Saskatoon Ball Hockey League - league schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Saskatoon Ball Hockey League
use the links to the left to share this


SBHL (2018 Provincials)


  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Sat, Jul 07
B Div TB 2 (blue) 8 Cunning Stunts (Gold) 2 11:00 am final
Co-Ed A/B Puck Dynasty (pink) 3 Dirty Danglers (light blue) 2 11:15 am final SO
C Division TB 1 (white) 3 Ragina Crushers (Red) 6 12:00 pm final
E Division Bandits (black) 1 OLD PUCKERS (Green) 3 12:15 pm final
E Division Goblins (black) 2 Gold Rush (V-Gold) 3 12:30 pm final
C Division WheatKings (orange) 6 Bandits (black) 1 1:00 pm final
D Division Filthy Mitts (Red/White) 8 Firin Dragons (black/white) 3 1:15 pm final
D Division South East Thunder (Orange) 5 Monsters (blue/white) 2 1:30 pm final
Co-Ed A/B Douggie Fisters (white) 6 Puck Buddies (bright green) 3 2:15 pm final
Co-Ed A/B Puck Dynasty (pink) 3 Prairie Pirates (Purple) 5 2:30 pm final
B Div TB 2 (blue) 4 Book Hockey Knights (White) 2 4:00 pm final
E Division Bandits (black) 2 Gold Rush (V-Gold) 4 4:15 pm final
E Division Goblins (black) 5 OLD PUCKERS (Green) 2 4:30 pm final
C Division TB 1 (white) 4 Bandits (black) 2 5:00 pm final
D Division South East Thunder (Orange) 7 Firin Dragons (black/white) 2 5:15 pm final
D Division Filthy Mitts (Red/White) 1 Monsters (blue/white) 2 5:30 pm final
C Division WheatKings (orange) 3 Ragina Crushers (Red) 5 6:00 pm final
Co-Ed A/B Douggie Fisters (white) 8 Dirty Danglers (light blue) 1 6:15 pm final
Co-Ed A/B Puck Buddies (bright green) 5 Prairie Pirates (Purple) 0 6:30 pm final
B Div Book Hockey Knights (White) 3 Cunning Stunts (Gold) 10 8:00 pm final
Co-Ed A/B Puck Dynasty (pink) 4 Dirty Danglers (light blue) 2 9:00 pm final
Sun, Jul 08
Co-Ed A/B Puck Buddies (bright green) 4 Prairie Pirates (Purple) 5 9:00 am final
Co-Ed A/B Douggie Fisters (white) 4 Puck Dynasty (pink) 1 9:15 am final
D Division South East Thunder (Orange) 5 Firin Dragons (black/white) 2 9:30 am final
E Division Goblins (black) 3 OLD PUCKERS (Green) 5 10:00 am final
E Division Gold Rush (V-Gold) 3 Bandits (black) 2 10:15 am final
D Division Filthy Mitts (Red/White) 6 Monsters (blue/white) 5 10:30 am final SO
B Div Cunning Stunts (Gold) 1 Book Hockey Knights (White) 5 11:00 am final
C Division Ragina Crushers (Red) 7 Bandits (black) 1 11:15 am final
C Division WheatKings (orange) 4 TB 1 (white) 2 11:30 am final
Co-Ed A/B Douggie Fisters (white) 5 Prairie Pirates (Purple) 4 12:30 pm final
E Division OLD PUCKERS (Green) 4 Gold Rush (V-Gold) 5 1:45 pm final
D Division South East Thunder (Orange) 8 Filthy Mitts (Red/White) 2 2:15 pm final
C Division WheatKings (orange) 7 Ragina Crushers (Red) 0 3:00 pm final
B Div TB 2 (blue) 7 Book Hockey Knights (White) 3 3:30 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -