All Times Local |
G7 | TBD
| TBA
| Wed, Mar 13 | 7:00 PM | |
no data | - | | Unionville GV
2 | Downingtown East GV
4 | Wed, Mar 13 | 6:53 PM | 2 - 4 |
Final | | G6 | Haverford High GV
3 | Unionville GV
8 | Tue, Mar 12 | 8:45 PM | 3 - 8 |
Final | | G5 | Conestoga GV
1 | Downingtown East GV
8 | Tue, Mar 12 | 7:00 PM | 1 - 8 |
Final | | G4 | WC East GV
2 | Haverford High GV
8 | Sun, Mar 10 | 8:30 PM | 2 - 8 |
Final | | G2 | Bishop Shanahan GV
2 | Conestoga GV
7 | Sun, Mar 10 | 8:00 PM | 2 - 7 |
Final | | G3 | Lansdale Catholic GV
| Unionville GV
| Sun, Mar 10 | 8:00 PM | |
no data | - | G1 | Strath Haven GV
0 | Downingtown East GV
4 | Sun, Mar 10 | 6:15 PM | 0 - 4 |
Final | | | Avon Grove GV
| Haverford High GV
| Wed, Mar 06 | 8:30 PM | |
no data | - | | Lower Merion GV
0 | Conestoga GV
10 | Wed, Mar 06 | 8:15 PM | 0 - 10 |
Final | | | Radnor GV
0 | Bishop Shanahan GV
6 | Wed, Mar 06 | 6:30 PM | 0 - 6 |
Final | | | Haverford High GV
6 | Lower Merion GV
0 | Thu, Feb 28 | 8:00 PM | 6 - 0 |
Final | | NC | Penncrest
0 | Springfield
6 | Thu, Feb 28 | 7:30 PM | 0 - 6 |
Final | | | St Josephs Prep
| Father Judge
| Thu, Feb 28 | 7:20 PM | |
no data | - | NC | WC Henderson
2 | WC East
3 | Thu, Feb 28 | 7:00 PM | 2 - 3 |
Final | | NC | Archbishop Ryan
1 | Roman Catholic
4 | Wed, Feb 27 | 8:45 PM | 1 - 4 |
Final | | NC | Penncrest
5 | Radnor
3 | Wed, Feb 27 | 8:45 PM | 5 - 3 |
Final | | NC | Downingtown East
3 | WC Henderson
5 | Wed, Feb 27 | 8:15 PM | 3 - 5 |
Final | | NC | Garnet Valley
0 | Springfield
5 | Wed, Feb 27 | 7:00 PM | 0 - 5 |
Final | | NC | Salesianum
4 | WC East
7 | Wed, Feb 27 | 6:30 PM | 4 - 7 |
Final | | | Radnor GV
0 | Downingtown East GV
9 | Tue, Feb 26 | 6:30 PM | 0 - 9 |
Final | | NC | Unionville
2 | Downingtown East
3 | Mon, Feb 25 | 8:45 PM | 2 - 3 |
Final | | NC | Penncrest
4 | Lower Merion
3 | Mon, Feb 25 | 8:45 PM | 4 - 3 |
Final | | NC | Conestoga
3 | Radnor
7 | Mon, Feb 25 | 8:45 PM | 3 - 7 |
Final | | NC | Bishop Shanahan
5 | Archbishop Ryan
6 | Mon, Feb 25 | 8:35 PM | 5 - 6 |
Final | | NC | Springford
0 | WC East
10 | Mon, Feb 25 | 8:15 PM | 0 - 10 |
Final | | | Holy Ghost Prep
4 | St Josephs Prep
2 | Mon, Feb 26 | 8:00 PM | 4 - 2 |
Final | | NC | Upper Darby
2 | Garnet Valley
8 | Mon, Feb 25 | 7:00 PM | 2 - 8 |
Final | | NC | Perkiomen Valley
1 | WC Henderson
8 | Mon, Feb 25 | 7:00 PM | 1 - 8 |
Final | | NC | Haverford High
1 | Springfield
3 | Mon, Feb 25 | 7:00 PM | 1 - 3 |
Final | | NC | Sun Valley
0 | Roman Catholic
10 | Mon, Feb 25 | 6:55 PM | 0 - 10 |
Final | | NC | WC Bayard Rustin
2 | Salesianum
6 | Mon, Feb 25 | 6:30 PM | 2 - 6 |
Final | | NC | Ridley
0 | Haverford High
3 | Sun, Feb 24 | 7:15 PM | 0 - 3 |
Final | | | Unionville GV
7 | Lower Merion GV
0 | Sun, Feb 24 | 5:50 PM | 7 - 0 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
1 | Unionville GV
3 | Fri, Feb 22 | 9:45 PM | 1 - 3 |
Final | | | Avon Grove GV
1 | Radnor GV
3 | Fri, Feb 22 | 9:45 PM | 1 - 3 |
Final | | NC | Archbishop Carroll
10 | Marple-Newtown
3 | Fri, Feb 22 | 9:30 PM | 10 - 3 |
Final | | | Downingtown East GV
10 | Conestoga GV
0 | Fri, Feb 22 | 9:30 PM | 10 - 0 |
Final | | | Downingtown East
3 | WC Bayard Rustin
1 | Fri, Feb 22 | 9:15 PM | 3 - 1 |
Final | | | Haverford High
2 | Penncrest
1 | Fri, Feb 22 | 9:15 PM | 2 - 1 |
Final | | | Great Valley
3 | Perkiomen Valley
3 | Fri, Feb 22 | 9:00 PM | 3 - 3 |
Final | | | WC East GV
2 | Strath Haven GV
2 | Fri, Feb 22 | 8:45 PM | 2 - 2 |
Final | | | La Salle
13 | Cardinal OHara
0 | Fri, Feb 22 | 8:45 PM | 13 - 0 |
Final | | | Salesianum
7 | Downingtown West
1 | Fri, Feb 22 | 8:00 PM | 7 - 1 |
Final | | | Roman Catholic
5 | Sun Valley
3 | Fri, Feb 22 | 7:45 PM | 5 - 3 |
Final | | | Radnor
6 | Conestoga
3 | Fri, Feb 22 | 7:45 PM | 6 - 3 |
Final | | NC | St Josephs Prep
3 | WC Henderson
4 | Fri, Feb 22 | 7:30 PM | 3 - 4 |
Final | | | Springfield
9 | Garnet Valley
0 | Fri, Feb 22 | 7:30 PM | 9 - 0 |
Final | | NC | Monsignor Bonner
2 | Upper Darby
7 | Fri, Feb 22 | 7:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Springford
3 | Methacton
2 | Fri, Feb 22 | 7:00 PM | 3 - 2 |
Final | | | WC East
8 | Unionville
2 | Fri, Feb 22 | 5:45 PM | 8 - 2 |
Final | | | Malvern Prep
| Holy Ghost Prep
| Fri, Feb 22 | 3:30 PM | |
no data | - | | Roman Catholic
12 | Monsignor Bonner
0 | Thu, Feb 21 | 9:45 PM | 12 - 0 |
Final | | | Lower Merion
6 | Harriton
4 | Thu, Feb 22 | 8:00 PM | 6 - 4 |
Final | | | Archbishop Ryan
6 | OJR-PJP2
3 | Thu, Feb 21 | 8:00 PM | 6 - 3 |
Final | | | Monsignor Bonner
2 | Bishop Shanahan
10 | Wed, Feb 20 | 8:50 PM | 2 - 10 |
Final | | | Springfield
7 | Ridley
1 | Wed, Feb 20 | 8:15 PM | 7 - 1 |
Final | | | Haverford High
1 | Radnor
5 | Tue, Feb 19 | 7:40 PM | 1 - 5 |
Final | | | Strath Haven
0 | Lower Merion
10 | Mon, Feb 18 | 8:00 PM | 0 - 10 |
Final | | | Upper Darby
2 | St Josephs Prep
12 | Fri, Feb 16 | 10:47 PM | 2 - 12 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
1 | Haverford High GV
1 | Fri, Feb 15 | 10:30 PM | 1 - 1 |
Final | | A12 | Downingtown East JV
12 | Kingsway JV
10 | Fri, Feb 15 | 9:45 PM | 12 - 10 |
Final | | | WC Bayard Rustin
8 | Perkiomen Valley
4 | Fri, Feb 15 | 9:00 PM | 8 - 4 |
Final | | A9 | St Josephs Prep JV
3 | Malvern JV
5 | Fri, Feb 15 | 8:15 PM | 3 - 5 |
Final | | A11 | Upper Darby JV
0 | Garnet Valley JV
6 | Fri, Feb 15 | 8:00 PM | 0 - 6 |
Final | | B10 | Springford JV
4 | VFMA JV
4 | Fri, Feb 15 | 7:45 PM | 4 - 4 |
Final | | | WC East
6 | Springford
2 | Fri, Feb 15 | 7:00 PM | 6 - 2 |
Final | | B9 | Ridley JV
4 | WC Henderson JV
3 | Fri, Feb 15 | 6:30 PM | 4 - 3 |
Final | | A10 | Cardinal OHara JV
4 | Salesianum JV
3 | Fri, Feb 15 | 6:20 PM | 4 - 3 |
Final | | B11 | WC Bayard Rustin JV
2 | Great Valley JV
6 | Fri, Feb 15 | 6:00 PM | 2 - 6 |
Final | | B12 | Roman Catholic JV
3 | Haverford High JV
2 | Fri, Feb 15 | 4:45 PM | 3 - 2 |
Final | | | Ridley
2 | Haverford High
2 | Thu, Feb 14 | 9:45 PM | 2 - 2 |
Final | | | Roman Catholic
4 | Bishop Shanahan
2 | Thu, Feb 14 | 9:40 PM | 4 - 2 |
Final | | NC | Malvern Prep
3 | Downingtown East
3 | Thu, Feb 14 | 8:00 PM | 3 - 3 |
Final | | | Father Judge
8 | Cardinal OHara
2 | Thu, Feb 14 | 8:00 PM | 8 - 2 |
Final | | | Monsignor Bonner
1 | OJR-PJP2
4 | Thu, Feb 14 | 8:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Garnet Valley
9 | Radnor
3 | Thu, Feb 14 | 6:20 PM | 9 - 3 |
Final | | C4 | Perkiomen Valley JV
0 | Penncrest JV
4 | Wed, Feb 13 | 9:30 PM | 0 - 4 |
Final | | C3 | Unionville JV
6 | Conestoga JV
2 | Wed, Feb 13 | 9:00 PM | 6 - 2 |
Final | | | Marple-Newtown
1 | Springfield
6 | Wed, Feb 13 | 8:30 PM | 1 - 6 |
Final | | A5 | Cardinal OHara JV
3 | St Josephs Prep JV
5 | Wed, Feb 13 | 8:00 PM | 3 - 5 |
Final | | B5 | VFMA JV
1 | WC Henderson JV
2 | Wed, Feb 13 | 8:00 PM | 1 - 2 |
Final | | B7 | Roman Catholic JV
1 | Great Valley JV
5 | Wed, Feb 13 | 8:00 PM | 1 - 5 |
Final | | A7 | Garnet Valley JV
5 | Kingsway JV
4 | Wed, Feb 13 | 7:20 PM | 5 - 4 |
Final | | | Archbishop Ryan
4 | Sun Valley
5 | Wed, Feb 13 | 6:45 PM | 4 - 5 |
Final | | B8 | WC Bayard Rustin JV
5 | Haverford High JV
2 | Wed, Feb 13 | 6:20 PM | 5 - 2 |
Final | | B6 | Ridley JV
3 | Springford JV
1 | Wed, Feb 13 | 5:45 PM | 3 - 1 |
Final | | A8 | Downingtown East JV
4 | Upper Darby JV
9 | Wed, Feb 13 | 5:40 PM | 4 - 9 |
Final | | A6 | Salesianum JV
3 | Malvern JV
11 | Wed, Feb 13 | 4:00 PM | 3 - 11 |
Final | | | Sun Valley
5 | Monsignor Bonner
2 | Mon, Feb 11 | 9:45 PM | 5 - 2 |
Final | | A3 | Downingtown East JV
1 | Malvern JV
6 | Mon, Feb 11 | 9:30 PM | 1 - 6 |
Final | | B1 | VFMA JV
3 | Great Valley JV
2 | Mon, Feb 11 | 9:20 PM | 3 - 2 |
Final | | | Haverford High GV
2 | Unionville GV
6 | Mon, Feb 11 | 8:45 PM | 2 - 6 |
Final | | | Strath Haven
0 | Springfield
10 | Mon, Feb 11 | 8:15 PM | 0 - 10 |
Final | | | Harriton
1 | Ridley
4 | Mon, Feb 11 | 8:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Conestoga
3 | Haverford High
2 | Mon, Feb 11 | 8:00 PM | 3 - 2 |
Final | | | WC Bayard Rustin
2 | WC Henderson
9 | Mon, Feb 11 | 7:40 PM | 2 - 9 |
Final | | | Methacton
2 | Salesianum
7 | Mon, Feb 11 | 7:40 PM | 2 - 7 |
Final | | | Father Judge
| Holy Ghost Prep
| Mon, Feb 11 | 6:55 PM | |
no data | - | | Downingtown East GV
6 | Strath Haven GV
1 | Mon, Feb 11 | 6:30 PM | 6 - 1 |
Final | | | Radnor
6 | Penncrest
4 | Mon, Feb 11 | 6:30 PM | 6 - 4 |
Final | | | Cardinal OHara
4 | Kingsway JV
3 | Sun, Feb 11 | 9:22 PM | 4 - 3 |
Final | | A1 | Cardinal OHara JV
4 | Kingsway JV
3 | Sun, Feb 10 | 9:15 PM | 4 - 3 |
Final | | C1 | Perkiomen Valley JV
2 | Conestoga JV
3 | Sun, Feb 10 | 9:15 PM | 2 - 3 |
Final | | C2 | Penncrest JV
1 | Unionville JV
2 | Sun, Feb 10 | 8:15 PM | 1 - 2 |
Final | | A4 | Upper Darby JV
5 | Salesianum JV
6 | Sun, Feb 10 | 7:45 PM | 5 - 6 |
Final | | B2 | Roman Catholic JV
2 | WC Henderson JV
3 | Sun, Feb 10 | 7:30 PM | 2 - 3 |
Final | | A2 | St Josephs Prep JV
5 | Garnet Valley JV
2 | Sun, Feb 10 | 6:00 PM | 5 - 2 |
Final | | B3 | Ridley JV
4 | Haverford High JV
0 | Sun, Feb 10 | 5:45 PM | 4 - 0 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
5 | Avon Grove GV
2 | Sun, Feb 10 | 4:50 PM | 5 - 2 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
11 | Radnor GV
4 | Sat, Feb 09 | 9:30 PM | 11 - 4 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
0 | Springford JV
2 | Sun, Feb 10 | 7:45 PM | 0 - 2 |
Final | | | Conestoga JV
0 | Penncrest JV
4 | Fri, Feb 08 | 10:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | Strath Haven GV
1 | Unionville GV
2 | Fri, Feb 08 | 9:45 PM | 1 - 2 |
Final | | | Garnet Valley
6 | Upper Darby
3 | Fri, Feb 08 | 9:30 PM | 6 - 3 |
Final | | | Haverford High GV
9 | Lansdale Catholic GV
1 | Fri, Feb 08 | 9:30 PM | 9 - 1 |
Final | | | St Josephs Prep
1 | Cardinal OHara
3 | Fri, Feb 08 | 8:45 PM | 1 - 3 |
Final | | | Downingtown West
2 | Unionville
4 | Fri, Feb 08 | 8:00 PM | 2 - 4 |
Final | | NC | Springford
7 | Ridley
5 | Fri, Feb 08 | 7:45 PM | 7 - 5 |
Final | | | Great Valley
3 | Downingtown East
3 | Fri, Feb 08 | 7:45 PM | 3 - 3 |
Final | | | Penncrest
0 | Springfield
2 | Fri, Feb 08 | 7:45 PM | 0 - 2 |
Final | | | Malvern Prep
| Father Judge
| Fri, Feb 08 | 7:40 PM | |
no data | - | | WC Henderson
11 | Methacton
1 | Fri, Feb 08 | 7:00 PM | 11 - 1 |
Final | | | Salesianum
6 | WC Bayard Rustin
6 | Fri, Feb 08 | 6:00 PM | 6 - 6 |
Final | | | Conestoga
8 | Marple-Newtown
1 | Fri, Feb 08 | 6:00 PM | 8 - 1 |
Final | | | OJR-PJP2
3 | Archbishop Ryan
11 | Fri, Feb 08 | 6:00 PM | 3 - 11 |
Final | | | WC Henderson JV
9 | Downingtown East JV
6 | Fri, Feb 08 | 4:15 PM | 9 - 6 |
Final | | | Garnet Valley JV
9 | Haverford High JV
2 | Thu, Feb 07 | 9:45 PM | 9 - 2 |
Final | | | Harriton
2 | Lower Merion
10 | Thu, Feb 07 | 8:00 PM | 2 - 10 |
Final | | NC | Cardinal OHara
7 | Perkiomen Valley
2 | Wed, Feb 06 | 9:00 PM | 7 - 2 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
2 | Salesianum JV
3 | Tue, Feb 05 | 3:30 PM | 2 - 3 |
Final | | | Penncrest
12 | Harriton
2 | Mon, Feb 04 | 9:45 PM | 12 - 2 |
Final | | | Unionville
4 | WC Bayard Rustin
1 | Mon, Feb 04 | 9:20 PM | 4 - 1 |
Final | | | Strath Haven GV
1 | Bishop Shanahan GV
5 | Mon, Feb 04 | 8:45 PM | 1 - 5 |
Final | | | Conestoga
0 | Lower Merion
4 | Mon, Feb 04 | 8:00 PM | 0 - 4 |
Final | | NC | Archbishop Carroll
7 | Radnor
6 | Mon, Feb 04 | 7:40 PM | 7 - 6 |
Final | | | Great Valley
0 | Salesianum
3 | Mon, Feb 04 | 7:40 PM | 0 - 3 |
Final | | | La Salle
| Holy Ghost Prep
| Mon, Feb 04 | 6:55 PM | |
no data | - | | Penncrest JV
0 | Kingsway JV
10 | Sat, Feb 02 | 10:00 PM | 0 - 10 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
7 | Lower Merion GV
0 | Fri, Feb 01 | 10:30 PM | 7 - 0 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
2 | Downingtown East GV
6 | Fri, Feb 01 | 10:00 PM | 2 - 6 |
Final | | | WC East GV
0 | Unionville GV
7 | Fri, Feb 01 | 9:45 PM | 0 - 7 |
Final | | NC | St Josephs Prep
0 | Penncrest
1 | Fri, Feb 01 | 9:30 PM | 0 - 1 |
Final | | | Archbishop Ryan
2 | Bishop Shanahan
3 | Fri, Feb 01 | 9:30 PM | 2 - 3 |
Final | | | Radnor
9 | Strath Haven
1 | Fri, Feb 01 | 9:15 PM | 9 - 1 |
Final | | | WC Bayard Rustin
2 | Methacton
3 | Fri, Feb 01 | 9:00 PM | 2 - 3 |
Final | | NC | Roman Catholic
3 | Archbishop Carroll
3 | Fri, Feb 01 | 8:45 PM | 3 - 3 10OT |
Final | | | Radnor GV
0 | Conestoga GV
10 | Fri, Feb 01 | 8:00 PM | 0 - 10 |
Final | | | Conestoga
5 | Garnet Valley
2 | Fri, Feb 01 | 7:45 PM | 5 - 2 |
Final | | | Great Valley
2 | Unionville
6 | Fri, Feb 01 | 7:45 PM | 2 - 6 |
Final | | | Haverford High
7 | Marple-Newtown
1 | Fri, Feb 01 | 7:30 PM | 7 - 1 |
Final | | | WC Henderson
13 | Perkiomen Valley
1 | Fri, Feb 01 | 7:00 PM | 13 - 1 |
Final | | | Salesianum JV
7 | Unionville JV
2 | Fri, Feb 01 | 6:20 PM | 7 - 2 |
Final | | | Downingtown East
3 | Downingtown West
1 | Fri, Feb 01 | 6:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | VFMA JV
7 | Downingtown East JV
5 | Fri, Feb 01 | 4:45 PM | 7 - 5 |
Final | | | WC Henderson JV
6 | Great Valley JV
7 | Fri, Feb 01 | 4:15 PM | 6 - 7 |
Final | | | Marple-Newtown
8 | Harriton
6 | Thu, Jan 31 | 9:45 PM | 8 - 6 |
Final | | NC | OJR-PJP2
0 | Springford
5 | Thu, Jan 31 | 8:00 PM | 0 - 5 |
Final | | NC | Salesianum
5 | Cardinal OHara
7 | Thu, Jan 31 | 8:00 PM | 5 - 7 |
Final | | | Unionville JV
7 | Perkiomen Valley JV
3 | Wed, Jan 30 | 8:45 PM | 7 - 3 |
Final | | | Malvern Prep
1 | La Salle
10 | Wed, Jan 30 | 7:20 PM | 1 - 10 |
Final | | | Great Valley JV
6 | VFMA JV
3 | Tue, Jan 29 | 5:15 PM | 6 - 3 |
Final | | | Harriton
4 | Haverford High
12 | Mon, Jan 28 | 9:45 PM | 4 - 12 |
Final | | | Perkiomen Valley
3 | Great Valley
5 | Mon, Jan 28 | 9:20 PM | 3 - 5 |
Final | | | WC Henderson
2 | WC Bayard Rustin
2 | Mon, Jan 28 | 8:45 PM | 2 - 2 |
Final | | | La Salle
3 | St Josephs Prep
2 | Mon, Jan 28 | 8:00 PM | 3 - 2 |
Final | | | Downingtown East
4 | Salesianum
2 | Mon, Jan 28 | 7:40 PM | 4 - 2 |
Final | | | WC East
2 | Downingtown West
4 | Mon, Jan 28 | 7:40 PM | 2 - 4 |
Final | | | Cardinal OHara JV
3 | Springford JV
2 | Sun, Jan 28 | 8:20 PM | 3 - 2 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
2 | Malvern JV
7 | Sun, Jan 27 | 6:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Salesianum JV
7 | Great Valley JV
4 | Sat, Jan 26 | 10:30 PM | 7 - 4 |
Final | | | Ridley JV
2 | VFMA JV
3 | Sat, Jan 26 | 10:30 PM | 2 - 3 |
Final | | | Downingtown East JV
9 | Unionville JV
3 | Sat, Jan 26 | 9:30 PM | 9 - 3 |
Final | | | Garnet Valley JV
5 | Conestoga JV
1 | Sat, Jan 26 | 8:45 PM | 5 - 1 |
Final | | | Upper Darby JV
13 | Penncrest JV
3 | Sat, Jan 26 | 8:30 PM | 13 - 3 |
Final | | | St Josephs Prep JV
4 | Cardinal OHara JV
2 | Fri, Jan 25 | 10:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
2 | Lansdale Catholic GV
5 | Fri, Jan 25 | 9:30 PM | 2 - 5 |
Final | | | Malvern JV
4 | Roman Catholic JV
2 | Fri, Jan 25 | 9:20 PM | 4 - 2 |
Final | | | Garnet Valley
4 | Penncrest
4 | Fri, Jan 25 | 9:15 PM | 4 - 4 |
Final | | | Father Judge
5 | St Josephs Prep
2 | Fri, Jan 25 | 8:45 PM | 5 - 2 |
Final | | | Lower Merion
5 | Ridley
0 | Fri, Jan 25 | 8:15 PM | 5 - 0 |
Final | | | WC Henderson
5 | Unionville
2 | Fri, Jan 25 | 8:00 PM | 5 - 2 |
Final | | | Upper Darby
6 | Strath Haven
4 | Fri, Jan 25 | 7:45 PM | 6 - 4 |
Final | | | Archbishop Ryan
4 | Roman Catholic
1 | Fri, Jan 25 | 7:40 PM | 4 - 1 |
Final | | | Archbishop Carroll
1 | Malvern Prep
12 | Fri, Jan 25 | 7:30 PM | 1 - 12 |
Final | | | Conestoga
1 | Springfield
6 | Fri, Jan 25 | 7:30 PM | 1 - 6 |
Final | | | Great Valley
5 | Methacton
4 | Fri, Jan 25 | 7:00 PM | 5 - 4 |
Final | | | Perkiomen Valley
2 | WC East
9 | Fri, Jan 25 | 6:20 PM | 2 - 9 |
Final | | | Bishop Shanahan
6 | Sun Valley
2 | Fri, Jan 25 | 6:00 PM | 6 - 2 |
Final | | | Springford
2 | Downingtown East
4 | Fri, Jan 25 | 5:45 PM | 2 - 4 |
Final | | | Ridley JV
4 | Upper Darby JV
11 | Fri, Jan 25 | 5:15 PM | 4 - 11 |
Final | | | Downingtown West
0 | WC Bayard Rustin
7 | Fri, Jan 25 | 4:45 PM | 0 - 7 |
Final | | | Strath Haven GV
6 | Lower Merion GV
1 | Thu, Jan 24 | 9:45 PM | 6 - 1 |
Final | | | Holy Ghost Prep
4 | Cardinal OHara
1 | Thu, Jan 24 | 8:00 PM | 4 - 1 |
Final | | | Monsignor Bonner
0 | OJR-PJP2
2 | Thu, Jan 24 | 8:00 PM | 0 - 2 |
Final | | | Kingsway JV
7 | Haverford High JV
4 | Mon, Jan 21 | 9:45 PM | 7 - 4 |
Final | | | Downingtown East GV
9 | WC East GV
0 | Mon, Jan 21 | 9:20 PM | 9 - 0 |
Final | | | OJR-PJP2
1 | Sun Valley
3 | Mon, Jan 21 | 9:15 PM | 1 - 3 |
Final | | | Penncrest
5 | Haverford High
4 | Mon, Jan 21 | 8:00 PM | 5 - 4 |
Final | | | Marple-Newtown
2 | Garnet Valley
10 | Mon, Jan 21 | 7:45 PM | 2 - 10 |
Final | | NC | Great Valley
11 | Harriton
1 | Mon, Jan 21 | 7:40 PM | 11 - 1 |
Final | | | VFMA JV
1 | Salesianum JV
7 | Mon, Jan 21 | 7:40 PM | 1 - 7 |
Final | | | WC Bayard Rustin
6 | Great Valley
2 | Sun, Jan 20 | 8:00 PM | 6 - 2 |
Final | | | Penncrest JV
2 | Upper Darby JV
10 | Fri, Jan 18 | 10:45 PM | 2 - 10 |
Final | | | Strath Haven GV
1 | Haverford High GV
6 | Fri, Jan 18 | 10:30 PM | 1 - 6 |
Final | | | Ridley JV
1 | Garnet Valley JV
11 | Fri, Jan 18 | 10:00 PM | 1 - 11 |
Final | | | Haverford High JV
7 | Conestoga JV
0 | Fri, Jan 18 | 9:45 PM | 7 - 0 |
Final | | | Conestoga GV
12 | Avon Grove GV
2 | Fri, Jan 18 | 9:30 PM | 12 - 2 |
Final | | | OJR-PJP2
1 | Roman Catholic
8 | Fri, Jan 18 | 9:20 PM | 1 - 8 |
Final | | | Ridley
2 | Marple-Newtown
3 | Fri, Jan 18 | 9:15 PM | 2 - 3 |
Final | | | Great Valley JV
4 | St Josephs Prep JV
2 | Fri, Jan 18 | 9:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Downingtown East
6 | Springford
0 | Fri, Jan 18 | 9:00 PM | 6 - 0 |
Final | | NC | WC Bayard Rustin
2 | St Josephs Prep
5 | Fri, Jan 19 | 8:45 PM | 2 - 5 |
Final | | | Roman Catholic JV
3 | Malvern JV
4 | Fri, Jan 18 | 8:00 PM | 3 - 4 |
Final | | | WC Henderson
5 | Downingtown West
1 | Fri, Jan 18 | 7:45 PM | 5 - 1 |
Final | | | Strath Haven
0 | Garnet Valley
7 | Fri, Jan 18 | 7:30 PM | 0 - 7 |
Final | | | Lower Merion
5 | Upper Darby
3 | Fri, Jan 18 | 7:15 PM | 5 - 3 |
Final | | | Salesianum
5 | Perkiomen Valley
1 | Fri, Jan 18 | 7:00 PM | 5 - 1 |
Final | | | Downingtown East JV
6 | WC Henderson JV
3 | Fri, Jan 18 | 6:20 PM | 6 - 3 |
Final | | | Methacton
0 | Unionville
3 | Fri, Jan 18 | 6:00 PM | 0 - 3 |
Final | | | Unionville JV
6 | VFMA JV
3 | Fri, Jan 18 | 4:45 PM | 6 - 3 |
Final | | | Monsignor Bonner
2 | Bishop Shanahan
12 | Thu, Jan 17 | 9:40 PM | 2 - 12 |
Final | | NC | Conestoga
2 | Malvern Prep
7 | Thu, Jan 17 | 8:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Cardinal OHara
4 | Archbishop Carroll
3 | Thu, Jan 17 | 8:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Penncrest
1 | Radnor
2 | Thu, Jan 17 | 6:20 PM | 1 - 2 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
0 | Springford JV
6 | Wed, Jan 16 | 9:00 PM | 0 - 6 |
Final | | | Archbishop Ryan
11 | Monsignor Bonner
1 | Mon, Jan 14 | 9:45 PM | 11 - 1 |
Final | | | Methacton
0 | WC Henderson
11 | Mon, Jan 14 | 9:20 PM | 0 - 11 |
Final | | | Bishop Shanahan
6 | OJR-PJP2
1 | Mon, Jan 14 | 9:15 PM | 6 - 1 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | Conestoga GV
8 | Mon, Jan 14 | 8:45 PM | 0 - 8 |
Final | | | Radnor
2 | Haverford High
4 | Mon, Jan 14 | 8:00 PM | 2 - 4 |
Final | | | WC East
4 | Salesianum
1 | Mon, Jan 14 | 7:40 PM | 4 - 1 |
Final | | | Garnet Valley
2 | Conestoga
1 | Mon, Jan 14 | 7:40 PM | 2 - 1 |
Final | | | Springford JV
4 | Perkiomen Valley JV
0 | Sun, Jan 13 | 7:30 PM | 4 - 0 |
Final | | | Downingtown East JV
3 | WC Bayard Rustin JV
3 | Sun, Jan 13 | 6:00 PM | 3 - 3 |
Final | | | Springford JV
1 | Malvern JV
4 | Sat, Jan 12 | 10:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | WC Henderson JV
4 | Salesianum JV
5 | Sat, Jan 12 | 10:30 PM | 4 - 5 |
Final | | | Penncrest JV
1 | Garnet Valley JV
8 | Sat, Jan 12 | 9:15 PM | 1 - 8 |
Final | | | Conestoga JV
0 | Haverford High JV
6 | Fri, Jan 11 | 10:30 PM | 0 - 6 |
Final | | | Lower Merion GV
1 | Downingtown East GV
9 | Fri, Jan 11 | 10:00 PM | 1 - 9 |
Final | | | Kingsway JV
10 | Penncrest JV
0 | Fri, Jan 11 | 10:00 PM | 10 - 0 |
Final | | | Unionville GV
7 | WC East GV
0 | Fri, Jan 11 | 9:45 PM | 7 - 0 |
Final | | | WC Henderson JV
0 | VFMA JV
5 | Fri, Jan 11 | 9:45 PM | 0 - 5 |
Final | | | Radnor GV
1 | Lansdale Catholic GV
4 | Fri, Jan 11 | 9:30 PM | 1 - 4 |
Final | | | Salesianum
8 | Great Valley
5 | Fri, Jan 11 | 9:30 PM | 8 - 5 |
Final | | | Garnet Valley JV
6 | Upper Darby JV
5 | Fri, Jan 11 | 9:15 PM | 6 - 5 |
Final | | | Bishop Shanahan
5 | OJR-PJP2
1 | Fri, Jan 11 | 9:00 PM | 5 - 1 |
Final | | | Haverford High GV
5 | Strath Haven GV
0 | Fri, Jan 11 | 8:45 PM | 5 - 0 |
Final | | | Malvern Prep
1 | St Josephs Prep
3 | Fri, Jan 12 | 8:45 PM | 1 - 3 |
Final | | | Avon Grove GV
0 | Bishop Shanahan GV
4 | Fri, Jan 11 | 8:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | Unionville
3 | WC Henderson
4 | Fri, Jan 11 | 7:45 PM | 3 - 4 |
Final | | | Springford JV
3 | Roman Catholic JV
5 | Fri, Jan 11 | 7:40 PM | 3 - 5 |
Final | | | Cardinal OHara JV
2 | St Josephs Prep JV
5 | Fri, Jan 11 | 7:30 PM | 2 - 5 |
Final | | | WC East
1 | Downingtown East
3 | Fri, Jan 11 | 7:30 PM | 1 - 3 |
Final | | | Lower Merion
4 | Penncrest
1 | Fri, Jan 11 | 7:00 PM | 4 - 1 |
Final | | | Perkiomen Valley
3 | Methacton
6 | Fri, Jan 11 | 7:00 PM | 3 - 6 |
Final | | | Unionville JV
1 | Great Valley JV
3 | Fri, Jan 11 | 6:20 PM | 1 - 3 |
Final | | | Archbishop Ryan
3 | Roman Catholic
0 | Fri, Jan 11 | 6:00 PM | 3 - 0 |
Final | | | Springfield
5 | Radnor
3 | Fri, Jan 11 | 6:00 PM | 5 - 3 |
Final | | | Conestoga
5 | Strath Haven
0 | Fri, Jan 11 | 5:45 PM | 5 - 0 |
Final | | | Springford
7 | WC Bayard Rustin
8 | Fri, Jan 11 | 5:45 PM | 7 - 8 |
Final | | | Marple-Newtown
1 | Lower Merion
10 | Thu, Jan 10 | 9:45 PM | 1 - 10 |
Final | | NC | Garnet Valley
1 | Cardinal OHara
11 | Thu, Jan 10 | 8:00 PM | 1 - 11 |
Final | | | Holy Ghost Prep
9 | Archbishop Carroll
2 | Thu, Jan 10 | 7:00 PM | 9 - 2 |
Final | | | St Josephs Prep JV
1 | Perkiomen Valley JV
0 | Wed, Jan 09 | 9:00 PM | 1 - 0 |
forfeit | | | Archbishop Carroll
0 | La Salle
10 | Wed, Jan 09 | 7:20 PM | 0 - 10 |
Final | | | Strath Haven
4 | Harriton
3 | Mon, Jan 07 | 9:45 PM | 4 - 3 |
Final | | | Downingtown East GV
9 | Bishop Shanahan GV
2 | Mon, Jan 07 | 9:20 PM | 9 - 2 |
Final | | | Sun Valley
3 | Bishop Shanahan
7 | Mon, Jan 07 | 8:45 PM | 3 - 7 |
Final | | | Springfield
8 | Haverford High
0 | Mon, Jan 07 | 8:00 PM | 8 - 0 |
Final | | NC | Radnor
4 | Salesianum
7 | Mon, Jan 07 | 7:40 PM | 4 - 7 |
Final | | | WC Henderson
3 | WC East
5 | Mon, Jan 07 | 7:40 PM | 3 - 5 |
Final | | NC | Malvern Prep
3 | Roman Catholic
4 | Mon, Jan 07 | 6:55 PM | 3 - 4 |
Final | | | Roman Catholic JV
9 | Perkiomen Valley JV
0 | Sun, Jan 06 | 7:20 PM | 9 - 0 |
Final | | | Unionville JV
1 | WC Bayard Rustin JV
7 | Sun, Jan 06 | 6:00 PM | 1 - 7 |
Final | | | Radnor GV
2 | Avon Grove GV
7 | Sun, Jan 06 | 4:50 PM | 2 - 7 |
Final | | | Conestoga GV
6 | WC East GV
4 | Sat, Jan 05 | 10:00 PM | 6 - 4 |
Final | | | Ridley JV
7 | Conestoga JV
1 | Sat, Jan 05 | 9:30 PM | 7 - 1 |
Final | | | Kingsway JV
4 | Garnet Valley JV
4 | Sat, Jan 05 | 8:30 PM | 4 - 4 |
Final | | | Upper Darby JV
5 | Cardinal OHara JV
8 | Fri, Jan 04 | 10:30 PM | 5 - 8 |
Final | | | Avon Grove GV
1 | Strath Haven GV
4 | Fri, Jan 04 | 10:15 PM | 1 - 4 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
0 | Downingtown East GV
5 | Fri, Jan 04 | 10:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | Salesianum JV
3 | Downingtown East JV
2 | Fri, Jan 04 | 9:45 PM | 3 - 2 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
2 | Unionville GV
5 | Fri, Jan 04 | 9:45 PM | 2 - 5 |
Final | | | Radnor
7 | Marple-Newtown
2 | Fri, Jan 04 | 9:30 PM | 7 - 2 |
Final | | | Radnor GV
0 | WC East GV
4 | Fri, Jan 04 | 9:30 PM | 0 - 4 |
Final | | | Ridley
4 | Strath Haven
0 | Fri, Jan 04 | 9:30 PM | 4 - 0 |
Final | | | Salesianum
4 | Methacton
2 | Fri, Jan 04 | 9:00 PM | 4 - 2 |
Final | | NC | Lower Merion
2 | Archbishop Carroll
3 | Fri, Jan 04 | 8:45 PM | 2 - 3 |
Final | | | Haverford High JV
7 | Penncrest JV
6 | Fri, Jan 04 | 8:30 PM | 7 - 6 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
1 | Malvern JV
11 | Fri, Jan 04 | 8:00 PM | 1 - 11 |
Final | | NC | St Josephs Prep
1 | WC East
5 | Fri, Jan 04 | 7:45 PM | 1 - 5 |
Final | | | Garnet Valley
2 | Springfield
6 | Fri, Jan 04 | 7:45 PM | 2 - 6 |
Final | | | Harriton
1 | Upper Darby
11 | Fri, Jan 04 | 7:45 PM | 1 - 11 |
Final | | | Sun Valley
4 | Archbishop Ryan
5 | Fri, Jan 04 | 7:40 PM | 4 - 5 |
Final | | | WC Henderson
5 | Downingtown East
5 | Fri, Jan 04 | 7:30 PM | 5 - 5 |
Final | | | Unionville
7 | Springford
2 | Fri, Jan 04 | 7:00 PM | 7 - 2 |
Final | | | Roman Catholic JV
0 | St Josephs Prep JV
4 | Fri, Jan 04 | 6:20 PM | 0 - 4 |
Final | | | Downingtown West
1 | Great Valley
4 | Fri, Jan 04 | 6:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Conestoga
1 | Penncrest
4 | Fri, Jan 04 | 6:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Bishop Shanahan
0 | Roman Catholic
10 | Fri, Jan 04 | 6:00 PM | 0 - 10 |
Final | | | La Salle
6 | Malvern Prep
2 | Fri, Jan 04 | 5:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
4 | Unionville JV
0 | Fri, Jan 04 | 4:15 PM | 4 - 0 |
Final | | | Malvern JV
3 | St Josephs Prep JV
1 | Thu, Jan 03 | 9:45 PM | 3 - 1 |
Final | | | Cardinal OHara
2 | Holy Ghost Prep
4 | Thu, Jan 03 | 9:00 PM | 2 - 4 |
Final | | NC | Perkiomen Valley
8 | OJR-PJP2
2 | Thu, Jan 03 | 8:00 PM | 8 - 2 |
Final | | | Radnor GV
3 | Lower Merion GV
1 | Thu, Jan 03 | 8:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | Cardinal OHara
1 | La Salle
9 | Wed, Jan 02 | 7:20 PM | 1 - 9 |
Final | | | Roman Catholic JV
6 | Ridley JV
3 | Sat, Dec 22 | 10:30 PM | 6 - 3 |
Final | | | Great Valley JV
3 | WC Bayard Rustin JV
1 | Sat, Dec 22 | 8:45 PM | 3 - 1 |
Final | | | Strath Haven GV
8 | Radnor GV
0 | Sat, Dec 22 | 8:30 PM | 8 - 0 |
Final | | | Garnet Valley JV
10 | Penncrest JV
0 | Sat, Dec 22 | 7:30 PM | 10 - 0 |
Final | | | WC East GV
8 | Lower Merion GV
0 | Fri, Dec 21 | 10:30 PM | 8 - 0 |
Final | | | Haverford High JV
1 | Ridley JV
6 | Fri, Dec 21 | 10:15 PM | 1 - 6 |
Final | | | Springford JV
2 | Cardinal OHara JV
6 | Fri, Dec 21 | 9:45 PM | 2 - 6 |
Final | | | Salesianum JV
12 | WC Henderson JV
2 | Fri, Dec 21 | 9:45 PM | 12 - 2 |
Final | | | Unionville GV
3 | Lansdale Catholic GV
0 | Fri, Dec 21 | 9:30 PM | 3 - 0 |
Final | | | Springford
1 | WC Henderson
11 | Fri, Dec 21 | 9:30 PM | 1 - 11 |
Final | | | Kingsway JV
7 | Roman Catholic JV
2 | Fri, Dec 21 | 9:20 PM | 7 - 2 |
Final | | | Archbishop Ryan
2 | Sun Valley
1 | Fri, Dec 21 | 9:15 PM | 2 - 1 |
Final | | | Salesianum
6 | Unionville
4 | Fri, Dec 21 | 9:15 PM | 6 - 4 |
Final | | | Penncrest
2 | Garnet Valley
1 | Fri, Dec 21 | 9:15 PM | 2 - 1 |
Final | | | Haverford High
0 | Lower Merion
3 | Fri, Dec 21 | 8:45 PM | 0 - 3 |
Final | | | Malvern JV
4 | St Josephs Prep JV
7 | Fri, Dec 27 | 8:30 PM | 4 - 7 |
Final | | | Methacton
4 | Great Valley
2 | Fri, Dec 21 | 8:00 PM | 4 - 2 |
Final | | NC | Downingtown East
4 | Conestoga
0 | Fri, Dec 21 | 7:45 PM | 4 - 0 |
Final | | NC | WC East
4 | Springfield
2 | Fri, Dec 21 | 7:30 PM | 4 - 2 |
Final | | | Cardinal OHara
0 | Malvern Prep
4 | Fri, Dec 21 | 7:30 PM | 0 - 4 |
Final | | | Strath Haven
3 | Ridley
3 | Fri, Dec 21 | 7:30 PM | 3 - 3 |
Final | | | Holy Ghost Prep
1 | La Salle
3 | Fri, Dec 21 | 7:20 PM | 1 - 3 |
Final | | | Downingtown West
4 | Perkiomen Valley
5 | Fri, Dec 21 | 7:00 PM | 4 - 5 |
Final | | | Harriton
3 | Marple-Newtown
6 | Fri, Dec 21 | 6:45 PM | 3 - 6 |
Final | | | Avon Grove GV
0 | Conestoga GV
8 | Fri, Dec 21 | 6:00 PM | 0 - 8 |
Final | | | Downingtown East GV
9 | Radnor GV
1 | Fri, Dec 21 | 5:45 PM | 9 - 1 |
Final | | | Roman Catholic
10 | Monsignor Bonner
0 | Thu, Dec 20 | 9:45 PM | 10 - 0 |
Final | | | WC Henderson JV
7 | Upper Darby JV
4 | Thu, Dec 20 | 9:40 PM | 7 - 4 |
Final | | | Archbishop Carroll
4 | St Josephs Prep
10 | Thu, Dec 26 | 8:00 PM | 4 - 10 |
Final | | | Unionville
2 | WC East
5 | Thu, Dec 20 | 8:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | Sun Valley
3 | OJR-PJP2
1 | Thu, Dec 20 | 8:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | Upper Darby
3 | Radnor
7 | Thu, Dec 20 | 6:20 PM | 3 - 7 |
Final | | | OJR-PJP2
4 | Monsignor Bonner
3 | Mon, Dec 17 | 9:45 PM | 4 - 3 |
Final | | | Haverford High GV
3 | Conestoga GV
5 | Mon, Dec 17 | 9:20 PM | 3 - 5 |
Final | | NC | Bishop Shanahan
9 | Strath Haven
6 | Mon, Dec 17 | 9:00 PM | 9 - 6 |
Final | | | WC East GV
3 | Bishop Shanahan GV
4 | Mon, Dec 17 | 8:45 PM | 3 - 4 |
Final | | | Archbishop Carroll
5 | Cardinal OHara
6 | Mon, Dec 17 | 8:00 PM | 5 - 6 |
Final | | | Ridley
3 | Radnor
2 | Mon, Dec 17 | 7:40 PM | 3 - 2 |
Final | | | Unionville JV
0 | Salesianum JV
3 | Mon, Dec 17 | 7:40 PM | 0 - 3 |
Final | | | Haverford High
1 | Springfield
5 | Mon, Dec 17 | 7:30 PM | 1 - 5 |
Final | | | St Josephs Prep
4 | Holy Ghost Prep
8 | Mon, Dec 17 | 6:55 PM | 4 - 8 |
Final | | | Conestoga JV
1 | Springford JV
5 | Sun, Dec 16 | 7:20 PM | 1 - 5 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
4 | VFMA JV
3 | Sun, Dec 16 | 6:45 PM | 4 - 3 |
Final | | | Penncrest JV
2 | Ridley JV
2 | Sat, Dec 15 | 10:15 PM | 2 - 2 |
Final | | | Conestoga GV
6 | Bishop Shanahan GV
2 | Sat, Dec 15 | 8:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Springford JV
0 | Malvern JV
10 | Sat, Dec 15 | 8:15 PM | 0 - 10 |
Final | | | Upper Darby JV
11 | Haverford High JV
3 | Fri, Dec 14 | 10:30 PM | 11 - 3 |
Final | | | Kingsway JV
11 | Ridley JV
3 | Fri, Dec 14 | 10:30 PM | 11 - 3 |
Final | | | Avon Grove GV
1 | Downingtown East GV
7 | Fri, Dec 14 | 10:00 PM | 1 - 7 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
0 | Roman Catholic JV
10 | Fri, Dec 14 | 9:20 PM | 0 - 10 |
Final | | | Perkiomen Valley
5 | WC Bayard Rustin
7 | Fri, Dec 14 | 9:15 PM | 5 - 7 |
Final | | | Bishop Shanahan
3 | Sun Valley
3 | Fri, Dec 14 | 9:15 PM | 3 - 3 |
Final | | | Downingtown West
4 | Springford
2 | Fri, Dec 14 | 9:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Radnor
2 | Lower Merion
3 | Fri, Dec 14 | 8:45 PM | 2 - 3 |
Final | | | Haverford High
3 | Garnet Valley
4 | Fri, Dec 14 | 8:45 PM | 3 - 4 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
2 | Strath Haven GV
1 | Fri, Dec 14 | 8:30 PM | 2 - 1 |
Final | | | Father Judge
4 | Malvern Prep
6 | Fri, Dec 14 | 8:00 PM | 4 - 6 |
Final | | | Unionville
7 | Great Valley
3 | Fri, Dec 14 | 7:45 PM | 7 - 3 |
Final | | | OJR-PJP2
1 | Roman Catholic
11 | Fri, Dec 14 | 7:40 PM | 1 - 11 |
Final | | | Upper Darby
5 | Marple-Newtown
4 | Fri, Dec 14 | 7:30 PM | 5 - 4 |
Final | | | Unionville GV
10 | Radnor GV
1 | Fri, Dec 14 | 7:30 PM | 10 - 1 |
Final | | | St Josephs Prep
1 | La Salle
9 | Fri, Dec 14 | 7:20 PM | 1 - 9 |
Final | | | Springfield
7 | Penncrest
4 | Fri, Dec 14 | 7:00 PM | 7 - 4 |
Final | | | WC East
4 | Methacton
2 | Fri, Dec 14 | 7:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Harriton
2 | Strath Haven
5 | Fri, Dec 14 | 6:45 PM | 2 - 5 |
Final | | | WC Henderson JV
6 | Unionville JV
1 | Fri, Dec 14 | 6:20 PM | 6 - 1 |
Final | | | Ridley
2 | Conestoga
4 | Fri, Dec 14 | 6:00 PM | 2 - 4 |
Final | | | Cardinal OHara JV
0 | Salesianum JV
8 | Fri, Dec 14 | 5:45 PM | 0 - 8 |
Final | | | Archbishop Ryan
10 | Monsignor Bonner
1 | Thu, Dec 13 | 8:00 PM | 10 - 1 |
Final | | | Malvern JV
3 | Cardinal OHara JV
5 | Mon, Dec 10 | 9:45 PM | 3 - 5 |
Final | | | Unionville
6 | Downingtown West
0 | Mon, Dec 10 | 9:20 PM | 6 - 0 |
Final | | | VFMA JV
7 | Unionville JV
2 | Mon, Dec 10 | 8:45 PM | 7 - 2 |
Final | | | Springfield
10 | Harriton
3 | Mon, Dec 10 | 8:00 PM | 10 - 3 |
Final | | | Great Valley JV
2 | Salesianum JV
0 | Mon, Dec 10 | 7:40 PM | 2 - 0 |
Final | | | Salesianum
1 | WC East
11 | Mon, Dec 10 | 7:40 PM | 1 - 11 |
Final | | | Ridley
3 | Upper Darby
5 | Mon, Dec 10 | 7:00 PM | 3 - 5 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
4 | Downingtown East JV
5 | Sun, Dec 09 | 6:15 PM | 4 - 5 |
Final | | | Avon Grove GV
8 | Lower Merion GV
2 | Sun, Dec 09 | 4:50 PM | 8 - 2 |
Final | | | Downingtown East JV
8 | Conestoga JV
2 | Sat, Dec 08 | 10:00 PM | 8 - 2 |
Final | | | Conestoga GV
10 | Radnor GV
0 | Sat, Dec 08 | 10:00 PM | 10 - 0 |
Final | | | Upper Darby JV
2 | Garnet Valley JV
6 | Sat, Dec 08 | 7:45 PM | 2 - 6 |
Final | | | Haverford High GV
4 | Downingtown East GV
4 | Fri, Dec 07 | 10:00 PM | 4 - 4 |
Final | | | Cardinal OHara JV
0 | Malvern JV
9 | Fri, Dec 07 | 9:45 PM | 0 - 9 |
Final | | | WC East GV
5 | Conestoga GV
1 | Fri, Dec 07 | 9:45 PM | 5 - 1 |
Final | | NC | Archbishop Carroll
3 | Downingtown West
3 | Fri, Dec 07 | 9:30 PM | 3 - 3 |
Final | | | Avon Grove GV
3 | Lansdale Catholic GV
4 | Fri, Dec 07 | 9:30 PM | 3 - 4 |
Final | | | Unionville GV
7 | Strath Haven GV
0 | Fri, Dec 07 | 9:30 PM | 7 - 0 |
Final | | | Marple-Newtown
5 | Penncrest
6 | Fri, Dec 07 | 9:15 PM | 5 - 6 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
6 | Lower Merion GV
0 | Fri, Dec 07 | 8:45 PM | 6 - 0 |
Final | | | Haverford High
4 | Conestoga
1 | Fri, Dec 07 | 8:00 PM | 4 - 1 |
Final | | | Perkiomen Valley
1 | Downingtown East
6 | Fri, Dec 07 | 7:45 PM | 1 - 6 |
Final | | | Lower Merion
12 | Strath Haven
2 | Fri, Dec 07 | 7:45 PM | 12 - 2 |
Final | | | Cardinal OHara
1 | Father Judge
5 | Fri, Dec 07 | 7:40 PM | 1 - 5 |
Final | | | Radnor
4 | Garnet Valley
3 | Fri, Dec 07 | 7:30 PM | 4 - 3 |
Final | | | Great Valley
0 | Springford
5 | Fri, Dec 07 | 7:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | Roman Catholic
5 | Bishop Shanahan
3 | Fri, Dec 07 | 6:15 PM | 5 - 3 |
Final | | NC | Methacton
2 | Malvern Prep
5 | Fri, Dec 07 | 6:00 PM | 2 - 5 |
Final | | | OJR-PJP2
5 | Archbishop Ryan
6 | Fri, Dec 07 | 6:00 PM | 5 - 6 |
Final | | | St Josephs Prep JV
10 | Penncrest JV
0 | Fri, Dec 07 | 6:00 PM | 10 - 0 |
Final | | | WC Bayard Rustin
2 | WC East
8 | Fri, Dec 07 | 6:00 PM | 2 - 8 |
Final | | | Monsignor Bonner
0 | Sun Valley
3 | Fri, Dec 07 | 5:45 PM | 0 - 3 |
Final | | | Strath Haven
1 | Upper Darby
6 | Thu, Dec 06 | 9:45 PM | 1 - 6 |
Final | | | Ridley
8 | Harriton
7 | Thu, Dec 06 | 8:00 PM | 8 - 7 |
Final | | | Archbishop Carroll
| Holy Ghost Prep
| Wed, Dec 05 | 8:45 PM | |
no data | - | | Upper Darby
6 | Harriton
2 | Mon, Dec 03 | 9:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Great Valley
0 | WC East
6 | Mon, Dec 03 | 9:20 PM | 0 - 6 |
Final | | NC | Malvern Prep
4 | WC Bayard Rustin
1 | Mon, Dec 03 | 8:45 PM | 4 - 1 |
Final | | NC | Cardinal OHara
1 | Haverford High
5 | Mon, Dec 03 | 8:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Downingtown West
3 | WC Henderson
12 | Mon, Dec 03 | 7:40 PM | 3 - 12 |
Final | | | Springford
0 | Salesianum
9 | Mon, Dec 03 | 7:40 PM | 0 - 9 |
Final | | | La Salle
7 | Father Judge
2 | Mon, Dec 03 | 6:55 PM | 7 - 2 |
Final | | | Unionville GV
7 | Avon Grove GV
0 | Sun, Dec 02 | 4:50 PM | 7 - 0 |
Final | | | VFMA JV
3 | WC Henderson JV
4 | Sat, Dec 01 | 10:30 PM | 3 - 4 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
2 | WC East GV
0 | Sat, Dec 01 | 10:00 PM | 2 - 0 |
Final | | | Salesianum JV
5 | WC Bayard Rustin JV
0 | Sat, Dec 01 | 8:45 PM | 5 - 0 |
Final | | | Penncrest JV
0 | Haverford High JV
4 | Sat, Dec 01 | 8:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | WC East GV
3 | Haverford High GV
6 | Fri, Nov 30 | 10:30 PM | 3 - 6 |
Final | | | Strath Haven GV
0 | Downingtown East GV
5 | Fri, Nov 30 | 10:00 PM | 0 - 5 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
7 | Radnor GV
1 | Fri, Nov 30 | 9:45 PM | 7 - 1 |
Final | | | Conestoga JV
0 | Kingsway JV
12 | Fri, Nov 30 | 9:45 PM | 0 - 12 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | Lansdale Catholic GV
9 | Fri, Nov 30 | 9:30 PM | 0 - 9 |
Final | | | Upper Darby JV
6 | Ridley JV
3 | Fri, Nov 30 | 9:30 PM | 6 - 3 |
Final | | | Cardinal OHara JV
6 | Roman Catholic JV
5 | Fri, Nov 30 | 9:20 PM | 6 - 5 |
Final | | | Methacton
3 | Downingtown West
4 | Fri, Nov 30 | 9:15 PM | 3 - 4 |
Final | | | Haverford High
6 | Strath Haven
0 | Fri, Nov 30 | 9:15 PM | 6 - 0 |
Final | | | St Josephs Prep JV
6 | Springford JV
1 | Fri, Dec 06 | 9:00 PM | 6 - 1 |
Final | | | Cardinal OHara
1 | St Josephs Prep
7 | Fri, Nov 30 | 8:45 PM | 1 - 7 |
Final | | | Father Judge
4 | Archbishop Carroll
3 | Fri, Nov 30 | 8:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Haverford High JV
3 | Garnet Valley JV
3 | Fri, Nov 30 | 7:45 PM | 3 - 3 |
Final | | NC | Harriton
1 | Archbishop Ryan
7 | Fri, Nov 30 | 7:40 PM | 1 - 7 |
Final | | | Malvern JV
6 | Downingtown East JV
1 | Fri, Nov 30 | 7:30 PM | 6 - 1 |
Final | | | Radnor
1 | Springfield
3 | Fri, Nov 30 | 7:30 PM | 1 - 3 |
Final | | | Penncrest
3 | Conestoga
1 | Fri, Nov 30 | 7:30 PM | 3 - 1 |
Final | | | Springford
5 | Perkiomen Valley
5 | Fri, Nov 30 | 7:00 PM | 5 - 5 |
Final | | | Great Valley JV
1 | VFMA JV
3 | Fri, Nov 30 | 6:20 PM | 1 - 3 |
Final | | | Garnet Valley
4 | Ridley
1 | Fri, Nov 30 | 6:15 PM | 4 - 1 |
Final | | | Sun Valley
1 | Roman Catholic
10 | Fri, Nov 30 | 6:00 PM | 1 - 10 |
Final | | | WC East
9 | WC Bayard Rustin
2 | Fri, Nov 30 | 5:45 PM | 9 - 2 |
Final | | | Upper Darby
6 | Lower Merion
5 | Thu, Nov 29 | 9:45 PM | 6 - 5 |
Final | | | Bishop Shanahan
9 | Monsignor Bonner
0 | Thu, Nov 29 | 8:00 PM | 9 - 0 |
Final | | | Malvern JV
10 | Perkiomen Valley JV
0 | Wed, Nov 28 | 9:00 PM | 10 - 0 |
Final | | | Salesianum JV
3 | Garnet Valley JV
5 | Wed, Nov 28 | 8:15 PM | 3 - 5 |
Final | | | Harriton
1 | Radnor
12 | Wed, Nov 28 | 6:45 PM | 1 - 12 |
Final | | | Holy Ghost Prep
5 | Malvern Prep
7 | Wed, Nov 28 | 5:00 PM | 5 - 7 |
Final | | NC | Unionville
7 | Archbishop Carroll
3 | Mon, Nov 26 | 9:45 PM | 7 - 3 |
Final | | NC | Strath Haven
1 | Great Valley
7 | Mon, Nov 26 | 9:20 PM | 1 - 7 |
Final | | | Conestoga GV
3 | Unionville GV
6 | Mon, Nov 26 | 8:45 PM | 3 - 6 |
Final | | | Bishop Shanahan
3 | Archbishop Ryan
6 | Mon, Nov 26 | 8:35 PM | 3 - 6 |
Final | | | Upper Darby
4 | Haverford High
3 | Mon, Nov 26 | 8:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | Methacton
4 | Downingtown East
7 | Mon, Nov 26 | 7:40 PM | 4 - 7 |
Final | | | Downingtown West
4 | Salesianum
6 | Mon, Nov 26 | 7:40 PM | 4 - 6 |
Final | | | Methacton
6 | Perkiomen Valley
3 | Wed, Nov 21 | 9:00 PM | 6 - 3 |
Final | | NC | Sun Valley
2 | Garnet Valley
8 | Wed, Nov 21 | 8:45 PM | 2 - 8 |
Final | | | WC East GV
6 | Radnor GV
1 | Wed, Nov 21 | 8:45 PM | 6 - 1 |
Final | | | Kingsway JV
7 | Conestoga JV
3 | Wed, Nov 21 | 8:45 PM | 7 - 3 |
Final | | | Upper Darby
2 | Ridley
8 | Wed, Nov 21 | 8:40 PM | 2 - 8 |
Final | | | St Josephs Prep
3 | Malvern Prep
5 | Wed, Nov 21 | 8:30 PM | 3 - 5 |
Final | | | WC Henderson
1 | Great Valley
0 | Wed, Nov 21 | 8:30 PM | 1 - 0 |
Final | | | Roman Catholic
5 | Archbishop Ryan
2 | Wed, Nov 21 | 8:30 PM | 5 - 2 |
Final | | NC | Springfield
2 | Cardinal OHara
3 | Wed, Nov 21 | 7:00 PM | 2 - 3 |
Final | | | Springford
1 | WC East
9 | Wed, Nov 21 | 7:00 PM | 1 - 9 |
Final | | | Holy Ghost Prep
| Father Judge
| Wed, Nov 21 | 6:50 PM | |
no data | - | | Downingtown West
2 | Downingtown East
3 | Wed, Nov 21 | 6:45 PM | 2 - 3 |
Final | | | Conestoga
2 | Radnor
2 | Wed, Nov 21 | 6:45 PM | 2 - 2 |
Final | | | Lower Merion
8 | Marple-Newtown
6 | Wed, Nov 21 | 6:45 PM | 8 - 6 |
Final | | | Strath Haven
3 | Penncrest
6 | Wed, Nov 21 | 5:45 PM | 3 - 6 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
3 | WC Henderson JV
1 | Wed, Nov 21 | 5:15 PM | 3 - 1 |
Final | | | Downingtown East JV
3 | Great Valley JV
1 | Wed, Nov 21 | 5:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
1 | Haverford High JV
3 | Mon, Nov 19 | 9:45 PM | 1 - 3 |
Final | | NC | Haverford High
4 | Bishop Shanahan
3 | Mon, Nov 19 | 9:20 PM | 4 - 3 |
Final | | | Conestoga GV
6 | Strath Haven GV
2 | Mon, Nov 19 | 8:45 PM | 6 - 2 |
Final | | | Radnor GV
1 | Haverford High GV
11 | Mon, Nov 19 | 8:00 PM | 1 - 11 |
Final | | | Downingtown East
0 | WC Henderson
1 | Mon, Nov 19 | 7:40 PM | 0 - 1 |
Final | | | Downingtown East JV
2 | Salesianum JV
5 | Mon, Nov 19 | 7:40 PM | 2 - 5 |
Final | | | Roman Catholic JV
2 | Springford JV
2 | Sun, Nov 18 | 9:00 PM | 2 - 2 |
Final | | | Strath Haven GV
2 | Avon Grove GV
1 | Sun, Nov 18 | 6:30 PM | 2 - 1 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
4 | Conestoga GV
9 | Sun, Nov 18 | 6:15 PM | 4 - 9 |
Final | | | Conestoga JV
2 | Garnet Valley JV
8 | Fri, Nov 16 | 9:45 PM | 2 - 8 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | Haverford High GV
10 | Fri, Nov 16 | 10:30 PM | 0 - 10 |
Final | | | Kingsway JV
8 | Upper Darby JV
11 | Fri, Nov 16 | 10:00 PM | 8 - 11 |
Final | | | Unionville GV
2 | Downingtown East GV
7 | Fri, Nov 16 | 10:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Unionville JV
3 | Great Valley JV
3 | Fri, Nov 16 | 9:45 PM | 3 - 3 |
Final | | | Roman Catholic
11 | OJR-PJP2
1 | Fri, Nov 16 | 9:45 PM | 11 - 1 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
3 | Cardinal OHara JV
11 | Fri, Nov 16 | 9:45 PM | 3 - 11 |
Final | | | St Josephs Prep JV
2 | Malvern JV
5 | Fri, Nov 16 | 9:30 PM | 2 - 5 |
Final | | NC | Ridley
10 | Sun Valley
3 | Fri, Nov 16 | 9:15 PM | 10 - 3 |
Final | | | WC Bayard Rustin
6 | Springford
3 | Fri, Nov 16 | 9:00 PM | 6 - 3 |
Final | | | Garnet Valley
5 | Haverford High
0 | Fri, Nov 16 | 8:45 PM | 5 - 0 |
Final | | | Perkiomen Valley
2 | Unionville
9 | Fri, Nov 16 | 8:00 PM | 2 - 9 |
Final | | | Great Valley
2 | Downingtown West
4 | Fri, Nov 16 | 7:45 PM | 2 - 4 |
Final | | | Marple-Newtown
4 | Upper Darby
7 | Fri, Nov 16 | 7:30 PM | 4 - 7 |
Final | | NC | Penncrest
2 | Methacton
1 | Fri, Nov 16 | 7:00 PM | 2 - 1 |
Final | | | Harriton
3 | Conestoga
11 | Fri, Nov 16 | 6:20 PM | 3 - 11 |
Final | | | Salesianum
4 | WC Henderson
4 | Fri, Nov 16 | 6:00 PM | 4 - 4 |
Final | | NC | Downingtown West
1 | St Josephs Prep
11 | Thu, Nov 15 | 9:45 PM | 1 - 11 |
Final | | NC | Archbishop Ryan
2 | Lower Merion
2 | Thu, Nov 15 | 8:50 PM | 2 - 2 |
Final | | | Malvern Prep
6 | Archbishop Carroll
2 | Thu, Nov 15 | 8:00 PM | 6 - 2 |
Final | | NC | Marple-Newtown
4 | Monsignor Bonner
1 | Mon, Nov 12 | 9:45 PM | 4 - 1 |
Final | | | Downingtown East
0 | WC East
1 | Mon, Nov 12 | 9:20 PM | 0 - 1 |
Final | | | Springford
5 | Great Valley
4 | Mon, Nov 12 | 8:45 PM | 5 - 4 |
Final | | | Bishop Shanahan
2 | Archbishop Ryan
2 | Mon, Nov 18 | 8:35 PM | 2 - 2 |
Final | | | Ridley
2 | Lower Merion
2 | Mon, Nov 12 | 8:00 PM | 2 - 2 |
Final | | | Springfield
4 | Conestoga
1 | Mon, Nov 12 | 7:40 PM | 4 - 1 |
Final | | | Unionville
6 | Salesianum
8 | Mon, Nov 12 | 7:40 PM | 6 - 8 |
Final | | | Cardinal OHara JV
12 | Perkiomen Valley JV
1 | Sun, Nov 11 | 9:00 PM | 12 - 1 |
Final | | | Lansdale Catholic GV
0 | Strath Haven GV
6 | Sat, Nov 16 | 10:10 PM | 0 - 6 |
Final | | | Penncrest JV
4 | WC Henderson JV
10 | Sat, Nov 10 | 10:00 PM | 4 - 10 |
Final | | | Conestoga GV
2 | Haverford High GV
4 | Fri, Nov 09 | 10:30 PM | 2 - 4 |
Final | | | Conestoga JV
7 | Ridley JV
0 | Fri, Nov 09 | 9:45 PM | 7 - 0 |
Final | | | Haverford High JV
3 | Kingsway JV
6 | Fri, Nov 09 | 9:45 PM | 3 - 6 |
Final | | | Penncrest
4 | Ridley
2 | Fri, Nov 09 | 9:30 PM | 4 - 2 |
Final | | | Perkiomen Valley
7 | Springford
4 | Fri, Nov 09 | 9:00 PM | 7 - 4 |
Final | | | Garnet Valley
10 | Harriton
0 | Fri, Nov 09 | 8:45 PM | 10 - 0 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | WC East GV
9 | Fri, Nov 09 | 8:00 PM | 0 - 9 |
Final | | | WC East
4 | WC Henderson
2 | Fri, Nov 09 | 7:45 PM | 4 - 2 |
Final | | | Strath Haven
4 | Marple-Newtown
2 | Fri, Nov 09 | 7:45 PM | 4 - 2 |
Final | | | Monsignor Bonner
0 | Roman Catholic
13 | Fri, Nov 09 | 7:40 PM | 0 - 13 |
Final | | | Father Judge
| La Salle
| Fri, Nov 09 | 7:20 PM | |
no data | - | | Upper Darby
3 | Conestoga
5 | Fri, Nov 09 | 7:15 PM | 3 - 5 |
Final | | | Downingtown East
3 | Methacton
1 | Fri, Nov 09 | 7:00 PM | 3 - 1 |
Final | | | WC Bayard Rustin
1 | Downingtown West
0 | Fri, Nov 09 | 6:20 PM | 1 - 0 |
Final | | NC | Cardinal OHara
5 | Unionville
4 | Fri, Nov 09 | 6:00 PM | 5 - 4 |
Final | | | OJR-PJP2
1 | Sun Valley
6 | Fri, Nov 09 | 6:00 PM | 1 - 6 |
Final | | | Lower Merion
5 | Springfield
5 | Fri, Nov 09 | 5:45 PM | 5 - 5 |
Final | | | St Josephs Prep
5 | Archbishop Carroll
1 | Thu, Nov 14 | 9:45 PM | 5 - 1 |
Final | | | Springfield
10 | Upper Darby
7 | Thu, Nov 08 | 9:15 PM | 10 - 7 |
Final | | | Malvern Prep
6 | Cardinal OHara
2 | Thu, Nov 08 | 8:00 PM | 6 - 2 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | Unionville GV
8 | Mon, Nov 05 | 9:20 PM | 0 - 8 |
Final | | | Downingtown East
3 | Unionville
1 | Mon, Nov 05 | 8:45 PM | 3 - 1 |
Final | | NC | WC Henderson
9 | Malvern Prep
6 | Mon, Nov 05 | 7:40 PM | 9 - 6 |
Final | | | Perkiomen Valley
4 | Salesianum
4 | Mon, Nov 05 | 7:40 PM | 4 - 4 |
Final | | | Conestoga GV
7 | Strath Haven GV
4 | Mon, Nov 05 | 7:00 PM | 7 - 4 |
Final | | | Archbishop Carroll
1 | Father Judge
7 | Mon, Nov 05 | 6:55 PM | 1 - 7 |
Final | | | Malvern JV
7 | Springford JV
1 | Sun, Nov 04 | 9:00 PM | 7 - 1 |
Final | | | Downingtown East GV
9 | Avon Grove GV
0 | Sun, Nov 04 | 4:50 PM | 9 - 0 |
Final | | | Salesianum JV
11 | VFMA JV
3 | Sat, Nov 03 | 10:30 PM | 11 - 3 |
Final | | | Great Valley JV
2 | Downingtown East JV
10 | Sat, Nov 03 | 10:15 PM | 2 - 10 |
Final | | | Ridley JV
3 | Kingsway JV
7 | Sat, Nov 03 | 9:45 PM | 3 - 7 |
Final | | | WC Henderson JV
7 | WC Bayard Rustin JV
4 | Fri, Nov 02 | 9:45 PM | 7 - 4 |
Final | | | Upper Darby JV
10 | Conestoga JV
3 | Fri, Nov 02 | 9:45 PM | 10 - 3 |
Final | | | WC East GV
8 | Lansdale Catholic GV
0 | Fri, Nov 08 | 9:30 PM | 8 - 0 |
Final | | | Monsignor Bonner
1 | Archbishop Ryan
7 | Fri, Nov 02 | 9:20 PM | 1 - 7 |
Final | | | Garnet Valley JV
5 | Kingsway JV
6 | Fri, Nov 02 | 9:15 PM | 5 - 6 |
Final | | | Unionville
4 | Perkiomen Valley
6 | Fri, Nov 02 | 9:00 PM | 4 - 6 |
Final | | | Marple-Newtown
5 | Strath Haven
4 | Fri, Nov 02 | 8:45 PM | 5 - 4 |
Final | | | Downingtown East GV
2 | Unionville GV
3 | Fri, Nov 02 | 8:00 PM | 2 - 3 |
Final | | | OJR-PJP2
1 | Bishop Shanahan
10 | Fri, Nov 02 | 7:45 PM | 1 - 10 |
Final | | | WC Bayard Rustin
3 | Downingtown East
3 | Fri, Nov 02 | 7:45 PM | 3 - 3 |
Final | | | Sun Valley
5 | Roman Catholic
7 | Fri, Nov 02 | 7:40 PM | 5 - 7 |
Final | | | Penncrest
2 | Upper Darby
5 | Fri, Nov 02 | 7:30 PM | 2 - 5 |
Final | | | Lower Merion
7 | Garnet Valley
3 | Fri, Nov 02 | 7:00 PM | 7 - 3 |
Final | | | Methacton
4 | Springford
6 | Fri, Nov 02 | 7:00 PM | 4 - 6 |
Final | | | St Josephs Prep JV
8 | Roman Catholic JV
2 | Fri, Nov 02 | 6:00 PM | 8 - 2 |
Final | | | Lower Merion GV
0 | Bishop Shanahan GV
4 | Fri, Nov 02 | 6:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | La Salle
9 | Archbishop Carroll
0 | Thu, Nov 01 | 8:00 PM | 9 - 0 |
Final | | | Garnet Valley JV
3 | Great Valley JV
3 | Wed, Oct 31 | 8:30 PM | 3 - 3 |
Final | | | Unionville JV
1 | WC Henderson JV
9 | Wed, Oct 31 | 6:45 PM | 1 - 9 |
Final | | | WC Henderson JV
2 | Great Valley JV
4 | Sat, Oct 27 | 10:15 PM | 2 - 4 |
Final | | | Conestoga JV
0 | Upper Darby JV
10 | Fri, Oct 26 | 10:30 PM | 0 - 10 |
Final | | | St Josephs Prep JV
9 | Cardinal OHara JV
0 | Fri, Oct 26 | 9:15 PM | 9 - 0 |
Final | | | Unionville GV
3 | Haverford High GV
3 | Fri, Oct 26 | 8:45 PM | 3 - 3 |
Final | | | Roman Catholic JV
4 | Perkiomen Valley JV
2 | Fri, Oct 26 | 8:00 PM | 4 - 2 |
Final | | | Unionville JV
2 | Downingtown East JV
7 | Fri, Oct 26 | 7:45 PM | 2 - 7 |
Final | | | Marple-Newtown
4 | Ridley
4 | Fri, Oct 26 | 7:30 PM | 4 - 4 |
Final | | | Garnet Valley JV
5 | Ridley JV
1 | Fri, Oct 26 | 6:45 PM | 5 - 1 |
Final | | | Bishop Shanahan GV
0 | WC East GV
4 | Fri, Oct 26 | 6:00 PM | 0 - 4 |
Final | | | VFMA JV
2 | Kingsway JV
8 | Fri, Oct 26 | 5:45 PM | 2 - 8 |
Final | | | Haverford High JV
3 | Upper Darby JV
9 | Thu, Oct 25 | 9:45 PM | 3 - 9 |
Final | | | Sun Valley
4 | Monsignor Bonner
0 | Thu, Oct 25 | 8:00 PM | 4 - 0 |
Final | | | Ridley JV
4 | Haverford High JV
5 | Mon, Oct 22 | 9:45 PM | 4 - 5 |
Final | | | VFMA JV
0 | WC Bayard Rustin JV
3 | Mon, Oct 22 | 9:20 PM | 0 - 3 |
Final | | | Springford JV
1 | St Josephs Prep JV
11 | Mon, Oct 22 | 8:45 PM | 1 - 11 |
Final | | | Roman Catholic JV
2 | Cardinal OHara JV
7 | Mon, Oct 22 | 8:00 PM | 2 - 7 |
Final | | | Haverford High GV
10 | Avon Grove GV
0 | Mon, Oct 22 | 7:40 PM | 10 - 0 |
Final | | | Ridley JV
2 | Penncrest JV
1 | Sun, Oct 21 | 8:15 PM | 2 - 1 |
Final | | | WC Bayard Rustin JV
8 | Great Valley JV
4 | Fri, Oct 19 | 9:45 PM | 8 - 4 |
Final | | | Downingtown East GV
7 | Lansdale Catholic GV
1 | Fri, Oct 19 | 9:30 PM | 7 - 1 |
Final | | | Penncrest JV
2 | Conestoga JV
4 | Fri, Oct 19 | 9:30 PM | 2 - 4 |
Final | | | Haverford High GV
5 | Bishop Shanahan GV
0 | Fri, Oct 19 | 7:45 PM | 5 - 0 |
Final | | | Cardinal OHara JV
4 | Roman Catholic JV
4 | Fri, Oct 19 | 7:40 PM | 4 - 4 |
Final | | | Upper Darby JV
9 | Kingsway JV
11 | Fri, Oct 25 | 7:30 PM | 9 - 11 |
Final | | | Perkiomen Valley JV
1 | Springford JV
5 | Fri, Oct 19 | 7:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Haverford High JV
6 | Unionville JV
2 | Fri, Oct 19 | 6:20 PM | 6 - 2 |
Final | | | Avon Grove GV
1 | WC East GV
4 | Fri, Oct 19 | 6:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Downingtown East JV
5 | VFMA JV
3 | Fri, Oct 19 | 5:00 PM | 5 - 3 |
Final | |
|
|
|