Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Vakar Lajos Data  07.03.2015 Start  18:40  Spectatori  150  Nr.  CN108
Gazde (A) Sport Club Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
1 ILYES, Norbert GK     0
7 SZILVESZTER, Tamas F     0
16 KOSA, Endre D     0
18 GEREB, Istvan Attila F     0
19 ANTAL, Hunor F     0
23 MOLDOVAN, Ervin F     5
24 SZENNYES, Csanad D     0
28 SIMON, Rudolf F     1
29 CSISZER, Elod GK     0
33 HOZO, Levente F     0
61 BIRO, Gergo F     0
71 BIRO, Otto F     3
81 BIRO, Matyas F     2
91 KOLOZSI, Lorant D     1
92 JAKAB, Attila D     0
95 GECSE, Hugo D     0
96 ROKALY, Norbert F     1
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 1:00 81 95 71 ES  28296171819551011358792 
2 8:53 23 96 33 ES  16232933919651135878892 
3 10:58 71 81 95 PP1  2829617181953550888993 
4 14:16 81 95 61 ES  282961718195101125358689 
5 19:38 96 91 33 ES  16293391959641125355089 
6 25:28 28 71   SH1  2829718195 51011238892 
7 25:43 71     SH1  2829718195 101123255086 
8 30:27 23 16 96 ES  162329339196101123507786 
9 32:43 23 33   PP1  116233391 5112387  
10 42:08 23     SH1  116233391 101123258689 
11 43:35 23 96   ES  172333929641123507788 
12 58:02 91 96   ES  11623339196112387888992 
13 59:37 71 81   SH1  128718195 101123258892 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
2:42 7 2 AT INC 2:42 4:42
3:06 61 2 LOVCO 3:06 5:06
16:22 91 2 JCRID 16:22 18:22
20:34 28 2 PIEDIC 20:34 22:34
22:06 96 2 LOVGE 22:06 24:06
24:57 24 2 AT INC 24:57 26:57
31:26 24 2 AT INC 31:26 33:26
36:12 91 2 OBSTJ 36:12 38:12
37:14 61 5 LOVCO 37:14 42:14
37:14 61 20 Gm Misc 37:14 60:00
48:22 28 2 AGATA 48:22 49:30
59:09 24 2 AT INC 59:09 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: RAJZ, Tamas Antrenor: GEREB, Istvan AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Sportul Studenţesc  
# Nume Poz. L SOG
4 PETREA, Alin F     0
5 STOICULESCU, Mihai D     0
7 VIȘEAN, Mihai Alexandru D     0
10 GHIȚĂ, Marian F     0
11 TĂNASE, Daniel Ionel F     3
14 HABA, Cristian Aron D     0
18 HALUNGA, Vasile Viorel D     0
23 GHEORGHE, Florin GK     0
25 IORDACHE, Dragoş Gabriel F     0
27 CAVAL, Gabriel F     0
35 POPA, Bogdan GK     0
50 STADLER, Jurgen D     0
77 JUGURICA, Iani Dan F     0
86 DINU, Ionut D     0
87 HABA, Marius Radu F     0
88 DUMITRU, Andrei F     0
89 BARBU, Gabriel Alexandru D     0
92 STANESCU, Stefan F     0
93 PREDOI, Toma F     0
94 OPRIȘ, Răsvan D     0
97 GEORGESCU, Valentin Florin F     0
99 STĂNICI, Florică F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 39:19 11     PP1  11235086878817249295 
2 49:30 11 88 92 PP1  112325878892123718195 
3 51:26 11 4   ES  411235077931718192492
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
9:59 4 2 IZBIRE 9:59 10:58
15:09 89 2 LOVCR 15:09 17:09
16:37 25 2 AGATA 16:37 18:37
27:59 4 2 DURIT 27:59 29:59
31:26 4 2 AT INC 31:26 33:26
32:27 92 2 PIEDIC 32:27 32:43
35:32 89 2 AGATA 35:32 37:32
37:14 88 2 DURIT 37:14 39:14
58:17 4 10 ATNSP 58:17 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: IORDACHE, Dragos AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 5:0 5:0 6:6 1:0 0:0
2 4:1 4:1 35:10 1:1 2:0
3 4:2 4:2 4:10 0:1 2:0
TOTAL 13:3 0:0 45:26 2:2 4:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
29 30:27 0 35 20:00 5
1 29:33 3 23 40:00 8
           
Start: 18:40 Sfarsit: 21:00
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
30:27 1  
     
     
     
     
Arbitru: Kalina,ONDREJ Arbitru 2: Mihai,Butucel Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Erika,Sandor  Linesman: S.Levente, P.Vilmos  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: