Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov - ROM - CN Seniori - boxscore | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

Semifinala 2 17/18
TABELA
CLASAMENT
LIDERI MARCATORI
LIDERI PORTARI
ECHIPE SPECIALE
TEAM STREAKS
SHOOTOUT / SUTURI
PROGRAM
TRANZACTII
SPECTATORI
STATISTICI TEXT

use the links to the left to share this


 Final Gheorgheni    22.03.2018 - 18:30 EET
Progym Gheorgheni 3 ASC Corona Braşov 5


Detaliile meciului
Marcatori SUTURI
  123
Progym Gheorgheni1113
ASC Corona Braşov4105
 123
Progym Gheorgheni 913931
ASC Corona Braşov 1612836

Superioritati numerice
Progym Gheorgheni 1 - 8 : ASC Corona Braşov 0 - 3

Sumar al marcatorilor
Repriza 1
ASC Corona Braşov - Roberto GLIGA (Braden WALLS, Otto BIRO) 7:06
ASC Corona Braşov - Roberto GLIGA (Braden WALLS, Logan Macmillan) 7:33
ASC Corona Braşov - KNYAZEV Kirill (Maksims SIROKOVS, Martin SALUGA) 13:52
ASC Corona Braşov - Richard FILIP (Roberto GLIGA) 15:12
Progym Gheorgheni - Nikita BUTSENKO (Vaclav NOVAK) 19:57
Repriza 2
Progym Gheorgheni - Sandor Laszlo BARABAS (Zsolt KOZMA, Durkech JURAJ) 18:30
ASC Corona Braşov - Roberto GLIGA (Maksims SIROKOVS) 19:34
Repriza 3
Progym Gheorgheni - Csaba DARADICS (superioritate numerica) (Dmitri NIMENKO, Durkech JURAJ) 14:43

Penalizari
Repriza 1
ASC Corona Braşov - Gergo BIRO - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 2:19
ASC Corona Braşov - Yevgeny YEMELIANENKO - (Obstructie (asupra jucatorului) ), 2 MIN, 12:54
Progym Gheorgheni - Vitali KIRICHENKO - (Schimbul de lovituri sau duritati ), 2 MIN, 12:54
Progym Gheorgheni - Robert FERENCZ CSIBI - (Agatare ), 2 MIN, 13:52
Repriza 2
ASC Corona Braşov - Ede MIHALY - (Tinere ), 2 MIN, 1:44
ASC Corona Braşov - Otto BIRO - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 4:09
ASC Corona Braşov - Ede MIHALY - (Piedica ), 2 MIN, 6:03
ASC Corona Braşov - Roberto GLIGA - (Agatare ), 2 MIN, 10:07
Progym Gheorgheni - Vaclav NOVAK - (Duritati excesive ), 2 MIN, 10:52
ASC Corona Braşov - Gergo BIRO - (Joc cu crosa ridicata), 2 MIN, 13:24
Progym Gheorgheni - Kaskov DANIL - (Barare cu Crosa ), 2 MIN, 17:34
ASC Corona Braşov - Otto BIRO - (Duritati excesive ), 2 MIN, 17:34
ASC Corona Braşov - Istvan NAGY - (Agatare ), 2 MIN, 18:30
Repriza 3
ASC Corona Braşov - Roberto GLIGA - (Agatare ), 2 MIN, 12:46
ASC Corona Braşov - Levente ZSOK - (Agatare ) (Agatare ) PS, 13:21
Progym Gheorgheni - Nikita BUTSENKO - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 19:35

 Progym Gheorgheni  ASC Corona Braşov
# Nume G A PTS +/-S PIM
3 GOGA, Attila 0 0 0 -33 0
11 NEAGOS, Bogdan 0 0 0 00 0
13 BORYSENKO, Pavlo 0 0 0 -13 0
14 DARADICS, Csaba 1 0 1 -22 0
15 KIRICHENKO, Vitali 0 0 0 -35 2
16 SARA, Tibor 0 0 0 01 0
17 BENEDEK, Roland 0 0 0 00 0
26 KOZMA, Zsolt 0 1 1 +11 0
31 NOVAK, Vaclav 0 1 1 01 2
39 SZABO, Laszlo 0 0 0 00 0
55 ALEKSYUK, Vladimir 0 0 0 -22 0
66 ELEKES .D, Hunor 0 0 0 00 0
70 NIMENKO, Dmitri 0 1 1 00 0
71 SZOCS, Attila 0 0 0 00 0
77 BUTSENKO, Nikita 1 0 1 -14 2
78 JURAJ, Durkech 0 2 2 +13 0
79 NYERGES, Lajos 0 0 0 00 0
87 CSERGO, Hunor 0 0 0 -31 0
88 FERENCZ CSIBI, Robert 0 0 0 -30 2
92 SZAKACS, Szabolcs 0 0 0 -30 0
97 DANIL, Kaskov 0 0 0 -12 2
99 BARABAS, Sandor Laszlo 1 0 1 +13 0
# Nume G A PTS +/-S PIM
3 SIROKOVS, Maksims 0 2 2 00 0
9 WALLS, Braden 0 2 2 +43 0
11 Macmillan, Logan 0 1 1 02 0
12 BORS, Huba 0 0 0 +30 0
13 MIHALY, Ede 0 0 0 00 4
14 ZABLUDOVSKI, Denis 0 0 0 00 0
18 SALUGA, Martin 0 1 1 +11 0
21 FILIP, Richard 1 0 1 +35 0
25 IMECS, Attila 0 0 0 02 0
28 TRANCA, Daniel 0 0 0 -15 0
30 TOKE, Zoltan 0 0 0 00 0
33 POLC, Patrik 0 0 0 +30 0
34 YEMELIANENKO, Yevgeny 0 0 0 +23 2
58 BIRO, Otto 0 1 1 01 4
61 BIRO, Gergo 0 0 0 -11 4
65 CSIKI, Zoltan 0 0 0 00 0
71 ZSOK, Levente 0 0 0 -10 0
83 Kirill, KNYAZEV 1 0 1 +13 0
87 ZSOLT, Peter 0 0 0 00 0
88 NAGY, Istvan 0 0 0 02 2
93 GLIGA, Roberto 3 1 4 +43 4
94 BIRO, Matyas 0 0 0 05 0
 GOALIES
Nume   MIN SUTURI Suturi Aparate
92 Szabolcs SZAKACS L 60:00 36 31
39 Laszlo SZABO (B)    
Nume   MIN SUTURI Suturi Aparate
33 Patrik POLC W 60:00 31 28
30 Zoltan TOKE (B)    

Penalizari totale
Progym Gheorgheni 10 minutes on 5 Infractiuni ASC Corona Braşov 20 minutes on 10 Infractiuni

Manager: OTTO, Sandor
Manager: CSABA, Benedek
Antrenor: PENZES, Julius
AAntrenor Secund: STRENK, Hunor
AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius

OTHER FACTS
Game Length: 23:07
Arbitru: Default Referee
Arbitru de linie 1: Csata Attila
Arbitru de linie 2 : Mihai Paul
Secretar de joc: Demeter Robert