League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Tue, Apr 13 |
Mens A |
| Hawks A 6 |
|
Legendz 5 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Mr Sub Bears 0 |
|
Coach Canada Rebels 9 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 7 |
|
Razorbacks 3 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 6 |
|
Willis Manufacturing 4 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| The Knights of Columbus 1 |
|
Larocks 6 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, Apr 14 |
Men Elite |
| Falcons Alumni 0 |
|
Bulldogs 5 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Gang Busters 0 |
|
Bay Electric Regans 1 |
8:00 pm |
forfeit |
|
Men Elite |
| Raiders 5 |
|
Hawks 6 |
9:00 pm |
final |
|
Thu, Apr 15 |
Mens B |
| Bandits 1 |
|
Ambassador Hotel 3 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| PentHouse 4 |
|
The Creek 3 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 7 |
|
Kingston Shamrocks 2 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Power Players 3 |
|
Golden Star 9 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Caird HVAC Services 1 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 1 |
10:00 pm |
final |
|
Sun, Apr 18 |
Mens B |
| The Creek 2 |
|
Greene Homes 6 |
12:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 4 |
|
Power Players 1 |
1:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 7 |
|
Bandits 0 |
2:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Kingston Shamrocks 2 |
|
Caird HVAC Services 12 |
3:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 3 |
|
PentHouse 6 |
4:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Hawks 2 |
|
Bay Electric Regans 3 |
5:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Falcons Alumni 4 |
|
Raiders 9 |
6:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bulldogs 1 |
|
Gang Busters 0 |
7:00 pm |
forfeit |
|
Mon, Apr 19 |
Mens C |
| Star Tek 12 |
|
Furious Flames 0 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Action Packed Heroes 1 |
|
Omega Warriors 4 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Apr 20 |
Mens A |
| Coach Canada Rebels 6 |
|
Brass Donkeys 3 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Legendz 7 |
|
NHL 0 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 2 |
|
Hawks A 7 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Razorbacks 6 |
|
The Knights of Columbus 2 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Larocks 12 |
|
Mr Sub Bears 7 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, Apr 21 |
Men Elite |
| Bay Electric Regans 13 |
|
Bulldogs 3 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 0 |
|
Hawks 1 |
8:00 pm |
forfeit |
|
Men Elite |
| Sabres 7 |
|
Falcons Alumni 4 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Raiders 9 |
|
Gang Busters 2 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, Apr 22 |
Mens B |
| Bandits 4 |
|
Kingston Shamrocks 5 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| PentHouse 3 |
|
Golden Star 7 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 3 |
|
Ambassador Hotel 3 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Power Players 1 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 3 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Caird HVAC Services 11 |
|
The Creek 6 |
10:00 pm |
final |
|
Sun, Apr 25 |
Mens C |
| Action Packed Heroes 5 |
|
Star Tek 1 |
1:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Furious Flames 2 |
|
Omega Warriors 15 |
2:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Hawks A 6 |
|
Razorbacks 3 |
3:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Mr Sub Bears 2 |
|
Willis Manufacturing 5 |
4:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 1 |
|
Legendz 3 |
5:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 1 |
|
Larocks 8 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| The Knights of Columbus 2 |
|
Coach Canada Rebels 6 |
7:00 pm |
final |
|
Mon, Apr 26 |
Mens C |
| Action Packed Heroes 11 |
|
Furious Flames 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Omega Warriors 8 |
|
Star Tek 0 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Apr 27 |
Mens A |
| Razorbacks 5 |
|
NHL 3 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Coach Canada Rebels 10 |
|
Larocks 4 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Hawks A 5 |
|
The Knights of Columbus 1 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Legendz 8 |
|
Mr Sub Bears 4 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 6 |
|
Brass Donkeys 1 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, Apr 28 |
Men Elite |
| PPC Elites 6 |
|
Gang Busters 7 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Hawks 11 |
|
Falcons Alumni 0 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Raiders 4 |
|
Bay Electric Regans 4 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bulldogs 4 |
|
Sabres 2 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, Apr 29 |
Mens B |
| Kingston Shamrocks 11 |
|
Power Players 3 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| The Creek 6 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 12 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Bandits 2 |
|
Caird HVAC Services 4 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 5 |
|
PentHouse 2 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 3 |
|
Greene Homes 3 |
10:00 pm |
final |
|
Sun, May 02 |
Mens B |
| Caird HVAC Services 4 |
|
Ambassador Hotel 1 |
12:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Bandits 3 |
|
The Creek 5 |
1:00 pm |
final |
|
Mens B |
| PentHouse 11 |
|
Kingston Shamrocks 11 |
2:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 7 |
|
Golden Star 2 |
3:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 11 |
|
Power Players 0 |
4:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Falcons Alumni 1 |
|
Gang Busters 4 |
5:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 4 |
|
Bulldogs 6 |
6:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Sabres 2 |
|
Raiders 9 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bay Electric Regans 9 |
|
Hawks 2 |
8:00 pm |
final |
|
Mon, May 03 |
Mens C |
| Omega Warriors 10 |
|
Action Packed Heroes 3 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Star Tek 6 |
|
Furious Flames 4 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, May 04 |
Mens A |
| The Knights of Columbus 0 |
|
Legendz 5 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Hawks A 4 |
|
Coach Canada Rebels 6 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Mr Sub Bears 7 |
|
Razorbacks 8 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Larocks 7 |
|
Willis Manufacturing 5 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 2 |
|
NHL 6 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, May 05 |
Men Elite |
| Hawks 11 |
|
Sabres 0 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Raiders 5 |
|
Gang Busters 5 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 3 |
|
Bay Electric Regans 5 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bulldogs 6 |
|
Falcons Alumni 2 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, May 06 |
Mens B |
| Power Players 3 |
|
PentHouse 10 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 5 |
|
Caird HVAC Services 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 2 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 4 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 9 |
|
Bandits 2 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Kingston Shamrocks 10 |
|
The Creek 2 |
10:00 pm |
final |
|
Fri, May 07 |
Coed |
| Team Huisjes 7 |
|
Home Depot 2 |
7:00 pm |
final |
|
Coed |
| Team 4 5 |
|
Individual- Power Players 7 |
8:00 pm |
final |
|
Sun, May 09 |
Mens C |
| Omega Warriors 11 |
|
Furious Flames 0 |
1:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Star Tek 2 |
|
Action Packed Heroes 5 |
2:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 3 |
|
Mr Sub Bears 2 |
3:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 4 |
|
The Knights of Columbus 0 |
4:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Legendz 5 |
|
Larocks 1 |
5:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 5 |
|
Hawks A 11 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Razorbacks 2 |
|
Coach Canada Rebels 4 |
7:00 pm |
final |
|
Mon, May 10 |
Mens C |
| Star Tek 4 |
|
Omega Warriors 10 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Furious Flames 0 |
|
Action Packed Heroes 9 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, May 11 |
Mens A |
| Larocks 8 |
|
Brass Donkeys 4 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Coach Canada Rebels 6 |
|
Legendz 2 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 4 |
|
Razorbacks 3 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| The Knights of Columbus 4 |
|
Mr Sub Bears 4 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Hawks A 6 |
|
NHL 1 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, May 12 |
Men Elite |
| Gang Busters 4 |
|
Falcons Alumni 2 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bay Electric Regans 12 |
|
Sabres 8 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Raiders 11 |
|
Bulldogs 0 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 2 |
|
Hawks 12 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, May 13 |
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 3 |
|
Greene Homes 3 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| The Creek 7 |
|
Ambassador Hotel 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 4 |
|
Kingston Shamrocks 4 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Caird HVAC Services 4 |
|
PentHouse 3 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Bandits 1 |
|
Power Players 3 |
10:00 pm |
final |
|
Fri, May 14 |
Coed |
| Individual- Power Players 5 |
|
Team Huisjes 9 |
7:00 pm |
final |
|
Coed |
| Home Depot 4 |
|
Team 4 10 |
8:00 pm |
final |
|
Sun, May 16 |
Mens B |
| PentHouse 6 |
|
Greene Homes 7 |
12:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 8 |
|
Bandits 4 |
1:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Caird HVAC Services 4 |
|
Power Players 0 |
2:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 4 |
|
Kingston Shamrocks 7 |
3:00 pm |
final |
|
Mens B |
| The Creek 4 |
|
Golden Star 9 |
4:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bay Electric Regans 13 |
|
PPC Elites 1 |
5:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Falcons Alumni 2 |
|
Raiders 12 |
6:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Hawks 12 |
|
Sabres 2 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Gang Busters 3 |
|
Bulldogs 1 |
8:00 pm |
final |
|
Mon, May 17 |
Mens C |
| Star Tek 5 |
|
Furious Flames 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Action Packed Heroes 3 |
|
Omega Warriors 8 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Sabres 2 |
|
PPC Elites 12 |
9:00 pm |
final |
|
Tue, May 18 |
Mens A |
| Legendz 4 |
|
Razorbacks 5 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Larocks 2 |
|
Hawks A 4 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| The Knights of Columbus 1 |
|
NHL 3 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Mr Sub Bears 3 |
|
Brass Donkeys 6 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Coach Canada Rebels 9 |
|
Willis Manufacturing 2 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, May 19 |
Men Elite |
| Raiders 15 |
|
Sabres 0 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 4 |
|
Falcons Alumni 10 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bulldogs 2 |
|
Hawks 6 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bay Electric Regans 7 |
|
Gang Busters 3 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, May 20 |
Mens B |
| Kingston Shamrocks 4 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 7 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 3 |
|
Caird HVAC Services 2 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Power Players 7 |
|
The Creek 6 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 5 |
|
Ambassador Hotel 2 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Bandits 0 |
|
PentHouse 8 |
10:00 pm |
final |
|
Tue, May 25 |
Mens A |
| Razorbacks 3 |
|
Larocks 7 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 7 |
|
The Knights of Columbus 3 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 1 |
|
Coach Canada Rebels 7 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 1 |
|
Legendz 2 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Hawks A 11 |
|
Mr Sub Bears 0 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, May 26 |
Men Elite |
| Bulldogs 6 |
|
Bay Electric Regans 7 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Hawks 5 |
|
Gang Busters 6 |
8:00 pm |
final |
|
Thu, May 27 |
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 10 |
|
Caird HVAC Services 0 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Kingston Shamrocks 3 |
|
Greene Homes 7 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| The Creek 3 |
|
PentHouse 10 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Power Players 3 |
|
Golden Star 5 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 8 |
|
Bandits 6 |
10:00 pm |
final |
|
Fri, May 28 |
Coed |
| Home Depot 3 |
|
Individual- Power Players 14 |
7:00 pm |
final |
|
Coed |
| Team Huisjes 4 |
|
Team 4 12 |
8:00 pm |
final |
|
Sun, May 30 |
Men Elite |
| Sabres 2 |
|
Falcons Alumni 7 |
10:00 am |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 3 |
|
Raiders 5 |
11:00 am |
final |
|
Mens B |
| Power Players 1 |
|
Ambassador Hotel 8 |
12:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Golden Star 2 |
|
Bandits 3 |
1:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Greene Homes 7 |
|
The Creek 5 |
2:00 pm |
final |
|
Mens B |
| PentHouse 12 |
|
Clarks Water Mustard Tigers 7 |
3:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Caird HVAC Services 4 |
|
Kingston Shamrocks 1 |
4:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bay Electric Regans 3 |
|
Raiders 5 |
5:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Sabres 4 |
|
Bulldogs 6 |
6:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Gang Busters 3 |
|
PPC Elites 10 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Falcons Alumni 2 |
|
Hawks 11 |
8:00 pm |
final |
|
Mon, May 31 |
Mens C |
| Action Packed Heroes 3 |
|
Star Tek 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Furious Flames 5 |
|
Omega Warriors 14 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| PPC Elites 9 |
|
Sabres 2 |
9:00 pm |
final |
|
Tue, Jun 01 |
Mens A |
| Larocks 9 |
|
The Knights of Columbus 1 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Razorbacks 4 |
|
Brass Donkeys 3 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Coach Canada Rebels 9 |
|
Mr Sub Bears 5 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 4 |
|
Willis Manufacturing 8 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Legendz 3 |
|
Hawks A 2 |
10:00 pm |
final |
|
Wed, Jun 02 |
Men Elite |
| Hawks 4 |
|
Raiders 5 |
7:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Bulldogs 3 |
|
PPC Elites 4 |
8:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Gang Busters 5 |
|
Sabres 3 |
9:00 pm |
final |
|
Men Elite |
| Falcons Alumni 4 |
|
Bay Electric Regans 7 |
10:00 pm |
final |
|
Thu, Jun 03 |
Mens B |
| PentHouse 12 |
|
Golden Star 4 |
6:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Ambassador Hotel 2 |
|
Greene Homes 3 |
7:00 pm |
final |
|
Mens B |
| The Creek 2 |
|
Caird HVAC Services 1 |
8:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Kingston Shamrocks 4 |
|
Bandits 3 |
9:00 pm |
final |
|
Mens B |
| Clarks Water Mustard Tigers 9 |
|
Power Players 3 |
10:00 pm |
final |
|
Fri, Jun 04 |
Coed |
| Individual- Power Players 3 |
|
Team Huisjes 10 |
7:00 pm |
final |
|
Sun, Jun 06 |
Mens C |
| Action Packed Heroes 11 |
|
Furious Flames 2 |
1:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Omega Warriors 4 |
|
Star Tek 6 |
2:00 pm |
final |
|
Mens A |
| NHL 1 |
|
Legendz 7 |
3:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Willis Manufacturing 1 |
|
Hawks A 8 |
4:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Brass Donkeys 1 |
|
Coach Canada Rebels 7 |
5:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Mr Sub Bears 5 |
|
Larocks 8 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| The Knights of Columbus 6 |
|
Razorbacks 8 |
7:00 pm |
final |
|
Mon, Jun 07 |
Mens C |
| Omega Warriors 9 |
|
Action Packed Heroes 5 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Furious Flames 5 |
|
Star Tek 9 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Jun 08 |
Mens A |
| Mr Sub Bears 4 |
|
Willis Manufacturing 6 |
6:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Legendz 8 |
|
Brass Donkeys 2 |
7:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Coach Canada Rebels 9 |
|
The Knights of Columbus 1 |
8:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Razorbacks 4 |
|
Hawks A 8 |
9:00 pm |
final |
|
Mens A |
| Larocks 10 |
|
NHL 5 |
10:00 pm |
final |
|
Fri, Jun 11 |
Coed |
| Team Huisjes 5 |
|
Individual- Power Players 3 |
8:00 pm |
final |
|
Mon, Jun 14 |
Mens C |
| Omega Warriors 15 |
|
Furious Flames 1 |
7:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Star Tek 3 |
|
Action Packed Heroes 2 |
8:00 pm |
final |
|
Sun, Jun 20 |
Mens C |
| Star Tek 5 |
|
Omega Warriors 11 |
2:00 pm |
final |
|
Mens C |
| Furious Flames 0 |
|
Action Packed Heroes 7 |
3:00 pm |
final |
|
Fri, Jun 25 |
Coed |
| Team 4 |
|
Individual- Power Players |
8:00 pm |
data pending |
|
Fri, Jul 02 |
Coed |
| Individual- Power Players |
|
Team 4 |
7:00 pm |
data pending |
|
Fri, Jul 09 |
Coed |
| Team 4 |
|
Individual- Power Players |
7:00 pm |
data pending |
|
Fri, Jul 30 |
Coed |
| Team 4 |
|
Team Huisjes |
7:00 pm |
data pending |
|
Coed |
| Individual- Power Players |
|
Home Depot |
8:00 pm |
data pending |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|