Pointstreak.com

Reg Season 2009/2010
SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
SPECIAL TEAMS
TEAM STREAKS
SHOOTOUT/SHOTS
SCHEDULE
TRANSACTIONS
ATTENDANCE

If you have any questions or problems with the league statistics contact:
League Admin
use the links to the left to share this



All Times Local
GN AWAY HOME DATE TIME SCORE BOXSCORE GS
Kitimat Ice Demons 6Terrace River Kings 0Fri, Oct 02 8:00 PM 6 - 0 Final
Burns Lake Braves 1Houston Luckies 7Sat, Oct 03 8:00 PM 1 - 7 Final
Williams Lake Stampeders 5Smithers Steelheads 6Sat, Oct 03 8:00 PM 5 - 6 SO Final
Hazelton Wolverines 3Prince Rupert Rampage 10Sat, Oct 03 8:00 PM 3 - 10 Final
Terrace River Kings 4Kitimat Ice Demons 6Sat, Oct 03 8:00 PM 4 - 6 Final
Hazelton Wolverines 4Prince Rupert Rampage 3Sun, Oct 04 1:00 PM 4 - 3 SO Final
Williams Lake Stampeders 4Smithers Steelheads 5Sun, Oct 04 1:00 PM 4 - 5 Final
Smithers Steelheads 7Hazelton Wolverines 8Fri, Oct 09 7:30 PM 7 - 8 Final
Kitimat Ice Demons 8Williams Lake Stampeders 9Sat, Oct 10 7:30 PM 8 - 9 SO Final
Hazelton Wolverines 1Smithers Steelheads 8Sat, Oct 10 7:30 PM 1 - 8 Final
Prince Rupert Rampage 5Terrace River Kings 6Sat, Oct 10 8:00 PM 5 - 6 SO Final
Omenica Ice 1Burns Lake Braves 4Sat, Oct 10 8:00 PM 1 - 4 Final
Omenica Ice 1Burns Lake Braves 5Sun, Oct 11 1:00 PM 1 - 5 Final
Kitimat Ice Demons 3Williams Lake Stampeders 5Sun, Oct 11 1:30 PM 3 - 5 Final
Terrace River Kings 4Hazelton Wolverines 5Sat, Oct 17 7:30 PM 4 - 5 Final
Houston Luckies 2Burns Lake Braves 7Sat, Oct 17 8:00 PM 2 - 7 Final
Kitimat Ice Demons 7Prince Rupert Rampage 3Sat, Oct 17 8:00 PM 7 - 3 Final
Houston Luckies 2Williams Lake Stampeders 5Sat, Oct 24 7:30 PM 2 - 5 Final
Kitimat Ice Demons 5Smithers Steelheads 4Sat, Oct 24 7:30 PM 5 - 4 Final
Burns Lake Braves 4Hazelton Wolverines 3Sat, Oct 24 7:30 PM 4 - 3 Final
Prince Rupert Rampage 4Omenica Ice 0Sat, Oct 24 8:00 PM 4 - 0 Final
Prince Rupert Rampage 7Omenica Ice 3Sun, Oct 25 1:00 PM 7 - 3 Final
Burns Lake Braves 6Hazelton Wolverines 4Sun, Oct 25 1:00 PM 6 - 4 Final
Houston Luckies 3Williams Lake Stampeders 5Sun, Oct 25 1:30 PM 3 - 5 Final
Prince Rupert Rampage 4Kitimat Ice Demons 6Sat, Oct 31 8:00 PM 4 - 6 Final
Hazelton Wolverines 4Terrace River Kings 5Sat, Oct 31 8:00 PM 4 - 5 Final
Burns Lake Braves 1Houston Luckies 2Sat, Oct 31 8:00 PM 1 - 2 Final
Smithers Steelheads 6Terrace River Kings 1Sat, Nov 07 8:00 PM 6 - 1 Final
Hazelton Wolverines 8Omenica Ice 9Sat, Nov 07 8:00 PM 8 - 9 SO Final
Kitimat Ice Demons 4Prince Rupert Rampage 3Sat, Nov 07 8:00 PM 4 - 3 SO Final
Hazelton Wolverines 5Omenica Ice 9Sun, Nov 08 1:00 PM 5 - 9 Final
Terrace River Kings 2Smithers Steelheads 3Fri, Nov 13 7:30 PM 2 - 3 SO Final
Omenica Ice 6Williams Lake Stampeders 11Sat, Nov 14 7:30 PM 6 - 11 Final
Terrace River Kings 4Smithers Steelheads 5Sat, Nov 14 8:00 PM 4 - 5 Final
Burns Lake Braves 3Prince Rupert Rampage 9Sat, Nov 14 8:00 PM 3 - 9 Final
Hazelton Wolverines 1Kitimat Ice Demons 15Sat, Nov 14 8:00 PM 1 - 15 Final
Burns Lake Braves 4Prince Rupert Rampage 2Sun, Nov 15 1:00 PM 4 - 2 Final
Omenica Ice 3Williams Lake Stampeders 4Sun, Nov 15 1:30 PM 3 - 4 Final
Smithers Steelheads 0Kitimat Ice Demons 2Sat, Nov 21 8:00 PM 0 - 2 Final
Omenica Ice 2Houston Luckies 5Sat, Nov 21 8:00 PM 2 - 5 Final
Terrace River Kings 2Prince Rupert Rampage 4Sat, Nov 21 8:00 PM 2 - 4 Final
Omenica Ice 2Houston Luckies 7Sun, Nov 22 4:00 PM 2 - 7 Final
Kitimat Ice Demons 7Hazelton Wolverines 5Sat, Nov 28 7:30 PM 7 - 5 Final
Williams Lake Stampeders 2Omenica Ice 4Sat, Nov 28 8:00 PM 2 - 4 Final
Houston Luckies 5Burns Lake Braves 2Sat, Nov 28 8:00 PM 5 - 2 Final
Smithers Steelheads 12Terrace River Kings 1Sat, Nov 28 8:00 PM 12 - 1 Final
Smithers Steelheads 9Terrace River Kings 5Sun, Nov 29 1:00 PM 9 - 5 Final
Williams Lake Stampeders 5Omenica Ice 6Sun, Nov 29 1:00 PM 5 - 6 Final
Houston Luckies 5Smithers Steelheads 3Fri, Dec 04 7:30 PM 5 - 3 Final
Prince Rupert Rampage 2Kitimat Ice Demons 5Sat, Dec 05 8:00 PM 2 - 5 Final
Hazelton Wolverines 5Terrace River Kings 8Sat, Dec 05 8:00 PM 5 - 8 Final
Smithers Steelheads 7Houston Luckies 5Sat, Dec 05 8:00 PM 7 - 5 Final
Williams Lake Stampeders 2Burns Lake Braves 4Sat, Dec 05 8:00 PM 2 - 4 Final
Williams Lake Stampeders 5Burns Lake Braves 8Sun, Dec 06 1:00 PM 5 - 8 Final
Terrace River Kings 4Hazelton Wolverines 7Sat, Dec 12 7:30 PM 4 - 7 Final
Prince Rupert Rampage 1Smithers Steelheads 4Sat, Dec 12 7:30 PM 1 - 4 Final
Williams Lake Stampeders 3Houston Luckies 1Sat, Dec 12 8:00 PM 3 - 1 Final
Williams Lake Stampeders 5Houston Luckies 6Sun, Dec 13 1:00 PM 5 - 6 SO Final
Smithers Steelheads 6Prince Rupert Rampage 2Sat, Dec 19 8:00 PM 6 - 2 Final
Houston Luckies 6Burns Lake Braves 4Sat, Dec 19 8:00 PM 6 - 4 Final
Omenica Ice 3Kitimat Ice Demons 10Sat, Jan 02 8:00 PM 3 - 10 Final
Terrace River Kings 2Houston Luckies 9Sat, Jan 02 8:00 PM 2 - 9 Final
Smithers Steelheads 8Burns Lake Braves 4Sat, Jan 02 8:00 PM 8 - 4 Final
Omenica Ice 0Kitimat Ice Demons 7Sun, Jan 03 1:00 PM 0 - 7 Final
Kitimat Ice Demons 7Terrace River Kings 4Fri, Jan 08 8:00 PM 7 - 4 Final
Prince Rupert Rampage 4Hazelton Wolverines 3Sat, Jan 09 7:30 PM 4 - 3 SO Final
Burns Lake Braves 2Williams Lake Stampeders 9Sat, Jan 09 7:30 PM 2 - 9 Final
Terrace River Kings 2Kitimat Ice Demons 4Sat, Jan 09 8:00 PM 2 - 4 Final
Houston Luckies 8Omenica Ice 4Sat, Jan 09 8:00 PM 8 - 4 Final
Houston Luckies 8Omenica Ice 1Sun, Jan 10 1:00 PM 8 - 1 Final
Prince Rupert Rampage 6Hazelton Wolverines 4Sun, Jan 10 1:00 PM 6 - 4 Final
Burns Lake Braves 5Williams Lake Stampeders 2Sun, Jan 10 1:30 PM 5 - 2 Final