League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Fri, Dec 03 |
Div D |
Neon Flamingos 2 |
Whiteridge Whalers 5 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Gremlins 5 |
Puckleheads 4 |
7:45 pm |
final SO |
|
Div D |
Slapshots 10 |
Muggers 3 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Fury 7 |
Eels 12 |
10:15 pm |
final |
|
Sat, Dec 04 |
Div C1 |
Hustlers 0 |
BRT Tornadoes 5 |
12:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Thirsty Dozen 2 |
Ron Rickies 5 |
1:45 pm |
final |
|
Div C1 |
The Golden Seals 0 |
Blueliners 1 |
3:00 pm |
forfeit |
|
Div C1 |
Slam Hogs 3 |
Flyers 4 |
4:15 pm |
final SO |
|
Sun, Dec 05 |
Div C2 |
Great Western Wingmen 8 |
Luke and Friends 2 |
12:30 pm |
final |
|
Div C2 |
The Bombers 3 |
The Whalers 7 |
1:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 3 |
Prestige Worldwide 2 |
3:00 pm |
final SO |
|
Div D |
Neon Flamingos 4 |
Gremlins 5 |
4:15 pm |
final SO |
|
Mon, Dec 06 |
Div D |
Eels 8 |
Muggers 3 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Slapshots 4 |
Whiteridge Whalers 6 |
7:45 pm |
final |
|
Div D |
Fury 4 |
Puckleheads 0 |
9:00 pm |
final |
|
Div C1 |
BRT Tornadoes 11 |
Flyers 4 |
10:15 pm |
final |
|
Tue, Dec 07 |
Div C2 |
Prestige Worldwide 4 |
Blueliners 6 |
6:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Hustlers 6 |
Thirsty Dozen 3 |
7:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Ron Rickies 0 |
The Whalers 2 |
9:00 pm |
final |
|
Div C1 |
The Golden Seals 3 |
Slam Hogs 2 |
10:15 pm |
final |
|
Wed, Dec 08 |
Div C2 |
Puck Dynasty 3 |
Great Western Wingmen 5 |
6:30 pm |
final |
|
Div C2 |
Luke and Friends 5 |
The Bombers 2 |
7:45 pm |
final |
|
Div D |
Neon Flamingos 4 |
Slapshots 2 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Muggers 9 |
Puckleheads 2 |
10:15 pm |
final |
|
Thu, Dec 09 |
Div D |
Fury 5 |
Gremlins 2 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Eels 0 |
Whiteridge Whalers 7 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
Hustlers 4 |
The Golden Seals 3 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div C1 |
Blueliners 8 |
Thirsty Dozen 9 |
10:15 pm |
final SO |
|
Mon, Dec 13 |
Div C2 |
Ron Rickies 5 |
The Bombers 3 |
6:33 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 6 |
The Whalers 4 |
7:45 pm |
final |
|
Div D |
Neon Flamingos 6 |
Fury 3 |
9:00 pm |
final |
|
Div C2 |
Luke and Friends 1 |
Prestige Worldwide 10 |
10:15 pm |
final |
|
Tue, Dec 14 |
Div D |
Puckleheads 3 |
Whiteridge Whalers 7 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Eels 9 |
Slapshots 8 |
7:45 pm |
final SO |
|
Div D |
Muggers 2 |
Gremlins 3 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div C1 |
Hustlers 11 |
Flyers 9 |
10:15 pm |
final |
|
Sun, Dec 19 |
Div D |
Neon Flamingos 15 |
Eels 3 |
12:30 pm |
final |
|
Div D |
Muggers 1 |
Fury 0 |
1:45 pm |
forfeit |
|
Div D |
Puckleheads 1 |
Slapshots 9 |
3:00 pm |
final |
|
Div D |
Whiteridge Whalers 7 |
Gremlins 6 |
4:15 pm |
final |
|
Div C2 |
Ron Rickies 2 |
Luke and Friends 3 |
5:30 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 3 |
The Bombers 1 |
6:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Great Western Wingmen 2 |
Prestige Worldwide 7 |
8:00 pm |
final |
|
Div C1 |
The Golden Seals 5 |
The Whalers 2 |
9:15 pm |
final |
|
Mon, Dec 20 |
Div C1 |
Hustlers 9 |
BRT Tornadoes 8 |
6:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Slam Hogs 2 |
Thirsty Dozen 5 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
Flyers 7 |
Blueliners 6 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Neon Flamingos 11 |
Muggers 8 |
10:15 pm |
final |
|
Tue, Dec 21 |
Div D |
Puckleheads 6 |
Eels 3 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Whiteridge Whalers 7 |
Fury 6 |
7:45 pm |
final SO |
|
Div C2 |
Ron Rickies 4 |
Great Western Wingmen 7 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Gremlins 2 |
Slapshots 5 |
10:15 pm |
final |
|
Mon, Jan 03 |
Div C1 |
Thirsty Dozen 7 |
The Golden Seals 2 |
6:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Blueliners 5 |
BRT Tornadoes 10 |
7:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 6 |
Luke and Friends 5 |
9:00 pm |
final |
|
Div C2 |
Great Western Wingmen 4 |
Slam Hogs 7 |
10:15 pm |
final |
|
Tue, Jan 04 |
Div C2 |
Ron Rickies 2 |
Prestige Worldwide 1 |
6:30 pm |
final SO |
|
Div D |
Eels 6 |
Gremlins 13 |
7:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Luke and Friends 3 |
The Whalers 6 |
9:00 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 4 |
The Bombers 5 |
10:15 pm |
final |
|
Sat, Jan 08 |
Div D |
Fury 4 |
Slapshots 5 |
12:30 pm |
final SO |
|
Div C1 |
Slam Hogs 7 |
BRT Tornadoes 10 |
1:45 pm |
final |
|
Div D |
Muggers 8 |
Whiteridge Whalers 1 |
3:00 pm |
final |
|
Div D |
Puckleheads 3 |
Neon Flamingos 6 |
4:15 pm |
final |
|
Sun, Jan 09 |
Div C1 |
Slam Hogs 3 |
The Golden Seals 6 |
1:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Flyers 6 |
BRT Tornadoes 14 |
2:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Prestige Worldwide 3 |
Blueliners 5 |
4:00 pm |
final |
|
Div C1 |
Hustlers 7 |
Thirsty Dozen 2 |
5:15 pm |
final |
|
Div C2 |
The Whalers 6 |
Great Western Wingmen 2 |
6:30 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 6 |
Luke and Friends 3 |
7:45 pm |
final |
|
Div C2 |
The Bombers 5 |
Ron Rickies 4 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div D |
Muggers 5 |
Slapshots 4 |
10:15 pm |
final |
|
Mon, Jan 10 |
Div C1 |
Flyers 8 |
The Whalers 7 |
6:30 pm |
final |
|
Div C2 |
Great Western Wingmen 6 |
The Bombers 1 |
7:45 pm |
final |
|
Div D |
Puckleheads 4 |
Gremlins 3 |
9:00 pm |
final |
|
Div C2 |
Luke and Friends 2 |
Prestige Worldwide 7 |
10:15 pm |
final |
|
Tue, Jan 11 |
Div C2 |
Puck Dynasty 4 |
Ron Rickies 3 |
6:30 pm |
final SO |
|
Div C1 |
Slam Hogs 3 |
Hustlers 2 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
BRT Tornadoes 12 |
Blueliners 5 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Fury 8 |
Eels 10 |
10:15 pm |
final |
|
Wed, Jan 12 |
Div C2 |
Prestige Worldwide 1 |
The Bombers 0 |
6:30 pm |
forfeit |
|
Div D |
Whiteridge Whalers 6 |
Neon Flamingos 4 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
Thirsty Dozen 4 |
The Whalers 5 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div C1 |
The Golden Seals 4 |
Flyers 5 |
10:15 pm |
final SO |
|
Sun, Jan 16 |
Div C1 |
Blueliners 12 |
Flyers 7 |
8:00 pm |
final |
|
Div C1 |
The Golden Seals 3 |
Great Western Wingmen 8 |
9:15 pm |
final |
|
Div D |
Neon Flamingos 6 |
Gremlins 8 |
10:30 pm |
final |
|
Mon, Jan 17 |
Div D |
Muggers 7 |
Eels 2 |
6:30 pm |
final |
|
Div D |
Puckleheads 2 |
Fury 5 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
Thirsty Dozen 8 |
Slam Hogs 7 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div C1 |
BRT Tornadoes 1 |
Hustlers 0 |
10:15 pm |
forfeit |
|
Tue, Jan 18 |
Div C2 |
Ron Rickies 0 |
Luke and Friends 1 |
6:30 pm |
forfeit |
|
Div C2 |
Prestige Worldwide 3 |
The Bombers 5 |
7:45 pm |
final |
|
Div C2 |
Puck Dynasty 2 |
The Whalers 4 |
9:00 pm |
final |
|
Div D |
Whiteridge Whalers 11 |
Slapshots 4 |
10:15 pm |
final |
|
Wed, Jan 19 |
Div C1 |
The Golden Seals 4 |
BRT Tornadoes 7 |
6:30 pm |
final |
|
Div C1 |
Flyers 5 |
Thirsty Dozen 7 |
7:45 pm |
final |
|
Div C1 |
Blueliners 7 |
Hustlers 8 |
9:00 pm |
final SO |
|
Div C2 |
Great Western Wingmen 4 |
Slam Hogs 2 |
10:15 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|