Uradni zapisnik

EIHC - Euro Ice Hockey Challenge

league logo
Tekmovanje EIHC Kraj  Ljubljana Datum  16.12.2011 Zaèetek  15:30  Št. gledalcev  400  St. tekme 
Domacin (A) France 
Št. Ime Pos. L SOG
8 Custosse, Cedric D     0
12 Claireaux, Valentin F     0
15 Tarantino, Lionel F     0
16 Dufournet, Edourad F     0
17 Romand, Jeremie F     1
19 Lamperier, Loic F     0
20 Moisand, Maxime D     0
22 Henderson, Brian F     0
23 Arrossamena, Nicoles F     0
27 Amar, Baptiste D     0
28 Dusseau, Kevin D     0
33 Quemener, Ronan G     0
36 Albert, Julien F     0
44 Hecquefeuille, Kevin D     1
57 Trabichet, Teddy D     0
71 Guttig, Anthony F     0
72 Gaborit, Robin F     0
73 Besson, Josselin F     0
82 Avenel, Graham F     0
86 Janil, Jonathon D     0
87 Beron, Gregory F     1
         
         
         
Zadetki
# Cas G A1 A2 GT +1 +2 +3 +4 +5 +6 -1 -2 -3 -4 -5 -6
1 38:18 17 82   ES  17           
2 46:53 87 22   ES  27           
3 47:41 44 19   ES  44           
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Kazni
Cas Št. Min. Kaz. Zaèetek Konec
3:20 27 2 Interference 3:20 5:20
24:28 71 2 Cross Chk 24:28 26:28
27:12 12 2 Tripping 27:12 29:12
51:56 36 2 Slashing 51:56 53:56
59:55 36 2 Holding 59:55 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Vodja ekipe: Trener: Pomocnik trenerja:
Gost (B) Norway  
Št. Ime Pos. L SOG
4 Rindal, Aleksander D     0
5 Kuanismaki, Juha D     0
6 Holos, Jonas D     0
9 Huse, Martin Blakseth F     0
10 Roest, Niklas F     0
14 Lorentzen, Peter F     0
15 Kristiansen, Tommy F     0
19 Winkler, Scott F     0
20 Olsen, Mats Rosselli F     0
21 Ask, Morten F     1
22 Roymark, Martin F     0
24 Martinsen, Andreas F     0
26 Odegaard, Henrik D     0
28 Froshaug, Mats F     0
33 Grotnes, Pal G     0
35 Roste Fossen, Petter F     0
37 Sveum, Dennis D     0
39 Solberg, Henrik D     0
40 Oppoyen, Jonas F     0
46 Lovlie, Jonas Djupvik F     0
         
         
         
         
Zadetki
# Cas G A1 A2 +1 +2 +3 +4 +5 +6 -1 -2 -3 -4 -5 -6
1 43:44 21 4   ES  421          
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Kazni
Cas Št. Min. Kaz. Zaèetek Konec
15:02 24 2 Boarding 15:02 17:02
31:22 26 2 Interference 31:22 33:22
57:13 19 2 Hooking 57:13 59:13
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Vodja ekipe: Trener: Pomocnik trenerja:
Statistika tekme Obrambe  Statistika vratarja Menjava vratarjev
Tretjine G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:0 0:0 2:2 0:0 0:0
2 1:0 1:0 4:2 0:0 0:0
3 2:1 2:1 4:2 0:0 0:0
Skupaj 3:1 0:0 10:6 0:0 0:0
           
GKA1 GKA2 NTA GKB1 GKB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
Št. A MIN GA Št. B MIN GA
33 60:00 1 33 60:00 3
           
           
Pricetek tekme: 15:30 Konec tekme: 15:54
Odmor A: Odmor B: 59:15
 
Cas GKA GKB
     
     
     
     
     
Glavni sodnik: Fajdiga,Ales Glavni sodnik 2: Referee,Default Sodnik za vrati:   Zdravnik:  
Zapisnikar: Predan,Spela  Linijski sodnik: D.Rakovic, J.Cerne  Kontrolor tekme:   Casomerilec:  
Pod. Ekipe A:   Pod. Ekipe B:   Pod. Zapisnikar:   Pod. Glavni sodnik: