Saskatoon Ball Hockey League - league schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Saskatoon Ball Hockey League
use the links to the left to share this


SBHL (2015 Provincial)


  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Sat, Jul 04
Mens D/E bombers 4 Bridge City Massacre (black) 2 10:00 am final
Co-Ed Mother Puckers (black) 7 Benchwarmers 0 11:00 am final
Mens B The Rage 1 Rotten Donkeys 6 11:00 am final
Mens B Spuds Buds 0 Snipes 5 12:00 pm final
Mens D/E Goon Squad (black) 3 Monsters 2 12:00 pm final
Mens C Div Pandamonium (black) 4 Golden Bears 2 1:00 pm final
Mens D/E Ball Slappers 1 Lloyd FA (black) 7 1:00 pm final
Mens C Div The Bastardos (black) 3 Titans 4 2:00 pm final SO
Co-Ed Prairie Pirates 3 MuffN Men 2 2:00 pm final
Mens B The Rage 3 Snipes 4 3:00 pm final SO
Co-Ed Mother Puckers (black) 7 The Mighty Drunks (dark purple) 4 3:00 pm final
Mens B Rotten Donkeys 5 Spuds Buds 0 4:00 pm final
Mens D/E bombers 5 Monsters 0 4:00 pm final
Mens C Div Pandamonium (black) 1 Ragina Crushers 3 5:00 pm final
Mens D/E Ball Slappers 9 Short Circuit 4 5:00 pm final
Mens D/E Goon Squad (black) 2 Bridge City Massacre (black) 3 6:00 pm final
Mens C Div Titans 4 Golden Bears 1 6:00 pm final
Mens B Spuds Buds 3 The Rage 4 7:00 pm final
Co-Ed Prairie Pirates 7 Benchwarmers 0 7:00 pm final
Mens B Snipes 5 Rotten Donkeys 6 8:00 pm final SO
Co-Ed The Mighty Drunks (dark purple) 2 MuffN Men 4 8:00 pm final
Mens C Div The Bastardos (black) 2 Ragina Crushers 3 9:00 pm final SO
Mens D/E Lloyd FA (black) 9 Short Circuit 5 9:00 pm final
Sun, Jul 05
Co-Ed Mother Puckers (black) 3 The Mighty Drunks (dark purple) 2 8:00 am final
Co-Ed Prairie Pirates 4 MuffN Men 2 8:00 am final
Mens D/E bombers 6 Goon Squad (black) 1 9:00 am final
Mens D/E Lloyd FA (black) 3 Bridge City Massacre (black) 1 9:00 am final
Mens C Div Titans 2 The Bastardos (black) 1 10:00 am final
Mens C Div Ragina Crushers 1 Pandamonium (black) 5 10:00 am final
Mens D/E Monsters 2 Short Circuit 3 11:00 am final
Mens B Snipes 2 The Rage 3 11:00 am final
Co-Ed Mother Puckers (black) 7 Prairie Pirates 3 12:00 pm final
Mens D/E Lloyd FA (black) 4 bombers 6 1:15 pm final
Mens D/E Ball Slappers 8 Short Circuit 1 2:30 pm final
Mens C Div Titans 3 Pandamonium (black) 5 3:45 pm final
Mens B Rotten Donkeys 4 The Rage 2 5:00 pm final
Thu, Jul 23
A Division TeaBaggers 6 Pirates 2 7:30 pm final
A Division Pirates 0 TeaBaggers 5 9:30 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -