Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
| | Saints 7 |
| The Boys 1 |
Sun, Jul 19 |
11:00 pm |
final |
|
| | Blue Bombers 5 |
| Rusty Blades 4 |
Mon, Jul 20 |
9:30 pm |
final |
|
| | Sexy Seagulls 2 |
| Dirty Pirates 4 |
Mon, Jul 20 |
10:30 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 6 |
| The Caps 4 |
Thu, Jul 23 |
7:00 pm |
final |
|
| | Blue Bombers 3 |
| Dirty Pirates 5 |
Thu, Jul 23 |
8:00 pm |
final |
|
| | Sir John A Pub 1 |
| Ice Dawgz 5 |
Thu, Jul 23 |
8:45 pm |
final |
|
| | Rusty Blades 4 |
| Saints 3 |
Thu, Jul 23 |
9:00 pm |
final SO |
|
| | SouthBank Superbees 13 |
| Clown-Mouth 3 |
Thu, Jul 23 |
9:45 pm |
final |
|
| | Sexy Seagulls 8 |
| The Boys 3 |
Thu, Jul 23 |
10:00 pm |
final |
|
| | Flyers 1 |
| Capital Living Canucks 2 |
Thu, Jul 23 |
10:45 pm |
final |
|
| | Dirty Pirates 1 |
| The Boys 0 |
Sun, Jul 26 |
9:00 pm |
forfeit |
|
| | Sexy Seagulls 4 |
| Rusty Blades 7 |
Sun, Jul 26 |
10:00 pm |
final |
|
| | Blue Bombers 5 |
| Saints 2 |
Sun, Jul 26 |
11:00 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 8 |
| Blue Rays 2 |
Tue, Jul 28 |
7:00 pm |
final |
|
| | Sir John A Pub 2 |
| Westend Warriors 3 |
Tue, Jul 28 |
8:00 pm |
final |
|
| | SouthBank Superbees 5 |
| Ice Dawgz 2 |
Tue, Jul 28 |
9:00 pm |
final |
|
| | Clown-Mouth 6 |
| Ice Dawgz 10 |
Thu, Jul 30 |
6:45 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 0 |
| Capital Living Canucks 1 |
Thu, Jul 30 |
7:45 pm |
final |
|
| | Sir John A Pub 3 |
| SouthBank Superbees 2 |
Thu, Jul 30 |
8:45 pm |
final |
|
| | Flyers 3 |
| The Caps 0 |
Thu, Jul 30 |
11:00 pm |
final |
|
| | Sexy Seagulls 1 |
| Saints 2 |
Tue, Aug 04 |
8:30 pm |
final |
|
| | Blue Bombers 5 |
| The Boys 3 |
Tue, Aug 04 |
9:30 pm |
final |
|
| | Rusty Blades 2 |
| Dirty Pirates 4 |
Tue, Aug 04 |
10:30 pm |
final |
|
| | The Caps 1 |
| Blue Rays 7 |
Wed, Aug 05 |
9:45 pm |
final |
|
| | Ice Dawgz 3 |
| Westend Warriors 9 |
Wed, Aug 05 |
10:45 pm |
final |
|
| | Blue Bombers 5 |
| Sexy Seagulls 3 |
Sun, Aug 09 |
8:30 pm |
final |
|
| | Rusty Blades 7 |
| The Boys 2 |
Sun, Aug 09 |
9:30 pm |
final |
|
| | Dirty Pirates 1 |
| Saints 2 |
Sun, Aug 09 |
10:30 pm |
final SO |
|
| | Capital Living Canucks 2 |
| The Caps 1 |
Mon, Aug 10 |
9:30 pm |
final |
|
| | Flyers 4 |
| Blue Rays 5 |
Wed, Aug 12 |
7:45 pm |
final SO |
|
| | Clown-Mouth 1 |
| Westend Warriors 3 |
Wed, Aug 12 |
8:45 pm |
final |
|
| | Sir John A Pub 6 |
| Clown-Mouth 3 |
Thu, Aug 13 |
8:45 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 5 |
| Flyers 1 |
Thu, Aug 13 |
9:30 pm |
final |
|
| | SouthBank Superbees 6 |
| Blue Rays 2 |
Thu, Aug 13 |
9:45 pm |
final |
|
| | Capital Living Canucks 7 |
| Westend Warriors 2 |
Thu, Aug 13 |
10:30 pm |
final |
|
| | Dirty Pirates 5 |
| Blue Bombers 4 |
Sun, Aug 16 |
6:30 pm |
final SO |
|
| | SouthBank Superbees 1 |
| The Caps 0 |
Sun, Aug 16 |
6:45 pm |
forfeit |
|
| | Capital Living Canucks 1 |
| Ice Dawgz 2 |
Sun, Aug 16 |
7:30 pm |
final |
|
| | Sir John A Pub 4 |
| Blue Rays 0 |
Sun, Aug 16 |
7:45 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 9 |
| Westend Warriors 1 |
Sun, Aug 16 |
9:45 pm |
final |
|
| | Flyers 5 |
| Clown-Mouth 4 |
Sun, Aug 16 |
10:45 pm |
final |
|
| | Capital Living Canucks 5 |
| Westend Warriors 4 |
Mon, Aug 17 |
8:00 pm |
final |
|
| | O-towns Hoyas 3 |
| SouthBank Superbees 1 |
Mon, Aug 17 |
9:00 pm |
final |
|
| | Capital Living Canucks 3 |
| O-towns Hoyas 2 |
Tue, Aug 18 |
9:55 pm |
final |
|
| | Dirty Pirates 0 |
| Capital Living Canucks 1 |
Sun, Aug 23 |
7:30 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|