Budweiser - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
BRACKETS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Playoffs Winter 14)

Budweiser


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Canadian Gladiators 5 Bi-Polar Bears 3 Tue, Feb 18 10:00 pm final
Spitfires 2 Ice Dawgz 5 Tue, Feb 18 11:00 pm final
Whiskey Jacks 5 Cougars 9 Wed, Feb 19 10:00 pm final
Whiskey Jacks 5 Bi-Polar Bears 8 Sun, Mar 02 10:00 pm final
Spitfires 3 Saints 2 Sun, Mar 02 10:00 pm final SO
Canadian Gladiators 5 Cougars 3 Sun, Mar 02 11:00 pm final
Cougars 3 Ice Dawgz 2 Thu, Mar 06 10:00 pm final SO
Whiskey Jacks 3 Canadian Gladiators 4 Thu, Mar 06 10:00 pm final
Saints 0 Bi-Polar Bears 2 Thu, Mar 06 11:00 pm final
Saints 0 Canadian Gladiators 2 Mon, Mar 10 10:00 pm final
Whiskey Jacks 6 Ice Dawgz 8 Tue, Mar 11 11:00 pm final
Spitfires 1 Cougars 5 Tue, Mar 11 11:00 pm final
Roughnecks 0 The Crown 2 Thu, Mar 13 11:00 pm final
Nepean Ballet 3 Jagr Bombers 0 Sun, Mar 16 7:15 pm final
Shlebs 3 Coffey Curve 100 Flex 4 Sun, Mar 16 8:15 pm final SO
Spitfires 2 Bi-Polar Bears 6 Sun, Mar 16 9:00 pm final
Saints 2 Ice Dawgz 5 Sun, Mar 16 10:00 pm final
Canadian Gladiators 1 Cougars 7 Tue, Mar 18 9:30 pm final
Ice Dawgz 4 Bi-Polar Bears 3 Tue, Mar 18 11:00 pm final
Nepean Ballet 5 The Crown 2 Mon, Mar 24 9:00 pm final
The B-Team 1 Knights Templar 12 Mon, Mar 24 10:00 pm final
District 5 1 Coffey Curve 100 Flex 4 Mon, Mar 24 11:15 pm final
Ice Dawgz 3 Cougars 2 Tue, Mar 25 11:00 pm final
The B-Team 0 Jagr Bombers 6 Sun, Mar 30 7:00 pm final
Roughnecks 3 Knights Templar 2 Sun, Mar 30 8:00 pm final SO
Shlebs 1 District 5 2 Sun, Mar 30 9:00 pm final SO
Shlebs 1 The Crown 2 Thu, Apr 03 9:00 pm final SO
Nepean Ballet 3 Coffey Curve 100 Flex 4 Thu, Apr 03 10:00 pm final
Roughnecks 2 Jagr Bombers 1 Thu, Apr 03 10:15 pm final
District 5 1 The Crown 4 Mon, Apr 07 9:15 pm final
Knights Templar 3 Coffey Curve 100 Flex 4 Mon, Apr 07 10:00 pm final
Nepean Ballet 4 The B-Team 2 Mon, Apr 07 11:15 pm final
Roughnecks 1 District 5 2 Wed, Apr 09 9:00 pm final
The B-Team 0 Shlebs 10 Wed, Apr 09 10:00 pm final
Knights Templar 2 Jagr Bombers 1 Wed, Apr 09 11:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 5 Knights Templar 3 Sun, Apr 13 6:00 pm final
Nepean Ballet 4 The Crown 1 Sun, Apr 13 7:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 7 Nepean Ballet 4 Tue, Apr 15 11:00 pm final
Ice Dawgz 2 Coffey Curve 100 Flex 4 Thu, Apr 17 9:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -