MMFWC (2020 MMFWC) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Fri, Dec 20
E Division Killer Bees - White 6 NYPD Detectives 6 8:30 pm final OT
Sat, Dec 21
D - Orange Buds On Ice 4 Killer Bees - Black 2 2:00 pm final
Sun, Dec 22
D - Orange Killer Bees - Black 2 Bumbles 5 11:00 am final
E Division Boldest 4 NYPD Detectives 3 12:00 pm final
D - Orange Buds On Ice 6 Bumbles 5 1:00 pm final
E Division Boldest 4 Stingers 1 2:00 pm final
D - Orange Bumbles 7 Eskimos 1 3:00 pm final
Mon, Dec 23
F Division Team Maybe 8 Fishsticks 6 8:15 pm final
D - Blue Bad News Beers 3 2g1p 5 9:15 pm final
B Division Lightning 3 WOTT 2 10:15 pm final
Thu, Dec 26
D - Blue 2g1p 5 Eskimos 2 7:00 pm final
E Division Long Island Kings 5 Dangling Dawgz 5 8:00 pm final OT
D - Blue Ice Capades 2 2g1p 8 9:00 pm final
F Division Queens Finest 0 Team Maybe 5 10:00 pm final
Wed, Jan 01
D - Orange Eskimos 5 Finny Finsters 5 7:00 pm final OT
D - Orange Finny Finsters 15 Buds On Ice 5 8:30 pm final
Thu, Jan 02
F Division Bladerunners 5 Team Maybe 4 8:15 pm final
Sun, Jan 05
E Division Boldest 5 Long Island Kings 5 3:00 pm final OT
C Division Fire N Ice 12 Road Sodas 13 6:15 pm final
C Division Fire N Ice 7 Pigeons 6 7:30 pm final
C Division Puck Hunt 7 Fire N Ice 11 8:30 pm final
E Division Killer Bees - White 3 Long Island Kings 7 9:30 pm final
F Division Queens Finest 5 4th Meal 4 10:30 pm final
Mon, Jan 06
F Division Fishsticks 7 Angry Pirates 1 7:00 pm final
F Division 4th Meal 5 Angry Pirates 7 8:30 pm final
F Division Angry Pirates 6 Bladerunners 10 10:00 pm final
Tue, Jan 07
E Division Dangling Dawgz 0 Stingers 4 8:00 pm final
F Division Fishsticks 6 Queens Finest 3 9:30 pm final
Wed, Jan 08
B Division WOTT 3 Warriors 3 8:30 pm final OT
B Division Warriors 2 Green Team 5 10:00 pm final
Thu, Jan 09
D - Orange Finny Finsters 3 Killer Bees - Black 1 8:15 pm final
F Division Bladerunners 1 4th Meal 4 9:15 pm final
E Division Dangling Dawgz 6 Killer Bees - White 5 10:15 pm final
Fri, Jan 17
Mite A Long Beach Lightning - Black 0 PAL Junior Islanders 4 5:15 pm final
Squirt Rinx Metro - North 7 Long Island Gulls 4 6:10 pm final
Squirt Rinx Metro - South 1 Long Island Arrows 6 7:00 pm final
C Division Pigeons 1 Road Sodas 3 8:45 pm final
C Division Puck Hunt 5 Road Sodas 5 9:45 pm final OT
C Division Pigeons 5 Puck Hunt 9 10:45 pm final
Sat, Jan 18
Mite B Long Island Arrows - Gold 3 Beaver Dam 2 7:00 am final
Mite B Long Beach Lightning - Blue 1 PAL Junior Islanders 3 8:00 am final
Mite A Aviator 6 Long Island Gulls 2 9:00 am final
Mite B PAL Junior Islanders 5 Long Island Arrows - Gold 1 10:00 am final
Squirt Rinx Metro - South 3 Rinx Metro - North 4 11:00 am final
Mite A PAL Junior Islanders 1 Long Island Arrows - Black 1 12:00 pm final OT
Squirt Long Island Gulls 1 Long Island Royals 0 1:00 pm final
Mite A Long Island Arrows - Black 3 Long Beach Lightning - Black 0 2:00 pm final
Mite B Beaver Dam 2 Long Beach Lightning - Blue 2 4:00 pm final OT
Squirt Long Island Royals 3 Long Island Arrows 3 5:00 pm final OT
Squirt Long Island Gulls 6 Rinx Metro - South 3 6:00 pm final
Squirt Long Island Arrows 1 Rinx Metro - North 4 7:00 pm final
E Division Stingers 11 NYPD Detectives 4 9:45 pm final
Sun, Jan 19
Mite B Long Island Arrows - Gold 4 Long Beach Lightning - Blue 3 10:00 am final
Mite A Long Island Arrows - Black 5 Long Island Gulls 1 10:00 am final
Squirt Rinx Metro - North 0 Long Island Royals 9 11:00 am final
Mite B PAL Junior Islanders 9 Beaver Dam 1 11:00 am final
Mite A Long Beach Lightning - Black 1 Long Island Gulls 11 11:00 am final
Mite A Long Island Arrows - Black 5 Aviator 1 2:00 pm final
Mite B Long Beach Lightning - Blue 6 Beaver Dam 0 3:00 pm final
Mite A PAL Junior Islanders 1 Aviator 3 5:30 pm final
Squirt Long Island Arrows 1 Long Island Gulls 2 6:15 pm final
D - Blue Jelly Apples 8 Ice Capades 4 7:00 pm final
Squirt Long Island Royals 6 Rinx Metro - South 0 7:10 pm final
D - Blue Ice Capades 3 Icelanders 9 8:30 pm final
D - Blue Jelly Apples 10 Icelanders 3 9:30 pm final
Mon, Jan 20
Mite A Long Island Gulls 6 Long Beach Lightning - Black 4 7:00 am final
Mite A Aviator 2 PAL Junior Islanders 1 8:00 am final
Squirt Long Island Gulls 2 Long Island Royals 4 9:00 am final
Squirt Long Island Arrows 7 Rinx Metro - South 4 10:00 am final
Mite A Long Island Arrows - Black 3 Aviator 8 11:00 am final
Mite B PAL Junior Islanders 3 Long Island Arrows - Gold 1 12:00 pm final
D - Blue Jelly Apples 9 Bad News Beers 5 7:00 pm final
B Division Lightning 3 Warriors 4 8:00 pm final
D - Blue Icelanders 2 Bad News Beers 1 9:00 pm final
B Division Green Team 3 Lightning 6 10:00 pm final
Thu, Jan 23
F Division Queens Finest 2 Team Maybe 4 8:15 pm final
F Division Bladerunners 2 Fishsticks 5 9:15 pm final
B Division WOTT 3 Green Team 5 10:15 pm final
Wed, Jan 29
D - Blue Jelly Apples 4 Bumbles 5 8:30 pm final
F Division Team Maybe 4 Fishsticks 3 9:30 pm final
Fri, Jan 31
D - Orange Buds On Ice 7 Icelanders 2 8:30 pm final
Sat, Feb 01
C Division Fire N Ice Road Sodas 9:00 pm data pending
Sun, Feb 09
D - Orange Bumbles Finny Finsters 8:15 pm data pending
Mon, Feb 10
E Division Long Island Kings Stingers 10:00 pm data pending
Tue, Feb 18
D - Blue 2g1p Buds On Ice 9:15 pm data pending
Wed, Feb 19
E Division Boldest Dangling Dawgz 9:15 pm data pending
Sat, Feb 29
Squirt Rinx Metro - North Long Island Royals 5:45 pm data pending

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -