Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
Warriors C2 1 |
Flames C2 2 |
Sun, Jan 10 |
5:45 pm |
final |
|
Narwhals C2 3 |
Blackhawks C2 2 |
Sun, Jan 10 |
7:30 pm |
final SO |
|
Stingers C2 4 |
Bulldogs Black C2 0 |
Sun, Jan 10 |
7:45 pm |
final |
|
Yetis C2 4 |
Maple Leafs C2 5 |
Sun, Jan 10 |
8:00 pm |
final |
|
Team Hanson C2 2 |
Bulldogs White C2 7 |
Mon, Jan 11 |
10:31 pm |
final |
|
Yetis C2 2 |
Bulldogs White C2 3 |
Sun, Jan 24 |
4:45 pm |
final |
|
Warriors C2 2 |
Bulldogs Black C2 3 |
Sun, Jan 24 |
6:15 pm |
final OT |
|
Stingers C2 4 |
Blackhawks C2 5 |
Sun, Jan 24 |
8:45 pm |
final OT |
|
Maple Leafs C2 2 |
Flames C2 4 |
Sun, Jan 24 |
9:00 pm |
final |
|
Team Hanson C2 3 |
Narwhals C2 4 |
Mon, Jan 25 |
10:10 pm |
final OT |
|
Flames C2 2 |
Bulldogs White C2 5 |
Sun, Jan 31 |
5:45 pm |
final |
|
Warriors C2 1 |
Stingers C2 4 |
Sun, Jan 31 |
5:46 pm |
final |
|
Yetis C2 2 |
Narwhals C2 4 |
Sun, Jan 31 |
6:30 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 4 |
Bulldogs Black C2 5 |
Sun, Jan 31 |
7:30 pm |
final |
|
Team Hanson C2 1 |
Blackhawks C2 4 |
Mon, Feb 01 |
10:15 pm |
final |
|
Yetis C2 0 |
Team Hanson C2 7 |
Mon, Feb 08 |
9:15 pm |
final |
|
Yetis C2 0 |
Narwhals C2 2 |
Sun, Feb 21 |
4:00 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 4 |
Stingers C2 2 |
Sun, Feb 21 |
5:30 pm |
final |
|
Warriors C2 2 |
Blackhawks C2 7 |
Sun, Feb 21 |
5:45 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 1 |
Bulldogs White C2 4 |
Sun, Feb 21 |
7:52 pm |
final |
|
Flames C2 3 |
Team Hanson C2 2 |
Mon, Feb 22 |
10:15 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 0 |
Narwhals C2 7 |
Sun, Feb 28 |
3:30 pm |
final |
|
Yetis C2 3 |
Blackhawks C2 6 |
Sun, Feb 28 |
4:30 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 8 |
Flames C2 1 |
Sun, Feb 28 |
6:30 pm |
final |
|
Warriors C2 6 |
Maple Leafs C2 3 |
Sun, Feb 28 |
7:40 pm |
final |
|
Team Hanson C2 1 |
Stingers C2 4 |
Mon, Mar 01 |
10:15 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 4 |
Maple Leafs C2 5 |
Sun, Mar 14 |
4:00 pm |
final OT |
|
Stingers C2 7 |
Yetis C2 2 |
Sun, Mar 14 |
5:00 pm |
final |
|
Narwhals C2 5 |
Bulldogs Black C2 2 |
Sun, Mar 14 |
8:00 pm |
final |
|
Flames C2 2 |
Blackhawks C2 7 |
Sun, Mar 14 |
9:00 pm |
final |
|
Warriors C2 1 |
Team Hanson C2 5 |
Mon, Mar 15 |
10:15 pm |
final |
|
Stingers C2 4 |
Yetis C2 2 |
Sun, Mar 21 |
3:30 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 2 |
Blackhawks C2 4 |
Sun, Mar 21 |
4:55 pm |
final |
|
Warriors C2 1 |
Narwhals C2 6 |
Sun, Mar 21 |
5:45 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 2 |
Flames C2 1 |
Sun, Mar 21 |
6:30 pm |
final |
|
Team Hanson C2 2 |
Maple Leafs C2 3 |
Mon, Mar 22 |
10:15 pm |
final |
|
Stingers C2 3 |
Flames C2 0 |
Sun, Mar 28 |
5:00 pm |
final |
|
Warriors C2 7 |
Yetis C2 0 |
Sun, Mar 28 |
5:45 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 1 |
Blackhawks C2 8 |
Sun, Mar 28 |
5:53 pm |
final |
|
Narwhals C2 6 |
Maple Leafs C2 2 |
Sun, Mar 28 |
6:30 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 5 |
Team Hanson C2 2 |
Mon, Mar 29 |
10:15 pm |
final |
|
Blackhawks C2 2 |
Bulldogs White C2 4 |
Sun, Apr 11 |
2:23 pm |
final |
|
Flames C2 2 |
Warriors C2 6 |
Sun, Apr 11 |
3:15 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 1 |
Stingers C2 4 |
Sun, Apr 11 |
7:15 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 6 |
Yetis C2 1 |
Sun, Apr 11 |
9:00 pm |
final |
|
Narwhals C2 4 |
Team Hanson C2 3 |
Mon, Apr 12 |
10:15 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 4 |
Bulldogs White C2 2 |
Sun, Apr 18 |
2:30 pm |
final |
|
Stingers C2 5 |
Narwhals C2 1 |
Sun, Apr 18 |
4:00 pm |
final |
|
Yetis C2 2 |
Flames C2 5 |
Sun, Apr 18 |
5:00 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 5 |
Warriors C2 8 |
Sun, Apr 18 |
5:45 pm |
final |
|
Blackhawks C2 9 |
Team Hanson C2 2 |
Mon, Apr 19 |
8:45 pm |
final |
|
Blackhawks C2 4 |
Maple Leafs C2 3 |
Sun, Apr 25 |
3:00 pm |
final OT |
|
Stingers C2 2 |
Bulldogs White C2 3 |
Sun, Apr 25 |
4:45 pm |
final |
|
Warriors C2 2 |
Yetis C2 3 |
Sun, Apr 25 |
6:30 pm |
final |
|
Narwhals C2 2 |
Flames C2 3 |
Sun, Apr 25 |
9:00 pm |
final OT |
|
Team Hanson C2 6 |
Bulldogs Black C2 4 |
Mon, Apr 26 |
8:30 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 4 |
Yetis C2 1 |
Sun, May 02 |
3:30 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 1 |
Stingers C2 3 |
Sun, May 02 |
5:00 pm |
final |
|
Narwhals C2 6 |
Blackhawks C2 1 |
Sun, May 02 |
8:00 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 6 |
Warriors C2 3 |
Sun, May 02 |
8:45 pm |
final |
|
Team Hanson C2 4 |
Flames C2 2 |
Mon, May 03 |
9:00 pm |
final |
|
Maple Leafs C2 6 |
Flames C2 5 |
Sun, May 16 |
3:55 pm |
final OT |
|
Blackhawks C2 6 |
Warriors C2 9 |
Sun, May 16 |
5:45 pm |
final |
|
Narwhals C2 3 |
Stingers C2 1 |
Sun, May 16 |
6:00 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 4 |
Bulldogs Black C2 5 |
Sun, May 16 |
7:02 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 0 |
Maple Leafs C2 3 |
Sun, May 23 |
2:00 pm |
final |
|
Blackhawks C2 2 |
Stingers C2 4 |
Sun, May 23 |
4:00 pm |
final |
|
Team Hanson C2 8 |
Yetis C2 1 |
Sun, May 23 |
5:30 pm |
final |
|
Flames C2 2 |
Warriors C2 6 |
Sun, May 23 |
6:00 pm |
final |
|
Bulldogs White C2 0 |
Blackhawks C2 7 |
Sun, Jun 06 |
4:00 pm |
final |
|
Narwhals C2 4 |
Maple Leafs C2 5 |
Sun, Jun 06 |
5:00 pm |
final OT |
|
Yetis C2 4 |
Flames C2 3 |
Sun, Jun 06 |
6:30 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 5 |
Team Hanson C2 1 |
Sun, Jun 06 |
8:30 pm |
final |
|
Warriors C2 3 |
Bulldogs Black C2 2 |
Sun, Jun 13 |
2:00 pm |
final |
|
Yetis C2 8 |
Team Hanson C2 7 |
Sun, Jun 13 |
5:00 pm |
final |
|
Blackhawks C2 6 |
Narwhals C2 5 |
Sun, Jun 13 |
5:18 pm |
final |
|
Stingers C2 8 |
Maple Leafs C2 1 |
Sun, Jun 13 |
8:00 pm |
final |
|
Flames C2 0 |
Bulldogs White C2 1 |
Sun, Jun 20 |
2:00 pm |
forfeit |
|
Maple Leafs C2 1 |
Blackhawks C2 7 |
Sun, Jun 20 |
3:30 pm |
final |
|
Bulldogs Black C2 4 |
Yetis C2 1 |
Sun, Jun 20 |
5:00 pm |
final |
|
Stingers C2 1 |
Blackhawks C2 3 |
Sun, Jun 27 |
5:45 pm |
final |
|
Warriors C2 0 |
Bulldogs Black C2 5 |
Sun, Jun 27 |
7:15 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|