All Times Local |
| Caledon
| Schomberg
| Sun, Aug 17 | 8:30 PM | |
no data | - | | Caledon
1 | Alliston
5 | Mon, Aug 19 | 7:00 PM | 1 - 5 |
Final | | | Uxbridge
4 | Schomberg
5 | Thu, Aug 21 | 8:30 PM | 4 - 5 OT |
Final | | | New York
5 | Midland
6 | Fri, Aug 23 | 7:05 PM | 5 - 6 |
Final | | | Alliston
4 | Caledon
3 | Fri, Aug 23 | 8:00 PM | 4 - 3 |
Final | | | New York
1 | Penetang
4 | Sat, Aug 23 | 7:00 PM | 1 - 4 |
Final | | | Penetang
1 | Midland
6 | Sun, Aug 24 | 2:30 PM | 1 - 6 |
Final | | | Midland
5 | Penetang
6 | Thu, Aug 28 | 8:00 PM | 5 - 6 |
Final | | | Caledon
4 | Schomberg
1 | Thu, Aug 29 | 8:30 PM | 4 - 1 |
Final | | | Stayner
2 | Erin
4 | Mon, Sep 01 | 7:30 PM | 2 - 4 |
Final | | | Uxbridge
5 | Alliston
3 | Tue, Sep 02 | 7:30 PM | 5 - 3 |
Final | | 1 | Georgina
2 | Alliston
4 | Fri, Sep 05 | 5:00 PM | 2 - 4 |
Final | | 2 | Caledon
5 | Penetang
1 | Fri, Sep 05 | 5:30 PM | 5 - 1 |
Final | | 3 | Fergus
0 | Uxbridge
4 | Fri, Sep 05 | 6:30 PM | 0 - 4 |
Final | | 4 | Schomberg
3 | Port Hope
2 | Fri, Sep 05 | 7:00 PM | 3 - 2 |
Final | | 5 | Midland
3 | Campbellford
3 | Fri, Sep 05 | 8:15 PM | 3 - 3 OT |
Final | | 6 | Erin
5 | Huntsville
2 | Fri, Sep 05 | 8:45 PM | 5 - 2 |
Final | | 7 | Orillia
4 | Hornet Prospects
1 | Fri, Sep 05 | 9:45 PM | 4 - 1 |
Final | | 8 | Port Perry
7 | ATV Farms
0 | Sat, Sep 06 | 9:00 AM | 7 - 0 |
Final | | 9 | Caledon
4 | Fergus
3 | Sat, Sep 06 | 9:30 AM | 4 - 3 |
Final | | 10 | Georgina
3 | Erin
6 | Sat, Sep 06 | 10:30 AM | 3 - 6 |
Final | | 11 | Orillia
2 | Midland
3 | Sat, Sep 06 | 11:00 AM | 2 - 3 |
Final | | 12 | Huntsville
1 | Alliston
5 | Sat, Sep 06 | 12:15 PM | 1 - 5 |
Final | | 13 | Penetang
0 | Uxbridge
4 | Sat, Sep 06 | 12:45 PM | 0 - 4 |
Final | | 14 | Port Hope
6 | ATV Farms
0 | Sat, Sep 06 | 1:45 PM | 6 - 0 |
Final | | 15 | Port Perry
5 | Schomberg
1 | Sat, Sep 06 | 2:15 PM | 5 - 1 |
Final | | 16 | Campbellford
2 | Hornet Prospects
2 | Sat, Sep 06 | 3:30 PM | 2 - 2 OT |
Final | | 17 | Georgina
2 | Huntsville
5 | Sat, Sep 06 | 4:00 PM | 2 - 5 |
Final | | 18 | Erin
2 | Alliston
2 | Sat, Sep 06 | 5:00 PM | 2 - 2 OT |
Final | | 19 | Penetang
4 | Fergus
2 | Sat, Sep 06 | 5:30 PM | 4 - 2 |
Final | | 20 | Caledon
1 | Uxbridge
2 | Sat, Sep 06 | 6:45 PM | 1 - 2 |
Final | | 21 | Midland
6 | Hornet Prospects
6 | Sat, Sep 06 | 7:15 PM | 6 - 6 OT |
Final | | 22 | Campbellford
1 | Orillia
2 | Sat, Sep 06 | 8:15 PM | 1 - 2 |
Final | | 23 | Port Hope
2 | Port Perry
1 | Sat, Sep 06 | 8:45 PM | 2 - 1 |
Final | | 24 | ATV Farms
3 | Schomberg
2 | Sat, Sep 06 | 9:45 PM | 3 - 2 |
Final | | 25 | Midland
0 | Uxbridge
4 | Sun, Sep 07 | 11:00 AM | 0 - 4 |
Final | | 26 | Port Perry
2 | Alliston
0 | Sun, Sep 07 | 11:30 AM | 2 - 0 |
Final | | 27 | Port Perry
2 | Uxbridge
6 | Sun, Sep 07 | 3:00 PM | 2 - 6 |
Final | | | Port Perry
2 | Uxbridge
6 | Sun, Sep 08 | 3:34 PM | 2 - 6 |
Final | |
|
|
|