Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
| | Selects 1 |
| The Boys 2 |
Mon, Sep 19 |
11:00 pm |
final |
|
| | Shockers 4 |
| Shooters 3 |
Mon, Sep 19 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 2 |
| The B-Team 0 |
Mon, Sep 19 |
11:15 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 2 |
| Jager Bombers 1 |
Tue, Sep 20 |
10:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 2 |
| Ninja Turtles 7 |
Tue, Sep 20 |
10:15 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 2 |
| Knights of Columbus 4 |
Tue, Sep 20 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 11 |
| Hockey School Dropouts 1 |
Tue, Sep 20 |
11:00 pm |
final |
|
| | Ice Weasels 6 |
| Gamblers 0 |
Tue, Sep 20 |
11:15 pm |
final |
|
| | Individual Team West 1 |
| Lick my Sakic 1 |
Wed, Sep 21 |
9:15 pm |
final SO |
|
| | Bi-Polar Bears 1 |
| Esprit de Corps Commandos 8 |
Wed, Sep 21 |
10:00 pm |
final |
|
| | Cougars 0 |
| Ottawa Capitals 7 |
Thu, Sep 22 |
10:00 pm |
final |
|
| | Spitfires 2 |
| The Jets 4 |
Thu, Sep 22 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shooters 4 |
| Big Slick 1 |
Sun, Sep 25 |
10:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 1 |
| pTeraMachtyls 8 |
Sun, Sep 25 |
11:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Oilers 4 |
| Puck Bunnies 9 |
Mon, Sep 26 |
10:15 pm |
final |
|
| | Ninja Turtles 4 |
| Gamblers 1 |
Mon, Sep 26 |
11:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 1 |
| Ice Weasels 6 |
Tue, Sep 27 |
9:15 pm |
final |
|
| | Red Necks 5 |
| Blue Rangers 2 |
Tue, Sep 27 |
11:00 pm |
final |
|
| | Saints 2 |
| Selects 4 |
Tue, Sep 27 |
11:00 pm |
final |
|
| | Lick my Sakic 2 |
| Blizzards 3 |
Wed, Sep 28 |
9:15 pm |
final SO |
|
| | Sheepskates 1 |
| Bi-Polar Bears 4 |
Wed, Sep 28 |
11:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 4 |
| Shlebs 0 |
Wed, Sep 28 |
11:15 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 3 |
| Autobots 0 |
Thu, Sep 29 |
10:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 4 |
| The Jets 3 |
Thu, Sep 29 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Shooters 3 |
| Spartans 4 |
Mon, Oct 03 |
9:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 4 |
| Shockers 3 |
Mon, Oct 03 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Ottawa Oilers 1 |
| Gamblers 6 |
Mon, Oct 03 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 3 |
| pTeraMachtyls 6 |
Mon, Oct 03 |
11:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 1 |
| Jager Bombers 4 |
Tue, Oct 04 |
10:15 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 3 |
| The Jets 4 |
Tue, Oct 04 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Puck Bunnies 3 |
| Ice Weasels 4 |
Tue, Oct 04 |
11:15 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 0 |
| The Boys 3 |
Wed, Oct 05 |
10:00 pm |
final |
|
| | Red Necks 5 |
| Selects 4 |
Wed, Oct 05 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 4 |
| TigerBloods 0 |
Thu, Oct 06 |
10:00 pm |
final |
|
| | Hockey School Dropouts 3 |
| Individual Team West 5 |
Thu, Oct 06 |
10:15 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 1 |
| Mag 7 8 |
Thu, Oct 06 |
11:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 2 |
| Perley Rideau Militia 1 |
Mon, Oct 10 |
11:00 pm |
final |
|
| | Selects 2 |
| Blue Rangers 1 |
Sun, Oct 16 |
8:30 pm |
final |
|
| | Spartans 5 |
| Big Slick 2 |
Sun, Oct 16 |
9:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 3 |
| Ottawa Oilers 1 |
Sun, Oct 16 |
10:00 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 3 |
| Ninja Turtles 7 |
Sun, Oct 16 |
11:00 pm |
final |
|
| | Shooters 2 |
| The B-Team 3 |
Sun, Oct 16 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Jager Bombers 3 |
| Gamblers 1 |
Sun, Oct 16 |
11:00 pm |
final |
|
| | The Jets 1 |
| Mag 7 3 |
Mon, Oct 17 |
10:00 pm |
final |
|
| | Spitfires 3 |
| Bi-Polar Bears 3 |
Mon, Oct 17 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Sheepskates 3 |
| Esprit de Corps Commandos 1 |
Mon, Oct 17 |
11:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 5 |
| Convicts 2 |
Tue, Oct 18 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shlebs 2 |
| Blizzards 1 |
Tue, Oct 18 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | TigerBloods 1 |
| Individual Team West 5 |
Tue, Oct 18 |
11:00 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 2 |
| Ottawa Capitals 3 |
Mon, Oct 24 |
11:00 pm |
final |
|
| | Selects 7 |
| Esprit de Corps Commandos 3 |
Tue, Oct 25 |
10:00 pm |
final |
|
| | The Jets 2 |
| Blue Rangers 5 |
Tue, Oct 25 |
11:00 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 1 |
| Gamblers 3 |
Wed, Oct 26 |
11:00 pm |
final |
|
| | Shooters 2 |
| The B-Team 3 |
Thu, Oct 27 |
10:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 2 |
| Individual Team West 3 |
Thu, Oct 27 |
10:15 pm |
final |
|
| | Blizzards 5 |
| Big Slick 6 |
Thu, Oct 27 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 5 |
| Ottawa Capitals 2 |
Tue, Nov 01 |
10:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 3 |
| Bi-Polar Bears 4 |
Tue, Nov 01 |
11:00 pm |
final |
|
| | The Jets 2 |
| Selects 3 |
Tue, Nov 01 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 3 |
| Roughnecks 4 |
Sun, Nov 06 |
9:15 pm |
final |
|
| | The Jets 3 |
| Esprit de Corps Commandos 0 |
Sun, Nov 06 |
9:30 pm |
final |
|
| | Shooters 5 |
| Gamblers 1 |
Sun, Nov 06 |
10:15 pm |
final |
|
| | Individual Team West 3 |
| Blizzards 6 |
Sun, Nov 06 |
11:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 1 |
| Puck Bunnies 6 |
Sun, Nov 06 |
11:15 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 4 |
| Blue Rangers 3 |
Wed, Nov 09 |
10:00 pm |
final |
|
| | Selects 2 |
| Ottawa Capitals 0 |
Thu, Nov 10 |
10:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 4 |
| Roughnecks 2 |
Sun, Nov 13 |
10:00 pm |
final |
|
| | The Jets 7 |
| Bi-Polar Bears 1 |
Sun, Nov 13 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shooters 2 |
| Puck Bunnies 5 |
Sun, Nov 13 |
11:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 2 |
| Gamblers 6 |
Mon, Nov 14 |
10:00 pm |
final |
|
| | Selects 5 |
| Blue Rangers 2 |
Mon, Nov 14 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 3 |
| Individual Team West 2 |
Tue, Nov 15 |
11:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 3 |
| Esprit de Corps Commandos 1 |
Sun, Nov 20 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shooters 4 |
| Blizzards 3 |
Tue, Nov 22 |
9:15 pm |
final |
|
| | The B-Team 4 |
| Roughnecks 2 |
Tue, Nov 22 |
10:15 pm |
final |
|
| | Individual Team West 1 |
| Gamblers 5 |
Tue, Nov 22 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 5 |
| Puck Bunnies 7 |
Tue, Nov 22 |
11:15 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 2 |
| Selects 3 |
Sun, Nov 27 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Esprit de Corps Commandos 6 |
| Blue Rangers 4 |
Sun, Nov 27 |
10:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 7 |
| The Jets 1 |
Sun, Nov 27 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 4 |
| The B-Team 2 |
Thu, Dec 01 |
11:15 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 3 |
| Bi-Polar Bears 6 |
Sun, Dec 04 |
4:00 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 2 |
| Roughnecks 5 |
Sun, Dec 04 |
8:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 0 |
| Selects 4 |
Sun, Dec 04 |
9:00 pm |
final |
|
| | Shooters 2 |
| Individual Team West 2 |
Sun, Dec 04 |
9:15 pm |
final SO |
|
| | Blue Rangers 1 |
| The Jets 4 |
Sun, Dec 04 |
10:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 2 |
| Gamblers 6 |
Sun, Dec 04 |
10:15 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 6 |
| Esprit de Corps Commandos 3 |
Sun, Dec 11 |
9:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 7 |
| Blue Rangers 1 |
Sun, Dec 11 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shooters 2 |
| Roughnecks 1 |
Sun, Dec 11 |
10:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 1 |
| Gamblers 2 |
Sun, Dec 11 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Selects 1 |
| The Jets 1 |
Sun, Dec 11 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Blizzards 5 |
| Puck Bunnies 4 |
Mon, Dec 12 |
10:15 pm |
final |
|
| | The B-Team 2 |
| Individual Team West 1 |
Mon, Dec 12 |
11:15 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 0 |
| Selects 3 |
Sun, Dec 18 |
8:30 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 4 |
| Bi-Polar Bears 3 |
Sun, Dec 18 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Esprit de Corps Commandos 3 |
| The Jets 6 |
Sun, Dec 18 |
11:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 1 |
| Puck Bunnies 3 |
Tue, Dec 20 |
9:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 2 |
| Gamblers 5 |
Tue, Dec 20 |
10:15 pm |
final |
|
| | The B-Team 3 |
| Blizzards 1 |
Tue, Dec 20 |
11:00 pm |
final |
|
| | Shooters 3 |
| Big Slick 0 |
Tue, Dec 20 |
11:15 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 5 |
| The Jets 6 |
Sun, Jan 08 |
10:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 2 |
| Shooters 0 |
Sun, Jan 08 |
10:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 2 |
| Ottawa Capitals 5 |
Sun, Jan 08 |
10:00 pm |
final |
|
| | Gamblers 2 |
| Puck Bunnies 6 |
Sun, Jan 08 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 2 |
| Selects 6 |
Sun, Jan 08 |
11:00 pm |
final |
|
| | Big Slick 2 |
| Blizzards 5 |
Sun, Jan 08 |
11:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 3 |
| Roughnecks 2 |
Mon, Jan 09 |
10:15 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 9 |
| Esprit de Corps Commandos 4 |
Thu, Jan 12 |
10:00 pm |
final |
|
| | Selects 4 |
| Bi-Polar Bears 1 |
Sun, Jan 15 |
8:30 pm |
final |
|
| | The Jets 1 |
| Ottawa Capitals 2 |
Sun, Jan 15 |
9:30 pm |
final |
|
| | Blizzards 0 |
| Individual Team West 2 |
Tue, Jan 17 |
9:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 1 |
| Big Slick 0 |
Tue, Jan 17 |
10:15 pm |
final |
|
| | Gamblers 1 |
| Shooters 0 |
Tue, Jan 17 |
11:15 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 0 |
| The B-Team 1 |
Wed, Jan 18 |
10:00 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 0 |
| Ottawa Capitals 2 |
Mon, Jan 23 |
10:00 pm |
final |
|
| | The Jets 7 |
| Blue Rangers 3 |
Mon, Jan 23 |
10:00 pm |
final |
|
| | Selects 3 |
| Esprit de Corps Commandos 1 |
Mon, Jan 23 |
11:00 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 1 |
| Shooters 4 |
Sun, Jan 29 |
4:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 6 |
| Blizzards 2 |
Sun, Jan 29 |
9:15 pm |
final |
|
| | Gamblers 4 |
| The B-Team 3 |
Sun, Jan 29 |
10:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 3 |
| Big Slick 5 |
Sun, Jan 29 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 4 |
| Ottawa Capitals 3 |
Mon, Jan 30 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | The Jets 2 |
| Selects 3 |
Mon, Jan 30 |
11:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 3 |
| Bi-Polar Bears 5 |
Mon, Jan 30 |
11:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 4 |
| The B-Team 2 |
Mon, Feb 06 |
10:00 pm |
final |
|
| | Gamblers 6 |
| Individual Team West 3 |
Mon, Feb 06 |
10:15 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 5 |
| Big Slick 3 |
Mon, Feb 06 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 1 |
| Shooters 2 |
Mon, Feb 06 |
11:15 pm |
final |
|
| | The Jets 4 |
| Esprit de Corps Commandos 1 |
Thu, Feb 09 |
10:00 pm |
final |
|
| | Selects 4 |
| Ottawa Capitals 0 |
Thu, Feb 09 |
11:00 pm |
final |
|
| | Bi-Polar Bears 2 |
| Blue Rangers 8 |
Thu, Feb 09 |
11:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 2 |
| Big Slick 3 |
Tue, Feb 14 |
10:15 pm |
final |
|
| | Roughnecks 2 |
| Puck Bunnies 1 |
Tue, Feb 14 |
11:15 pm |
final |
|
| | Individual Team West 1 |
| Shooters 4 |
Wed, Feb 15 |
10:00 pm |
final |
|
| | Gamblers 5 |
| Blizzards 3 |
Wed, Feb 15 |
11:00 pm |
final |
|
| | Selects 8 |
| Blue Rangers 1 |
Thu, Feb 16 |
10:00 pm |
final |
|
| | Ottawa Capitals 5 |
| Esprit de Corps Commandos 2 |
Thu, Feb 16 |
11:00 pm |
final |
|
| | The Jets 5 |
| Bi-Polar Bears 3 |
Thu, Feb 16 |
11:00 pm |
final |
|
| | Gamblers 5 |
| Big Slick 2 |
Sun, Feb 26 |
9:00 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 2 |
| Blizzards 6 |
Sun, Feb 26 |
10:00 pm |
final |
|
| | Esprit de Corps Commandos 0 |
| Blue Rangers 1 |
Sun, Feb 26 |
10:00 pm |
forfeit |
|
| | Bi-Polar Bears 0 |
| Selects 5 |
Sun, Feb 26 |
10:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 3 |
| The B-Team 3 |
Sun, Feb 26 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Ottawa Capitals 3 |
| The Jets 1 |
Sun, Feb 26 |
11:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 1 |
| Shooters 0 |
Sun, Feb 26 |
11:15 pm |
final |
|
| | Puck Bunnies 1 |
| Individual Team West 0 |
Sun, Mar 04 |
4:00 pm |
forfeit |
|
| | Big Slick 3 |
| Shooters 4 |
Sun, Mar 04 |
5:00 pm |
final SO |
|
| | Gamblers 2 |
| Roughnecks 4 |
Sun, Mar 04 |
9:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 4 |
| The B-Team 8 |
Sun, Mar 04 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blue Rangers 3 |
| The Jets 4 |
Mon, Mar 05 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Ottawa Capitals 2 |
| Bi-Polar Bears 3 |
Mon, Mar 05 |
10:00 pm |
final SO |
|
| | Esprit de Corps Commandos 1 |
| Selects 7 |
Mon, Mar 05 |
11:00 pm |
final |
|
| | Roughnecks 3 |
| Individual Team West 1 |
Sun, Mar 11 |
10:00 pm |
final |
|
| | Shooters 6 |
| The B-Team 1 |
Sun, Mar 11 |
10:00 pm |
final |
|
| | Blizzards 4 |
| Big Slick 3 |
Sun, Mar 11 |
11:00 pm |
final SO |
|
| | Puck Bunnies 4 |
| Gamblers 3 |
Sun, Mar 11 |
11:00 pm |
final |
|
| | Shooters 7 |
| Gamblers 0 |
Sun, Mar 18 |
9:00 pm |
final |
|
| | The B-Team 4 |
| Puck Bunnies 1 |
Sun, Mar 18 |
10:00 pm |
final |
|
| | Individual Team West 6 |
| Blizzards 4 |
Mon, Mar 19 |
9:15 pm |
final |
|
| | Big Slick 2 |
| Roughnecks 4 |
Mon, Mar 19 |
10:15 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|