|
All Times Local |
| Duluth Denfeld
2 | Cretin-Derham Hall
5 | Fri, Nov 28 | 3:30 pm | 2 - 5 | final | | 1 | Duluth Central
3 | Winona
4 | Sat, Nov 29 | 12:00 pm | 3 - 4 | final | | | Marshall School Duluth
1 | Breck
5 | Sat, Nov 29 | 3:00 pm | 1 - 5 | final | | | Cloquet Esko Carlton
3 | Virginia-Mt. Iron-Buhl
2 | Sat, Nov 29 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Ashland WI
1 | Duluth Denfeld
7 | Tue, Dec 02 | 6:00 pm | 1 - 7 | final | | 2 | Grand Rapids
4 | Cloquet Esko Carlton
4 | Tue, Dec 02 | 7:30 pm | 4 - 4 OT | final | | | Greenway
2 | Hermantown
6 | Tue, Dec 02 | 7:30 pm | 2 - 6 | final | | | Proctor
5 | Two Harbors
2 | Tue, Dec 02 | 7:30 pm | 5 - 2 | final | | | Duluth Central
0 | Duluth East
11 | Tue, Dec 02 | 8:00 pm | 0 - 11 | final | | | Cloquet Esko Carlton
2 | Buffalo
4 | Fri, Dec 05 | 7:00 pm | 2 - 4 | final | | | Sauk Rapids-Rice
1 | Hermantown
5 | Fri, Dec 05 | 7:30 pm | 1 - 5 | final | | | New Prague
3 | Duluth Denfeld
5 | Fri, Dec 05 | 7:30 pm | 3 - 5 | final | | | New Prague
1 | Hermantown
7 | Sat, Dec 06 | 2:15 pm | 1 - 7 | final | | | Saint Thomas Academy
1 | Marshall School Duluth
2 | Sat, Dec 06 | 3:30 pm | 1 - 2 | final | | | Cloquet Esko Carlton
1 | South St.Paul
4 | Sat, Dec 06 | 7:00 pm | 1 - 4 | final | | | Duluth Central
6 | Silver Bay - Cook County
1 | Tue, Dec 09 | 7:30 pm | 6 - 1 | final | | | Cloquet Esko Carlton
5 | Proctor
4 | Tue, Dec 09 | 7:30 pm | 5 - 4 OT | final | | | Proctor
3 | Duluth Central
4 | Thu, Dec 11 | 6:00 pm | 3 - 4 OT | final | | | Duluth Denfeld
5 | Shakopee
1 | Thu, Dec 11 | 6:00 pm | 5 - 1 | final | | | Cloquet Esko Carlton
2 | Saint Cloud Tech
7 | Fri, Dec 12 | 7:00 pm | 2 - 7 | final | | | Andover
3 | Superior WI
4 | Fri, Dec 12 | 7:00 pm | 3 - 4 | final | | | Marshall School Duluth
8 | Totino-Grace
7 | Fri, Dec 12 | 7:00 pm | 8 - 7 OT | final | | | Hopkins
4 | Hermantown
6 | Fri, Dec 12 | 7:30 pm | 4 - 6 | final | | | Northern Lakes Lightning
2 | Duluth Central
1 | Sat, Dec 13 | 1:00 pm | 2 - 1 | final | | | Andover
3 | Hermantown
4 | Sat, Dec 13 | 2:15 pm | 3 - 4 | final | | | Cloquet Esko Carlton
0 | White Bear Lake
4 | Sat, Dec 13 | 3:00 pm | 0 - 4 | final | | | International Falls
7 | Proctor
2 | Sat, Dec 13 | 7:00 pm | 7 - 2 | final | | | Marshall School Duluth
2 | Minnetonka
3 | Sat, Dec 13 | 7:00 pm | 2 - 3 OT | final | | | Greenway
| Proctor
| Tue, Dec 16 | 7:30 am | | no data | - | | Duluth Central
1 | Princeton/Milaca
5 | Tue, Dec 16 | 7:00 pm | 1 - 5 | final | | | Virginia-Mt. Iron-Buhl
2 | Duluth Denfeld
1 | Tue, Dec 16 | 8:00 pm | 2 - 1 | final | | | Hermantown
7 | Superior WI
2 | Tue, Dec 16 | 8:00 pm | 7 - 2 | final | | | Two Harbors
3 | Duluth Central
3 | Thu, Dec 18 | 6:00 pm | 3 - 3 OT | final | | | Proctor
7 | Pine City
1 | Thu, Dec 18 | 7:30 pm | 7 - 1 | final | | | Cloquet Esko Carlton
1 | Duluth East
6 | Thu, Dec 18 | 7:30 pm | 1 - 6 | final | | | Marshall School Duluth
2 | Hibbing
6 | Thu, Dec 18 | 7:30 pm | 2 - 6 | final | | | Saint Cloud Cathedral
4 | Duluth Denfeld
3 | Thu, Dec 18 | 8:00 pm | 4 - 3 | final | | | Cambridge/Isanti
2 | Cloquet Esko Carlton
0 | Fri, Dec 19 | 7:30 pm | 2 - 0 | final | | | Ely
1 | Proctor
8 | Sat, Dec 20 | 3:00 am | 1 - 8 | final | | | Crookston
| Duluth Denfeld
| Sat, Dec 20 | 12:30 pm | | no data | - | | Hermantown
10 | Mound-Westonka
0 | Sat, Dec 20 | 3:00 pm | 10 - 0 | final | | | Duluth Central
| Moose Lake
| Sat, Dec 20 | 3:00 pm | | postponed | | | St. Paul Academy
| Marshall School Duluth
| Sat, Dec 20 | 5:00 pm | | postponed | | | Princeton/Milaca
6 | Proctor
5 | Tue, Dec 23 | 7:30 am | 6 - 5 OT | final | | | Duluth Central
1 | Cloquet Esko Carlton
4 | Tue, Dec 23 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Hermantown
5 | Virginia-Mt. Iron-Buhl
1 | Tue, Dec 23 | 7:30 pm | 5 - 1 | final | | | Superior WI
4 | New Ulm
2 | Mon, Dec 29 | 12:00 pm | 4 - 2 | final | | | Hutchinson
6 | Ashland WI
1 | Mon, Dec 29 | 12:00 pm | 6 - 1 | final | | | Simley
1 | Marshall School Duluth
7 | Mon, Dec 29 | 12:00 pm | 1 - 7 | final | | | Delano/Rockford
3 | Duluth Denfeld
6 | Mon, Dec 29 | 7:00 pm | 3 - 6 | final | | | Hermantown
3 | Thief River Falls/Goodridge
2 | Mon, Dec 29 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Simley
4 | Proctor
5 | Tue, Dec 30 | 12:00 pm | 4 - 5 OT | final | | | Hermantown
7 | Crookston
0 | Tue, Dec 30 | 5:00 pm | 7 - 0 | final | | | Park
1 | Duluth Denfeld
5 | Tue, Dec 30 | 7:00 pm | 1 - 5 | final | | | Mound-Westonka
2 | Duluth Denfeld
4 | Wed, Dec 31 | 2:00 pm | 2 - 4 | final | | | Hermantown
5 | East Grand Forks
2 | Wed, Dec 31 | 3:00 pm | 5 - 2 | final | | | Duluth Central
2 | Cambridge/Isanti
3 | Fri, Jan 02 | 7:00 pm | 2 - 3 | final | | 11 | Cloquet Esko Carlton
0 | Blaine
5 | Fri, Jan 02 | 7:30 pm | 0 - 5 | final | | | Cloquet Esko Carlton
1 | Andover
3 | Sat, Jan 03 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | Superior WI
| Proctor
| Tue, Jan 06 | 7:30 am | | no data | - | | Duluth Denfeld
2 | Princeton/Milaca
1 | Tue, Jan 06 | 7:00 pm | 2 - 1 | final | | | Marshall School Duluth
3 | Hermantown
4 | Tue, Jan 06 | 7:30 pm | 3 - 4 | final | | | Cloquet Esko Carlton
11 | Ashland WI
1 | Tue, Jan 06 | 7:30 pm | 11 - 1 | final | | | Duluth Denfeld
| Proctor
| Thu, Jan 08 | 7:30 am | | no data | - | | Greenway
| Marshall School Duluth
| Thu, Jan 08 | 7:30 pm | | no data | - | | Duluth Central
1 | Superior WI
7 | Thu, Jan 08 | 8:00 pm | 1 - 7 | final | | | Brainerd/Pillager/Pierz
4 | Cloquet Esko Carlton
2 | Fri, Jan 09 | 7:30 pm | 4 - 2 | final | | | International Falls
5 | Hermantown
4 | Sat, Jan 10 | 3:15 pm | 5 - 4 OT | final | | | Sauk Rapids-Rice
1 | Duluth Denfeld
2 | Sat, Jan 10 | 3:30 pm | 1 - 2 | final | | | St. Paul Academy
1 | Marshall School Duluth
6 | Sat, Jan 10 | 3:30 pm | 1 - 6 | final | | | Cloquet Esko Carlton
0 | Edina
9 | Sat, Jan 10 | 7:00 pm | 0 - 9 | final | | | Duluth Central
3 | Moose Lake
2 | Sat, Jan 10 | 7:30 pm | 3 - 2 | final | | | Ashland WI
| Silver Bay - Cook County
| Mon, Jan 12 | 7:00 pm | | no data | - | | Mora/Hinckley
| Proctor
| Tue, Jan 13 | 7:30 am | | no data | - | | Grand Rapids
3 | Hermantown
6 | Tue, Jan 13 | 7:30 pm | 3 - 6 | final | | | Duluth Denfeld
0 | Duluth East
2 | Tue, Jan 13 | 7:30 pm | 0 - 2 | final | | | Duluth Central
3 | Two Harbors
1 | Tue, Jan 13 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Mora/Hinckley
1 | Proctor
4 | Tue, Jan 13 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Bemidji
2 | Marshall School Duluth
3 | Fri, Jan 16 | 7:30 pm | 2 - 3 | final | | | Mora/Hinckley
5 | Duluth Central
1 | Fri, Jan 16 | 7:30 pm | 5 - 1 | final | | | Hibbing
1 | Cloquet Esko Carlton
0 | Fri, Jan 16 | 7:30 pm | 1 - 0 | final | | | Benilde-St. Margarets
5 | Marshall School Duluth
3 | Sat, Jan 17 | 3:30 pm | 5 - 3 | final | | | Proctor
| Moose Lake
| Tue, Jan 20 | 7:30 pm | | no data | - | | Superior WI
2 | Hermantown
8 | Tue, Jan 20 | 7:30 pm | 2 - 8 | final | | | Hibbing
| Duluth Denfeld
| Tue, Jan 20 | 7:30 pm | | no data | - | | Duluth Central
11 | Ely
1 | Tue, Jan 20 | 7:30 pm | 11 - 1 | final | | | Cloquet Esko Carlton
1 | Grand Rapids
4 | Tue, Jan 20 | 7:30 pm | 1 - 4 | final | | | Duluth Central
| Duluth Denfeld
| Thu, Jan 22 | 7:30 pm | | no data | - | | Ashland WI
0 | Hermantown
10 | Thu, Jan 22 | 7:30 pm | 0 - 10 | final | | | Proctor
1 | Sauk Rapids-Rice
3 | Sat, Jan 24 | 3:00 pm | 1 - 3 | final | | | Century
1 | Marshall School Duluth
6 | Sat, Jan 24 | 3:30 pm | 1 - 6 | final | | | Hermantown
1 | Saint Cloud Cathedral
2 | Mon, Jan 26 | 6:45 pm | 1 - 2 | final | | | Silver Bay - Cook County
2 | Duluth Central
9 | Tue, Jan 27 | 6:00 pm | 2 - 9 | final | | | Hermantown
8 | Proctor
0 | Tue, Jan 27 | 7:30 pm | 8 - 0 | final | | | Marshall School Duluth
5 | Cloquet Esko Carlton
1 | Tue, Jan 27 | 7:30 pm | 5 - 1 | final | | | Superior WI
| Duluth Denfeld
| Tue, Jan 27 | 7:30 pm | | no data | - | | Duluth Central
| Ashland WI
| Thu, Jan 29 | 7:00 pm | | no data | - | | Marshall School Duluth
1 | Warroad
3 | Fri, Jan 30 | 7:30 pm | 1 - 3 | final | | | Duluth Denfeld
2 | Thief River Falls/Goodridge
6 | Fri, Jan 30 | 7:30 pm | 2 - 6 | final | | | Marshall School Duluth
2 | Thief River Falls/Goodridge
2 | Sat, Jan 31 | 3:00 pm | 2 - 2 OT | final | | | Duluth Central
| Greenway
| Sat, Jan 31 | 4:00 pm | | no data | - | | Duluth Denfeld
1 | Warroad
2 | Sat, Jan 31 | 4:30 pm | 1 - 2 OT | final | | | Hermantown
8 | Two Harbors
1 | Sat, Jan 31 | 7:30 pm | 8 - 1 | final | | | Hermantown
5 | Bemidji
3 | Tue, Feb 03 | 12:00 am | 5 - 3 | final | | | Virginia-Mt. Iron-Buhl
9 | Proctor
0 | Tue, Feb 03 | 7:30 am | 9 - 0 | final | | | Duluth Denfeld
5 | Cloquet Esko Carlton
1 | Tue, Feb 03 | 7:30 pm | 5 - 1 | final | | | Duluth Central
| Marshall School Duluth
| Tue, Feb 03 | 7:30 pm | | no data | - | | Superior WI
2 | Duluth East
4 | Tue, Feb 03 | 7:30 pm | 2 - 4 | final | | | Moose Lake
3 | Duluth Central
1 | Thu, Feb 05 | 7:30 pm | 3 - 1 | final | | | Duluth Denfeld
| Marshall School Duluth
| Thu, Feb 05 | 7:30 pm | | no data | - | | Cloquet Esko Carlton
4 | Hermantown
7 | Thu, Feb 05 | 7:30 pm | 4 - 7 | final | | | Duluth Central
| Eveleth-Gilbert
| Fri, Feb 06 | 3:15 pm | | no data | - | | Anoka
2 | Cloquet Esko Carlton
2 | Sat, Feb 07 | 7:30 pm | 2 - 2 OT | final | | | Duluth Central
| Proctor
| Tue, Feb 10 | 7:30 am | | no data | - | | Duluth Denfeld
0 | Hermantown
7 | Tue, Feb 10 | 7:30 pm | 0 - 7 | final | | | Virginia-Mt. Iron-Buhl
4 | Marshall School Duluth
3 | Tue, Feb 10 | 7:30 pm | 4 - 3 | final | | | Duluth East
4 | Cloquet Esko Carlton
2 | Wed, Feb 11 | 7:30 pm | 4 - 2 | final | | | Two Harbors
2 | Proctor
5 | Thu, Feb 12 | 7:30 am | 2 - 5 | final | | | Greenway
| Duluth Denfeld
| Fri, Feb 13 | 7:30 pm | | no data | - | | Stillwater
5 | Cloquet Esko Carlton
2 | Fri, Feb 13 | 7:30 pm | 5 - 2 | final | | | Superior WI
| Marshall School Duluth
| Sat, Feb 14 | 12:30 pm | | no data | - | | Hermantown
1 | Red Wing
4 | Sat, Feb 14 | 2:00 pm | 1 - 4 | final | | | Ashland WI
1 | Two Harbors
4 | Sat, Feb 14 | 3:00 pm | 1 - 4 | final | | | Pine City
2 | Duluth Central
4 | Sat, Feb 14 | 5:00 pm | 2 - 4 | final | | | Proctor
| Silver Bay - Cook County
| Mon, Feb 16 | 7:30 pm | | no data | - | | Cloquet Esko Carlton
4 | Forest Lake
2 | Tue, Feb 17 | 7:30 pm | 4 - 2 | final | | | Duluth Denfeld
3 | Grand Rapids
3 | Tue, Feb 17 | 7:30 pm | 3 - 3 OT | final | | | Marshall School Duluth
1 | Cretin-Derham Hall
6 | Tue, Feb 17 | 7:30 pm | 1 - 6 | final | | | Duluth Central
1 | Hermantown
9 | Tue, Feb 17 | 7:30 pm | 1 - 9 | final | | | Proctor
| Marshall School Duluth
| Thu, Feb 19 | 7:30 pm | | no data | - | | Hermantown
5 | Hibbing
0 | Fri, Feb 20 | 7:30 pm | 5 - 0 | final | | | Proctor
| Eveleth-Gilbert
| Fri, Feb 20 | 7:30 pm | | no data | - | | Marshall School Duluth
2 | Saint Cloud Cathedral
5 | Sat, Feb 21 | 1:00 pm | 2 - 5 | final | |
|
|
|