Division C - Sasktel Centre Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Sasktel Centre Hockey League
306-380-1756
use the links to the left to share this


SCHL (Winter 2020-21)

Division C


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
Luke and Friends 8 The Whalers 9 Sat, Sep 26 2:00 pm final
The Bombers 8 Ron Rickies 6 Sat, Sep 26 3:30 pm final
The Golden Seals 6 Flyers 5 Sat, Sep 26 5:00 pm final
Slam Hogs 7 Average Flyers 4 Sat, Sep 26 6:30 pm final
Thirsty Dozen 9 Prestige Worldwide 4 Sat, Sep 26 8:00 pm final
Great Western Wingmen 4 Puck Dynasty 0 Sat, Sep 26 9:30 pm final
The Whalers 8 The Bombers 5 Tue, Sep 29 6:30 pm final
Puck Dynasty 6 Thirsty Dozen 7 Thu, Oct 01 6:30 pm final
Prestige Worldwide 2 Great Western Wingmen 1 Thu, Oct 01 8:00 pm final SO
Flyers 3 Average Flyers 2 Thu, Oct 01 9:30 pm final
Ron Rickies 6 Luke and Friends 3 Thu, Oct 01 11:00 pm final
The Golden Seals 1 Slam Hogs 2 Fri, Oct 02 11:00 pm final
Ron Rickies 3 The Whalers 5 Sun, Oct 04 12:30 pm forfeit
The Bombers 5 Luke and Friends 6 Sun, Oct 04 2:00 pm final
Slam Hogs 4 Flyers 7 Mon, Oct 05 6:30 pm final
Average Flyers 7 The Golden Seals 1 Mon, Oct 05 8:00 pm final
Prestige Worldwide 2 Puck Dynasty 3 Mon, Oct 05 9:30 pm final SO
Thirsty Dozen 3 Great Western Wingmen 7 Mon, Oct 05 11:00 pm final
The Whalers 5 Luke and Friends 8 Thu, Oct 08 9:30 pm final
Prestige Worldwide 8 Thirsty Dozen 4 Tue, Oct 13 6:30 pm final
Ron Rickies 5 The Bombers 3 Tue, Oct 13 8:00 pm final
Puck Dynasty 3 Great Western Wingmen 7 Tue, Oct 13 9:30 pm final
Flyers 6 The Golden Seals 5 Thu, Oct 15 6:30 pm final SO
Average Flyers 7 Slam Hogs 4 Thu, Oct 15 8:00 pm final
The Bombers 3 The Whalers 6 Sat, Oct 17 5:00 pm final
Luke and Friends 8 Ron Rickies 4 Sat, Oct 17 6:30 pm final
Thirsty Dozen 3 Puck Dynasty 1 Sat, Oct 17 8:00 pm final
Great Western Wingmen 3 Prestige Worldwide 4 Sun, Oct 18 12:30 pm final
Average Flyers 4 Flyers 6 Sun, Oct 18 2:00 pm final
Slam Hogs 3 The Golden Seals 5 Sun, Oct 18 3:30 pm final
Flyers 6 Slam Hogs 7 Tue, Oct 20 9:30 pm final SO
Puck Dynasty 4 Prestige Worldwide 2 Tue, Oct 20 11:00 pm final
The Whalers 2 Ron Rickies 4 Thu, Oct 22 6:30 pm final
Great Western Wingmen 9 Thirsty Dozen 2 Thu, Oct 22 8:00 pm final
Luke and Friends 12 The Bombers 7 Thu, Oct 22 9:30 pm final
The Golden Seals 3 Average Flyers 4 Fri, Oct 23 6:30 pm final SO
Thirsty Dozen 4 Prestige Worldwide 5 Sun, Oct 25 6:00 pm final
The Bombers 2 Ron Rickies 4 Sun, Oct 25 7:30 pm final
Luke and Friends 6 The Whalers 3 Sun, Oct 25 10:30 pm final
Great Western Wingmen 4 Puck Dynasty 2 Mon, Oct 26 6:30 pm final
Average Flyers 3 The Golden Seals 1 Mon, Oct 26 9:30 pm final
Slam Hogs 6 Flyers 5 Mon, Oct 26 11:00 pm final SO
Thirsty Dozen 5 Puck Dynasty 4 Wed, Oct 28 7:00 pm final SO
Great Western Wingmen 9 Prestige Worldwide 3 Wed, Oct 28 8:30 pm final
Average Flyers 3 Flyers 2 Wed, Oct 28 10:00 pm final
The Golden Seals 2 Slam Hogs 4 Thu, Oct 29 8:00 pm final
Ron Rickies 2 Luke and Friends 3 Thu, Oct 29 9:30 pm final SO
The Whalers 4 The Bombers 9 Thu, Oct 29 11:00 pm final
Puck Dynasty 6 The Whalers 5 Sat, Nov 14 5:00 pm final SO
Muggers 9 The Bombers 5 Sat, Nov 14 6:30 pm final
Slam Hogs 7 D-Team Construction Beavers 9 Sat, Nov 14 9:30 pm final
Great Western Wingmen 6 BRT Tornadoes 7 Sat, Nov 14 11:00 pm final
The Whalers 5 Luke and Friends 3 Mon, Nov 16 6:30 pm final
Hustlers 3 Average Flyers 2 Mon, Nov 16 8:00 pm final
Prestige Worldwide 4 The Golden Seals 1 Mon, Nov 16 9:30 pm final
Thirsty Dozen 6 Ron Rickies 4 Mon, Nov 16 11:00 pm final
Puck Dynasty 4 Luke and Friends 7 Wed, Nov 18 7:00 pm final
The Bombers 6 Fury 4 Wed, Nov 18 10:00 pm final
BRT Tornadoes 4 Average Flyers 1 Thu, Nov 19 6:30 pm final
Great Western Wingmen 2 Hustlers 6 Thu, Nov 19 11:00 pm final
Thirsty Dozen 3 The Golden Seals 6 Sat, Nov 21 12:30 pm final
Ron Rickies 6 Prestige Worldwide 2 Sat, Nov 21 2:00 pm final
Slam Hogs 3 Redeyes 7 Sat, Nov 21 3:30 pm final
Puck Dynasty 4 The Whalers 5 Sat, Nov 21 6:30 pm final SO
Neon Flamingos 4 The Bombers 6 Sun, Nov 22 6:00 pm final
Prestige Worldwide 4 Thirsty Dozen 2 Mon, Nov 23 6:30 pm final
The Golden Seals 5 Ron Rickies 4 Mon, Nov 23 8:00 pm final
Luke and Friends 4 The Whalers 9 Mon, Nov 23 9:30 pm final
Flyers 0 Slam Hogs 1 Mon, Nov 23 11:00 pm forfeit
Puck Dynasty 6 Luke and Friends 1 Wed, Nov 25 8:30 pm final
Average Flyers 5 Great Western Wingmen 4 Wed, Nov 25 10:00 pm final
Thirsty Dozen 9 Ron Rickies 0 Thu, Nov 26 8:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -