Anoka 6Tue, Jan 227:30 pm 2 - 6 final
LakeChaska Eagan Wildcats Tue, Jan 227:30 pmno data-
MariucciGrand Rapids Bemidji Lumberjacks Tue, Jan 227:30 pmno data-
Big 9Albert Lea Owatonna Tue, Jan 227:30 pmno data-
Clssc SubnSpring Lake Park Panthers 2Mahtomedi 6Tue, Jan 227:30 pm 2 - 6 final
Tri-MetroWoodbury Royals 3Blake School 5Tue, Jan 227:30 pm 3 - 5 final
NWSCChamplin Park 1Centennial 4Tue, Jan 227:30 pm 1 - 4 final
MariucciWarroad Warriors 2Crookston 0Tue, Jan 227:30 pm 2 - 0 final
Tri-MetroPark Wolfpack 2St. Paul Saints 1Tue, Jan 228:00 pm 2 - 1 final
Big 9Mankato East 1Mankato West 11Thu, Jan 247:30 am 1 - 11 final
NWSCMaple Grove 3Andover 2Thu, Jan 247:30 am 3 - 2 final
Sub. EastWoodbury Royals 3Forest Lake 2Thu, Jan 247:30 am 3 - 2 OTfinal
Sub. EastStillwater Ponies 0Mounds View 2Thu, Jan 247:30 am 0 - 2 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 3Sartell-St.Stephen 2Thu, Jan 247:00 pm 3 - 2 final
Tri-MetroProvidence Academy 3St. Paul Academy 0Thu, Jan 247:00 pm 3 - 0 final
MississippPrinceton Tigers 3Monticello/Annandale/Maple Lake 8Thu, Jan 247:00 pm 3 - 8 final
MississippCambridge/Isanti 4St. Michael-Albertville Knights 7Thu, Jan 247:00 pm 4 - 7 final
MississippRogers/Zimmerman 3Buffalo Bison 4Thu, Jan 247:00 pm 3 - 4 final
Wright CtySauk Centre 0Saint Cloud Cathedral 7Thu, Jan 247:15 pm 0 - 7 final
IndepndtMora Two Harbors Thu, Jan 247:30 pmno data-
Big 9White Bear Lake 3Century 1Thu, Jan 247:30 pm 3 - 1 final
MariucciRoseau Rams 4Crookston 2Thu, Jan 247:30 pm 4 - 2 final
Sub. EastRoseville Raiders 5Park Wolfpack 1Thu, Jan 247:30 pm 5 - 1 final
Clssc SubnRichfield 2Tartan High School Titans 4Thu, Jan 247:30 pm 2 - 4 final
NWSCChamplin Park 6North Metro 4Thu, Jan 247:30 pm 6 - 4 final
NWSCElk River 3Anoka 5Thu, Jan 247:30 pm 3 - 5 final
NWSCCoon Rapids 3Osseo 7Thu, Jan 247:30 pm 3 - 7 final
NWSCBlaine 5Centennial 3Thu, Jan 247:30 pm 5 - 3 final
C. LakesApollo 3Sauk Rapids-Rice 2Thu, Jan 247:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroBlake School 6St. Paul Saints 0Thu, Jan 248:00 pm 6 - 0 final
MissotaNew Prague Shakopee Fri, Jan 259:00 amno data-
North SubIrondale Knights 2Benilde-St. Margarets Red Knights 8Fri, Jan 257:00 pm 2 - 8 final
MissotaAcademy of Holy Angels 6Prior Lake Lakers 0Fri, Jan 257:00 pm 6 - 0 final
Wright CtyMound-Westonka 1Saint Cloud Cathedral 5Fri, Jan 257:15 pm 1 - 5 final
MariucciMarshall School, Duluth 2Warroad Warriors 3Fri, Jan 257:30 pm 2 - 3 OTfinal
North SubCooper Hawks 3Chisago Lakes Area 6Fri, Jan 257:30 pm 3 - 6 final
LSInternational Falls Duluth Denfeld Fri, Jan 257:30 pmno data-
IndepndtNorthern Lakes Lightning Ely Fri, Jan 257:30 pmno data-
IndepndtBlaine 0Duluth East Greyhounds 1Fri, Jan 258:00 pm 0 - 1 final
Big 9Mayo 1Mankato West 6Sat, Jan 263:00 am 1 - 6 final
Sub. EastWhite Bear Lake 9Park Wolfpack 0Sat, Jan 267:30 am 9 - 0 final
NWSCCoon Rapids 6Andover 3Sat, Jan 267:30 am 6 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 1Minnehaha Academy 2Sat, Jan 262:00 pm 1 - 2 OTfinal
NorthwestWalker-Hackensack-Akeley Bagley/Foston Flyers Sat, Jan 262:00 pmno data-
LakeBurnsville 2Apple Valley 0Sat, Jan 262:15 pm 2 - 0 final
MississippBecker/Big lake/Milaca 0Buffalo Bison 9Sat, Jan 263:00 pm 0 - 9 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 0Blake School 5Sat, Jan 263:00 pm 0 - 5 final
MariucciSaint Cloud Tech Tigers 1Roseau Rams 4Sat, Jan 263:00 pm 1 - 4 final
LSSauk Rapids-Rice 6Proctor 0Sat, Jan 263:00 pm 6 - 0 final
LakeEagan Wildcats 8Lakeville North Panthers 2Sat, Jan 263:00 pm 8 - 2 final
LSWarroad Warriors 1Duluth Denfeld 2Sat, Jan 265:00 pm 1 - 2 final
Lake Bloomington Jefferson Jaguars Sat, Jan 266:00 pmno data-
MississippRogers/Zimmerman 7Princeton Tigers 1Sat, Jan 267:00 pm 7 - 1 final
MariucciAlexandria Bemidji Lumberjacks Sat, Jan 267:30 pmno data-
LSBlaine 7Cloquet Esko Carlton 1Sat, Jan 267:30 pm 7 - 1 final
LSTwo Harbors Hermantown Sat, Jan 267:30 pmno data-
Sub. EastHastings 1Stillwater Ponies 3Sat, Jan 267:30 pm 1 - 3 final
NWSCMaple Grove 3Elk River 1Sat, Jan 267:30 pm 3 - 1 final
LakeEastview Lightning 2Rosemount 4Sat, Jan 267:30 pm 2 - 4 final
NWSCCentennial 3Osseo 2Sat, Jan 267:30 pm 3 - 2 final
MississippHopkins 8Monticello/Annandale/Maple Lake 4Sat, Jan 267:30 pm 8 - 4 final
Big 9Century Mankato East Sat, Jan 267:30 pmno data-
North SubTotino-Grace Eagles 9Spring Lake Park Panthers 2Sat, Jan 267:30 pm 9 - 2 final
Clssc SubnTartan High School Titans 0Hill-Murray 6Sat, Jan 268:00 pm 0 - 6 final
Sub. EastMounds View 2Roseville Raiders 8Sat, Jan 268:00 pm 2 - 8 final
IndepndtSibley 8North Branch 1Sat, Jan 268:00 pm 8 - 1 final
Clssc SubnPark Wolfpack 3South St.Paul 4Mon, Jan 287:30 am 3 - 4 final
Big 9Mankato West 7Austin 1Tue, Jan 297:30 am 7 - 1 final
MissotaShakopee Northfield Tue, Jan 297:30 amno data-
MariucciGrand Forks Red River 6East Grand Forks Green Wave 5Tue, Jan 297:30 am 6 - 5 OTfinal
IndepndtNorthern Lakes Lightning Walker-Hackensack-Akeley Tue, Jan 297:00 pmno data-
North SubSt.Louis Park Orioles 4Cooper Hawks 0Tue, Jan 297:00 pm 4 - 0 final
North SubSt. Francis Chisago Lakes Area Tue, Jan 297:00 pmno data-
Wright CtySt. Michael-Albertville Knights 3Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 5Tue, Jan 297:00 pm 3 - 5 final
Class LakeRogers/Zimmerman 0Hopkins 4Tue, Jan 297:00 pm 0 - 4 final
LakeEagan Wildcats Burnsville Tue, Jan 297:00 pmno data-
MississippBuffalo Bison 5Princeton Tigers 4Tue, Jan 297:00 pm 5 - 4 OTfinal
LakeLakeville North Panthers 3Eden Prairie Eagles 4Tue, Jan 297:00 pm 3 - 4 final
North SubSpring Lake Park Panthers 2Benilde-St. Margarets Red Knights 10Tue, Jan 297:00 pm 2 - 10 final
LakeBloomington Jefferson Jaguars 6Apple Valley 1Tue, Jan 297:15 pm 6 - 1 final
Big 9Century Faribault Tue, Jan 297:30 pmno data-
Big 9Marshall Owatonna Tue, Jan 297:30 pmno data-
MissotaShakopee Northfield Tue, Jan 297:30 pmno data-
North SubTotino-Grace Eagles 5Irondale Knights 1Tue, Jan 297:30 pm 5 - 1 final
MariucciRoseau Rams 8Warroad Warriors 0Tue, Jan 297:30 pm 8 - 0 final
IndepndtNorth Branch 2Pine City 5Tue, Jan 297:30 pm 2 - 5 final
LakeEastview Lightning 7Chaska 0Tue, Jan 297:30 pm 7 - 0 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Little Falls 6Tue, Jan 297:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastStillwater Ponies 5White Bear Lake 4Tue, Jan 298:00 pm 5 - 4 OTfinal
Big 9Rochester Lourdes 4Mankato West 3Thu, Jan 317:30 am 4 - 3 final
Sub. EastMounds View 2Cretin-Derham Hall Raiders 3Thu, Jan 317:30 am 2 - 3 OTfinal
MissotaTotino-Grace Eagles 10Prior Lake Lakers 1Thu, Jan 315:00 pm 10 - 1 final
Mid-StateBagley/Foston Flyers 0Northern Lakes Lightning 8Thu, Jan 317:00 pm 0 - 8 final
MississippPrinceton Tigers 0Buffalo Bison 5Thu, Jan 317:00 pm 0 - 5 final
MississippCambridge/Isanti 1Rogers/Zimmerman 8Thu, Jan 317:00 pm 1 - 8 final
IndepndtBecker/Big lake/Milaca 9North Branch 5Thu, Jan 317:00 pm 9 - 5 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 2Orono 0Thu, Jan 317:00 pm 2 - 0 final
Wright CtyMound-Westonka 2Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 4Thu, Jan 317:00 pm 2 - 4 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 4Providence Academy 3Thu, Jan 317:00 pm 4 - 3 OTfinal
Tri-MetroSt. Paul Saints 2St. Paul Academy 0Thu, Jan 317:00 pm 2 - 0 final
MississippMinneapolis West Mustangs 5Monticello/Annandale/Maple Lake 3Thu, Jan 317:30 pm 5 - 3 final
MissotaFarmington/Randolph Northfield Thu, Jan 317:30 pmno data-
Sub. EastStillwater Ponies 3Woodbury Royals 5Thu, Jan 317:30 pm 3 - 5 final
NWSCCentennial 8Elk River 4Thu, Jan 317:30 pm 8 - 4 final
Sub. EastRoseville Raiders 8Hastings 2Thu, Jan 317:30 pm 8 - 2 final
NWSCAnoka Maple Grove Thu, Jan 317:30 pmno data-
NWSCOsseo 1Blaine 5Thu, Jan 317:30 pm 1 - 5 final
NWSCChamplin Park 6Coon Rapids 6Thu, Jan 317:30 pm 6 - 6 OTfinal
Clssc SubnSaint Thomas Academy Cadets 6Tartan High School Titans 1Thu, Jan 317:30 pm 6 - 1 final
NWSCAndover 6North Metro 2Thu, Jan 317:30 pm 6 - 2 final
LSMarshall School, Duluth Duluth Denfeld Thu, Jan 318:00 pmno data-
Sub. EastForest Lake 2White Bear Lake 5Thu, Jan 318:00 pm 2 - 5 final
C. LakesRoseau Rams 4Saint Cloud Tech Tigers 1Fri, Feb 0112:00 am 4 - 1 final
MariucciBloomington Jefferson Jaguars 0Moorhead Spuds 1Fri, Feb 011:26 pm 0 - 1 final
MariucciMoorhead Spuds 6East Grand Forks Green Wave 0Fri, Feb 011:29 pm 6 - 0 final
Out StateBenilde-St. Margarets Red Knights 2Shattuck-St. Marys Prep 1Fri, Feb 012:15 pm 2 - 1 final
Big 9Winona 3Mankato West 11Sat, Feb 022:00 am 3 - 11 final
Sub. EastPark Wolfpack 4Cretin-Derham Hall Raiders 8Sat, Feb 023:30 am 4 - 8 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 0Breck 9Sat, Feb 021:00 pm 0 - 9 final
Wright CtyDelano/Rockford 1Saint Cloud Cathedral 4Sat, Feb 021:00 pm 1 - 4 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 5St. Paul Academy 0Sat, Feb 021:00 pm 5 - 0 final
North SubCooper Hawks 4Irondale Knights 7Sat, Feb 022:00 pm 4 - 7 final
Wright CtyPaynesville 0Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 5Sat, Feb 023:00 pm 0 - 5 final
Clssc SubnTartan High School Titans 2Sibley 3Sat, Feb 023:00 pm 2 - 3 final
MississippArmstrong Buffalo Bison Sat, Feb 023:00 pmno data-
LakeEastview Lightning 9Lakeville North Panthers 3Sat, Feb 023:00 pm 9 - 3 final
Wright CtyHoly Family/Waconia 1Mound-Westonka 3Sat, Feb 023:00 pm 1 - 3 final
NWSCMaple Grove 5North Metro 3Sat, Feb 023:30 pm 5 - 3 final
Northwest Bagley/Foston Flyers Sat, Feb 023:30 pmno data-
North SubChisago Lakes Area 2Totino-Grace Eagles 11Sat, Feb 023:30 pm 2 - 11 final
Out StateNorthern Lakes Lightning Fargo South ND Sat, Feb 024:15 pmno data-
MariucciEast Grand Forks Green Wave 4Warroad Warriors 6Sat, Feb 024:30 pm 4 - 6 final
C. LakesRoseau Rams 7Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 0Sat, Feb 027:00 pm 7 - 0 final
MississippSauk Rapids-Rice 10Princeton Tigers 1Sat, Feb 027:00 pm 10 - 1 final
MississippSt. Michael-Albertville Knights 4Monticello/Annandale/Maple Lake 2Sat, Feb 027:00 pm 4 - 2 final
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 6St.Louis Park Orioles 1Sat, Feb 027:00 pm 6 - 1 final
Class LakeHopkins 1Minnetonka 3Sat, Feb 027:00 pm 1 - 3 final
IndepndtJohnson Two Harbors Sat, Feb 027:30 pmno data-
North SubSt. Francis 1Spring Lake Park Panthers 9Sat, Feb 027:30 pm 1 - 9 final
LakeChaska 1Rosemount 5Sat, Feb 027:30 pm 1 - 5 final
LakeBloomington Jefferson Jaguars Eagan Wildcats Sat, Feb 027:30 pmno data-
NWSCBlaine 7Anoka 3Sat, Feb 027:30 pm 7 - 3 final
NWSCCoon Rapids 1Elk River 4Sat, Feb 027:30 pm 1 - 4 final
NWSCMoorhead Spuds 6Centennial 5Sat, Feb 027:30 pm 6 - 5 OTfinal
NWSCOsseo 4Andover 0Sat, Feb 027:30 pm 4 - 0 final
Sub. EastHastings 0Woodbury Royals 6Sat, Feb 027:30 pm 0 - 6 final
Sub. EastRoseville Raiders 3Forest Lake 2Sat, Feb 027:30 pm 3 - 2 OTfinal
IndepndtMoose Lake 7North Branch 0Sat, Feb 028:00 pm 7 - 0 final
Out StateSt. Paul Academy 3Somerset 1Mon, Feb 046:30 pm 3 - 1 final
MississippApollo 3St. Michael-Albertville Knights 4Mon, Feb 047:00 pm 3 - 4 OTfinal
NWSCRogers/Zimmerman 0Osseo 5Mon, Feb 047:30 pm 0 - 5 final
MariucciThief River Falls/Goodridge Prowler Bemidji Lumberjacks Mon, Feb 047:30 pmno data-
Big 9Mankato West 10Faribault 2Tue, Feb 057:30 am 10 - 2 final
Sub. EastPark Wolfpack 0Stillwater Ponies 6Tue, Feb 057:30 am 0 - 6 final
North SubChisago Lakes Area 0Benilde-St. Margarets Red Knights 15Tue, Feb 057:00 pm 0 - 15 final
North SubSt.Louis Park Orioles 1Totino-Grace Eagles 7Tue, Feb 057:00 pm 1 - 7 final
Wright CtyMound-Westonka 7Orono 2Tue, Feb 057:00 pm 7 - 2 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 5Holy Family/Waconia 4Tue, Feb 057:00 pm 5 - 4 OTfinal
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 11River Lakes Stars 0Tue, Feb 057:00 pm 11 - 0 final
LakeBurnsville 4Eastview Lightning 2Tue, Feb 057:15 pm 4 - 2 final
Sub. EastTartan High School Titans 3Mounds View 5Tue, Feb 057:30 pm 3 - 5 final
NWSCMonticello/Annandale/Maple Lake 2North Metro 4Tue, Feb 057:30 pm 2 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 2Chaska 5Tue, Feb 057:30 pm 2 - 5 final
Big 9Winona Century Tue, Feb 057:30 pmno data-
Big 9Mayo Owatonna Tue, Feb 057:30 pmno data-
North SubCooper Hawks 1Spring Lake Park Panthers 8Tue, Feb 057:30 pm 1 - 8 final
IndepndtEly Two Harbors Tue, Feb 057:30 pmno data-
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Saint Cloud Tech Tigers 2Tue, Feb 057:30 pm 3 - 2 final
MariucciGrand Forks Central 3Warroad Warriors 8Tue, Feb 057:30 pm 3 - 8 final
NWSCAndover 3Blaine 1Tue, Feb 058:00 pm 3 - 1 final
Sub. EastMounds View 2Hastings 3Thu, Feb 077:30 am 2 - 3 final
Big 9Albert Lea 2Mankato West 3Thu, Feb 077:30 am 2 - 3 OTfinal
NWSCAnoka 5Andover 2Thu, Feb 077:30 am 5 - 2 final
North SubCooper Hawks 1Totino-Grace Eagles 7Thu, Feb 077:00 pm 1 - 7 final
MississippRogers/Zimmerman 8St. Michael-Albertville Knights 2Thu, Feb 077:00 pm 8 - 2 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 1Apollo 3Thu, Feb 077:00 pm 1 - 3 final
North SubSpring Lake Park Panthers 2St.Louis Park Orioles 6Thu, Feb 077:00 pm 2 - 6 final
Class LakeEdina 4Hopkins 3Thu, Feb 077:00 pm 4 - 3 final
Class LakeBuffalo Bison Wayzata Thu, Feb 077:00 pmno data-
North SubBenilde-St. Margarets Red Knights 12St. Francis 0Thu, Feb 077:00 pm 12 - 0 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato Dragons 2Saint Cloud Cathedral 6Thu, Feb 077:15 pm 2 - 6 final
Clssc SubnNorth 2Tartan High School Titans 6Thu, Feb 077:30 pm 2 - 6 final
Big 9Marshall Century Thu, Feb 077:30 pmno data-
NWSCElk River 2Champlin Park 3Thu, Feb 077:30 pm 2 - 3 OTfinal
NWSCNorth Metro 1Blaine 6Thu, Feb 077:30 pm 1 - 6 final
NWSCMaple Grove 2Osseo 1Thu, Feb 077:30 pm 2 - 1 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 1Woodbury Royals 2Thu, Feb 077:30 pm 1 - 2 OTfinal
MariucciThief River Falls/Goodridge Prowler 1Roseau Rams 7Thu, Feb 077:30 pm 1 - 7 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 0Breck 8Thu, Feb 077:30 pm 0 - 8 final
C. LakesWillmar 4Sauk Rapids-Rice 5Thu, Feb 077:30 pm 4 - 5 final
MariucciBemidji Lumberjacks 0Warroad Warriors 4Thu, Feb 077:30 pm 0 - 4 final
Sub. EastWhite Bear Lake 2Roseville Raiders 2Thu, Feb 078:00 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroProvidence Academy 4St. Paul Saints 3Thu, Feb 078:00 pm 4 - 3 final
Sub. EastCloquet Esko Carlton 2Stillwater Ponies 0Fri, Feb 087:30 am 2 - 0 final
Wright CtyDelano/Rockford 0Mound-Westonka 4Fri, Feb 087:00 pm 0 - 4 final
NorthwestLong Prairie-Grey Eagle Bagley/Foston Flyers Fri, Feb 087:00 pmno data-
MississippVirginia-Mt. Iron-Buhl 2Princeton Tigers 3Fri, Feb 087:30 pm 2 - 3 final
Sub. East Stillwater Ponies Fri, Feb 087:30 pmno data-
Sub. EastMounds View 7Park Wolfpack 0Sat, Feb 097:30 am 7 - 0 final
Sub. EastDuluth East Greyhounds 3Stillwater Ponies 1Sat, Feb 097:30 am 3 - 1 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 5North Branch 2Sat, Feb 0912:00 pm 5 - 2 final
Out StateTwo Harbors Ashland Sat, Feb 091:00 pmno data-
C. LakesMoorhead Spuds 2Brainerd/Pillager/Pierz Warriors 1Sat, Feb 091:30 pm 2 - 1 final
LakeBloomington Jefferson Jaguars 2Eastview Lightning 6Sat, Feb 092:15 pm 2 - 6 final
Class LakeHopkins 3Armstrong 1Sat, Feb 092:30 pm 3 - 1 final
NWSCOsseo 0Champlin Park 3Sat, Feb 093:00 pm 0 - 3 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 2Sauk Rapids-Rice 3Sat, Feb 093:00 pm 2 - 3 OTfinal
Class LakeBuffalo Bison Edina Sat, Feb 093:00 pmno data-
Tri-MetroSt. Paul Saints 2Blake School 8Sat, Feb 093:00 pm 2 - 8 final
Big 9Century Owatonna Sat, Feb 093:00 pmno data-
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Providence Academy 6Sat, Feb 093:00 pm 3 - 6 final
North SubCooper Hawks St.Louis Park Orioles Sat, Feb 093:45 pmno data-
MississippBecker/Big lake/Milaca 3Monticello/Annandale/Maple Lake 5Sat, Feb 097:00 pm 3 - 5 final
Sub. EastWhite Bear Lake 1Cretin-Derham Hall Raiders 2Sat, Feb 097:30 pm 1 - 2 final
IndepndtTotino-Grace Eagles 2Rochester Lourdes 3Sat, Feb 097:30 pm 2 - 3 OTfinal
NWSCCentennial Maple Grove Sat, Feb 097:30 pmno data-
LakeLakeville North Panthers 5Rosemount 8Sat, Feb 097:30 pm 5 - 8 final
MississippSpring Lake Park Panthers 6Princeton Tigers 4Sat, Feb 097:30 pm 6 - 4 final
Sub. EastRoseville Raiders 3Woodbury Royals 4Sat, Feb 097:30 pm 3 - 4 final
NWSCNorth Metro 0Elk River 3Sat, Feb 097:30 pm 0 - 3 final
LSBrainerd/Pillager/Pierz Warriors 2Cloquet Esko Carlton 0Mon, Feb 117:00 pm 2 - 0 final
NorthwestWarroad Warriors 6Lake of the Woods/Indus Bears 0Mon, Feb 117:30 pm 6 - 0 final
MariucciBlaine 0Roseau Rams 1Tue, Feb 123:00 pm 0 - 1 final
Wright CtyRochester Lourdes 0Mound-Westonka 3Tue, Feb 127:00 pm 0 - 3 final
Wright CtyOrono 5Litchfield-Dassel/Cokato Dragons 3Tue, Feb 127:00 pm 5 - 3 final
North SubSt. Francis Cooper Hawks Tue, Feb 127:00 pmno data-
MississippMinneapolis West Mustangs 2St. Michael-Albertville Knights 4Tue, Feb 127:00 pm 2 - 4 final
North SubChisago Lakes Area St.Louis Park Orioles Tue, Feb 127:00 pmno data-
Class LakeElk River Armstrong Tue, Feb 127:00 pmno data-
LSSaint Cloud Cathedral 4Hermantown 2Tue, Feb 127:15 pm 4 - 2 final
LakeEagan Wildcats 2Eastview Lightning 6Tue, Feb 127:15 pm 2 - 6 final
LSGrand Rapids Duluth Denfeld Tue, Feb 127:30 pmno data-
IndepndtMoose Lake Two Harbors Tue, Feb 127:30 pmno data-
Clssc SubnSouth St.Paul 6Tartan High School Titans 5Tue, Feb 127:30 pm 6 - 5 final
North SubSpring Lake Park Panthers 4Irondale Knights 3Tue, Feb 127:30 pm 4 - 3 final
Iron RangeRoseau Rams 3International Falls 1Tue, Feb 127:30 pm 3 - 1 final
MissotaPrior Lake Lakers Northfield Tue, Feb 127:30 pmno data-
Big 9Century 2Mankato West 4Tue, Feb 127:30 pm 2 - 4 final
LakeLakeville North Panthers 3Lakeville South 5Tue, Feb 127:30 pm 3 - 5 final
NWSCBlaine 1Champlin Park 2Tue, Feb 127:30 pm 1 - 2 final
NWSCOsseo 3Anoka 0Tue, Feb 127:30 pm 3 - 0 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Mounds View 0Tue, Feb 127:30 pm 4 - 0 final
Rum RiverPrinceton Tigers 1Mora 4Tue, Feb 127:30 pm 1 - 4 final
C. LakesSartell-St.Stephen 3Sauk Rapids-Rice 2Tue, Feb 127:30 pm 3 - 2 final
MariucciDetroit Lakes Bemidji Lumberjacks Tue, Feb 127:30 pmno data-
Tri-MetroSt. Paul Academy 3St. Paul Saints 2Tue, Feb 128:00 pm 3 - 2 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 2Cambridge/Isanti 8Thu, Feb 147:00 am 2 - 8 final
Sub. EastPark Wolfpack 4Hastings 6Thu, Feb 147:30 am 4 - 6 final
Sub. EastForest Lake 3Mounds View 4Thu, Feb 147:30 am 3 - 4 final
Big 9Marshall 1Mankato West 7Thu, Feb 147:30 am 1 - 7 final
IndepndtRedwood Valley 10North Branch 2Thu, Feb 145:00 pm 10 - 2 final
Tri-MetroBlake School 6St. Paul Academy 4Thu, Feb 146:15 pm 6 - 4 final
NorthwestWalker-Hackensack-Akeley Bagley/Foston Flyers Thu, Feb 147:00 pmno data-
Mid-StateEly Northern Lakes Lightning Thu, Feb 147:00 pmno data-
MississippMinnetonka Buffalo Bison Thu, Feb 147:00 pmno data-
MississippRogers/Zimmerman Becker/Big lake/Milaca Thu, Feb 147:00 pmno data-
MississippPrinceton Tigers 3St. Michael-Albertville Knights 6Thu, Feb 147:00 pm 3 - 6 final
Class LakeHopkins 5Wayzata 1Thu, Feb 147:00 pm 5 - 1 final
North SubTotino-Grace Eagles 8St. Francis 1Thu, Feb 147:00 pm 8 - 1 final
MissotaNew Prague 7Prior Lake Lakers 2Thu, Feb 147:00 pm 7 - 2 final
Tri-MetroBreck 4Providence Academy 2Thu, Feb 147:00 pm 4 - 2 final
NWSCAndover 0Centennial 7Thu, Feb 147:30 pm 0 - 7 final
NWSCChamplin Park 1Anoka 3Thu, Feb 147:30 pm 1 - 3 final
North SubDelano/Rockford 1Spring Lake Park Panthers 4Thu, Feb 147:30 pm 1 - 4 final
MariucciGreenway Bemidji Lumberjacks Thu, Feb 147:30 pmno data-
Clssc SubnTartan High School Titans 1Simley 4Thu, Feb 147:30 pm 1 - 4 final
Sub. EastAcademy of Holy Angels 3Stillwater Ponies 0Thu, Feb 147:30 pm 3 - 0 final
NWSCAnoka Maple Grove Thu, Feb 147:30 pmno data-
NWSCBlaine Maple Grove Thu, Feb 147:30 pmno data-
Big 9Mayo Century Thu, Feb 147:30 pmno data-
NWSCElk River 4Osseo 5Thu, Feb 147:30 pm 4 - 5 final
LakeEden Prairie Eagles Bloomington Jefferson Jaguars Thu, Feb 147:30 pmno data-
NWSCCoon Rapids 3North Metro 2Thu, Feb 147:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastWoodbury Royals 4White Bear Lake 2Thu, Feb 148:00 pm 4 - 2 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 3St. Paul Saints 2Thu, Feb 148:00 pm 3 - 2 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Raiders 0Roseville Raiders 4Thu, Feb 148:00 pm 0 - 4 final
Wright CtyFergus Falls 7Mound-Westonka 2Fri, Feb 157:00 pm 7 - 2 final
MariucciGrand Rapids 0Roseau Rams 1Fri, Feb 157:30 pm 0 - 1 final
IndepndtInternational Falls Two Harbors Fri, Feb 157:30 pmno data-
LSCloquet Esko Carlton Duluth Denfeld Fri, Feb 157:30 pmno data-
Clssc SubnMounds View 4North 3Sat, Feb 167:30 am 4 - 3 final
LSSaint Cloud Cathedral 0Marshall School, Duluth 2Sat, Feb 162:00 pm 0 - 2 final
IndepndtBagley/Foston Flyers Moose Lake Sat, Feb 162:00 pmno data-
LakeEagan Wildcats 1Apple Valley 2Sat, Feb 162:15 pm 1 - 2 final
LakeEastview Lightning Bloomington Kennedy Eagles Sat, Feb 162:30 pmno data-
LakeBloomington Jefferson Jaguars 6Lakeville North Panthers 3Sat, Feb 163:00 pm 6 - 3 final
Big 9Roseville Raiders 3Century 0Sat, Feb 163:00 pm 3 - 0 final
Class LakeBuffalo Bison 1Hopkins 2Sat, Feb 163:00 pm 1 - 2 final
North SubCooper Hawks 1Benilde-St. Margarets Red Knights 10Sat, Feb 163:00 pm 1 - 10 final
NWSCCentennial 14North Metro 1Sat, Feb 163:30 pm 14 - 1 final
MissotaRed Wing 5Prior Lake Lakers 4Sat, Feb 165:30 pm 5 - 4 final
NWSCBlaine 8Elk River 4Sat, Feb 167:30 pm 8 - 4 final
North SubChisago Lakes Area 2Spring Lake Park Panthers 5Sat, Feb 167:30 pm 2 - 5 final
NWSCCoon Rapids Maple Grove Sat, Feb 167:30 pmno data-
LakeBurnsville 6Rosemount 1Sat, Feb 167:30 pm 6 - 1 final
Wright CtyOrono 6Mound-Westonka 7Thu, Feb 2112:00 am 6 - 7 OTfinal
Wright CtyPrinceton Tigers 1Saint Cloud Cathedral 8Thu, Feb 217:00 pm 1 - 8 final
Wright CtyHermantown 3Saint Cloud Cathedral 6Sat, Feb 232:00 pm 3 - 6 final
Wright CtyDuluth Denfeld 1Saint Cloud Cathedral 3Wed, Feb 277:00 pm 1 - 3 final
Wright CtyBlake School 1Saint Cloud Cathedral 3Wed, Mar 058:00 pm 1 - 3 final
Clssc SubnSaint Cloud Cathedral 2Saint Thomas Academy Cadets 9Fri, Mar 071:00 pm 2 - 9 final
MariucciSaint Cloud Cathedral 1Warroad Warriors 2Sat, Mar 089:00 am 1 - 2 OTfinal
MariucciLake of the Woods/Indus Bears 2Bemidji Lumberjacks 9Mon, Nov 247:30 pm 2 - 9 final
Big 9Owatonna 5Century 3Thu, Dec 117:30 pm 5 - 3 final
Big 9Grafton/Park River 3Century 2Mon, Dec 223:00 pm 3 - 2 OTfinal
Clssc SubnWoodbury Royals South St.Paul Sat, Dec 278:00 pmno data-
Big 9Mayo 3Century 1Sun, Dec 287:00 pm 3 - 1 final
Big 9Fargo South ND 5Century 3Mon, Dec 291:15 pm 5 - 3 final