SRS Tourney (Winter 2009) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Fri, Jan 09
SC Irondale SC 3 Eastview SC 5 4:39 pm final
SC Osseo Maple Grove Orange SC 2 Tartan White SC 1 4:54 pm final
PWC Champlin Park PWC 3 Eagan PWC 4 4:55 pm final
PWC Irondale PWC 1 Osseo Maple Grove Orange PWC 3 5:02 pm final
SC Mounds View - Black SC 2 Chaska Chan Black SC 4 6:00 pm final
SC Lakeview South Gold SC 2 Edina Green SC 5 6:17 pm final
PWC Mounds View PWC 3 Highland PWC 2 6:26 pm final
PWC Tartan Blue PWC 1 Edina Green PWC 2 6:32 pm final
12U B Irondale 12U B 3 Buffalo Bison 12U B 2 7:23 pm final OT
12U B Lakeville Gold 12U B 2 Champlin Park 12U B 0 7:36 pm final
BC Mounds View BC 2 Lakeville South BC 3 7:46 pm final OT
BC Eastview BC 5 Tartan Blue BC 1 7:48 pm final
12U B NWC River Hawks 12U B 1 Rochester 12U B 2 8:54 pm final
12U B Mounds View 12U B 0 Mankato 12U B 3 9:03 pm final
BC New Prague BC 2 Eden Prairie BC 3 9:16 pm final
BC Crow River Tigers BC 1 Des Moines Jr Chops BC 6 9:18 pm final
Sat, Jan 10
PWC Irondale PWC 5 Champlin Park PWC 4 7:27 am final OT
PWC Osseo Maple Grove Orange PWC 6 Eagan PWC 2 7:30 am final
10U B Cottage Grove 10U B 2 White Bear Lake Orange 10U B 1 7:47 am final
10U B Irondale 10U B 0 Mound/Westonka 10U B 1 7:48 am final
PWC Highland PWC 5 Tartan Blue PWC 8 8:50 am final
PWC Mounds View PWC 0 Edina Green PWC 7 8:53 am final
10U B Mounds View 10U B 5 Crow Wing Tigers 10U B 6 9:00 am final SO
10U B Elk River 10U B 4 Hopkins 10U B 0 9:24 am final
BC Mounds View BC 2 Tartan Blue BC 4 10:08 am final
BC Lakeville South BC 5 Eastview BC 2 10:17 am final
12U B Irondale 12U B 0 Lakeville Gold 12U B 1 10:49 am final
12U B Buffalo Bison 12U B 0 Champlin Park 12U B 3 10:52 am final
BC Crow River Tigers BC 4 New Prague BC 2 11:35 am final
BC Des Moines Jr Chops BC 4 Eden Prairie BC 1 11:56 am final
12U B Mankato 12U B 3 Rochester 12U B 4 12:28 pm final OT
12U B Mounds View 12U B 1 NWC River Hawks 12U B 2 12:29 pm final
SC Osseo Maple Grove Orange SC 1 Eastview SC 5 1:14 pm final
SC Tartan White SC 5 Irondale SC 2 1:30 pm final
10U B Irondale 10U B 0 White Bear Lake Orange 10U B 1 1:45 pm final
10U B Mound/Westonka 10U B 4 Cottage Grove 10U B 1 1:55 pm final
10U B Crow Wing Tigers 10U B 0 Elk River 10U B 5 2:30 pm final
10U B Mounds View 10U B 0 Hopkins 10U B 6 2:55 pm final
SC Chaska Chan Black SC 4 Edina Green SC 2 3:13 pm final
SC Mounds View - Black SC 5 Lakeview South Gold SC 3 3:23 pm final
Sun, Jan 11
PWC Champlin Park PWC 2 Highland PWC 6 6:51 am final
12U B Buffalo Bison 12U B 0 Mounds View 12U B 2 7:00 am final
SC Irondale SC 0 Lakeview South Gold SC 11 7:47 am final
BC Mounds View BC 6 New Prague BC 5 7:53 am final OT
PWC Irondale PWC 0 Tartan Blue PWC 4 8:39 am final
12U B Champlin Park 12U B 3 NWC River Hawks 12U B 1 8:43 am final
SC Tartan White SC 4 Mounds View - Black SC 3 9:22 am final SO
BC Tartan Blue BC 2 Crow River Tigers BC 1 9:24 am final
12U B Irondale 12U B 3 Mankato 12U B 1 10:06 am final
PWC Eagan PWC 1 Mounds View PWC 4 10:23 am final
SC Osseo Maple Grove Orange SC 1 Edina Green SC 3 10:54 am final
BC Eastview BC 2 Eden Prairie BC 5 10:58 am final
12U B Lakeville Gold 12U B 1 Rochester 12U B 0 11:49 am final SO
PWC Osseo Maple Grove Orange PWC 1 Edina Green PWC 3 11:50 am final
BC Lakeville South BC 1 Des Moines Jr Chops BC 0 12:03 pm final
SC Eastview SC 1 Chaska Chan Black SC 5 12:18 pm final
10U B Cottage Grove 10U B 2 Crow Wing Tigers 10U B 1 1:21 pm final
10U B White Bear Lake Orange 10U B 2 Hopkins 10U B 3 1:26 pm final
10U B Irondale 10U B 5 Mounds View 10U B 0 1:43 pm final
10U B Mound/Westonka 10U B 3 Elk River 10U B 1 1:58 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -