Raport Oficial

EIHC - Euro Ice Hockey Challenge

league logo
Liga EIHC Locatie  Lørenskog Ishall Data  11.02.2011 Start  15:00  Spectatori  1,048  Nr.  3
Gazde (A) Latvia 
# Nume Poz. L SOG
1 MUSTUKOVS, Ervins GK     0
2 ILISKO, Alberts D  3  0
4 JASS, Märis (A) D  1  0
6 STALS, Juris F  2  5
7 STRAUPE, Janis F  4  2
8 JAKOVLEVS, Martins D  4  1
9 BUKARTS, Roberts F  1  3
10 DURDINS, Sergejs D  3  0
11 MEIJA, Gints F  1  5
12 POREJS, Martins D  4  0
14 ZELTINS, Toms F  3  2
15 KENINS, Ronalds F  4  0
16 BAJARUNS, Lauris F  3  0
20 PAVLOVS, Vitalijs F  3  2
21 BERZINS, Armands (A) F  2  0
22 SIROKOVS, Maksims D  2  1
23 DZERINS, Andris F  1  2
25 ANDERSONS, Janis D  1  1
27 SKVORCOVS, Gunärs F  4  4
28 PUJACS, Georgijs (C) D  2  4
30 LUSINS, Edgars GK     0
35 SAULIETIS, Kaspars F  2  3
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 1:02 6 21 35 ES  62122283035568172130 
2 10:32 9 23 4 ES  491121233091923242730 
3 17:49 23 9 11 ES  4911232530111216232630 
4 25:03 35 6 21 ES  6212228303511719222426 
5 31:10 11 23 4 PP1  4911232530125612 
6 44:58 9 28 25 ES  9102325283051317222430 
7 56:26 35 22 21 ES  621222830355611222730 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:01 4 2 TIN CR 3:01 5:01
19:09 22 2 SIMUL 19:09 21:09
20:08 9 2 BARCR 20:08 22:08
33:40 35 2 AGATA 33:40 35:40
33:40 21 2 DURIT 33:40 35:40
33:40 22 2 DURIT 33:40 35:40
33:40 22 10 ATNSP 35:40 43:38
35:43 4 2 DURIT 35:43 37:43
58:46 27 2 MMJPG 58:46 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: BALDONIEKS, Maris Antrenor: BERESNEVS, Leonids AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Italy  
# Nume Poz. L SOG
1 BELLISSIMO, Daniel GK     0
2 ZISSER, Stefan F  4  0
5 PLASTINO, Nick D  1  3
6 STRAZZABOSCO, Michele (C) D  1  0
7 HOFER, Armin D  2  2
8 IANNONE, Patrick (A) F  1  0
9 PITTIS, Jonathan F  2  0
11 BENETTI, Frederico F  4  1
12 PICHLER, Thomas F  4  0
13 GRUBER, Ingemar D  2  2
15 FELICETTI, Luca F  3  2
16 MATTEO, Rasom F  4  0
17 ANSOLDI, Luca (A) F  1  1
18 BERNARD, Anton F  3  1
19 DE MARCHI, Matthew D  3  0
21 AQUINO, Luciano F  1  2
22 WATSON, Ryan F  2  0
23 MARCHETTI, Stefano D  3  1
24 FONTANIVE, Nicola F  2  3
26 AMBROSI, Andrea D  4  0
27 SOUZA, Michael F  3  3
30 TRAGUST, Thomas GK     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 46:01 23 21 9 ES  89192123302621283035
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:09 9 2 PIEDIC 3:09 5:09
13:09 22 2 AGATA 13:09 15:09
18:25 22 2 LOVCR 18:25 20:25
19:09 12 2 AGATA 19:09 21:09
21:14 17 2 OBSTJ 21:14 23:14
26:28 5 2 IZBIRE 26:28 28:28
29:45 27 2 DURIT 29:45 31:10
33:40 27 2 DURIT 33:40 35:40
33:40 27 10 ATNSP 35:40 43:38
33:40 6 2 DURIT 33:40 35:40
39:22 5 2 LOVCR 39:22 41:22
40:00 19 2 JCRID 40:00 42:00
53:59 27 2 LOVCR 53:59 55:59
59:57 17 10 ATNSP 59:57 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: TALAMINI, G Franco Antrenor: CORNACCHIA, Rick AAntrenor Secund: POLLONI, Fabio
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 3:0 13:10 4:8 0:0 0:0
2 2:0 15:7 20:24 1:0 0:0
3 2:1 7:4 2:12 0:0 0:0
TOTAL 7:1 35:21 26:44 1:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
10 0 0 10 0 0
7 0 0 0 13 0
3 0 0 5 0 0
20 0 0 15 13 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
30 60:00 1 30 40:00 5
      1 20:00 2
           
Start: 15:00 Sfarsit: 17:09
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Lüthcke,Owe Arbitru 2: Urda,Maksym Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Leland,Torgeir  Linesman: K.ThogerAndresen, J.Kilian  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: