Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
PLH Sezon 2010/2011
- League Seasons -
Playoffs 2012/2013
PLH Sezon 2012/2013
Playoffs 2011/2012
PLH Sezon 2011/2012
Playoffs 2010/2011
Puchar Polski 10/11
PLH Sezon 2010/2011
WYNIKI
TABELA
PKT. KANADYJSKA
NAJLEPSI BRAMKARZE
STATYSTYKI DRUŻYN
SERIE DRUŻYN
STRZAŁY / RZ. KARNE
TERMINARZ
PRZEJŚCIA
WIDOWNIA
STATYSTYKI TEKSTOWE
- Zobacz statystyki drużyny -
Aksam Unia Oswiecim
Akuna Naprzod Janow
Ciarko KH Sanok
Comarch Cracovia
GKS Tychy
JKH GKS Jastrzebie
KH Zaglebie Sosnowiec
KS KTH Krynica
MMKS Podhale Nowy Targ
Stoczniowiec Gdansk
TERMINARZ
Wszystkie godziny w czasie lokalnym
NR
Dom
Wyjazd
Data
Godzina
Wynik
Boxscore
GS
4
Stoczniowiec Gdansk
0
Akuna Naprzod Janow
0
10.09.2010
00:00
0 - 0
walkower
1
MMKS Podhale Nowy Targ
0
Comarch Cracovia
6
10.09.2010
18:00
0 - 6
Koniec
5
Aksam Unia Oswiecim
2
JKH GKS Jastrzebie
1
10.09.2010
18:00
2 - 1
Koniec
3
KH Zaglebie Sosnowiec
4
Ciarko KH Sanok
7
10.09.2010
19:00
4 - 7
Koniec
6
MMKS Podhale Nowy Targ
3
JKH GKS Jastrzebie
2
12.09.2010
17:00
3 - 2
Koniec
7
Akuna Naprzod Janow
4
Aksam Unia Oswiecim
7
12.09.2010
17:00
4 - 7
Koniec
8
Ciarko KH Sanok
3
Stoczniowiec Gdansk
2
12.09.2010
17:00
3 - 2
D
Koniec
10
Comarch Cracovia
1
GKS Tychy
0
12.09.2010
18:00
1 - 0
K
Koniec
64
Stoczniowiec Gdansk
3
Comarch Cracovia
4
14.09.2010
18:00
3 - 4
Koniec
11
GKS Tychy
6
MMKS Podhale Nowy Targ
0
17.09.2010
18:00
6 - 0
Koniec
13
Stoczniowiec Gdansk
4
KS KTH Krynica
3
17.09.2010
18:00
4 - 3
Koniec
14
Aksam Unia Oswiecim
5
Ciarko KH Sanok
1
17.09.2010
18:00
5 - 1
Koniec
15
JKH GKS Jastrzebie
6
Akuna Naprzod Janow
1
17.09.2010
18:00
6 - 1
Koniec
12
KH Zaglebie Sosnowiec
1
Comarch Cracovia
5
17.09.2010
19:00
1 - 5
Koniec
17
Ciarko KH Sanok
3
JKH GKS Jastrzebie
2
19.09.2010
17:00
3 - 2
K
Koniec
20
GKS Tychy
6
KH Zaglebie Sosnowiec
4
19.09.2010
17:00
6 - 4
Koniec
16
MMKS Podhale Nowy Targ
4
Akuna Naprzod Janow
7
19.09.2010
18:00
4 - 7
Koniec
18
KS KTH Krynica
7
Aksam Unia Oswiecim
6
19.09.2010
18:00
7 - 6
K
Koniec
19
Comarch Cracovia
10
Stoczniowiec Gdansk
3
19.09.2010
18:00
10 - 3
Koniec
2
GKS Tychy
5
KS KTH Krynica
3
21.09.2010
18:00
5 - 3
Koniec
68
Comarch Cracovia
1
Aksam Unia Oswiecim
3
21.09.2010
18:00
1 - 3
Koniec
21
KH Zaglebie Sosnowiec
4
MMKS Podhale Nowy Targ
5
24.09.2010
00:00
4 - 5
Koniec
22
Stoczniowiec Gdansk
1
GKS Tychy
3
24.09.2010
00:00
1 - 3
Koniec
23
Aksam Unia Oswiecim
2
Comarch Cracovia
3
24.09.2010
00:00
2 - 3
K
Koniec
24
JKH GKS Jastrzebie
15
KS KTH Krynica
4
24.09.2010
00:00
15 - 4
Koniec
25
Akuna Naprzod Janow
3
Ciarko KH Sanok
4
24.09.2010
00:00
3 - 4
Koniec
26
MMKS Podhale Nowy Targ
5
Ciarko KH Sanok
3
26.09.2010
00:00
5 - 3
Koniec
27
KS KTH Krynica
7
Akuna Naprzod Janow
5
26.09.2010
00:00
7 - 5
Koniec
28
Comarch Cracovia
3
JKH GKS Jastrzebie
2
26.09.2010
00:00
3 - 2
D
Koniec
29
GKS Tychy
2
Aksam Unia Oswiecim
1
26.09.2010
00:00
2 - 1
Koniec
30
KH Zaglebie Sosnowiec
9
Stoczniowiec Gdansk
2
26.09.2010
00:00
9 - 2
Koniec
31
Stoczniowiec Gdansk
5
MMKS Podhale Nowy Targ
3
01.10.2010
18:00
5 - 3
Koniec
32
Aksam Unia Oswiecim
3
KH Zaglebie Sosnowiec
1
01.10.2010
18:00
3 - 1
Koniec
33
JKH GKS Jastrzebie
3
GKS Tychy
2
01.10.2010
18:00
3 - 2
D
Koniec
35
Ciarko KH Sanok
5
KS KTH Krynica
2
01.10.2010
18:00
5 - 2
Koniec
34
Comarch Cracovia
5
Akuna Naprzod Janow
1
01.10.2010
18:30
5 - 1
Koniec
38
GKS Tychy
8
Akuna Naprzod Janow
1
03.10.2010
17:00
8 - 1
Koniec
40
Stoczniowiec Gdansk
0
Aksam Unia Oswiecim
5
03.10.2010
17:00
0 - 5
Koniec
36
MMKS Podhale Nowy Targ
3
KS KTH Krynica
5
03.10.2010
18:00
3 - 5
Koniec
39
KH Zaglebie Sosnowiec
3
JKH GKS Jastrzebie
2
03.10.2010
18:00
3 - 2
Koniec
37
Comarch Cracovia
5
Ciarko KH Sanok
3
03.10.2010
18:30
5 - 3
Koniec
41
Aksam Unia Oswiecim
5
MMKS Podhale Nowy Targ
1
08.10.2010
18:00
5 - 1
Koniec
42
JKH GKS Jastrzebie
4
Stoczniowiec Gdansk
3
08.10.2010
18:00
4 - 3
Koniec
44
Ciarko KH Sanok
6
GKS Tychy
3
08.10.2010
18:00
6 - 3
Koniec
45
KS KTH Krynica
1
Comarch Cracovia
3
08.10.2010
18:00
1 - 3
Koniec
43
KH Zaglebie Sosnowiec
5
Akuna Naprzod Janow
3
08.10.2010
19:00
5 - 3
Koniec
48
Ciarko KH Sanok
4
KH Zaglebie Sosnowiec
3
10.10.2010
17:00
4 - 3
Koniec
49
Akuna Naprzod Janow
0
Stoczniowiec Gdansk
7
10.10.2010
17:00
0 - 7
Koniec
47
KS KTH Krynica
1
GKS Tychy
3
10.10.2010
18:00
1 - 3
Koniec
50
JKH GKS Jastrzebie
3
Aksam Unia Oswiecim
1
10.10.2010
18:00
3 - 1
Koniec
46
Comarch Cracovia
4
MMKS Podhale Nowy Targ
1
10.10.2010
18:30
4 - 1
Koniec
51
JKH GKS Jastrzebie
5
MMKS Podhale Nowy Targ
2
15.10.2010
18:00
5 - 2
Koniec
52
Aksam Unia Oswiecim
8
Akuna Naprzod Janow
1
15.10.2010
18:00
8 - 1
Koniec
53
Stoczniowiec Gdansk
3
Ciarko KH Sanok
2
15.10.2010
18:00
3 - 2
Koniec
55
GKS Tychy
2
Comarch Cracovia
3
15.10.2010
18:00
2 - 3
Koniec
54
KH Zaglebie Sosnowiec
3
KS KTH Krynica
4
15.10.2010
19:00
3 - 4
D
Koniec
59
Ciarko KH Sanok
5
Aksam Unia Oswiecim
3
17.10.2010
17:00
5 - 3
Koniec
60
Akuna Naprzod Janow
2
JKH GKS Jastrzebie
4
17.10.2010
17:00
2 - 4
Koniec
56
MMKS Podhale Nowy Targ
4
GKS Tychy
3
17.10.2010
18:00
4 - 3
Koniec
58
KS KTH Krynica
3
Stoczniowiec Gdansk
10
17.10.2010
18:00
3 - 10
Koniec
57
Comarch Cracovia
6
KH Zaglebie Sosnowiec
2
17.10.2010
18:30
6 - 2
Koniec
61
Akuna Naprzod Janow
5
MMKS Podhale Nowy Targ
6
22.10.2010
18:00
5 - 6
Koniec
62
JKH GKS Jastrzebie
2
Ciarko KH Sanok
1
22.10.2010
18:00
2 - 1
Koniec
63
Aksam Unia Oswiecim
10
KS KTH Krynica
2
22.10.2010
18:00
10 - 2
Koniec
65
KH Zaglebie Sosnowiec
4
GKS Tychy
3
22.10.2010
19:00
4 - 3
K
Koniec
67
GKS Tychy
4
Stoczniowiec Gdansk
1
24.10.2010
17:00
4 - 1
Koniec
70
Ciarko KH Sanok
10
Akuna Naprzod Janow
0
24.10.2010
17:00
10 - 0
Koniec
66
MMKS Podhale Nowy Targ
5
KH Zaglebie Sosnowiec
4
24.10.2010
18:00
5 - 4
Koniec
69
KS KTH Krynica
4
JKH GKS Jastrzebie
3
24.10.2010
18:00
4 - 3
Koniec
71
Ciarko KH Sanok
6
MMKS Podhale Nowy Targ
3
29.10.2010
18:00
6 - 3
Koniec
72
Akuna Naprzod Janow
4
KS KTH Krynica
3
29.10.2010
18:00
4 - 3
Koniec
73
JKH GKS Jastrzebie
2
Comarch Cracovia
1
29.10.2010
18:00
2 - 1
Koniec
75
Stoczniowiec Gdansk
6
KH Zaglebie Sosnowiec
5
29.10.2010
18:00
6 - 5
K
Koniec
9
KS KTH Krynica
5
KH Zaglebie Sosnowiec
4
31.10.2010
18:00
5 - 4
Koniec
76
MMKS Podhale Nowy Targ
4
Stoczniowiec Gdansk
3
05.11.2010
18:00
4 - 3
K
Koniec
78
GKS Tychy
4
JKH GKS Jastrzebie
2
05.11.2010
18:00
4 - 2
Koniec
79
Akuna Naprzod Janow
1
Comarch Cracovia
10
05.11.2010
18:00
1 - 10
Koniec
80
KS KTH Krynica
3
Ciarko KH Sanok
6
05.11.2010
18:00
3 - 6
Koniec
77
KH Zaglebie Sosnowiec
2
Aksam Unia Oswiecim
5
05.11.2010
19:00
2 - 5
Koniec
82
Ciarko KH Sanok
4
Comarch Cracovia
3
07.11.2010
17:00
4 - 3
Koniec
81
KS KTH Krynica
5
MMKS Podhale Nowy Targ
4
07.11.2010
18:00
5 - 4
D
Koniec
83
Akuna Naprzod Janow
1
GKS Tychy
7
07.11.2010
18:00
1 - 7
Koniec
84
JKH GKS Jastrzebie
9
KH Zaglebie Sosnowiec
0
07.11.2010
18:00
9 - 0
Koniec
85
Aksam Unia Oswiecim
1
Stoczniowiec Gdansk
4
07.11.2010
18:00
1 - 4
Koniec
86
MMKS Podhale Nowy Targ
4
Aksam Unia Oswiecim
5
19.11.2010
18:00
4 - 5
Koniec
87
Stoczniowiec Gdansk
4
JKH GKS Jastrzebie
2
19.11.2010
18:00
4 - 2
Koniec
88
Akuna Naprzod Janow
0
KH Zaglebie Sosnowiec
0
19.11.2010
18:00
0 - 0
walkower
89
GKS Tychy
4
Ciarko KH Sanok
0
19.11.2010
18:00
4 - 0
Koniec
90
Comarch Cracovia
7
KS KTH Krynica
1
19.11.2010
18:30
7 - 1
Koniec
94
Stoczniowiec Gdansk
0
Akuna Naprzod Janow
0
21.11.2010
00:00
0 - 0
walkower
91
MMKS Podhale Nowy Targ
2
Comarch Cracovia
6
21.11.2010
17:00
2 - 6
Koniec
92
GKS Tychy
6
KS KTH Krynica
1
21.11.2010
17:00
6 - 1
Koniec
95
Aksam Unia Oswiecim
8
JKH GKS Jastrzebie
1
21.11.2010
17:00
8 - 1
Koniec
96
MMKS Podhale Nowy Targ
1
JKH GKS Jastrzebie
8
23.11.2010
18:00
1 - 8
Koniec
97
Akuna Naprzod Janow
4
Aksam Unia Oswiecim
8
23.11.2010
18:00
4 - 8
Koniec
98
Ciarko KH Sanok
7
Stoczniowiec Gdansk
4
23.11.2010
18:00
7 - 4
Koniec
99
KS KTH Krynica
9
KH Zaglebie Sosnowiec
2
23.11.2010
18:00
9 - 2
Koniec
100
Comarch Cracovia
4
GKS Tychy
6
23.11.2010
18:00
4 - 6
Koniec
101
GKS Tychy
5
MMKS Podhale Nowy Targ
6
26.11.2010
18:00
5 - 6
D
Koniec
103
Stoczniowiec Gdansk
6
KS KTH Krynica
3
26.11.2010
18:00
6 - 3
Koniec
104
Aksam Unia Oswiecim
3
Ciarko KH Sanok
2
26.11.2010
18:00
3 - 2
Koniec
105
JKH GKS Jastrzebie
10
Akuna Naprzod Janow
3
26.11.2010
18:00
10 - 3
Koniec
106
MMKS Podhale Nowy Targ
3
Akuna Naprzod Janow
2
28.11.2010
17:00
3 - 2
Koniec
107
Ciarko KH Sanok
3
JKH GKS Jastrzebie
1
28.11.2010
17:00
3 - 1
Koniec
108
KS KTH Krynica
3
Aksam Unia Oswiecim
4
28.11.2010
17:00
3 - 4
Koniec
110
GKS Tychy
3
KH Zaglebie Sosnowiec
4
28.11.2010
17:00
3 - 4
Koniec
93
KH Zaglebie Sosnowiec
6
Ciarko KH Sanok
2
30.11.2010
18:00
6 - 2
Koniec
112
Stoczniowiec Gdansk
3
GKS Tychy
4
03.12.2010
18:00
3 - 4
D
Koniec
113
Aksam Unia Oswiecim
3
Comarch Cracovia
4
03.12.2010
18:00
3 - 4
Koniec
115
Akuna Naprzod Janow
2
Ciarko KH Sanok
6
03.12.2010
18:00
2 - 6
Koniec
111
KH Zaglebie Sosnowiec
4
MMKS Podhale Nowy Targ
1
03.12.2010
19:00
4 - 1
Koniec
116
MMKS Podhale Nowy Targ
7
Ciarko KH Sanok
4
05.12.2010
17:00
7 - 4
Koniec
117
KS KTH Krynica
3
Akuna Naprzod Janow
6
05.12.2010
17:00
3 - 6
Koniec
119
GKS Tychy
2
Aksam Unia Oswiecim
1
05.12.2010
17:00
2 - 1
K
Koniec
120
KH Zaglebie Sosnowiec
4
Stoczniowiec Gdansk
3
05.12.2010
18:30
4 - 3
Koniec
118
Comarch Cracovia
5
JKH GKS Jastrzebie
6
05.12.2010
18:40
5 - 6
Koniec
102
KH Zaglebie Sosnowiec
4
Comarch Cracovia
2
10.12.2010
19:00
4 - 2
Koniec
109
Comarch Cracovia
14
Stoczniowiec Gdansk
4
12.12.2010
18:30
14 - 4
Koniec
74
Aksam Unia Oswiecim
1
GKS Tychy
3
22.12.2010
18:00
1 - 3
Koniec
114
JKH GKS Jastrzebie
12
KS KTH Krynica
2
28.12.2010
18:00
12 - 2
Koniec
121
Stoczniowiec Gdansk
1
MMKS Podhale Nowy Targ
4
04.01.2011
18:00
1 - 4
Koniec
122
Aksam Unia Oswiecim
0
KH Zaglebie Sosnowiec
0
04.01.2011
18:00
0 - 0
walkower
123
GKS Tychy
5
JKH GKS Jastrzebie
3
04.01.2011
18:00
5 - 3
Koniec
125
Ciarko KH Sanok
4
KS KTH Krynica
3
04.01.2011
18:00
4 - 3
Koniec
126
MMKS Podhale Nowy Targ
5
KS KTH Krynica
4
07.01.2011
18:00
5 - 4
Koniec
130
Stoczniowiec Gdansk
3
Aksam Unia Oswiecim
4
07.01.2011
18:00
3 - 4
D
Koniec
129
KH Zaglebie Sosnowiec
4
JKH GKS Jastrzebie
5
07.01.2011
19:00
4 - 5
Koniec
127
Comarch Cracovia
5
Ciarko KH Sanok
3
07.01.2011
19:15
5 - 3
Koniec
131
Aksam Unia Oswiecim
6
MMKS Podhale Nowy Targ
1
09.01.2011
17:00
6 - 1
Koniec
133
Akuna Naprzod Janow
4
KH Zaglebie Sosnowiec
6
09.01.2011
17:00
4 - 6
Koniec
134
Ciarko KH Sanok
4
GKS Tychy
6
09.01.2011
17:00
4 - 6
Koniec
132
JKH GKS Jastrzebie
7
Stoczniowiec Gdansk
2
09.01.2011
18:00
7 - 2
Koniec
135
KS KTH Krynica
1
Comarch Cracovia
3
09.01.2011
18:00
1 - 3
Koniec
124
Akuna Naprzod Janow
4
Comarch Cracovia
6
11.01.2011
00:00
4 - 6
Koniec
137
KS KTH Krynica
1
GKS Tychy
9
14.01.2011
18:00
1 - 9
Koniec
138
Ciarko KH Sanok
4
KH Zaglebie Sosnowiec
2
14.01.2011
18:00
4 - 2
Koniec
139
Akuna Naprzod Janow
2
Stoczniowiec Gdansk
3
14.01.2011
18:00
2 - 3
Koniec
140
JKH GKS Jastrzebie
6
Aksam Unia Oswiecim
3
14.01.2011
18:00
6 - 3
Koniec
136
Comarch Cracovia
6
MMKS Podhale Nowy Targ
2
14.01.2011
18:30
6 - 2
Koniec
142
Aksam Unia Oswiecim
10
Akuna Naprzod Janow
3
16.01.2011
17:00
10 - 3
Koniec
145
GKS Tychy
4
Comarch Cracovia
5
16.01.2011
17:00
4 - 5
K
Koniec
KH Zaglebie Sosnowiec
0
KS KTH Krynica
0
16.01.2011
17:00
0 - 0
walkower
143
Stoczniowiec Gdansk
5
Ciarko KH Sanok
1
16.01.2011
17:30
5 - 1
Koniec
141
JKH GKS Jastrzebie
4
MMKS Podhale Nowy Targ
3
16.01.2011
18:00
4 - 3
K
Koniec
146
MMKS Podhale Nowy Targ
2
GKS Tychy
6
18.01.2011
18:00
2 - 6
Koniec
148
KS KTH Krynica
2
Stoczniowiec Gdansk
6
18.01.2011
18:00
2 - 6
Koniec
149
Ciarko KH Sanok
1
Aksam Unia Oswiecim
3
18.01.2011
18:00
1 - 3
Koniec
150
Akuna Naprzod Janow
1
JKH GKS Jastrzebie
7
18.01.2011
18:00
1 - 7
Koniec
147
Comarch Cracovia
6
KH Zaglebie Sosnowiec
2
18.01.2011
18:30
6 - 2
Koniec
GKS Tychy
0
Akuna Naprzod Janow
0
20.01.2011
18:00
0 - 0
walkower
151
Akuna Naprzod Janow
3
MMKS Podhale Nowy Targ
4
25.01.2011
18:00
3 - 4
brak danych
152
JKH GKS Jastrzebie
6
Ciarko KH Sanok
3
25.01.2011
18:00
6 - 3
Koniec
153
Aksam Unia Oswiecim
6
KS KTH Krynica
0
25.01.2011
18:00
6 - 0
Koniec
154
Stoczniowiec Gdansk
1
Comarch Cracovia
3
25.01.2011
18:00
1 - 3
Koniec
155
KH Zaglebie Sosnowiec
2
GKS Tychy
3
25.01.2011
19:00
2 - 3
brak danych
156
MMKS Podhale Nowy Targ
2
KH Zaglebie Sosnowiec
3
28.01.2011
18:00
2 - 3
walkower
157
GKS Tychy
5
Stoczniowiec Gdansk
1
28.01.2011
18:00
5 - 1
Koniec
159
KS KTH Krynica
1
JKH GKS Jastrzebie
11
28.01.2011
18:00
1 - 11
Koniec
160
Ciarko KH Sanok
7
Akuna Naprzod Janow
1
28.01.2011
18:00
7 - 1
brak danych
158
Comarch Cracovia
8
Aksam Unia Oswiecim
2
28.01.2011
18:30
8 - 2
Koniec
161
Ciarko KH Sanok
5
MMKS Podhale Nowy Targ
1
30.01.2011
17:00
5 - 1
Koniec
162
Akuna Naprzod Janow
0
KS KTH Krynica
4
30.01.2011
17:00
0 - 4
Koniec
164
Aksam Unia Oswiecim
7
GKS Tychy
1
30.01.2011
17:00
7 - 1
Koniec
163
JKH GKS Jastrzebie
2
Comarch Cracovia
3
30.01.2011
18:00
2 - 3
Koniec
165
Stoczniowiec Gdansk
7
KH Zaglebie Sosnowiec
2
30.01.2011
18:00
7 - 2
Koniec
166
MMKS Podhale Nowy Targ
5
Stoczniowiec Gdansk
7
01.02.2011
18:00
5 - 7
Koniec
168
JKH GKS Jastrzebie
0
GKS Tychy
1
01.02.2011
18:00
0 - 1
Koniec
170
KS KTH Krynica
0
Ciarko KH Sanok
1
01.02.2011
18:00
0 - 1
Koniec
169
Comarch Cracovia
10
Akuna Naprzod Janow
4
01.02.2011
18:30
10 - 4
Koniec
167
KH Zaglebie Sosnowiec
0
Aksam Unia Oswiecim
0
01.02.2011
19:00
0 - 0
walkower
171
KS KTH Krynica
5
MMKS Podhale Nowy Targ
3
04.02.2011
18:15
5 - 3
Koniec
172
Ciarko KH Sanok
3
Comarch Cracovia
4
04.02.2011
18:15
3 - 4
Koniec
173
Akuna Naprzod Janow
2
GKS Tychy
9
04.02.2011
18:15
2 - 9
Koniec
174
JKH GKS Jastrzebie
7
KH Zaglebie Sosnowiec
1
04.02.2011
18:15
7 - 1
Koniec
175
Aksam Unia Oswiecim
4
Stoczniowiec Gdansk
2
04.02.2011
18:15
4 - 2
Koniec
176
MMKS Podhale Nowy Targ
4
Aksam Unia Oswiecim
3
06.02.2011
17:00
4 - 3
Koniec
177
Stoczniowiec Gdansk
7
JKH GKS Jastrzebie
2
06.02.2011
17:00
7 - 2
Koniec
178
KH Zaglebie Sosnowiec
9
Akuna Naprzod Janow
4
06.02.2011
17:00
9 - 4
walkower
179
GKS Tychy
2
Ciarko KH Sanok
6
06.02.2011
17:00
2 - 6
Koniec
180
Comarch Cracovia
5
KS KTH Krynica
0
06.02.2011
17:00
5 - 0
Koniec