Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
TEAM #1 11 |
TEAM #2 5 |
Sun, Oct 22 |
1:03 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 6 |
BEATTY 8 |
Sun, Oct 22 |
1:57 pm |
final |
|
HAMILTON 8 |
AGUILAR 5 |
Sun, Oct 22 |
2:03 pm |
final |
|
AGUILAR 6 |
TEAM NAME 10 |
Sun, Oct 22 |
2:52 pm |
final |
|
HAMPTON 4 |
AURORA 5 |
Sun, Oct 22 |
7:59 pm |
final |
|
THOMSON 6 |
GASTREICH 7 |
Sun, Oct 22 |
8:42 pm |
final OT |
|
BEATTY 7 |
AGUILAR 6 |
Sun, Oct 29 |
2:01 pm |
final |
|
GASTREICH 6 |
TEAM NAME 7 |
Sun, Oct 29 |
5:39 pm |
final OT |
|
TEAM NAME 7 |
TRANSFORMERS 5 |
Sun, Oct 29 |
8:23 pm |
final |
|
GASTREICH 5 |
HAMILTON 4 |
Sun, Oct 29 |
8:39 pm |
final |
|
AURORA 6 |
TEAM #1 3 |
Sun, Oct 29 |
9:23 pm |
final |
|
THOMSON 5 |
HAMPTON 1 |
Sun, Oct 29 |
9:36 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 0 |
HAMILTON 0 |
Sun, Oct 29 |
10:21 pm |
forfeit |
|
TEAM #1 4 |
TRANSFORMERS 3 |
Sun, Nov 05 |
7:06 pm |
final |
|
HAMILTON 7 |
BEATTY 3 |
Sun, Nov 05 |
7:55 pm |
final |
|
AGUILAR 5 |
THOMSON 11 |
Sun, Nov 05 |
11:33 pm |
final |
|
HAMPTON 5 |
AURORA 2 |
Sun, Nov 05 |
11:50 pm |
final |
|
AURORA 9 |
AGUILAR 1 |
Sun, Nov 12 |
1:59 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 5 |
GASTREICH 8 |
Sun, Nov 12 |
8:31 pm |
final |
|
HAMPTON 5 |
TEAM #1 5 |
Sun, Nov 12 |
8:34 pm |
final OT |
|
TEAM NAME 5 |
BEATTY 7 |
Sun, Nov 12 |
9:29 pm |
final |
|
THOMSON 4 |
HAMILTON 5 |
Sun, Nov 12 |
9:31 pm |
final |
|
TEAM #1 10 |
GASTREICH 5 |
Sun, Nov 12 |
11:19 pm |
final |
|
AGUILAR 5 |
HAMPTON 8 |
Sun, Nov 19 |
6:54 pm |
final |
|
HAMILTON 8 |
AURORA 9 |
Sun, Nov 19 |
8:01 pm |
final |
|
BEATTY 6 |
TRANSFORMERS 8 |
Sun, Nov 19 |
8:50 pm |
final |
|
THOMSON 6 |
TEAM NAME 4 |
Sun, Nov 19 |
9:49 pm |
final |
|
HAMPTON 4 |
HAMILTON 6 |
Sun, Nov 26 |
3:54 pm |
final |
|
TEAM #1 8 |
BEATTY 9 |
Sun, Nov 26 |
4:42 pm |
final |
|
AGUILAR 6 |
TEAM #1 6 |
Sun, Nov 26 |
6:39 pm |
final OT |
|
GASTREICH 10 |
BEATTY 7 |
Sun, Nov 26 |
6:39 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 3 |
THOMSON 6 |
Sun, Nov 26 |
9:25 pm |
final |
|
TEAM NAME 2 |
AURORA 9 |
Sun, Nov 26 |
9:30 pm |
final |
|
THOMSON 10 |
GASTREICH 7 |
Sun, Dec 03 |
2:11 pm |
final |
|
AURORA 9 |
TRANSFORMERS 3 |
Sun, Dec 03 |
6:54 pm |
final |
|
HAMILTON 8 |
AGUILAR 5 |
Sun, Dec 03 |
8:39 pm |
final |
|
HAMPTON 4 |
TEAM NAME 3 |
Sun, Dec 03 |
8:54 pm |
final |
|
TEAM NAME 5 |
AGUILAR 3 |
Sun, Dec 10 |
6:06 pm |
final |
|
GASTREICH 6 |
AURORA 5 |
Sun, Dec 10 |
8:54 pm |
final |
|
BEATTY 3 |
THOMSON 9 |
Sun, Dec 10 |
9:44 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 2 |
HAMPTON 7 |
Sun, Dec 10 |
10:53 pm |
final |
|
HAMILTON 8 |
TEAM #1 5 |
Sun, Dec 10 |
11:52 pm |
final |
|
HAMPTON 5 |
GASTREICH 8 |
Sun, Dec 17 |
2:00 pm |
final |
|
TEAM #1 6 |
THOMSON 6 |
Sun, Dec 17 |
8:41 pm |
final OT |
|
HAMILTON 5 |
TEAM NAME 2 |
Sun, Dec 17 |
8:43 pm |
final |
|
AGUILAR 2 |
TRANSFORMERS 9 |
Sun, Dec 17 |
9:34 pm |
final |
|
AURORA 14 |
BEATTY 5 |
Sun, Dec 17 |
9:43 pm |
final |
|
TEAM NAME 9 |
TEAM #1 2 |
Sun, Dec 31 |
2:41 pm |
final |
|
BEATTY 1 |
HAMPTON 11 |
Sun, Dec 31 |
3:31 pm |
final |
|
GASTREICH 8 |
AGUILAR 7 |
Sun, Dec 31 |
3:34 pm |
final OT |
|
THOMSON 6 |
AURORA 8 |
Sun, Dec 31 |
4:13 pm |
final |
|
HAMILTON 8 |
TEAM NAME 3 |
Sun, Jan 07 |
2:59 pm |
final |
|
THOMSON 8 |
HAMPTON 7 |
Sun, Jan 07 |
3:05 pm |
final |
|
TRANSFORMERS 6 |
AGUILAR 3 |
Sun, Jan 07 |
4:52 pm |
final |
|
GASTREICH 6 |
TEAM #1 7 |
Sun, Jan 07 |
7:48 pm |
final |
|
AURORA 2 |
THOMSON 4 |
Sun, Jan 14 |
3:01 pm |
final |
|
TEAM #1 3 |
HAMILTON 5 |
Sun, Jan 14 |
3:11 pm |
final |
|
HAMILTON 5 |
THOMSON 4 |
Sun, Jan 14 |
4:55 pm |
final |
|
BEATTY 8 |
TRANSFORMERS 7 |
Sun, Jan 14 |
7:55 pm |
final OT |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|