CARRUTHERS |
All Times Local |
| Stayner
11 | Orillia
1 | Wed, Sep 14 | 7:30 pm | 11 - 1 |
final | | | Caledon
5 | Schomberg
2 | Thu, Sep 15 | 8:30 pm | 5 - 2 |
final | | | Stayner
2 | Alliston
4 | Fri, Sep 16 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | Caledon
2 | Midland
3 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | Orillia
1 | Huntsville
6 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 1 - 6 | final | | | Schomberg
1 | Penetang
5 | Fri, Sep 16 | 8:00 pm | 1 - 5 |
final | | | Huntsville
4 | Orillia
5 | Sat, Sep 17 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | Midland
1 | Alliston
4 | Sun, Sep 18 | 6:30 pm | 1 - 4 |
final | | | Schomberg
3 | Caledon
1 | Sun, Sep 18 | 6:30 pm | 3 - 1 |
final | | | Huntsville
2 | Schomberg
1 | Thu, Sep 22 | 8:30 pm | 2 - 1 |
final | | | Caledon
2 | Alliston
7 | Fri, Sep 23 | 7:30 pm | 2 - 7 |
final | | | Schomberg
2 | Huntsville
3 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 2 - 3 |
final | | | Orillia
3 | Midland
7 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 3 - 7 |
final | | | Stayner
8 | Penetang
1 | Fri, Sep 23 | 8:00 pm | 8 - 1 |
final | | | Alliston
6 | Orillia
2 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 6 - 2 |
final | | | Penetang
3 | Midland
6 | Sat, Sep 24 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | Huntsville
5 | Caledon
3 | Sun, Sep 25 | 6:30 pm | 5 - 3 |
final | | | Stayner
8 | Schomberg
2 | Thu, Sep 29 | 8:30 pm | 8 - 2 |
final | | | Huntsville
0 | Alliston
9 | Fri, Sep 30 | 7:30 pm | 0 - 9 |
final | | | Stayner
10 | Midland
2 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 10 - 2 |
final | | | Orillia
4 | Penetang
3 | Fri, Sep 30 | 8:00 pm | 4 - 3 OT |
final | | | Alliston
4 | Midland
2 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 4 - 2 |
final | | | Caledon
3 | Orillia
6 | Sat, Oct 01 | 7:30 pm | 3 - 6 |
final | | | Penetang
4 | Caledon
3 | Sun, Oct 02 | 6:30 pm | 4 - 3 |
final | | | Alliston
5 | Stayner
1 | Thu, Oct 06 | 8:10 pm | 5 - 1 |
final | | | Orillia
1 | Schomberg
4 | Thu, Oct 06 | 8:30 pm | 1 - 4 |
final | | | Alliston
6 | Penetang
5 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 6 - 5 |
final | | | Caledon
1 | Huntsville
3 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 1 - 3 |
final | | | Schomberg
6 | Midland
4 | Fri, Oct 07 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | Midland
5 | Orillia
3 | Sat, Oct 08 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | Penetang
5 | Huntsville
1 | Sun, Oct 09 | 2:30 pm | 5 - 1 |
final | | | Schomberg
3 | Orillia
5 | Sun, Oct 09 | 3:50 pm | 3 - 5 |
final | | | Stayner
6 | Caledon
4 | Sun, Oct 09 | 6:30 pm | 6 - 4 |
final | | | Caledon
4 | Stayner
7 | Thu, Oct 13 | 8:10 pm | 4 - 7 |
final | | | Midland
1 | Schomberg
3 | Thu, Oct 13 | 8:30 pm | 1 - 3 |
final | | | Schomberg
2 | Alliston
9 | Fri, Oct 14 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | Caledon
3 | Midland
4 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 3 - 4 |
final | | | Stayner
5 | Huntsville
2 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | Orillia
3 | Penetang
7 | Fri, Oct 14 | 8:00 pm | 3 - 7 |
final | | | Alliston
5 | Orillia
2 | Sat, Oct 15 | 7:30 pm | 5 - 2 |
final | | | Huntsville
6 | Penetang
4 | Sat, Oct 15 | 8:00 pm | 6 - 4 |
final | | | Midland
3 | Caledon
2 | Sun, Oct 16 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | Midland
1 | Stayner
12 | Thu, Oct 20 | 8:10 pm | 1 - 12 |
final | | | Alliston
9 | Schomberg
4 | Thu, Oct 20 | 8:30 pm | 9 - 4 |
final | | | Huntsville
3 | Midland
2 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | Stayner
5 | Penetang
3 | Fri, Oct 21 | 8:00 pm | 5 - 3 |
final | | | Orillia
4 | Caledon
1 | Fri, Oct 21 | 8:30 pm | 4 - 1 |
final | | | Penetang
4 | Orillia
3 | Sat, Oct 22 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | Schomberg
2 | Stayner
9 | Sun, Oct 23 | 1:30 pm | 2 - 9 |
final | | | Midland
3 | Alliston
6 | Sun, Oct 23 | 6:30 pm | 3 - 6 |
final | | | Huntsville
3 | Caledon
0 | Sun, Oct 23 | 6:30 pm | 3 - 0 |
final | | | Midland
2 | Stayner
5 | Thu, Oct 27 | 8:10 pm | 2 - 5 |
final | | | Caledon
3 | Schomberg
3 | Thu, Oct 27 | 8:30 pm | 3 - 3 OT |
final | | | Alliston
4 | Huntsville
0 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 4 - 0 |
final | | | Orillia
1 | Penetang
5 | Fri, Oct 28 | 8:00 pm | 1 - 5 |
final | | | Schomberg
8 | Orillia
1 | Sat, Oct 29 | 7:30 pm | 8 - 1 |
final | | | Midland
4 | Huntsville
3 | Sun, Oct 30 | 2:30 pm | 4 - 3 |
final | | | Penetang
1 | Alliston
7 | Sun, Oct 30 | 6:30 pm | 1 - 7 |
final | | | Stayner
8 | Caledon
3 | Sun, Oct 30 | 6:30 pm | 8 - 3 |
final | | | Penetang
0 | Stayner
9 | Thu, Nov 03 | 8:10 pm | 0 - 9 |
final | | | Alliston
5 | Schomberg
2 | Thu, Nov 03 | 8:30 pm | 5 - 2 |
final | | | Stayner
7 | Alliston
8 | Fri, Nov 04 | 7:30 pm | 7 - 8 OT |
final | | | Orillia
6 | Midland
5 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 6 - 5 OT |
final | | | Caledon
4 | Penetang
2 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 4 - 2 |
final | | | Schomberg
7 | Huntsville
4 | Fri, Nov 04 | 8:00 pm | 7 - 4 |
final | | | Huntsville
3 | Orillia
5 | Sat, Nov 05 | 7:30 pm | 3 - 5 |
final | | | Penetang
4 | Alliston
4 | Sun, Nov 06 | 6:30 pm | 4 - 4 OT |
final | | | Midland
0 | Caledon
4 | Sun, Nov 06 | 6:30 pm | 0 - 4 |
final | | | Huntsville
5 | Stayner
8 | Thu, Nov 10 | 8:10 pm | 5 - 8 |
final | | | Orillia
3 | Schomberg
5 | Thu, Nov 10 | 8:30 pm | 3 - 5 |
final | | | Schomberg
4 | Alliston
3 | Fri, Nov 11 | 7:30 pm | 4 - 3 |
final | | | Huntsville
7 | Penetang
3 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 7 - 3 |
final | | | Stayner
5 | Midland
1 | Fri, Nov 11 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | Stayner
4 | Schomberg
3 | Sat, Nov 12 | 7:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | Midland
5 | Penetang
2 | Sat, Nov 12 | 8:00 pm | 5 - 2 |
final | | | Alliston
5 | Huntsville
4 | Sun, Nov 13 | 2:30 pm | 5 - 4 |
final | | | Orillia
3 | Caledon
2 | Sun, Nov 13 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | Orillia
1 | Stayner
8 | Thu, Nov 17 | 8:10 pm | 1 - 8 |
final | | | Midland
5 | Schomberg
3 | Thu, Nov 17 | 8:30 pm | 5 - 3 |
final | | | Caledon
3 | Alliston
4 | Fri, Nov 18 | 7:30 pm | 3 - 4 |
final | | | Penetang
4 | Huntsville
6 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | Orillia
7 | Midland
4 | Fri, Nov 18 | 8:00 pm | 7 - 4 |
final | | | Huntsville
1 | Alliston
7 | Sat, Nov 19 | 3:30 pm | 1 - 7 |
final | | | Caledon
5 | Orillia
4 | Sat, Nov 19 | 6:30 pm | 5 - 4 |
final | | | Schomberg
4 | Stayner
6 | Sat, Nov 19 | 7:10 pm | 4 - 6 |
final | | | Penetang
2 | Caledon
2 | Sun, Nov 20 | 6:30 pm | 2 - 2 OT |
final | | | Caledon
1 | Stayner
4 | Thu, Nov 24 | 8:10 pm | 1 - 4 |
final | | | Huntsville
5 | Schomberg
6 | Thu, Nov 24 | 8:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | Schomberg
1 | Alliston
5 | Fri, Nov 25 | 7:30 pm | 1 - 5 |
final | | | Orillia
2 | Huntsville
5 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 2 - 5 |
final | | | Midland
3 | Penetang
2 | Fri, Nov 25 | 8:00 pm | 3 - 2 |
final | | | Stayner
7 | Caledon
1 | Fri, Nov 25 | 8:30 pm | 7 - 1 |
final | | | Penetang
7 | Orillia
4 | Sat, Nov 26 | 7:30 pm | 7 - 4 |
final | | | Midland
2 | Huntsville
6 | Sun, Nov 27 | 2:30 pm | 2 - 6 |
final | | | Alliston
5 | Caledon
1 | Sun, Nov 27 | 6:30 pm | 5 - 1 |
final | | | Orillia
4 | Stayner
11 | Thu, Dec 01 | 8:10 pm | 4 - 11 |
final | | | Penetang
4 | Schomberg
2 | Thu, Dec 01 | 8:30 pm | 4 - 2 |
final | | | Midland
2 | Alliston
9 | Fri, Dec 02 | 7:30 pm | 2 - 9 |
final | | | Huntsville
3 | Penetang
8 | Fri, Dec 02 | 8:00 pm | 3 - 8 |
final | | | Caledon
4 | Orillia
5 | Sat, Dec 03 | 7:30 pm | 4 - 5 OT |
final | | | Alliston
2 | Stayner
3 | Sun, Dec 04 | 1:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | Penetang
5 | Huntsville
3 | Sun, Dec 04 | 2:30 pm | 5 - 3 |
final | | | Midland
2 | Orillia
5 | Sun, Dec 04 | 4:30 pm | 2 - 5 |
final | | | Schomberg
4 | Caledon
3 | Sun, Dec 04 | 6:30 pm | 4 - 3 OT |
final | | | Caledon
6 | Schomberg
2 | Thu, Dec 08 | 8:30 pm | 6 - 2 |
final | | | Caledon
3 | Penetang
6 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 3 - 6 |
final | | | Alliston
12 | Midland
3 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 12 - 3 |
final | | | Schomberg
6 | Huntsville
3 | Fri, Dec 09 | 8:00 pm | 6 - 3 |
final | | | Stayner
11 | Orillia
0 | Sat, Dec 10 | 7:30 pm | 11 - 0 |
final | | | Midland
5 | Penetang
1 | Sat, Dec 10 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | Schomberg
2 | Midland
3 | Sun, Dec 11 | 2:30 pm | 2 - 3 OT |
final | | | Alliston
3 | Caledon
2 | Sun, Dec 11 | 6:30 pm | 3 - 2 |
final | | | Orillia
2 | Alliston
8 | Fri, Dec 16 | 7:30 pm | 2 - 8 |
final | | | Caledon
2 | Midland
4 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 2 - 4 |
final | | | Stayner
8 | Huntsville
3 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 8 - 3 |
final | | | Schomberg
5 | Penetang
6 | Fri, Dec 16 | 8:00 pm | 5 - 6 |
final | | | Penetang
2 | Orillia
8 | Sat, Dec 17 | 7:30 pm | 2 - 8 |
final | | | Huntsville
1 | Alliston
10 | Sun, Dec 18 | 6:30 pm | 1 - 10 |
final | | | Midland
2 | Caledon
5 | Sun, Dec 18 | 6:30 pm | 2 - 5 |
final | | | Huntsville
2 | Stayner
10 | Thu, Dec 22 | 8:10 pm | 2 - 10 |
final | | | Penetang
5 | Schomberg
4 | Thu, Dec 22 | 8:30 pm | 5 - 4 |
final | | | Orillia
0 | Alliston
2 | Fri, Dec 23 | 7:30 pm | 0 - 2 |
final | | | Caledon
3 | Huntsville
4 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | Penetang
4 | Midland
6 | Fri, Dec 23 | 8:00 pm | 4 - 6 |
final | | | Huntsville
2 | Orillia
4 | Wed, Dec 28 | 7:30 pm | 2 - 4 |
final | | | Schomberg
3 | Stayner
7 | Thu, Dec 29 | 8:10 pm | 3 - 7 |
final | | | Alliston
4 | Penetang
5 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | Huntsville
8 | Midland
3 | Fri, Dec 30 | 8:00 pm | 8 - 3 |
final | | | Orillia
3 | Caledon
6 | Fri, Dec 30 | 8:30 pm | 3 - 6 |
final | | | Stayner
10 | Orillia
1 | Sat, Dec 31 | 4:00 pm | 10 - 1 |
final | | | Caledon
3 | Stayner
4 | Tue, Jan 03 | 8:00 pm | 3 - 4 OT |
final | | | Penetang
1 | Stayner
6 | Thu, Jan 05 | 8:10 pm | 1 - 6 |
final | | | Midland
8 | Schomberg
10 | Thu, Jan 05 | 8:30 pm | 8 - 10 |
final | | | Stayner
7 | Alliston
6 | Fri, Jan 06 | 7:30 pm | 7 - 6 |
final | | | Caledon
4 | Penetang
5 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | Midland
4 | Huntsville
3 | Fri, Jan 06 | 8:00 pm | 4 - 3 OT |
final | | | Schomberg
7 | Orillia
2 | Sat, Jan 07 | 7:30 pm | 7 - 2 |
final | | | Orillia
2 | Stayner
11 | Sun, Jan 08 | 1:30 pm | 2 - 11 |
final | | | Alliston
6 | Huntsville
2 | Sun, Jan 08 | 2:30 pm | 6 - 2 |
final | | | Penetang
4 | Midland
17 | Sun, Jan 08 | 2:30 pm | 4 - 17 |
final | | | Schomberg
3 | Caledon
6 | Sun, Jan 08 | 6:30 pm | 3 - 6 |
final | | | Midland
1 | Stayner
3 | Thu, Jan 12 | 8:10 pm | 1 - 3 |
final | | | Orillia
1 | Schomberg
5 | Thu, Jan 12 | 8:30 pm | 1 - 5 |
final | | | Penetang
2 | Alliston
10 | Fri, Jan 13 | 7:30 pm | 2 - 10 |
final | | | Huntsville
8 | Midland
5 | Fri, Jan 13 | 8:00 pm | 8 - 5 |
final | | | Alliston
11 | Penetang
2 | Sat, Jan 14 | 8:00 pm | 11 - 2 |
final | | | Huntsville
4 | Caledon
6 | Sun, Jan 15 | 6:30 pm | 4 - 6 |
final | | | Stayner
5 | Schomberg
1 | Mon, Jan 16 | 7:30 pm | 5 - 1 |
final | | | Alliston
7 | Orillia
3 | Wed, Jan 18 | 7:30 pm | 7 - 3 |
final | | | Huntsville
4 | Stayner
6 | Thu, Jan 19 | 8:10 pm | 4 - 6 |
final | | | Penetang
3 | Schomberg
2 | Thu, Jan 19 | 8:30 pm | 3 - 2 OT |
final | | | Caledon
2 | Alliston
3 | Fri, Jan 20 | 7:30 pm | 2 - 3 |
final | | | Orillia
5 | Huntsville
1 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 5 - 1 |
final | | | Schomberg
4 | Midland
5 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 4 - 5 OT |
final | | | Stayner
5 | Penetang
4 | Fri, Jan 20 | 8:00 pm | 5 - 4 |
final | | | Alliston
5 | Midland
3 | Sat, Jan 21 | 7:30 pm | 5 - 3 |
final | | | Alliston
0 | Stayner
4 | Sun, Jan 22 | 1:30 pm | 0 - 4 |
final | | | Penetang
8 | Caledon
9 | Sun, Jan 22 | 6:30 pm | 8 - 9 OT |
final | | | Huntsville
5 | Schomberg
4 | Mon, Jan 23 | 8:00 pm | 5 - 4 OT |
final | | | Penetang
2 | Stayner
5 | Thu, Jan 26 | 8:10 pm | 2 - 5 |
final | | | Alliston
6 | Schomberg
3 | Thu, Jan 26 | 8:30 pm | 6 - 3 |
final | | | Orillia
5 | Alliston
7 | Fri, Jan 27 | 7:30 pm | 5 - 7 |
final | | | Caledon
5 | Huntsville
4 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 5 - 4 |
final | | | Stayner
7 | Midland
1 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 7 - 1 |
final | | | Schomberg
3 | Penetang
6 | Fri, Jan 27 | 8:00 pm | 3 - 6 |
final | | | Midland
5 | Orillia
6 | Sat, Jan 28 | 7:30 pm | 5 - 6 OT |
final | | | Stayner
4 | Huntsville
2 | Sun, Jan 29 | 2:30 pm | 4 - 2 |
final | | | Alliston
6 | Caledon
4 | Sun, Jan 29 | 6:30 pm | 6 - 4 |
final | |
|
|
|