Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
Regulat 6 echipe 15-16
- League Seasons -
Semifinală SENIORI 2
Semifinală SENIORI 1
CN Seniori 19-20
Finala Mare SENIORI
Finala Mică SENIORI
Finala Mare 18/19
Finala Mică 18/19
Finala Mare U16 18/19
FINALA MARE CUPA ROMANIEI 2020
FINALA MICA CUPA ROMANIEI 2020
Cupa României 2020
Cupa României 2019
Play Out 5-6-7 18/19
Semifinală 2 18/19
Seniori -Semifinală 1 18/19
CN Seniori 18-19
Finala U20
Finala Mica U18
Finala Mare U18
Finala Mica U16
Finala Mare U16
Cupa Romaniei 2018
Finala Mare 17/18 Play Off
Finala Mica 17/18 Play Off
Semifinala 1 17/18
Regulat 6 echipe 17-18
Semifinala 1 16/17
Cupa Romaniei 2017
Semifinala 2 17/18
SC 5-6 17/18
Finala Mica 16/17 Play Off
Finala Mare 16/17 Play Off
SC 5-6 16/17 Season
Semifinala 2 16/17
Regulat 6 echipe 16-17
Cupa Romaniei 2016
Finala Mica 15/16 Play Off
Finala Mare 15/16 Play Off
SC 5-6 15/16
Semifinala 2 15/16
Semifinala 1 15/16
Regulat 6 echipe 15-16
Cupa Romaniei 2015
Finala Mica 14/15 Play Off
Finala Mare 14/15 Play Off
Semifinala 2 14/15
Semifinala 1 14/15
SC 5-6 14/15
Regulat 4 echipe 14-15
Regulat 6 echipe 14-15
Cupa Romaniei 2014
Finala Mica 13/14
Finala Mare 13/14
Semifinale 13/14
SC 5-6 13/14
Sezon Regulat 13/14
Cupa Romaniei 2012
Play-off 2012/13
Grupa de Baraj 12/13
Sezon Regulat 12/13
CN Senioare 2011-12
Finala 2011/2012
Finala Mica 11/12
Semifinale 11/12
Grupa de Baraj 11/12
Grupa Calificare 11
Sezon Regulat 11/12
Cupa Romaniei 2011
SL Playoffs 2011
Play-off 2010/11
Cupa Romaniei 2010
Grupa Preliminara 10
Super Liga 2010/11
Sezon Regulat 10/11
SuperLiga 1-4
Cupa Romaniei 2009
TABELA
CLASAMENT
LIDERI MARCATORI
LIDERI PORTARI
ECHIPE SPECIALE
TEAM STREAKS
SHOOTOUT / SUTURI
PROGRAM
TRANZACTII
SPECTATORI
STATISTICI TEXT
- Vezi statistici echipe -
ASC Corona Braşov
CSM Dunărea Galaţi
Progym Gheorgheni
Sport Club Miercurea Ciuc
Sportul Studenţesc
Steaua Bucureşti
Programul Ligii
All Times Local
GN
Gazde
Oaspeti
Data
TIME
SCORE
BOXSCORE
GS
CN3
ASC Corona Braşov
6
Steaua Bucureşti
1
11.09.2015
19:00
6 - 1
Final
CN5
Sportul Studenţesc
2
CSM Dunărea Galaţi
12
12.09.2015
17:30
2 - 12
Final
CN4
ASC Corona Braşov
3
Steaua Bucureşti
5
12.09.2015
18:00
3 - 5
Final
CN6
Sportul Studenţesc
2
CSM Dunărea Galaţi
12
13.09.2015
11:00
2 - 12
Final
CN9
Steaua Bucureşti
5
Sport Club Miercurea Ciuc
4
18.09.2015
17:30
5 - 4
Final
CN7
CSM Dunărea Galaţi
5
ASC Corona Braşov
3
18.09.2015
19:00
5 - 3
Final
CN8
CSM Dunărea Galaţi
2
ASC Corona Braşov
1
19.09.2015
17:30
2 - 1
Final
CN10
Steaua Bucureşti
5
Sport Club Miercurea Ciuc
4
19.09.2015
17:30
5 - 4
Final
CN11
Progym Gheorgheni
13
Sportul Studenţesc
1
19.09.2015
17:30
13 - 1
Final
CN12
Progym Gheorgheni
16
Sportul Studenţesc
0
20.09.2015
11:30
16 - 0
Final
CN21
ASC Corona Braşov
5
Sport Club Miercurea Ciuc
2
22.09.2015
18:30
5 - 2
Final
CN13
CSM Dunărea Galaţi
6
Sport Club Miercurea Ciuc
3
25.09.2015
17:30
6 - 3
Final
CN15
Steaua Bucureşti
7
Progym Gheorgheni
8
25.09.2015
17:30
7 - 8
Final
CN14
CSM Dunărea Galaţi
5
Sport Club Miercurea Ciuc
4
26.09.2015
17:30
5 - 4
OT
Final
CN16
Steaua Bucureşti
8
Progym Gheorgheni
1
26.09.2015
17:30
8 - 1
Final
CN17
Sportul Studenţesc
2
ASC Corona Braşov
14
26.09.2015
17:30
2 - 14
Final
CN18
Sportul Studenţesc
2
ASC Corona Braşov
5
27.09.2015
11:30
2 - 5
Final
CN19
Progym Gheorgheni
3
CSM Dunărea Galaţi
8
02.10.2015
17:30
3 - 8
Final
CN20
Progym Gheorgheni
6
CSM Dunărea Galaţi
8
03.10.2015
17:30
6 - 8
Final
CN23
Steaua Bucureşti
11
Sportul Studenţesc
2
03.10.2015
17:30
11 - 2
Final
CN24
Steaua Bucureşti
25
Sportul Studenţesc
1
04.10.2015
11:30
25 - 1
Final
CN27
Progym Gheorgheni
4
ASC Corona Braşov
6
09.10.2015
17:30
4 - 6
Final
CN25
CSM Dunărea Galaţi
4
Steaua Bucureşti
6
09.10.2015
18:30
4 - 6
Final
CN26
CSM Dunărea Galaţi
3
Steaua Bucureşti
2
10.10.2015
17:30
3 - 2
SO
Final
CN28
Progym Gheorgheni
7
ASC Corona Braşov
0
10.10.2015
17:30
7 - 0
Final
CN29
Sport Club Miercurea Ciuc
18
Sportul Studenţesc
0
10.10.2015
17:30
18 - 0
Final
CN30
Sport Club Miercurea Ciuc
19
Sportul Studenţesc
0
11.10.2015
11:30
19 - 0
Final
CN51
Sport Club Miercurea Ciuc
5
ASC Corona Braşov
3
12.10.2015
17:30
5 - 3
Final
CN33
Steaua Bucureşti
9
ASC Corona Braşov
3
16.10.2015
17:30
9 - 3
Final
CN34
Steaua Bucureşti
15
ASC Corona Braşov
2
17.10.2015
17:30
15 - 2
Final
CN35
CSM Dunărea Galaţi
13
Sportul Studenţesc
1
17.10.2015
17:30
13 - 1
Final
Cn36
CSM Dunărea Galaţi
16
Sportul Studenţesc
4
18.10.2015
11:00
16 - 4
Final
CN31
Progym Gheorgheni
3
Sport Club Miercurea Ciuc
4
18.10.2015
17:30
3 - 4
Final
CN22
ASC Corona Braşov
2
Sport Club Miercurea Ciuc
5
21.10.2015
18:30
2 - 5
Final
CN1
Sport Club Miercurea Ciuc
5
Progym Gheorgheni
3
23.10.2015
17:30
5 - 3
Final
CN2
Sport Club Miercurea Ciuc
7
Progym Gheorgheni
2
24.10.2015
17:30
7 - 2
Final
CN39
Sport Club Miercurea Ciuc
4
Steaua Bucureşti
1
30.10.2015
17:30
4 - 1
Final
CN37
ASC Corona Braşov
5
CSM Dunărea Galaţi
4
30.10.2015
18:30
5 - 4
SO
Final
CN40
Sport Club Miercurea Ciuc
5
Steaua Bucureşti
1
31.10.2015
17:00
5 - 1
Final
CN38
ASC Corona Braşov
4
CSM Dunărea Galaţi
2
31.10.2015
17:30
4 - 2
Final
CN41
Sportul Studenţesc
1
Progym Gheorgheni
16
31.10.2015
17:30
1 - 16
Final
CN42
Sportul Studenţesc
1
Progym Gheorgheni
11
01.11.2015
11:30
1 - 11
Final
CN32
Progym Gheorgheni
1
Sport Club Miercurea Ciuc
6
02.11.2015
17:30
1 - 6
Final
CN43
Sport Club Miercurea Ciuc
8
CSM Dunărea Galaţi
4
13.11.2015
17:30
8 - 4
Final
CN45
Progym Gheorgheni
5
Steaua Bucureşti
3
13.11.2015
17:30
5 - 3
Final
CN44
Sport Club Miercurea Ciuc
6
CSM Dunărea Galaţi
5
14.11.2015
16:30
6 - 5
SO
Final
CN46
Progym Gheorgheni
6
Steaua Bucureşti
4
14.11.2015
17:30
6 - 4
Final
CN47
ASC Corona Braşov
18
Sportul Studenţesc
2
14.11.2015
17:30
18 - 2
Final
CN48
ASC Corona Braşov
10
Sportul Studenţesc
1
15.11.2015
11:30
10 - 1
Final
CN49
CSM Dunărea Galaţi
4
Progym Gheorgheni
8
20.11.2015
18:30
4 - 8
Final
CN50
CSM Dunărea Galaţi
7
Progym Gheorgheni
1
21.11.2015
17:30
7 - 1
Final
CN53
Sportul Studenţesc
5
Steaua Bucureşti
21
21.11.2015
17:30
5 - 21
Final
CN54
Sportul Studenţesc
2
Steaua Bucureşti
23
22.11.2015
11:00
2 - 23
Final
CN52
Sport Club Miercurea Ciuc
0
ASC Corona Braşov
2
23.11.2015
19:00
0 - 2
Final
CN55
Steaua Bucureşti
2
CSM Dunărea Galaţi
3
27.11.2015
17:30
2 - 3
Final
CN57
ASC Corona Braşov
5
Progym Gheorgheni
3
27.11.2015
18:30
5 - 3
Final
CN56
Steaua Bucureşti
3
CSM Dunărea Galaţi
5
28.11.2015
17:30
3 - 5
Final
CN59
Sportul Studenţesc
1
Sport Club Miercurea Ciuc
16
28.11.2015
17:30
1 - 16
Final
CN58
ASC Corona Braşov
5
Progym Gheorgheni
2
28.11.2015
18:00
5 - 2
Final
CN60
Sportul Studenţesc
2
Sport Club Miercurea Ciuc
24
29.11.2015
11:30
2 - 24
Final
CN61
Sport Club Miercurea Ciuc
12
Progym Gheorgheni
1
04.12.2015
17:30
12 - 1
Final
CN63
ASC Corona Braşov
4
Steaua Bucureşti
2
04.12.2015
18:30
4 - 2
Final
CN62
Sport Club Miercurea Ciuc
8
Progym Gheorgheni
1
05.12.2015
16:30
8 - 1
Final
CN65
Sportul Studenţesc
6
CSM Dunărea Galaţi
9
05.12.2015
17:30
6 - 9
Final
CN64
ASC Corona Braşov
8
Steaua Bucureşti
4
05.12.2015
18:00
8 - 4
Final
CN66
Sportul Studenţesc
4
CSM Dunărea Galaţi
20
06.12.2015
11:00
4 - 20
Final
CN69
Steaua Bucureşti
0
Sport Club Miercurea Ciuc
6
11.12.2015
17:30
0 - 6
Final
CN67
CSM Dunărea Galaţi
11
ASC Corona Braşov
0
11.12.2015
18:30
11 - 0
Final
CN68
CSM Dunărea Galaţi
10
ASC Corona Braşov
2
12.12.2015
17:30
10 - 2
Final
CN70
Steaua Bucureşti
3
Sport Club Miercurea Ciuc
6
12.12.2015
17:30
3 - 6
Final
CN71
Progym Gheorgheni
20
Sportul Studenţesc
3
12.12.2015
17:30
20 - 3
Final
CN72
Progym Gheorgheni
14
Sportul Studenţesc
0
13.12.2015
11:30
14 - 0
Final
CN111
Sport Club Miercurea Ciuc
5
ASC Corona Braşov
4
26.12.2015
17:00
5 - 4
SO
Final
CN79
Progym Gheorgheni
3
CSM Dunărea Galaţi
8
08.01.2016
17:30
3 - 8
Final
CN80
Progym Gheorgheni
7
CSM Dunărea Galaţi
8
09.01.2016
17:30
7 - 8
Final
CN83
Steaua Bucureşti
15
Sportul Studenţesc
0
09.01.2016
17:30
15 - 0
Final
CN84
Steaua Bucureşti
20
Sportul Studenţesc
2
10.01.2016
11:30
20 - 2
Final
CN81
ASC Corona Braşov
2
Sport Club Miercurea Ciuc
6
12.01.2016
18:30
2 - 6
Final
CN85
CSM Dunărea Galaţi
6
Steaua Bucureşti
5
15.01.2016
18:30
6 - 5
OT
Final
CN86
CSM Dunărea Galaţi
1
Steaua Bucureşti
8
16.01.2016
17:30
1 - 8
Final
CN89
Sport Club Miercurea Ciuc
16
Sportul Studenţesc
0
16.01.2016
17:30
16 - 0
Final
CN87
Progym Gheorgheni
1
ASC Corona Braşov
2
16.01.2016
18:30
1 - 2
Final
CN90
Sport Club Miercurea Ciuc
15
Sportul Studenţesc
2
17.01.2016
11:30
15 - 2
Final
CN88
Progym Gheorgheni
7
ASC Corona Braşov
3
17.01.2016
18:30
7 - 3
Final
CN95
CSM Dunărea Galaţi
16
Sportul Studenţesc
1
23.01.2016
17:30
16 - 1
Final
CN96
CSM Dunărea Galaţi
15
Sportul Studenţesc
3
24.01.2016
10:00
15 - 3
Final
CN99
Sport Club Miercurea Ciuc
3
Steaua Bucureşti
7
29.01.2016
16:30
3 - 7
Final
CN97
ASC Corona Braşov
2
CSM Dunărea Galaţi
0
29.01.2016
19:00
2 - 0
Final
CN100
Sport Club Miercurea Ciuc
3
Steaua Bucureşti
2
30.01.2016
17:30
3 - 2
SO
Final
CN98
ASC Corona Braşov
5
CSM Dunărea Galaţi
2
30.01.2016
18:00
5 - 2
Final
CN101
Sportul Studenţesc
0
Progym Gheorgheni
23
30.01.2016
18:30
0 - 23
Final
CN102
Sportul Studenţesc
1
Progym Gheorgheni
15
31.01.2016
11:30
1 - 15
Final
CN103
Sport Club Miercurea Ciuc
4
CSM Dunărea Galaţi
0
05.02.2016
17:30
4 - 0
Final
CN105
Progym Gheorgheni
4
Steaua Bucureşti
3
05.02.2016
18:30
4 - 3
SO
Final
CN104
Sport Club Miercurea Ciuc
4
CSM Dunărea Galaţi
3
06.02.2016
17:30
4 - 3
Final
CN107
ASC Corona Braşov
7
Sportul Studenţesc
0
06.02.2016
17:30
7 - 0
Final
CN106
Progym Gheorgheni
6
Steaua Bucureşti
4
06.02.2016
18:30
6 - 4
Final
CN108
ASC Corona Braşov
15
Sportul Studenţesc
3
07.02.2016
11:30
15 - 3
Final
CN91
Progym Gheorgheni
4
Sport Club Miercurea Ciuc
7
10.02.2016
17:30
4 - 7
Final
CN92
Progym Gheorgheni
3
Sport Club Miercurea Ciuc
4
11.02.2016
17:30
3 - 4
Final
CN109
CSM Dunărea Galaţi
7
Progym Gheorgheni
1
19.02.2016
18:00
7 - 1
Final
CN110
CSM Dunărea Galaţi
3
Progym Gheorgheni
4
20.02.2016
17:30
3 - 4
Final
CN112
Sport Club Miercurea Ciuc
2
ASC Corona Braşov
3
20.02.2016
17:30
2 - 3
Final
CN113
Sportul Studenţesc
2
Steaua Bucureşti
24
20.02.2016
17:30
2 - 24
Final
CN114
Sportul Studenţesc
1
Steaua Bucureşti
18
21.02.2016
11:00
1 - 18
Final
CN82
ASC Corona Braşov
3
Sport Club Miercurea Ciuc
5
23.02.2016
18:30
3 - 5
Final
CN115
Steaua Bucureşti
5
CSM Dunărea Galaţi
4
26.02.2016
17:30
5 - 4
Final
CN117
ASC Corona Braşov
2
Progym Gheorgheni
4
26.02.2016
18:30
2 - 4
Final
CN116
Steaua Bucureşti
1
CSM Dunărea Galaţi
2
27.02.2016
17:30
1 - 2
OT
Final
CN119
Sportul Studenţesc
1
Sport Club Miercurea Ciuc
21
27.02.2016
17:30
1 - 21
Final
CN118
ASC Corona Braşov
4
Progym Gheorgheni
5
27.02.2016
18:00
4 - 5
OT
Final
CN120
Sportul Studenţesc
2
Sport Club Miercurea Ciuc
18
28.02.2016
11:00
2 - 18
Final
CN73
CSM Dunărea Galaţi
2
Sport Club Miercurea Ciuc
7
04.03.2016
17:30
2 - 7
Final
CN74
CSM Dunărea Galaţi
2
Sport Club Miercurea Ciuc
3
05.03.2016
17:30
2 - 3
OT
Final
CN77
Sportul Studenţesc
1
ASC Corona Braşov
11
05.03.2016
17:30
1 - 11
Final
CN78
Sportul Studenţesc
3
ASC Corona Braşov
10
06.03.2016
11:30
3 - 10
Final
CN93
Steaua Bucureşti
3
ASC Corona Braşov
4
07.03.2016
17:30
3 - 4
Final
CN94
Steaua Bucureşti
1
ASC Corona Braşov
2
08.03.2016
17:30
1 - 2
Final
CN75
Steaua Bucureşti
4
Progym Gheorgheni
2
10.03.2016
17:30
4 - 2
Final
CN76
Steaua Bucureşti
2
Progym Gheorgheni
6
11.03.2016
17:30
2 - 6
Final