Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
Eels 1 |
Stone Hands 0 |
Sat, Sep 16 |
12:30 pm |
forfeit |
|
Nasty Devils 3 |
Puck Dynasty 4 |
Sat, Sep 16 |
1:45 pm |
final |
|
Gremlins 7 |
Fury 4 |
Sat, Sep 16 |
3:00 pm |
final |
|
Ron Rickies 3 |
The Fossils 0 |
Sat, Sep 16 |
4:15 pm |
final |
|
Great Western Wingmen 2 |
The Bombers 4 |
Sun, Sep 17 |
12:30 pm |
final |
|
Nasty Devils 7 |
Eels 6 |
Sun, Sep 17 |
4:15 pm |
final SO |
|
Gremlins 7 |
Stone Hands 1 |
Sun, Sep 17 |
5:30 pm |
final |
|
Puck Dynasty 2 |
Ron Rickies 4 |
Sun, Sep 17 |
6:45 pm |
final |
|
Fury 7 |
The Fossils 6 |
Sun, Sep 17 |
8:00 pm |
final SO |
|
The Bombers 1 |
The Whalers 5 |
Tue, Sep 19 |
7:45 pm |
final |
|
The Fossils 4 |
Stone Hands 3 |
Thu, Sep 21 |
6:30 pm |
final SO |
|
Fury 3 |
Puck Dynasty 5 |
Thu, Sep 21 |
7:45 pm |
final |
|
Hustlers 5 |
The Bombers 0 |
Thu, Sep 21 |
9:00 pm |
final |
|
Ron Rickies 3 |
Eels 2 |
Mon, Oct 02 |
7:45 pm |
final |
|
Gremlins 2 |
The Fossils 4 |
Mon, Oct 02 |
9:00 pm |
final |
|
Stone Hands 1 |
Puck Dynasty 5 |
Mon, Oct 02 |
10:15 pm |
final |
|
Fury 7 |
Nasty Devils 5 |
Mon, Oct 09 |
6:30 pm |
final |
|
The Bombers 5 |
Wolf Mode 8 |
Mon, Oct 09 |
10:15 pm |
final |
|
The Fossils 4 |
Eels 8 |
Thu, Oct 12 |
6:30 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Stone Hands 5 |
Thu, Oct 12 |
7:45 pm |
final |
|
Gremlins 5 |
Puck Dynasty 6 |
Thu, Oct 12 |
9:00 pm |
final |
|
Ron Rickies 7 |
Fury 2 |
Thu, Oct 12 |
10:15 pm |
final |
|
The Bombers 2 |
Slam Hogs 7 |
Fri, Oct 13 |
6:30 pm |
final |
|
Puck Dynasty 5 |
The Fossils 4 |
Tue, Oct 17 |
10:15 pm |
final SO |
|
Stone Hands 1 |
Ron Rickies 7 |
Wed, Oct 18 |
6:30 pm |
final |
|
Eels 11 |
Fury 5 |
Wed, Oct 18 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Gremlins 6 |
Wed, Oct 18 |
9:00 pm |
final |
|
The Bombers 2 |
Great Western Wingmen 7 |
Mon, Oct 23 |
9:00 pm |
final |
|
Gremlins 1 |
Eels 6 |
Wed, Nov 01 |
9:00 pm |
final |
|
Nasty Devils 1 |
Ron Rickies 4 |
Wed, Nov 01 |
10:15 pm |
final |
|
Prestige Worldwide 3 |
The Bombers 2 |
Thu, Nov 02 |
6:30 pm |
final |
|
Eels 5 |
Puck Dynasty 1 |
Sat, Nov 04 |
12:30 pm |
final |
|
Stone Hands 4 |
Fury 5 |
Sat, Nov 04 |
1:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 10 |
The Fossils 1 |
Sat, Nov 04 |
3:00 pm |
final |
|
Gremlins 3 |
Ron Rickies 7 |
Sat, Nov 04 |
4:15 pm |
final |
|
Gremlins 5 |
Fury 4 |
Mon, Nov 06 |
6:30 pm |
final |
|
Ron Rickies 0 |
The Fossils 2 |
Mon, Nov 06 |
7:45 pm |
final |
|
Eels 8 |
Stone Hands 6 |
Mon, Nov 06 |
9:00 pm |
final |
|
Nasty Devils 1 |
Puck Dynasty 5 |
Mon, Nov 06 |
10:15 pm |
final |
|
The Bombers 5 |
The Bruins 2 |
Tue, Nov 14 |
6:30 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Eels 4 |
Thu, Nov 16 |
7:45 pm |
final |
|
Puck Dynasty 2 |
Ron Rickies 4 |
Thu, Nov 16 |
9:00 pm |
final |
|
Stone Hands 3 |
Gremlins 5 |
Thu, Nov 16 |
10:15 pm |
final |
|
Fury 4 |
The Fossils 2 |
Sun, Nov 19 |
6:00 pm |
final |
|
The Bombers 6 |
Great Western Wingmen 3 |
Mon, Nov 20 |
10:15 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Ron Rickies 5 |
Fri, Nov 24 |
6:30 pm |
final |
|
Stone Hands 3 |
The Fossils 2 |
Fri, Nov 24 |
9:00 pm |
final |
|
Gremlins 6 |
Eels 5 |
Sat, Nov 25 |
3:30 pm |
final |
|
Fury 3 |
Puck Dynasty 1 |
Sat, Nov 25 |
4:45 pm |
final |
|
Gremlins 5 |
The Fossils 3 |
Sun, Nov 26 |
6:00 pm |
final |
|
Great Western Wingmen 6 |
The Bombers 4 |
Sun, Nov 26 |
7:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 4 |
Eels 3 |
Sun, Nov 26 |
9:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Fury 6 |
Mon, Nov 27 |
7:45 pm |
final |
|
Puck Dynasty 6 |
Stone Hands 1 |
Mon, Nov 27 |
9:00 pm |
final |
|
The Bombers 4 |
The Whalers 8 |
Wed, Nov 29 |
7:45 pm |
final |
|
Ron Rickies 4 |
Fury 1 |
Wed, Dec 06 |
6:30 pm |
final |
|
The Fossils 3 |
Eels 9 |
Wed, Dec 06 |
7:45 pm |
final |
|
Stone Hands 1 |
Nasty Devils 5 |
Wed, Dec 06 |
9:00 pm |
final |
|
Puck Dynasty 4 |
Gremlins 3 |
Wed, Dec 06 |
10:15 pm |
final SO |
|
Puck Dynasty 3 |
The Fossils 4 |
Mon, Dec 11 |
6:30 pm |
final |
|
The Bombers 1 |
Ron Rickies 3 |
Mon, Dec 11 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 5 |
Gremlins 2 |
Mon, Dec 11 |
9:00 pm |
final |
|
Eels 6 |
Fury 1 |
Mon, Dec 11 |
10:15 pm |
final |
|
Puck Dynasty 3 |
The Bombers 2 |
Thu, Dec 14 |
7:45 pm |
final SO |
|
Stone Hands 1 |
Fury 8 |
Thu, Dec 14 |
9:00 pm |
final |
|
Nasty Devils 6 |
The Fossils 5 |
Thu, Dec 14 |
10:15 pm |
final SO |
|
Luke and Friends 3 |
Eels 7 |
Fri, Dec 15 |
10:15 pm |
final |
|
Gremlins 9 |
Fury 3 |
Sun, Dec 17 |
12:30 pm |
final |
|
The Fossils 0 |
Ron Rickies 4 |
Sun, Dec 17 |
1:45 pm |
final |
|
Stone Hands 1 |
Nasty Devils 7 |
Sun, Dec 17 |
3:00 pm |
final |
|
Eels 5 |
Great Western Wingmen 2 |
Sun, Dec 17 |
4:15 pm |
final |
|
Puck Dynasty 4 |
Luke and Friends 7 |
Sun, Dec 17 |
5:30 pm |
final |
|
Ron Rickies 10 |
Great Western Wingmen 1 |
Mon, Dec 18 |
6:30 pm |
final |
|
Stone Hands 2 |
Gremlins 9 |
Wed, Jan 03 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 1 |
Fury 3 |
Wed, Jan 03 |
9:00 pm |
final |
|
Ron Rickies 5 |
Eels 3 |
Wed, Jan 03 |
10:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 3 |
The Bruins 2 |
Mon, Jan 08 |
6:30 pm |
final |
|
The Fossils 2 |
Stone Hands 3 |
Mon, Jan 08 |
7:45 pm |
final |
|
The Bombers 5 |
Fury 4 |
Mon, Jan 08 |
9:00 pm |
final |
|
Nasty Devils 2 |
Puck Dynasty 4 |
Mon, Jan 08 |
10:15 pm |
final |
|
Eels 5 |
Gremlins 6 |
Tue, Jan 09 |
7:45 pm |
final |
|
Gremlins 7 |
Great Western Wingmen 2 |
Fri, Jan 12 |
10:15 pm |
final |
|
Puck Dynasty 3 |
Stone Hands 4 |
Mon, Jan 15 |
6:30 pm |
final |
|
The Bombers 6 |
The Fossils 3 |
Mon, Jan 15 |
10:15 pm |
final |
|
The Fossils 4 |
Eels 7 |
Tue, Jan 16 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 6 |
The Bombers 3 |
Thu, Jan 18 |
7:45 pm |
final |
|
Puck Dynasty 0 |
Gremlins 2 |
Thu, Jan 18 |
9:00 pm |
final |
|
Fury 5 |
Stone Hands 4 |
Thu, Jan 18 |
10:15 pm |
final SO |
|
Prestige Worldwide 4 |
Ron Rickies 0 |
Tue, Jan 23 |
6:30 pm |
final |
|
Stone Hands 3 |
Eels 4 |
Wed, Jan 24 |
9:00 pm |
final |
|
Puck Dynasty 1 |
Ron Rickies 2 |
Wed, Jan 24 |
10:15 pm |
final |
|
Fury 3 |
Gremlins 4 |
Fri, Jan 26 |
6:30 pm |
final |
|
The Fossils 3 |
Nasty Devils 8 |
Fri, Jan 26 |
9:00 pm |
final |
|
Luke and Friends 3 |
The Bombers 7 |
Fri, Jan 26 |
10:15 pm |
final |
|
Puck Dynasty 0 |
The Bombers 3 |
Thu, Feb 01 |
6:30 pm |
final |
|
Gremlins 4 |
Stone Hands 5 |
Thu, Feb 01 |
7:45 pm |
final OT |
|
Fury 4 |
The Fossils 3 |
Thu, Feb 01 |
9:00 pm |
final |
|
Nasty Devils 3 |
Eels 7 |
Thu, Feb 01 |
10:15 pm |
final |
|
Luke and Friends 0 |
Ron Rickies 3 |
Mon, Feb 05 |
9:00 pm |
final |
|
The Bombers 1 |
Ron Rickies 2 |
Thu, Feb 08 |
10:15 pm |
final |
|
Eels 2 |
Fury 6 |
Mon, Feb 12 |
6:30 pm |
final |
|
Stone Hands 1 |
Nasty Devils 7 |
Mon, Feb 12 |
7:45 pm |
final |
|
The Fossils 4 |
Puck Dynasty 10 |
Mon, Feb 12 |
9:00 pm |
final |
|
Gremlins 7 |
The Bruins 6 |
Mon, Feb 12 |
10:15 pm |
final SO |
|
Fury 3 |
Puck Dynasty 8 |
Wed, Feb 21 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 6 |
Gremlins 5 |
Wed, Feb 21 |
9:00 pm |
final SO |
|
Stone Hands 5 |
The Fossils 4 |
Wed, Feb 21 |
10:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 2 |
The Whalers 9 |
Thu, Feb 22 |
9:00 pm |
final |
|
Great Western Wingmen 7 |
The Bombers 4 |
Wed, Feb 28 |
6:30 pm |
final |
|
Luke and Friends 7 |
Eels 10 |
Wed, Feb 28 |
7:45 pm |
final |
|
Puck Dynasty 5 |
Stone Hands 2 |
Wed, Feb 28 |
9:00 pm |
final |
|
Fury 3 |
Nasty Devils 6 |
Wed, Feb 28 |
10:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 4 |
Gremlins 5 |
Thu, Feb 29 |
6:30 pm |
final SO |
|
Eels 9 |
The Bombers 5 |
Mon, Mar 04 |
9:00 pm |
final |
|
Fury 3 |
Nasty Devils 8 |
Mon, Mar 04 |
10:15 pm |
final |
|
The Fossils 3 |
Gremlins 4 |
Thu, Mar 14 |
6:30 pm |
final |
|
Stone Hands 2 |
Fury 4 |
Thu, Mar 14 |
7:45 pm |
final |
|
Eels 4 |
Puck Dynasty 3 |
Thu, Mar 14 |
10:15 pm |
final |
|
Hustlers 4 |
Ron Rickies 1 |
Mon, Mar 18 |
7:45 pm |
final |
|
The Bombers 3 |
Nasty Devils 7 |
Mon, Mar 18 |
9:00 pm |
final |
|
Gremlins 8 |
Stone Hands 2 |
Tue, Mar 19 |
7:45 pm |
final |
|
Eels 6 |
The Fossils 3 |
Tue, Mar 19 |
9:00 pm |
final |
|
Fury 6 |
Ron Rickies 1 |
Thu, Mar 21 |
6:30 pm |
final |
|
The Fossils 9 |
Fury 8 |
Sun, Mar 24 |
5:30 pm |
final |
|
Stone Hands 1 |
The Bombers 9 |
Sun, Mar 24 |
6:45 pm |
final |
|
Eels 7 |
Nasty Devils 4 |
Sun, Mar 24 |
8:00 pm |
final |
|
Puck Dynasty 5 |
Gremlins 4 |
Sun, Mar 24 |
9:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 3 |
The Bruins 5 |
Mon, Mar 25 |
9:00 pm |
final |
|
The Bombers 0 |
The Fossils 3 |
Mon, Mar 25 |
10:15 pm |
final |
|
Ron Rickies 5 |
Eels 6 |
Sun, Apr 07 |
10:15 pm |
final |
|
The Fossils 7 |
Stone Hands 2 |
Mon, Apr 08 |
6:30 pm |
final |
|
The Bombers 6 |
Gremlins 2 |
Mon, Apr 08 |
7:45 pm |
final |
|
Puck Dynasty 1 |
Fury 0 |
Mon, Apr 08 |
10:15 pm |
forfeit |
|
Nasty Devils 2 |
Ron Rickies 3 |
Tue, Apr 09 |
6:30 pm |
final SO |
|
The Bombers 3 |
Fury 2 |
Wed, Apr 10 |
7:45 pm |
final |
|
Stone Hands 2 |
Puck Dynasty 5 |
Wed, Apr 10 |
9:00 pm |
final |
|
The Fossils 2 |
Eels 7 |
Wed, Apr 10 |
10:15 pm |
final |
|
Gremlins 5 |
Ron Rickies 7 |
Thu, Apr 11 |
7:45 pm |
final |
|
Nasty Devils 4 |
The Bombers 8 |
Thu, Apr 11 |
10:15 pm |
final |
|
Puck Dynasty 0 |
The Bombers 1 |
Mon, Apr 15 |
6:30 pm |
final |
|
Luke and Friends |
Eels |
Mon, Apr 15 |
7:45 pm |
data pending |
|
The Bombers 5 |
Gremlins 1 |
Thu, Apr 25 |
7:01 pm |
final |
|
Nasty Devils 5 |
Eels 6 |
Thu, Apr 25 |
7:51 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|