Saskatoon Ball Hockey League - league schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Saskatoon Ball Hockey League
use the links to the left to share this


SBHL (2013 Provincials)


  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Sat, Jul 20
E Division 50 Shades of Grey 0 C1 Assassins 7 10:00 am final
C Division Swift Current Vipers 3 The Rage 7 11:00 am final
A Division TeaBaggers 7 Snipes 1 11:00 am final
C Division Prairie Oysters 5 Master Raiders 3 11:00 am final
B Division Abusement Park 2 Wasted Talent 7 12:00 pm final
D Division Waiver Claims 0 Ragina Crushers 1 12:00 pm final
D Division Golden Bears 1 Monsters 0 12:00 pm final
E Division 50 Shades of Grey 5 Prawns 4 1:00 pm final
C Division The Rage 2 The Red Army 3 2:00 pm final SO
C Division Prairie Oysters 5 Swift Current Vipers 1 2:00 pm final
A Division Snipes 0 Balls Deep 1 3:00 pm final SO
D Division Ragina Crushers 4 Hooting Owls 3 3:00 pm final
D Division Monsters 3 Waiver Claims 4 3:00 pm final SO
E Division C1 Assassins 5 Prawns 3 4:00 pm final
B Division Titans 3 Wasted Talent 5 4:00 pm final
C Division Master Raiders 3 The Red Army 4 6:00 pm final
D Division Golden Bears 5 Hooting Owls 4 7:00 pm final SO
A Division TeaBaggers 4 Balls Deep 1 8:00 pm final
E Division 50 Shades of Grey 1 Prawns 5 8:00 pm final
B Division Titans 8 Abusement Park 4 9:00 pm final
C Division Master Raiders 8 Swift Current Vipers 3 9:00 pm final
D Division Hooting Owls 1 Monsters 7 9:00 pm final
Sun, Jul 21
D Division Ragina Crushers 3 Monsters 2 7:00 am final OT
D Division Waiver Claims 1 Golden Bears 5 7:00 am final
C Division The Red Army 3 The Rage 2 8:15 am final OT
C Division Prairie Oysters 0 Master Raiders 7 8:15 am final
B Division Titans 5 Abusement Park 3 9:30 am final
A Division Balls Deep 1 Snipes 2 9:30 am final
E Division C1 Assassins 3 Prawns 2 10:45 am final OT
D Division Ragina Crushers 3 Golden Bears 2 11:15 am final
C Division The Red Army 3 Master Raiders 6 12:15 pm final
B Division Wasted Talent 2 Titans 3 12:45 pm final OT
A Division TeaBaggers 7 Snipes 0 1:45 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -