All Times Local |
| New Mexico Renegades
3 | Texas Brahmas
9 | Sun, Mar 04 | 10:00 AM | 3 - 9 |
Final | | | Dallas Ice Jets
9 | Dallas Snipers
2 | Sat, Mar 03 | 9:15 PM | 9 - 2 |
Final | | | Valencia Flyers
4 | San Diego Gulls
2 | Sat, Mar 03 | 7:30 PM | 4 - 2 |
Final | | | Park City Moose
1 | Idaho Junior Steelheads
10 | Sat, Mar 03 | 2:00 PM | 1 - 10 |
Final | | | New Mexico Renegades
1 | Texas Brahmas
4 | Sat, Mar 03 | 1:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | New Mexico Renegades
1 | Texas Brahmas
5 | Fri, Mar 02 | 9:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Long Beach Bombers
0 | San Diego Gulls
6 | Fri, Mar 02 | 8:00 PM | 0 - 6 |
Final | | | Dallas Snipers
1 | Dallas Ice Jets
13 | Fri, Mar 02 | 7:00 PM | 1 - 13 |
Final | | | Ogden Mustangs
1 | Park City Moose
0 | Fri, Mar 02 | 7:00 PM | 1 - 0 |
no data | | | Dallas Ice Jets
3 | Texas Brahmas
1 | Wed, Feb 29 | 8:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | Dallas Ice Jets
4 | El Paso Rhinos
5 | Sun, Feb 26 | 4:30 PM | 4 - 5 OT |
Final | | | New Mexico Renegades
0 | Boulder Bison
5 | Sun, Feb 26 | 12:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | Arizona Red Hawks
2 | Fresno Monsters
4 | Sun, Feb 26 | 10:30 AM | 2 - 4 |
Final | | | San Diego Gulls
3 | Long Beach Bombers
4 | Sat, Feb 25 | 7:45 PM | 3 - 4 SO |
Final | | | Dallas Ice Jets
6 | El Paso Rhinos
3 | Sat, Feb 25 | 7:30 PM | 6 - 3 |
Final | | | New Mexico Renegades
3 | Boulder Bison
6 | Sat, Feb 25 | 7:15 PM | 3 - 6 |
Final | | | Arizona Red Hawks
2 | Fresno Monsters
10 | Sat, Feb 25 | 3:30 PM | 2 - 10 |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | Idaho Junior Steelheads
9 | Sat, Feb 25 | 2:00 PM | 3 - 9 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Dallas Snipers
1 | Sat, Feb 25 | 7:30 AM | 4 - 1 |
Final | | | Dallas Snipers
2 | Texas Brahmas
6 | Fri, Feb 24 | 9:00 PM | 2 - 6 |
Final | | | Valencia Flyers
9 | Long Beach Bombers
3 | Fri, Feb 24 | 7:45 PM | 9 - 3 |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | El Paso Rhinos
3 | Fri, Feb 24 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | | Park City Moose
0 | Ogden Mustangs
4 | Fri, Feb 24 | 7:30 PM | 0 - 4 |
Final | | | New Mexico Renegades
2 | Boulder Bison
9 | Fri, Feb 24 | 7:15 PM | 2 - 9 |
Final | | | Arizona Red Hawks
1 | Fresno Monsters
8 | Fri, Feb 24 | 3:30 PM | 1 - 8 |
Final | | | Texas Brahmas
1 | El Paso Rhinos
5 | Sun, Feb 19 | 4:30 PM | 1 - 5 |
Final | | | Arizona Red Hawks
7 | Valencia Flyers
6 | Sun, Feb 19 | 1:00 PM | 7 - 6 OT |
Final | | | Boulder Bison
3 | Park City Moose
2 | Sun, Feb 19 | 11:45 AM | 3 - 2 |
Final | | | Cheyenne Stampede
8 | Ogden Mustangs
4 | Sun, Feb 19 | 11:00 AM | 8 - 4 |
Final | | | San Diego Gulls
3 | Fresno Monsters
4 | Sun, Feb 19 | 10:30 AM | 3 - 4 |
Final | | | Boulder Bison
6 | Park City Moose
1 | Sat, Feb 18 | 8:00 PM | 6 - 1 |
Final | | | Cheyenne Stampede
5 | Ogden Mustangs
1 | Sat, Feb 18 | 7:30 PM | 5 - 1 |
Final | | | Texas Brahmas
1 | El Paso Rhinos
4 | Sat, Feb 18 | 7:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | Arizona Red Hawks
1 | Valencia Flyers
11 | Sat, Feb 18 | 7:15 PM | 1 - 11 |
Final | | | Dallas Ice Jets
3 | Idaho Junior Steelheads
5 | Sun, Feb 19 | 7:00 PM | 3 - 5 |
Final | | | San Diego Gulls
0 | Fresno Monsters
2 | Sat, Feb 18 | 3:30 PM | 0 - 2 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Long Beach Bombers
10 | Sat, Feb 18 | 2:30 PM | 3 - 10 |
Final | | | Boulder Bison
3 | Park City Moose
0 | Fri, Feb 17 | 8:00 PM | 3 - 0 |
Final | | | Phoenix Knights
4 | Long Beach Bombers
8 | Fri, Feb 17 | 7:45 PM | 4 - 8 |
Final | | | Cheyenne Stampede
7 | Ogden Mustangs
4 | Fri, Feb 17 | 7:30 PM | 7 - 4 |
Final | | | Texas Brahmas
3 | El Paso Rhinos
6 | Fri, Feb 17 | 7:30 PM | 3 - 6 |
Final | | | Arizona Red Hawks
4 | Valencia Flyers
5 | Fri, Feb 17 | 7:15 PM | 4 - 5 |
Final | | | Dallas Ice Jets
2 | Idaho Junior Steelheads
5 | Sat, Feb 18 | 7:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Dallas Ice Jets
1 | Idaho Junior Steelheads
2 | Fri, Feb 17 | 7:00 PM | 1 - 2 |
Final | | | San Diego Gulls
1 | Fresno Monsters
5 | Fri, Feb 17 | 3:30 PM | 1 - 5 |
Final | | | Phoenix Knights
8 | Long Beach Bombers
7 | Thu, Feb 16 | 7:45 PM | 8 - 7 OT |
Final | | | Fresno Monsters
4 | Long Beach Bombers
1 | Sun, Feb 12 | 1:00 PM | 4 - 1 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | Boulder Bison
3 | Sun, Feb 12 | 12:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Arizona Red Hawks
7 | Sun, Feb 12 | 11:30 AM | 3 - 7 |
Final | | | El Paso Rhinos
4 | Texas Brahmas
2 | Sun, Feb 12 | 10:15 AM | 4 - 2 |
Final | | | New Mexico Renegades
8 | Dallas Snipers
7 | Sun, Feb 12 | 10:00 AM | 8 - 7 |
Final | | | Fresno Monsters
6 | Long Beach Bombers
0 | Sat, Feb 11 | 7:45 PM | 6 - 0 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | San Diego Gulls
1 | Sat, Feb 11 | 7:30 PM | 2 - 1 |
Final | | | New Mexico Renegades
8 | Dallas Snipers
3 | Sat, Feb 11 | 7:30 PM | 8 - 3 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
6 | Boulder Bison
0 | Sat, Feb 11 | 7:15 PM | 6 - 0 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Arizona Red Hawks
4 | Sat, Feb 11 | 6:50 PM | 3 - 4 OT |
Final | | | El Paso Rhinos
6 | Texas Brahmas
3 | Sat, Feb 11 | 2:15 PM | 6 - 3 |
Final | | | El Paso Rhinos
2 | Texas Brahmas
3 | Fri, Feb 10 | 10:45 PM | 2 - 3 OT |
Final | | | Fresno Monsters
8 | Long Beach Bombers
1 | Fri, Feb 10 | 7:45 PM | 8 - 1 |
Final | | | Park City Moose
1 | Ogden Mustangs
3 | Fri, Feb 10 | 7:30 PM | 1 - 3 |
Final | | | New Mexico Renegades
8 | Dallas Snipers
3 | Fri, Feb 10 | 7:30 PM | 8 - 3 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | Boulder Bison
3 | Sat, Feb 11 | 7:15 PM | 4 - 3 OT |
Final | | | San Diego Gulls
2 | Valencia Flyers
3 | Fri, Feb 10 | 7:15 PM | 2 - 3 |
Final | | | Phoenix Knights
4 | Arizona Red Hawks
10 | Fri, Feb 10 | 6:50 PM | 4 - 10 |
Final | | | Cheyenne Stampede
4 | New Mexico Renegades
3 | Sun, Feb 05 | 2:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Idaho Junior Steelheads
7 | Sun, Feb 05 | 12:00 PM | 3 - 7 |
Final | | | Dallas Snipers
2 | Park City Moose
1 | Sun, Feb 05 | 11:45 AM | 2 - 1 SO |
Final | | | Arizona Red Hawks
5 | San Diego Gulls
4 | Sun, Feb 05 | 11:30 AM | 5 - 4 SO |
Final | | | El Paso Rhinos
7 | Phoenix Knights
2 | Sun, Feb 05 | 11:30 AM | 7 - 2 |
Final | | | Boulder Bison
6 | Ogden Mustangs
3 | Sun, Feb 05 | 11:00 AM | 6 - 3 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Texas Brahmas
10 | Sun, Feb 05 | 10:15 AM | 2 - 10 |
Final | | | Dallas Snipers
1 | Park City Moose
12 | Sat, Feb 04 | 8:00 PM | 1 - 12 |
Final | | | Arizona Red Hawks
0 | San Diego Gulls
3 | Sat, Feb 04 | 7:30 PM | 0 - 3 |
Final | | | Boulder Bison
6 | Ogden Mustangs
3 | Sat, Feb 04 | 7:30 PM | 6 - 3 |
Final | | | Valencia Flyers
0 | Idaho Junior Steelheads
5 | Sat, Feb 04 | 7:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | El Paso Rhinos
10 | Phoenix Knights
1 | Sat, Feb 04 | 6:45 PM | 10 - 1 |
Final | | | Cheyenne Stampede
5 | New Mexico Renegades
6 | Sat, Feb 04 | 5:30 PM | 5 - 6 SO |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Texas Brahmas
8 | Sat, Feb 04 | 3:45 PM | 2 - 8 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Texas Brahmas
3 | Fri, Feb 03 | 9:00 PM | 2 - 3 |
Final | | | Cheyenne Stampede
3 | New Mexico Renegades
2 | Fri, Feb 03 | 8:30 PM | 3 - 2 |
Final | | | Dallas Snipers
3 | Park City Moose
2 | Fri, Feb 03 | 8:00 PM | 3 - 2 SO |
Final | | | El Paso Rhinos
14 | Phoenix Knights
2 | Fri, Feb 03 | 8:00 PM | 14 - 2 |
Final | | | Arizona Red Hawks
0 | San Diego Gulls
6 | Fri, Feb 03 | 8:00 PM | 0 - 6 |
Final | | | Boulder Bison
12 | Ogden Mustangs
5 | Fri, Feb 03 | 7:30 PM | 12 - 5 |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Idaho Junior Steelheads
4 | Fri, Feb 03 | 7:00 PM | 3 - 4 |
Final | | | Dallas Ice Jets
2 | Texas Brahmas
4 | Wed, Feb 01 | 9:30 PM | 2 - 4 |
Final | | | Texas Brahmas
3 | New Mexico Renegades
4 | Sun, Jan 29 | 2:00 PM | 3 - 4 |
Final | | | Boulder Bison
6 | Valencia Flyers
5 | Sun, Jan 29 | 1:00 PM | 6 - 5 |
Final | | | San Diego Gulls
4 | Dallas Ice Jets
2 | Sun, Jan 29 | 1:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
5 | Cheyenne Stampede
3 | Sun, Jan 29 | 11:30 AM | 5 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
9 | Arizona Red Hawks
1 | Sun, Jan 29 | 11:30 AM | 9 - 1 |
Final | | | Dallas Snipers
3 | Ogden Mustangs
4 | Sun, Jan 29 | 11:00 AM | 3 - 4 |
Final | | | Texas Brahmas
6 | New Mexico Renegades
2 | Sat, Jan 28 | 8:30 PM | 6 - 2 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
7 | Cheyenne Stampede
4 | Sat, Jan 28 | 7:35 PM | 7 - 4 |
Final | | | Park City Moose
0 | El Paso Rhinos
6 | Sat, Jan 28 | 7:30 PM | 0 - 6 |
Final | | | Dallas Snipers
4 | Ogden Mustangs
8 | Sat, Jan 28 | 7:30 PM | 4 - 8 |
Final | | | Boulder Bison
2 | Valencia Flyers
3 | Sat, Jan 28 | 7:15 PM | 2 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
6 | Arizona Red Hawks
1 | Sat, Jan 28 | 6:50 PM | 6 - 1 |
Final | | | San Diego Gulls
2 | Dallas Ice Jets
3 | Sat, Jan 28 | 6:00 PM | 2 - 3 OT |
Final | | | Texas Brahmas
7 | New Mexico Renegades
1 | Fri, Jan 27 | 8:30 PM | 7 - 1 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
7 | Cheyenne Stampede
1 | Fri, Jan 27 | 7:35 PM | 7 - 1 |
Final | | | Park City Moose
1 | El Paso Rhinos
14 | Fri, Jan 27 | 7:30 PM | 1 - 14 |
Final | | | Dallas Snipers
3 | Ogden Mustangs
5 | Fri, Jan 27 | 7:30 PM | 3 - 5 |
Final | | | Boulder Bison
2 | Valencia Flyers
3 | Fri, Jan 27 | 7:15 PM | 2 - 3 |
Final | | | San Diego Gulls
1 | Dallas Ice Jets
5 | Fri, Jan 27 | 7:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Fresno Monsters
3 | Arizona Red Hawks
0 | Fri, Jan 27 | 6:50 PM | 3 - 0 |
Final | | | Park City Moose
2 | El Paso Rhinos
8 | Thu, Jan 26 | 7:30 PM | 2 - 8 |
Final | | | New Mexico Renegades
0 | Idaho Junior Steelheads
12 | Sun, Jan 22 | 12:00 PM | 0 - 12 |
Final | | | Dallas Ice Jets
7 | Cheyenne Stampede
5 | Sun, Jan 22 | 11:30 AM | 7 - 5 |
Final | | | Boulder Bison
1 | San Diego Gulls
10 | Sun, Jan 22 | 11:30 AM | 1 - 10 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Arizona Red Hawks
1 | Sun, Jan 22 | 11:30 AM | 2 - 1 |
Final | | | Ogden Mustangs
4 | Park City Moose
2 | Sat, Jan 21 | 8:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Dallas Ice Jets
4 | Cheyenne Stampede
3 | Sat, Jan 21 | 7:35 PM | 4 - 3 |
Final | | | Boulder Bison
4 | San Diego Gulls
1 | Sat, Jan 21 | 7:30 PM | 4 - 1 |
Final | | | New Mexico Renegades
0 | Idaho Junior Steelheads
5 | Sat, Jan 21 | 7:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | Long Beach Bombers
4 | Arizona Red Hawks
5 | Sat, Jan 21 | 6:50 PM | 4 - 5 OT |
Final | | | Dallas Snipers
2 | Texas Brahmas
5 | Sat, Jan 21 | 2:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Ogden Mustangs
4 | Park City Moose
1 | Fri, Jan 20 | 8:00 PM | 4 - 1 |
Final | | | Boulder Bison
5 | San Diego Gulls
4 | Fri, Jan 20 | 8:00 PM | 5 - 4 |
Final | | | Dallas Ice Jets
3 | Cheyenne Stampede
6 | Fri, Jan 20 | 7:35 PM | 3 - 6 |
Final | | | New Mexico Renegades
0 | Idaho Junior Steelheads
6 | Fri, Jan 20 | 7:00 PM | 0 - 6 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Arizona Red Hawks
5 | Fri, Jan 20 | 6:50 PM | 2 - 5 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Fresno Monsters
10 | Sun, Jan 15 | 3:00 PM | 2 - 10 |
Final | | | Arizona Red Hawks
7 | Park City Moose
2 | Sun, Jan 15 | 11:45 AM | 7 - 2 |
Final | | | Phoenix Knights
0 | Cheyenne Stampede
10 | Sun, Jan 15 | 11:30 AM | 0 - 10 |
Final | | | Arizona Red Hawks
5 | Park City Moose
2 | Sat, Jan 14 | 8:00 PM | 5 - 2 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Cheyenne Stampede
4 | Sat, Jan 14 | 7:35 PM | 3 - 4 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | San Diego Gulls
7 | Sat, Jan 14 | 7:30 PM | 2 - 7 |
Final | | | New Mexico Renegades
2 | El Paso Rhinos
11 | Sat, Jan 14 | 7:30 PM | 2 - 11 |
Final | | | Long Beach Bombers
3 | Fresno Monsters
9 | Sat, Jan 14 | 3:30 PM | 3 - 9 |
Final | | | Arizona Red Hawks
3 | Park City Moose
1 | Fri, Jan 13 | 8:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | Phoenix Knights
1 | Cheyenne Stampede
7 | Fri, Jan 13 | 7:35 PM | 1 - 7 |
Final | | | New Mexico Renegades
1 | El Paso Rhinos
4 | Fri, Jan 13 | 7:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | Long Beach Bombers
0 | Fresno Monsters
5 | Fri, Jan 13 | 3:30 PM | 0 - 5 |
Final | | | New Mexico Renegades
3 | El Paso Rhinos
2 | Thu, Jan 12 | 7:30 PM | 3 - 2 SO |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | Valencia Flyers
12 | Sun, Jan 08 | 1:00 PM | 3 - 12 |
Final | | | Dallas Snipers
4 | Long Beach Bombers
5 | Sun, Jan 08 | 1:00 PM | 4 - 5 |
Final | | | El Paso Rhinos
5 | Dallas Ice Jets
4 | Sun, Jan 08 | 1:00 PM | 5 - 4 SO |
Final | | | Dallas Snipers
5 | Long Beach Bombers
6 | Sat, Jan 07 | 7:45 PM | 5 - 6 |
Final | | | Boulder Bison
3 | Cheyenne Stampede
1 | Sat, Jan 07 | 7:35 PM | 3 - 1 |
Final | | | Ogden Mustangs
1 | Valencia Flyers
6 | Sat, Jan 07 | 7:15 PM | 1 - 6 |
Final | | | El Paso Rhinos
6 | Dallas Ice Jets
4 | Sat, Jan 07 | 6:00 PM | 6 - 4 |
Final | | | Ogden Mustangs
0 | Valencia Flyers
2 | Fri, Jan 06 | 7:15 PM | 0 - 2 |
Final | | | Cheyenne Stampede
0 | Boulder Bison
9 | Fri, Jan 06 | 7:15 PM | 0 - 9 |
Final | | | El Paso Rhinos
4 | Dallas Ice Jets
3 | Fri, Jan 06 | 7:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Dallas Snipers
5 | Long Beach Bombers
10 | Fri, Jan 06 | 6:45 PM | 5 - 10 |
Final | | 36 | Idaho Junior Steelheads
4 | San Diego Gulls
2 | Tue, Dec 20 | 2:45 PM | 4 - 2 |
Final | | 35 | Long Beach Bombers
3 | Cheyenne Stampede
5 | Tue, Dec 20 | 12:30 PM | 3 - 5 |
Final | | 34 | El Paso Rhinos
2 | Fresno Monsters
6 | Tue, Dec 20 | 10:30 AM | 2 - 6 |
Final | | 33 | Arizona Red Hawks
3 | Boulder Bison
4 | Tue, Dec 20 | 10:15 AM | 3 - 4 OT |
Final | | 32 | Southern Oregon Spartans
2 | Valencia Flyers
5 | Tue, Dec 20 | 8:15 AM | 2 - 5 |
Final | | 31 | Seattle Totems
3 | Texas Brahmas
2 | Tue, Dec 20 | 8:00 AM | 3 - 2 OT |
Final | | 30 | Arizona Red Hawks
3 | Cheyenne Stampede
2 | Mon, Dec 19 | 5:30 PM | 3 - 2 |
Final | | 29 | Fresno Monsters
6 | Seattle Totems
1 | Mon, Dec 19 | 3:15 PM | 6 - 1 |
Final | | 28 | El Paso Rhinos
0 | Idaho Junior Steelheads
3 | Mon, Dec 19 | 3:00 PM | 0 - 3 |
Final | | 27 | Boulder Bison
4 | Southern Oregon Spartans
1 | Mon, Dec 19 | 12:45 PM | 4 - 1 |
Final | | 26 | Valencia Flyers
6 | Dallas Snipers
2 | Mon, Dec 19 | 12:30 PM | 6 - 2 |
Final | | 25 | Dallas Ice Jets
3 | Long Beach Bombers
0 | Mon, Dec 19 | 10:30 AM | 3 - 0 |
Final | | 24 | San Diego Gulls
3 | Texas Brahmas
2 | Mon, Dec 19 | 10:15 AM | 3 - 2 |
Final | | 23 | Phoenix Knights
2 | Ogden Mustangs
7 | Mon, Dec 19 | 8:15 AM | 2 - 7 |
Final | | 22 | New Mexico Renegades
6 | Park City Moose
3 | Mon, Dec 19 | 8:00 AM | 6 - 3 |
Final | | 21 | Texas Brahmas
2 | Arizona Red Hawks
1 | Sun, Dec 18 | 6:00 PM | 2 - 1 |
Final | | 20 | Phoenix Knights
2 | Boulder Bison
5 | Sun, Dec 18 | 5:30 PM | 2 - 5 |
Final | | 19 | Ogden Mustangs
5 | Long Beach Bombers
3 | Sun, Dec 18 | 3:45 PM | 5 - 3 |
Final | | 18 | Seattle Totems
1 | Idaho Junior Steelheads
6 | Sun, Dec 18 | 3:15 PM | 1 - 6 |
Final | | 17 | Park City Moose
4 | Dallas Snipers
3 | Sun, Dec 18 | 12:30 PM | 4 - 3 |
Final | | 16 | Valencia Flyers
2 | New Mexico Renegades
3 | Sun, Dec 18 | 10:30 AM | 2 - 3 |
Final | | 15 | Cheyenne Stampede
2 | El Paso Rhinos
3 | Sun, Dec 18 | 10:15 AM | 2 - 3 |
Final | | 14 | Southern Oregon Spartans
2 | Fresno Monsters
3 | Sun, Dec 18 | 8:15 AM | 2 - 3 |
Final | | 13 | Dallas Ice Jets
4 | San Diego Gulls
5 | Sun, Dec 18 | 8:00 AM | 4 - 5 OT |
Final | | 12 | Ogden Mustangs
2 | Arizona Red Hawks
3 | Sat, Dec 17 | 7:45 PM | 2 - 3 |
Final | | 11 | San Diego Gulls
1 | Seattle Totems
4 | Sat, Dec 17 | 5:30 PM | 1 - 4 |
Final | | 10 | Texas Brahmas
5 | Park City Moose
2 | Sat, Dec 17 | 3:45 PM | 5 - 2 |
Final | | 9 | Idaho Junior Steelheads
4 | Southern Oregon Spartans
2 | Sat, Dec 17 | 3:15 PM | 4 - 2 |
Final | | 8 | Fresno Monsters
3 | Dallas Ice Jets
2 | Sat, Dec 17 | 12:30 PM | 3 - 2 |
Final | | 7 | Dallas Snipers
9 | Phoenix Knights
7 | Sat, Dec 17 | 10:15 AM | 9 - 7 |
Final | | 6 | Cheyenne Stampede
1 | Valencia Flyers
4 | Sat, Dec 17 | 9:45 AM | 1 - 4 |
Final | | 5 | Long Beach Bombers
4 | New Mexico Renegades
1 | Sat, Dec 17 | 8:00 AM | 4 - 1 |
Final | | 4 | Boulder Bison
4 | El Paso Rhinos
1 | Sat, Dec 17 | 7:30 AM | 4 - 1 |
Final | | 3 | Dallas Ice Jets
6 | Park City Moose
1 | Fri, Dec 16 | 5:00 PM | 6 - 1 |
Final | | 2 | Dallas Snipers
2 | Ogden Mustangs
5 | Fri, Dec 16 | 4:45 PM | 2 - 5 |
Final | | 1 | New Mexico Renegades
5 | Phoenix Knights
6 | Fri, Dec 16 | 2:30 PM | 5 - 6 OT |
Final | | | Dallas Ice Jets
6 | New Mexico Renegades
0 | Sun, Dec 11 | 2:00 PM | 6 - 0 |
Final | | | Boulder Bison
1 | Idaho Junior Steelheads
4 | Sun, Dec 11 | 12:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | New Mexico Renegades
2 | Sat, Dec 10 | 8:30 PM | 5 - 2 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Dallas Snipers
8 | Sat, Dec 10 | 7:30 PM | 4 - 8 |
Final | | | Fresno Monsters
3 | El Paso Rhinos
7 | Sat, Dec 10 | 7:30 PM | 3 - 7 |
Final | | | Long Beach Bombers
1 | San Diego Gulls
9 | Sat, Dec 10 | 7:30 PM | 1 - 9 |
Final | | | Boulder Bison
1 | Idaho Junior Steelheads
5 | Sat, Dec 10 | 7:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Dallas Ice Jets
1 | New Mexico Renegades
6 | Fri, Dec 09 | 8:30 PM | 1 - 6 |
Final | | | Texas Brahmas
8 | Dallas Snipers
3 | Fri, Dec 09 | 7:30 PM | 8 - 3 |
Final | | | Park City Moose
5 | Ogden Mustangs
4 | Fri, Dec 09 | 7:30 PM | 5 - 4 SO |
Final | | | Fresno Monsters
8 | El Paso Rhinos
4 | Fri, Dec 09 | 7:30 PM | 8 - 4 |
Final | | | San Diego Gulls
6 | Valencia Flyers
4 | Fri, Dec 09 | 7:15 PM | 6 - 4 |
Final | | | Boulder Bison
0 | Idaho Junior Steelheads
3 | Fri, Dec 09 | 7:00 PM | 0 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
4 | El Paso Rhinos
5 | Thu, Dec 08 | 7:30 PM | 4 - 5 SO |
Final | | | El Paso Rhinos
5 | New Mexico Renegades
3 | Sun, Dec 04 | 2:00 PM | 5 - 3 |
Final | | | San Diego Gulls
9 | Phoenix Knights
1 | Sun, Dec 04 | 11:30 AM | 9 - 1 |
Final | | | Texas Brahmas
6 | Cheyenne Stampede
4 | Sun, Dec 04 | 11:30 AM | 6 - 4 |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | Arizona Red Hawks
3 | Sun, Dec 04 | 11:30 AM | 5 - 3 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | Fresno Monsters
5 | Sun, Dec 04 | 10:30 AM | 2 - 5 |
Final | | | El Paso Rhinos
5 | New Mexico Renegades
2 | Sat, Dec 03 | 8:30 PM | 5 - 2 |
Final | | | Texas Brahmas
5 | Cheyenne Stampede
1 | Sat, Dec 03 | 7:35 PM | 5 - 1 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
5 | Ogden Mustangs
4 | Sat, Dec 03 | 7:30 PM | 5 - 4 OT |
Final | | | Dallas Ice Jets
2 | Arizona Red Hawks
1 | Sat, Dec 03 | 6:50 PM | 2 - 1 |
Final | | | San Diego Gulls
9 | Phoenix Knights
4 | Sat, Dec 03 | 6:45 PM | 9 - 4 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | Fresno Monsters
5 | Sat, Dec 03 | 3:30 PM | 2 - 5 |
Final | | | El Paso Rhinos
2 | New Mexico Renegades
4 | Fri, Dec 02 | 8:30 PM | 2 - 4 |
Final | | | Texas Brahmas
5 | Cheyenne Stampede
2 | Fri, Dec 02 | 7:35 PM | 5 - 2 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
7 | Ogden Mustangs
1 | Fri, Dec 02 | 7:30 PM | 7 - 1 |
Final | | | Dallas Ice Jets
1 | Arizona Red Hawks
2 | Fri, Dec 02 | 6:50 PM | 1 - 2 SO |
Final | | | San Diego Gulls
5 | Phoenix Knights
2 | Fri, Dec 02 | 6:45 PM | 5 - 2 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | Fresno Monsters
8 | Sat, Feb 12 | 3:30 PM | 2 - 8 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Dallas Ice Jets
7 | Wed, Nov 30 | 8:00 PM | 4 - 7 |
Final | | | Valencia Flyers
5 | Long Beach Bombers
4 | Sun, Nov 27 | 1:00 PM | 5 - 4 |
Final | | | Ogden Mustangs
2 | Boulder Bison
7 | Sun, Nov 27 | 12:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Cheyenne Stampede
2 | Fresno Monsters
7 | Sun, Nov 27 | 10:30 AM | 2 - 7 |
Final | | | Park City Moose
1 | Texas Brahmas
6 | Sun, Nov 27 | 10:00 AM | 1 - 6 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | El Paso Rhinos
2 | Sat, Nov 26 | 7:30 PM | 4 - 2 |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | Boulder Bison
8 | Sat, Nov 26 | 7:15 PM | 3 - 8 |
Final | | | Cheyenne Stampede
1 | Fresno Monsters
8 | Sat, Nov 26 | 3:30 PM | 1 - 8 |
Final | | | Park City Moose
1 | Texas Brahmas
7 | Sat, Nov 26 | 2:30 PM | 1 - 7 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | El Paso Rhinos
5 | Fri, Nov 25 | 7:30 PM | 4 - 5 SO |
Final | | | Long Beach Bombers
0 | Valencia Flyers
3 | Fri, Nov 25 | 7:15 PM | 0 - 3 |
Final | | | Ogden Mustangs
0 | Boulder Bison
9 | Fri, Nov 25 | 7:15 PM | 0 - 9 |
Final | | | Cheyenne Stampede
2 | Fresno Monsters
12 | Fri, Nov 25 | 3:30 PM | 2 - 12 |
Final | | | Park City Moose
2 | Texas Brahmas
9 | Fri, Nov 25 | 2:30 PM | 2 - 9 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
5 | El Paso Rhinos
3 | Wed, Nov 23 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | | Park City Moose
2 | New Mexico Renegades
5 | Sun, Nov 20 | 2:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
7 | Long Beach Bombers
2 | Sun, Nov 20 | 1:00 PM | 7 - 2 |
Final | | | Dallas Snipers
3 | Dallas Ice Jets
5 | Sun, Nov 20 | 1:00 PM | 3 - 5 |
Final | | | Arizona Red Hawks
5 | Phoenix Knights
1 | Sun, Nov 20 | 11:30 AM | 5 - 1 |
Final | | | Park City Moose
4 | New Mexico Renegades
7 | Sat, Nov 19 | 8:30 PM | 4 - 7 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
5 | Long Beach Bombers
6 | Sat, Nov 19 | 7:45 PM | 5 - 6 SO |
Final | | | Boulder Bison
7 | Cheyenne Stampede
2 | Sat, Nov 19 | 7:35 PM | 7 - 2 |
Final | | | San Diego Gulls
4 | Valencia Flyers
3 | Sat, Nov 19 | 7:15 PM | 4 - 3 |
Final | | | Arizona Red Hawks
2 | Phoenix Knights
3 | Sat, Nov 19 | 6:45 PM | 2 - 3 SO |
Final | | | Dallas Snipers
1 | Dallas Ice Jets
4 | Sat, Nov 19 | 6:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | Texas Brahmas
3 | Fri, Nov 18 | 9:00 PM | 5 - 3 |
Final | | | Park City Moose
3 | New Mexico Renegades
4 | Fri, Nov 18 | 8:30 PM | 3 - 4 |
Final | | | Arizona Red Hawks
2 | Phoenix Knights
3 | Fri, Nov 18 | 8:00 PM | 2 - 3 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | Long Beach Bombers
0 | Fri, Nov 18 | 7:45 PM | 4 - 0 |
Final | | | Cheyenne Stampede
4 | Boulder Bison
6 | Fri, Nov 18 | 7:15 PM | 4 - 6 |
Final | | | New Mexico Renegades
3 | Dallas Ice Jets
8 | Sun, Nov 13 | 1:00 PM | 3 - 8 |
Final | | | Valencia Flyers
6 | Arizona Red Hawks
4 | Sun, Nov 13 | 11:30 AM | 6 - 4 |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | Cheyenne Stampede
4 | Sun, Nov 13 | 11:30 AM | 3 - 4 OT |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Boulder Bison
8 | Sun, Nov 13 | 11:15 AM | 4 - 8 |
Final | | | Phoenix Knights
2 | Fresno Monsters
7 | Sun, Nov 13 | 10:30 AM | 2 - 7 |
Final | | | El Paso Rhinos
6 | Dallas Snipers
2 | Sun, Nov 13 | 10:00 AM | 6 - 2 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
7 | Park City Moose
2 | Sat, Nov 12 | 8:00 PM | 7 - 2 |
Final | | | San Diego Gulls
6 | Long Beach Bombers
2 | Sat, Nov 12 | 7:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | Cheyenne Stampede
6 | Sat, Nov 12 | 7:35 PM | 3 - 6 |
Final | | | El Paso Rhinos
11 | Dallas Snipers
0 | Sat, Nov 12 | 7:30 PM | 11 - 0 |
Final | | | Texas Brahmas
2 | Boulder Bison
5 | Sat, Nov 12 | 7:15 PM | 2 - 5 |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Arizona Red Hawks
6 | Sat, Nov 12 | 6:50 PM | 3 - 6 |
Final | | | New Mexico Renegades
4 | Dallas Ice Jets
3 | Sat, Nov 12 | 6:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Fresno Monsters
6 | Sat, Nov 12 | 3:30 PM | 3 - 6 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | San Diego Gulls
5 | Fri, Nov 11 | 8:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Ogden Mustangs
8 | Cheyenne Stampede
11 | Fri, Nov 11 | 7:35 PM | 8 - 11 |
Final | | | El Paso Rhinos
14 | Dallas Snipers
3 | Fri, Nov 11 | 7:30 PM | 14 - 3 |
Final | | | Texas Brahmas
2 | Boulder Bison
7 | Fri, Nov 11 | 7:15 PM | 2 - 7 |
Final | | | New Mexico Renegades
2 | Dallas Ice Jets
4 | Fri, Nov 11 | 7:00 PM | 2 - 4 |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Arizona Red Hawks
1 | Fri, Nov 11 | 6:50 PM | 3 - 1 |
Final | | | Phoenix Knights
1 | Fresno Monsters
7 | Fri, Nov 11 | 3:30 PM | 1 - 7 |
Final | | | Dallas Snipers
1 | New Mexico Renegades
3 | Sun, Nov 06 | 2:00 PM | 1 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
5 | Valencia Flyers
2 | Sun, Nov 06 | 1:00 PM | 5 - 2 |
Final | | | Ogden Mustangs
1 | Dallas Ice Jets
9 | Sun, Nov 06 | 1:00 PM | 1 - 9 |
Final | | | Cheyenne Stampede
2 | Idaho Junior Steelheads
10 | Sun, Nov 06 | 12:00 PM | 2 - 10 |
Final | | | Long Beach Bombers
6 | Phoenix Knights
4 | Sun, Nov 06 | 11:30 AM | 6 - 4 |
Final | | | El Paso Rhinos
5 | San Diego Gulls
4 | Sun, Nov 06 | 11:30 AM | 5 - 4 |
Final | | | Dallas Snipers
4 | New Mexico Renegades
3 | Sat, Nov 05 | 8:30 PM | 4 - 3 SO |
Final | | | El Paso Rhinos
6 | San Diego Gulls
2 | Sat, Nov 05 | 7:30 PM | 6 - 2 |
Final | | | Fresno Monsters
5 | Valencia Flyers
4 | Sat, Nov 05 | 7:15 PM | 5 - 4 SO |
Final | | | Cheyenne Stampede
1 | Idaho Junior Steelheads
3 | Sat, Nov 05 | 7:00 PM | 1 - 3 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Phoenix Knights
7 | Sat, Nov 05 | 6:45 PM | 2 - 7 |
Final | | | Ogden Mustangs
0 | Dallas Ice Jets
4 | Sat, Nov 05 | 6:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | Dallas Snipers
4 | New Mexico Renegades
5 | Fri, Nov 04 | 8:30 PM | 4 - 5 |
Final | | | El Paso Rhinos
2 | San Diego Gulls
1 | Fri, Nov 04 | 8:00 PM | 2 - 1 OT |
Final | | | Fresno Monsters
4 | Valencia Flyers
3 | Fri, Nov 04 | 7:15 PM | 4 - 3 SO |
Final | | | Cheyenne Stampede
0 | Idaho Junior Steelheads
4 | Fri, Nov 04 | 7:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | Ogden Mustangs
2 | Dallas Ice Jets
5 | Fri, Nov 04 | 7:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Long Beach Bombers
4 | Phoenix Knights
3 | Fri, Nov 04 | 6:45 PM | 4 - 3 |
Final | | | Dallas Snipers
0 | El Paso Rhinos
14 | Sun, Oct 30 | 4:30 PM | 0 - 14 |
Final | | | Ogden Mustangs
3 | New Mexico Renegades
2 | Sun, Oct 30 | 2:00 PM | 3 - 2 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Valencia Flyers
6 | Sun, Oct 30 | 1:00 PM | 3 - 6 |
Final | | | Arizona Red Hawks
4 | Long Beach Bombers
3 | Sun, Oct 30 | 1:00 PM | 4 - 3 SO |
Final | | | Cheyenne Stampede
5 | Park City Moose
4 | Sun, Oct 30 | 11:45 AM | 5 - 4 SO |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
4 | Fresno Monsters
3 | Sun, Oct 30 | 10:30 AM | 4 - 3 |
Final | | | Ogden Mustangs
1 | New Mexico Renegades
4 | Sat, Oct 29 | 8:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | Cheyenne Stampede
5 | Park City Moose
1 | Sat, Oct 29 | 8:00 PM | 5 - 1 |
Final | | | Arizona Red Hawks
7 | Long Beach Bombers
8 | Sat, Oct 29 | 7:45 PM | 7 - 8 |
Final | | | Dallas Snipers
1 | El Paso Rhinos
6 | Sat, Oct 29 | 7:30 PM | 1 - 6 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | Valencia Flyers
4 | Sat, Oct 29 | 7:15 PM | 3 - 4 OT |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
1 | Fresno Monsters
4 | Sat, Oct 29 | 3:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | Ogden Mustangs
7 | New Mexico Renegades
5 | Fri, Oct 28 | 8:30 PM | 7 - 5 |
Final | | | Cheyenne Stampede
4 | Park City Moose
5 | Fri, Oct 28 | 8:00 PM | 4 - 5 OT |
Final | | | Arizona Red Hawks
7 | Long Beach Bombers
8 | Fri, Oct 28 | 7:45 PM | 7 - 8 SO |
Final | | | Dallas Snipers
4 | El Paso Rhinos
20 | Fri, Oct 28 | 7:30 PM | 4 - 20 |
Final | | | Phoenix Knights
2 | Valencia Flyers
6 | Fri, Oct 28 | 7:15 PM | 2 - 6 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
5 | Fresno Monsters
6 | Fri, Oct 28 | 3:30 PM | 5 - 6 |
Final | | | Long Beach Bombers
7 | Park City Moose
4 | Sun, Oct 23 | 11:45 AM | 7 - 4 |
Final | | | Fresno Monsters
10 | Phoenix Knights
3 | Sun, Oct 23 | 11:30 AM | 10 - 3 |
Final | | | San Diego Gulls
7 | Arizona Red Hawks
2 | Sun, Oct 23 | 11:30 AM | 7 - 2 |
Final | | | Cheyenne Stampede
4 | Dallas Snipers
3 | Sun, Oct 23 | 10:00 AM | 4 - 3 |
Final | | | Long Beach Bombers
5 | Park City Moose
1 | Sat, Oct 22 | 8:00 PM | 5 - 1 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
6 | Ogden Mustangs
1 | Sat, Oct 22 | 7:30 PM | 6 - 1 |
Final | | | Cheyenne Stampede
4 | Dallas Snipers
2 | Sat, Oct 22 | 7:30 PM | 4 - 2 |
Final | | | San Diego Gulls
5 | Arizona Red Hawks
3 | Sat, Oct 22 | 6:50 PM | 5 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
5 | Phoenix Knights
1 | Sat, Oct 22 | 6:45 PM | 5 - 1 |
Final | | | Long Beach Bombers
3 | Park City Moose
4 | Fri, Oct 21 | 8:00 PM | 3 - 4 |
Final | | | Cheyenne Stampede
3 | Dallas Snipers
2 | Fri, Oct 21 | 7:30 PM | 3 - 2 |
Final | | | San Diego Gulls
4 | Arizona Red Hawks
6 | Fri, Oct 21 | 6:50 PM | 4 - 6 |
Final | | | Fresno Monsters
6 | Phoenix Knights
2 | Fri, Oct 21 | 6:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Dallas Ice Jets
3 | Tue, Oct 18 | 7:30 PM | 4 - 3 OT |
Final | | | New Mexico Renegades
3 | Arizona Red Hawks
6 | Sun, Oct 16 | 11:30 AM | 3 - 6 |
Final | | | Phoenix Knights
3 | San Diego Gulls
2 | Sun, Oct 16 | 11:30 AM | 3 - 2 SO |
Final | | | Park City Moose
2 | Cheyenne Stampede
5 | Sun, Oct 16 | 11:30 AM | 2 - 5 |
Final | | | Fresno Monsters
4 | Texas Brahmas
2 | Sun, Oct 16 | 10:15 AM | 4 - 2 |
Final | | | Boulder Bison
8 | Dallas Snipers
3 | Sun, Oct 16 | 10:00 AM | 8 - 3 |
Final | | | Park City Moose
2 | Cheyenne Stampede
5 | Sat, Oct 15 | 7:35 PM | 2 - 5 |
Final | | | Phoenix Knights
2 | San Diego Gulls
7 | Sat, Oct 15 | 7:30 PM | 2 - 7 |
Final | | | Boulder Bison
8 | Dallas Snipers
5 | Sat, Oct 15 | 7:30 PM | 8 - 5 |
Final | | | Long Beach Bombers
4 | Valencia Flyers
2 | Sat, Oct 15 | 7:15 PM | 4 - 2 |
Final | | | Ogden Mustangs
2 | Idaho Junior Steelheads
6 | Sat, Oct 15 | 7:00 PM | 2 - 6 |
Final | | | New Mexico Renegades
1 | Arizona Red Hawks
2 | Sat, Oct 15 | 6:50 PM | 1 - 2 |
Final | | | Fresno Monsters
4 | Texas Brahmas
1 | Sat, Oct 15 | 2:15 PM | 4 - 1 |
Final | | | Fresno Monsters
5 | Texas Brahmas
2 | Fri, Oct 14 | 9:00 PM | 5 - 2 |
Final | | | Phoenix Knights
1 | San Diego Gulls
2 | Fri, Oct 14 | 8:00 PM | 1 - 2 |
Final | | | Park City Moose
1 | Cheyenne Stampede
6 | Fri, Oct 14 | 7:35 PM | 1 - 6 |
Final | | | Boulder Bison
8 | Dallas Snipers
1 | Fri, Oct 14 | 7:30 PM | 8 - 1 |
Final | | | Long Beach Bombers
2 | Valencia Flyers
3 | Fri, Oct 14 | 7:15 PM | 2 - 3 |
Final | | | Ogden Mustangs
4 | Idaho Junior Steelheads
7 | Fri, Oct 14 | 7:00 PM | 4 - 7 |
Final | | | New Mexico Renegades
7 | Arizona Red Hawks
3 | Fri, Oct 14 | 6:50 PM | 7 - 3 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Phoenix Knights
2 | Sun, Oct 09 | 11:30 AM | 4 - 2 |
Final | | | El Paso Rhinos
7 | Boulder Bison
4 | Sun, Oct 09 | 11:15 AM | 7 - 4 |
Final | | | San Diego Gulls
3 | Ogden Mustangs
0 | Sun, Oct 09 | 11:00 AM | 3 - 0 |
Final | | | San Diego Gulls
4 | Ogden Mustangs
1 | Sat, Oct 08 | 7:30 PM | 4 - 1 |
Final | | | El Paso Rhinos
3 | Boulder Bison
2 | Sat, Oct 08 | 7:15 PM | 3 - 2 |
Final | | | Park City Moose
2 | Idaho Junior Steelheads
10 | Sat, Oct 08 | 7:00 PM | 2 - 10 |
Final | | | Valencia Flyers
5 | Long Beach Bombers
2 | Sat, Oct 08 | 6:45 PM | 5 - 2 |
Final | | | Texas Brahmas
4 | Phoenix Knights
3 | Sat, Oct 08 | 6:45 PM | 4 - 3 |
Final | | | San Diego Gulls
5 | Ogden Mustangs
3 | Fri, Oct 07 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | | El Paso Rhinos
7 | Boulder Bison
6 | Fri, Oct 07 | 7:15 PM | 7 - 6 OT |
Final | | | Park City Moose
2 | Idaho Junior Steelheads
5 | Fri, Oct 07 | 7:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Texas Brahmas
7 | Phoenix Knights
4 | Fri, Oct 07 | 6:45 PM | 7 - 4 |
Final | | | Texas Brahmas
5 | Dallas Ice Jets
3 | Wed, Oct 05 | 8:00 PM | 5 - 3 |
Final | | | Fresno Monsters
4 | San Diego Gulls
2 | Sun, Oct 02 | 11:30 AM | 4 - 2 |
Final | | | Valencia Flyers
6 | Phoenix Knights
7 | Sun, Oct 02 | 11:30 AM | 6 - 7 OT |
Final | | | Park City Moose
3 | Boulder Bison
8 | Sun, Oct 02 | 11:15 AM | 3 - 8 |
Final | | | Arizona Red Hawks
7 | Dallas Snipers
4 | Sun, Oct 02 | 10:00 AM | 7 - 4 |
Final | | | Fresno Monsters
3 | San Diego Gulls
1 | Sat, Oct 01 | 7:30 PM | 3 - 1 |
Final | | | Arizona Red Hawks
4 | Dallas Snipers
3 | Sat, Oct 01 | 7:30 PM | 4 - 3 |
Final | | | Park City Moose
2 | Boulder Bison
6 | Sat, Oct 01 | 7:15 PM | 2 - 6 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | Phoenix Knights
4 | Sat, Oct 01 | 6:45 PM | 2 - 4 |
Final | | | Fresno Monsters
5 | San Diego Gulls
2 | Fri, Sep 30 | 8:00 PM | 5 - 2 |
Final | | | Arizona Red Hawks
5 | Dallas Snipers
3 | Fri, Sep 30 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | | Park City Moose
2 | Boulder Bison
5 | Fri, Sep 30 | 7:15 PM | 2 - 5 |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Phoenix Knights
5 | Fri, Sep 30 | 6:45 PM | 3 - 5 |
Final | | | Valencia Flyers
1 | Dallas Ice Jets
2 | Sun, Sep 25 | 1:00 PM | 1 - 2 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
9 | Park City Moose
1 | Fri, Sep 23 | 8:00 PM | 9 - 1 |
Final | | | San Diego Gulls
6 | Long Beach Bombers
2 | Sat, Sep 24 | 7:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Cheyenne Stampede
5 | Boulder Bison
4 | Sat, Sep 24 | 7:15 PM | 5 - 4 OT |
Final | | | Valencia Flyers
3 | Dallas Ice Jets
4 | Sat, Sep 24 | 6:00 PM | 3 - 4 |
Final | | | Idaho Junior Steelheads
14 | Park City Moose
2 | Sat, Sep 24 | 8:00 PM | 14 - 2 |
Final | | | Boulder Bison
5 | Cheyenne Stampede
3 | Fri, Sep 23 | 7:35 PM | 5 - 3 |
Final | | | Valencia Flyers
2 | Dallas Ice Jets
3 | Fri, Sep 23 | 7:00 PM | 2 - 3 SO |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | Dallas Snipers
0 | Sun, Sep 18 | 7:30 PM | 5 - 0 |
Final | | | Phoenix Knights
4 | Ogden Mustangs
3 | Sun, Sep 18 | 11:00 AM | 4 - 3 |
Final | | | Phoenix Knights
2 | Ogden Mustangs
7 | Sat, Sep 17 | 7:30 PM | 2 - 7 |
Final | | | Dallas Ice Jets
5 | Dallas Snipers
3 | Sat, Sep 17 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | | Phoenix Knights
2 | Ogden Mustangs
1 | Fri, Sep 16 | 7:30 PM | 2 - 1 |
Final | | | Dallas Snipers
2 | Texas Brahmas
6 | Fri, Sep 16 | 7:15 PM | 2 - 6 |
Final | |
|
|
|