Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

District 6 Hockey (Minnesota)
952-393-4445
use the links to the left to share this


MN D6 (Squirt Tournament)

 

  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

G# Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Thu, Mar 12
Squirt A Eden Prairie A 2 Minnetonka A 1 6:04 pm final
Squirt A Burnsville A 2 Edina Green A 6 7:00 pm final
Squirt A Chaska A 6 Jefferson A 5 11:01 pm final 2OT
Squirt A Eastview A 3 Kennedy A 1 11:17 pm final
Fri, Mar 13
Squirt A Prior Lake/Savage A 5 Shakopee A 0 5:47 pm final
Squirt A Edina White A 0 Apple Valley A 3 5:56 pm final
1 Squirt B Burnsville Black B 3 Waconia Purple B 4 6:32 pm final
Squirt B Edina Gold B 5 Shakopee B 2 7:49 pm final
3 Squirt B Prior Lake/Savage Black B 3 Prior Lake/Savage White B 3 8:59 pm final
Squirt B Eastview Blue B 3 Edina White B 2 9:00 pm final
Sat, Mar 14
3 Squirt C Minnetonka Silver C 2 Burnsville Black C 2 7:01 am final 2OT
5 Squirt B Jefferson White B 2 Edina Green B 4 7:02 am final
6 Squirt B Chaska Gold B 5 Prior Lake/Savage Navy B 4 8:05 am final
2 Squirt C Minnetonka Black C 7 Jefferson C 1 8:27 am final
7 Squirt B Apple Valley B 3 Minnetonka Black B 3 9:24 am final
5 Squirt C Edina Black C 1 Chaska Gold C 1 10:01 am final
6 Squirt C Prior Lake/Savage White C 3 Prior Lake/Savage Navy C 2 10:50 am final
8 Squirt B Waconia Gold B 10 Kennedy B 0 11:01 am final
1 Squirt C Kennedy C 2 Waconia C 6 11:56 am final
12 Squirt B Eden Prairie Black B 3 Minnetonka Blue B 3 12:14 pm final
8 Squirt C Edina Gold C 3 Eden Prairie Black C 1 1:12 pm final
16 Squirt B Chaska Purple B 2 Edina Silver B 6 1:17 pm final
4 Squirt C Edina Green C 2 Chaska Black C 5 2:27 pm final
15 Squirt B Eden Prairie Red B 1 Minnetonka Silver B 3 2:37 pm final
9 Squirt C Minnetonka Blue C 3 Edina White C 2 3:18 pm final
12 Squirt C Shakopee C 1 Burnsville White C 2 3:46 pm final
9 Squirt B Waconia Purple B 9 Eastview Black B 0 3:46 pm final
20 Squirt B Eastview Blue B 5 Eden Prairie Black B 3 5:03 pm final
11 Squirt B Prior Lake/Savage White B 2 Eden Prairie White B 0 5:04 pm final
10 Squirt B Shakopee B 0 Jefferson Blue B 4 5:24 pm final
11 Squirt C Chaska Purple C 3 Prior Lake/Savage Black C 1 5:44 pm final
10 Squirt A Minnetonka A 7 Edina White A 1 6:13 pm final
G7 Squirt A Eden Prairie A 2 Edina Green A 3 6:32 pm final
11 Squirt A Burnsville A 4 Jefferson A 1 7:34 pm final
8 Squirt A Chaska A 5 Eastview A 2 7:55 pm final
12 Squirt A Kennedy A 1 Shakopee A 4 8:33 pm final
9 Squirt A Prior Lake/Savage A 5 Apple Valley A 2 8:52 pm final
Sun, Mar 15
17 Squirt C Edina Black C 2 Prior Lake/Savage Black C 3 7:02 am final
Squirt A Chaska A 0 Prior Lake/Savage A 1 7:06 am final
Squirt A Minnetonka A 3 Burnsville A 5 8:55 am final
14 Squirt B Prior Lake/Savage Navy B 2 Burnsville Gold B 2 8:57 am final
23 Squirt B Apple Valley B 1 Eden Prairie Red B 2 9:01 am final
7 Squirt C Waconia C 2 Burnsville Gold C 0 10:01 am final
13 Squirt B Edina Green B 5 Edina Black B 3 10:29 am final
14 Squirt C Minnetonka Black C 5 Eden Prairie Black C 2 10:30 am final
10 Squirt C Chaska Black C 7 Eden Prairie Red C 1 11:16 am final
21 Squirt C Chaska Gold C 1 Chaska Purple C 3 11:42 am final
24 Squirt B Waconia Gold B 7 Chaska Purple B 2 12:27 pm final
17 Squirt B Eastview Black B 0 Burnsville Black B 3 12:33 pm final
18 Squirt B Jefferson Blue B 2 Edina Gold B 3 12:56 pm final
15 Squirt C Minnetonka Silver C 7 Edina White C 1 12:57 pm final
18 Squirt C Prior Lake/Savage White C 3 Burnsville White C 5 1:43 pm final
Squirt B Minnetonka Blue B 3 Edina White B 0 2:15 pm final
19 Squirt B Eden Prairie White B 2 Prior Lake/Savage Black B 4 3:06 pm final
22 Squirt B Burnsville Gold B 2 Chaska Gold B 3 3:23 pm final
26 Squirt B Minnetonka Black B 3 Minnetonka Silver B 2 3:44 pm final
21 Squirt B Edina Black B 4 Jefferson White B 2 4:13 pm final
Squirt A Edina Green A 2 Prior Lake/Savage A 3 4:41 pm final
Squirt A Burnsville A 5 Shakopee A 3 4:47 pm final
27 Squirt B Kennedy B 0 Edina Silver B 1 5:26 pm final
19 Squirt C Jefferson C 2 Edina Gold C 6 5:51 pm final
20 Squirt C Burnsville Black C 1 Minnetonka Blue C 3 6:09 pm final
13 Squirt C Burnsville Gold C 9 Kennedy C 3 6:46 pm final
16 Squirt C Eden Prairie Red C 0 Edina Green C 3 7:09 pm final
22 Squirt C Prior Lake/Savage Navy C 2 Shakopee C 4 8:18 pm final
Mon, Mar 16
Squirt B Waconia Purple B 6 Edina Gold B 5 4:28 pm final 2OT
Squirt C Waconia C 1 Minnetonka Black C 6 4:40 pm final
Squirt B Prior Lake/Savage White B 1 Eastview Blue B 3 6:03 pm final
Squirt C Minnetonka Blue C 3 Chaska Black C 2 6:36 pm final
Squirt B Edina Green B 4 Chaska Gold B 3 7:24 pm final
Squirt C Chaska Purple C 3 Burnsville White C 2 7:56 pm final
Squirt B Minnetonka Black B 1 Waconia Gold B 2 8:32 pm final 2OT
Squirt C Edina Gold C 4 Shakopee C 2 9:10 pm final
Tue, Mar 17
Squirt C Minnetonka Black C 2 Minnetonka Blue C 1 5:57 pm final
Squirt C Chaska Purple C 2 Edina Gold C 1 6:03 pm final OT
Squirt B Waconia Purple B 4 Eastview Blue B 1 7:15 pm final
Squirt B Edina Green B 2 Waconia Gold B 3 8:29 pm final OT
Wed, Mar 18
Squirt B Waconia Purple B 6 Waconia Gold B 3 4:31 pm final
Squirt C Minnetonka Black C 6 Chaska Purple C 2 4:48 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -