Alexander Keiths - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Summer 2010)

Alexander Keiths


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Barefax Splashers 3 lumberJACKED 5 Mon, May 03 9:00 pm final
Banana Wheels 2 Top Cheese Cartel 3 Mon, May 03 11:00 pm final
Trains and Airplanes 1 Addicted 3 Tue, May 04 8:30 pm final
The Mighty Drunks 2 Mustangs 4 Tue, May 04 8:45 pm final
The Blades 1 Spaphones 4 Tue, May 04 9:45 pm final
Greely Grizzlies 11 Whiskey Dicks 0 Wed, May 05 7:00 pm final
The Beers 2 Capital Living Canucks 5 Thu, May 06 9:00 pm final
Junk Yard Boys 2 Avengers 2 Mon, May 10 11:00 pm final SO
Trains and Airplanes 7 Banana Wheels 3 Tue, May 11 8:30 pm final
Top Cheese Cartel 3 Orleans Sign 1 Tue, May 11 10:30 pm final
Best Friends 3 Top Guns 2 Tue, May 11 11:00 pm final
Habibs 3 Barefax Splashers 2 Wed, May 12 8:45 pm final
Greely Grizzlies 4 Clockwork Orange 9 Wed, May 12 9:00 pm final
Les Georges 5 Knights 4 Wed, May 12 10:00 pm final SO
Mustangs 3 Spaphones 2 Thu, May 13 10:45 pm final
The Blades 4 The Mighty Drunks 4 Thu, May 13 11:00 pm final SO
Gladiators 3 Capital Living Canucks 12 Sun, May 16 10:00 pm final
Avengers 4 Top Guns 1 Tue, May 18 8:30 pm final
Best Friends 9 Les Georges 0 Tue, May 18 9:30 pm final
Top Guns 3 Top Cheese Cartel 1 Wed, May 19 7:00 pm final
Knights 10 Junk Yard Boys 4 Wed, May 19 8:30 pm final
Greely Grizzlies 8 Orleans Sign 2 Wed, May 19 10:30 pm final
The Mighty Drunks 3 Spaphones 4 Thu, May 20 8:00 pm final
Kinaxis 4 The Blades 5 Thu, May 20 9:00 pm final SO
Mustangs 7 Beaver Fever 1 Thu, May 20 10:00 pm final
Snipe City Warriors 3 Barefax Splashers 2 Mon, May 24 7:00 pm final
Top Guns 3 Greely Grizzlies 8 Wed, May 26 7:00 pm final
Trains and Airplanes 9 The Pierre McGuires 3 Wed, May 26 10:00 pm final
Spaphones 6 Hellfish 4 Thu, May 27 8:00 pm final
The Mighty Drunks 5 The Stepfathers 6 Thu, May 27 8:45 pm final SO
Addicted 13 Top Cheese Cartel 1 Thu, May 27 9:00 pm final
Mustangs 6 Kinaxis 1 Thu, May 27 9:45 pm final
Beaver Fever 2 The Blades 3 Thu, May 27 10:45 pm final
Top Cheese Cartel 2 Top Guns 8 Sun, May 30 7:30 pm final
Greely Grizzlies 2 Here for Beer 10 Sun, May 30 8:00 pm final
Les Georges 0 Junk Yard Boys 4 Sun, May 30 10:00 pm final
Superbees 0 Capital Living Canucks 4 Sun, May 30 10:30 pm final
Barefax Splashers 1 Brew Crew 4 Mon, May 31 8:00 pm final
Trains and Airplanes 5 Banana Wheels 1 Mon, May 31 8:30 pm final
Junk Yard Boys 3 Best Friends 3 Wed, Jun 02 8:00 pm final SO
Les Georges 1 Avengers 6 Wed, Jun 02 9:00 pm final
Vikings Hockey 1 Capital Living Canucks 3 Wed, Jun 02 11:00 pm final
Junk Yard Boys 4 Knights 3 Thu, Jun 03 8:00 pm final SO
Trains and Airplanes 4 Les Georges 1 Thu, Jun 03 9:00 pm final
Top Guns 0 Greely Grizzlies 1 Sun, Jun 06 5:30 pm forfeit
Capital Living Canucks 12 Beaver Fever 3 Sun, Jun 06 6:45 pm final
Mustangs 3 Spaphones 2 Sun, Jun 06 8:45 pm final
Top Cheese Cartel 6 Trains and Airplanes 7 Sun, Jun 06 9:30 pm final
The Blades 7 Hellfish 2 Sun, Jun 06 9:45 pm final
Junk Yard Boys 8 Les Georges 1 Sun, Jun 06 10:30 pm final
The Mighty Drunks 2 Barefax Splashers 6 Sun, Jun 06 10:45 pm final
Greely Grizzlies 5 Les Georges 6 Wed, Jun 09 11:00 pm final SO
Top Guns 1 Trains and Airplanes 5 Thu, Jun 10 8:00 pm final
Junk Yard Boys 2 Top Cheese Cartel 5 Thu, Jun 10 9:00 pm final
Capital Living Canucks 4 Throwback Shockers 2 Sun, Jun 13 5:45 pm final
Hellfish 3 Mustangs 5 Sun, Jun 13 7:00 pm final
Spaphones 6 Barefax Splashers 5 Sun, Jun 13 8:00 pm final SO
Les Georges 1 Top Cheese Cartel 4 Sun, Jun 13 8:00 pm final
The Blades 4 The Mighty Drunks 5 Sun, Jun 13 9:00 pm final
Trains and Airplanes 4 Greely Grizzlies 3 Mon, Jun 14 7:30 pm final
Top Guns 8 Junk Yard Boys 6 Mon, Jun 14 8:30 pm final
Les Georges 2 Top Guns 2 Tue, Jun 15 8:30 pm final SO
Mustangs 2 Barefax Splashers 10 Thu, Jun 17 9:00 pm final
Capital Living Canucks 5 Blades of Glory [Boston Pizza] 1 Thu, Jun 17 9:30 pm final
Hellfish 3 The Mighty Drunks 5 Thu, Jun 17 10:00 pm final
Spaphones 1 The Blades 5 Thu, Jun 17 11:00 pm final
Greely Grizzlies 0 Top Cheese Cartel 7 Sun, Jun 20 9:30 pm final
The Mighty Drunks 7 Mustangs 3 Sun, Jun 20 10:00 pm final
Trains and Airplanes 0 Junk Yard Boys 3 Mon, Jun 21 8:30 pm final
Pirates 3 Capital Living Canucks 4 Tue, Jun 22 8:45 pm final
Barefax Splashers 4 The Blades 2 Tue, Jun 22 9:00 pm final
Hellfish 1 Spaphones 8 Tue, Jun 22 10:00 pm final
Top Guns 4 Top Cheese Cartel 3 Thu, Jun 24 9:00 pm final SO
Junk Yard Boys 6 Greely Grizzlies 5 Thu, Jun 24 9:30 pm final
Les Georges 3 Trains and Airplanes 5 Thu, Jun 24 10:00 pm final
Barefax Splashers 4 Hellfish 2 Sun, Jun 27 6:30 pm final
Mustangs 2 The Blades 4 Sun, Jun 27 9:30 pm final
The Mighty Drunks 3 Spaphones 2 Sun, Jun 27 10:30 pm final
Master Debaters 0 Capital Living Canucks 4 Mon, Jun 28 7:00 pm final
Greely Grizzlies 3 Top Guns 1 Tue, Jun 29 8:30 pm final
Les Georges 4 Junk Yard Boys 6 Tue, Jun 29 9:30 pm final
Trains and Airplanes 3 Top Cheese Cartel 2 Tue, Jun 29 10:30 pm final
Predators2 2 Capital Living Canucks 7 Sun, Jul 04 6:30 pm final
Barefax Splashers 9 The Mighty Drunks 1 Sun, Jul 04 9:30 pm final
Spaphones 5 Mustangs 2 Sun, Jul 04 10:00 pm final
Hellfish 2 The Blades 3 Sun, Jul 04 11:00 pm final
Les Georges 8 Greely Grizzlies 1 Sun, Jul 04 11:00 pm final
Trains and Airplanes 5 Top Guns 2 Mon, Jul 05 8:30 pm final
Top Cheese Cartel 2 Junk Yard Boys 3 Mon, Jul 05 9:30 pm final SO
Mustangs 5 Hellfish 2 Thu, Jul 08 9:30 pm final
Greely Grizzlies 5 Trains and Airplanes 4 Thu, Jul 08 10:30 pm final
Barefax Splashers 5 Spaphones 2 Thu, Jul 08 10:30 pm final
The Mighty Drunks 4 The Blades 2 Sun, Jul 11 6:30 pm final
Kinaxis 4 Capital Living Canucks 1 Sun, Jul 11 7:30 pm final
Top Cheese Cartel 4 Les Georges 3 Sun, Jul 11 8:00 pm final
Junk Yard Boys 5 Top Guns 4 Sun, Jul 11 9:00 pm final
Barefax Splashers 6 Mustangs 3 Mon, Jul 12 9:30 pm final
The Mighty Drunks 5 Hellfish 3 Mon, Jul 12 10:30 pm final
Top Guns 4 Les Georges 6 Tue, Jul 13 7:00 pm final
The Blades 5 Spaphones 4 Tue, Jul 13 8:00 pm final SO
Top Cheese Cartel 9 Greely Grizzlies 4 Tue, Jul 13 9:30 pm final
Beaver Fever 5 Capital Living Canucks 4 Tue, Jul 13 10:00 pm final
Junk Yard Boys 3 Trains and Airplanes 1 Tue, Jul 13 10:30 pm final
Mustangs 3 The Mighty Drunks 5 Sun, Jul 18 8:30 pm final
Greely Grizzlies 4 Junk Yard Boys 5 Sun, Jul 18 8:30 pm final SO
The Blades 4 Barefax Splashers 6 Sun, Jul 18 9:30 pm final
Trains and Airplanes 0 Les Georges 1 Sun, Jul 18 10:00 pm forfeit
Spaphones 1 Capital Living Canucks 6 Sun, Jul 18 10:30 pm final
Top Cheese Cartel 7 Top Guns 2 Sun, Jul 18 11:00 pm final
The Blades 3 Mustangs 0 Mon, Jul 19 10:30 pm final
Spaphones 2 The Mighty Drunks 4 Tue, Jul 20 8:45 pm final
Capital Living Canucks 8 Barefax Splashers 2 Tue, Jul 20 9:45 pm final
Top Guns 3 Greely Grizzlies 9 Wed, Jul 21 11:00 pm final
Junk Yard Boys 9 Les Georges 0 Thu, Jul 22 8:00 pm final
Top Cheese Cartel 1 Trains and Airplanes 0 Thu, Jul 22 9:00 pm forfeit
The Mighty Drunks 4 Barefax Splashers 6 Sun, Jul 25 3:45 pm final
The Blades 7 Capital Living Canucks 4 Sun, Jul 25 7:45 pm final
Mustangs 5 Spaphones 9 Sun, Jul 25 9:45 pm final
Capital Living Canucks 5 Mustangs 4 Wed, Jul 28 10:00 pm final SO
Spaphones 4 Barefax Splashers 1 Wed, Jul 28 11:00 pm final
The Blades 0 The Mighty Drunks 5 Thu, Jul 29 9:30 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -