League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Mon, Mar 14 |
| Div 2 |
| KGB 4 |
|
The Bandits 1 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 5 |
|
Knight Riders 4 |
7:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| The Bananas 3 |
|
Bytown Bandits 5 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 5 |
|
Iceholes 2 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Westend Warriors 3 |
|
Blades of Glory 2 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Waterfront.ca 3 |
|
Ottawa Shockers 0 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 5 |
|
Girth Kings 2 |
11:00 pm |
final |
|
Tue, Mar 15 |
| Div 6 |
| Toe Dragons 5 |
|
Master Debaters 4 |
7:00 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| The Untouchables 0 |
|
Capital City Demons 5 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Ottawa HC 6 |
|
The Blades 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Flyers 3 |
|
Bardown Bandits 4 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 7 |
| Ducks 1 |
|
The Four King Iceholes 4 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Cougar Bait 1 |
|
Trojans 2 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 6 |
|
Blizzards 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| pTeraMachtyls 4 |
|
Gladiators 1 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Chiefs 0 |
|
Predators 1 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Mar 16 |
| Div 7 |
| Jagr Bombers 2 |
|
West Wolves 1 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 5 |
|
Whalers 2 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Beaver Blasters 2 |
|
Knights Templar 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Shlebs 8 |
|
Gordon Bombays All Stars 0 |
11:15 pm |
final |
|
Thu, Mar 17 |
| Div 8 |
| Hammerheads 2 |
|
Ottawas Most Hated 6 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 4 |
|
Ottawa Waterfront.ca 5 |
7:30 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blood Sweat and Beers 1 |
|
Dirty Gregs Rejects 2 |
8:00 pm |
final SO |
|
| Div 1 |
| Ottawa Shockers 7 |
|
Girth Kings 2 |
8:30 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Esprit de Corps Commandos 4 |
|
The Rehabs 2 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Flyers 3 |
|
Gladiators 0 |
9:30 pm |
forfeit |
|
| Div 6 |
| Barons 6 |
|
Scrat 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blue Nuit 5 |
|
The Petes 2 |
11:15 pm |
final |
|
Sun, Mar 20 |
| Div 2 |
| KGB 5 |
|
The Bananas 4 |
7:15 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| Barons 2 |
|
The Untouchables 3 |
8:00 pm |
final SO |
|
| Div 3 |
| Don Cherrys Ottawa 5 |
|
Knight Riders 1 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Trojans 3 |
|
Bardown Bandits 4 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 4 |
| Westend Warriors 2 |
|
Iceholes 3 |
9:15 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| Chiefs 5 |
|
Capital City Demons 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Cougar Bait 0 |
|
pTeraMachtyls 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 2 |
|
The Bandits 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 7 |
|
Ottawa HC 4 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Ducks 0 |
|
Jagr Bombers 6 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 2 |
|
The Pirates 3 |
11:15 pm |
final SO |
|
Mon, Mar 21 |
| Div 6 |
| Toe Dragons 1 |
|
Predators 5 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| The Four King Iceholes 4 |
|
Blizzards 0 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 1 |
|
West Wolves 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Shlebs 6 |
|
Knights Templar 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Scrat 3 |
|
Master Debaters 8 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Ottawas Most Hated 5 |
|
Whalers 1 |
11:15 pm |
final |
|
Tue, Mar 22 |
| Div 9 |
| Blue Nuit 3 |
|
The Rehabs 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 7 |
|
Gordon Bombays All Stars 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Esprit de Corps Commandos 3 |
|
The Petes 4 |
10:15 pm |
final SO |
|
| Div 8 |
| Hammerheads 6 |
|
Beaver Blasters 3 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blood Sweat and Beers 2 |
|
The B-Team 1 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Mar 23 |
| Div 1 |
| Maniacs 6 |
|
Ottawa Shockers 3 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| KGB 2 |
|
Bytown Bandits 3 |
11:00 pm |
final |
|
Thu, Mar 24 |
| Div 1 |
| Ottawa Waterfront.ca 3 |
|
Girth Kings 2 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 0 |
|
The Blades 3 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Ottawa HC 3 |
|
Don Cherrys Ottawa 5 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| The Bananas 7 |
|
The Bandits 6 |
11:15 pm |
final SO |
|
Tue, Mar 29 |
| Div 4 |
| Westend Warriors 3 |
|
The Pirates 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| The B-Team 1 |
|
Dirty Gregs Rejects 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Iceholes 5 |
|
Blades of Glory 3 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| The Petes 2 |
|
The Rehabs 1 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Mar 30 |
| Div 5 |
| Cougar Bait 2 |
|
Gladiators 0 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Flyers 3 |
|
Trojans 2 |
11:00 pm |
final SO |
|
Thu, Mar 31 |
| Div 6 |
| Barons 4 |
|
Capital City Demons 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 5 |
|
Blades of Glory 3 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Scrat 1 |
|
Predators 2 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 5 |
| pTeraMachtyls 1 |
|
Bardown Bandits 2 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 4 |
| The Pirates 3 |
|
Iceholes 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Ottawa HC 7 |
|
Knight Riders 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Hammerheads 5 |
|
Whalers 2 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Don Cherrys Ottawa 1 |
|
The Blades 4 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Toe Dragons 0 |
|
The Untouchables 3 |
11:15 pm |
final |
|
Sun, Apr 03 |
| Div 7 |
| Jagr Bombers 3 |
|
Blizzards 2 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Shlebs 2 |
|
Ottawas Most Hated 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Ducks 3 |
|
West Wolves 4 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| Chiefs 5 |
|
Master Debaters 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 3 |
|
The Four King Iceholes 2 |
11:00 pm |
final SO |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 4 |
|
Knights Templar 0 |
11:15 pm |
final |
|
Mon, Apr 04 |
| Div 2 |
| The Bananas 5 |
|
Bytown Bandits 7 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Beaver Blasters 3 |
|
Gordon Bombays All Stars 5 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 2 |
|
Girth Kings 5 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 3 |
|
Don Cherrys Ottawa 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blood Sweat and Beers 3 |
|
The Rehabs 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| KGB 3 |
|
The Bandits 4 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 9 |
| Blue Nuit 8 |
|
The B-Team 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Waterfront.ca 8 |
|
Ottawa Shockers 1 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Esprit de Corps Commandos 3 |
|
Dirty Gregs Rejects 1 |
11:15 pm |
final |
|
Tue, Apr 05 |
| Div 3 |
| The Blades 4 |
|
Knight Riders 2 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| The Pirates 1 |
|
Blades of Glory 3 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Trojans 5 |
|
Gladiators 3 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Flyers 3 |
|
pTeraMachtyls 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Master Debaters 5 |
|
Capital City Demons 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Westend Warriors 1 |
|
Premature Shooters 4 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Cougar Bait 2 |
|
Bardown Bandits 5 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Apr 06 |
| Div 6 |
| Scrat 2 |
|
The Untouchables 1 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| Chiefs 6 |
|
Toe Dragons 5 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 6 |
| Barons 9 |
|
Predators 0 |
11:00 pm |
final |
|
Thu, Apr 07 |
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 2 |
|
Jagr Bombers 7 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| The Four King Iceholes 2 |
|
West Wolves 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Ducks 6 |
|
Blizzards 0 |
11:15 pm |
final |
|
Sun, Apr 10 |
| Div 9 |
| Blue Nuit 5 |
|
Dirty Gregs Rejects 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Knights Templar 3 |
|
Whalers 2 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| The Petes 4 |
|
The B-Team 0 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 2 |
|
The Shlebs 0 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blood Sweat and Beers 2 |
|
Esprit de Corps Commandos 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Hammerheads 5 |
|
Gordon Bombays All Stars 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Waterfront.ca 1 |
|
Ottawa Shockers 4 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Beaver Blasters 3 |
|
Ottawas Most Hated 10 |
11:15 pm |
final |
|
Mon, Apr 11 |
| Div 3 |
| Don Cherrys Ottawa 1 |
|
Team Showers 2 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 3 |
|
Girth Kings 2 |
8:15 pm |
final SO |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 3 |
|
Blades of Glory 2 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 4 |
|
The Bananas 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Iceholes 0 |
|
Westend Warriors 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| KGB 2 |
|
The Bandits 3 |
10:15 pm |
final SO |
|
| Div 5 |
| Flyers 5 |
|
Trojans 3 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| The Blades 4 |
|
Ottawa HC 1 |
11:15 pm |
final |
|
Tue, Apr 12 |
| Div 7 |
| Jagr Bombers 2 |
|
HatTrick Swayzes 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Bardown Bandits 0 |
|
pTeraMachtyls 3 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 3 |
|
Hammerheads 2 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Barons 3 |
|
Master Debaters 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Ottawas Most Hated 0 |
|
The Shlebs 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Chiefs 0 |
|
Predators 2 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Esprit de Corps Commandos 8 |
|
The Petes 2 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| West Wolves 2 |
|
The Four King Iceholes 6 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Apr 13 |
| Div 9 |
| Blue Nuit 6 |
|
Blood Sweat and Beers 2 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 3 |
|
Ottawa Shockers 3 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 4 |
|
The Bandits 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 0 |
|
The Blades 3 |
11:15 pm |
final |
|
Thu, Apr 14 |
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 8 |
|
The Four King Iceholes 5 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 2 |
|
Westend Warriors 4 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 2 |
|
The Shlebs 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| pTeraMachtyls 4 |
|
Flyers 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blue Nuit 2 |
|
Esprit de Corps Commandos 2 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Barons 1 |
|
Predators 0 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Maniacs 5 |
|
Ottawa Shockers 2 |
11:15 pm |
final |
|
Sun, Apr 17 |
| Div 6 |
| Barons 1 |
|
Predators 3 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 0 |
|
The Bandits 5 |
7:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| HatTrick Swayzes 0 |
|
The Four King Iceholes 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Team Showers 4 |
|
The Blades 2 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Nepean Ballet 3 |
|
The Shlebs 3 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 1 |
|
Westend Warriors 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 9 |
| Blue Nuit 5 |
|
Esprit de Corps Commandos 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| pTeraMachtyls 2 |
|
Flyers 5 |
10:15 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|