Division 7 - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2014/2015)

Division 7


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Cougar Bait 3 Nepean Ballet 1 Sun, Oct 05 9:15 pm final
Make It Rain 2 Hammerheads 3 Sun, Oct 05 11:15 pm final
The XBunnies 1 The Four King Iceholes 2 Mon, Oct 06 9:00 pm final
Flygers 2 Knights Templar 2 Mon, Oct 06 9:15 pm final SO
The Shlebs 7 Esprit de Corps Commandos 0 Mon, Oct 06 10:00 pm final
Nepean Ballet 4 Accrual Joke 3 Tue, Oct 14 11:00 pm final SO
The XBunnies 4 The Shlebs 0 Thu, Oct 16 10:15 pm final
Jagr Bombers 4 Esprit de Corps Commandos 3 Sun, Oct 19 10:00 pm final SO
Make It Rain 0 The Four King Iceholes 4 Sun, Oct 19 10:15 pm final
Flygers 5 The B-Team 1 Sun, Oct 19 11:00 pm final
Duck Commanders 4 Nepean Ballet 0 Wed, Oct 22 11:00 pm final
Flygers 6 Steve Irwin Stingrays 1 Thu, Oct 23 10:15 pm final
Make It Rain 1 The XBunnies 7 Sun, Oct 26 11:00 pm final
Jagr Bombers 4 The Shlebs 2 Sun, Oct 26 11:15 pm final
Hammerheads 3 Esprit de Corps Commandos 1 Mon, Oct 27 11:00 pm final
The Eskimo Brothers 5 Nepean Ballet 3 Thu, Oct 30 10:15 pm final
The XBunnies 2 Jagr Bombers 1 Sun, Nov 02 9:15 pm final
Hammerheads 4 The Shlebs 3 Sun, Nov 02 10:15 pm final
Flygers 7 The Rehabs 1 Sun, Nov 02 11:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 The Four King Iceholes 5 Mon, Nov 03 9:00 pm final
Nepean Ballet 2 Gordon Bombays All Stars 5 Sun, Nov 09 10:00 pm final
Flygers 6 The Petes 4 Sun, Nov 09 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 Make It Rain 3 Sun, Nov 09 10:15 pm final
The Four King Iceholes 3 The Shlebs 2 Mon, Nov 10 10:00 pm final
Hammerheads 2 Jagr Bombers 5 Mon, Nov 10 11:00 pm final
Nepean Ballet 1 Blizzards 4 Sun, Nov 16 11:00 pm final
The XBunnies 4 Hammerheads 0 Mon, Nov 17 10:00 pm final
The Four King Iceholes 7 Jagr Bombers 1 Mon, Nov 17 11:00 pm final
The Shlebs 2 Make It Rain 6 Mon, Nov 17 11:15 pm final
Flygers 2 Blood Sweat Beers 0 Sun, Nov 23 11:00 pm final
Make It Rain 4 Jagr Bombers 0 Mon, Nov 24 10:15 pm final
The Four King Iceholes 2 Hammerheads 3 Tue, Nov 25 10:00 pm final
The Shlebs 4 Esprit de Corps Commandos 3 Sun, Nov 30 7:15 pm final
Make It Rain 2 Hammerheads 0 Sun, Nov 30 8:15 pm final
The XBunnies 3 The Four King Iceholes 2 Mon, Dec 01 9:00 pm final
Knights Templar 0 Flygers 2 Mon, Dec 01 10:00 pm final
Nepean Ballet 4 Accrual Joke 4 Tue, Dec 02 11:15 pm final
The Eskimo Brothers 4 Nepean Ballet 0 Tue, Dec 09 10:15 pm final
Jagr Bombers 1 Esprit de Corps Commandos 3 Wed, Dec 10 10:00 pm final
The XBunnies 4 The Shlebs 5 Wed, Dec 10 11:00 pm final
The Petes 2 Flygers 1 Thu, Dec 11 11:15 pm final
Make It Rain 4 The Four King Iceholes 4 Sun, Dec 14 9:00 pm final
Cougar Bait 8 Nepean Ballet 1 Wed, Dec 17 10:00 pm final
Hammerheads 0 Flygers 1 Wed, Dec 17 11:00 pm final
Jagr Bombers 5 The Shlebs 2 Thu, Dec 18 11:15 pm final
The XBunnies 2 Make It Rain 2 Sun, Dec 21 10:00 pm final SO
Hammerheads 7 The Shlebs 2 Wed, Jan 07 10:00 pm final
Flygers 6 The Four King Iceholes 5 Thu, Jan 08 10:15 pm final SO
Nepean Ballet 3 Jagr Bombers 2 Thu, Jan 08 11:15 pm final SO
Make It Rain 2 Flygers 4 Tue, Jan 13 11:00 pm final
The Four King Iceholes 5 The Shlebs 2 Tue, Jan 13 11:15 pm final
Hammerheads 0 Jagr Bombers 4 Wed, Jan 14 10:00 pm final
The Four King Iceholes 2 Jagr Bombers 4 Tue, Jan 20 10:00 pm final
The Shlebs 2 Make It Rain 3 Wed, Jan 21 10:00 pm final
Nepean Ballet 2 Hammerheads 0 Wed, Jan 21 11:00 pm final
Nepean Ballet 1 Flygers 4 Mon, Jan 26 10:15 pm final
The Four King Iceholes 2 Hammerheads 1 Mon, Jan 26 11:00 pm final
Jagr Bombers 2 Make It Rain 2 Tue, Jan 27 9:15 pm final SO
Make It Rain 6 Jagr Bombers 5 Tue, Feb 03 11:00 pm final
The Shlebs 3 Nepean Ballet 4 Tue, Feb 03 11:15 pm final SO
Flygers 1 The Four King Iceholes 4 Wed, Feb 04 10:00 pm final
Jagr Bombers 3 The Four King Iceholes 2 Tue, Feb 10 11:00 pm final
The Shlebs 5 Make It Rain 4 Sun, Feb 15 7:15 pm final SO
Nepean Ballet 0 Hammerheads 1 Sun, Feb 15 8:15 pm final
The Four King Iceholes 7 The Shlebs 1 Sun, Feb 22 10:00 pm final
Jagr Bombers 6 Nepean Ballet 2 Sun, Feb 22 10:00 pm final
Hammerheads 2 Flygers 3 Sun, Feb 22 11:00 pm final
Jagr Bombers 0 Hammerheads 2 Sun, Mar 01 10:15 pm final
Hammerheads 3 Make It Rain 2 Thu, Mar 05 10:15 pm final
Flygers 5 Nepean Ballet 0 Thu, Mar 05 11:15 pm final
Make It Rain 0 The Four King Iceholes 1 Sun, Mar 08 6:00 pm forfeit
Flygers 2 The Shlebs 5 Sun, Mar 08 8:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -