All Times Local |
| EAST TOD | Port Hope
| Amherstview
| Sun, Feb 12 | 7:30 pm | | postponed | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Gananoque
0 | Sun, Feb 12 | 7:00 pm | 0 - 0 | forfeit | | | EAST TOD | Napanee
0 | Campbellford
0 | Sat, Feb 11 | 7:30 pm | 0 - 0 | forfeit | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Port Hope
3 | Sat, Feb 11 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Napanee
4 | Fri, Feb 10 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Port Hope
0 | Thu, Feb 09 | 8:30 pm | 0 - 0 | forfeit | | | SOUTH | Hagersville
11 | Simcoe
0 | Sun, Feb 05 | 7:30 pm | 11 - 0 |
final | | | EAST | Little Britain
3 | Port Perry
6 | Sun, Feb 05 | 2:25 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST | Clarington
2 | North Kawartha
1 | Sun, Feb 05 | 2:25 pm | 2 - 1 |
final | | | SOUTH | Dundas
3 | Port Dover
1 | Sun, Feb 05 | 2:00 pm | 3 - 1 | final | | | WEST YECK | Aylmer
9 | Port Stanley
2 | Sun, Feb 05 | 12:30 pm | 9 - 2 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
6 | North Middlesex
2 | Sat, Feb 04 | 8:00 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
5 | Lucan
2 | Sat, Feb 04 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Grimsby
3 | Hagersville
0 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 3 - 0 |
final | | | SOUTH | Dunnville
4 | Niagara
1 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | EAST | Uxbridge
1 | Little Britain
1 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 1 - 1 OT | final | | | EAST TOD | Port Hope
9 | Campbellford
0 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 9 - 0 |
final | | | EAST TOD | Napanee
6 | Amherstview
1 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
3 | Aylmer
2 | Sat, Feb 04 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | EAST | Georgina
0 | North Kawartha
1 | Sat, Feb 04 | 7:25 pm | 0 - 1 | forfeit | | | WEST YECK | Exeter
4 | Port Stanley
6 | Sat, Feb 04 | 7:00 pm | 4 - 6 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
2 | Gananoque
5 | Fri, Feb 03 | 8:15 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | North Kawartha
2 | Lakefield
5 | Fri, Feb 03 | 8:00 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
3 | Exeter
4 | Fri, Feb 03 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | EAST | Clarington
6 | Uxbridge
4 | Fri, Feb 03 | 7:45 pm | 6 - 4 |
final | | | EAST | Port Perry
8 | Georgina
0 | Fri, Feb 03 | 7:30 pm | 8 - 0 |
final | | | EAST TOD | Picton
2 | Napanee
5 | Fri, Feb 03 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
1 | Dorchester
4 | Fri, Feb 03 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
1 | Thamesford
1 | Fri, Feb 03 | 7:30 pm | 1 - 1 OT |
final | | | SOUTH | Glanbrook
4 | Dunnville
1 | Fri, Feb 03 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
3 | Picton
2 | Thu, Feb 02 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Niagara
6 | Thu, Feb 02 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST | Little Britain
0 | Clarington
5 | Thu, Feb 02 | 7:20 pm | 0 - 5 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
5 | Lucan
5 | Wed, Feb 01 | 7:45 pm | 5 - 5 OT |
final | | | SOUTH | Hagersville
2 | Glanbrook
4 | Wed, Feb 01 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Port Perry
4 | Wed, Feb 01 | 7:25 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
6 | Mount Forest
1 | Tue, Jan 31 | 8:00 pm | 6 - 1 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
1 | Napanee
16 | Tue, Jan 31 | 7:30 pm | 1 - 16 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Lakefield
5 | Tue, Jan 31 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Wheatley
1 | Essex
7 | Tue, Jan 31 | 7:00 pm | 1 - 7 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
3 | Lambeth
4 | Mon, Jan 30 | 8:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Grimsby
1 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
5 | Thamesford
4 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | SOUTH | Dunnville
5 | Simcoe
6 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
2 | Aylmer
3 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | EAST TOD | Picton
6 | Amherstview
7 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 6 - 7 OT |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
7 | Lambeth
4 | Sun, Jan 29 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Gananoque
11 | Sun, Jan 29 | 7:00 pm | 2 - 11 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Amherstburg
2 | Sun, Jan 29 | 7:00 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST | Petrolia
4 | Blenheim
7 | Sun, Jan 29 | 7:00 pm | 4 - 7 |
final | | | NORTH | Alliston
6 | Caledon
4 | Sun, Jan 29 | 6:30 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH | Stayner
4 | Huntsville
2 | Sun, Jan 29 | 2:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST | Lakefield
0 | Port Perry
4 | Sun, Jan 29 | 2:25 pm | 0 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
7 | Walkerton
4 | Sun, Jan 29 | 2:20 pm | 7 - 4 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
6 | Port Dover
5 | Sun, Jan 29 | 2:00 pm | 6 - 5 OT | final | | | SOUTH DOH | Delhi
0 | New Hamburg
8 | Sun, Jan 29 | 2:00 pm | 0 - 8 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
10 | North Middlesex
8 | Sat, Jan 28 | 8:00 pm | 10 - 8 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
2 | Mount Forest
7 | Sat, Jan 28 | 8:00 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
4 | Lucan
3 | Sat, Jan 28 | 7:45 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
6 | Paris
3 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
5 | Burford
9 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 5 - 9 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Little Britain
6 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 4 - 6 | final | | | NORTH POLL | Walkerton
4 | Goderich
7 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 4 - 7 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Mooretown
5 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
0 | Port Hope
9 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 0 - 9 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
8 | Campbellford
1 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
3 | Dorchester
5 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
5 | Aylmer
1 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
2 | New Hamburg
3 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
4 | Wellesley
2 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH | Midland
5 | Orillia
6 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | SOUTH | Port Dover
0 | Hagersville
6 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | EAST | Lakefield
5 | North Kawartha
3 | Sat, Jan 28 | 7:25 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
4 | Mitchell
3 | Fri, Jan 27 | 8:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH POLL | Wingham
0 | Walkerton
4 | Fri, Jan 27 | 8:20 pm | 0 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
2 | Mt.Brydges
4 | Fri, Jan 27 | 8:15 pm | 2 - 4 |
final | | | NORTH | Stayner
7 | Midland
1 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 7 - 1 |
final | | | NORTH | Caledon
5 | Huntsville
4 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 5 - 4 |
final | | | NORTH | Schomberg
3 | Penetang
6 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
3 | Hanover
1 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 3 - 1 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
1 | Exeter
3 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Norwich
8 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 1 - 8 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
3 | Woodstock
3 | Fri, Jan 27 | 7:45 pm | 3 - 3 OT |
final | | | EAST | Georgina
1 | Uxbridge
4 | Fri, Jan 27 | 7:45 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH | Orillia
5 | Alliston
7 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 5 - 7 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
1 | Napanee
3 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Dresden
7 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 1 - 7 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
4 | Tavistock
5 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
4 | New Hamburg
3 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
0 | Dorchester
5 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | SOUTH | Niagara
1 | Dunnville
3 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Grimsby
9 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | EAST | Little Britain
4 | North Kawartha
3 | Fri, Jan 27 | 7:25 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST | Petrolia
0 | Lakeshore
3 | Fri, Jan 27 | 7:00 pm | 0 - 3 |
final | | | NORTH | Alliston
6 | Schomberg
3 | Thu, Jan 26 | 8:30 pm | 6 - 3 |
final | | | NORTH | Penetang
2 | Stayner
5 | Thu, Jan 26 | 8:10 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
4 | Ayr
9 | Thu, Jan 26 | 7:30 pm | 4 - 9 |
final | | | SOUTH | Hagersville
6 | Niagara
4 | Thu, Jan 26 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Petrolia
2 | Thu, Jan 26 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | EAST TOD | Napanee
6 | Picton
1 | Thu, Jan 26 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
2 | Dundas
4 | Thu, Jan 26 | 7:20 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | Uxbridge
2 | Clarington
9 | Thu, Jan 26 | 7:20 pm | 2 - 9 |
final | | | WEST | Dresden
2 | Blenheim
3 | Thu, Jan 26 | 7:00 pm | 2 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Port Dover
1 | Glanbrook
2 | Wed, Jan 25 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
| Port Hope
| Wed, Jan 25 | 7:30 pm | | postponed | | | WEST | Wheatley
7 | Wallaceburg
2 | Wed, Jan 25 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
7 | Port Stanley
4 | Tue, Jan 24 | 8:30 pm | 7 - 4 |
final | | | EAST | Port Perry
3 | Lakefield
4 | Tue, Jan 24 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Dundas
3 | Tue, Jan 24 | 7:20 pm | 3 - 3 OT |
final | | | WEST | Amherstburg
2 | Essex
3 | Tue, Jan 24 | 7:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH | Huntsville
5 | Schomberg
4 | Mon, Jan 23 | 8:00 pm | 5 - 4 OT |
final | | | WEST | Lakeshore
2 | Wheatley
5 | Mon, Jan 23 | 7:00 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
5 | Thamesford
1 | Sun, Jan 22 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Simcoe
1 | Sun, Jan 22 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
5 | Lambeth
4 | Sun, Jan 22 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Amherstview
6 | Sun, Jan 22 | 7:30 pm | 0 - 6 | final | | | NORTH POLL | Wingham
2 | Mitchell
4 | Sun, Jan 22 | 7:00 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | Little Britain
5 | North Kawartha
3 | Sun, Jan 22 | 7:00 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Petrolia
2 | Amherstburg
5 | Sun, Jan 22 | 7:00 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Mooretown
3 | Blenheim
6 | Sun, Jan 22 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Penetang
8 | Caledon
9 | Sun, Jan 22 | 6:30 pm | 8 - 9 OT |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
10 | Goderich
2 | Sun, Jan 22 | 2:30 pm | 10 - 2 |
final | | | EAST | Clarington
4 | Port Perry
3 | Sun, Jan 22 | 2:25 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Wellesley
4 | Sun, Jan 22 | 2:00 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Port Dover
1 | Sun, Jan 22 | 2:00 pm | 4 - 1 | final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Lucan
4 | Sun, Jan 22 | 1:45 pm | 4 - 4 OT |
final | | | NORTH | Alliston
0 | Stayner
4 | Sun, Jan 22 | 1:30 pm | 0 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
2 | North Middlesex
5 | Sat, Jan 21 | 8:30 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
7 | Hanover
3 | Sat, Jan 21 | 8:00 pm | 7 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
6 | Delhi
4 | Sat, Jan 21 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
5 | Wingham
1 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
4 | Paris
7 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 4 - 7 |
final | | | WEST YECK | Exeter
3 | Aylmer
0 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 3 - 0 |
final | | | EAST TOD | Picton
9 | Campbellford
4 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 9 - 4 |
final | | | EAST TOD | Napanee
4 | Port Hope
4 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | WEST | Dresden
6 | Mooretown
5 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 6 - 5 |
final | | | SOUTH | Dunnville
1 | Hagersville
4 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Midland
3 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
3 | Wellesley
5 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | Port Perry
7 | Little Britain
3 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 7 - 3 | final | | | EAST | Georgina
1 | Lakefield
13 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 1 - 13 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
2 | Kincardine
2 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | EAST | Uxbridge
2 | North Kawartha
6 | Sat, Jan 21 | 7:25 pm | 2 - 6 |
final | | | SOUTH | Dundas
8 | Niagara
3 | Sat, Jan 21 | 7:00 pm | 8 - 3 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
4 | Port Stanley
9 | Sat, Jan 21 | 7:00 pm | 4 - 9 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
3 | Gananoque
6 | Sat, Jan 21 | 3:30 pm | 3 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
9 | Burford
4 | Sat, Jan 21 | 3:30 pm | 9 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
6 | Kincardine
2 | Fri, Jan 20 | 8:30 pm | 6 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
3 | Walkerton
6 | Fri, Jan 20 | 8:20 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST TOD | Picton
3 | Gananoque
4 | Fri, Jan 20 | 8:15 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH | Stayner
5 | Penetang
4 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 5 - 4 |
final | | | NORTH | Orillia
5 | Huntsville
1 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
4 | Norwich
6 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
3 | Wingham
2 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 3 - 2 OT |
final | | | WEST YECK | Lucan
0 | Exeter
9 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 0 - 9 |
final | | | NORTH | Schomberg
4 | Midland
5 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | EAST | Lakefield
5 | Uxbridge
1 | Fri, Jan 20 | 7:45 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
2 | Woodstock
1 | Fri, Jan 20 | 7:45 pm | 2 - 1 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
4 | Dorchester
9 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 4 - 9 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
5 | Thamesford
5 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 5 - 5 OT |
final | | | EAST TOD | Port Hope
3 | Napanee
7 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | WEST | Blenheim
0 | Dresden
4 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 0 - 4 |
final | | | EAST | Clarington
10 | Georgina
0 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 10 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | Tavistock
1 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Delhi
7 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH | Caledon
2 | Alliston
3 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
0 | Dunnville
5 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | SOUTH | Hagersville
1 | Grimsby
2 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 1 - 2 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
2 | Lakeshore
17 | Fri, Jan 20 | 7:00 pm | 2 - 17 |
final | | | NORTH | Penetang
3 | Schomberg
2 | Thu, Jan 19 | 8:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | NORTH | Huntsville
4 | Stayner
6 | Thu, Jan 19 | 8:10 pm | 4 - 6 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Niagara
3 | Thu, Jan 19 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
7 | Petrolia
3 | Thu, Jan 19 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
1 | Ayr
8 | Thu, Jan 19 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
4 | Picton
3 | Thu, Jan 19 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
5 | Dundas
7 | Thu, Jan 19 | 7:20 pm | 5 - 7 |
final | | | EAST | Little Britain
2 | Clarington
7 | Thu, Jan 19 | 7:20 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
3 | Aylmer
4 | Wed, Jan 18 | 8:15 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Lakeshore
5 | Mooretown
4 | Wed, Jan 18 | 8:00 pm | 5 - 4 |
final | | | EAST | Little Britain
4 | Port Perry
5 | Wed, Jan 18 | 7:35 pm | 4 - 5 |
final | | | NORTH | Alliston
7 | Orillia
3 | Wed, Jan 18 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | SOUTH | Dundas
3 | Glanbrook
6 | Wed, Jan 18 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST | Essex
5 | Wallaceburg
0 | Wed, Jan 18 | 7:30 pm | 5 - 0 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
10 | Hanover
0 | Tue, Jan 17 | 8:00 pm | 10 - 0 |
final | | | EAST | Port Perry
7 | Georgina
3 | Tue, Jan 17 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
3 | Essex
6 | Tue, Jan 17 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Stayner
5 | Schomberg
1 | Mon, Jan 16 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST | Petrolia
3 | Wheatley
4 | Mon, Jan 16 | 7:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Napanee
6 | Amherstview
1 | Sun, Jan 15 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH | Hagersville
4 | Grimsby
3 | Sun, Jan 15 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH | Niagara
7 | Simcoe
5 | Sun, Jan 15 | 7:30 pm | 7 - 5 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
5 | Lambeth
3 | Sun, Jan 15 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
2 | Gananoque
5 | Sun, Jan 15 | 7:00 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Lakeshore
3 | Blenheim
4 | Sun, Jan 15 | 7:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | WEST | Wheatley
3 | Amherstburg
10 | Sun, Jan 15 | 7:00 pm | 3 - 10 |
final | | | NORTH | Huntsville
4 | Caledon
6 | Sun, Jan 15 | 6:30 pm | 4 - 6 |
final | | | EAST | Uxbridge
7 | Georgina
2 | Sun, Jan 15 | 3:30 pm | 7 - 2 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Port Perry
8 | Sun, Jan 15 | 2:25 pm | 3 - 8 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
7 | Mount Forest
4 | Sun, Jan 15 | 2:00 pm | 7 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
3 | Wellesley
12 | Sun, Jan 15 | 2:00 pm | 3 - 12 |
final | | | SOUTH | Dunnville
4 | Port Dover
5 | Sun, Jan 15 | 2:00 pm | 4 - 5 OT | final | | | NORTH POLL | Hanover
1 | Mitchell
4 | Sun, Jan 15 | 1:30 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
3 | Port Stanley
6 | Sun, Jan 15 | 12:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Alliston
11 | Penetang
2 | Sat, Jan 14 | 8:00 pm | 11 - 2 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
6 | North Middlesex
4 | Sat, Jan 14 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
5 | Lucan
2 | Sat, Jan 14 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | EAST | North Kawartha
4 | Little Britain
5 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 4 - 5 | final | | | NORTH POLL | Wingham
4 | Goderich
3 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
4 | Kincardine
3 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Petrolia
2 | Mooretown
4 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
3 | Port Hope
8 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 3 - 8 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
11 | Campbellford
1 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
3 | Thamesford
2 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | Aylmer
4 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
6 | Burford
1 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Paris
10 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 1 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
6 | Wellesley
2 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | SOUTH | Dundas
1 | Hagersville
3 | Sat, Jan 14 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
4 | Tavistock
5 | Sat, Jan 14 | 2:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | NORTH POLL | Goderich
1 | Walkerton
9 | Fri, Jan 13 | 8:20 pm | 1 - 9 |
final | | | WEST YECK | Exeter
4 | Mt.Brydges
3 | Fri, Jan 13 | 8:15 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
3 | Wingham
4 | Fri, Jan 13 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
3 | Hanover
5 | Fri, Jan 13 | 8:00 pm | 3 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
9 | Norwich
2 | Fri, Jan 13 | 8:00 pm | 9 - 2 |
final | | | NORTH | Huntsville
8 | Midland
5 | Fri, Jan 13 | 8:00 pm | 8 - 5 |
final | | | EAST | Little Britain
1 | Uxbridge
3 | Fri, Jan 13 | 7:45 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
1 | Woodstock
4 | Fri, Jan 13 | 7:45 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
2 | Thamesford
7 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
4 | Dorchester
4 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Aylmer
3 | Port Stanley
6 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST TOD | Picton
3 | Napanee
2 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Mooretown
2 | Dresden
5 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | Port Perry
8 | Georgina
4 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 8 - 4 |
final | | | NORTH | Penetang
2 | Alliston
10 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 2 - 10 |
final | | | SOUTH | Grimsby
2 | Dunnville
0 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 2 - 0 |
final | | | WEST | Essex
4 | Lakeshore
5 | Fri, Jan 13 | 7:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | NORTH | Orillia
1 | Schomberg
5 | Thu, Jan 12 | 8:30 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Midland
1 | Stayner
3 | Thu, Jan 12 | 8:10 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH | Grimsby
6 | Niagara
0 | Thu, Jan 12 | 7:30 pm | 6 - 0 |
final | | | WEST | Lakeshore
8 | Petrolia
4 | Thu, Jan 12 | 7:30 pm | 8 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
2 | Ayr
8 | Thu, Jan 12 | 7:30 pm | 2 - 8 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Picton
5 | Thu, Jan 12 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | Lakefield
3 | Clarington
3 | Thu, Jan 12 | 7:20 pm | 3 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Glanbrook
3 | Dundas
2 | Thu, Jan 12 | 7:20 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Petrolia
3 | Wheatley
4 | Wed, Jan 11 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Blenheim
5 | Wallaceburg
2 | Wed, Jan 11 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Niagara
1 | Glanbrook
6 | Wed, Jan 11 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | EAST | Clarington
2 | Port Perry
1 | Wed, Jan 11 | 7:25 pm | 2 - 1 OT |
final | | | WEST YECK | Lucan
2 | Port Stanley
5 | Tue, Jan 10 | 8:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Hagersville
14 | Tue, Jan 10 | 8:30 pm | 2 - 14 |
final | | | WEST | Mooretown
3 | Essex
4 | Tue, Jan 10 | 7:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Lucan
6 | Mon, Jan 09 | 7:45 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST | Blenheim
5 | Wheatley
4 | Mon, Jan 09 | 7:00 pm | 5 - 4 |
final | | | WEST YECK | Exeter
2 | Lambeth
5 | Sun, Jan 08 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Amherstview
2 | Sun, Jan 08 | 7:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Dundas
5 | Simcoe
2 | Sun, Jan 08 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Dunnville
0 | Grimsby
5 | Sun, Jan 08 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | WEST | Essex
7 | Amherstburg
4 | Sun, Jan 08 | 7:00 pm | 7 - 4 |
final | | | EAST TOD | Napanee
3 | Gananoque
4 | Sun, Jan 08 | 7:00 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Dresden
2 | Blenheim
5 | Sun, Jan 08 | 7:00 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
3 | Mitchell
2 | Sun, Jan 08 | 7:00 pm | 3 - 2 |
final | | | NORTH | Schomberg
3 | Caledon
6 | Sun, Jan 08 | 6:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Midland
17 | Sun, Jan 08 | 2:30 pm | 4 - 17 |
final | | | EAST TOD | Picton
1 | Port Hope
4 | Sun, Jan 08 | 2:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH | Alliston
6 | Huntsville
2 | Sun, Jan 08 | 2:30 pm | 6 - 2 |
final | | | EAST | Uxbridge
3 | Port Perry
2 | Sun, Jan 08 | 2:25 pm | 3 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Hagersville
7 | Port Dover
5 | Sun, Jan 08 | 2:00 pm | 7 - 5 | final | | | SOUTH DOH | Tavistock
7 | Delhi
2 | Sun, Jan 08 | 2:00 pm | 7 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
2 | Norwich
3 | Sun, Jan 08 | 2:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH | Orillia
2 | Stayner
11 | Sun, Jan 08 | 1:30 pm | 2 - 11 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
5 | Walkerton
4 | Sat, Jan 07 | 8:20 pm | 5 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Thamesford
3 | North Middlesex
5 | Sat, Jan 07 | 8:00 pm | 3 - 5 |
final | | | NORTH | Schomberg
7 | Orillia
2 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
3 | Port Dover
5 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | | SOUTH | Niagara
1 | Hagersville
8 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | EAST | Lakefield
3 | Little Britain
1 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | WEST YECK | Lucan
2 | Aylmer
6 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
5 | Campbellford
0 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 5 - 0 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
6 | Goderich
3 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | EAST | Clarington
3 | North Kawartha
4 | Sat, Jan 07 | 7:25 pm | 3 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Exeter
7 | Port Stanley
2 | Sat, Jan 07 | 7:00 pm | 7 - 2 |
final | | | WEST | Wheatley
1 | Lakeshore
4 | Sat, Jan 07 | 7:00 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
6 | Kincardine
1 | Fri, Jan 06 | 8:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
5 | Mt.Brydges
9 | Fri, Jan 06 | 8:15 pm | 5 - 9 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
2 | Wellesley
16 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 2 - 16 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
4 | Wingham
5 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
0 | Exeter
1 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 0 - 1 |
final | | | NORTH | Midland
4 | Huntsville
3 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH | Caledon
4 | Penetang
5 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
3 | Hanover
4 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | EAST | Clarington
4 | Uxbridge
1 | Fri, Jan 06 | 7:45 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
5 | Grimsby
2 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH | Stayner
7 | Alliston
6 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 7 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
3 | New Hamburg
5 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
1 | Tavistock
0 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 1 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
12 | Delhi
3 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 12 - 3 |
final | | | EAST | North Kawartha
5 | Georgina
3 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Petrolia
4 | Dresden
3 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | EAST TOD | Amherstview
4 | Napanee
3 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
2 | Dorchester
4 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
5 | Thamesford
3 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
1 | Lakeshore
5 | Fri, Jan 06 | 7:00 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Midland
8 | Schomberg
10 | Thu, Jan 05 | 8:30 pm | 8 - 10 |
final | | | NORTH | Penetang
1 | Stayner
6 | Thu, Jan 05 | 8:10 pm | 1 - 6 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
1 | Picton
4 | Thu, Jan 05 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST | Wallaceburg
3 | Petrolia
2 | Thu, Jan 05 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Port Dover
6 | Niagara
3 | Thu, Jan 05 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
2 | Ayr
7 | Thu, Jan 05 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | SOUTH | Hagersville
3 | Dundas
6 | Thu, Jan 05 | 7:20 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST | North Kawartha
2 | Clarington
6 | Thu, Jan 05 | 7:20 pm | 2 - 6 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
2 | Aylmer
4 | Wed, Jan 04 | 8:15 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST | Wheatley
2 | Mooretown
4 | Wed, Jan 04 | 8:00 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST | Petrolia
0 | Wallaceburg
1 | Wed, Jan 04 | 7:30 pm | 0 - 1 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Glanbrook
13 | Wed, Jan 04 | 7:30 pm | 2 - 13 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Ayr
4 | Tue, Jan 03 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Stayner
4 | Tue, Jan 03 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Goderich
2 | Hanover
3 | Tue, Jan 03 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
5 | Woodstock
3 | Tue, Jan 03 | 7:45 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Uxbridge
2 | Lakefield
5 | Tue, Jan 03 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Dresden
4 | Essex
3 | Tue, Jan 03 | 7:00 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
2 | Wheatley
4 | Mon, Jan 02 | 7:00 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
6 | Amherstview
3 | Mon, Jan 02 | 12:30 pm | 6 - 3 |
final | | | NORTH | Stayner
10 | Orillia
1 | Sat, Dec 31 | 4:00 pm | 10 - 1 |
final | | | NORTH | Orillia
3 | Caledon
6 | Fri, Dec 30 | 8:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
1 | Wingham
3 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
2 | Norwich
5 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Huntsville
8 | Midland
3 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 8 - 3 |
final | | | NORTH | Alliston
4 | Penetang
5 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | EAST | Lakefield
5 | Uxbridge
2 | Fri, Dec 30 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
1 | Lambeth
4 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
1 | Napanee
6 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | WEST | Wheatley
4 | Dresden
10 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 4 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
2 | Tavistock
3 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
| New Hamburg
| Fri, Dec 30 | 7:30 pm | | postponed | | | EAST | Clarington
9 | Georgina
2 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 9 - 2 |
final | | | SOUTH | Hagersville
4 | Dunnville
3 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
1 | Grimsby
10 | Fri, Dec 30 | 7:30 pm | 1 - 10 |
final | | | WEST | Essex
0 | Lakeshore
3 | Fri, Dec 30 | 7:00 pm | 0 - 3 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Amherstburg
11 | Fri, Dec 30 | 7:00 pm | 1 - 11 |
final | | | NORTH | Schomberg
3 | Stayner
7 | Thu, Dec 29 | 8:10 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
4 | Mitchell
10 | Thu, Dec 29 | 8:00 pm | 4 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
3 | Ayr
13 | Thu, Dec 29 | 7:30 pm | 3 - 13 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
1 | Picton
5 | Thu, Dec 29 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | EAST | Port Perry
1 | Clarington
7 | Thu, Dec 29 | 7:20 pm | 1 - 7 |
final | | | SOUTH | Port Dover
5 | Dundas
3 | Thu, Dec 29 | 7:20 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Port Hope
10 | Thu, Dec 29 | 1:00 pm | 0 - 10 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
5 | Mount Forest
4 | Wed, Dec 28 | 8:45 pm | 5 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
1 | Wingham
2 | Wed, Dec 28 | 8:30 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Glanbrook
3 | Wed, Dec 28 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Dresden
7 | Wallaceburg
1 | Wed, Dec 28 | 7:30 pm | 7 - 1 |
final | | | NORTH | Huntsville
2 | Orillia
4 | Wed, Dec 28 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | Georgina
2 | North Kawartha
5 | Wed, Dec 28 | 7:25 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Wheatley
5 | Amherstburg
8 | Wed, Dec 28 | 7:00 pm | 5 - 8 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
1 | Woodstock
3 | Tue, Dec 27 | 8:15 pm | 1 - 3 |
final | | | EAST | Little Britain
0 | Lakefield
6 | Tue, Dec 27 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | WEST | Petrolia
1 | Essex
3 | Tue, Dec 27 | 7:00 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
2 | Dorchester
10 | Mon, Dec 26 | 7:00 pm | 2 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
4 | Norwich
6 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
1 | Wellesley
9 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 1 - 9 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Midland
6 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Huntsville
4 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
3 | Wingham
1 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 3 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
4 | Hanover
1 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 4 - 1 |
final | | | EAST | Port Perry
4 | Uxbridge
3 | Fri, Dec 23 | 7:45 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
2 | Woodstock
4 | Fri, Dec 23 | 7:45 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
0 | Dorchester
8 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 0 - 8 |
final | | | WEST | Wallaceburg
2 | Dresden
7 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
8 | Goderich
2 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 8 - 2 |
final | | | EAST | Lakefield
4 | Georgina
2 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
2 | Tavistock
3 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | NORTH | Orillia
0 | Alliston
2 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 0 - 2 |
final | | | SOUTH | Port Dover
3 | Dunnville
4 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH | Dundas
5 | Grimsby
7 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 5 - 7 |
final | | | WEST | Amherstburg
3 | Mooretown
4 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Petrolia
1 | Lakeshore
9 | Fri, Dec 23 | 7:00 pm | 1 - 9 |
final | | | NORTH | Penetang
5 | Schomberg
4 | Thu, Dec 22 | 8:30 pm | 5 - 4 |
final | | | NORTH | Huntsville
2 | Stayner
10 | Thu, Dec 22 | 8:10 pm | 2 - 10 |
final | | | EAST TOD | Napanee
2 | Picton
3 | Thu, Dec 22 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
| Port Hope
| Thu, Dec 22 | 7:30 pm | | postponed | | | SOUTH | Hagersville
4 | Niagara
1 | Thu, Dec 22 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
1 | Ayr
6 | Thu, Dec 22 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | WEST | Dresden
6 | Petrolia
8 | Thu, Dec 22 | 7:30 pm | 6 - 8 |
final | | | EAST | Little Britain
1 | Clarington
4 | Thu, Dec 22 | 7:20 pm | 1 - 4 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Dundas
3 | Thu, Dec 22 | 7:20 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Wheatley
2 | Blenheim
5 | Thu, Dec 22 | 7:15 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
3 | Kincardine
7 | Wed, Dec 21 | 8:30 pm | 3 - 7 |
final | | | SOUTH | Dunnville
4 | Glanbrook
6 | Wed, Dec 21 | 7:30 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Wallaceburg
0 | Wed, Dec 21 | 7:30 pm | 4 - 0 |
final | | | EAST | North Kawartha
2 | Lakefield
6 | Tue, Dec 20 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
4 | Campbellford
1 | Tue, Dec 20 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST | Amherstburg
2 | Essex
3 | Tue, Dec 20 | 7:00 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Mooretown
1 | Wheatley
3 | Mon, Dec 19 | 7:00 pm | 1 - 3 |
final | | | EAST | North Kawartha
4 | Little Britain
7 | Sun, Dec 18 | 8:00 pm | 4 - 7 | final | | | WEST YECK | Exeter
5 | Lambeth
4 | Sun, Dec 18 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Gananoque
1 | Amherstview
9 | Sun, Dec 18 | 7:30 pm | 1 - 9 |
final | | | SOUTH | Hagersville
10 | Simcoe
4 | Sun, Dec 18 | 7:30 pm | 10 - 4 |
final | | | WEST | Essex
7 | Blenheim
2 | Sun, Dec 18 | 7:00 pm | 7 - 2 |
final | | | WEST | Wheatley
2 | Amherstburg
3 | Sun, Dec 18 | 7:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH | Midland
2 | Caledon
5 | Sun, Dec 18 | 6:30 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Huntsville
1 | Alliston
10 | Sun, Dec 18 | 6:30 pm | 1 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
2 | Paris
11 | Sun, Dec 18 | 4:30 pm | 2 - 11 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
2 | Kincardine
3 | Sun, Dec 18 | 3:30 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
10 | North Middlesex
3 | Sun, Dec 18 | 2:30 pm | 10 - 3 |
final | | | EAST | Uxbridge
2 | Port Perry
5 | Sun, Dec 18 | 2:25 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
2 | Mount Forest
3 | Sun, Dec 18 | 2:00 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
3 | Wellesley
2 | Sun, Dec 18 | 2:00 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
17 | Delhi
1 | Sun, Dec 18 | 2:00 pm | 17 - 1 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
1 | Port Dover
5 | Sun, Dec 18 | 2:00 pm | 1 - 5 | final | | | WEST YECK | Lambeth
9 | Lucan
2 | Sat, Dec 17 | 7:45 pm | 9 - 2 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
3 | Dorchester
7 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | SOUTH | Grimsby
2 | Hagersville
1 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 2 - 1 OT |
final | | | NORTH | Penetang
2 | Orillia
8 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 2 - 8 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
6 | Burford
2 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Wellesley
3 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
9 | Paris
3 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 9 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
0 | New Hamburg
5 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Little Britain
11 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 4 - 11 | final | | | NORTH POLL | Hanover
7 | Kincardine
3 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
5 | Mooretown
6 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 5 - 6 |
final | | | EAST TOD | Napanee
2 | Port Hope
7 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | North Middlesex
5 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
1 | Aylmer
2 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | WEST | Petrolia
1 | Amherstburg
9 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 1 - 9 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
4 | Mitchell
3 | Sat, Dec 17 | 7:00 pm | 4 - 3 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
3 | Gananoque
5 | Sat, Dec 17 | 3:30 pm | 3 - 5 |
final | | | NORTH | Stayner
8 | Huntsville
3 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 8 - 3 |
final | | | NORTH | Caledon
2 | Midland
4 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 2 - 4 |
final | | | NORTH | Schomberg
5 | Penetang
6 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 5 - 6 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Exeter
4 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | EAST | Little Britain
4 | Uxbridge
3 | Fri, Dec 16 | 7:45 pm | 4 - 3 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
11 | Campbellford
0 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 11 - 0 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
3 | Thamesford
2 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | WEST YECK | Lambeth
| Port Stanley
| Fri, Dec 16 | 7:30 pm | | postponed | | | WEST YECK | Lucan
3 | Dorchester
10 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 3 - 10 |
final | | | WEST | Amherstburg
5 | Dresden
2 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
8 | Tavistock
5 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 8 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
6 | New Hamburg
9 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 6 - 9 |
final | | | NORTH | Orillia
2 | Alliston
8 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 2 - 8 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Dunnville
1 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH | Port Dover
3 | Grimsby
5 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Lakeshore
15 | Fri, Dec 16 | 7:00 pm | 1 - 15 |
final | | | WEST | Essex
6 | Petrolia
1 | Thu, Dec 15 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Niagara
7 | Thu, Dec 15 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Picton
14 | Thu, Dec 15 | 7:30 pm | 2 - 14 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
| Ayr
| Thu, Dec 15 | 7:30 pm | | postponed | | | EAST | Lakefield
6 | Clarington
4 | Thu, Dec 15 | 7:20 pm | 6 - 4 |
final | | | SOUTH | Dunnville
6 | Dundas
4 | Thu, Dec 15 | 7:20 pm | 6 - 4 |
final | | | WEST | Amherstburg
10 | Wallaceburg
3 | Wed, Dec 14 | 7:30 pm | 10 - 3 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Glanbrook
8 | Wed, Dec 14 | 7:30 pm | 3 - 8 |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Hagersville
6 | Tue, Dec 13 | 8:30 pm | 4 - 6 |
final | | | EAST | Uxbridge
3 | Lakefield
4 | Tue, Dec 13 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Lakeshore
4 | Essex
3 | Tue, Dec 13 | 7:00 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
7 | Lucan
4 | Mon, Dec 12 | 7:45 pm | 7 - 4 |
final | | | WEST | Dresden
5 | Wheatley
3 | Mon, Dec 12 | 7:00 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Clarington
5 | Little Britain
3 | Sun, Dec 11 | 8:00 pm | 5 - 3 | final | | | WEST YECK | Thamesford
9 | Mt.Brydges
2 | Sun, Dec 11 | 7:30 pm | 9 - 2 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
| Lambeth
| Sun, Dec 11 | 7:30 pm | | postponed | | | EAST TOD | Campbellford
| Amherstview
| Sun, Dec 11 | 7:30 pm | | postponed | | | SOUTH | Grimsby
8 | Simcoe
1 | Sun, Dec 11 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | WEST | Petrolia
| Amherstburg
| Sun, Dec 11 | 7:00 pm | | postponed | | | EAST TOD | Port Hope
6 | Gananoque
0 | Sun, Dec 11 | 7:00 pm | 6 - 0 |
final | | | WEST | Wheatley
| Blenheim
| Sun, Dec 11 | 7:00 pm | | postponed | | | NORTH | Alliston
3 | Caledon
2 | Sun, Dec 11 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | EAST | Lakefield
8 | Georgina
3 | Sun, Dec 11 | 3:30 pm | 8 - 3 |
final | | | NORTH | Schomberg
2 | Midland
3 | Sun, Dec 11 | 2:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Niagara
2 | Port Dover
5 | Sun, Dec 11 | 2:00 pm | 2 - 5 | final | | | NORTH POLL | Walkerton
5 | Hanover
1 | Sun, Dec 11 | 2:00 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
2 | Wellesley
3 | Sun, Dec 11 | 2:00 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Dundas
3 | Dunnville
0 | Sat, Dec 10 | 8:30 pm | 3 - 0 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
6 | North Middlesex
3 | Sat, Dec 10 | 8:00 pm | 6 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
2 | Mount Forest
6 | Sat, Dec 10 | 8:00 pm | 2 - 6 |
final | | | NORTH | Midland
5 | Penetang
1 | Sat, Dec 10 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
8 | Delhi
0 | Sat, Dec 10 | 8:00 pm | 8 - 0 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
2 | Dorchester
10 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 2 - 10 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Port Hope
5 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Exeter
9 | Mt.Brydges
1 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 9 - 1 |
final | | | WEST YECK | Lucan
6 | Aylmer
3 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
3 | Hagersville
4 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH | Simcoe
1 | Port Dover
3 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | NORTH | Stayner
11 | Orillia
0 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 11 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
1 | Paris
5 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
16 | Burford
3 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 16 - 3 |
final | | | EAST | Port Perry
5 | Little Britain
3 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 5 - 3 | final | | | NORTH POLL | Kincardine
4 | Goderich
4 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | WEST | Lakeshore
2 | Mooretown
2 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | EAST | Uxbridge
4 | North Kawartha
1 | Sat, Dec 10 | 7:25 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
2 | New Hamburg
3 | Fri, Dec 09 | 8:30 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
1 | Mitchell
4 | Fri, Dec 09 | 8:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
3 | Walkerton
6 | Fri, Dec 09 | 8:20 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
3 | Mt.Brydges
8 | Fri, Dec 09 | 8:15 pm | 3 - 8 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
5 | Exeter
2 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
1 | Wingham
2 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
6 | Norwich
4 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH | Schomberg
6 | Huntsville
3 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 6 - 3 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Penetang
6 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Alliston
12 | Midland
3 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 12 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
4 | Woodstock
5 | Fri, Dec 09 | 7:45 pm | 4 - 5 |
final | | | EAST | Georgina
3 | Uxbridge
8 | Fri, Dec 09 | 7:45 pm | 3 - 8 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
3 | Napanee
4 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST | Essex
2 | Dresden
1 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 2 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
2 | Delhi
1 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 2 - 1 |
final | | | SOUTH | Niagara
2 | Dunnville
3 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
3 | Grimsby
5 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST TOD | Picton
9 | Campbellford
3 | Fri, Dec 09 | 7:30 pm | 9 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
3 | Lakeshore
6 | Fri, Dec 09 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Caledon
6 | Schomberg
2 | Thu, Dec 08 | 8:30 pm | 6 - 2 |
final | | | SOUTH | Port Dover
5 | Niagara
3 | Thu, Dec 08 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
1 | Ayr
4 | Thu, Dec 08 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
5 | Picton
1 | Thu, Dec 08 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST | Essex
7 | Petrolia
1 | Thu, Dec 08 | 7:30 pm | 7 - 1 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Clarington
11 | Thu, Dec 08 | 7:20 pm | 3 - 11 |
final | | | SOUTH | Grimsby
6 | Dundas
3 | Thu, Dec 08 | 7:20 pm | 6 - 3 |
final | | | WEST | Mooretown
3 | Wallaceburg
2 | Wed, Dec 07 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Dundas
2 | Glanbrook
3 | Wed, Dec 07 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
6 | Burford
5 | Tue, Dec 06 | 7:30 pm | 6 - 5 OT |
final | | | EAST | Port Perry
2 | Lakefield
3 | Tue, Dec 06 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
0 | Essex
4 | Tue, Dec 06 | 7:00 pm | 0 - 4 |
final | | | WEST | Amherstburg
6 | Wheatley
3 | Mon, Dec 05 | 7:00 pm | 6 - 3 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Lambeth
6 | Sun, Dec 04 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST TOD | Picton
5 | Amherstview
3 | Sun, Dec 04 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Uxbridge
8 | Little Britain
6 | Sun, Dec 04 | 7:30 pm | 8 - 6 | final | | | SOUTH | Niagara
7 | Simcoe
4 | Sun, Dec 04 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
2 | Mitchell
1 | Sun, Dec 04 | 7:00 pm | 2 - 1 OT |
final | | | EAST TOD | Napanee
7 | Gananoque
4 | Sun, Dec 04 | 7:00 pm | 7 - 4 |
final | | | WEST | Amherstburg
5 | Blenheim
2 | Sun, Dec 04 | 7:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH | Schomberg
4 | Caledon
3 | Sun, Dec 04 | 6:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH | Midland
2 | Orillia
5 | Sun, Dec 04 | 4:30 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Penetang
5 | Huntsville
3 | Sun, Dec 04 | 2:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
3 | Port Perry
10 | Sun, Dec 04 | 2:25 pm | 3 - 10 |
final | | | SOUTH | Dunnville
3 | Port Dover
5 | Sun, Dec 04 | 2:00 pm | 3 - 5 | final | | | NORTH | Alliston
2 | Stayner
3 | Sun, Dec 04 | 1:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | WEST YECK | Exeter
6 | Port Stanley
2 | Sun, Dec 04 | 12:30 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
2 | Dorchester
7 | Sun, Dec 04 | 12:30 pm | 2 - 7 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
3 | Delhi
2 | Sat, Dec 03 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
3 | North Middlesex
4 | Sat, Dec 03 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
7 | Lucan
3 | Sat, Dec 03 | 7:45 pm | 7 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
2 | Woodstock
4 | Sat, Dec 03 | 7:45 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | Lakefield
7 | Little Britain
3 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 7 - 3 | final | | | WEST YECK | Exeter
4 | Aylmer
5 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
8 | Campbellford
1 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Mooretown
4 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
6 | Goderich
5 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 6 - 5 |
final | | | SOUTH | Port Dover
3 | Hagersville
1 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 3 - 1 |
final | | | NORTH | Caledon
4 | Orillia
5 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | Paris
6 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 5 - 6 |
final | | | EAST | Port Perry
5 | North Kawartha
6 | Sat, Dec 03 | 7:25 pm | 5 - 6 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
6 | Port Stanley
5 | Sat, Dec 03 | 7:00 pm | 6 - 5 OT |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
7 | Burford
2 | Sat, Dec 03 | 3:30 pm | 7 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
7 | Hanover
1 | Sat, Dec 03 | 2:00 pm | 7 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
5 | Kincardine
2 | Sat, Dec 03 | 2:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
4 | Mount Forest
6 | Fri, Dec 02 | 8:30 pm | 4 - 6 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
2 | Walkerton
3 | Fri, Dec 02 | 8:20 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
7 | Mt.Brydges
4 | Fri, Dec 02 | 8:15 pm | 7 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
1 | Exeter
8 | Fri, Dec 02 | 8:00 pm | 1 - 8 |
final | | | NORTH | Huntsville
3 | Penetang
8 | Fri, Dec 02 | 8:00 pm | 3 - 8 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
4 | Norwich
2 | Fri, Dec 02 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
5 | Woodstock
6 | Fri, Dec 02 | 7:45 pm | 5 - 6 OT |
final | | | EAST | North Kawartha
5 | Uxbridge
2 | Fri, Dec 02 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
1 | New Hamburg
4 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST | Little Britain
3 | Georgina
2 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Lakeshore
4 | Dresden
1 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Grimsby
8 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 3 - 8 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
1 | Napanee
8 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
2 | Dorchester
5 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH | Hagersville
6 | Dunnville
4 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Tavistock
6 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | NORTH | Midland
2 | Alliston
9 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | WEST | Essex
5 | Mooretown
4 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 5 - 4 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Schomberg
2 | Thu, Dec 01 | 8:30 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH | Orillia
4 | Stayner
11 | Thu, Dec 01 | 8:10 pm | 4 - 11 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
3 | Niagara
2 | Thu, Dec 01 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
1 | Ayr
8 | Thu, Dec 01 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Picton
3 | Thu, Dec 01 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Wheatley
5 | Petrolia
3 | Thu, Dec 01 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
2 | Clarington
11 | Thu, Dec 01 | 7:20 pm | 2 - 11 |
final | | | SOUTH | Port Dover
3 | Dundas
5 | Thu, Dec 01 | 7:20 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Dresden
5 | Lakeshore
9 | Thu, Dec 01 | 7:00 pm | 5 - 9 |
final | | | WEST | Essex
4 | Wallaceburg
1 | Wed, Nov 30 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH | Port Dover
2 | Glanbrook
5 | Wed, Nov 30 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | Clarington
6 | Lakefield
1 | Tue, Nov 29 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | EAST TOD | Picton
5 | Gananoque
3 | Tue, Nov 29 | 7:20 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Lakeshore
4 | Essex
5 | Tue, Nov 29 | 7:00 pm | 4 - 5 |
final | | | WEST | Mooretown
2 | Wheatley
1 | Mon, Nov 28 | 7:00 pm | 2 - 1 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
1 | Lambeth
4 | Sun, Nov 27 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST | Wheatley
5 | Petrolia
4 | Sun, Nov 27 | 7:30 pm | 5 - 4 |
final | | | SOUTH | Dunnville
6 | Simcoe
1 | Sun, Nov 27 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST | Lakeshore
3 | Amherstburg
4 | Sun, Nov 27 | 7:00 pm | 3 - 4 |
final | | | EAST TOD | Picton
1 | Gananoque
2 | Sun, Nov 27 | 7:00 pm | 1 - 2 OT |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Caledon
1 | Sun, Nov 27 | 6:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Paris
5 | Sun, Nov 27 | 4:30 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Midland
2 | Huntsville
6 | Sun, Nov 27 | 2:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Port Perry
11 | Sun, Nov 27 | 2:25 pm | 3 - 11 |
final | | | SOUTH | Hagersville
3 | Port Dover
5 | Sun, Nov 27 | 2:00 pm | 3 - 5 | final | | | SOUTH DOH | Burford
1 | Wellesley
8 | Sun, Nov 27 | 2:00 pm | 1 - 8 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | North Middlesex
2 | Sat, Nov 26 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
11 | Delhi
3 | Sat, Nov 26 | 8:00 pm | 11 - 3 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
3 | Lucan
5 | Sat, Nov 26 | 7:45 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | North Kawartha
6 | Little Britain
5 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 6 - 5 | final | | | EAST | Port Perry
2 | Lakefield
6 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
1 | Kincardine
4 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
7 | Goderich
2 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | EAST TOD | Picton
2 | Port Hope
5 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
8 | Amherstview
5 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 8 - 5 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
9 | Thamesford
5 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 9 - 5 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
1 | Exeter
2 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
4 | Burford
2 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH | Penetang
7 | Orillia
4 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
1 | Paris
5 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
5 | Wellesley
4 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 5 - 4 |
final | | | WEST | Wallaceburg
4 | Blenheim
10 | Sat, Nov 26 | 6:15 pm | 4 - 10 |
final | | | NORTH | Stayner
7 | Caledon
1 | Fri, Nov 25 | 8:30 pm | 7 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
3 | Mount Forest
8 | Fri, Nov 25 | 8:30 pm | 3 - 8 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
1 | Walkerton
5 | Fri, Nov 25 | 8:20 pm | 1 - 5 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
3 | Mt.Brydges
1 | Fri, Nov 25 | 8:15 pm | 3 - 1 |
final | | | NORTH | Orillia
2 | Huntsville
5 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Midland
3 | Penetang
2 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
7 | Norwich
3 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 7 - 3 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
2 | Exeter
5 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
4 | Wingham
2 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
5 | Woodstock
3 | Fri, Nov 25 | 7:45 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Little Britain
3 | Uxbridge
2 | Fri, Nov 25 | 7:45 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
6 | Thamesford
3 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
4 | Napanee
3 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
2 | New Hamburg
5 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
0 | Tavistock
9 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 0 - 9 |
final | | | NORTH | Schomberg
1 | Alliston
5 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Dunnville
1 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST YECK | Lucan
| Port Stanley
| Fri, Nov 25 | 7:30 pm | | postponed | | | WEST | Dresden
4 | Lakeshore
5 | Fri, Nov 25 | 7:00 pm | 4 - 5 |
final | | | NORTH | Huntsville
5 | Schomberg
6 | Thu, Nov 24 | 8:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | NORTH | Caledon
1 | Stayner
4 | Thu, Nov 24 | 8:10 pm | 1 - 4 |
final | | | SOUTH | Dunnville
8 | Niagara
3 | Thu, Nov 24 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Ayr
11 | Thu, Nov 24 | 7:30 pm | 3 - 11 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
1 | Picton
5 | Thu, Nov 24 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | WEST | Essex
4 | Petrolia
2 | Thu, Nov 24 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST | Uxbridge
0 | Clarington
1 | Thu, Nov 24 | 7:20 pm | 0 - 1 |
final | | | SOUTH | Hagersville
4 | Dundas
5 | Thu, Nov 24 | 7:20 pm | 4 - 5 |
final | | | WEST | Mooretown
2 | Blenheim
4 | Thu, Nov 24 | 7:00 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST | Petrolia
| Wheatley
| Wed, Nov 23 | 7:30 pm | | postponed | | | WEST | Lakeshore
8 | Wallaceburg
1 | Wed, Nov 23 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Glanbrook
3 | Wed, Nov 23 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
1 | Essex
9 | Tue, Nov 22 | 7:00 pm | 1 - 9 |
final | | | WEST | Essex
6 | Wheatley
1 | Mon, Nov 21 | 7:00 pm | 6 - 1 |
final | | | EAST | Lakefield
1 | Little Britain
4 | Sun, Nov 20 | 8:00 pm | 1 - 4 | final | | | SOUTH | Port Dover
7 | Simcoe
3 | Sun, Nov 20 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
4 | Lambeth
8 | Sun, Nov 20 | 7:30 pm | 4 - 8 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
2 | Mt.Brydges
3 | Sun, Nov 20 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | EAST TOD | Port Hope
| Amherstview
| Sun, Nov 20 | 7:30 pm | | postponed | | | SOUTH DOH | Paris
6 | Burford
1 | Sun, Nov 20 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST | Dresden
| Blenheim
| Sun, Nov 20 | 7:00 pm | | postponed | | | WEST | Mooretown
3 | Amherstburg
6 | Sun, Nov 20 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Penetang
2 | Caledon
2 | Sun, Nov 20 | 6:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | EAST | North Kawartha
8 | Georgina
2 | Sun, Nov 20 | 3:30 pm | 8 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
5 | Goderich
2 | Sun, Nov 20 | 2:30 pm | 5 - 2 |
final | | | EAST | Clarington
4 | Port Perry
2 | Sun, Nov 20 | 2:25 pm | 4 - 2 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Lucan
3 | Sun, Nov 20 | 1:45 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
3 | Mount Forest
0 | Sat, Nov 19 | 8:00 pm | 3 - 0 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
4 | Hanover
3 | Sat, Nov 19 | 8:00 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
8 | Lucan
5 | Sat, Nov 19 | 7:45 pm | 8 - 5 |
final | | | WEST | Petrolia
1 | Mooretown
4 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST TOD | Napanee
3 | Port Hope
4 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Amherstview
4 | Campbellford
1 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
1 | Dorchester
7 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 1 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
1 | Kincardine
4 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Paris
3 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 3 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
0 | Wellesley
6 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | EAST | Georgina
3 | Little Britain
6 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 3 - 6 | final | | | SOUTH DOH | Ayr
2 | Tavistock
5 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
4 | New Hamburg
5 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | SOUTH | Simcoe
0 | Hagersville
6 | Sat, Nov 19 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | NORTH | Schomberg
4 | Stayner
6 | Sat, Nov 19 | 7:10 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Port Stanley
3 | Sat, Nov 19 | 7:00 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Wheatley
5 | Sat, Nov 19 | 7:00 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Caledon
5 | Orillia
4 | Sat, Nov 19 | 6:30 pm | 5 - 4 |
final | | | NORTH | Huntsville
1 | Alliston
7 | Sat, Nov 19 | 3:30 pm | 1 - 7 |
final | | | EAST | Clarington
0 | North Kawartha
3 | Sat, Nov 19 | 2:25 pm | 0 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
0 | Mitchell
4 | Fri, Nov 18 | 8:30 pm | 0 - 4 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
3 | Mt.Brydges
6 | Fri, Nov 18 | 8:15 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
0 | Exeter
6 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 0 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
1 | Norwich
9 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 1 - 9 |
final | | | NORTH | Orillia
7 | Midland
4 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 7 - 4 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Huntsville
6 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | EAST | Lakefield
3 | Uxbridge
3 | Fri, Nov 18 | 7:45 pm | 3 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
8 | Woodstock
6 | Fri, Nov 18 | 7:45 pm | 8 - 6 |
final | | | WEST YECK | Lucan
3 | Dorchester
7 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
5 | Napanee
6 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Dresden
5 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
6 | Delhi
0 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 6 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
4 | New Hamburg
3 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Alliston
4 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH | Port Dover
8 | Dunnville
3 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Grimsby
4 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | WEST | Amherstburg
6 | Lakeshore
2 | Fri, Nov 18 | 7:00 pm | 6 - 2 |
final | | | NORTH | Midland
5 | Schomberg
3 | Thu, Nov 17 | 8:30 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH | Orillia
1 | Stayner
8 | Thu, Nov 17 | 8:10 pm | 1 - 8 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Niagara
3 | Thu, Nov 17 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
3 | Ayr
6 | Thu, Nov 17 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Picton
5 | Thu, Nov 17 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Amherstburg
7 | Petrolia
3 | Thu, Nov 17 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | EAST | Port Perry
4 | Clarington
5 | Thu, Nov 17 | 7:20 pm | 4 - 5 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
7 | Dundas
7 | Thu, Nov 17 | 7:20 pm | 7 - 7 OT |
final | | | WEST | Wheatley
8 | Wallaceburg
6 | Wed, Nov 16 | 7:30 pm | 8 - 6 |
final | | | SOUTH | Dundas
3 | Glanbrook
2 | Wed, Nov 16 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Dunnville
6 | Hagersville
3 | Tue, Nov 15 | 8:30 pm | 6 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
3 | Lakefield
8 | Tue, Nov 15 | 7:30 pm | 3 - 8 |
final | | | WEST | Mooretown
1 | Essex
3 | Tue, Nov 15 | 7:00 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Wheatley
6 | Mon, Nov 14 | 7:00 pm | 4 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | Burford
1 | Sun, Nov 13 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
4 | Lambeth
2 | Sun, Nov 13 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST TOD | Napanee
6 | Amherstview
1 | Sun, Nov 13 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH | Grimsby
10 | Simcoe
3 | Sun, Nov 13 | 7:30 pm | 10 - 3 |
final | | | WEST | Lakeshore
7 | Blenheim
4 | Sun, Nov 13 | 7:00 pm | 7 - 4 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Gananoque
7 | Sun, Nov 13 | 7:00 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST | Dresden
2 | Amherstburg
3 | Sun, Nov 13 | 7:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH | Orillia
3 | Caledon
2 | Sun, Nov 13 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Huntsville
4 | Sun, Nov 13 | 2:30 pm | 5 - 4 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
8 | North Middlesex
2 | Sun, Nov 13 | 2:30 pm | 8 - 2 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
2 | Exeter
1 | Sun, Nov 13 | 2:30 pm | 2 - 1 |
final | | | EAST | Uxbridge
1 | Port Perry
4 | Sun, Nov 13 | 2:25 pm | 1 - 4 |
final | | | SOUTH | Dunnville
9 | Port Dover
5 | Sun, Nov 13 | 2:00 pm | 9 - 5 | final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
10 | Delhi
2 | Sat, Nov 12 | 8:00 pm | 10 - 2 |
final | | | NORTH | Midland
5 | Penetang
2 | Sat, Nov 12 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
1 | Mount Forest
3 | Sat, Nov 12 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
5 | North Middlesex
2 | Sat, Nov 12 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Lucan
0 | Sat, Nov 12 | 7:45 pm | 3 - 0 |
final | | | EAST | Clarington
4 | Little Britain
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 4 - 3 OT | final | | | NORTH POLL | Walkerton
8 | Goderich
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
3 | Kincardine
2 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Blenheim
3 | Amherstburg
2 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Wheatley
5 | Mooretown
4 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 5 - 4 |
final | | | EAST TOD | Picton
2 | Port Hope
9 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
7 | Campbellford
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
2 | Aylmer
5 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
1 | Paris
5 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
6 | Wellesley
2 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
11 | Burford
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 11 - 3 |
final | | | NORTH | Stayner
4 | Schomberg
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
4 | Port Dover
5 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 4 - 5 OT | final | | | SOUTH | Niagara
6 | Hagersville
4 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | EAST | Port Perry
4 | North Kawartha
3 | Sat, Nov 12 | 7:25 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
5 | Walkerton
6 | Fri, Nov 11 | 8:20 pm | 5 - 6 OT |
final | | | WEST YECK | Dorchester
6 | Mt.Brydges
4 | Fri, Nov 11 | 8:15 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
6 | Wingham
7 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 6 - 7 OT |
final | | | NORTH | Stayner
5 | Midland
1 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
3 | Hanover
4 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
5 | Exeter
2 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH | Huntsville
7 | Penetang
3 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 7 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Uxbridge
3 | Fri, Nov 11 | 7:45 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | Woodstock
5 | Fri, Nov 11 | 7:45 pm | 5 - 5 OT |
final | | | WEST YECK | Lambeth
7 | Thamesford
4 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | WEST | Petrolia
2 | Dresden
6 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
4 | Delhi
2 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
2 | New Hamburg
3 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Burford
5 | Tavistock
10 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 5 - 10 |
final | | | NORTH | Schomberg
4 | Alliston
3 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH | Dundas
7 | Dunnville
2 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
2 | Grimsby
7 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST | Mooretown
4 | Lakeshore
5 | Fri, Nov 11 | 7:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | NORTH | Orillia
3 | Schomberg
5 | Thu, Nov 10 | 8:30 pm | 3 - 5 |
final | | | NORTH | Huntsville
5 | Stayner
8 | Thu, Nov 10 | 8:10 pm | 5 - 8 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
5 | Picton
3 | Thu, Nov 10 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Niagara
5 | Thu, Nov 10 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
2 | Ayr
10 | Thu, Nov 10 | 7:30 pm | 2 - 10 |
final | | | WEST | Lakeshore
7 | Petrolia
2 | Thu, Nov 10 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | EAST | Lakefield
4 | Clarington
2 | Thu, Nov 10 | 7:20 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH | Grimsby
7 | Dundas
2 | Thu, Nov 10 | 7:20 pm | 7 - 2 |
final | | | WEST | Mooretown
5 | Wallaceburg
1 | Wed, Nov 09 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH | Hagersville
3 | Glanbrook
5 | Wed, Nov 09 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | North Kawartha
4 | Lakefield
5 | Tue, Nov 08 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | EAST TOD | Amherstview
0 | Napanee
8 | Tue, Nov 08 | 7:30 pm | 0 - 8 |
final | | | WEST | Dresden
3 | Essex
5 | Tue, Nov 08 | 7:00 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Wheatley
5 | Mon, Nov 07 | 7:00 pm | 6 - 5 |
final | | | SOUTH | Dundas
8 | Simcoe
1 | Sun, Nov 06 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | EAST TOD | Picton
3 | Amherstview
5 | Sun, Nov 06 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Wheatley
7 | Wallaceburg
4 | Sun, Nov 06 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
2 | Aylmer
4 | Sun, Nov 06 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
3 | Lambeth
2 | Sun, Nov 06 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Petrolia
2 | Blenheim
6 | Sun, Nov 06 | 7:00 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
8 | Gananoque
1 | Sun, Nov 06 | 7:00 pm | 8 - 1 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Alliston
4 | Sun, Nov 06 | 6:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | NORTH | Midland
0 | Caledon
4 | Sun, Nov 06 | 6:30 pm | 0 - 4 |
final | | | EAST | Uxbridge
4 | Georgina
2 | Sun, Nov 06 | 3:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST | Little Britain
3 | Port Perry
6 | Sun, Nov 06 | 2:25 pm | 3 - 6 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Port Dover
2 | Sun, Nov 06 | 2:00 pm | 4 - 2 | final | | | NORTH POLL | Walkerton
2 | Mount Forest
1 | Sat, Nov 05 | 8:00 pm | 2 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
2 | Hanover
1 | Sat, Nov 05 | 8:00 pm | 2 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
5 | Lucan
2 | Sat, Nov 05 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Burford
5 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
1 | Wellesley
6 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
2 | Norwich
3 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Dresden
6 | Mooretown
3 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
1 | Port Hope
8 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | EAST TOD | Picton
6 | Campbellford
4 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
2 | Dorchester
9 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
2 | Aylmer
5 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
1 | Paris
5 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Huntsville
3 | Orillia
5 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
2 | Hagersville
7 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | EAST | Port Perry
6 | Little Britain
1 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 6 - 1 | final | | | NORTH POLL | Goderich
1 | Mitchell
10 | Sat, Nov 05 | 7:00 pm | 1 - 10 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
3 | Port Stanley
5 | Sat, Nov 05 | 7:00 pm | 3 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
2 | Kincardine
4 | Fri, Nov 04 | 8:30 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
5 | North Middlesex
4 | Fri, Nov 04 | 8:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Hanover
0 | Walkerton
5 | Fri, Nov 04 | 8:20 pm | 0 - 5 |
final | | | NORTH | Orillia
6 | Midland
5 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 6 - 5 OT |
final | | | NORTH | Caledon
4 | Penetang
2 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
1 | Norwich
4 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
6 | Wingham
3 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 6 - 3 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
5 | Exeter
3 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH | Schomberg
7 | Huntsville
4 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 7 - 4 |
final | | | EAST | North Kawartha
4 | Uxbridge
2 | Fri, Nov 04 | 7:45 pm | 4 - 2 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
8 | Lambeth
2 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 8 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Thamesford
7 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Napanee
8 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 0 - 8 |
final | | | WEST | Essex
4 | Dresden
5 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | EAST | Port Perry
8 | Georgina
3 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
7 | Delhi
4 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
11 | New Hamburg
1 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Tavistock
2 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | NORTH | Stayner
7 | Alliston
8 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 7 - 8 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Dunnville
4 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | SOUTH | Port Dover
2 | Grimsby
7 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST | Wheatley
3 | Lakeshore
7 | Fri, Nov 04 | 7:00 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Schomberg
2 | Thu, Nov 03 | 8:30 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH | Penetang
0 | Stayner
9 | Thu, Nov 03 | 8:10 pm | 0 - 9 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
7 | Picton
4 | Thu, Nov 03 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
0 | Ayr
6 | Thu, Nov 03 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Niagara
3 | Thu, Nov 03 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Wallaceburg
4 | Petrolia
5 | Thu, Nov 03 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | SOUTH | Grimsby
3 | Dundas
0 | Thu, Nov 03 | 7:20 pm | 3 - 0 |
final | | | EAST | Uxbridge
4 | Clarington
6 | Thu, Nov 03 | 7:20 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST | Essex
8 | Wallaceburg
3 | Wed, Nov 02 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Glanbrook
11 | Wed, Nov 02 | 7:30 pm | 2 - 11 |
final | | | EAST | Clarington
1 | Lakefield
3 | Tue, Nov 01 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
7 | Essex
5 | Tue, Nov 01 | 7:00 pm | 7 - 5 |
final | | | WEST | Mooretown
3 | Wheatley
5 | Mon, Oct 31 | 7:00 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
6 | Lambeth
6 | Sun, Oct 30 | 7:30 pm | 6 - 6 OT |
final | | | SOUTH | Grimsby
6 | Simcoe
2 | Sun, Oct 30 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Amherstview
3 | Sun, Oct 30 | 7:30 pm | 0 - 3 |
final | | | WEST | Wallaceburg
0 | Amherstburg
5 | Sun, Oct 30 | 7:00 pm | 0 - 5 |
final | | | WEST | Essex
4 | Blenheim
2 | Sun, Oct 30 | 7:00 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST TOD | Napanee
0 | Gananoque
2 | Sun, Oct 30 | 7:00 pm | 0 - 2 |
final | | | NORTH | Penetang
1 | Alliston
7 | Sun, Oct 30 | 6:30 pm | 1 - 7 |
final | | | NORTH | Stayner
8 | Caledon
3 | Sun, Oct 30 | 6:30 pm | 8 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
3 | Wingham
1 | Sun, Oct 30 | 4:00 pm | 3 - 1 |
final | | | WEST | Lakeshore
9 | Dresden
3 | Sun, Oct 30 | 3:30 pm | 9 - 3 |
final | | | NORTH | Midland
4 | Huntsville
3 | Sun, Oct 30 | 2:30 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
4 | Kincardine
6 | Sun, Oct 30 | 2:30 pm | 4 - 6 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Port Perry
5 | Sun, Oct 30 | 2:25 pm | 4 - 5 OT |
final | | | EAST | Little Britain
2 | North Kawartha
6 | Sun, Oct 30 | 2:25 pm | 2 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
6 | Wellesley
1 | Sun, Oct 30 | 2:00 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Port Dover
4 | Sun, Oct 30 | 2:00 pm | 3 - 4 | final | | | WEST YECK | Dorchester
4 | North Middlesex
0 | Sat, Oct 29 | 8:00 pm | 4 - 0 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
5 | Mount Forest
4 | Sat, Oct 29 | 8:00 pm | 5 - 4 OT |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
10 | Delhi
2 | Sat, Oct 29 | 8:00 pm | 10 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
5 | Lucan
6 | Sat, Oct 29 | 7:45 pm | 5 - 6 OT |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Mooretown
2 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Port Hope
6 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST TOD | Napanee
7 | Campbellford
1 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 7 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
3 | Aylmer
4 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
3 | Goderich
6 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST | Clarington
6 | Little Britain
2 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 6 - 2 | final | | | SOUTH DOH | Woodstock
7 | Paris
3 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
3 | Wellesley
7 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 3 - 7 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
11 | Burford
1 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | NORTH | Schomberg
8 | Orillia
1 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
1 | Hagersville
5 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | EAST | Uxbridge
4 | North Kawartha
6 | Sat, Oct 29 | 7:25 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
3 | Port Stanley
7 | Sat, Oct 29 | 7:00 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
2 | Mitchell
3 | Sat, Oct 29 | 7:00 pm | 2 - 3 OT |
final | | | WEST YECK | Aylmer
4 | North Middlesex
1 | Fri, Oct 28 | 8:30 pm | 4 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
7 | Norwich
2 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 7 - 2 |
final | | | NORTH | Orillia
1 | Penetang
5 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 1 - 5 |
final | | | NORTH | Alliston
4 | Huntsville
0 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 4 - 0 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
6 | Wingham
2 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
1 | Exeter
0 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 1 - 0 |
final | | | EAST | Port Perry
5 | Uxbridge
3 | Fri, Oct 28 | 7:45 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
4 | Woodstock
6 | Fri, Oct 28 | 7:45 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST YECK | Lucan
4 | Thamesford
2 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST TOD | Picton
6 | Napanee
5 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 6 - 5 OT |
final | | | WEST | Amherstburg
6 | Dresden
5 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 6 - 5 |
final | | | EAST | North Kawartha
3 | Georgina
2 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
1 | New Hamburg
2 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
4 | Tavistock
3 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Dunnville
6 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
2 | Grimsby
6 | Fri, Oct 28 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Dundas
5 | Fri, Oct 28 | 7:20 pm | 3 - 5 |
final | | | WEST | Wallaceburg
4 | Lakeshore
11 | Fri, Oct 28 | 7:00 pm | 4 - 11 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Schomberg
3 | Thu, Oct 27 | 8:30 pm | 3 - 3 OT |
final | | | NORTH | Midland
2 | Stayner
5 | Thu, Oct 27 | 8:10 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH | Hagersville
3 | Niagara
1 | Thu, Oct 27 | 7:30 pm | 3 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
2 | Ayr
5 | Thu, Oct 27 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
1 | Picton
5 | Thu, Oct 27 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | WEST | Mooretown
5 | Petrolia
3 | Thu, Oct 27 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
2 | Clarington
8 | Thu, Oct 27 | 7:20 pm | 2 - 8 |
final | | | SOUTH | Port Dover
2 | Dundas
3 | Thu, Oct 27 | 7:20 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Wheatley
5 | Blenheim
3 | Thu, Oct 27 | 7:00 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
0 | Glanbrook
11 | Wed, Oct 26 | 7:30 pm | 0 - 11 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
5 | Thamesford
3 | Wed, Oct 26 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
5 | Wallaceburg
2 | Wed, Oct 26 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | EAST | Georgina
7 | Uxbridge
8 | Tue, Oct 25 | 7:45 pm | 7 - 8 OT |
final | | | EAST | Little Britain
2 | Lakefield
5 | Tue, Oct 25 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Wheatley
4 | Essex
6 | Tue, Oct 25 | 7:00 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST | Amherstburg
2 | Wheatley
5 | Mon, Oct 24 | 7:00 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
4 | Lambeth
3 | Sun, Oct 23 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
6 | Petrolia
5 | Sun, Oct 23 | 7:30 pm | 6 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
1 | Mitchell
3 | Sun, Oct 23 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH | Port Dover
5 | Simcoe
3 | Sun, Oct 23 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
6 | Amherstview
1 | Sun, Oct 23 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST | Dresden
1 | Blenheim
3 | Sun, Oct 23 | 7:00 pm | 1 - 3 |
final | | | NORTH | Midland
3 | Alliston
6 | Sun, Oct 23 | 6:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Huntsville
3 | Caledon
0 | Sun, Oct 23 | 6:30 pm | 3 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
2 | Paris
4 | Sun, Oct 23 | 4:30 pm | 2 - 4 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
2 | North Middlesex
1 | Sun, Oct 23 | 2:30 pm | 2 - 1 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
2 | Port Hope
5 | Sun, Oct 23 | 2:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | Lakefield
2 | Port Perry
5 | Sun, Oct 23 | 2:25 pm | 2 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
5 | Burford
3 | Sun, Oct 23 | 1:30 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH | Schomberg
2 | Stayner
9 | Sun, Oct 23 | 1:30 pm | 2 - 9 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
5 | Mount Forest
2 | Sat, Oct 22 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
1 | Hanover
5 | Sat, Oct 22 | 8:00 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
3 | Woodstock
6 | Sat, Oct 22 | 7:45 pm | 3 - 6 |
final | | | EAST TOD | Picton
9 | Campbellford
1 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 9 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
7 | Aylmer
0 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 7 - 0 |
final | | | WEST YECK | Exeter
3 | Thamesford
2 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Mt.Brydges
5 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | WEST | Essex
1 | Mooretown
4 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST | Port Perry
6 | Little Britain
2 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 6 - 2 | final | | | NORTH POLL | Mitchell
4 | Goderich
3 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
3 | Amherstburg
4 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
3 | Tavistock
2 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Simcoe
1 | Hagersville
2 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Orillia
3 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
5 | Wellesley
7 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 5 - 7 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Paris
5 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | Lakefield
3 | North Kawartha
4 | Sat, Oct 22 | 7:25 pm | 3 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lucan
1 | Port Stanley
6 | Sat, Oct 22 | 7:00 pm | 1 - 6 |
final | | | NORTH | Orillia
4 | Caledon
1 | Fri, Oct 21 | 8:30 pm | 4 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
5 | Walkerton
6 | Fri, Oct 21 | 8:20 pm | 5 - 6 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
2 | Gananoque
5 | Fri, Oct 21 | 8:15 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
2 | Mt.Brydges
3 | Fri, Oct 21 | 8:15 pm | 2 - 3 OT |
final | | | NORTH | Huntsville
3 | Midland
2 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | NORTH | Stayner
5 | Penetang
3 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
4 | Norwich
0 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 4 - 0 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
3 | Exeter
4 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
1 | Wingham
2 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 1 - 2 |
final | | | EAST | Little Britain
2 | Uxbridge
3 | Fri, Oct 21 | 7:45 pm | 2 - 3 OT |
final | | | EAST TOD | Port Hope
6 | Napanee
1 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST | Mooretown
3 | Dresden
2 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | EAST | Clarington
5 | Georgina
2 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
1 | New Hamburg
6 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | WEST YECK | Lucan
0 | Dorchester
5 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Dunnville
2 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Grimsby
3 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | Paris
5 | Delhi
1 | Fri, Oct 21 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST | Wheatley
0 | Lakeshore
4 | Fri, Oct 21 | 7:00 pm | 0 - 4 |
final | | | NORTH | Alliston
9 | Schomberg
4 | Thu, Oct 20 | 8:30 pm | 9 - 4 |
final | | | NORTH | Midland
1 | Stayner
12 | Thu, Oct 20 | 8:10 pm | 1 - 12 |
final | | | EAST TOD | Napanee
7 | Picton
0 | Thu, Oct 20 | 7:30 pm | 7 - 0 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
0 | Ayr
12 | Thu, Oct 20 | 7:30 pm | 0 - 12 |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Niagara
2 | Thu, Oct 20 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Petrolia
3 | Thu, Oct 20 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | EAST | Lakefield
4 | Clarington
0 | Thu, Oct 20 | 7:20 pm | 4 - 0 |
final | | | WEST | Lakeshore
5 | Mooretown
1 | Wed, Oct 19 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
3 | Glanbrook
12 | Wed, Oct 19 | 7:30 pm | 3 - 12 |
final | | | WEST | Amherstburg
6 | Wallaceburg
2 | Wed, Oct 19 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Lakefield
5 | Tue, Oct 18 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | WEST | Petrolia
0 | Essex
10 | Tue, Oct 18 | 7:00 pm | 0 - 10 |
final | | | WEST | Essex
4 | Wheatley
2 | Mon, Oct 17 | 7:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH | Dunnville
0 | Grimsby
5 | Sun, Oct 16 | 7:30 pm | 0 - 5 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
5 | Lambeth
4 | Sun, Oct 16 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Port Hope
8 | Amherstview
1 | Sun, Oct 16 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
6 | Simcoe
0 | Sun, Oct 16 | 7:30 pm | 6 - 0 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
8 | Mt.Brydges
7 | Sun, Oct 16 | 7:30 pm | 8 - 7 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
0 | Blenheim
10 | Sun, Oct 16 | 7:00 pm | 0 - 10 |
final | | | WEST | Dresden
5 | Amherstburg
4 | Sun, Oct 16 | 7:00 pm | 5 - 4 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
1 | Gananoque
11 | Sun, Oct 16 | 7:00 pm | 1 - 11 |
final | | | NORTH | Midland
3 | Caledon
2 | Sun, Oct 16 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | EAST | Uxbridge
4 | Port Perry
5 | Sun, Oct 16 | 2:25 pm | 4 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
3 | Walkerton
4 | Sun, Oct 16 | 2:20 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
4 | Norwich
5 | Sun, Oct 16 | 2:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | SOUTH | Hagersville
4 | Port Dover
5 | Sun, Oct 16 | 2:00 pm | 4 - 5 | final | | | SOUTH | Dundas
1 | Hagersville
6 | Sat, Oct 15 | 8:30 pm | 1 - 6 |
final | | | WEST YECK | Exeter
5 | North Middlesex
2 | Sat, Oct 15 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
2 | Mount Forest
2 | Sat, Oct 15 | 8:00 pm | 2 - 2 OT |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
6 | Delhi
1 | Sat, Oct 15 | 8:00 pm | 6 - 1 |
final | | | NORTH | Huntsville
6 | Penetang
4 | Sat, Oct 15 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
6 | Lucan
1 | Sat, Oct 15 | 7:45 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | Aylmer
5 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 4 - 5 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
9 | Campbellford
5 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 9 - 5 |
final | | | EAST TOD | Napanee
2 | Port Hope
3 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
1 | Mooretown
2 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
1 | Paris
6 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | EAST | Lakefield
6 | Little Britain
4 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 6 - 4 | final | | | NORTH POLL | Wingham
5 | Goderich
5 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 5 - 5 OT |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Wellesley
10 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 3 - 10 |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Orillia
2 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Simcoe
5 | Port Dover
2 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 5 - 2 | final | | | EAST | Georgina
2 | North Kawartha
7 | Sat, Oct 15 | 7:25 pm | 2 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
6 | Mitchell
2 | Sat, Oct 15 | 7:10 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
2 | Port Stanley
3 | Sat, Oct 15 | 7:00 pm | 2 - 3 OT |
final | | | NORTH POLL | Wingham
3 | Kincardine
4 | Fri, Oct 14 | 8:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
2 | Walkerton
5 | Fri, Oct 14 | 8:20 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
0 | Mt.Brydges
3 | Fri, Oct 14 | 8:15 pm | 0 - 3 |
final | | | NORTH | Stayner
5 | Huntsville
2 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Midland
4 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH | Orillia
3 | Penetang
7 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
2 | Hanover
6 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 2 - 6 |
final | | | WEST YECK | Lucan
1 | Exeter
2 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
2 | Norwich
7 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 2 - 7 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
3 | Woodstock
5 | Fri, Oct 14 | 7:45 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | Clarington
1 | Uxbridge
3 | Fri, Oct 14 | 7:45 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | New Hamburg
4 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Picton
5 | Napanee
2 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST | Essex
2 | Dresden
3 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | EAST | Little Britain
5 | Georgina
8 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 5 - 8 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
1 | Thamesford
5 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Tavistock
2 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | NORTH | Schomberg
2 | Alliston
9 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | SOUTH | Grimsby
5 | Dunnville
4 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Aylmer
1 | Dorchester
3 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Lakeshore
0 | Fri, Oct 14 | 7:00 pm | 4 - 0 |
final | | | NORTH | Midland
1 | Schomberg
3 | Thu, Oct 13 | 8:30 pm | 1 - 3 |
final | | | NORTH | Caledon
4 | Stayner
7 | Thu, Oct 13 | 8:10 pm | 4 - 7 |
final | | | SOUTH | Grimsby
1 | Niagara
5 | Thu, Oct 13 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
2 | Ayr
5 | Thu, Oct 13 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Picton
3 | Thu, Oct 13 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | WEST | Amherstburg
5 | Petrolia
0 | Thu, Oct 13 | 7:30 pm | 5 - 0 |
final | | | EAST | North Kawartha
1 | Clarington
2 | Thu, Oct 13 | 7:20 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH | Dunnville
5 | Dundas
4 | Thu, Oct 13 | 7:20 pm | 5 - 4 OT |
final | | | SOUTH | Niagara
2 | Glanbrook
10 | Wed, Oct 12 | 7:30 pm | 2 - 10 |
final | | | WEST | Petrolia
5 | Wallaceburg
2 | Wed, Oct 12 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST | Wheatley
3 | Dresden
5 | Wed, Oct 12 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | EAST | Uxbridge
1 | Lakefield
3 | Tue, Oct 11 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
1 | Essex
0 | Tue, Oct 11 | 7:00 pm | 1 - 0 |
final | | | WEST | Dresden
2 | Wheatley
7 | Mon, Oct 10 | 7:00 pm | 2 - 7 |
final | | | EAST | Port Perry
2 | Clarington
1 | Mon, Oct 10 | 1:50 pm | 2 - 1 |
final | | | WEST YECK | Exeter
1 | Lambeth
8 | Sun, Oct 09 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Simcoe
2 | Sun, Oct 09 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | WEST | Mooretown
0 | Amherstburg
7 | Sun, Oct 09 | 7:00 pm | 0 - 7 |
final | | | NORTH | Stayner
6 | Caledon
4 | Sun, Oct 09 | 6:30 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH | Schomberg
3 | Orillia
5 | Sun, Oct 09 | 3:50 pm | 3 - 5 |
final | | | NORTH | Penetang
5 | Huntsville
1 | Sun, Oct 09 | 2:30 pm | 5 - 1 |
final | | | EAST | Georgina
0 | Port Perry
11 | Sun, Oct 09 | 2:25 pm | 0 - 11 |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Port Dover
5 | Sun, Oct 09 | 2:00 pm | 4 - 5 OT | final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
5 | Burford
4 | Sun, Oct 09 | 1:30 pm | 5 - 4 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
10 | Port Stanley
2 | Sun, Oct 09 | 1:00 pm | 10 - 2 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
7 | North Middlesex
3 | Sat, Oct 08 | 8:00 pm | 7 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
1 | Mount Forest
3 | Sat, Oct 08 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
9 | Delhi
0 | Sat, Oct 08 | 8:00 pm | 9 - 0 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
3 | Lucan
4 | Sat, Oct 08 | 7:45 pm | 3 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
0 | Woodstock
3 | Sat, Oct 08 | 7:45 pm | 0 - 3 |
final | | | WEST YECK | Exeter
2 | Mt.Brydges
1 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 2 - 1 |
final | | | EAST TOD | Napanee
13 | Campbellford
2 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 13 - 2 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
2 | Port Hope
6 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST | Uxbridge
2 | Little Britain
5 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 2 - 5 | final | | | NORTH POLL | Kincardine
5 | Goderich
3 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Dresden
3 | Mooretown
3 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 3 - 3 OT |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
2 | Paris
6 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
5 | Wellesley
6 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 5 - 6 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Hagersville
2 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH | Midland
5 | Orillia
3 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Amherstburg
4 | Lakeshore
8 | Sat, Oct 08 | 7:00 pm | 4 - 8 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
4 | Mitchell
4 | Sat, Oct 08 | 7:00 pm | 4 - 4 OT |
final | | | EAST | Clarington
4 | North Kawartha
3 | Sat, Oct 08 | 2:25 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
3 | Kincardine
4 | Fri, Oct 07 | 8:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Goderich
2 | Walkerton
9 | Fri, Oct 07 | 8:20 pm | 2 - 9 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
3 | Mt.Brydges
4 | Fri, Oct 07 | 8:15 pm | 3 - 4 |
final | | | NORTH | Caledon
1 | Huntsville
3 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | NORTH | Alliston
6 | Penetang
5 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 6 - 5 |
final | | | NORTH | Schomberg
6 | Midland
4 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
4 | Wingham
1 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
3 | Exeter
2 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
7 | Norwich
2 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 7 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Woodstock
2 | Fri, Oct 07 | 7:45 pm | 3 - 2 |
final | | | EAST | North Kawartha
2 | Uxbridge
3 | Fri, Oct 07 | 7:45 pm | 2 - 3 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
0 | Napanee
6 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 0 - 6 |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Dresden
4 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST | Lakefield
6 | Georgina
3 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | New Hamburg
11 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 1 - 11 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
2 | Thamesford
3 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Simcoe
1 | Dunnville
5 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH | Niagara
1 | Grimsby
2 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 1 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
6 | Tavistock
3 | Fri, Oct 07 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | WEST | Mooretown
5 | Lakeshore
3 | Fri, Oct 07 | 7:00 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH | Orillia
1 | Schomberg
4 | Thu, Oct 06 | 8:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH | Alliston
5 | Stayner
1 | Thu, Oct 06 | 8:10 pm | 5 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
3 | Niagara
6 | Thu, Oct 06 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Ayr
12 | Thu, Oct 06 | 7:30 pm | 1 - 12 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
5 | Picton
3 | Thu, Oct 06 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | WEST | Blenheim
5 | Petrolia
3 | Thu, Oct 06 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST | Georgina
2 | Clarington
3 | Thu, Oct 06 | 7:20 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
5 | Dundas
2 | Thu, Oct 06 | 7:20 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Wallaceburg
3 | Wed, Oct 05 | 7:30 pm | 6 - 3 |
final | | | SOUTH | Port Dover
2 | Glanbrook
6 | Wed, Oct 05 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST | Port Perry
4 | Lakefield
3 | Tue, Oct 04 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Essex
5 | Tue, Oct 04 | 7:00 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Woodstock
5 | Tavistock
1 | Mon, Oct 03 | 8:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST | Petrolia
1 | Wheatley
8 | Mon, Oct 03 | 7:00 pm | 1 - 8 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
5 | Lambeth
3 | Sun, Oct 02 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | EAST TOD | Port Hope
7 | Amherstview
5 | Sun, Oct 02 | 7:30 pm | 7 - 5 |
final | | | SOUTH | Glanbrook
7 | Simcoe
1 | Sun, Oct 02 | 7:30 pm | 7 - 1 |
final | | | WEST | Dresden
3 | Amherstburg
4 | Sun, Oct 02 | 7:00 pm | 3 - 4 |
final | | | EAST TOD | Napanee
5 | Gananoque
2 | Sun, Oct 02 | 7:00 pm | 5 - 2 |
final | | | WEST | Mooretown
2 | Blenheim
3 | Sun, Oct 02 | 7:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
2 | Mitchell
6 | Sun, Oct 02 | 7:00 pm | 2 - 6 |
final | | | NORTH | Penetang
4 | Caledon
3 | Sun, Oct 02 | 6:30 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
10 | Goderich
4 | Sun, Oct 02 | 2:30 pm | 10 - 4 |
final | | | EAST | Lakefield
1 | Port Perry
4 | Sun, Oct 02 | 2:25 pm | 1 - 4 |
final | | | SOUTH | Niagara
7 | Port Dover
4 | Sun, Oct 02 | 2:00 pm | 7 - 4 | final | | | SOUTH DOH | Delhi
2 | Burford
3 | Sun, Oct 02 | 1:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
6 | Delhi
1 | Sat, Oct 01 | 8:00 pm | 6 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
3 | Hanover
4 | Sat, Oct 01 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
11 | Mount Forest
3 | Sat, Oct 01 | 8:00 pm | 11 - 3 |
final | | | WEST YECK | Exeter
4 | North Middlesex
2 | Sat, Oct 01 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
2 | Burford
5 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | EAST | Georgina
7 | Little Britain
6 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 7 - 6 OT | final | | | WEST | Wallaceburg
1 | Mooretown
4 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | EAST TOD | Picton
1 | Port Hope
8 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 1 - 8 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
5 | Campbellford
1 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
6 | Thamesford
1 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST YECK | Lucan
2 | Aylmer
4 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
2 | Paris
5 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Caledon
3 | Orillia
6 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Alliston
4 | Midland
2 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | SOUTH | Port Dover
1 | Hagersville
7 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 1 - 7 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
2 | Kincardine
3 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | EAST | Port Perry
4 | North Kawartha
2 | Sat, Oct 01 | 7:25 pm | 4 - 2 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
4 | Port Stanley
2 | Sat, Oct 01 | 7:00 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
2 | Walkerton
6 | Fri, Sep 30 | 8:20 pm | 2 - 6 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
0 | Mt.Brydges
4 | Fri, Sep 30 | 8:15 pm | 0 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
5 | Norwich
8 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 5 - 8 |
final | | | NORTH | Orillia
4 | Penetang
3 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 4 - 3 OT |
final | | | NORTH | Stayner
10 | Midland
2 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 10 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
4 | Wingham
4 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 4 - 4 OT |
final | | | WEST YECK | Thamesford
2 | Exeter
10 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 2 - 10 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
5 | Woodstock
2 | Fri, Sep 30 | 7:45 pm | 5 - 2 |
final | | | EAST | Lakefield
4 | Uxbridge
1 | Fri, Sep 30 | 7:45 pm | 4 - 1 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
2 | Dorchester
4 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
1 | Napanee
3 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 1 - 3 |
final | | | WEST | Petrolia
8 | Dresden
5 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 8 - 5 |
final | | | EAST | North Kawartha
9 | Georgina
2 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 9 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Tavistock
4 | New Hamburg
2 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | NORTH | Huntsville
0 | Alliston
9 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 0 - 9 |
final | | | SOUTH | Hagersville
2 | Dunnville
2 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Glanbrook
4 | Grimsby
4 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | SOUTH | Niagara
4 | Dundas
2 | Fri, Sep 30 | 7:20 pm | 4 - 2 |
final | | | WEST | Essex
2 | Lakeshore
1 | Fri, Sep 30 | 7:00 pm | 2 - 1 OT |
final | | | NORTH | Stayner
8 | Schomberg
2 | Thu, Sep 29 | 8:30 pm | 8 - 2 |
final | | | WEST | Dresden
4 | Petrolia
7 | Thu, Sep 29 | 7:30 pm | 4 - 7 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
0 | Picton
4 | Thu, Sep 29 | 7:30 pm | 0 - 4 |
final | | | SOUTH | Port Dover
7 | Niagara
5 | Thu, Sep 29 | 7:30 pm | 7 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
3 | Ayr
4 | Thu, Sep 29 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | EAST | Uxbridge
3 | Clarington
2 | Thu, Sep 29 | 7:20 pm | 3 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Simcoe
0 | Dundas
4 | Thu, Sep 29 | 7:20 pm | 0 - 4 |
final | | | WEST | Amherstburg
3 | Blenheim
6 | Thu, Sep 29 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST | Blenheim
2 | Wallaceburg
2 | Wed, Sep 28 | 7:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | SOUTH | Hagersville
2 | Glanbrook
3 | Wed, Sep 28 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Dunnville
2 | Simcoe
4 | Tue, Sep 27 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | EAST | Little Britain
1 | Lakefield
4 | Tue, Sep 27 | 7:30 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST | Mooretown
1 | Essex
1 | Tue, Sep 27 | 7:00 pm | 1 - 1 OT |
final | | | WEST | Dresden
4 | Wheatley
3 | Mon, Sep 26 | 7:00 pm | 4 - 3 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
11 | Mt.Brydges
4 | Sun, Sep 25 | 7:30 pm | 11 - 4 |
final | | | EAST TOD | Campbellford
1 | Napanee
11 | Sun, Sep 25 | 7:30 pm | 1 - 11 |
final | | | EAST TOD | Picton
2 | Amherstview
3 | Sun, Sep 25 | 7:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | SOUTH | Dundas
3 | Simcoe
2 | Sun, Sep 25 | 7:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | WEST YECK | Lucan
3 | Lambeth
13 | Sun, Sep 25 | 7:30 pm | 3 - 13 |
final | | | WEST | Essex
6 | Amherstburg
5 | Sun, Sep 25 | 7:00 pm | 6 - 5 OT |
final | | | EAST TOD | Port Hope
6 | Gananoque
1 | Sun, Sep 25 | 7:00 pm | 6 - 1 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Blenheim
2 | Sun, Sep 25 | 7:00 pm | 6 - 2 |
final | | | NORTH | Huntsville
5 | Caledon
3 | Sun, Sep 25 | 6:30 pm | 5 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
6 | Paris
4 | Sun, Sep 25 | 4:30 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
13 | Goderich
3 | Sun, Sep 25 | 2:30 pm | 13 - 3 |
final | | | EAST | Clarington
2 | Port Perry
3 | Sun, Sep 25 | 2:25 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH | Grimsby
4 | Port Dover
1 | Sun, Sep 25 | 2:00 pm | 4 - 1 | final | | | SOUTH DOH | Wellesley
9 | Burford
3 | Sun, Sep 25 | 1:30 pm | 9 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
1 | Tavistock
2 | Sun, Sep 25 | 1:30 pm | 1 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
2 | Mount Forest
0 | Sat, Sep 24 | 8:00 pm | 2 - 0 |
final | | | WEST YECK | Lambeth
7 | North Middlesex
2 | Sat, Sep 24 | 8:00 pm | 7 - 2 | final | | | WEST YECK | Exeter
2 | Lucan
1 | Sat, Sep 24 | 7:45 pm | 2 - 1 | final | | | SOUTH DOH | Woodstock
1 | New Hamburg
6 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 1 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
6 | Burford
2 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | NORTH | Penetang
3 | Midland
6 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | NORTH | Alliston
6 | Orillia
2 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | SOUTH | Niagara
3 | Hagersville
4 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
2 | Paris
3 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
5 | Aylmer
6 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 5 - 6 |
final | | | EAST TOD | Amherstview
6 | Campbellford
4 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | EAST | Georgina
4 | Lakefield
8 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 4 - 8 |
final | | | WEST | Blenheim
6 | Amherstburg
2 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | WEST | Petrolia
2 | Mooretown
1 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 2 - 1 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
2 | Port Hope
6 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST | Little Britain
1 | North Kawartha
2 | Sat, Sep 24 | 7:25 pm | 1 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Goderich
4 | Mitchell
6 | Sat, Sep 24 | 7:00 pm | 4 - 6 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | Port Stanley
5 | Sat, Sep 24 | 7:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | NORTH POLL | Goderich
0 | Walkerton
8 | Fri, Sep 23 | 8:20 pm | 0 - 8 |
final | | | WEST YECK | Aylmer
5 | Exeter
2 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
6 | Wingham
1 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 6 - 1 |
final | | | NORTH POLL | Mitchell
6 | Hanover
1 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 6 - 1 |
final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
5 | Norwich
3 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 5 - 3 |
final | | | NORTH | Stayner
8 | Penetang
1 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 8 - 1 |
final | | | NORTH | Orillia
3 | Midland
7 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 3 - 7 |
final | | | NORTH | Schomberg
2 | Huntsville
3 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
0 | Woodstock
9 | Fri, Sep 23 | 7:45 pm | 0 - 9 |
final | | | EAST | Port Perry
3 | Uxbridge
2 | Fri, Sep 23 | 7:45 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH | Hagersville
2 | Grimsby
5 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | WEST | Lakeshore
6 | Dresden
4 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | EAST | Lakefield
6 | North Kawartha
2 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | EAST | Clarington
5 | Georgina
0 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 5 - 0 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
1 | Dorchester
7 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 1 - 7 |
final | | | NORTH | Caledon
2 | Alliston
7 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | SOUTH | Port Dover
7 | Dunnville
2 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
3 | Thamesford
2 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 3 - 2 |
final | | | SOUTH DOH | Delhi
1 | Tavistock
7 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 1 - 7 |
final | | | NORTH | Huntsville
2 | Schomberg
1 | Thu, Sep 22 | 8:30 pm | 2 - 1 |
final | | | EAST TOD | Napanee
4 | Picton
3 | Thu, Sep 22 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | SOUTH | Dundas
4 | Niagara
6 | Thu, Sep 22 | 7:30 pm | 4 - 6 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
3 | Ayr
4 | Thu, Sep 22 | 7:30 pm | 3 - 4 OT |
final | | | WEST | Mooretown
8 | Petrolia
3 | Thu, Sep 22 | 7:30 pm | 8 - 3 |
final | | | EAST | Little Britain
2 | Clarington
7 | Thu, Sep 22 | 7:20 pm | 2 - 7 |
final | | | WEST | Dresden
8 | Wallaceburg
4 | Wed, Sep 21 | 7:30 pm | 8 - 4 |
final | | | SOUTH | Grimsby
5 | Glanbrook
2 | Wed, Sep 21 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Port Dover
4 | Simcoe
3 | Tue, Sep 20 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | WEST | Wheatley
3 | Essex
6 | Tue, Sep 20 | 7:00 pm | 3 - 6 |
final | | | WEST | Blenheim
4 | Wheatley
4 | Mon, Sep 19 | 7:00 pm | 4 - 4 OT |
final | | | EAST TOD | Napanee
5 | Amherstview
2 | Sun, Sep 18 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Hagersville
11 | Simcoe
1 | Sun, Sep 18 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | WEST YECK | Thamesford
5 | Lambeth
8 | Sun, Sep 18 | 7:30 pm | 5 - 8 | final | | | WEST | Petrolia
2 | Blenheim
6 | Sun, Sep 18 | 7:00 pm | 2 - 6 |
final | | | EAST TOD | Picton
2 | Gananoque
2 | Sun, Sep 18 | 7:00 pm | 2 - 2 OT |
final | | | NORTH POLL | Kincardine
1 | Mitchell
4 | Sun, Sep 18 | 7:00 pm | 1 - 4 |
final | | | WEST | Mooretown
1 | Amherstburg
2 | Sun, Sep 18 | 7:00 pm | 1 - 2 OT | final | | | NORTH | Midland
1 | Alliston
4 | Sun, Sep 18 | 6:30 pm | 1 - 4 |
final | | | NORTH | Schomberg
3 | Caledon
1 | Sun, Sep 18 | 6:30 pm | 3 - 1 |
final | | | EAST | Little Britain
5 | Georgina
4 | Sun, Sep 18 | 3:30 pm | 5 - 4 OT |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
5 | Goderich
1 | Sun, Sep 18 | 2:30 pm | 5 - 1 |
final | | | EAST | North Kawartha
4 | Port Perry
5 | Sun, Sep 18 | 2:25 pm | 4 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
11 | Delhi
2 | Sun, Sep 18 | 2:00 pm | 11 - 2 |
final | | | SOUTH | Dundas
0 | Port Dover
6 | Sun, Sep 18 | 2:00 pm | 0 - 6 | final | | | WEST YECK | Aylmer
10 | Lucan
2 | Sun, Sep 18 | 1:45 pm | 10 - 2 | final | | | SOUTH DOH | New Hamburg
3 | Ayr
11 | Sun, Sep 18 | 1:30 pm | 3 - 11 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Port Stanley
5 | Sun, Sep 18 | 1:00 pm | 4 - 5 | final | | | NORTH POLL | Mitchell
7 | Hanover
2 | Sat, Sep 17 | 8:00 pm | 7 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
2 | Mount Forest
2 | Sat, Sep 17 | 8:00 pm | 2 - 2 OT |
final | | | SOUTH DOH | Norwich
14 | Delhi
1 | Sat, Sep 17 | 8:00 pm | 14 - 1 |
final | | | WEST YECK | Dorchester
7 | Lucan
3 | Sat, Sep 17 | 7:45 pm | 7 - 3 | final | | | SOUTH DOH | Paris
10 | Burford
1 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 10 - 1 |
final | | | WEST YECK | North Middlesex
4 | Aylmer
5 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 4 - 5 | final | | | EAST TOD | Campbellford
1 | Port Hope
9 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 1 - 9 |
final | | | EAST TOD | Gananoque
6 | Amherstview
4 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | NORTH | Huntsville
4 | Orillia
5 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | SOUTH | Glanbrook
4 | Hagersville
2 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | EAST | Uxbridge
3 | North Kawartha
1 | Sat, Sep 17 | 7:25 pm | 3 - 1 |
final | | | WEST YECK | Mt.Brydges
4 | Port Stanley
3 | Sat, Sep 17 | 7:00 pm | 4 - 3 | final | | | NORTH POLL | Goderich
4 | Kincardine
3 | Fri, Sep 16 | 8:30 pm | 4 - 3 |
final | | | NORTH POLL | Mount Forest
3 | Walkerton
2 | Fri, Sep 16 | 8:20 pm | 3 - 2 OT |
final | | | WEST YECK | Lambeth
2 | Exeter
4 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 2 - 4 |
final | | | NORTH | Caledon
2 | Midland
3 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | NORTH | Orillia
1 | Huntsville
6 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 1 - 6 | final | | | NORTH | Schomberg
1 | Penetang
5 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Paris
6 | Norwich
5 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 6 - 5 OT |
final | | | NORTH POLL | Hanover
2 | Wingham
3 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | SOUTH DOH | Ayr
3 | Woodstock
1 | Fri, Sep 16 | 7:45 pm | 3 - 1 |
final | | | WEST YECK | Port Stanley
3 | Thamesford
8 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 3 - 8 |
final | | | WEST YECK | Lucan
4 | Mt.Brydges
5 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 4 - 5 OT | final | | | EAST | Uxbridge
6 | Georgina
4 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 6 - 4 |
final | | | SOUTH DOH | Wellesley
6 | Tavistock
1 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 6 - 1 |
final | | | NORTH | Stayner
2 | Alliston
4 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | SOUTH | Port Dover
1 | Grimsby
5 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | SOUTH DOH | Burford
0 | New Hamburg
4 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 0 - 4 |
final | | | SOUTH | Dundas
2 | Dunnville
5 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 2 - 5 |
final | | | NORTH | Caledon
5 | Schomberg
2 | Thu, Sep 15 | 8:30 pm | 5 - 2 |
final | | | SOUTH | Hagersville
2 | Dundas
3 | Thu, Sep 15 | 7:20 pm | 2 - 3 OT |
final | | | NORTH | Stayner
11 | Orillia
1 | Wed, Sep 14 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | SOUTH | Dunnville
2 | Glanbrook
4 | Wed, Sep 14 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
1 | Mitchell
8 | Sun, Sep 11 | 7:00 pm | 1 - 8 |
final | | | NORTH POLL | Wingham
1 | Hanover
6 | Sat, Sep 10 | 8:00 pm | 1 - 6 | final | | | NORTH POLL | Mount Forest
5 | Goderich
2 | Sat, Sep 10 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | NORTH POLL | Walkerton
6 | Kincardine
5 | Sat, Sep 10 | 7:30 pm | 6 - 5 |
final | | | NORTH POLL | Hanover
2 | Walkerton
6 | Fri, Sep 09 | 8:20 pm | 2 - 6 |
final | |
|
|
|