Pointstreak.com

Playoffs 2019
SCOREBOARD
BRACKETS
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
CAREER LEADERS
SPECIAL TEAMS
TEAM STATS
TEAM STREAKS
SCHEDULE
TRANSACTIONS
ATTENDANCE



use the links to the left to share this



All Times EDT
# DATE AWAY HOME TIME SCORE BOXSCORE GS
E2 Thu, Jun 20 West Durham Ironheads 12 Green Gaels 98:00 pm 12 - 9 final
E3 Thu, Jun 20 Orangeville Northmen 9 Halton Hills Bulldogs 88:00 pm 9 - 8 final
E4 Thu, Jun 20 Nepean Knights 10 Kahnawake Hunters 148:00 pm 10 - 14 final
W1 Fri, Jun 21 Guelph Regals 4 Six Nations Rebels 188:00 pm 4 - 18 final
W3 Sat, Jun 22 Owen Sound North Stars 8 Hamilton Bengals 112:00 pm 8 - 11 OTfinal
E1 Sat, Jun 22 Brampton Excelsiors 5 Akwesasne Indians 217:00 pm 5 - 21 final
W2 Sat, Jun 22 St. Catharines Spartans 9 Elora Mohawks 127:00 pm 9 - 12 final
W4 Sat, Jun 22 Niagara Thunderhawks 7 Windsor Clippers 167:00 pm 7 - 16 final
E1 Sun, Jun 23 Brampton Excelsiors 2 Akwesasne Indians 222:00 pm 2 - 22 final
E2 Sun, Jun 23 Green Gaels 13 West Durham Ironheads 92:00 pm 13 - 9 final
E4 Sun, Jun 23 Kahnawake Hunters 10 Nepean Knights 132:00 pm 10 - 13 final
W3 Sun, Jun 23 Hamilton Bengals 15 Owen Sound North Stars 72:00 pm 15 - 7 final
W4 Sun, Jun 23 Windsor Clippers 10 Niagara Thunderhawks 84:00 pm 10 - 8 OTfinal
W2 Sun, Jun 23 Elora Mohawks 9 St. Catharines Spartans 67:00 pm 9 - 6 final
W1 Mon, Jun 24 Six Nations Rebels 7 Guelph Regals 98:00 pm 7 - 9 final
E3 Mon, Jun 24 Halton Hills Bulldogs 6 Orangeville Northmen 108:30 pm 6 - 10 final
E4 Tue, Jun 25 Kahnawake Hunters 3 Nepean Knights 128:00 pm 3 - 12 final
E2 Wed, Jun 26 West Durham Ironheads 9 Green Gaels 48:00 pm 9 - 4 final
E3 Wed, Jun 26 Orangeville Northmen 7 Halton Hills Bulldogs 58:00 pm 7 - 5 final
W1 Wed, Jun 26 Guelph Regals 7 Six Nations Rebels 118:00 pm 7 - 11 final
W2 Wed, Jun 26 St. Catharines Spartans 4 Elora Mohawks 128:00 pm 4 - 12 final
E4 Thu, Jun 27 Nepean Knights 12 Kahnawake Hunters 78:00 pm 12 - 7 final
E1 Sat, Jun 29 Akwesasne Indians 15 Brampton Excelsiors 67:00 pm 15 - 6 final
E2 Sat, Jun 29 Green Gaels 6 West Durham Ironheads 77:00 pm 6 - 7 final
W1 Sat, Jun 29 Six Nations Rebels 8 Guelph Regals 57:00 pm 8 - 5 final
W3 Sat, Jun 29 Owen Sound North Stars 4 Hamilton Bengals 127:00 pm 4 - 12 final
W4 Sat, Jun 29 Niagara Thunderhawks 8 Windsor Clippers 107:00 pm 8 - 10 final
W5 Fri, Jul 05 Windsor Clippers 7 Six Nations Rebels 128:00 pm 7 - 12 final
W6 Fri, Jul 05 Hamilton Bengals 11 Elora Mohawks 98:00 pm 11 - 9 final
E6 Sat, Jul 06 Nepean Knights 7 Orangeville Northmen 87:00 pm 7 - 8 final
E5 Sat, Jul 06 Akwesasne Indians 5 West Durham Ironheads 117:30 pm 5 - 11 final
E5 Sun, Jul 07 Akwesasne Indians 6 West Durham Ironheads 102:00 pm 6 - 10 final
E6 Sun, Jul 07 Nepean Knights 13 Orangeville Northmen 92:00 pm 13 - 9 final
W5 Tue, Jul 09 Six Nations Rebels 21 Windsor Clippers 118:00 pm 21 - 11 final
W6 Tue, Jul 09 Elora Mohawks 10 Hamilton Bengals 68:00 pm 10 - 6 final
W6 Wed, Jul 10 Hamilton Bengals 12 Elora Mohawks 118:00 pm 12 - 11 2OTfinal
E5 Fri, Jul 12 West Durham Ironheads 5 Akwesasne Indians 158:00 pm 5 - 15 final
E6 Fri, Jul 12 Orangeville Northmen 8 Nepean Knights 98:00 pm 8 - 9 final
W5 Fri, Jul 12 Windsor Clippers 6 Six Nations Rebels 148:00 pm 6 - 14 final
E5 Sat, Jul 13 Orangeville Northmen 6 Nepean Knights 142:00 pm 6 - 14 final
E5 Sat, Jul 13 West Durham Ironheads 8 Akwesasne Indians 177:00 pm 8 - 17 final
W6 Sat, Jul 13 Elora Mohawks 5 Hamilton Bengals 97:00 pm 5 - 9 final
E5 Sun, Jul 14 West Durham Ironheads 6 Akwesasne Indians 82:00 pm 6 - 8 final
W7 Fri, Jul 19 Hamilton Bengals 5 Six Nations Rebels 138:00 pm 5 - 13 final
E7 Sat, Jul 20 Nepean Knights 12 Akwesasne Indians 178:00 pm 12 - 17 final
E7 Tue, Jul 23 Akwesasne Indians 13 Nepean Knights 128:00 pm 13 - 12 OTfinal
W7 Tue, Jul 23 Six Nations Rebels 7 Hamilton Bengals 28:00 pm 7 - 2 final
E7 Thu, Jul 25 Nepean Knights 10 Akwesasne Indians 128:00 pm 10 - 12 OTfinal
W7 Fri, Jul 26 Hamilton Bengals 4 Six Nations Rebels 148:00 pm 4 - 14 final
F1 Wed, Jul 31 Six Nations Rebels 7 Akwesasne Indians 108:00 pm 7 - 10 final
F1 Thu, Aug 01 Six Nations Rebels 10 Akwesasne Indians 98:00 pm 10 - 9 final
F1 Sat, Aug 03 Akwesasne Indians 11 Six Nations Rebels 57:00 pm 11 - 5 final
F1 Sun, Aug 04 Akwesasne Indians 6 Six Nations Rebels 112:00 pm 6 - 11 final
F1 Wed, Aug 07 Six Nations Rebels 12 Akwesasne Indians 98:00 pm 12 - 9 final