All Times EDT |
|
Fri, Jun 22 |
|
Elora Mohawks
11 |
|
London Blue Devils
12 | 8:00 pm | 11 - 12 2OT |
final | | |
Fri, Jun 22 |
|
Niagara Thunderhawks
7 |
|
Six Nations Rebels
12 | 8:00 pm | 7 - 12 |
final | | |
Fri, Jun 22 |
|
Mimico Mountaineers
6 |
|
Green Gaels
18 | 8:00 pm | 6 - 18 |
final | | |
Fri, Jun 22 |
|
Wallaceburg Red Devils
7 |
|
St. Catharines Spartans
8 | 8:00 pm | 7 - 8 | final | | |
Sat, Jun 23 |
|
Markham Ironheads
3 |
|
Akwesasne Indians
22 | 5:00 pm | 3 - 22 |
final | | |
Sat, Jun 23 |
|
Kahnawake Hunters
7 |
|
Halton Hills Bulldogs
12 | 7:30 pm | 7 - 12 |
final | | |
Sat, Jun 23 |
|
St. Catharines Spartans
7 |
|
Wallaceburg Red Devils
17 | 8:00 pm | 7 - 17 |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
Kahnawake Hunters
8 |
|
Halton Hills Bulldogs
10 | 2:00 pm | 8 - 10 OT |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
Markham Ironheads
8 |
|
Akwesasne Indians
12 | 3:00 pm | 8 - 12 |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
Six Nations Rebels
11 |
|
Niagara Thunderhawks
5 | 4:00 pm | 11 - 5 |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
London Blue Devils
9 |
|
Elora Mohawks
7 | 7:00 pm | 9 - 7 |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
Orangeville Northmen
11 |
|
Guelph Regals
5 | 7:00 pm | 11 - 5 |
final | | |
Sun, Jun 24 |
|
Newmarket Saints
9 |
|
Oakville Buzz
13 | 7:00 pm | 9 - 13 |
final | | |
Tue, Jun 26 |
|
Green Gaels
16 |
|
Mimico Mountaineers
8 | 8:00 pm | 16 - 8 |
final | | |
Tue, Jun 26 |
|
Oakville Buzz
13 |
|
Newmarket Saints
7 | 8:00 pm | 13 - 7 |
final | | |
Wed, Jun 27 |
|
Guelph Regals
4 |
|
Orangeville Northmen
12 | 8:00 pm | 4 - 12 |
final | | |
Thu, Jun 28 |
|
Orangeville Northmen
10 |
|
Guelph Regals
12 | 8:00 pm | 10 - 12 |
final | | |
Thu, Jun 28 |
|
Mimico Mountaineers
5 |
|
Green Gaels
15 | 8:00 pm | 5 - 15 |
final | | |
Fri, Jun 29 |
|
Niagara Thunderhawks
7 |
|
Six Nations Rebels
13 | 8:00 pm | 7 - 13 |
final | | |
Fri, Jun 29 |
|
Elora Mohawks
9 |
|
London Blue Devils
6 | 8:00 pm | 9 - 6 |
final | | |
Fri, Jun 29 |
|
Newmarket Saints
5 |
|
Oakville Buzz
9 | 8:00 pm | 5 - 9 |
final | | |
Fri, Jun 29 |
|
Akwesasne Indians
16 |
|
Markham Ironheads
5 | 8:00 pm | 16 - 5 |
final | | |
Sat, Jun 30 |
|
Wallaceburg Red Devils
7 |
|
St. Catharines Spartans
8 | 4:00 pm | 7 - 8 | final | | |
Sat, Jun 30 |
|
Guelph Regals
7 |
|
Orangeville Northmen
14 | 7:00 pm | 7 - 14 |
final | | |
Sat, Jun 30 |
|
Halton Hills Bulldogs
9 |
|
Kahnawake Hunters
7 | 8:00 pm | 9 - 7 |
final | | |
Sun, Jul 01 |
|
St. Catharines Spartans
4 |
|
Wallaceburg Red Devils
14 | 4:00 pm | 4 - 14 |
final | | |
Sun, Jul 01 |
|
London Blue Devils
9 |
|
Elora Mohawks
3 | 4:00 pm | 9 - 3 |
final | | |
Tue, Jul 03 |
|
Wallaceburg Red Devils
12 |
|
St. Catharines Spartans
9 | 8:00 pm | 12 - 9 | final | | |
Thu, Jul 05 |
|
Orangeville Northmen
10 |
|
Six Nations Rebels
14 | 8:00 pm | 10 - 14 |
final | | |
Thu, Jul 05 |
|
Halton Hills Bulldogs
5 |
|
Green Gaels
8 | 8:00 pm | 5 - 8 |
final | | |
Fri, Jul 06 |
|
Wallaceburg Red Devils
10 |
|
London Blue Devils
9 | 8:00 pm | 10 - 9 |
final | | |
Sat, Jul 07 |
|
Akwesasne Indians
10 |
|
Oakville Buzz
11 | 7:00 pm | 10 - 11 |
final | | |
Sat, Jul 07 |
|
Green Gaels
9 |
|
Halton Hills Bulldogs
6 | 7:30 pm | 9 - 6 |
final | | |
Sun, Jul 08 |
|
Akwesasne Indians
10 |
|
Oakville Buzz
4 | 2:00 pm | 10 - 4 |
final | | |
Sun, Jul 08 |
|
London Blue Devils
12 |
|
Wallaceburg Red Devils
13 | 4:00 pm | 12 - 13 OT |
final | | |
Mon, Jul 09 |
|
Six Nations Rebels
14 |
|
Orangeville Northmen
10 | 8:00 pm | 14 - 10 |
final | | |
Tue, Jul 10 |
|
Halton Hills Bulldogs
6 |
|
Green Gaels
16 | 8:00 pm | 6 - 16 |
final | | |
Thu, Jul 12 |
|
Orangeville Northmen
9 |
|
Six Nations Rebels
10 | 8:00 pm | 9 - 10 |
final | | |
Fri, Jul 13 |
|
Wallaceburg Red Devils
15 |
|
London Blue Devils
12 | 8:00 pm | 15 - 12 |
final | | |
Sat, Jul 14 |
|
Oakville Buzz
7 |
|
Akwesasne Indians
12 | 5:00 pm | 7 - 12 |
final | | |
Sun, Jul 15 |
|
Oakville Buzz
9 |
|
Akwesasne Indians
13 | 6:00 pm | 9 - 13 |
final | | |
Fri, Jul 20 |
|
Wallaceburg Red Devils
15 |
|
Six Nations Rebels
9 | 8:00 pm | 15 - 9 |
final | | |
Sat, Jul 21 |
|
Green Gaels
5 |
|
Akwesasne Indians
9 | 5:00 pm | 5 - 9 |
final | | |
Sun, Jul 22 |
|
Green Gaels
10 |
|
Akwesasne Indians
12 | 2:00 pm | 10 - 12 OT |
final | | |
Sun, Jul 22 |
|
Six Nations Rebels
12 |
|
Wallaceburg Red Devils
11 | 4:00 pm | 12 - 11 |
final | | |
Thu, Jul 26 |
|
Wallaceburg Red Devils
8 |
|
Six Nations Rebels
7 | 8:00 pm | 8 - 7 |
final | | |
Fri, Jul 27 |
|
Akwesasne Indians
5 |
|
Green Gaels
14 | 8:00 pm | 5 - 14 |
final | | |
Sat, Jul 28 |
|
Akwesasne Indians
13 |
|
Green Gaels
6 | 7:00 pm | 13 - 6 |
final | | |
Sat, Jul 28 |
|
Six Nations Rebels
14 |
|
Wallaceburg Red Devils
12 | 8:00 pm | 14 - 12 |
final | | |
Sun, Jul 29 |
|
Wallaceburg Red Devils
4 |
|
Six Nations Rebels
5 | 7:00 pm | 4 - 5 |
final | | |
Sat, Aug 04 |
|
Akwesasne Indians
6 |
|
Six Nations Rebels
15 | 8:00 pm | 6 - 15 |
final | | |
Sun, Aug 05 |
|
Akwesasne Indians
7 |
|
Six Nations Rebels
8 | 2:00 pm | 7 - 8 |
final | | |
Fri, Aug 10 |
|
Six Nations Rebels
11 |
|
Akwesasne Indians
10 | 8:00 pm | 11 - 10 |
final | |
|
|