Minnesota High School - league schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

Varsity 2008/2009

LEAGUE HOME
SCOREBOARD
LIVE STREAM
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
SPECIAL TEAMS
LEAGUE SCHEDULE
TRANSACTIONS
ATTENDANCE
VIDEOS
TEXT STATS


use the links to the left to share this



All Times Local
# DIV AWAY HOME DATE TIME SCORE BOXSCORE GS
1Tri-MetroTartan 8St. Paul Como 3Fri, Nov 281:00 pm 8 - 3 final
Sub. EastDuluth Denfeld 2Cretin-Derham Hall 5Fri, Nov 283:30 pm 2 - 5 final
Clssc SubnDelano/Rockford 2Richfield 2Fri, Nov 285:00 pm 2 - 2 OTfinal
Class LakeMaple Grove 2Wayzata 2Fri, Nov 285:00 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroUniversity School of Milwaukee WI 5Blake School 3Fri, Nov 285:00 pm 5 - 3 final
North SubFairmont 1Cooper 10Fri, Nov 285:00 pm 1 - 10 final
Clssc SubnRedwood Valley 1Sibley 2Fri, Nov 285:30 pm 1 - 2 final
North SubCambridge/Isanti 2Irondale 2Fri, Nov 285:30 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroWaconia 2St. Paul Academy 6Fri, Nov 287:30 pm 2 - 6 final
MississippEdina 11Buffalo 4Fri, Nov 287:30 pm 11 - 4 final
Sub. EastHibbing Hastings Fri, Nov 287:30 pmno data-
MississippSt. Francis 8Monticello/Annandale/Maple Lake 5Fri, Nov 287:30 pm 8 - 5 final
North SubFt. Francis Ontario 5Spring Lake Park 6Fri, Nov 287:30 pm 5 - 6 OTfinal
Sub. EastFarmington 1Woodbury 8Fri, Nov 288:00 pm 1 - 8 final
IndepndtEly 5North Branch 7Fri, Nov 288:00 pm 5 - 7 final
1Big 9Duluth Central 3Winona 4Sat, Nov 2912:00 pm 3 - 4 final
Tri-MetroDelano/Rockford 3Blake School 1Sat, Nov 291:00 pm 3 - 1 final
1IndepndtEly 0Minneapolis East 5Sat, Nov 292:00 pm 0 - 5 final
LakeJohn Marshall 1Bloomington Kennedy 3Sat, Nov 292:30 pm 1 - 3 final
Out StateRichfield 6University School of Milwaukee WI 7Sat, Nov 293:00 pm 6 - 7 final
MissotaMinnehaha Academy 1Prior Lake 7Sat, Nov 293:00 pm 1 - 7 final
Wright CtyHibbing 2Mound-Westonka 5Sat, Nov 293:00 pm 2 - 5 final
SouthwestAustin 2Marshall 10Sat, Nov 293:00 pm 2 - 10 final
Tri-MetroMarshall School Duluth 1Breck 5Sat, Nov 293:00 pm 1 - 5 final
IndepndtPark Rapids 6Silver Bay - Cook County 2Sat, Nov 293:00 pm 6 - 2 final
Sub. EastLakeville North 3Cretin-Derham Hall 6Sat, Nov 293:30 pm 3 - 6 final
2MississippFairmont 0Monticello/Annandale/Maple Lake 9Sat, Nov 295:00 pm 0 - 9 final
NWSCBuffalo 1Maple Grove 4Sat, Nov 295:00 pm 1 - 4 final
South Cen.Faribault 7Waseca 2Sat, Nov 295:00 pm 7 - 2 final
MississippFt. Francis Ontario 3Cambridge/Isanti 2Sat, Nov 295:30 pm 3 - 2 final
Wright CtyRedwood Valley 2Waconia 4Sat, Nov 295:30 pm 2 - 4 final
2Sub. EastTartan 2Woodbury 8Sat, Nov 296:00 pm 2 - 8 final
Tri-MetroFarmington 7St. Paul Como 3Sat, Nov 296:00 pm 7 - 3 final
1LakeBurnsville 2Bloomington Jefferson 4Sat, Nov 297:30 pm 2 - 4 final
North SubIrondale 5Spring Lake Park 2Sat, Nov 297:30 pm 5 - 2 final
LakeMinnetonka 5Chaska 2Sat, Nov 297:30 pm 5 - 2 final
NWSCForest Lake 0Elk River 1Sat, Nov 297:30 pm 0 - 1 final
Big 9Roseville 1Mayo 4Sat, Nov 297:30 pm 1 - 4 final
Tri-MetroSibley 2St. Paul Academy 3Sat, Nov 297:30 pm 2 - 3 final
Class LakeEdina 4Wayzata 1Sat, Nov 297:30 pm 4 - 1 final
Iron RangeCloquet Esko Carlton 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 2Sat, Nov 297:30 pm 3 - 2 final
North SubSt. Francis 5Cooper 3Sat, Nov 297:30 pm 5 - 3 final
LakeRosemount 3Eagan 7Sat, Nov 297:30 pm 3 - 7 final
Sub. EastCentury 1White Bear Lake 7Sat, Nov 298:00 pm 1 - 7 final
SouthwestRedwood Valley 3Windom Area 1Mon, Dec 017:30 pm 3 - 1 final
Lake Sup.Ashland WI 1Duluth Denfeld 7Tue, Dec 026:00 pm 1 - 7 final
1Wright CtySt. Michael-Albertville 2Orono 8Tue, Dec 027:00 pm 2 - 8 final
1LakeHill-Murray 6Burnsville 0Tue, Dec 027:00 pm 6 - 0 final
North SubSaint Cloud Tech 2Benilde-St. Margarets 6Tue, Dec 027:00 pm 2 - 6 final
Wright CtyFarmington 3Holy Family 2Tue, Dec 027:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesSaint Cloud Cathedral 6Apollo 2Tue, Dec 027:00 pm 6 - 2 final
South Cen.Sleepy Eye 2Fairmont 5Tue, Dec 027:00 pm 2 - 5 final
Mid-StateBagley/Foston 0Northern Lakes Lightning 10Tue, Dec 027:00 pm 0 - 10 final
NorthwestLake of the Woods/Indus Kittson Central Tue, Dec 027:00 pmno data-
Wright CtyWadena-Deer Creek 0Litchfield-Dassel/Cokato 3Tue, Dec 027:00 pm 0 - 3 final
LakeMinneapolis West 4Bloomington Kennedy 9Tue, Dec 027:00 pm 4 - 9 final
Class LakeNorth 3Hopkins 4Tue, Dec 027:00 pm 3 - 4 OTfinal
Wright CtyProvidence Academy 3Waconia 2Tue, Dec 027:00 pm 3 - 2 final
IndepndtWillmar 7Morris/Benson 1Tue, Dec 027:00 pm 7 - 1 final
MissotaIrondale 3New Prague 6Tue, Dec 027:00 pm 3 - 6 final
LakeEastview 1Apple Valley 3Tue, Dec 027:15 pm 1 - 3 final
1MissotaRed Wing 1Academy of Holy Angels 4Tue, Dec 027:30 pm 1 - 4 final
2Lake Sup.Grand Rapids 4Cloquet Esko Carlton 4Tue, Dec 027:30 pm 4 - 4 OTfinal
LakeBloomington Jefferson 8Rosemount 1Tue, Dec 027:30 pm 8 - 1 final
Out StateMoorhead 2Fargo South ND 2Tue, Dec 027:30 pm 2 - 2 OTfinal
SouthwestMarshall 5Worthington 2Tue, Dec 027:30 pm 5 - 2 final
C. LakesPrairie Centre 0River Lakes Stars 6Tue, Dec 027:30 pm 0 - 6 final
Big 9Tartan 3Century 6Tue, Dec 027:30 pm 3 - 6 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Roseau 3Tue, Dec 027:30 pm 1 - 3 final
IndepndtPrior Lake 6Dodge County 2Tue, Dec 027:30 pm 6 - 2 final
LakeChaska 7Lakeville South 4Tue, Dec 027:30 pm 7 - 4 final
South Cen.Hutchinson 4New Ulm 1Tue, Dec 027:30 pm 4 - 1 final
NWSCAnoka 4North Metro 1Tue, Dec 027:30 pm 4 - 1 final
LakeEagan 2Eden Prairie 8Tue, Dec 027:30 pm 2 - 8 final
Big 9Waseca 3Albert Lea 10Tue, Dec 027:30 pm 3 - 10 final
Iron RangeInternational Falls 1Hibbing 7Tue, Dec 027:30 pm 1 - 7 final
NWSCArmstrong 0Maple Grove 3Tue, Dec 027:30 pm 0 - 3 final
IndepndtProctor 5Two Harbors 2Tue, Dec 027:30 pm 5 - 2 final
Clssc SubnTotino-Grace 6Simley 0Tue, Dec 027:30 pm 6 - 0 final
Tri-MetroMahtomedi 3Breck 1Tue, Dec 027:30 pm 3 - 1 final
Lake Sup.Greenway 2Hermantown 6Tue, Dec 027:30 pm 2 - 6 final
Big 9La Crescent 3Winona 5Tue, Dec 027:30 pm 3 - 5 final
Clssc SubnSt. Paul Johnson 2South St.Paul 5Tue, Dec 027:30 pm 2 - 5 final
MariucciBemidji 3East Grand Forks 2Tue, Dec 027:30 pm 3 - 2 OTfinal
IndepndtWebster WI Moose Lake Tue, Dec 027:30 pmno data-
IndepndtDuluth Central 0Duluth East 11Tue, Dec 028:00 pm 0 - 11 final
Tri-MetroMinneapolis East 3St. Paul Saints 9Tue, Dec 028:00 pm 3 - 9 final
Mid-StateDetroit Lakes 4Northern Lakes Lightning 5Thu, Dec 045:00 pm 4 - 5 final
Out StateCooper 2Somerset WI 5Thu, Dec 046:30 pm 2 - 5 final
MissotaBloomington Kennedy 3Prior Lake 4Thu, Dec 047:00 pm 3 - 4 OTfinal
MissotaMinneapolis West 1Shakopee 10Thu, Dec 047:00 pm 1 - 10 final
MississippHopkins 8Rogers 5Thu, Dec 047:00 pm 8 - 5 final
Wright CtySartell-St.Stephen 0Saint Cloud Cathedral 4Thu, Dec 047:00 pm 0 - 4 final
MississippNorth Branch 2St. Michael-Albertville 9Thu, Dec 047:00 pm 2 - 9 final
C. LakesElk River 3Saint Cloud Tech 1Thu, Dec 047:00 pm 3 - 1 final
Wright CtyHutchinson 4Waconia 3Thu, Dec 047:00 pm 4 - 3 OTfinal
Class LakeBurnsville 1Edina 8Thu, Dec 047:00 pm 1 - 8 final
IndepndtProvidence Academy Meadow Creek Christian Thu, Dec 047:00 pmno data-
MississippPrinceton/Milaca 3Monticello/Annandale/Maple Lake 6Thu, Dec 047:15 pm 3 - 6 final
2C. LakesFergus Falls 1River Lakes Stars 3Thu, Dec 047:30 pm 1 - 3 final
2IndepndtMora/Hinckley 2Prairie Centre 3Thu, Dec 047:30 pm 2 - 3 final
LakeWoodbury 5Rosemount 2Thu, Dec 047:30 pm 5 - 2 final
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 2New Ulm 5Thu, Dec 047:30 pm 2 - 5 final
Big 9Rochester Lourdes 8Owatonna 3Thu, Dec 047:30 pm 8 - 3 Click here for Game Live final
Big 9Mayo 8Mankato East 1Thu, Dec 047:30 pm 8 - 1 final
NWSCWayzata 5Champlin Park 1Thu, Dec 047:30 pm 5 - 1 final
NWSCOsseo 5North Metro 3Thu, Dec 047:30 pm 5 - 3 final
Big 9Faribault 7Austin 0Thu, Dec 047:30 pm 7 - 0 final
NWSCRoseville 4Centennial 8Thu, Dec 047:30 pm 4 - 8 final
NWSCForest Lake 4Anoka 1Thu, Dec 047:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastSouth St.Paul 3Park 5Thu, Dec 047:30 pm 3 - 5 final
SouthwestMarshall 6Windom Area 4Thu, Dec 047:30 pm 6 - 4 final
IndepndtIrondale 7Minneapolis East 2Thu, Dec 047:30 pm 7 - 2 final
IndepndtSt. Francis 3Pine City 2Thu, Dec 047:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroCretin-Derham Hall 5Blake School 3Thu, Dec 047:30 pm 5 - 3 final
MariucciGrand Forks Red River ND 4East Grand Forks 6Thu, Dec 047:30 pm 4 - 6 final
LakeLakeville South 3Eastview 4Thu, Dec 047:30 pm 3 - 4 OTfinal
Big 9Lakeville North 4Century 3Thu, Dec 047:30 pm 4 - 3 final
Clssc SubnJohn Marshall 3Simley 2Thu, Dec 047:30 pm 3 - 2 final
1C. LakesCrookston 1Brainerd/Pillager/Pierz 3Fri, Dec 057:00 pm 1 - 3 final
North SubThief River Falls/Goodridge 3Totino-Grace 0Fri, Dec 057:00 pm 3 - 0 final
MississippBemidji 6Monticello/Annandale/Maple Lake 2Fri, Dec 057:00 pm 6 - 2 final
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 1Park Rapids 8Fri, Dec 057:00 pm 1 - 8 final
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 4Fairmont 3Fri, Dec 057:00 pm 4 - 3 final
Out StateInternational Falls 3Ft. Francis Ontario 4Fri, Dec 057:00 pm 3 - 4 OTfinal
Iron RangeWadena-Deer Creek 5Eveleth-Gilbert 2Fri, Dec 057:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWorthington 6Sleepy Eye 4Fri, Dec 057:00 pm 6 - 4 final
MississippCloquet Esko Carlton 2Buffalo 4Fri, Dec 057:00 pm 2 - 4 final
Class LakeHibbing 0Minnetonka 4Fri, Dec 057:00 pm 0 - 4 final
Out StateWhite Bear Lake 3Fargo South ND 4Fri, Dec 057:15 pm 3 - 4 final
2NorthwestOrono 7Lake of the Woods/Indus 3Fri, Dec 057:30 pm 7 - 3 final
Iron RangeLittle Falls 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 0Fri, Dec 057:30 pm 1 - 0 final
NWSCRoseau 1Blaine 4Fri, Dec 057:30 pm 1 - 4 final
MariucciMound-Westonka 2Warroad 4Fri, Dec 057:30 pm 2 - 4 final
Lake Sup.Sauk Rapids-Rice 1Hermantown 5Fri, Dec 057:30 pm 1 - 5 final
Tri-MetroRed Wing 1Breck 2Fri, Dec 057:30 pm 1 - 2 final
Tri-MetroMounds View 1St. Paul Johnson 3Fri, Dec 057:30 pm 1 - 3 final
Lake Sup.New Prague 3Duluth Denfeld 5Fri, Dec 057:30 pm 3 - 5 final
Sub. EastGrand Rapids 3Stillwater 4Fri, Dec 057:30 pm 3 - 4 final
Big 9Albert Lea 5Mankato West 3Fri, Dec 057:30 pm 5 - 3 final
Tri-MetroSilver Bay - Cook County 2St. Paul Saints 6Fri, Dec 058:00 pm 2 - 6 final
2NorthwestNorthern Lakes Lightning 6Red Lake Falls 0Sat, Dec 062:00 pm 6 - 0 final
NorthwestEly 3Bagley/Foston 2Sat, Dec 062:00 pm 3 - 2 final
MissotaDelano/Rockford 3Hutchinson 4Sat, Dec 062:00 pm 3 - 4 OTfinal
IndepndtSilver Bay - Cook County 2Minneapolis East 4Sat, Dec 062:00 pm 2 - 4 final
North SubSt. Paul Academy 0St. Francis 6Sat, Dec 062:00 pm 0 - 6 final
Tri-MetroThief River Falls/Goodridge 6Minnehaha Academy 1Sat, Dec 062:00 pm 6 - 1 final
Lake Sup.New Prague 1Hermantown 7Sat, Dec 062:15 pm 1 - 7 final
LakeHastings 1Eastview 4Sat, Dec 062:15 pm 1 - 4 final
MariucciOrono 0Warroad 4Sat, Dec 062:15 pm 0 - 4 final
Iron RangePine City 0Eveleth-Gilbert 2Sat, Dec 062:15 pm 0 - 2 final
Class LakeDuluth East 2Wayzata 0Sat, Dec 062:30 pm 2 - 0 final
MissotaSibley 0Prior Lake 5Sat, Dec 063:00 pm 0 - 5 final
MissotaTartan 9Shakopee 2Sat, Dec 063:00 pm 9 - 2 final
SouthwestRedwood Valley 7Worthington 4Sat, Dec 063:00 pm 7 - 4 final
North SubMahtomedi 5Spring Lake Park 4Sat, Dec 063:00 pm 5 - 4 OTfinal
MissotaWinona 5Farmington 6Sat, Dec 063:00 pm 5 - 6 final
NorthwestMound-Westonka 1Lake of the Woods/Indus 4Sat, Dec 063:00 pm 1 - 4 final
Iron RangeWadena-Deer Creek 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 13Sat, Dec 063:15 pm 3 - 13 final
Lake Sup.Saint Thomas Academy 1Marshall School Duluth 2Sat, Dec 063:30 pm 1 - 2 final
North SubRoseau 2Totino-Grace 2Sat, Dec 063:30 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastGrand Rapids 4Forest Lake 3Sat, Dec 063:30 pm 4 - 3 final
Mid-StateEast Grand Forks 5Park Rapids 3Sat, Dec 064:00 pm 5 - 3 final
Iron RangeLittle Falls 14Greenway 0Sat, Dec 064:00 pm 14 - 0 final
Class LakeHibbing 4Armstrong 1Sat, Dec 064:30 pm 4 - 1 final
MariucciWhite Bear Lake 3Moorhead 6Sat, Dec 066:00 pm 3 - 6 final
Class LakeNorth Metro 0Hopkins 7Sat, Dec 067:00 pm 0 - 7 final
North SubRichfield 2St.Louis Park 1Sat, Dec 067:00 pm 2 - 1 final
Class LakeHill-Murray 3Edina 1Sat, Dec 067:00 pm 3 - 1 final
Wright CtyAlexandria 3Saint Cloud Cathedral 4Sat, Dec 067:00 pm 3 - 4 OTfinal
Clssc SubnCloquet Esko Carlton 1South St.Paul 4Sat, Dec 067:00 pm 1 - 4 final
Tri-MetroPrairie Centre 2Providence Academy 3Sat, Dec 067:00 pm 2 - 3 final
MississippSt. Michael-Albertville 3Buffalo 4Sat, Dec 067:00 pm 3 - 4 final
LakeRosemount 1Apple Valley 7Sat, Dec 067:15 pm 1 - 7 final
2LakeLakeville North 1Burnsville 7Sat, Dec 067:30 pm 1 - 7 final
2NWSCAnoka 1Blaine 6Sat, Dec 067:30 pm 1 - 6 final
3LakeChaska 0Bloomington Jefferson 6Sat, Dec 067:30 pm 0 - 6 final
IndepndtCambridge/Isanti 9Two Harbors 1Sat, Dec 067:30 pm 9 - 1 final
LakeLakeville South 2Eagan 1Sat, Dec 067:30 pm 2 - 1 OTfinal
Mid-StateFergus Falls 9Detroit Lakes 2Sat, Dec 067:30 pm 9 - 2 final
MissotaNorthfield 2Academy of Holy Angels 12Sat, Dec 067:30 pm 2 - 12 final
Clssc SubnSt. Paul Como 0North 8Sat, Dec 067:30 pm 0 - 8 final
Clssc SubnChisago Lakes Area 5Simley 6Sat, Dec 067:30 pm 5 - 6 OTfinal
Iron RangeGrand Forks Red River ND 3International Falls 0Sat, Dec 067:30 pm 3 - 0 final
NWSCAndover 4Osseo 3Sat, Dec 067:30 pm 4 - 3 final
Sub. EastBenilde-St. Margarets 2Stillwater 6Sat, Dec 067:30 pm 2 - 6 final
Sub. EastMinnetonka 2Park 1Sat, Dec 067:30 pm 2 - 1 final
IndepndtLa Crescent 10Minneapolis West 2Sat, Dec 067:30 pm 10 - 2 final
NWSCRogers 1Maple Grove 7Sat, Dec 067:30 pm 1 - 7 final
Big 9Coon Rapids 1John Marshall 2Sat, Dec 067:30 pm 1 - 2 final
Sub. EastBlake School 0Woodbury 4Sat, Dec 067:30 pm 0 - 4 final
Big 9Champlin Park 5Mayo 2Sat, Dec 067:30 pm 5 - 2 final
IndepndtMeadow Creek Christian 8North Branch 6Sat, Dec 068:30 pm 8 - 6 final
NWSCBlaine 3Elk River 1Tue, Dec 092:00 pm 3 - 1 final
North SubBlake School 2Totino-Grace 4Tue, Dec 095:00 pm 2 - 4 final
SouthwestWaconia 0Redwood Valley 3Tue, Dec 096:30 pm 0 - 3 final
2C. LakesAlexandria 2Brainerd/Pillager/Pierz 0Tue, Dec 097:00 pm 2 - 0 final
3LakeLakeville South 5Burnsville 2Tue, Dec 097:00 pm 5 - 2 final
3NorthwestRed Lake Falls 7Bagley/Foston 0Tue, Dec 097:00 pm 7 - 0 final
Class LakeCooper 2Armstrong 6Tue, Dec 097:00 pm 2 - 6 final
MissotaNorthfield 0Red Wing 10Tue, Dec 097:00 pm 0 - 10 final
C. LakesApollo 2Saint Cloud Tech 4Tue, Dec 097:00 pm 2 - 4 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 4Little Falls 5Tue, Dec 097:00 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtLitchfield-Dassel/Cokato 5Morris/Benson 8Tue, Dec 097:00 pm 5 - 8 final
IndepndtMoose Lake 7North Branch 5Tue, Dec 097:00 pm 7 - 5 final
MississippPrior Lake 2Monticello/Annandale/Maple Lake 3Tue, Dec 097:00 pm 2 - 3 OTfinal
Out StateLa Crescent 4Onalaska WI 3Tue, Dec 097:00 pm 4 - 3 OTfinal
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 0Northern Lakes Lightning 12Tue, Dec 097:00 pm 0 - 12 final
NorthwestCrookston Kittson Central Tue, Dec 097:00 pmno data-
Class LakeWoodbury 2Edina 5Tue, Dec 097:00 pm 2 - 5 final
Tri-MetroHoly Family 4Providence Academy 0Tue, Dec 097:00 pm 4 - 0 final
North SubCretin-Derham Hall 2Benilde-St. Margarets 4Tue, Dec 097:00 pm 2 - 4 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 2Sartell-St.Stephen 6Tue, Dec 097:00 pm 2 - 6 final
LakeEden Prairie 6Eastview 1Tue, Dec 097:15 pm 6 - 1 final
3C. LakesWillmar 2River Lakes Stars 0Tue, Dec 097:30 pm 2 - 0 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 4Grand Rapids 0Tue, Dec 097:30 pm 4 - 0 final
IndepndtSt. Paul Saints 8Minneapolis West 2Tue, Dec 097:30 pm 8 - 2 final
IndepndtDuluth Central 6Silver Bay - Cook County 1Tue, Dec 097:30 pm 6 - 1 final
Iron RangeInternational Falls 11Eveleth-Gilbert 1Tue, Dec 097:30 pm 11 - 1 final
NWSCAndover 6North Metro 1Tue, Dec 097:30 pm 6 - 1 final
Clssc SubnBreck 2Saint Thomas Academy 7Tue, Dec 097:30 pm 2 - 7 final
South Cen.Minnehaha Academy 4New Ulm 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 final
Iron RangePark Rapids 5Greenway 2Tue, Dec 097:30 pm 5 - 2 final
IndepndtSt. Francis 5Mora/Hinckley 2Tue, Dec 097:30 pm 5 - 2 final
Big 9Faribault 2Owatonna 3Tue, Dec 097:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
Tri-MetroMinneapolis East 0St. Paul Johnson 7Tue, Dec 097:30 pm 0 - 7 final
IndepndtNew Prague 4Rochester Lourdes 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 OTfinal
LakeEagan 8Chaska 5Tue, Dec 097:30 pm 8 - 5 final
NorthwestWarroad 3Lake of the Woods/Indus 0Tue, Dec 097:30 pm 3 - 0 final
Big 9John Marshall 3Mayo 6Tue, Dec 097:30 pm 3 - 6 final
NWSCRogers 8Coon Rapids 3Tue, Dec 097:30 pm 8 - 3 final
LakeHastings 4Rosemount 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 5Proctor 4Tue, Dec 097:30 pm 5 - 4 OTfinal
South Cen.Mankato West 7Waseca 0Tue, Dec 097:30 pm 7 - 0 final
IndepndtFt. Francis Ontario 12Ely 0Tue, Dec 097:30 pm 12 - 0 final
LakeApple Valley 5Lakeville North 0Tue, Dec 097:30 pm 5 - 0 final
North SubMounds View 7Irondale 2Tue, Dec 097:30 pm 7 - 2 final
Sub. EastWhite Bear Lake 5Forest Lake 1Tue, Dec 097:50 pm 5 - 1 final
Tri-MetroSouth St.Paul 3St. Paul Como 2Tue, Dec 098:00 pm 3 - 2 final
Tri-MetroShattuck-St. Marys Midget AAA 6St. Paul Academy 6Wed, Dec 107:30 pm 6 - 6 OTfinal
Lake Sup.Proctor 3Duluth Central 4Thu, Dec 116:00 pm 3 - 4 OTfinal
MissotaDuluth Denfeld 5Shakopee 1Thu, Dec 116:00 pm 5 - 1 final
MississippDelano/Rockford 2St. Michael-Albertville 4Thu, Dec 117:00 pm 2 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 8Becker/Big Lake 1Thu, Dec 117:00 pm 8 - 1 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 0Rogers 3Thu, Dec 117:00 pm 0 - 3 final
MissotaSouth St.Paul 2Prior Lake 2Thu, Dec 117:00 pm 2 - 2 OTfinal
MississippBuffalo 8Cambridge/Isanti 6Thu, Dec 117:00 pm 8 - 6 final
South Cen.Sleepy Eye 4Waseca 10Thu, Dec 117:00 pm 4 - 10 final
IndepndtChisago Lakes Area 1Pine City 2Thu, Dec 117:00 pm 1 - 2 final
MissotaRochester Lourdes 3Red Wing 1Thu, Dec 117:00 pm 3 - 1 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 3Wadena-Deer Creek 1Thu, Dec 117:00 pm 3 - 1 final
Class LakeBloomington Jefferson 3Wayzata 2Thu, Dec 117:00 pm 3 - 2 final
North SubBloomington Kennedy 2St.Louis Park 3Thu, Dec 117:00 pm 2 - 3 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 2Apollo 4Thu, Dec 117:00 pm 2 - 4 final
4SouthwestLuverne 4Marshall 6Thu, Dec 117:30 pm 4 - 6 final
5Clssc SubnTartan 1Saint Thomas Academy 5Thu, Dec 117:30 pm 1 - 5 final
Iron RangeGreenway 0Grand Rapids 8Thu, Dec 117:30 pm 0 - 8 final
South Cen.Litchfield-Dassel/Cokato 1New Ulm 6Thu, Dec 117:30 pm 1 - 6 final
MariucciEast Grand Forks 1Roseau 6Thu, Dec 117:30 pm 1 - 6 final
Iron RangeTwo Harbors 4Eveleth-Gilbert 2Thu, Dec 117:30 pm 4 - 2 final
IndepndtSparta/West Salem WI 1La Crescent 4Thu, Dec 117:30 pm 1 - 4 final
NWSCCoon Rapids 3Centennial 15Thu, Dec 117:30 pm 3 - 15 final
Clssc SubnMahtomedi 5Richfield 2Thu, Dec 117:30 pm 5 - 2 final
Big 9Century 8Austin 0Thu, Dec 117:30 pm 8 - 0 final
MariucciBemidji 1Moorhead 7Thu, Dec 117:30 pm 1 - 7 final
Big 9New Prague 4Mankato West 2Thu, Dec 117:30 pm 4 - 2 final
NWSCAnoka 2Elk River 5Thu, Dec 117:30 pm 2 - 5 final
NWSCChamplin Park 0Maple Grove 6Thu, Dec 117:30 pm 0 - 6 final
NWSCOsseo 3Blaine 7Thu, Dec 117:30 pm 3 - 7 final
LakeLakeville North 3Eden Prairie 7Thu, Dec 117:30 pm 3 - 7 final
Big 9Farmington 3John Marshall 1Thu, Dec 117:30 pm 3 - 1 final
IndepndtSpring Lake Park 8Mora/Hinckley 2Thu, Dec 117:30 pm 8 - 2 final
Sub. EastMounds View 2Cretin-Derham Hall 8Thu, Dec 117:30 pm 2 - 8 final
Sub. EastPark 1Hastings 3Thu, Dec 117:30 pm 1 - 3 final
SouthwestWorthington 3Windom Area 8Thu, Dec 117:30 pm 3 - 8 final
MissotaHoly Family 3Northfield 2Thu, Dec 117:30 pm 3 - 2 final
IndepndtProvidence Academy 9Minneapolis West 2Thu, Dec 117:30 pm 9 - 2 final
Sub. EastStillwater 0Roseville 2Thu, Dec 117:30 pm 0 - 2 final
Clssc SubnSimley 0North 7Thu, Dec 118:00 pm 0 - 7 final
IndepndtMinnetonka 0Duluth East 2Thu, Dec 118:00 pm 0 - 2 final
Clssc SubnHill-Murray 8Sibley 1Thu, Dec 119:30 pm 8 - 1 final
South Cen.Waconia 2St. Peter/LeSeuer Hendersen 1Fri, Dec 127:30 am 2 - 1 final
IndepndtMoose Lake Silver Bay - Cook County Fri, Dec 125:30 pmno data-
NorthwestPrairie Centre 7Bagley/Foston 0Fri, Dec 126:00 pm 7 - 0 final
3C. LakesSauk Rapids-Rice 7Willmar 0Fri, Dec 127:00 pm 7 - 0 final
4Out StateRed Lake Falls 8Wahpeton ND 0Fri, Dec 127:00 pm 8 - 0 final
Out StateAcademy of Holy Angels 2Culver Academy Prep 5Fri, Dec 127:00 pm 2 - 5 final
C. LakesCloquet Esko Carlton 2Saint Cloud Tech 7Fri, Dec 127:00 pm 2 - 7 final
Lake Sup.Andover 3Superior WI 4Fri, Dec 127:00 pm 3 - 4 final
North SubMeadow Creek Christian 0Benilde-St. Margarets 15Fri, Dec 127:00 pm 0 - 15 final
SouthwestFairmont 1Worthington 6Fri, Dec 127:00 pm 1 - 6 final
North SubMarshall School Duluth 8Totino-Grace 7Fri, Dec 127:00 pm 8 - 7 OTfinal
Mid-StateEly 6Walker-Hackensack-Akeley 4Fri, Dec 127:00 pm 6 - 4 final
MariucciBlake School 2Thief River Falls/Goodridge 5Fri, Dec 127:00 pm 2 - 5 final
4C. LakesAlexandria 3Little Falls 4Fri, Dec 127:15 pm 3 - 4 final
C. LakesSartell-St.Stephen 5Fergus Falls 3Fri, Dec 127:30 pm 5 - 3 final
Lake Sup.Hopkins 4Hermantown 6Fri, Dec 127:30 pm 4 - 6 final
SouthwestRedwood Valley 5Luverne 1Fri, Dec 127:30 pm 5 - 1 final
Iron RangeWarroad 5Hibbing 0Fri, Dec 127:30 pm 5 - 0 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 4International Falls 6Fri, Dec 127:30 pm 4 - 6 final
Mid-StateSt. Paul Saints 2Detroit Lakes 4Fri, Dec 127:30 pm 2 - 4 final
Mid-StateSt. Paul Como 5Park Rapids 3Fri, Dec 127:30 pm 5 - 3 final
Sub. EastWoodbury 3White Bear Lake 2Fri, Dec 128:00 pm 3 - 2 final
MariucciLake of the Woods/Indus 0East Grand Forks 5Sat, Dec 134:00 am 0 - 5 final
Big 9Luverne 8Austin 3Sat, Dec 131:00 pm 8 - 3 final
SouthwestBecker/Big Lake 5Sleepy Eye 0Sat, Dec 131:00 pm 5 - 0 final
C. LakesBemidji 4Apollo 3Sat, Dec 131:00 pm 4 - 3 final
IndepndtHoly Family 5Dodge County 3Sat, Dec 131:00 pm 5 - 3 final
Lake Sup.Northern Lakes Lightning 2Duluth Central 1Sat, Dec 131:00 pm 2 - 1 final
Clssc SubnHill-Murray 3South St.Paul 2Sat, Dec 131:00 pm 3 - 2 final
C. LakesNew Ulm 3Willmar 2Sat, Dec 131:30 pm 3 - 2 final
NorthwestWadena-Deer Creek 4Kittson Central 1Sat, Dec 132:00 pm 4 - 1 final
Big 9Mankato West 5Winona 2Sat, Dec 132:00 pm 5 - 2 final
MissotaNorthfield 2Hutchinson 8Sat, Dec 132:00 pm 2 - 8 final
Mid-StateSt. Paul Saints 4Park Rapids 2Sat, Dec 132:00 pm 4 - 2 final
LakeBurnsville 6Apple Valley 3Sat, Dec 132:15 pm 6 - 3 final
Lake Sup.Andover 3Hermantown 4Sat, Dec 132:15 pm 3 - 4 final
Class LakeOsseo 1Armstrong 0Sat, Dec 132:30 pm 1 - 0 final
LakeSt. Michael-Albertville 4Bloomington Kennedy 3Sat, Dec 132:30 pm 4 - 3 OTfinal
4Wright CtyWayzata 5Orono 1Sat, Dec 133:00 pm 5 - 1 final
4SouthwestMorris/Benson 6Windom Area 5Sat, Dec 133:00 pm 6 - 5 final
LakeEagan 2Lakeville North 1Sat, Dec 133:00 pm 2 - 1 final
NWSCMaple Grove 6Anoka 2Sat, Dec 133:00 pm 6 - 2 final
NWSCCentennial 4Champlin Park 1Sat, Dec 133:00 pm 4 - 1 final
IndepndtSaint Cloud Cathedral 2Rochester Lourdes 5Sat, Dec 133:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastStillwater 2Hastings 2Sat, Dec 133:00 pm 2 - 2 OTfinal
MariucciSt. Paul Johnson 1Thief River Falls/Goodridge 9Sat, Dec 133:00 pm 1 - 9 final
North SubDelano/Rockford 5Cooper 4Sat, Dec 133:00 pm 5 - 4 final
Clssc SubnNorth 3Mahtomedi 5Sat, Dec 133:00 pm 3 - 5 final
Sub. EastCloquet Esko Carlton 0White Bear Lake 4Sat, Dec 133:00 pm 0 - 4 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 2Buffalo 4Sat, Dec 133:00 pm 2 - 4 final
Iron RangeHopkins 4Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Sat, Dec 133:15 pm 4 - 5 final
IndepndtPrairie Centre 5Minneapolis West 2Sat, Dec 133:15 pm 5 - 2 final
NWSCElk River 8North Metro 0Sat, Dec 133:30 pm 8 - 0 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 5Pine City 3Sat, Dec 134:00 pm 5 - 3 final
Iron RangeWarroad 8Greenway 1Sat, Dec 134:15 pm 8 - 1 final
MariucciGrand Rapids 2Moorhead 5Sat, Dec 135:30 pm 2 - 5 final
North SubSt. Paul Academy 6Chisago Lakes Area 2Sat, Dec 136:00 pm 6 - 2 final
Lake Sup.International Falls 7Proctor 2Sat, Dec 137:00 pm 7 - 2 final
NorthwestSt. Paul Como Bagley/Foston Sat, Dec 137:00 pmno data-
North SubMinneapolis East 2St. Francis 5Sat, Dec 137:00 pm 2 - 5 final
North SubBreck 7St.Louis Park 0Sat, Dec 137:00 pm 7 - 0 final
Class LakeMarshall School Duluth 2Minnetonka 3Sat, Dec 137:00 pm 2 - 3 OTfinal
MississippCambridge/Isanti 3Princeton/Milaca 7Sat, Dec 137:00 pm 3 - 7 final
4LakeChaska 2Eden Prairie 8Sat, Dec 137:30 pm 2 - 8 final
4C. LakesLitchfield-Dassel/Cokato 6River Lakes Stars 3Sat, Dec 137:30 pm 6 - 3 final
5LakeLakeville South 2Bloomington Jefferson 10Sat, Dec 137:30 pm 2 - 10 final
Clssc SubnRichfield 7Sibley 4Sat, Dec 137:30 pm 7 - 4 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 10Simley 1Sat, Dec 137:30 pm 10 - 1 final
LakeEastview 1Rosemount 0Sat, Dec 137:30 pm 1 - 0 final
NWSCBlaine 9Coon Rapids 0Sat, Dec 137:30 pm 9 - 0 final
Big 9Mound-Westonka 6Faribault 2Sat, Dec 137:30 pm 6 - 2 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 6Park 2Sat, Dec 137:30 pm 6 - 2 final
Big 9Albert Lea 5Century 3Sat, Dec 137:30 pm 5 - 3 final
Sub. EastRoseville 2Mounds View 0Sat, Dec 137:30 pm 2 - 0 final
6Big 9John Marshall 9Mankato East 0Sat, Dec 138:00 pm 9 - 0 final
Big 9Mayo 1Owatonna 4Sat, Dec 138:00 pm 1 - 4 Click here for Game Live final
Out StateAcademy of Holy Angels 3Culver Academy Prep 2Sat, Dec 138:00 pm 3 - 2 final
MariucciBlake School 4Crookston 2Sun, Dec 147:00 pm 4 - 2 final
North SubBloomington Kennedy 2Cooper 3Tue, Dec 167:00 am 2 - 3 OTfinal
Lake Sup.Greenway Proctor Tue, Dec 167:30 amno data-
Big 9Waconia 8Mankato East 2Tue, Dec 165:30 pm 8 - 2 final
MariucciMoorhead 5Roseau 0Tue, Dec 166:00 pm 5 - 0 final
3C. LakesSaint Cloud Tech 5Brainerd/Pillager/Pierz 1Tue, Dec 167:00 pm 5 - 1 final
4LakeEagan 2Burnsville 3Tue, Dec 167:00 pm 2 - 3 final
5NorthwestKittson Central 2Red Lake Falls 6Tue, Dec 167:00 pm 2 - 6 final
MissotaOrono 3Red Wing 4Tue, Dec 167:00 pm 3 - 4 final
South Cen.Waseca 6Fairmont 4Tue, Dec 167:00 pm 6 - 4 final
MississippSt. Francis 1Cambridge/Isanti 4Tue, Dec 167:00 pm 1 - 4 final
IndepndtTotino-Grace 9Meadow Creek Christian 0Tue, Dec 167:00 pm 9 - 0 final
Mid-StateBecker/Big Lake 0Northern Lakes Lightning 6Tue, Dec 167:00 pm 0 - 6 final
IndepndtMoose Lake 3Pine City 2Tue, Dec 167:00 pm 3 - 2 OTfinal
Out StateLa Crescent 7Aquinas/Holmen WI 6Tue, Dec 167:00 pm 7 - 6 OTfinal
C. LakesFergus Falls 4Sauk Rapids-Rice 5Tue, Dec 167:00 pm 4 - 5 final
North SubMound-Westonka 4St.Louis Park 3Tue, Dec 167:00 pm 4 - 3 final
North SubRochester Lourdes 9Chisago Lakes Area 1Tue, Dec 167:00 pm 9 - 1 final
MississippDuluth Central 1Princeton/Milaca 5Tue, Dec 167:00 pm 1 - 5 final
Tri-MetroMahtomedi 6Minnehaha Academy 1Tue, Dec 167:00 pm 6 - 1 final
Tri-MetroNorthfield 2Providence Academy 1Tue, Dec 167:00 pm 2 - 1 final
IndepndtWadena-Deer Creek 7Prairie Centre 2Tue, Dec 167:00 pm 7 - 2 final
IndepndtSleepy Eye 1Morris/Benson 7Tue, Dec 167:00 pm 1 - 7 final
MississippRogers 2Buffalo 4Tue, Dec 167:00 pm 2 - 4 final
C. LakesLittle Falls 4Sartell-St.Stephen 3Tue, Dec 167:00 pm 4 - 3 final
C. LakesWillmar 0Alexandria 5Tue, Dec 167:00 pm 0 - 5 final
MissotaArmstrong 3Prior Lake 1Tue, Dec 167:00 pm 3 - 1 final
5C. LakesApollo 1River Lakes Stars 4Tue, Dec 167:30 pm 1 - 4 final
LakeEastview 6Chaska 4Tue, Dec 167:30 pm 6 - 4 final
Big 9Century 5Owatonna 4Tue, Dec 167:30 pm 5 - 4 Click here for Game Live final
IndepndtNorth Branch 0Mora/Hinckley 8Tue, Dec 167:30 pm 0 - 8 final
Mid-StatePark Rapids 2Detroit Lakes 3Tue, Dec 167:30 pm 2 - 3 final
Big 9Austin 1John Marshall 4Tue, Dec 167:30 pm 1 - 4 final
NWSCDuluth East 2Centennial 2Tue, Dec 167:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCAndover 0Elk River 3Tue, Dec 167:30 pm 0 - 3 final
IndepndtDodge County 1Minneapolis East 5Tue, Dec 167:30 pm 1 - 5 final
Big 9Shakopee 3Mankato West 6Tue, Dec 167:30 pm 3 - 6 final
Big 9Winona 2Mayo 9Tue, Dec 167:30 pm 2 - 9 final
South Cen.Redwood Valley 7St. Peter/LeSeuer Hendersen 5Tue, Dec 167:30 pm 7 - 5 final
Big 9Faribault 3Albert Lea 6Tue, Dec 167:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastApple Valley 4Park 0Tue, Dec 167:30 pm 4 - 0 final
MariucciBemidji 1Warroad 7Tue, Dec 167:30 pm 1 - 7 final
North SubNorth 9Irondale 2Tue, Dec 167:30 pm 9 - 2 final
NWSCChamplin Park 1Blaine 5Tue, Dec 167:30 pm 1 - 5 final
IndepndtEveleth-Gilbert 7Ely 6Tue, Dec 167:30 pm 7 - 6 final
NorthwestInternational Falls 4Lake of the Woods/Indus 1Tue, Dec 167:30 pm 4 - 1 final
South Cen.Marshall 2New Ulm 8Tue, Dec 167:30 pm 2 - 8 final
Lake Sup.Virginia-Mt. Iron-Buhl 2Duluth Denfeld 1Tue, Dec 168:00 pm 2 - 1 final
Lake Sup.Hermantown 7Superior WI 2Tue, Dec 168:00 pm 7 - 2 final
Tri-MetroSpring Lake Park 4St. Paul Saints 2Tue, Dec 168:00 pm 4 - 2 final
Tri-MetroMinneapolis West 0St. Paul Johnson 11Wed, Dec 177:30 pm 0 - 11 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 2Bemidji 1Thu, Dec 1812:00 am 2 - 1 final
Out StateBlaine 3Grafton/Park River ND 0Thu, Dec 183:00 pm 3 - 0 final
Lake Sup.Two Harbors 3Duluth Central 3Thu, Dec 186:00 pm 3 - 3 OTfinal
LakeElk River 2Eden Prairie 4Thu, Dec 186:30 pm 2 - 4 final
Class LakeRosemount 3Hopkins 4Thu, Dec 187:00 pm 3 - 4 final
North SubArmstrong 4St.Louis Park 3Thu, Dec 187:00 pm 4 - 3 OTfinal
MississippSt. Michael-Albertville 10Becker/Big Lake 3Thu, Dec 187:00 pm 10 - 3 final
MissotaAcademy of Holy Angels 10Prior Lake 1Thu, Dec 187:00 pm 10 - 1 final
MissotaMayo 2Red Wing 4Thu, Dec 187:00 pm 2 - 4 final
Class LakeRoseville 1Wayzata 2Thu, Dec 187:00 pm 1 - 2 final
Tri-MetroTotino-Grace 5Minnehaha Academy 3Thu, Dec 187:00 pm 5 - 3 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 4Sartell-St.Stephen 3Thu, Dec 187:00 pm 4 - 3 OTfinal
North SubSt. Paul Saints 2Chisago Lakes Area 3Thu, Dec 187:00 pm 2 - 3 OTfinal
Wright CtyMinnetonka 7Mound-Westonka 1Thu, Dec 187:00 pm 7 - 1 final
Wright CtySt. Paul Academy 2Holy Family 1Thu, Dec 187:00 pm 2 - 1 OTfinal
Big 9Winona 6Albert Lea 4Thu, Dec 187:30 pm 6 - 4 final
Big 9Mankato West 8Austin 1Thu, Dec 187:30 pm 8 - 1 final
IndepndtCloquet Esko Carlton 1Duluth East 6Thu, Dec 187:30 pm 1 - 6 final
IndepndtFarmington 1Rochester Lourdes 9Thu, Dec 187:30 pm 1 - 9 final
Sub. EastMounds View 1Forest Lake 0Thu, Dec 187:30 pm 1 - 0 final
IndepndtSibley 3Minneapolis East 3Thu, Dec 187:30 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeMarshall School Duluth 2Hibbing 6Thu, Dec 187:30 pm 2 - 6 final
NWSCAnoka 0Centennial 6Thu, Dec 187:30 pm 0 - 6 final
Out StateLa Crescent 3Black River Falls WI 7Thu, Dec 187:30 pm 3 - 7 final
IndepndtMankato East 4Dodge County 7Thu, Dec 187:30 pm 4 - 7 final
SouthwestMarshall 1Redwood Valley 4Thu, Dec 187:30 pm 1 - 4 final
C. LakesMonticello/Annandale/Maple Lake 6River Lakes Stars 4Thu, Dec 187:30 pm 6 - 4 final
SouthwestLuverne 5Windom Area 7Thu, Dec 187:30 pm 5 - 7 final
NWSCNorth Metro 0Maple Grove 8Thu, Dec 187:30 pm 0 - 8 final
Sub. EastWoodbury 4Stillwater 0Thu, Dec 187:30 pm 4 - 0 final
Sub. EastHastings Cretin-Derham Hall Thu, Dec 187:30 pmno data-
MariucciDevils Lake, ND 2East Grand Forks 8Thu, Dec 187:30 pm 2 - 8 final
South Cen.New Ulm 7Waseca 1Thu, Dec 187:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnMahtomedi 2South St.Paul 5Thu, Dec 187:30 pm 2 - 5 final
NWSCCoon Rapids 3Osseo 6Thu, Dec 187:30 pm 3 - 6 final
Clssc SubnRichfield 4Tartan 7Thu, Dec 187:30 pm 4 - 7 final
Big 9Lakeville South 11John Marshall 1Thu, Dec 187:30 pm 11 - 1 final
IndepndtProctor 7Pine City 1Thu, Dec 187:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnNorth 2Saint Thomas Academy 6Thu, Dec 187:30 pm 2 - 6 final
Clssc SubnHill-Murray 11Simley 1Thu, Dec 187:30 pm 11 - 1 final
Sub. EastPark 1White Bear Lake 8Thu, Dec 188:00 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Saint Cloud Cathedral 4Duluth Denfeld 3Thu, Dec 188:00 pm 4 - 3 final
Out StateBloomington Jefferson 4Grand Forks Red River ND 1Thu, Dec 188:30 pm 4 - 1 final
Out StateRoseau 3Grand Forks Central ND 2Thu, Dec 188:30 pm 3 - 2 final
Class LakeGrand Rapids 1Edina 4Thu, Dec 188:30 pm 1 - 4 final
MariucciFergus Falls 2Bemidji 4Fri, Dec 1912:00 am 2 - 4 final
MariucciWarroad 10East Grand Forks 3Fri, Dec 197:30 am 10 - 3 final
Out StateBlaine 6Grand Forks Red River ND 3Fri, Dec 193:00 pm 6 - 3 final
6Iron RangeEden Prairie 4Grand Rapids 1Fri, Dec 196:00 pm 4 - 1 final
Out StateBloomington Jefferson 8Grand Forks Central ND 0Fri, Dec 196:15 pm 8 - 0 final
C. LakesApollo 1Alexandria 7Fri, Dec 197:00 pm 1 - 7 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 2Park Rapids 6Fri, Dec 197:00 pm 2 - 6 final
IndepndtLake of the Woods/Indus 4Prairie Centre 0Fri, Dec 197:00 pm 4 - 0 final
Wright CtyHutchinson 4Litchfield-Dassel/Cokato 2Fri, Dec 197:00 pm 4 - 2 final
Mid-StateDetroit Lakes 12Walker-Hackensack-Akeley 4Fri, Dec 197:00 pm 12 - 4 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Little Falls 9Fri, Dec 197:15 pm 3 - 9 final
Lake Sup.Cambridge/Isanti 2Cloquet Esko Carlton 0Fri, Dec 197:30 pm 2 - 0 final
MariucciBuffalo 0Moorhead 8Fri, Dec 197:30 pm 0 - 8 final
Iron RangePrinceton/Milaca 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Fri, Dec 197:30 pm 3 - 9 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 4Mora/Hinckley 1Fri, Dec 197:30 pm 4 - 1 final
Wright CtyNew Prague 4Delano/Rockford 1Fri, Dec 197:30 pm 4 - 1 final
Iron RangeBecker/Big Lake 3Eveleth-Gilbert 5Fri, Dec 197:30 pm 3 - 5 final
SouthwestFairmont 1Luverne 8Fri, Dec 197:30 pm 1 - 8 final
IndepndtGreenway 1Ely 2Fri, Dec 197:30 pm 1 - 2 final
MariucciInternational Falls 2Thief River Falls/Goodridge 2Fri, Dec 197:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCEdina 3Elk River 1Fri, Dec 198:30 pm 3 - 1 final
Out StateRoseau 3Grafton/Park River ND 6Fri, Dec 198:30 pm 3 - 6 final
Lake Sup.Ely 1Proctor 8Sat, Dec 203:00 am 1 - 8 final
Lake Sup.Crookston Duluth Denfeld Sat, Dec 2012:30 pmno data-
NWSCCoon Rapids 0Andover 3Sat, Dec 202:00 pm 0 - 3 final
LakeLakeville North 0Eastview 3Sat, Dec 202:15 pm 0 - 3 final
Wright CtyHermantown 10Mound-Westonka 0Sat, Dec 203:00 pm 10 - 0 final
Wright CtyLake of the Woods/Indus 2Saint Cloud Cathedral 6Sat, Dec 203:00 pm 2 - 6 final
MississippIrondale 1Rogers 5Sat, Dec 203:00 pm 1 - 5 final
IndepndtHoly Family Rochester Lourdes Sat, Dec 203:00 pmno data-
Out StateBlaine 3Grand Forks Central ND 1Sat, Dec 203:00 pm 3 - 1 final
IndepndtDuluth Central Moose Lake Sat, Dec 203:00 pmpostponed
NWSCCentennial 9North Metro 2Sat, Dec 203:30 pm 9 - 2 final
LakeHopkins 3Eagan 3Sat, Dec 203:30 pm 3 - 3 OTfinal
Out StateRoseau 2Grand Forks Red River ND 3Sat, Dec 204:30 pm 2 - 3 final
IndepndtSt. Paul Saints 11Meadow Creek Christian 5Sat, Dec 205:00 pm 11 - 5 final
Lake Sup.St. Paul Academy Marshall School Duluth Sat, Dec 205:00 pmpostponed
IndepndtRedwood Valley Minneapolis West Sat, Dec 206:00 pmpostponed
Iron RangeElk River 6Grand Rapids 3Sat, Dec 206:00 pm 6 - 3 final
6Wright CtyArmstrong 6Orono 4Sat, Dec 207:00 pm 6 - 4 final
North SubCambridge/Isanti 3Chisago Lakes Area 6Sat, Dec 207:00 pm 3 - 6 final
North SubBenilde-St. Margarets 7St.Louis Park 0Sat, Dec 207:00 pm 7 - 0 final
MississippSt. Francis 6Princeton/Milaca 2Sat, Dec 207:00 pm 6 - 2 final
SouthwestWillmar 8Marshall 2Sat, Dec 207:15 pm 8 - 2 final
LakeChaska 5Rosemount 4Sat, Dec 207:30 pm 5 - 4 final
Sub. EastWhite Bear Lake 2Mounds View 1Sat, Dec 207:30 pm 2 - 1 final
Sub. EastPark 2Roseville 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Sub. EastForest Lake 2Stillwater 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Clssc SubnRichfield 5Simley 4Sat, Dec 207:30 pm 5 - 4 final
Clssc SubnMinnetonka 3Saint Thomas Academy 4Sat, Dec 207:30 pm 3 - 4 OTfinal
Sub. EastHastings 2Woodbury 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 OTfinal
Clssc SubnTartan 7North 4Sat, Dec 207:30 pm 7 - 4 final
Clssc SubnSouth St.Paul 6Sibley 0Sat, Dec 207:30 pm 6 - 0 final
NWSCOsseo 2Champlin Park 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Clssc SubnMahtomedi 2Hill-Murray 3Sat, Dec 208:00 pm 2 - 3 OTfinal
Class LakeEden Prairie 2Edina 3Sat, Dec 208:30 pm 2 - 3 final
Out StateBloomington Jefferson 6Grafton/Park River ND 0Sat, Dec 208:30 pm 6 - 0 final
6NorthwestEast Grand Forks 7Red Lake Falls 4Mon, Dec 227:00 pm 7 - 4 final
MissotaTotino-Grace 4Red Wing 3Mon, Dec 227:00 pm 4 - 3 final
C. LakesAlexandria 9Sartell-St.Stephen 0Mon, Dec 227:00 pm 9 - 0 final
MissotaGreenway 5Prior Lake 6Mon, Dec 227:00 pm 5 - 6 final
LakeCambridge/Isanti 1Chaska 5Mon, Dec 227:03 pm 1 - 5 final
South Cen.Faribault 2New Ulm 8Mon, Dec 227:30 pm 2 - 8 final
IndepndtDodge County 9Minneapolis West 2Mon, Dec 227:30 pm 9 - 2 final
IndepndtAnoka 0Duluth East 5Mon, Dec 227:30 pm 0 - 5 final
Clssc SubnCretin-Derham Hall 1Saint Thomas Academy 4Mon, Dec 227:30 pm 1 - 4 final
Big 9Windom Area 6Mankato East 3Mon, Dec 227:30 pm 6 - 3 final
Big 9Austin 1Albert Lea 11Mon, Dec 227:30 pm 1 - 11 final
Lake Sup.Princeton/Milaca 6Proctor 5Tue, Dec 237:30 am 6 - 5 OTfinal
Sub. EastLakeville South 4Roseville 5Tue, Dec 233:00 pm 4 - 5 final
Out StateEveleth-Gilbert 4Hayward WI 6Tue, Dec 233:00 pm 4 - 6 final
MissotaNorthfield 1New Prague 5Tue, Dec 237:00 pm 1 - 5 final
Wright CtySauk Rapids-Rice 0Saint Cloud Cathedral 5Tue, Dec 237:00 pm 0 - 5 final
LakeRichfield 7Bloomington Kennedy 2Tue, Dec 237:00 pm 7 - 2 final
MississippArmstrong 4Rogers 1Tue, Dec 237:00 pm 4 - 1 final
MississippRosemount 2Buffalo 3Tue, Dec 237:00 pm 2 - 3 final
North SubCentury 1Benilde-St. Margarets 4Tue, Dec 237:00 pm 1 - 4 final
IndepndtBecker/Big Lake Moose Lake Tue, Dec 237:00 pmno data-
LakeBloomington Jefferson 6Apple Valley 1Tue, Dec 237:15 pm 6 - 1 final
MissotaMayo 9Farmington 4Tue, Dec 237:15 pm 9 - 4 final
9North SubSimley 1Spring Lake Park 6Tue, Dec 237:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnMounds View 3Tartan 5Tue, Dec 237:30 pm 3 - 5 final
Iron RangeBemidji 3International Falls 2Tue, Dec 237:30 pm 3 - 2 final
IndepndtMinneapolis West 0Minneapolis East 5Tue, Dec 237:30 pm 0 - 5 final
LakeMinnetonka 2Eden Prairie 4Tue, Dec 237:30 pm 2 - 4 final
Lake Sup.Duluth Central 1Cloquet Esko Carlton 4Tue, Dec 237:30 pm 1 - 4 final
NWSCMaple Grove 4Elk River 1Tue, Dec 237:30 pm 4 - 1 final
Iron RangeHermantown 5Virginia-Mt. Iron-Buhl 1Tue, Dec 237:30 pm 5 - 1 final
IndepndtHibbing 8Two Harbors 2Tue, Dec 237:30 pm 8 - 2 final
LakePark 1Eagan 3Tue, Dec 237:30 pm 1 - 3 final
IndepndtOwatonna 5Dodge County 1Tue, Dec 237:30 pm 5 - 1 final
NWSCWayzata 6Osseo 3Tue, Dec 237:30 pm 6 - 3 final
Out StateDetroit Lakes 2Fargo North ND 5Tue, Dec 237:30 pm 2 - 5 final
MariucciDuluth East 4Moorhead 0Tue, Dec 237:30 pm 4 - 0 final
Mid-StateCrookston 3Park Rapids 0Tue, Dec 237:30 pm 3 - 0 final
Tri-MetroSibley 2St. Paul Como 3Tue, Dec 238:00 pm 2 - 3 final
Sub. EastHill-Murray 5White Bear Lake 2Tue, Dec 238:00 pm 5 - 2 final
Clssc SubnEagan 4North 0Fri, Dec 261:00 pm 4 - 0 final
Tri-MetroWoodbury 8St. Paul Johnson 3Fri, Dec 263:00 pm 8 - 3 final
LakeAnoka 9Bloomington Kennedy 3Fri, Dec 266:00 pm 9 - 3 final
Class LakeBlaine 4Edina 8Fri, Dec 267:00 pm 4 - 8 final
Clssc SubnHopkins 2South St.Paul 5Fri, Dec 268:00 pm 2 - 5 final
Tri-MetroNorth 5St. Paul Johnson 1Sat, Dec 271:00 pm 5 - 1 final
MississippArmstrong 2Cambridge/Isanti 2Sat, Dec 271:00 pm 2 - 2 OTfinal
Clssc SubnRed Wing 5Tartan 3Sat, Dec 273:00 pm 5 - 3 final
LakeHudson, WI 0Eastview 3Sat, Dec 273:00 pm 0 - 3 final
Sub. EastAndover 2Forest Lake 2Sat, Dec 273:00 pm 2 - 2 OTfinal
Class LakeBloomington Kennedy 0Hopkins 8Sat, Dec 273:15 pm 0 - 8 final
Sub. EastEagan 2Woodbury 5Sat, Dec 276:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastBlake School 0Roseville 2Sat, Dec 277:30 pm 0 - 2 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 9Eveleth-Gilbert 0Sat, Dec 277:30 pm 9 - 0 final
Tri-MetroMounds View 3St. Paul Como 2Sat, Dec 278:00 pm 3 - 2 OTfinal
North SubWebster WI 1Chisago Lakes Area 2Sat, Dec 278:00 pm 1 - 2 OTfinal
Clssc SubnAnoka 1South St.Paul 5Sat, Dec 278:00 pm 1 - 5 final
C. LakesSartell-St.Stephen 4Saint Cloud Tech 6Mon, Dec 2912:00 am 4 - 6 final
North SubDickinson ND 4Cooper 4Mon, Dec 295:00 am 4 - 4 OTfinal
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 1Saint Cloud Cathedral 11Mon, Dec 2911:00 am 1 - 11 final
Wright CtySomerset WI 3Waconia 5Mon, Dec 2911:45 am 3 - 5 final
Mid-StateBagley/Foston 1Northern Lakes Lightning 8Mon, Dec 2912:00 pm 1 - 8 final
South Cen.Superior WI 4New Ulm 2Mon, Dec 2912:00 pm 4 - 2 final
Lake Sup.Hutchinson 6Ashland WI 1Mon, Dec 2912:00 pm 6 - 1 final
Iron RangeMansfield, TX 0Virginia-Mt. Iron-Buhl 10Mon, Dec 2912:00 pm 0 - 10 final
Lake Sup.Simley 1Marshall School Duluth 7Mon, Dec 2912:00 pm 1 - 7 final
IndepndtPrinceton/Milaca 2La Crescent 6Mon, Dec 2912:15 pm 2 - 6 final
LakeBuffalo 0Apple Valley 9Mon, Dec 2912:30 pm 0 - 9 final
Clssc SubnOrono 2Mahtomedi 4Mon, Dec 2912:30 pm 2 - 4 Click here for Game Live final
NWSCCretin-Derham Hall 10Champlin Park 3Mon, Dec 2912:30 pm 10 - 3 final
Sub. EastCentennial 5White Bear Lake 6Mon, Dec 2912:30 pm 5 - 6 final
10LakeSt. Paul Johnson 5Bloomington Kennedy 2Mon, Dec 291:00 pm 5 - 2 final
NWSCArmstrong 1Andover 4Mon, Dec 291:00 pm 1 - 4 final
Out StateDodge County 2Bismarck Century ND 5Mon, Dec 291:45 pm 2 - 5 final
Iron RangeMinnehaha Academy 1International Falls 4Mon, Dec 292:30 pm 1 - 4 final
IndepndtSt. Paul Saints 9Ely 2Mon, Dec 292:30 pm 9 - 2 final
Big 9Hastings 2Mayo 5Mon, Dec 292:30 pm 2 - 5 final
Out StateDetroit Lakes 2West Fargo ND 3Mon, Dec 292:30 pm 2 - 3 final
7NorthwestMorris/Benson 3Red Lake Falls 3Mon, Dec 293:00 pm 3 - 3 OTfinal
9MariucciSt.Louis Park 3East Grand Forks 4Mon, Dec 293:00 pm 3 - 4 final
MissotaSaint Thomas Academy 2Academy of Holy Angels 5Mon, Dec 293:00 pm 2 - 5 final
NWSCWinona 2Maple Grove 10Mon, Dec 293:00 pm 2 - 10 Click here for Game Live final
LakeBenilde-St. Margarets 5Burnsville 4Mon, Dec 293:00 pm 5 - 4 OTfinal
Iron RangeChaska 7Greenway 0Mon, Dec 293:00 pm 7 - 0 final
Class LakeNorth 0Hopkins 8Mon, Dec 293:15 pm 0 - 8 final
Big 9Marshall 8Mankato East 7Mon, Dec 294:00 pm 8 - 7 final
NWSCIrondale 2North Metro 4Mon, Dec 294:00 pm 2 - 4 final
MissotaNew Prague 7Prior Lake 3Mon, Dec 294:00 pm 7 - 3 final
South Cen.Two Harbors 8Fairmont 1Mon, Dec 294:15 pm 8 - 1 final
IndepndtWahpeton ND 1Mora/Hinckley 10Mon, Dec 294:30 pm 1 - 10 final
Big 9Holy Family 0Albert Lea 3Mon, Dec 294:45 pm 0 - 3 final
8IndepndtFargo Shanley ND 6Prairie Centre 3Mon, Dec 295:00 pm 6 - 3 final
Iron RangeLakeville North 2Grand Rapids 4Mon, Dec 295:00 pm 2 - 4 final
IndepndtMoose Lake 8North Branch 4Mon, Dec 295:00 pm 8 - 4 final
C. LakesMankato West 4Fergus Falls 4Mon, Dec 295:00 pm 4 - 4 OTfinal
MariucciFargo North ND 0Warroad 11Mon, Dec 295:00 pm 0 - 11 final
C. LakesRiver Lakes Stars 2Willmar 1Mon, Dec 295:00 pm 2 - 1 final
Sub. EastMound-Westonka 7Park 3Mon, Dec 295:00 pm 7 - 3 final
MariucciSpring Lake Park 0Crookston 4Mon, Dec 295:00 pm 0 - 4 final
NWSCEagan 6Anoka 0Mon, Dec 296:00 pm 6 - 0 final
IndepndtSt. Francis 9Meadow Creek Christian 0Mon, Dec 296:00 pm 9 - 0 final
Clssc SubnMinnetonka 3Hill-Murray 1Mon, Dec 296:00 pm 3 - 1 final
MissotaOwatonna 2Farmington 2Mon, Dec 296:00 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastCambridge/Isanti 2Forest Lake 6Mon, Dec 296:00 pm 2 - 6 final
IndepndtBreck 4Duluth East 2Mon, Dec 296:00 pm 4 - 2 final
MississippKittson Central 0Monticello/Annandale/Maple Lake 7Mon, Dec 296:00 pm 0 - 7 final
SouthwestWaseca 3Windom Area 7Mon, Dec 296:00 pm 3 - 7 final
C. LakesNorthfield 1Alexandria 6Mon, Dec 296:07 pm 1 - 6 final
MississippSheboyghan WI 2St. Michael-Albertville 5Mon, Dec 296:30 pm 2 - 5 final
Lake Sup.Delano/Rockford 3Duluth Denfeld 6Mon, Dec 297:00 pm 3 - 6 final
C. LakesFaribault 4Little Falls 9Mon, Dec 297:00 pm 4 - 9 final
IndepndtRichfield 4Rochester Lourdes 7Mon, Dec 297:00 pm 4 - 7 final
Big 9New Richmnd, WI 0Century 7Mon, Dec 297:00 pm 0 - 7 final
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 4Wadena-Deer Creek 11Mon, Dec 297:15 pm 4 - 11 final
NWSCGrafton/Park River ND 2Osseo 5Mon, Dec 297:30 pm 2 - 5 final
MariucciHermantown 3Thief River Falls/Goodridge 2Mon, Dec 297:30 pm 3 - 2 final
IndepndtMinneapolis East 2Pine City 1Mon, Dec 297:30 pm 2 - 1 final
MariucciLake of the Woods/Indus 2Roseau 8Mon, Dec 297:30 pm 2 - 8 final
IndepndtSibley 2Silver Bay - Cook County 3Mon, Dec 297:30 pm 2 - 3 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 4Apollo 2Mon, Dec 298:00 pm 4 - 2 final
North SubMounds View 10Chisago Lakes Area 1Mon, Dec 298:00 pm 10 - 1 final
Clssc SubnWoodbury 4South St.Paul 4Mon, Dec 298:00 pm 4 - 4 OTfinal
SouthwestWorthington 7Luverne 9Mon, Dec 298:00 pm 7 - 9 final
Mid-StateEveleth-Gilbert 1Park Rapids 4Mon, Dec 298:00 pm 1 - 4 final
Tri-MetroMinneapolis West 0St. Paul Academy 10Mon, Dec 298:00 pm 0 - 10 final
C. LakesWayzata 7Brainerd/Pillager/Pierz 1Mon, Dec 298:30 pm 7 - 1 final
MariucciEdina 3Moorhead 0Mon, Dec 298:30 pm 3 - 0 final
MississippStillwater 2Rogers 3Mon, Dec 298:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
8NorthwestRed Lake Falls 6Bagley/Foston 1Tue, Dec 3012:00 am 6 - 1 final
Iron RangeBemidji 1Hibbing 5Tue, Dec 3012:00 am 1 - 5 final
Wright CtySartell-St.Stephen 9Litchfield-Dassel/Cokato 2Tue, Dec 3010:45 am 9 - 2 final
Tri-MetroPrinceton/Milaca 4Minnehaha Academy 3Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 3 OTfinal
Lake Sup.Simley 4Proctor 5Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 5 OTfinal
Iron RangeSt.Louis Park 4Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 9 final
Sub. EastBuffalo 5Hastings 1Tue, Dec 3012:15 pm 5 - 1 final
Tri-MetroHudson, WI 2Blake School 4Tue, Dec 3012:22 pm 2 - 4 final
Wright CtyWinona 3Orono 10Tue, Dec 3012:30 pm 3 - 10 Click here for Game Live final
NWSCSaint Thomas Academy 3Centennial 6Tue, Dec 3012:30 pm 3 - 6 final
NWSCBurnsville 6Champlin Park 0Tue, Dec 3012:30 pm 6 - 0 final
Out StateArmstrong 3Webster WI 2Tue, Dec 301:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesDodge County 4Apollo 2Tue, Dec 301:45 pm 4 - 2 final
Tri-MetroWaconia 3Providence Academy 1Tue, Dec 302:00 pm 3 - 1 final
Clssc SubnHoly Family 2Richfield 3Tue, Dec 302:15 pm 2 - 3 final
Big 9Detroit Lakes 1Mankato West 6Tue, Dec 302:30 pm 1 - 6 final
Tri-MetroHutchinson 5St. Paul Saints 5Tue, Dec 302:30 pm 5 - 5 OTfinal
10MariucciSpring Lake Park 3East Grand Forks 3Tue, Dec 303:00 pm 3 - 3 OTfinal
MissotaStillwater 7Farmington 1Tue, Dec 303:00 pm 7 - 1 Click here for Game Live final
Tri-MetroAndover 5St. Paul Como 1Tue, Dec 303:00 pm 5 - 1 final
IndepndtBrainerd/Pillager/Pierz 1Duluth East 4Tue, Dec 303:00 pm 1 - 4 final
Mid-StateMorris/Benson 2Northern Lakes Lightning 5Tue, Dec 303:00 pm 2 - 5 final
North SubMonticello/Annandale/Maple Lake 3Irondale 2Tue, Dec 303:00 pm 3 - 2 final
Clssc SubnMoorhead 0Hill-Murray 7Tue, Dec 303:00 pm 0 - 7 final
Mid-StateMora/Hinckley 12Walker-Hackensack-Akeley 1Tue, Dec 303:30 pm 12 - 1 final
MissotaFaribault 0New Prague 2Tue, Dec 304:00 pm 0 - 2 final
Out StateFairmont Sheboyghan WI Tue, Dec 304:00 pmno data-
Out StateNew Ulm 4Ft. Francis Ontario 5Tue, Dec 304:24 pm 4 - 5 OTfinal
Big 9Apple Valley 5Mayo 3Tue, Dec 304:45 pm 5 - 3 final
Wright CtyDelano/Rockford 3Mound-Westonka 6Tue, Dec 305:00 pm 3 - 6 final
IndepndtMinneapolis East Moose Lake Tue, Dec 305:00 pmno data-
Clssc SubnCooper 0Sibley 5Tue, Dec 305:00 pm 0 - 5 final
NWSCPark Rapids 2North Metro 1Tue, Dec 305:00 pm 2 - 1 final
MariucciHermantown 7Crookston 0Tue, Dec 305:00 pm 7 - 0 final
Wright CtySaint Cloud Tech 3Saint Cloud Cathedral 3Tue, Dec 305:15 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeChaska 1Grand Rapids 6Tue, Dec 305:30 pm 1 - 6 final
MariucciLakeville North 3Bemidji 6Tue, Dec 305:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastAcademy of Holy Angels 4White Bear Lake 4Tue, Dec 306:00 pm 4 - 4 OTfinal
Clssc SubnMaple Grove 3Mahtomedi 3Tue, Dec 306:00 pm 3 - 3 OT Click here for Game Live final
MississippChisago Lakes Area 1Cambridge/Isanti 4Tue, Dec 306:00 pm 1 - 4 final
SouthwestLuverne 3Windom Area 9Tue, Dec 306:00 pm 3 - 9 final
Sub. EastBenilde-St. Margarets 4Cretin-Derham Hall 1Tue, Dec 306:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroMeadow Creek Christian 3St. Paul Academy 7Tue, Dec 306:00 pm 3 - 7 final
C. LakesMarshall 3River Lakes Stars 10Tue, Dec 306:00 pm 3 - 10 final
MississippTwo Harbors 5St. Michael-Albertville 4Tue, Dec 306:30 pm 5 - 4 OTfinal
IndepndtAlbert Lea 0Rochester Lourdes 5Tue, Dec 306:45 pm 0 - 5 final
9MariucciDallas Jesuit, TX 2Thief River Falls/Goodridge 11Tue, Dec 307:00 pm 2 - 11 final
Lake Sup.Park 1Duluth Denfeld 5Tue, Dec 307:00 pm 1 - 5 final
MissotaShakopee 0Red Wing 8Tue, Dec 307:00 pm 0 - 8 final
C. LakesLake of the Woods/Indus 1Alexandria 2Tue, Dec 307:00 pm 1 - 2 final
C. LakesWest Fargo ND 2Fergus Falls 3Tue, Dec 307:00 pm 2 - 3 final
C. LakesPrior Lake 1Little Falls 7Tue, Dec 307:00 pm 1 - 7 final
Iron RangeLa Crescent 1International Falls 8Tue, Dec 307:00 pm 1 - 8 final
Big 9Fargo South ND 4Century 3Tue, Dec 307:00 pm 4 - 3 OTfinal
C. LakesFargo Shanley ND 4Willmar 3Tue, Dec 307:00 pm 4 - 3 final
Mid-StateWahpeton ND Wadena-Deer Creek Tue, Dec 307:15 pmpostponed
MariucciOsseo 4Warroad 5Tue, Dec 307:30 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtPine City 12North Branch 2Tue, Dec 307:30 pm 12 - 2 final
MariucciNorthfield 0Roseau 5Tue, Dec 307:30 pm 0 - 5 final
Sub. EastEastview 6Roseville 1Tue, Dec 307:30 pm 6 - 1 final
IndepndtSt. Francis 13Minneapolis West 0Tue, Dec 308:00 pm 13 - 0 final
Sub. EastForest Lake 2Mounds View 1Tue, Dec 308:00 pm 2 - 1 OTfinal
NorthwestEveleth-Gilbert 8Kittson Central 2Tue, Dec 308:00 pm 8 - 2 final
SouthwestWaseca 6Worthington 5Tue, Dec 308:00 pm 6 - 5 OTfinal
C. LakesBismarck Century ND 3Sauk Rapids-Rice 5Tue, Dec 308:00 pm 3 - 5 final
Iron RangeGreenway 0Hibbing 9Tue, Dec 308:00 pm 0 - 9 final
Tri-MetroWayzata 5Breck 4Tue, Dec 308:30 pm 5 - 4 OTfinal
Class LakeEdina 4Minnetonka 2Tue, Dec 308:30 pm 4 - 2 final
Big 9Rogers 2Owatonna 3Tue, Dec 308:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
North SubEly 0Cooper 8Wed, Dec 315:00 am 0 - 8 final
C. LakesLitchfield-Dassel/Cokato 8Apollo 7Wed, Dec 318:00 am 8 - 7 final
SouthwestWaseca 5Luverne 4Wed, Dec 3110:00 am 5 - 4 OTfinal
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 9Fairmont 2Wed, Dec 3110:00 am 9 - 2 final
NWSCKittson Central 2North Metro 6Wed, Dec 3110:00 am 2 - 6 final
IndepndtBagley/Foston 2Morris/Benson 8Wed, Dec 3110:00 am 2 - 8 final
C. LakesDodge County 0Sartell-St.Stephen 11Wed, Dec 3110:45 am 0 - 11 final
Wright CtyMinnehaha Academy 1Holy Family 4Wed, Dec 3110:45 am 1 - 4 final
Mid-StateMonticello/Annandale/Maple Lake 1Park Rapids 4Wed, Dec 3111:00 am 1 - 4 final
Out StateOsseo 7Fargo North ND 0Wed, Dec 3111:00 am 7 - 0 final
Iron RangeLakeville North 3Hibbing 4Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 4 final
Out StateMankato West 3West Fargo ND 3Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 3 OTfinal
IndepndtNorth Branch 3Minneapolis East 4Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 4 final
Sub. EastDelano/Rockford 4Park 3Wed, Dec 3112:00 pm 4 - 3 OTfinal
C. LakesMankato East 2Willmar 6Wed, Dec 3112:00 pm 2 - 6 final
SouthwestWindom Area 2Worthington 3Wed, Dec 3112:00 pm 2 - 3 final
North SubEveleth-Gilbert 0Irondale 4Wed, Dec 3112:00 pm 0 - 4 final
Clssc SubnAshland, WI 1Sibley 5Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 5 final
Clssc SubnMoorhead 3Saint Thomas Academy 4Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 4 Click here for Game Live final
MississippProvidence Academy 3St. Michael-Albertville 6Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 6 final
NWSCHill-Murray 1Centennial 4Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 4 final
NorthwestNorthfield 3Lake of the Woods/Indus 2Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 2 final
Iron RangeSpring Lake Park 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 6Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 6 final
Out StateWalker-Hackensack-Akeley 4Wahpeton ND 5Wed, Dec 311:00 pm 4 - 5 OTfinal
Big 9La Crescent 2Albert Lea 4Wed, Dec 311:00 pm 2 - 4 final
Big 9Mayo 3Century 0Wed, Dec 311:15 pm 3 - 0 final
9Mid-StateRed Lake Falls 3Northern Lakes Lightning 1Wed, Dec 311:30 pm 3 - 1 final
MariucciGrafton/Park River ND 1Warroad 3Wed, Dec 311:30 pm 1 - 3 final
Tri-MetroSt. Francis 6St. Paul Academy 2Wed, Dec 311:30 pm 6 - 2 final
Lake Sup.Mound-Westonka 2Duluth Denfeld 4Wed, Dec 312:00 pm 2 - 4 final
Wright CtyBismarck Century ND 1Saint Cloud Cathedral 7Wed, Dec 312:15 pm 1 - 7 final
9IndepndtMoose Lake 5Pine City 2Wed, Dec 312:30 pm 5 - 2 final
MariucciAlexandria 5Roseau 3Wed, Dec 312:30 pm 5 - 3 final
IndepndtWaconia 4Two Harbors 2Wed, Dec 312:45 pm 4 - 2 final
9IndepndtMarshall 3Prairie Centre 5Wed, Dec 313:00 pm 3 - 5 final
10MariucciSt.Louis Park 0Thief River Falls/Goodridge 6Wed, Dec 313:00 pm 0 - 6 final
Big 9Farmington 6Winona 10Wed, Dec 313:00 pm 6 - 10 Click here for Game Live final
MariucciHermantown 5East Grand Forks 2Wed, Dec 313:00 pm 5 - 2 final
Out StateSt. Paul Saints 3Dickinson ND 2Wed, Dec 313:00 pm 3 - 2 final
NWSCBrainerd/Pillager/Pierz 1Champlin Park 3Wed, Dec 313:00 pm 1 - 3 final
Iron RangeBemidji 9Greenway 0Wed, Dec 313:00 pm 9 - 0 final
Clssc SubnPrinceton/Milaca 4Richfield 6Wed, Dec 313:15 pm 4 - 6 final
Mid-StateMora/Hinckley 1Wadena-Deer Creek 5Wed, Dec 313:30 pm 1 - 5 final
MississippNew Richmnd, WI 4Buffalo 1Wed, Dec 313:30 pm 4 - 1 final
C. LakesDetroit Lakes 6Fergus Falls 5Wed, Dec 314:00 pm 6 - 5 final
MissotaFaribault 5Prior Lake 3Wed, Dec 314:00 pm 5 - 3 final
Clssc SubnNew Ulm 6Simley 5Wed, Dec 314:26 pm 6 - 5 final
0001C. LakesSaint Cloud Tech 4Sauk Rapids-Rice 3Wed, Dec 315:00 pm 4 - 3 OTfinal
Out StateRiver Lakes Stars 1Fargo Shanley ND 7Wed, Dec 315:00 pm 1 - 7 final
IndepndtHutchinson 7Silver Bay - Cook County 0Wed, Dec 315:30 pm 7 - 0 final
Out StateApple Valley 1Fargo South ND 5Wed, Dec 315:30 pm 1 - 5 final
LakeDuluth East 5Burnsville 1Wed, Dec 316:00 pm 5 - 1 final
Wright CtyStillwater 3Orono 2Wed, Dec 316:00 pm 3 - 2 Click here for Game Live final
IndepndtInternational Falls 3Rochester Lourdes 1Wed, Dec 317:00 pm 3 - 1 final
C. LakesNew Prague 0Little Falls 5Wed, Dec 317:00 pm 0 - 5 final
Sub. EastBreck 5Cretin-Derham Hall 2Wed, Dec 318:30 pm 5 - 2 final
NWSCRogers 1Maple Grove 5Wed, Dec 318:30 pm 1 - 5 Click here for Game Live final
Sub. EastMinnetonka 7White Bear Lake 2Thu, Jan 0112:30 pm 7 - 2 final
Clssc SubnOwatonna 4Mahtomedi 5Thu, Jan 013:00 pm 4 - 5 Click here for Game Live final
North SubWayzata 2Benilde-St. Margarets 0Thu, Jan 016:00 pm 2 - 0 Click here for Game Live final
MissotaEdina 5Academy of Holy Angels 2Thu, Jan 018:30 pm 5 - 2 Click here for Game Live final
Wright CtyWarroad 2Saint Cloud Cathedral 4Fri, Jan 027:00 pm 2 - 4 final
MississippDuluth Central 2Cambridge/Isanti 3Fri, Jan 027:00 pm 2 - 3 final
11NWSCCloquet Esko Carlton 0Blaine 5Fri, Jan 027:30 pm 0 - 5 final
MariucciSartell-St.Stephen 3Bemidji 1Sat, Jan 0312:00 am 3 - 1 final
MariucciGrand Forks Central ND 4East Grand Forks 1Sat, Jan 037:30 am 4 - 1 final
Out StateNew Prague 8Eau Claire Memorial WI 6Sat, Jan 0312:00 pm 8 - 6 final
MississippRedwood Valley 7Becker/Big Lake 1Sat, Jan 031:00 pm 7 - 1 final
IndepndtAltoona WI 1La Crescent 1Sat, Jan 031:00 pm 1 - 1 OTfinal
Big 9Windom Area 8Austin 0Sat, Jan 031:00 pm 8 - 0 final
C. LakesWarroad 6Saint Cloud Tech 3Sat, Jan 031:25 pm 6 - 3 final
North SubCooper 0Chisago Lakes Area 6Sat, Jan 032:00 pm 0 - 6 final
North SubSt.Louis Park 7St. Francis 4Sat, Jan 032:00 pm 7 - 4 final
Mid-StateFergus Falls 5Wadena-Deer Creek 2Sat, Jan 032:00 pm 5 - 2 final
Tri-MetroBreck 7Minnehaha Academy 1Sat, Jan 032:00 pm 7 - 1 final
North SubIrondale 3Benilde-St. Margarets 4Sat, Jan 032:30 pm 3 - 4 final
IndepndtMonticello/Annandale/Maple Lake 10Meadow Creek Christian 0Sat, Jan 032:30 pm 10 - 0 final
LakeEden Prairie 1Bloomington Jefferson 2Sat, Jan 032:30 pm 1 - 2 final
MissotaMahtomedi 3Red Wing 0Sat, Jan 033:00 pm 3 - 0 final
SouthwestDodge County 1Luverne 2Sat, Jan 033:00 pm 1 - 2 OTfinal
Clssc SubnFaribault 1Tartan 2Sat, Jan 033:00 pm 1 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Blake School 0Sat, Jan 033:00 pm 3 - 0 final
NWSCGrand Rapids 8Anoka 2Sat, Jan 033:00 pm 8 - 2 final
NWSCAlexandria 5Coon Rapids 1Sat, Jan 033:00 pm 5 - 1 final
MissotaHopkins 8Shakopee 0Sat, Jan 033:00 pm 8 - 0 final
LakeRosemount 3Lakeville South 4Sat, Jan 033:00 pm 3 - 4 final
North SubSpring Lake Park 4Totino-Grace 5Sat, Jan 033:30 pm 4 - 5 final
Big 9Mayo 4Century 3Sat, Jan 033:30 pm 4 - 3 final
South Cen.Worthington 3Waseca 5Sat, Jan 035:00 pm 3 - 5 final
C. LakesHutchinson 1Willmar 2Sat, Jan 037:00 pm 1 - 2 final
Big 9Holy Family 6Mankato East 2Sat, Jan 037:00 pm 6 - 2 final
C. LakesSt. Michael-Albertville 3Apollo 5Sat, Jan 037:00 pm 3 - 5 final
5LakeEastview 4Burnsville 3Sat, Jan 037:30 pm 4 - 3 final
NWSCCloquet Esko Carlton 1Andover 3Sat, Jan 037:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastMounds View 1Woodbury 3Sat, Jan 037:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastRoseville 4Hastings 4Sat, Jan 037:30 pm 4 - 4 OTfinal
LakeLakeville North 3Chaska 2Sat, Jan 037:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 2St. Paul Johnson 5Sat, Jan 037:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 3Forest Lake 0Sat, Jan 037:30 pm 3 - 0 final
Big 9Orono 4Owatonna 3Sat, Jan 038:00 pm 4 - 3 OT Click here for Game Live final
Tri-MetroProvidence Academy St. Paul Como Sat, Jan 038:00 pmno data-
Sub. EastStillwater 2White Bear Lake 1Sat, Jan 038:00 pm 2 - 1 OTfinal
SouthwestWindom Area 9Worthington 5Mon, Jan 057:30 pm 9 - 5 final
Clssc SubnTotino-Grace 4Mahtomedi 5Mon, Jan 057:30 pm 4 - 5 OTfinal
Iron RangeRoseau 5Hibbing 5Mon, Jan 057:30 pm 5 - 5 OTfinal
North SubDallas Jesuit, TX 5Spring Lake Park 2Mon, Jan 057:50 pm 5 - 2 final
Lake Sup.Superior WI Proctor Tue, Jan 067:30 amno data-
Out StateEly 0Ft. Francis Ontario 10Tue, Jan 063:00 pm 0 - 10 final
C. LakesAlexandria 6Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 065:15 pm 6 - 3 final
5C. LakesLittle Falls 5Brainerd/Pillager/Pierz 3Tue, Jan 067:00 pm 5 - 3 final
10Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 1Orono 7Tue, Jan 067:00 pm 1 - 7 final
10NorthwestRed Lake Falls 1Lake of the Woods/Indus 4Tue, Jan 067:00 pm 1 - 4 final
IndepndtRedwood Valley 5Morris/Benson 4Tue, Jan 067:00 pm 5 - 4 final
MissotaNew Prague 9Shakopee 2Tue, Jan 067:00 pm 9 - 2 final
MississippMinneapolis West 0Cambridge/Isanti 9Tue, Jan 067:00 pm 0 - 9 final
LakePark 8Bloomington Kennedy 0Tue, Jan 067:00 pm 8 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 1Providence Academy 2Tue, Jan 067:00 pm 1 - 2 final
C. LakesWillmar 2Sartell-St.Stephen 4Tue, Jan 067:00 pm 2 - 4 final
Out StateRoseville 3River Falls, WI 2Tue, Jan 067:00 pm 3 - 2 final
MissotaSt. Peter/LeSeuer Hendersen 0Hutchinson 7Tue, Jan 067:00 pm 0 - 7 final
Mid-StateMoose Lake 1Northern Lakes Lightning 7Tue, Jan 067:00 pm 1 - 7 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 7Holy Family 0Tue, Jan 067:00 pm 7 - 0 final
Class LakeMonticello/Annandale/Maple Lake 3Armstrong 5Tue, Jan 067:00 pm 3 - 5 final
C. LakesRiver Lakes Stars 1Sauk Rapids-Rice 8Tue, Jan 067:00 pm 1 - 8 final
Class LakeMound-Westonka 4Hopkins 7Tue, Jan 067:00 pm 4 - 7 final
MissotaFarmington 1Red Wing 9Tue, Jan 067:00 pm 1 - 9 final
MississippDuluth Denfeld 2Princeton/Milaca 1Tue, Jan 067:00 pm 2 - 1 final
South Cen.Fairmont 0New Ulm 14Tue, Jan 067:00 pm 0 - 14 final
C. LakesFergus Falls 4Apollo 1Tue, Jan 067:00 pm 4 - 1 final
LakeBloomington Jefferson 5Eastview 0Tue, Jan 067:15 pm 5 - 0 final
LakeLakeville North 6Rosemount 2Tue, Jan 067:30 pm 6 - 2 final
North SubSt. Francis 3Spring Lake Park 5Tue, Jan 067:30 pm 3 - 5 final
Big 9Owatonna 2Mankato West 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
Mid-StatePrairie Centre 3Wadena-Deer Creek 4Tue, Jan 067:30 pm 3 - 4 final
Iron RangeBemidji 2Grand Rapids 2Tue, Jan 067:30 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroSimley 2Minnehaha Academy 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
North SubCoon Rapids 5Irondale 4Tue, Jan 067:30 pm 5 - 4 final
MariucciKittson Central 0Thief River Falls/Goodridge 6Tue, Jan 067:30 pm 0 - 6 final
Wright CtyWaconia 3Delano/Rockford 8Tue, Jan 067:30 pm 3 - 8 final
South Cen.Mankato East 8Waseca 3Tue, Jan 067:30 pm 8 - 3 final
SouthwestMarshall 5Luverne 8Tue, Jan 067:30 pm 5 - 8 final
Lake Sup.Marshall School Duluth 3Hermantown 4Tue, Jan 067:30 pm 3 - 4 final
Mid-StateBagley/Foston 1Park Rapids 9Tue, Jan 067:30 pm 1 - 9 final
LakeBurnsville 8Chaska 2Tue, Jan 067:30 pm 8 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Como 2Blake School 6Tue, Jan 067:30 pm 2 - 6 final
Tri-MetroBreck 8St. Paul Johnson 0Tue, Jan 067:30 pm 8 - 0 final
LakeApple Valley 6Lakeville South 4Tue, Jan 067:30 pm 6 - 4 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 2Two Harbors 2Tue, Jan 067:30 pm 2 - 2 OTfinal
Big 9Faribault 3John Marshall 2Tue, Jan 067:30 pm 3 - 2 final
NWSCDuluth East 3Blaine 5Tue, Jan 067:30 pm 3 - 5 final
IndepndtNorth Branch 3Mora/Hinckley 2Tue, Jan 067:30 pm 3 - 2 final
IndepndtWinona 2La Crescent 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
IndepndtDodge County 1Rochester Lourdes 8Tue, Jan 067:30 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 11Ashland WI 1Tue, Jan 067:30 pm 11 - 1 final
MissotaAlbert Lea 5Northfield 2Tue, Jan 067:30 pm 5 - 2 final
Clssc SubnChisago Lakes Area 3North 6Tue, Jan 068:00 pm 3 - 6 final
MariucciBemidji 3Crookston 2Thu, Jan 0812:00 am 3 - 2 final
North SubSt.Louis Park 9Cooper 2Thu, Jan 087:00 am 9 - 2 final
Lake Sup.Duluth Denfeld Proctor Thu, Jan 087:30 amno data-
11NorthwestWalker-Hackensack-Akeley 2Red Lake Falls 8Thu, Jan 087:00 pm 2 - 8 final
MissotaAcademy of Holy Angels 6New Prague 0Thu, Jan 087:00 pm 6 - 0 final
Out StatePine City 2Webster WI 3Thu, Jan 087:00 pm 2 - 3 final
North SubSt. Francis 5Chisago Lakes Area 4Thu, Jan 087:00 pm 5 - 4 OTfinal
IndepndtHayward WI 7Two Harbors 2Thu, Jan 087:00 pm 7 - 2 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 5Detroit Lakes 3Thu, Jan 087:00 pm 5 - 3 final
MississippBecker/Big Lake 0Buffalo 8Thu, Jan 087:00 pm 0 - 8 final
Tri-MetroPrairie Centre 2St. Paul Academy 4Thu, Jan 087:00 pm 2 - 4 final
Class LakeEastview 0Minnetonka 4Thu, Jan 087:00 pm 0 - 4 final
MissotaRed Wing 6Prior Lake 3Thu, Jan 087:00 pm 6 - 3 final
SouthwestFairmont 5Sleepy Eye 1Thu, Jan 087:00 pm 5 - 1 final
MississippCambridge/Isanti 2St. Michael-Albertville 4Thu, Jan 087:00 pm 2 - 4 final
C. LakesFergus Falls 2Alexandria 3Thu, Jan 087:00 pm 2 - 3 final
North SubSpring Lake Park 1Benilde-St. Margarets 4Thu, Jan 087:00 pm 1 - 4 final
MississippRogers 4Princeton/Milaca 2Thu, Jan 087:00 pm 4 - 2 final
MissotaHutchinson 6Farmington 1Thu, Jan 087:15 pm 6 - 1 final
Big 9Mankato West 3Faribault 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 7Ely 3Thu, Jan 087:30 pm 7 - 3 final
IndepndtJohn Marshall 2Minneapolis East 3Thu, Jan 087:30 pm 2 - 3 final
Clssc SubnTartan 5South St.Paul 2Thu, Jan 087:30 pm 5 - 2 final
Big 9Mankato East 2Winona 7Thu, Jan 087:30 pm 2 - 7 final
IndepndtLa Crescent 2Dodge County 2Thu, Jan 087:30 pm 2 - 2 OTfinal
LakeBurnsville 1Eden Prairie 3Thu, Jan 087:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastWhite Bear Lake 9Hastings 0Thu, Jan 087:30 pm 9 - 0 final
SouthwestLuverne 7Worthington 1Thu, Jan 087:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnBlake School 4Mahtomedi 8Thu, Jan 087:30 pm 4 - 8 final
Clssc SubnSimley 1Sibley 3Thu, Jan 087:30 pm 1 - 3 final
LakeOwatonna 2Chaska 6Thu, Jan 087:30 pm 2 - 6 final
Wright CtyMarshall 3Litchfield-Dassel/Cokato 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastStillwater 4Cretin-Derham Hall 4Thu, Jan 087:30 pm 4 - 4 OTfinal
NWSCElk River 1Centennial 4Thu, Jan 087:30 pm 1 - 4 final
IndepndtMoose Lake 4Mora/Hinckley 1Thu, Jan 087:30 pm 4 - 1 final
SouthwestWindom Area 5Redwood Valley 4Thu, Jan 087:30 pm 5 - 4 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 3Park Rapids 4Thu, Jan 087:30 pm 3 - 4 final
MariucciWarroad 3Thief River Falls/Goodridge 1Thu, Jan 087:30 pm 3 - 1 final
North SubTotino-Grace 6Irondale 2Thu, Jan 087:30 pm 6 - 2 final
NWSCAnoka 2Osseo 8Thu, Jan 087:30 pm 2 - 8 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 2International Falls 12Thu, Jan 087:30 pm 2 - 12 final
Big 9Rosemount 3Century 4Thu, Jan 087:30 pm 3 - 4 final
Sub. EastWoodbury 4Park 1Thu, Jan 087:30 pm 4 - 1 final
Lake Sup.Greenway Marshall School Duluth Thu, Jan 087:30 pmno data-
Clssc SubnNorth 5Richfield 1Thu, Jan 087:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastRoseville 5Forest Lake 4Thu, Jan 087:30 pm 5 - 4 final
Sub. EastApple Valley 3Mounds View 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 OTfinal
NWSCChamplin Park 3Coon Rapids 0Thu, Jan 087:30 pm 3 - 0 final
NWSCNorth Metro 1Blaine 5Thu, Jan 087:30 pm 1 - 5 final
NWSCAndover 1Maple Grove 2Thu, Jan 087:30 pm 1 - 2 final
MissotaShakopee 0Northfield 5Thu, Jan 087:30 pm 0 - 5 final
Lake Sup.Duluth Central 1Superior WI 7Thu, Jan 088:00 pm 1 - 7 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 3St. Paul Como 1Thu, Jan 088:00 pm 3 - 1 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 5Hill-Murray 2Thu, Jan 088:00 pm 5 - 2 final
NorthwestBagley/Foston 5Kittson Central 8Fri, Jan 096:30 pm 5 - 8 final
C. LakesApollo 1Sartell-St.Stephen 3Fri, Jan 097:00 pm 1 - 3 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6Willmar 1Fri, Jan 097:00 pm 6 - 1 final
Wright CtyMound-Westonka 5Waconia 0Fri, Jan 097:00 pm 5 - 0 final
Tri-MetroLake of the Woods/Indus St. Paul Como Fri, Jan 097:30 pmno data-
C. LakesLittle Falls 7River Lakes Stars 0Fri, Jan 097:30 pm 7 - 0 final
Big 9Hibbing 5Mayo 2Fri, Jan 097:30 pm 5 - 2 final
Lake Sup.Brainerd/Pillager/Pierz 4Cloquet Esko Carlton 2Fri, Jan 097:30 pm 4 - 2 final
Big 9Virginia-Mt. Iron-Buhl 3Albert Lea 1Fri, Jan 097:30 pm 3 - 1 final
Wright CtyHoly Family 0Delano/Rockford 2Fri, Jan 097:30 pm 0 - 2 final
IndepndtMinneapolis East 4Meadow Creek Christian 2Sat, Jan 1012:00 am 4 - 2 final
MariucciRoseau 7East Grand Forks 3Sat, Jan 107:30 am 7 - 3 final
IndepndtMorris/Benson 5North Branch 4Sat, Jan 101:00 pm 5 - 4 final
Tri-MetroProvidence Academy 0Breck 8Sat, Jan 101:00 pm 0 - 8 final
Big 9Owatonna 6John Marshall 1Sat, Jan 101:00 pm 6 - 1 final
IndepndtLa Crosse WI 3La Crescent 5Sat, Jan 101:00 pm 3 - 5 final
C. LakesRed Wing 4Fergus Falls 2Sat, Jan 102:00 pm 4 - 2 final
NWSCChamplin Park 2Andover 5Sat, Jan 102:00 pm 2 - 5 final
Mid-StatePrairie Centre 8Walker-Hackensack-Akeley 1Sat, Jan 102:00 pm 8 - 1 final
Mid-StateKittson Central 5Park Rapids 5Sat, Jan 102:00 pm 5 - 5 OTfinal
MissotaHutchinson 1Academy of Holy Angels 8Sat, Jan 102:30 pm 1 - 8 final
LakeDodge County 5Bloomington Kennedy 5Sat, Jan 102:30 pm 5 - 5 OTfinal
Class LakeMoorhead 0Wayzata 1Sat, Jan 102:30 pm 0 - 1 final
MississippSleepy Eye 6Becker/Big Lake 5Sat, Jan 102:30 pm 6 - 5 final
NWSCCoon Rapids 5Anoka 4Sat, Jan 102:59 pm 5 - 4 final
Clssc SubnSibley 1Mahtomedi 6Sat, Jan 103:00 pm 1 - 6 final
Big 9Virginia-Mt. Iron-Buhl 3Mayo 2Sat, Jan 103:00 pm 3 - 2 final
SouthwestFairmont 3Redwood Valley 7Sat, Jan 103:00 pm 3 - 7 final
IndepndtWadena-Deer Creek 3Mora/Hinckley 3Sat, Jan 103:00 pm 3 - 3 OTfinal
SouthwestRochester Lourdes 10Marshall 0Sat, Jan 103:00 pm 10 - 0 final
MississippCambridge/Isanti 1Rogers 4Sat, Jan 103:00 pm 1 - 4 final
IndepndtPine City 4Two Harbors 5Sat, Jan 103:00 pm 4 - 5 OTfinal
Tri-MetroBlake School 4St. Paul Saints 1Sat, Jan 103:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroLake of the Woods/Indus 3St. Paul Johnson 2Sat, Jan 103:00 pm 3 - 2 final
Big 9Mankato East 7Austin 2Sat, Jan 103:00 pm 7 - 2 final
Clssc SubnRichfield 3Saint Thomas Academy 6Sat, Jan 103:00 pm 3 - 6 final
Big 9Hibbing 1Albert Lea 4Sat, Jan 103:00 pm 1 - 4 final
MissotaArmstrong 4Shakopee 1Sat, Jan 103:00 pm 4 - 1 final
IndepndtElk River 3Duluth East 5Sat, Jan 103:00 pm 3 - 5 final
LakeLakeville North 4Lakeville South 3Sat, Jan 103:00 pm 4 - 3 final
Clssc SubnHill-Murray 1Tartan 1Sat, Jan 103:00 pm 1 - 1 OTfinal
Lake Sup.International Falls 5Hermantown 4Sat, Jan 103:15 pm 5 - 4 OTfinal
Lake Sup.St. Paul Academy 1Marshall School Duluth 6Sat, Jan 103:30 pm 1 - 6 final
NWSCCentennial 2Maple Grove 1Sat, Jan 103:30 pm 2 - 1 final
North SubChisago Lakes Area 3Totino-Grace 5Sat, Jan 103:30 pm 3 - 5 final
Lake Sup.Sauk Rapids-Rice 1Duluth Denfeld 2Sat, Jan 103:30 pm 1 - 2 final
12NorthwestWahpeton ND 1Red Lake Falls 4Sat, Jan 105:00 pm 1 - 4 final
Iron RangeBloomington Jefferson 7Grand Rapids 0Sat, Jan 105:00 pm 7 - 0 final
MississippSt. Michael-Albertville 5Monticello/Annandale/Maple Lake 1Sat, Jan 105:30 pm 5 - 1 final
12Wright CtySaint Cloud Cathedral 1Orono 0Sat, Jan 107:00 pm 1 - 0 OTfinal
MississippBuffalo 7Princeton/Milaca 0Sat, Jan 107:00 pm 7 - 0 final
Class LakeCloquet Esko Carlton 0Edina 9Sat, Jan 107:00 pm 0 - 9 final
Class LakeSt.Louis Park 3Hopkins 2Sat, Jan 107:00 pm 3 - 2 OTfinal
Class LakeBenilde-St. Margarets 4Minnetonka 3Sat, Jan 107:00 pm 4 - 3 final
Clssc SubnRiver Falls, WI 4North 3Sat, Jan 107:06 pm 4 - 3 final
Sub. EastMounds View 1Stillwater 2Sat, Jan 107:09 pm 1 - 2 OTfinal
LakeEagan 4Eastview 1Sat, Jan 107:15 pm 4 - 1 final
IndepndtDuluth Central 3Moose Lake 2Sat, Jan 107:30 pm 3 - 2 final
North SubCooper 3Irondale 6Sat, Jan 107:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastForest Lake 3Park 5Sat, Jan 107:30 pm 3 - 5 final
LakeApple Valley 1Chaska 5Sat, Jan 107:30 pm 1 - 5 final
Iron RangeSilver Bay - Cook County Greenway Sat, Jan 107:30 pmno data-
Sub. EastWoodbury 4Cretin-Derham Hall 1Sat, Jan 107:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnSouth St.Paul 11Simley 3Sat, Jan 107:30 pm 11 - 3 final
LakeRosemount 1Eden Prairie 7Sat, Jan 107:30 pm 1 - 7 final
Sub. EastRoseville 2White Bear Lake 0Sat, Jan 108:00 pm 2 - 0 final
IndepndtAshland WI Silver Bay - Cook County Mon, Jan 127:00 pmno data-
IndepndtBecker/Big Lake 4North Branch 5Mon, Jan 128:00 pm 4 - 5 OTfinal
MariucciMoorhead 2Bemidji 3Tue, Jan 1312:00 am 2 - 3 final
Lake Sup.Mora/Hinckley Proctor Tue, Jan 137:30 amno data-
Mid-StateWahpeton ND 3Wadena-Deer Creek 6Tue, Jan 135:00 pm 3 - 6 final
South Cen.Luverne 6Fairmont 0Tue, Jan 135:30 pm 6 - 0 final
6C. LakesFergus Falls 2Brainerd/Pillager/Pierz 4Tue, Jan 137:00 pm 2 - 4 final
9MariucciEast Grand Forks 3Crookston 1Tue, Jan 137:00 pm 3 - 1 final
13Wright CtyDelano/Rockford 0Orono 1Tue, Jan 137:00 pm 0 - 1 final
13NorthwestRed Lake Falls 2Kittson Central 1Tue, Jan 137:00 pm 2 - 1 final
North SubSpring Lake Park 7Cooper 2Tue, Jan 137:00 pm 7 - 2 final
IndepndtWaconia 10Minneapolis West 4Tue, Jan 137:00 pm 10 - 4 final
LakeNorth Metro 2Bloomington Kennedy 1Tue, Jan 137:00 pm 2 - 1 OTfinal
MissotaPrior Lake 0Shakopee 1Tue, Jan 137:00 pm 0 - 1 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 4Morris/Benson 2Tue, Jan 137:00 pm 4 - 2 final
North SubMeadow Creek Christian 4Chisago Lakes Area 6Tue, Jan 137:00 pm 4 - 6 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 7Litchfield-Dassel/Cokato 1Tue, Jan 137:00 pm 7 - 1 final
C. LakesCambridge/Isanti 1Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 137:00 pm 1 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 3Providence Academy 2Tue, Jan 137:00 pm 3 - 2 final
North SubIrondale 4St. Francis 7Tue, Jan 137:00 pm 4 - 7 final
North SubSt.Louis Park 3Totino-Grace 5Tue, Jan 137:00 pm 3 - 5 final
Clssc SubnRed Wing 3South St.Paul 6Tue, Jan 137:00 pm 3 - 6 final
North SubEdina 6Benilde-St. Margarets 2Tue, Jan 137:00 pm 6 - 2 final
MississippWayzata 9Rogers 2Tue, Jan 137:00 pm 9 - 2 final
C. LakesWillmar 2Apollo 6Tue, Jan 137:00 pm 2 - 6 final
MissotaNew Prague 3Hutchinson 4Tue, Jan 137:00 pm 3 - 4 OTfinal
Wright CtyHoly Family 1Mound-Westonka 10Tue, Jan 137:00 pm 1 - 10 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 1Alexandria 5Tue, Jan 137:00 pm 1 - 5 final
SouthwestSleepy Eye 0Redwood Valley 9Tue, Jan 137:00 pm 0 - 9 final
LakeEagan 3Apple Valley 0Tue, Jan 137:15 pm 3 - 0 final
13IndepndtPrinceton/Milaca 1Pine City 1Tue, Jan 137:30 pm 1 - 1 OTfinal
LakeBurnsville 9Rosemount 2Tue, Jan 137:30 pm 9 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 1Breck 9Tue, Jan 137:30 pm 1 - 9 final
NWSCArmstrong 5Coon Rapids 4Tue, Jan 137:30 pm 5 - 4 final
LakeEden Prairie 2Lakeville South 1Tue, Jan 137:30 pm 2 - 1 final
Sub. EastMinnetonka 6Stillwater 1Tue, Jan 137:30 pm 6 - 1 final
IndepndtDuluth Denfeld 0Duluth East 2Tue, Jan 137:30 pm 0 - 2 final
Big 9Mankato West 5Albert Lea 8Tue, Jan 137:30 pm 5 - 8 final
Big 9John Marshall 4Century 3Tue, Jan 137:30 pm 4 - 3 final
MissotaHill-Murray 3Academy of Holy Angels 5Tue, Jan 137:30 pm 3 - 5 final
C. LakesSartell-St.Stephen 6River Lakes Stars 3Tue, Jan 137:30 pm 6 - 3 final
IndepndtTomah WI 6La Crescent 3Tue, Jan 137:30 pm 6 - 3 final
Lake Sup.Mora/Hinckley 1Proctor 4Tue, Jan 137:30 pm 1 - 4 final
Big 9Austin 0Winona 13Tue, Jan 137:30 pm 0 - 13 final
LakeBloomington Jefferson 4Lakeville North 3Tue, Jan 137:30 pm 4 - 3 final
IndepndtDuluth Central 3Two Harbors 1Tue, Jan 137:30 pm 3 - 1 final
NWSCHopkins 5Champlin Park 0Tue, Jan 137:30 pm 5 - 0 final
Big 9Mankato East 1Owatonna 8Tue, Jan 137:30 pm 1 - 8 Click here for Game Live final
Lake Sup.Grand Rapids 3Hermantown 6Tue, Jan 137:30 pm 3 - 6 final
MissotaFarmington 3Northfield 1Tue, Jan 137:30 pm 3 - 1 final
SouthwestWorthington 0Marshall 7Tue, Jan 137:30 pm 0 - 7 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 1St. Paul Saints 4Tue, Jan 138:00 pm 1 - 4 final
IndepndtWebster WI Moose Lake Thu, Jan 157:00 pmno data-
LakeShakopee 2Bloomington Kennedy 5Thu, Jan 157:00 pm 2 - 5 final
North SubMeadow Creek Christian 0St. Francis 9Thu, Jan 157:00 pm 0 - 9 final
Class LakeEastview 0Wayzata 1Thu, Jan 157:00 pm 0 - 1 final
Mid-StatePark Rapids Wadena-Deer Creek Thu, Jan 157:00 pmpostponed
North SubTotino-Grace 10Cooper 1Thu, Jan 157:00 pm 10 - 1 final
Class LakeAcademy of Holy Angels 2Minnetonka 3Thu, Jan 157:00 pm 2 - 3 final
MissotaFarmington 3Prior Lake 6Thu, Jan 157:00 pm 3 - 6 final
MississippRogers 5St. Michael-Albertville 0Thu, Jan 157:00 pm 5 - 0 final
14Mid-StateRed Lake Falls 2Detroit Lakes 4Thu, Jan 157:30 pm 2 - 4 final
Big 9Austin Owatonna Thu, Jan 157:30 pmno data-
Sub. EastWoodbury 3Roseville 1Thu, Jan 157:30 pm 3 - 1 final
NWSCAnoka 1Champlin Park 0Thu, Jan 157:30 pm 1 - 0 OTfinal
MariucciRoseau 2Warroad 5Thu, Jan 157:30 pm 2 - 5 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 6Sibley 0Thu, Jan 157:30 pm 6 - 0 final
NWSCAndover 0Centennial 4Thu, Jan 157:30 pm 0 - 4 final
Out StateLa Crescent 6Viroqua WI 0Thu, Jan 157:30 pm 6 - 0 final
LakeEagan 2Rosemount 0Thu, Jan 157:30 pm 2 - 0 final
South Cen.Worthington 2Fairmont 3Thu, Jan 157:30 pm 2 - 3 final
MariucciCrookston 2Thief River Falls/Goodridge 5Thu, Jan 157:30 pm 2 - 5 final
Big 9Winona 4John Marshall 1Thu, Jan 157:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Cretin-Derham Hall 2Thu, Jan 157:30 pm 4 - 2 final
Sub. EastPark 3Mounds View 3Thu, Jan 157:30 pm 3 - 3 OTfinal
NWSCNorth Metro 5Coon Rapids 4Thu, Jan 157:30 pm 5 - 4 OTfinal
NWSCMaple Grove 1Blaine 6Thu, Jan 157:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnRichfield 2Hill-Murray 6Thu, Jan 158:00 pm 2 - 6 final
IndepndtWalker-Hackensack-Akeley 1Ely 8Fri, Jan 167:00 pm 1 - 8 final
Tri-MetroBlake School 4Minnehaha Academy 0Fri, Jan 167:00 pm 4 - 0 final
Iron RangeLake of the Woods/Indus Eveleth-Gilbert Fri, Jan 167:00 pmno data-
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 2Redwood Valley 2Fri, Jan 167:00 pm 2 - 2 OTfinal
Wright CtyHoly Family 1Waconia 3Fri, Jan 167:00 pm 1 - 3 final
North SubIrondale 10Chisago Lakes Area 3Fri, Jan 167:00 pm 10 - 3 final
IndepndtNew Ulm 6Prairie Centre 1Fri, Jan 167:00 pm 6 - 1 final
Wright CtyOrono 3Mound-Westonka 4Fri, Jan 167:00 pm 3 - 4 final
SouthwestMarshall 9Sleepy Eye 0Fri, Jan 167:00 pm 9 - 0 final
Big 9Lakeville South 5Century 4Fri, Jan 167:30 pm 5 - 4 OTfinal
LakeEdina 2Eden Prairie 1Fri, Jan 167:30 pm 2 - 1 OTfinal
Lake Sup.Mora/Hinckley 5Duluth Central 1Fri, Jan 167:30 pm 5 - 1 final
Iron RangeGreenway 5International Falls 4Fri, Jan 167:30 pm 5 - 4 OTfinal
MissotaMOunt St. Charles Prep 2Academy of Holy Angels 4Fri, Jan 167:30 pm 2 - 4 final
Out StateDetroit Lakes 2Bismark ND 11Fri, Jan 167:30 pm 2 - 11 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 3Delano/Rockford 2Fri, Jan 167:30 pm 3 - 2 OTfinal
Lake Sup.Bemidji 2Marshall School Duluth 3Fri, Jan 167:30 pm 2 - 3 final
Lake Sup.Hibbing 1Cloquet Esko Carlton 0Fri, Jan 167:30 pm 1 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 3St. Paul Como 1Fri, Jan 168:00 pm 3 - 1 final
16Out StateEast Grand Forks 2Grand Forks Central ND 7Sat, Jan 177:30 am 2 - 7 final
Tri-MetroJohn Marshall 0St. Paul Johnson 4Sat, Jan 1710:00 am 0 - 4 final
IndepndtMarshall 3Dodge County 6Sat, Jan 171:00 pm 3 - 6 final
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 2Luverne 2Sat, Jan 171:00 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastDuluth East 6White Bear Lake 3Sat, Jan 171:30 pm 6 - 3 final
15NorthwestPark Rapids 4Red Lake Falls 2Sat, Jan 172:00 pm 4 - 2 final
Mid-StateKittson Central 2Wadena-Deer Creek 7Sat, Jan 172:00 pm 2 - 7 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 5Cambridge/Isanti 7Sat, Jan 172:00 pm 5 - 7 final
IndepndtBreck 5Rochester Lourdes 3Sat, Jan 172:00 pm 5 - 3 final
Out StateBagley/Foston Wahpeton ND Sat, Jan 172:00 pmno data-
MissotaMankato West 10Northfield 2Sat, Jan 172:00 pm 10 - 2 final
LakeEden Prairie 5Apple Valley 0Sat, Jan 172:15 pm 5 - 0 final
Class LakeShakopee 0Wayzata 10Sat, Jan 172:30 pm 0 - 10 final
LakeChaska 9Bloomington Kennedy 5Sat, Jan 172:30 pm 9 - 5 final
Sub. EastMounds View 2Hastings 3Sat, Jan 173:00 pm 2 - 3 final
Big 9Red Wing 5Albert Lea 3Sat, Jan 173:00 pm 5 - 3 final
MississippRogers 7Becker/Big Lake 0Sat, Jan 173:00 pm 7 - 0 final
IndepndtTwo Harbors 1Pine City 4Sat, Jan 173:00 pm 1 - 4 final
IndepndtWindom Area 8Morris/Benson 2Sat, Jan 173:00 pm 8 - 2 final
LakeEastview 4Lakeville South 3Sat, Jan 173:00 pm 4 - 3 OTfinal
Clssc SubnSouth St.Paul 1Saint Thomas Academy 1Sat, Jan 173:00 pm 1 - 1 OTfinal
Iron RangeLake of the Woods/Indus Greenway Sat, Jan 173:00 pmno data-
MississippPrinceton/Milaca 3St. Michael-Albertville 7Sat, Jan 173:00 pm 3 - 7 final
Out StateDetroit Lakes 2Bismarck Century ND 5Sat, Jan 173:30 pm 2 - 5 final
Lake Sup.Benilde-St. Margarets 5Marshall School Duluth 3Sat, Jan 173:30 pm 5 - 3 final
7C. LakesRosemount 0Brainerd/Pillager/Pierz 3Sat, Jan 174:00 pm 0 - 3 final
Tri-MetroProvidence Academy 2St. Paul Academy 4Sat, Jan 174:00 pm 2 - 4 final
C. LakesSartell-St.Stephen 6Sauk Rapids-Rice 1Sat, Jan 177:00 pm 6 - 1 final
North SubArmstrong 2Cooper 1Sat, Jan 177:00 pm 2 - 1 final
IndepndtNorth Branch 3Meadow Creek Christian 6Sat, Jan 177:00 pm 3 - 6 final
Class LakeMoorhead 1Minnetonka 3Sat, Jan 177:00 pm 1 - 3 final
North SubSpring Lake Park 3St.Louis Park 2Sat, Jan 177:00 pm 3 - 2 OTfinal
10MariucciWarroad 6Crookston 0Sat, Jan 177:15 pm 6 - 0 final
6LakeBloomington Jefferson 7Burnsville 1Sat, Jan 177:30 pm 7 - 1 final
NWSCBlaine 4Centennial 4Sat, Jan 177:30 pm 4 - 4 OTfinal
Sub. EastRoseville 4Cretin-Derham Hall 5Sat, Jan 177:30 pm 4 - 5 final
NWSCChamplin Park 6North Metro 0Sat, Jan 177:30 pm 6 - 0 final
NWSCOsseo 1Maple Grove 4Sat, Jan 177:30 pm 1 - 4 final
Clssc SubnMahtomedi 9Simley 2Sat, Jan 177:30 pm 9 - 2 final
NWSCAnoka 2Andover 5Sat, Jan 177:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastStillwater 6Park 2Sat, Jan 177:30 pm 6 - 2 final
Clssc SubnHopkins 5Richfield 3Sat, Jan 177:30 pm 5 - 3 final
Big 9Owatonna 1Faribault 3Sat, Jan 177:30 pm 1 - 3 final
NWSCCoon Rapids 0Elk River 8Sat, Jan 177:30 pm 0 - 8 final
C. LakesLittle Falls 9Fergus Falls 2Sat, Jan 177:30 pm 9 - 2 final
Sub. EastForest Lake 2Woodbury 2Sat, Jan 177:30 pm 2 - 2 OTfinal
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 2Hibbing 4Sat, Jan 177:30 pm 2 - 4 final
IndepndtMinneapolis East 3Minneapolis West 2Sat, Jan 177:30 pm 3 - 2 final
Big 9Lakeville North 2Mayo 4Sat, Jan 177:30 pm 2 - 4 final
Clssc SubnTartan 10Sibley 1Sat, Jan 177:30 pm 10 - 1 final
Clssc SubnNorth 1Hill-Murray 9Sat, Jan 178:00 pm 1 - 9 final
MissotaDodge County 1Farmington 8Mon, Jan 194:30 pm 1 - 8 final
MississippEveleth-Gilbert 5Princeton/Milaca 4Mon, Jan 197:00 pm 5 - 4 final
SouthwestSleepy Eye 2Windom Area 6Mon, Jan 197:00 pm 2 - 6 final
Big 9Northfield 3Faribault 7Mon, Jan 197:30 pm 3 - 7 final
Iron RangeFt. Francis Ontario 0International Falls 6Mon, Jan 197:30 pm 0 - 6 final
MariucciLake of the Woods/Indus 2Bemidji 3Tue, Jan 2012:00 am 2 - 3 final
16MariucciRed Lake Falls 5East Grand Forks 9Tue, Jan 207:30 am 5 - 9 final
IndepndtProvidence Academy 3Prairie Centre 1Tue, Jan 205:30 pm 3 - 1 final
NorthwestKittson Central Bagley/Foston Tue, Jan 206:00 pmno data-
MississippCooper 4St. Michael-Albertville 10Tue, Jan 206:00 pm 4 - 10 final
15Wright CtyOrono 9Waconia 3Tue, Jan 207:00 pm 9 - 3 final
MissotaAcademy of Holy Angels 13Shakopee 1Tue, Jan 207:00 pm 13 - 1 final
South Cen.New Ulm 11Fairmont 1Tue, Jan 207:00 pm 11 - 1 final
North SubHill-Murray 2Benilde-St. Margarets 3Tue, Jan 207:00 pm 2 - 3 OTfinal
North SubBreck 1Totino-Grace 1Tue, Jan 207:00 pm 1 - 1 OTfinal
C. LakesFergus Falls 2Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 207:00 pm 2 - 3 final
Wright CtyMankato West 4Holy Family 1Tue, Jan 207:00 pm 4 - 1 final
C. LakesPine City 3Sauk Rapids-Rice 5Tue, Jan 207:00 pm 3 - 5 final
Class LakeBurnsville 5Wayzata 4Tue, Jan 207:00 pm 5 - 4 OTfinal
SouthwestMorris/Benson 9Sleepy Eye 0Tue, Jan 207:00 pm 9 - 0 final
MissotaPrior Lake 4Hutchinson 1Tue, Jan 207:00 pm 4 - 1 final
MississippApollo 3Monticello/Annandale/Maple Lake 3Tue, Jan 207:00 pm 3 - 3 OTfinal
C. LakesRiver Lakes Stars 1Alexandria 10Tue, Jan 207:00 pm 1 - 10 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 12Walker-Hackensack-Akeley 0Tue, Jan 207:00 pm 12 - 0 final
Wright CtyMound-Westonka 8Litchfield-Dassel/Cokato 1Tue, Jan 207:00 pm 8 - 1 final
Mid-StatePark Rapids 3Northern Lakes Lightning 3Tue, Jan 207:00 pm 3 - 3 OTfinal
C. LakesWillmar 1Little Falls 8Tue, Jan 207:15 pm 1 - 8 final
MissotaNew Prague 7Farmington 3Tue, Jan 207:15 pm 7 - 3 final
LakeApple Valley 5Eastview 2Tue, Jan 207:15 pm 5 - 2 final
IndepndtProctor Moose Lake Tue, Jan 207:30 pmno data-
LakeBloomington Kennedy 1Lakeville North 8Tue, Jan 207:30 pm 1 - 8 final
SouthwestWorthington 4Redwood Valley 5Tue, Jan 207:30 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtDuluth Central 11Ely 1Tue, Jan 207:30 pm 11 - 1 final
LakeEden Prairie 2Eagan 0Tue, Jan 207:30 pm 2 - 0 final
IndepndtOnalaska WI 7La Crescent 4Tue, Jan 207:30 pm 7 - 4 final
IndepndtSaint Thomas Academy 5Rochester Lourdes 2Tue, Jan 207:30 pm 5 - 2 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 0St. Paul Johnson 4Tue, Jan 207:30 pm 0 - 4 final
Lake Sup.Hibbing Duluth Denfeld Tue, Jan 207:30 pmno data-
Big 9Mankato East 2Albert Lea 10Tue, Jan 207:30 pm 2 - 10 final
MariucciDetroit Lakes 4Crookston 9Tue, Jan 207:30 pm 4 - 9 final
LakeLakeville South 2Chaska 6Tue, Jan 207:30 pm 2 - 6 final
MariucciMoorhead 1Thief River Falls/Goodridge 3Tue, Jan 207:30 pm 1 - 3 final
NWSCChamplin Park 0Centennial 9Tue, Jan 207:30 pm 0 - 9 final
IndepndtDelano/Rockford 2Minneapolis East 2Tue, Jan 207:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCForest Lake 5Coon Rapids 2Tue, Jan 207:30 pm 5 - 2 final
Iron RangeCloquet Esko Carlton 1Grand Rapids 4Tue, Jan 207:30 pm 1 - 4 final
Iron RangeTwo Harbors 2Virginia-Mt. Iron-Buhl 7Tue, Jan 207:30 pm 2 - 7 final
SouthwestWindom Area 3Marshall 6Tue, Jan 207:30 pm 3 - 6 final
LakeRosemount 1Bloomington Jefferson 8Tue, Jan 207:30 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Superior WI 2Hermantown 8Tue, Jan 207:30 pm 2 - 8 final
South Cen.Waseca 3St. Peter/LeSeuer Hendersen 2Tue, Jan 207:30 pm 3 - 2 final
IndepndtChisago Lakes Area 3Mora/Hinckley 2Tue, Jan 207:30 pm 3 - 2 final
Big 9Owatonna 8Winona 2Tue, Jan 207:30 pm 8 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 4St. Paul Como 5Tue, Jan 208:00 pm 4 - 5 final
IndepndtBagley/Foston 1Ely 5Thu, Jan 226:30 pm 1 - 5 final
8C. LakesMoorhead 2Brainerd/Pillager/Pierz 1Thu, Jan 227:00 pm 2 - 1 OTfinal
16Wright CtyPrior Lake 1Orono 6Thu, Jan 227:00 pm 1 - 6 final
MississippHoly Family 0St. Michael-Albertville 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
Wright CtyDelano/Rockford 0Saint Cloud Cathedral 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
NorthwestWalker-Hackensack-Akeley 0Kittson Central 11Thu, Jan 227:00 pm 0 - 11 final
MissotaShakopee 1Hutchinson 9Thu, Jan 227:00 pm 1 - 9 final
Class LakeHopkins 0Minnetonka 7Thu, Jan 227:00 pm 0 - 7 final
MississippCambridge/Isanti 4Buffalo 6Thu, Jan 227:00 pm 4 - 6 final
North SubChisago Lakes Area 4St.Louis Park 7Thu, Jan 227:00 pm 4 - 7 final
Tri-MetroBlake School 2Providence Academy 1Thu, Jan 227:00 pm 2 - 1 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Minnehaha Academy 2Thu, Jan 227:00 pm 3 - 2 final
MississippBecker/Big Lake 1Princeton/Milaca 5Thu, Jan 227:00 pm 1 - 5 final
MississippRogers 7Monticello/Annandale/Maple Lake 3Thu, Jan 227:00 pm 7 - 3 final
North SubBenilde-St. Margarets 5Totino-Grace 0Thu, Jan 227:00 pm 5 - 0 final
C. LakesLittle Falls 1Alexandria 0Thu, Jan 227:00 pm 1 - 0 final
SouthwestSleepy Eye 0Luverne 8Thu, Jan 227:00 pm 0 - 8 final
Wright CtyMorris/Benson 1Litchfield-Dassel/Cokato 9Thu, Jan 227:00 pm 1 - 9 final
Class LakeEdina 5Wayzata 0Thu, Jan 227:00 pm 5 - 0 final
Class LakeLakeville South 5Armstrong 2Thu, Jan 227:00 pm 5 - 2 final
North SubSt. Francis 6Cooper 1Thu, Jan 227:00 pm 6 - 1 final
IndepndtSpooner WI 0Pine City 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
11MariucciFargo South ND 4Crookston 1Thu, Jan 227:15 pm 4 - 1 final
Clssc SubnSouth St.Paul 4Richfield 2Thu, Jan 227:30 pm 4 - 2 final
Clssc SubnMahtomedi 5Saint Thomas Academy 8Thu, Jan 227:30 pm 5 - 8 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 6Detroit Lakes 3Thu, Jan 227:30 pm 6 - 3 final
NWSCElk River 3Champlin Park 2Thu, Jan 227:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 1Breck 9Thu, Jan 227:30 pm 1 - 9 final
Lake Sup.Ashland WI 0Hermantown 10Thu, Jan 227:30 pm 0 - 10 final
Lake Sup.Duluth Central Duluth Denfeld Thu, Jan 227:30 pmno data-
Out StateLa Crescent 2Sparta/West Salem WI 2Thu, Jan 227:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCNorth Metro 4Anoka 5Thu, Jan 227:30 pm 4 - 5 final
Big 9St. Peter/LeSeuer Hendersen 2Mankato West 8Thu, Jan 227:30 pm 2 - 8 final
Big 9Albert Lea 7Austin 1Thu, Jan 227:30 pm 7 - 1 final
North SubSpring Lake Park 5Irondale 1Thu, Jan 227:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastRoseville 2Stillwater 0Thu, Jan 227:30 pm 2 - 0 final
Big 9John Marshall 0Owatonna 3Thu, Jan 227:30 pm 0 - 3 Click here for Game Live final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Warroad 5Thu, Jan 227:30 pm 1 - 5 final
NWSCCentennial 9Osseo 1Thu, Jan 227:30 pm 9 - 1 final
Big 9Waseca 5Mankato East 3Thu, Jan 227:30 pm 5 - 3 final
IndepndtRiver Lakes Stars 8Mora/Hinckley 2Thu, Jan 227:30 pm 8 - 2 final
NWSCAndover 2Blaine 5Thu, Jan 227:30 pm 2 - 5 final
Iron RangeTwo Harbors 2Greenway 5Thu, Jan 227:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 6Mounds View 2Thu, Jan 227:30 pm 6 - 2 final
Sub. EastEastview 1Woodbury 4Thu, Jan 227:30 pm 1 - 4 final
NWSCMaple Grove 10Coon Rapids 0Thu, Jan 227:30 pm 10 - 0 final
Sub. EastHastings 6Park 3Thu, Jan 227:30 pm 6 - 3 final
Clssc SubnSimley 2Tartan 6Thu, Jan 227:30 pm 2 - 6 final
Clssc SubnSibley 2North 5Thu, Jan 228:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastForest Lake 1White Bear Lake 4Thu, Jan 228:00 pm 1 - 4 final
9C. LakesApollo 0Brainerd/Pillager/Pierz 5Fri, Jan 237:00 pm 0 - 5 final
17NorthwestLake of the Woods/Indus 3Red Lake Falls 2Fri, Jan 237:00 pm 3 - 2 final
MissotaRed Wing 5New Prague 3Fri, Jan 237:00 pm 5 - 3 final
C. LakesWillmar 4Sauk Rapids-Rice 1Fri, Jan 237:00 pm 4 - 1 final
IndepndtMinneapolis East 2Prairie Centre 4Fri, Jan 237:00 pm 2 - 4 final
C. LakesFergus Falls 2Sartell-St.Stephen 6Fri, Jan 237:00 pm 2 - 6 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6River Lakes Stars 1Fri, Jan 237:30 pm 6 - 1 final
MissotaFarmington 0Academy of Holy Angels 11Fri, Jan 237:30 pm 0 - 11 final
Iron RangeInternational Falls 2Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Fri, Jan 237:30 pm 2 - 5 final
IndepndtEast Grand Forks 4Rochester Lourdes 7Fri, Jan 237:30 pm 4 - 7 final
Big 9Wadena-Deer Creek 2Faribault 3Fri, Jan 237:30 pm 2 - 3 final
IndepndtEly 1Moose Lake 7Fri, Jan 237:30 pm 1 - 7 final
IndepndtCentury 3Duluth East 2Fri, Jan 237:30 pm 3 - 2 final
MariucciBemidji 0Roseau 3Fri, Jan 237:30 pm 0 - 3 final
South Cen.Winona 3New Ulm 4Fri, Jan 237:30 pm 3 - 4 final
Iron RangeHibbing 1Grand Rapids 5Fri, Jan 237:30 pm 1 - 5 final
IndepndtEveleth-Gilbert 5Mora/Hinckley 2Fri, Jan 237:30 pm 5 - 2 final
SouthwestWadena-Deer Creek 3Marshall 6Sat, Jan 241:00 pm 3 - 6 final
Out StateNew Ulm 3Shattuck-St. Marys Midget AAA 3Sat, Jan 241:00 pm 3 - 3 OTfinal
IndepndtMayo 3Duluth East 7Sat, Jan 241:00 pm 3 - 7 final
MississippPrinceton/Milaca 5Cambridge/Isanti 4Sat, Jan 242:00 pm 5 - 4 final
MissotaPrior Lake 2Northfield 3Sat, Jan 242:00 pm 2 - 3 final
Mid-StateBagley/Foston 2Walker-Hackensack-Akeley 3Sat, Jan 242:00 pm 2 - 3 final
NWSCOsseo 5Andover 4Sat, Jan 242:00 pm 5 - 4 OTfinal
Tri-MetroMankato West 3Minnehaha Academy 5Sat, Jan 242:00 pm 3 - 5 final
LakeBloomington Jefferson 10Chaska 3Sat, Jan 242:15 pm 10 - 3 final
LakeEden Prairie 14Bloomington Kennedy 1Sat, Jan 242:30 pm 14 - 1 final
Class LakeMinnetonka 5Armstrong 2Sat, Jan 242:30 pm 5 - 2 final
Wright CtyWaconia 2Litchfield-Dassel/Cokato 5Sat, Jan 243:00 pm 2 - 5 final
C. LakesProctor 1Sauk Rapids-Rice 3Sat, Jan 243:00 pm 1 - 3 final
LakeBurnsville 5Lakeville North 2Sat, Jan 243:00 pm 5 - 2 final
Wright CtyRochester Lourdes 2Delano/Rockford 3Sat, Jan 243:00 pm 2 - 3 final
SouthwestDodge County 4Windom Area 1Sat, Jan 243:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroBreck 10St. Paul Como 1Sat, Jan 243:00 pm 10 - 1 final
Big 9Waseca 3Austin 3Sat, Jan 243:00 pm 3 - 3 OTfinal
Big 9East Grand Forks 2Faribault 5Sat, Jan 243:00 pm 2 - 5 final
LakeEagan 4Lakeville South 3Sat, Jan 243:00 pm 4 - 3 final
Clssc SubnRichfield 5Mahtomedi 4Sat, Jan 243:00 pm 5 - 4 final
Clssc SubnSibley 2Hill-Murray 10Sat, Jan 243:00 pm 2 - 10 final
IndepndtWorthington 0Morris/Benson 8Sat, Jan 243:00 pm 0 - 8 final
South Cen.Winona 7St. Peter/LeSeuer Hendersen 1Sat, Jan 243:00 pm 7 - 1 final
Wright CtyOrono 2Holy Family 1Sat, Jan 243:00 pm 2 - 1 final
SouthwestLuverne 5Redwood Valley 2Sat, Jan 243:00 pm 5 - 2 final
IndepndtPine City 5Minneapolis West 0Sat, Jan 243:15 pm 5 - 0 final
Lake Sup.Century 1Marshall School Duluth 6Sat, Jan 243:30 pm 1 - 6 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 2St. Paul Academy 3Sat, Jan 244:00 pm 2 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 2Blake School 3Sat, Jan 244:00 pm 2 - 3 OTfinal
NorthwestDetroit Lakes 2Lake of the Woods/Indus 4Sat, Jan 244:00 pm 2 - 4 final
MariucciWarroad 4Moorhead 5Sat, Jan 246:00 pm 4 - 5 OTfinal
MississippBecker/Big Lake 2Monticello/Annandale/Maple Lake 7Sat, Jan 247:00 pm 2 - 7 final
MississippBuffalo 3St. Michael-Albertville 4Sat, Jan 247:00 pm 3 - 4 OTfinal
Tri-MetroMeadow Creek Christian 3Providence Academy 8Sat, Jan 247:00 pm 3 - 8 final
Class LakeEdina 3Hopkins 4Sat, Jan 247:00 pm 3 - 4 OTfinal
Out StateNorth Branch 3Webster WI 6Sat, Jan 247:00 pm 3 - 6 final
Wright CtyMound-Westonka 0Saint Cloud Cathedral 6Sat, Jan 247:00 pm 0 - 6 final
NWSCAnoka 0Maple Grove 6Sat, Jan 247:30 pm 0 - 6 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 2Tartan 0Sat, Jan 247:30 pm 2 - 0 final
Clssc SubnNorth 5Simley 1Sat, Jan 247:30 pm 5 - 1 final
North SubChisago Lakes Area 4Spring Lake Park 7Sat, Jan 247:30 pm 4 - 7 final
NWSCNorth Metro 0Elk River 7Sat, Jan 247:30 pm 0 - 7 final
IndepndtTwo Harbors 6Silver Bay - Cook County 5Sat, Jan 247:30 pm 6 - 5 OTfinal
Sub. EastPark 0Cretin-Derham Hall 4Sat, Jan 247:30 pm 0 - 4 final
Sub. EastMounds View 5Roseville 4Sat, Jan 247:30 pm 5 - 4 OTfinal
Sub. EastWoodbury 3Forest Lake 4Sat, Jan 247:30 pm 3 - 4 final
Sub. EastHastings 1Stillwater 2Sat, Jan 247:30 pm 1 - 2 final
LakeApple Valley 5Rosemount 3Sat, Jan 247:30 pm 5 - 3 final
NWSCCoon Rapids 2Blaine 7Sat, Jan 247:30 pm 2 - 7 final
North SubSt.Louis Park 4Irondale 3Sat, Jan 247:30 pm 4 - 3 final
North SubSt. Francis 1Totino-Grace 2Sat, Jan 247:45 pm 1 - 2 final
Wright CtyHermantown 1Saint Cloud Cathedral 2Mon, Jan 266:45 pm 1 - 2 final
South Cen.Sleepy Eye 1St. Peter/LeSeuer Hendersen 10Mon, Jan 267:00 pm 1 - 10 final
NWSCAcademy of Holy Angels 4Elk River 2Mon, Jan 267:00 pm 4 - 2 final
SouthwestFairmont 3Windom Area 4Mon, Jan 267:30 pm 3 - 4 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 6East Grand Forks 1Tue, Jan 277:30 am 6 - 1 final
IndepndtAustin 0Dodge County 6Tue, Jan 271:00 pm 0 - 6 final
IndepndtWahpeton ND 2Morris/Benson 6Tue, Jan 275:00 pm 2 - 6 final
IndepndtForest Lake 0Duluth East 6Tue, Jan 275:30 pm 0 - 6 final
Lake Sup.Silver Bay - Cook County 2Duluth Central 9Tue, Jan 276:00 pm 2 - 9 final
MissotaRed Wing 6Hutchinson 1Tue, Jan 276:00 pm 6 - 1 final
MariucciRoseau 3Moorhead 4Tue, Jan 276:00 pm 3 - 4 OTfinal
18NorthwestBagley/Foston 0Red Lake Falls 6Tue, Jan 277:00 pm 0 - 6 final
18Wright CtyBreck 5Orono 1Tue, Jan 277:00 pm 5 - 1 final
C. LakesRiver Lakes Stars 4Apollo 4Tue, Jan 277:00 pm 4 - 4 OTfinal
Mid-StateDetroit Lakes 2Wadena-Deer Creek 6Tue, Jan 277:00 pm 2 - 6 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 4Waconia 0Tue, Jan 277:00 pm 4 - 0 final
C. LakesAlexandria 4Willmar 2Tue, Jan 277:00 pm 4 - 2 final
MississippNorth Metro 6Monticello/Annandale/Maple Lake 2Tue, Jan 277:00 pm 6 - 2 final
North SubSt. Francis 8St.Louis Park 2Tue, Jan 277:00 pm 8 - 2 final
Clssc SubnNorth 2South St.Paul 6Tue, Jan 277:00 pm 2 - 6 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 3Holy Family 1Tue, Jan 277:00 pm 3 - 1 final
MissotaFarmington 4Shakopee 3Tue, Jan 277:00 pm 4 - 3 final
South Cen.Fairmont 2Waseca 10Tue, Jan 277:00 pm 2 - 10 final
North SubChisago Lakes Area 3Cooper 4Tue, Jan 277:00 pm 3 - 4 final
Mid-StatePark Rapids 9Walker-Hackensack-Akeley 1Tue, Jan 277:00 pm 9 - 1 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 0Providence Academy 2Tue, Jan 277:00 pm 0 - 2 final
MississippOsseo 3Rogers 1Tue, Jan 277:00 pm 3 - 1 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 2Saint Cloud Tech 4Tue, Jan 277:15 pm 2 - 4 final
Class LakeCentennial 3Edina 1Tue, Jan 277:15 pm 3 - 1 final
C. LakesSartell-St.Stephen 2Little Falls 7Tue, Jan 277:15 pm 2 - 7 final
LakeLakeville North 1Apple Valley 3Tue, Jan 277:15 pm 1 - 3 final
19Tri-MetroSimley 8St. Paul Saints 1Tue, Jan 277:30 pm 8 - 1 final
LakeBloomington Kennedy 1Bloomington Jefferson 5Tue, Jan 277:30 pm 1 - 5 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 3Greenway 2Tue, Jan 277:30 pm 3 - 2 final
North SubBenilde-St. Margarets 6Irondale 3Tue, Jan 277:30 pm 6 - 3 final
MariucciCrookston 0Warroad 7Tue, Jan 277:30 pm 0 - 7 final
Lake Sup.Marshall School Duluth 5Cloquet Esko Carlton 1Tue, Jan 277:30 pm 5 - 1 final
North SubTotino-Grace 2Spring Lake Park 7Tue, Jan 277:30 pm 2 - 7 final
LakeBurnsville 6Lakeville South 4Tue, Jan 277:30 pm 6 - 4 final
IndepndtSt. Michael-Albertville 5Minneapolis West 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 final
Big 9Rochester Lourdes 13Mankato East 2Tue, Jan 277:30 pm 13 - 2 final
IndepndtNorth Branch 3Minneapolis East 7Tue, Jan 277:30 pm 3 - 7 final
Iron RangeEly 0International Falls 19Tue, Jan 277:30 pm 0 - 19 final
IndepndtAquinas/Holmen WI 5La Crescent 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 final
Lake Sup.Hermantown 8Proctor 0Tue, Jan 277:30 pm 8 - 0 final
Big 9Mankato West 2Mayo 7Tue, Jan 277:30 pm 2 - 7 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 1Fergus Falls 3Tue, Jan 277:30 pm 1 - 3 final
SouthwestRedwood Valley 3Marshall 2Tue, Jan 277:30 pm 3 - 2 final
LakeEastview 1Eden Prairie 6Tue, Jan 277:30 pm 1 - 6 final
NWSCAndover 4Coon Rapids 3Tue, Jan 277:30 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtEveleth-Gilbert 5Two Harbors 3Tue, Jan 277:30 pm 5 - 3 final
Wright CtyMound-Westonka 3Delano/Rockford 4Tue, Jan 277:30 pm 3 - 4 final
Clssc SubnPark 2Tartan 6Tue, Jan 277:30 pm 2 - 6 final
IndepndtBecker/Big Lake 2Mora/Hinckley 3Tue, Jan 277:30 pm 2 - 3 OTfinal
Tri-MetroSt. Paul Academy 5St. Paul Johnson 1Tue, Jan 277:30 pm 5 - 1 final
Big 9Owatonna 5Albert Lea 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 Click here for Game Live final
Big 9Faribault 6Winona 2Tue, Jan 277:30 pm 6 - 2 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 3Prairie Centre 3Tue, Jan 277:30 pm 3 - 3 OTfinal
Lake Sup.Superior WI Duluth Denfeld Tue, Jan 277:30 pmno data-
MissotaNew Ulm 8Northfield 1Tue, Jan 277:30 pm 8 - 1 final
IndepndtGrand Rapids 2Duluth East 6Wed, Jan 288:00 pm 2 - 6 final
MariucciKittson Central 1East Grand Forks 7Thu, Jan 297:30 am 1 - 7 final
IndepndtTwo Harbors 2Ely 6Thu, Jan 293:00 pm 2 - 6 final
Wright CtyRiver Lakes Stars 6Litchfield-Dassel/Cokato 3Thu, Jan 295:00 pm 6 - 3 final
MississippFaribault 3Rogers 5Thu, Jan 297:00 pm 3 - 5 final
MississippBecker/Big Lake 0St. Michael-Albertville 7Thu, Jan 297:00 pm 0 - 7 final
Class LakeHopkins 5Armstrong 4Thu, Jan 297:00 pm 5 - 4 final
Class LakeWayzata 1Minnetonka 2Thu, Jan 297:00 pm 1 - 2 OTfinal
MissotaShakopee 3New Prague 9Thu, Jan 297:00 pm 3 - 9 final
Lake Sup.Duluth Central Ashland WI Thu, Jan 297:00 pmno data-
IndepndtMinnehaha Academy 5Meadow Creek Christian 4Thu, Jan 297:00 pm 5 - 4 final
Tri-MetroSt. Peter/LeSeuer Hendersen 1Providence Academy 4Thu, Jan 297:00 pm 1 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 2Buffalo 8Thu, Jan 297:00 pm 2 - 8 final
SouthwestWaseca 6Sleepy Eye 3Thu, Jan 297:00 pm 6 - 3 final
C. LakesAlexandria 5Apollo 3Thu, Jan 297:00 pm 5 - 3 final
C. LakesFergus Falls 0Little Falls 8Thu, Jan 297:15 pm 0 - 8 final
MissotaRed Wing 7Farmington 6Thu, Jan 297:15 pm 7 - 6 final
NWSCBlaine 4Osseo 1Thu, Jan 297:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastWhite Bear Lake 9Park 2Thu, Jan 297:30 pm 9 - 2 final
LakeChaska 4Eagan 6Thu, Jan 297:30 pm 4 - 6 final
IndepndtMinneapolis East 1Pine City 3Thu, Jan 297:30 pm 1 - 3 final
NWSCCentennial 7Coon Rapids 2Thu, Jan 297:30 pm 7 - 2 final
IndepndtBlack River Falls WI 2La Crescent 6Thu, Jan 297:30 pm 2 - 6 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Hastings Thu, Jan 297:30 pmno data-
NWSCNorth Metro 2Andover 8Thu, Jan 297:30 pm 2 - 8 final
IndepndtMinneapolis West 3Dodge County 6Thu, Jan 297:30 pm 3 - 6 final
SouthwestWorthington 2Luverne 8Thu, Jan 297:30 pm 2 - 8 final
NWSCMaple Grove 7Champlin Park 1Thu, Jan 297:30 pm 7 - 1 final
Mid-StateMora/Hinckley 3Northern Lakes Lightning 3Thu, Jan 297:30 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeGrand Rapids 7Greenway 1Thu, Jan 297:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnSibley 1Richfield 7Thu, Jan 297:30 pm 1 - 7 final
Big 9Mayo 4John Marshall 0Thu, Jan 297:30 pm 4 - 0 final
Clssc SubnSimley 1Saint Thomas Academy 7Thu, Jan 297:30 pm 1 - 7 final
Big 9Century 7Albert Lea 2Thu, Jan 297:30 pm 7 - 2 final
IndepndtNorth Branch 1Moose Lake 6Thu, Jan 297:30 pm 1 - 6 final
Big 9Mankato West 10Mankato East 1Thu, Jan 297:30 pm 10 - 1 final
Sub. EastStillwater 1Woodbury 5Thu, Jan 297:30 pm 1 - 5 final
IndepndtMound-Westonka 3Rochester Lourdes 2Thu, Jan 297:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastForest Lake 5Mounds View 2Thu, Jan 297:30 pm 5 - 2 final
North SubShattuck-St. Marys Prep 7Benilde-St. Margarets 3Thu, Jan 297:30 pm 7 - 3 final
NWSCElk River 8Anoka 0Thu, Jan 297:30 pm 8 - 0 final
South Cen.Austin 1New Ulm 11Thu, Jan 297:30 pm 1 - 11 final
Tri-MetroBreck 6Blake School 0Thu, Jan 297:45 pm 6 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 0St. Paul Como 2Thu, Jan 298:00 pm 0 - 2 final
Clssc SubnSouth St.Paul 2Hill-Murray 4Thu, Jan 298:00 pm 2 - 4 final
Clssc SubnMahtomedi 4North 1Thu, Jan 298:00 pm 4 - 1 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 8Fri, Jan 307:30 am 1 - 8 final
19Mid-StateRed Lake Falls 9Walker-Hackensack-Akeley 1Fri, Jan 307:00 pm 9 - 1 final
North SubIrondale 0Totino-Grace 4Fri, Jan 307:00 pm 0 - 4 final
Wright CtyDelano/Rockford 2Waconia 1Fri, Jan 307:00 pm 2 - 1 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 5Willmar 2Fri, Jan 307:00 pm 5 - 2 final
C. LakesLittle Falls 8Sauk Rapids-Rice 0Fri, Jan 307:00 pm 8 - 0 final
IndepndtDetroit Lakes 3Prairie Centre 5Fri, Jan 307:00 pm 3 - 5 final
C. LakesSaint Cloud Tech 2Sartell-St.Stephen 3Fri, Jan 307:00 pm 2 - 3 final
IndepndtWebster WI Silver Bay - Cook County Fri, Jan 307:30 pmno data-
MissotaHutchinson 3Northfield 0Fri, Jan 307:30 pm 3 - 0 final
NorthwestPark Rapids 1Lake of the Woods/Indus 1Fri, Jan 307:30 pm 1 - 1 OTfinal
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 5Windom Area 6Fri, Jan 307:30 pm 5 - 6 OTfinal
MariucciCrookston 0Roseau 4Fri, Jan 307:30 pm 0 - 4 final
Big 9La Crosse WI 1Winona 9Fri, Jan 307:30 pm 1 - 9 final
IndepndtMora/Hinckley 1Pine City 2Fri, Jan 307:30 pm 1 - 2 OTfinal
MariucciDuluth Denfeld 2Thief River Falls/Goodridge 6Fri, Jan 307:30 pm 2 - 6 final
MariucciMarshall School Duluth 1Warroad 3Fri, Jan 307:30 pm 1 - 3 final
MissotaPrior Lake 1Academy of Holy Angels 8Fri, Jan 307:30 pm 1 - 8 final
Big 9Aquinas/Holmen WI 4Winona 4Sat, Jan 3112:00 pm 4 - 4 OTfinal
Wright CtyHoly Family 1Saint Cloud Cathedral 7Sat, Jan 311:00 pm 1 - 7 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 0Breck 7Sat, Jan 311:00 pm 0 - 7 final
Wright CtyOrono 8Litchfield-Dassel/Cokato 1Sat, Jan 311:00 pm 8 - 1 final
SouthwestMinneapolis West 2Redwood Valley 10Sat, Jan 311:00 pm 2 - 10 final
MississippSt. Michael-Albertville 6Cambridge/Isanti 3Sat, Jan 312:00 pm 6 - 3 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 2Moose Lake 3Sat, Jan 312:00 pm 2 - 3 final
LakeRosemount 4Eastview 3Sat, Jan 312:15 pm 4 - 3 OTfinal
MissotaShattuck-St. Marys Prep 7Academy of Holy Angels 0Sat, Jan 312:30 pm 7 - 0 final
Class LakeHopkins 1Wayzata 3Sat, Jan 312:30 pm 1 - 3 final
Big 9John Marshall 8Austin 1Sat, Jan 313:00 pm 8 - 1 final
C. LakesDetroit Lakes 3Sartell-St.Stephen 6Sat, Jan 313:00 pm 3 - 6 final
MariucciSaint Cloud Tech 0Roseau 6Sat, Jan 313:00 pm 0 - 6 final
SouthwestMorris/Benson 4Luverne 3Sat, Jan 313:00 pm 4 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Como 2Providence Academy 1Sat, Jan 313:00 pm 2 - 1 final
Sub. EastMounds View 0White Bear Lake 7Sat, Jan 313:00 pm 0 - 7 final
MariucciMarshall School Duluth 2Thief River Falls/Goodridge 2Sat, Jan 313:00 pm 2 - 2 OTfinal
IndepndtFaribault 3Dodge County 1Sat, Jan 313:00 pm 3 - 1 final
Sub. EastWoodbury 2Hastings 0Sat, Jan 313:00 pm 2 - 0 final
MissotaRochester Lourdes 9Shakopee 0Sat, Jan 313:00 pm 9 - 0 final
Out StateSibley 0Hudson, WI 6Sat, Jan 313:00 pm 0 - 6 final
MississippBuffalo 5Rogers 2Sat, Jan 313:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWaconia 8Marshall 2Sat, Jan 313:00 pm 8 - 2 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 3Becker/Big Lake 1Sat, Jan 313:00 pm 3 - 1 final
Wright CtyMeadow Creek Christian 3Mound-Westonka 10Sat, Jan 313:00 pm 3 - 10 final
Big 9Mankato East 2Century 8Sat, Jan 313:00 pm 2 - 8 final
LakeBloomington Jefferson 4Lakeville South 3Sat, Jan 313:00 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtWebster WI 8Ely 2Sat, Jan 313:15 pm 8 - 2 final
Tri-MetroBlake School 5St. Paul Academy 0Sat, Jan 314:00 pm 5 - 0 final
South Cen.Fairmont 2St. Peter/LeSeuer Hendersen 4Sat, Jan 314:00 pm 2 - 4 final
SouthwestWaseca 9Worthington 2Sat, Jan 314:00 pm 9 - 2 final
Iron RangeDuluth Central Greenway Sat, Jan 314:00 pmno data-
MariucciDuluth Denfeld 1Warroad 2Sat, Jan 314:30 pm 1 - 2 OTfinal
MariucciCentennial 4Moorhead 4Sat, Jan 315:30 pm 4 - 4 OTfinal
7LakeApple Valley 4Burnsville 4Sat, Jan 317:00 pm 4 - 4 OTfinal
MissotaAlbert Lea 3New Prague 7Sat, Jan 317:00 pm 3 - 7 final
North SubCooper 2St.Louis Park 8Sat, Jan 317:00 pm 2 - 8 final
Class LakeArmstrong 0Edina 5Sat, Jan 317:00 pm 0 - 5 final
North SubChisago Lakes Area 2St. Francis 5Sat, Jan 317:00 pm 2 - 5 final
NWSCElk River 1Maple Grove 1Sat, Jan 317:30 pm 1 - 1 OTfinal
LakeLakeville North 1Eagan 5Sat, Jan 317:30 pm 1 - 5 final
LakeEden Prairie 12Chaska 4Sat, Jan 317:30 pm 12 - 4 final
Clssc SubnSouth St.Paul 5Mahtomedi 3Sat, Jan 317:30 pm 5 - 3 final
C. LakesRiver Lakes Stars 0Fergus Falls 2Sat, Jan 317:30 pm 0 - 2 final
Sub. EastStillwater 0Forest Lake 2Sat, Jan 317:30 pm 0 - 2 final
NWSCBlaine 9Anoka 0Sat, Jan 317:30 pm 9 - 0 final
NWSCDuluth East 4Andover 2Sat, Jan 317:30 pm 4 - 2 final
IndepndtHermantown 8Two Harbors 1Sat, Jan 317:30 pm 8 - 1 final
Sub. EastRoseville 2Park 1Sat, Jan 317:30 pm 2 - 1 OTfinal
C. LakesBemidji 1Alexandria 2Sat, Jan 317:30 pm 1 - 2 final
IndepndtVirginia-Mt. Iron-Buhl 12Silver Bay - Cook County 1Sat, Jan 317:30 pm 12 - 1 final
NWSCChamplin Park 1Osseo 3Sat, Jan 317:30 pm 1 - 3 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 6North 2Sat, Jan 317:30 pm 6 - 2 final
Clssc SubnTartan 6Richfield 0Sat, Jan 317:30 pm 6 - 0 final
North SubPine City 0Spring Lake Park 6Sat, Jan 317:30 pm 0 - 6 final
Clssc SubnSimley 0Hill-Murray 10Sat, Jan 318:00 pm 0 - 10 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 5St. Paul Saints 2Sat, Jan 318:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWindom Area 10Sleepy Eye 0Mon, Feb 027:00 pm 10 - 0 final
MariucciHermantown 5Bemidji 3Tue, Feb 0312:00 am 5 - 3 final
Out StateEast Grand Forks 2Grand Forks Red River ND 7Tue, Feb 037:30 am 2 - 7 final
Lake Sup.Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Proctor 0Tue, Feb 037:30 am 9 - 0 final
IndepndtFargo Shanley ND 4Morris/Benson 3Tue, Feb 036:30 pm 4 - 3 OTfinal
20NorthwestThief River Falls/Goodridge 7Red Lake Falls 0Tue, Feb 037:00 pm 7 - 0 final
Class LakeBuffalo 4Armstrong 3Tue, Feb 037:00 pm 4 - 3 OTfinal
MissotaPrior Lake 3Red Wing 4Tue, Feb 037:00 pm 3 - 4 final
SouthwestWindom Area 4Luverne 2Tue, Feb 037:00 pm 4 - 2 final
C. LakesSartell-St.Stephen 2Willmar 1Tue, Feb 037:00 pm 2 - 1 final
Wright CtyDelano/Rockford 2Holy Family 5Tue, Feb 037:00 pm 2 - 5 final
MissotaFarmington 3Hutchinson 6Tue, Feb 037:00 pm 3 - 6 final
South Cen.Owatonna 5Waseca 1Tue, Feb 037:00 pm 5 - 1 final
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 7Sleepy Eye 1Tue, Feb 037:00 pm 7 - 1 final
MissotaNorthfield 0Shakopee 1Tue, Feb 037:00 pm 0 - 1 final
Wright CtyOrono 2Saint Cloud Cathedral 5Tue, Feb 037:00 pm 2 - 5 final
C. LakesSaint Cloud Tech 1Alexandria 2Tue, Feb 037:00 pm 1 - 2 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 6Walker-Hackensack-Akeley 0Tue, Feb 037:00 pm 6 - 0 final
MississippLitchfield-Dassel/Cokato 3St. Michael-Albertville 4Tue, Feb 037:00 pm 3 - 4 final
LakeChaska 5Eastview 4Tue, Feb 037:15 pm 5 - 4 final
C. LakesWadena-Deer Creek 1Little Falls 9Tue, Feb 037:15 pm 1 - 9 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 0Breck 9Tue, Feb 037:30 pm 0 - 9 final
Mid-StateDetroit Lakes 2Park Rapids 6Tue, Feb 037:30 pm 2 - 6 final
Iron RangeMoose Lake Eveleth-Gilbert Tue, Feb 037:30 pmno data-
Lake Sup.Duluth Denfeld 5Cloquet Esko Carlton 1Tue, Feb 037:30 pm 5 - 1 final
NWSCBenilde-St. Margarets 3Osseo 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 final
Clssc SubnStillwater 2Tartan 4Tue, Feb 037:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastHastings 4Forest Lake 3Tue, Feb 037:30 pm 4 - 3 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 2St. Paul Academy 6Tue, Feb 037:30 pm 2 - 6 final
Big 9Austin 0Mankato West 11Tue, Feb 037:30 pm 0 - 11 final
LakeApple Valley 0Bloomington Jefferson 3Tue, Feb 037:30 pm 0 - 3 final
Iron RangeBrainerd/Pillager/Pierz 1Grand Rapids 3Tue, Feb 037:30 pm 1 - 3 final
Clssc SubnHill-Murray 2Mahtomedi 5Tue, Feb 037:30 pm 2 - 5 final
Out StateLa Crescent 4La Crosse WI 2Tue, Feb 037:30 pm 4 - 2 final
Big 9Albert Lea 5Winona 3Tue, Feb 037:30 pm 5 - 3 final
Iron RangeHibbing Greenway Tue, Feb 037:30 pmno data-
MissotaNew Prague 2Academy of Holy Angels 5Tue, Feb 037:30 pm 2 - 5 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 2River Lakes Stars 3Tue, Feb 037:30 pm 2 - 3 final
LakeEden Prairie 6Lakeville North 3Tue, Feb 037:30 pm 6 - 3 final
Tri-MetroProvidence Academy 1St. Paul Saints 1Tue, Feb 037:30 pm 1 - 1 OTfinal
Iron RangeTwo Harbors 1International Falls 9Tue, Feb 037:30 pm 1 - 9 final
C. LakesApollo 3Fergus Falls 8Tue, Feb 037:30 pm 3 - 8 final
IndepndtMonticello/Annandale/Maple Lake 8Minneapolis West 0Tue, Feb 037:30 pm 8 - 0 final
LakeMayo 4Lakeville South 3Tue, Feb 037:30 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtSuperior WI 2Duluth East 4Tue, Feb 037:30 pm 2 - 4 final
Clssc SubnTotino-Grace 0Saint Thomas Academy 10Tue, Feb 037:30 pm 0 - 10 final
IndepndtJohn Marshall 3Dodge County 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 OTfinal
MariucciWarroad 3Roseau 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 final
NWSCAnoka 5Coon Rapids 3Tue, Feb 037:30 pm 5 - 3 final
Lake Sup.Duluth Central Marshall School Duluth Tue, Feb 037:30 pmno data-
Big 9Faribault 3Century 7Tue, Feb 037:30 pm 3 - 7 final
LakeBloomington Kennedy 1Rosemount 6Tue, Feb 037:30 pm 1 - 6 final
LakeBurnsville 3Eagan 0Tue, Feb 037:30 pm 3 - 0 final
IndepndtPrairie Centre 2Mora/Hinckley 3Tue, Feb 037:30 pm 2 - 3 final
Tri-MetroBlake School 3St. Paul Como 2Tue, Feb 038:00 pm 3 - 2 final
4C. LakesLakeville South 1Brainerd/Pillager/Pierz 3Thu, Feb 054:00 pm 1 - 3 final
21Mid-StateRed Lake Falls 0Park Rapids 4Thu, Feb 057:00 pm 0 - 4 final
North SubIrondale 1Cooper 2Thu, Feb 057:00 pm 1 - 2 final
C. LakesLittle Falls 10Apollo 4Thu, Feb 057:00 pm 10 - 4 final
Class LakeEden Prairie 4Hopkins 3Thu, Feb 057:00 pm 4 - 3 final
MissotaShakopee 3Prior Lake 2Thu, Feb 057:00 pm 3 - 2 final
C. LakesSartell-St.Stephen 3Alexandria 3Thu, Feb 057:00 pm 3 - 3 OTfinal
NorthwestKittson Central Lake of the Woods/Indus Thu, Feb 057:00 pmno data-
IndepndtPrairie Centre 1Morris/Benson 2Thu, Feb 057:00 pm 1 - 2 final
South Cen.Windom Area 3Waseca 4Thu, Feb 057:00 pm 3 - 4 OTforfeit
Tri-MetroSt. Paul Como 2Minnehaha Academy 3Thu, Feb 057:00 pm 2 - 3 final
SouthwestRedwood Valley 7Sleepy Eye 2Thu, Feb 057:00 pm 7 - 2 final
MississippBuffalo 5Monticello/Annandale/Maple Lake 2Thu, Feb 057:00 pm 5 - 2 final
NorthwestNorthern Lakes Lightning 4Bagley/Foston 3Thu, Feb 057:00 pm 4 - 3 final
North SubSt.Louis Park 2Benilde-St. Margarets 11Thu, Feb 057:00 pm 2 - 11 final
Wright CtyWaconia 1Mound-Westonka 7Thu, Feb 057:00 pm 1 - 7 final
Class LakeWayzata 5Armstrong 2Thu, Feb 057:00 pm 5 - 2 final
North SubTotino-Grace 6Chisago Lakes Area 4Thu, Feb 057:00 pm 6 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 3Rogers 7Thu, Feb 057:00 pm 3 - 7 final
North SubSpring Lake Park 3St. Francis 6Thu, Feb 057:00 pm 3 - 6 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Stillwater 4Thu, Feb 057:05 pm 4 - 4 OTfinal
Class LakeEdina 1Minnetonka 4Thu, Feb 057:15 pm 1 - 4 final
MissotaNorthfield 2Farmington 7Thu, Feb 057:15 pm 2 - 7 final
IndepndtMeadow Creek Christian 2Minneapolis East 10Thu, Feb 057:30 pm 2 - 10 final
Big 9Mankato East 1Mankato West 8Thu, Feb 057:30 pm 1 - 8 final
Sub. EastForest Lake 1Cretin-Derham Hall 2Thu, Feb 057:30 pm 1 - 2 OTfinal
Sub. EastWoodbury 5Mounds View 4Thu, Feb 057:30 pm 5 - 4 final
MariucciEast Grand Forks 2Moorhead 6Thu, Feb 057:30 pm 2 - 6 final
IndepndtBloomington Kennedy 10Minneapolis West 0Thu, Feb 057:30 pm 10 - 0 final
Clssc SubnSibley 1South St.Paul 11Thu, Feb 057:30 pm 1 - 11 final
Clssc SubnSimley 0Richfield 3Thu, Feb 057:30 pm 0 - 3 final
NWSCOsseo 9Coon Rapids 2Thu, Feb 057:30 pm 9 - 2 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 4Hermantown 7Thu, Feb 057:30 pm 4 - 7 final
IndepndtPine City 1Mora/Hinckley 3Thu, Feb 057:30 pm 1 - 3 final
SouthwestNew Ulm 7Marshall 2Thu, Feb 057:30 pm 7 - 2 final
Sub. EastHastings 3Roseville 5Thu, Feb 057:30 pm 3 - 5 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 1Grand Rapids 8Thu, Feb 057:30 pm 1 - 8 final
Big 9Rochester Lourdes 6Faribault 1Thu, Feb 057:30 pm 6 - 1 final
Big 9Austin 1Mayo 13Thu, Feb 057:30 pm 1 - 13 final
Wright CtyOrono 4Delano/Rockford 0Thu, Feb 057:30 pm 4 - 0 final
NWSCBlaine 1Champlin Park 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
LakeEagan 0Bloomington Jefferson 4Thu, Feb 057:30 pm 0 - 4 final
NWSCMaple Grove 10North Metro 2Thu, Feb 057:30 pm 10 - 2 final
Lake Sup.Duluth Denfeld Marshall School Duluth Thu, Feb 057:30 pmno data-
Iron RangeHibbing 3International Falls 4Thu, Feb 057:30 pm 3 - 4 final
NWSCElk River 1Andover 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Crookston 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
NWSCCentennial 9Anoka 3Thu, Feb 057:30 pm 9 - 3 final
Lake Sup.Moose Lake 3Duluth Central 1Thu, Feb 057:30 pm 3 - 1 final
IndepndtTomah WI 4La Crescent 1Thu, Feb 057:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnNorth 1Tartan 3Thu, Feb 057:30 pm 1 - 3 final
Iron RangeDuluth Central Eveleth-Gilbert Fri, Feb 063:15 pmno data-
MissotaAcademy of Holy Angels 3Red Wing 1Fri, Feb 067:00 pm 3 - 1 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6Sauk Rapids-Rice 2Fri, Feb 067:00 pm 6 - 2 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 0Alexandria 3Fri, Feb 067:00 pm 0 - 3 final
MississippRoseau 6Buffalo 2Fri, Feb 067:00 pm 6 - 2 final
MissotaHutchinson 2New Prague 9Fri, Feb 067:00 pm 2 - 9 final
Iron RangeGreenway 0Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Fri, Feb 067:30 pm 0 - 5 final
Iron RangeSilver Bay - Cook County 3International Falls 9Fri, Feb 067:30 pm 3 - 9 final
Big 9Winona 6Mankato East 5Fri, Feb 067:30 pm 6 - 5 OTfinal
Wright CtyDodge County 3Delano/Rockford 4Fri, Feb 067:30 pm 3 - 4 OTfinal
C. LakesBemidji 8River Lakes Stars 1Fri, Feb 067:30 pm 8 - 1 final
C. LakesWillmar 2Fergus Falls 0Fri, Feb 067:30 pm 2 - 0 final
Big 9Albert Lea 6Owatonna 0Fri, Feb 067:30 pm 6 - 0 Click here for Game Live final
Mid-StateApollo 4Wadena-Deer Creek 3Sat, Feb 071:00 pm 4 - 3 OTfinal
SouthwestSleepy Eye 0Worthington 8Sat, Feb 071:00 pm 0 - 8 final
MississippRogers 5Cambridge/Isanti 4Sat, Feb 072:00 pm 5 - 4 final
North SubBenilde-St. Margarets 7Chisago Lakes Area 1Sat, Feb 072:00 pm 7 - 1 final
Tri-MetroFaribault 4Minnehaha Academy 4Sat, Feb 072:00 pm 4 - 4 OTfinal
Big 9Rochester Lourdes 2Albert Lea 3Sat, Feb 072:00 pm 2 - 3 final
NorthwestWahpeton ND Bagley/Foston Sat, Feb 072:00 pmno data-
SouthwestMinneapolis East 6Windom Area 4Sat, Feb 072:00 pm 6 - 4 final
LakeDuluth East 4Apple Valley 0Sat, Feb 072:15 pm 4 - 0 final
LakeMoorhead 3Bloomington Jefferson 4Sat, Feb 072:30 pm 3 - 4 OTfinal
MissotaShakopee 1Academy of Holy Angels 5Sat, Feb 072:30 pm 1 - 5 final
IndepndtWalker-Hackensack-Akeley 2Mora/Hinckley 10Sat, Feb 073:00 pm 2 - 10 final
LakeEastview 6Lakeville North 3Sat, Feb 073:00 pm 6 - 3 final
Wright CtyPrairie Centre 1Litchfield-Dassel/Cokato 7Sat, Feb 073:00 pm 1 - 7 final
Clssc SubnRichfield 6North 5Sat, Feb 073:00 pm 6 - 5 final
Class LakeWayzata 0Edina 7Sat, Feb 073:00 pm 0 - 7 final
Class LakeMinnetonka 1Hopkins 2Sat, Feb 073:00 pm 1 - 2 OTfinal
Clssc SubnSouth St.Paul 3Tartan 1Sat, Feb 073:00 pm 3 - 1 final
Big 9Winona 4Mankato West 3Sat, Feb 073:00 pm 4 - 3 OTfinal
South Cen.Redwood Valley 8Fairmont 0Sat, Feb 073:00 pm 8 - 0 final
Wright CtyMound-Westonka 4Holy Family 1Sat, Feb 073:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 4St. Paul Academy 3Sat, Feb 073:00 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtPine City 5Ely 3Sat, Feb 073:00 pm 5 - 3 final
C. LakesRoseau 3Saint Cloud Tech 3Sat, Feb 073:00 pm 3 - 3 OTfinal
Clssc SubnSibley 0Simley 2Sat, Feb 073:00 pm 0 - 2 final
Tri-MetroBreck 4Providence Academy 0Sat, Feb 073:00 pm 4 - 0 final
NorthwestThief River Falls/Goodridge 4Lake of the Woods/Indus 1Sat, Feb 073:00 pm 4 - 1 final
C. LakesPrinceton/Milaca 8Sauk Rapids-Rice 5Sat, Feb 073:00 pm 8 - 5 final
10C. LakesRiver Lakes Stars 3Brainerd/Pillager/Pierz 12Sat, Feb 074:00 pm 3 - 12 final
NorthwestFt. Francis Ontario Kittson Central Sat, Feb 074:00 pmno data-
NWSCAndover 2Champlin Park 3Sat, Feb 074:00 pm 2 - 3 final
MariucciEast Grand Forks 0Warroad 4Sat, Feb 074:30 pm 0 - 4 final
South Cen.Austin St. Peter/LeSeuer Hendersen Sat, Feb 075:00 pmno data-
MississippNorth Branch 2Becker/Big Lake 5Sat, Feb 075:30 pm 2 - 5 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 0St. Michael-Albertville 5Sat, Feb 077:00 pm 0 - 5 final
North SubTotino-Grace 4St.Louis Park 2Sat, Feb 077:00 pm 4 - 2 final
MissotaMarshall 2Hutchinson 9Sat, Feb 077:00 pm 2 - 9 final
C. LakesNew Ulm 3Sartell-St.Stephen 1Sat, Feb 077:00 pm 3 - 1 final
8LakeEden Prairie 7Burnsville 6Sat, Feb 077:30 pm 7 - 6 OTfinal
NWSCNorth Metro 1Osseo 7Sat, Feb 077:30 pm 1 - 7 final
Lake Sup.Anoka 2Cloquet Esko Carlton 2Sat, Feb 077:30 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastCretin-Derham Hall 2Stillwater 1Sat, Feb 077:30 pm 2 - 1 final
LakeBloomington Kennedy 1Lakeville South 10Sat, Feb 077:30 pm 1 - 10 final
Mid-StateLittle Falls 10Detroit Lakes 0Sat, Feb 077:30 pm 10 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 0Blake School 5Sat, Feb 077:30 pm 0 - 5 final
LakeRosemount 1Chaska 7Sat, Feb 077:30 pm 1 - 7 final
Clssc SubnHill-Murray 3Saint Thomas Academy 0Sat, Feb 077:30 pm 3 - 0 final
North SubCooper 3Spring Lake Park 5Sat, Feb 077:30 pm 3 - 5 final
NWSCMaple Grove 5Centennial 2Sat, Feb 077:30 pm 5 - 2 final
Sub. EastPark 4Woodbury 7Sat, Feb 077:30 pm 4 - 7 final
Sub. EastForest Lake 1Roseville 3Sat, Feb 077:30 pm 1 - 3 final
North SubSt. Francis 1Irondale 5Sat, Feb 077:30 pm 1 - 5 final
NWSCMounds View 7Coon Rapids 1Sat, Feb 077:30 pm 7 - 1 final
NWSCElk River 5Blaine 3Sat, Feb 077:30 pm 5 - 3 final
Sub. EastHastings 0White Bear Lake 4Sat, Feb 078:00 pm 0 - 4 final
Clssc SubnTartan 4Mahtomedi 6Mon, Feb 094:15 pm 4 - 6 final
Mid-StatePark Rapids Wadena-Deer Creek Mon, Feb 096:30 pmpostponed
IndepndtNorthfield 2Rochester Lourdes 5Mon, Feb 097:30 pm 2 - 5 final
MariucciBemidji 1Thief River Falls/Goodridge 3Tue, Feb 1012:00 am 1 - 3 final
Lake Sup.Duluth Central Proctor Tue, Feb 107:30 amno data-
IndepndtLuverne 5Morris/Benson 4Tue, Feb 106:00 pm 5 - 4 OTfinal
SouthwestBecker/Big Lake 1Redwood Valley 6Tue, Feb 106:30 pm 1 - 6 final
21Wright CtyMound-Westonka 0Orono 2Tue, Feb 107:00 pm 0 - 2 final
Mid-StateMoose Lake Walker-Hackensack-Akeley Tue, Feb 107:00 pmno data-
C. LakesRiver Lakes Stars 1Sartell-St.Stephen 5Tue, Feb 107:00 pm 1 - 5 final
Wright CtyWaconia 2Holy Family 3Tue, Feb 107:00 pm 2 - 3 final
C. LakesLittle Falls 10Saint Cloud Tech 2Tue, Feb 107:00 pm 10 - 2 final
North SubCooper Totino-Grace Tue, Feb 107:00 pmno data-
North SubSt. Francis 3Benilde-St. Margarets 6Tue, Feb 107:00 pm 3 - 6 final
MississippMora/Hinckley 2Princeton/Milaca 3Tue, Feb 107:00 pm 2 - 3 final
IndepndtSt. Michael-Albertville 9Meadow Creek Christian 2Tue, Feb 107:00 pm 9 - 2 final
MissotaRed Wing 9Shakopee 1Tue, Feb 107:00 pm 9 - 1 final
South Cen.New Ulm 8St. Peter/LeSeuer Hendersen 1Tue, Feb 107:00 pm 8 - 1 final
SouthwestSleepy Eye 1Marshall 9Tue, Feb 107:00 pm 1 - 9 final
Wright CtyDelano/Rockford 3Litchfield-Dassel/Cokato 2Tue, Feb 107:00 pm 3 - 2 final
C. LakesApollo 2Willmar 4Tue, Feb 107:00 pm 2 - 4 final
LakeApple Valley 4Bloomington Kennedy 1Tue, Feb 107:00 pm 4 - 1 final
C. LakesAlexandria 5Sauk Rapids-Rice 0Tue, Feb 107:00 pm 5 - 0 final
MissotaAcademy of Holy Angels 7Hutchinson 2Tue, Feb 107:00 pm 7 - 2 final
MississippWayzata 6Buffalo 2Tue, Feb 107:00 pm 6 - 2 final
LakeBurnsville 3Eastview 3Tue, Feb 107:15 pm 3 - 3 OTfinal
Missota