Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
Regulat 6 echipe 16-17
- League Seasons -
CN Seniori 19-20
Play Out 5-6-7 18/19
Cupa României 2019
CN Seniori 18-19
Finala Mica 17/18 Play Off
Semifinala 1 17/18
Cupa Romaniei 2018
Regulat 6 echipe 17-18
SC 5-6 16/17 Season
Cupa Romaniei 2017
Regulat 6 echipe 16-17
Finala Mica 15/16 Play Off
Semifinala 1 15/16
Cupa Romaniei 2016
Regulat 6 echipe 15-16
Finala Mare 14/15 Play Off
Semifinala 1 14/15
Cupa Romaniei 2015
Regulat 4 echipe 14-15
Regulat 6 echipe 14-15
Cupa Romaniei 2014
TABELA
CLASAMENT
LIDERI MARCATORI
LIDERI PORTARI
ECHIPE SPECIALE
TEAM STREAKS
PROGRAM
TRANZACTII
SPECTATORI
STATISTICI TEXT
- Vezi statistici echipe -
ASC Corona Braşov
CSM Dunărea Galaţi
Progym Gheorgheni
Sport Club Miercurea Ciuc
Sportul Studenţesc
Steaua Bucureşti
Stats
Roster
Program
Transactions
- vezi alta echipa -
ASC Corona Braşov
CSM Dunărea Galaţi
Progym Gheorgheni
Sport Club Miercurea Ciuc
Sportul Studenţesc
Steaua Bucureşti
All Times Local
GN
Gazde
Oaspeti
Data
TIME
SCORE
BOXSCORE
GS
CN3
Sport Club Miercurea Ciuc
6
Steaua Bucureşti
2
14.09.2016
18:30
6 - 2
Final
CN4
Sport Club Miercurea Ciuc
4
Steaua Bucureşti
1
15.09.2016
18:30
4 - 1
Final
CN7
CSM Dunărea Galaţi
8
Steaua Bucureşti
3
20.09.2016
18:30
8 - 3
Final
CN8
CSM Dunărea Galaţi
3
Steaua Bucureşti
2
21.09.2016
18:30
3 - 2
OT
Final
CN17
Sportul Studenţesc
2
Steaua Bucureşti
8
24.09.2016
18:30
2 - 8
Final
CN18
Sportul Studenţesc
3
Steaua Bucureşti
20
25.09.2016
10:00
3 - 20
Final
CN21
Progym Gheorgheni
3
Steaua Bucureşti
1
30.09.2016
18:30
3 - 1
Final
CN22
Progym Gheorgheni
7
Steaua Bucureşti
3
01.10.2016
18:30
7 - 3
Final
CN27
ASC Corona Braşov
7
Steaua Bucureşti
2
15.10.2016
18:30
7 - 2
Final
CN28
ASC Corona Braşov
9
Steaua Bucureşti
4
16.10.2016
18:30
9 - 4
Final
CN37
Steaua Bucureşti
3
CSM Dunărea Galaţi
7
01.11.2016
18:30
3 - 7
Final
CN38
Steaua Bucureşti
10
CSM Dunărea Galaţi
2
02.11.2016
18:30
10 - 2
Final
CN33
Steaua Bucureşti
0
Sport Club Miercurea Ciuc
3
07.11.2016
18:30
0 - 3
Final
CN34
Steaua Bucureşti
1
Sport Club Miercurea Ciuc
4
08.11.2016
18:30
1 - 4
Final
CN47
Steaua Bucureşti
13
Sportul Studenţesc
3
12.11.2016
18:30
13 - 3
Final
CN48
Steaua Bucureşti
16
Sportul Studenţesc
2
13.11.2016
11:30
16 - 2
Final
CN51
Steaua Bucureşti
4
Progym Gheorgheni
16
18.11.2016
18:30
4 - 16
Final
CN52
Steaua Bucureşti
1
Progym Gheorgheni
11
19.11.2016
18:30
1 - 11
Final
CN64
CSM Dunărea Galaţi
2
Steaua Bucureşti
5
08.12.2016
18:30
2 - 5
Final
CN57
Steaua Bucureşti
3
ASC Corona Braşov
7
11.01.2017
18:15
3 - 7
Final
CN58
Steaua Bucureşti
2
ASC Corona Braşov
3
12.01.2017
11:30
2 - 3
OT
Final
CN71
Steaua Bucureşti
5
Progym Gheorgheni
6
14.01.2017
18:30
5 - 6
Final
CN74
ASC Corona Braşov
13
Steaua Bucureşti
3
24.01.2017
18:30
13 - 3
Final
CN77
Sport Club Miercurea Ciuc
6
Steaua Bucureşti
1
29.01.2017
18:30
6 - 1
Final
CN62
Steaua Bucureşti
0
Sport Club Miercurea Ciuc
9
31.01.2017
18:30
0 - 9
Final
CN79
Steaua Bucureşti
3
CSM Dunărea Galaţi
6
06.02.2017
18:30
3 - 6
Final
CN84
Steaua Bucureşti
13
Sportul Studenţesc
0
18.02.2017
18:30
13 - 0
Final
CN69
Sportul Studenţesc
3
Steaua Bucureşti
12
19.02.2017
11:30
3 - 12
Final
CN86
Progym Gheorgheni
8
Steaua Bucureşti
1
25.02.2017
18:30
8 - 1
Final
CN89
Steaua Bucureşti
8
ASC Corona Braşov
6
04.03.2017
18:30
8 - 6
Final