Raport Oficial

CN Juniori I

league logo
Liga CN Juniori I Locatie  Vakar Lajos Data  08.04.2014 Start  17:30  Spectatori  20  Nr. 
Gazde (A) HSC Csikszereda 
# Nume Poz. L SOG
3 Robert, Mark D     0
4 Lajos, Vakar F     1
5 Arpad, Szakali F     0
6 Albin, Biro D     0
13 Eduard, Tamarjan D     0
15 Szilard, Szentes F     0
16 Tamas, Szilveszter F     1
22 Hunor, Antal F     0
23 Roland, Simon F     0
27 Csanad, Szenyes F     0
31 Magor, Szopos GK     0
33 Andrea, Kurko GK     0
43 Zsombor, Sallo F     0
49 Attila, Jakab D     1
66 Levente, Andras D     0
74 Reka, Puskas D     0
87 Zoltan, Roth F     0
89 Szabolcs, Jozsa D     1
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:45 49 87   PP1  4987          
2 13:34 89 16 22 ES  162289         
3 17:04 4 87 22 ES  42287         
4 26:00 16 27   ES  1627          
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
6:13 16 2 PIEDIC : :
9:55 66 2 IZBIRE : :
13:05 27 2 OBSTJ : :
14:31 3 2 LOVGE : :
23:38 13 2 AGATA : :
38:18 16 2 IZBIRE : :
45:20 87 2 AT INC : :
50:19 66 2 PIEDIC : :
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSS Gheorgheni  
# Nume Poz. L SOG
7 Akos, Madarasz F     0
9 Henrik, Sandor D     0
11 Rajmund, Gyorgy F     0
14 Gaspar, Laczko GK     0
15 Csaba, Todor F     0
17 Alfonz, Ivacsony F     0
20 Elod, Saska D     0
22 Aron, Nagy F     0
30 Istvan, Kecse D     0
40 Barna, Borsos F     1
58 Balazs, Baroti D     1
61 Arnold, Ferencz D     0
76 Albert, Szasz F     0
88 Csibi Robert, Ferencz D     1
92 Szilamer, Janosi GK     0
97 Emil, Sandor F     0
98 Kain, Lazar F     0
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 14:30 58 17   PP1  1758          
2 19:13 40 58   ES  4058          
3 54:14 88 17   ES  1788          
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
4:29 30 2 PIEDIC : :
11:41 20 2 AT INC : :
27:05 61 2 MMJPG : :
32:50 40 2 PIEDIC : :
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 3:2 3:2 8:4 1:1 0:0
2 1:0 1:0 4:4 0:0 0:0
3 0:1 0:1 4:0 0:0 0:0
TOTAL 4:3 0:0 16:8 1:1 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
31 60:00 3 14 59:35 4
           
           
Start: 17:30 Sfarsit: 19:27
Timeout A: 56:09 Timeout B: 58:36
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Kalina,ONDREJ Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Erika,Sandor  Linesman: A.Attila, C.Attila  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: