Raport Oficial

CN Tineret

league logo
Liga CN Tineret Locatie  Patinoarul Brasov Data  05.11.2017 Start  12:30  Spectatori  50  Nr.  4
Gazde (A) ASC Corona Brasov 
# Nume Poz. L SOG
3 MATYAS, Zsolt D     1
6 ARNAUT, Ciprian Vasile D     2
9 CORNEANU, Iulian Ovidiu F     1
11 VASILE, Nicolae Rares F     1
12 BORS, Huba D     3
13 CHITAC, Iulian Alexandru F     2
18 MORARU, Liviu D     0
24 PRISACARU, Andrei Mihai D     0
25 Roland, Simon F     2
27 BICA, Robert Daniel F     1
28 FETES, Robert F     6
30 AGAPIE, Cosmin Nicola GK     0
33 KOCSIS, Arnold Levente GK     0
42 POPA, Andrei Cristian F     0
58 FETES, Norbert F     1
61 SINGIORZAN, Mihnea Doru D     0
71 VASILE, Andrei F     5
87 HARAGA, Andrei Cristian D     2
88 GAJDO, Tamas D     2
98 GAJDO, Balazs F     2
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:45 28     ES  312283088 1323243132 
2 18:32 12 28   ES  1228306188 1822243172 
3 19:17 71 98   PP1  3924307198616183172 
4 33:59 58     ES  25283058879851315323338 
5 36:55 25     ES  311253058615613313235 
6 40:48 11 25 58 ES  3112530586171324313297 
7 51:08 13 71 98 ES  121330718798161822233172 
8 57:32 28 3   PP1  3628308798724313297 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:11 13 2 JCRID 3:11 5:11
12:26 88 2 CLIPP 12:26 14:26
16:09 9 2 LOVCR 16:09 18:09
17:09 3 2 OBSTJ 17:09 19:09
22:34 24 2 BARCR 22:34 24:34
29:52 27 2 MMJPG 29:52 31:52
30:47 71 2 BARCR 30:47 32:47
30:47 71 2 DURIT 32:47 34:47
35:04 9 10 ATNSP 35:04 60:00
35:04 9 20 ATNSP 35:04 60:00
52:30 24 2 DURIT 52:30 54:30
52:30 24 2 DURIT 54:30 56:30
52:30 24 2 DURIT 56:30 58:30
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: TRANDAFIR, Marius AAntrenor Secund: PISARENKO, Evgheni
Oaspeti (B) CSA Steaua Bucure┼čti  
# Nume Poz. L SOG
5 MIRCEA, David-Marian D     1
6 DAVID, Denis-Florin D     0
7 RADU, Claudiu F     0
13 LEFTERACHE, Alexandru D     0
15 NICULAE, Radu-Mihai F     0
16 TIMARU, Robert F     2
18 CONSTANTIN, Mircea F     6
22 LEWITHIN, Adrian-Gabriel F     1
23 CREANGA, Florin D     2
24 CRETU, Vlad-Stefan D     1
25 PALEA, Matei-Nicolae F     2
28 Andrei, Buleandra F     1
31 URUC, Daniel GK     0
32 TUDOR, Ionut F     2
33 CONSTANTIN, Mihail-Gabriel D     0
35 FILIP, Andrei-Dan F     0
38 HUNOR, Albert GK     0
72 ONICIUC, Mircea-Jan D     3
97 CARAMFIL, Raul F     0
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 8:43 18 23   ES  1318222331723925306188
2 24:06 18 16   ES  716182431973912133088
3 37:00 22 18   ES  161822233172111324307187
4 40:13 18 23   SH1  1618233172 121328307198
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:57 7 2 AGATA 3:57 5:57
6:35 22 2 MMJPG 6:35 8:35
15:46 13 2 LOVCR 15:46 17:46
16:09 16 2 AT INC 16:09 18:09
17:54 23 2 AGATA 17:54 19:17
21:31 7 2 BARCR 21:31 23:31
22:34 23 2 DURIT 22:34 24:34
30:47 32 2 DURIT 30:47 32:47
38:28 24 2 IZBIRE 38:28 40:28
44:10 97 2 DURIT 44:10 46:10
52:30 24 2 DURIT 52:30 54:30
52:30 24 2 DURIT 54:30 56:30
57:00 23 2 LOVGE 57:00 57:32
57:00 23 2 LOVCR 57:32 59:32
58:42 72 2 DURIT 58:42 60:00
59:37 18 20 INSOF 59:37 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: LUPASCU, Razvan AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 3:1 13:7 8:10 1:0 0:0
2 2:2 10:8 38:8 0:0 0:0
3 3:1 8:6 6:32 1:0 0:1
TOTAL 8:4 31:21 52:50 2:0 0:1
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
6 0 0 10 0 0
6 0 0 8 0 0
5 0 0 5 0 0
17 0 0 23 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
30 60:00 4 31 60:00 8
           
           
Start: 12:30 Sfarsit: 14:55
Timeout A: Timeout B: 58:42
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Zsolt,Csomortani Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc:   Linesman: D.Gellert, B.Csaba  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: