League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Sun, Jan 04 |
B Division |
Peacocks |
Devils |
6:15 pm |
data pending |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice |
Hosers |
7:45 pm |
data pending |
|
B Division |
Scouts |
OCSC Clowns |
9:15 pm |
data pending |
|
B Division |
Shockers 2 |
Whalers 6 |
10:35 pm |
final |
|
Mon, Jan 05 |
TAHL 40+ |
Blue 7 |
Red 6 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Jan 06 |
C Division |
Chiefs 6 |
Dragons 0 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
Puckaneers 6 |
River Rats 1 |
9:13 pm |
final |
|
C Division |
Torpedoes 3 |
WORThogs 2 |
11:00 pm |
final |
|
Thu, Jan 08 |
D Division |
Paws 7 |
Nailers 2 |
8:12 pm |
final |
|
D Division |
Tropical Depression 4 |
Rusty Blades 2 |
10:05 pm |
final |
|
D Division |
Tripods 3 |
Pylons 2 |
11:32 pm |
final |
|
Sun, Jan 11 |
B Division |
Whalers 2 |
Hosers 6 |
6:08 pm |
final |
|
B Division |
Peacocks 5 |
Scouts 6 |
7:33 pm |
final |
|
B Division |
Shockers 2 |
Devils 8 |
9:00 pm |
final |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice 9 |
OCSC Clowns 2 |
10:27 pm |
final |
|
Mon, Jan 12 |
TAHL 40+ |
Blue 3 |
White 2 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Jan 13 |
C Division |
WORThogs 2 |
Dragons 4 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
Torpedoes 3 |
Puckaneers 2 |
9:30 pm |
final SO |
|
C Division |
Chiefs 7 |
River Rats 3 |
11:00 pm |
final |
|
Thu, Jan 15 |
D Division |
Tripods 0 |
Paws 1 |
8:08 pm |
final |
|
D Division |
Pylons 4 |
Rusty Blades 3 |
9:16 pm |
final SO |
|
D Division |
Nailers 2 |
Tropical Depression 4 |
11:09 pm |
final |
|
Mon, Jan 19 |
TAHL 40+ |
Red 6 |
White 5 |
8:00 pm |
final SO |
|
Tue, Jan 20 |
C Division |
Torpedoes 1 |
River Rats 2 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
Chiefs 6 |
WORThogs 3 |
9:30 pm |
final |
|
C Division |
Puckaneers 3 |
Dragons 2 |
11:00 pm |
final SO |
|
Thu, Jan 22 |
D Division |
Pylons 5 |
Tropical Depression 3 |
7:52 pm |
final |
|
D Division |
Nailers 4 |
Tripods 1 |
9:15 pm |
final |
|
D Division |
Rusty Blades 2 |
Paws 1 |
10:41 pm |
final |
|
Sun, Jan 25 |
B Division |
AGS-Pigs On Ice 7 |
Devils 1 |
6:00 pm |
final |
|
B Division |
OCSC Clowns 4 |
Shockers 5 |
7:26 pm |
final |
|
B Division |
Peacocks 6 |
Hosers 9 |
8:58 pm |
final |
|
B Division |
Scouts 5 |
Whalers 8 |
10:31 pm |
final |
|
Mon, Jan 26 |
TAHL 40+ |
Blue 5 |
Red 3 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Jan 27 |
C Division |
Puckaneers 5 |
WORThogs 1 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
Torpedoes 7 |
Dragons 1 |
9:13 pm |
final |
|
C Division |
Chiefs 6 |
River Rats 5 |
11:00 pm |
final SO |
|
Thu, Jan 29 |
D Division |
Rusty Blades 4 |
Tripods 1 |
8:00 pm |
final |
|
D Division |
Pylons 5 |
Paws 0 |
9:30 pm |
final |
|
D Division |
Nailers 1 |
Tropical Depression 2 |
11:00 pm |
final SO |
|
Mon, Feb 02 |
TAHL 40+ |
White 2 |
Blue 4 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Feb 03 |
C Division |
Puckaneers 4 |
River Rats 1 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
Dragons 3 |
Chiefs 4 |
9:30 pm |
final SO |
|
C Division |
WORThogs 1 |
Torpedoes 6 |
11:04 pm |
final |
|
Thu, Feb 05 |
D Division |
Tropical Depression 3 |
Pylons 2 |
8:00 pm |
final |
|
D Division |
Tripods 3 |
Nailers 2 |
9:30 pm |
final OT |
|
D Division |
Paws 3 |
Rusty Blades 2 |
11:00 pm |
final OT |
|
Sun, Feb 08 |
B Division |
Devils 9 |
Scouts 0 |
6:05 pm |
final |
|
B Division |
Whalers 5 |
AGS-Pigs On Ice 1 |
7:29 pm |
final |
|
B Division |
Hosers 5 |
Shockers 4 |
9:08 pm |
final |
|
B Division |
OCSC Clowns 6 |
Peacocks 7 |
10:28 pm |
final SO |
|
Mon, Feb 09 |
TAHL 40+ |
White 7 |
Red 1 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Feb 10 |
C Division |
Torpedoes 3 |
Chiefs 2 |
8:00 pm |
final SO |
|
C Division |
River Rats 5 |
Dragons 4 |
9:31 pm |
final |
|
C Division |
Puckaneers 5 |
WORThogs 6 |
11:00 pm |
final SO |
|
Thu, Feb 12 |
D Division |
Pylons 4 |
Nailers 6 |
8:00 pm |
final |
|
D Division |
Tropical Depression 1 |
Paws 0 |
9:30 pm |
final |
|
D Division |
Rusty Blades 2 |
Tripods 5 |
11:00 pm |
final |
|
Sun, Feb 15 |
B Division |
Scouts 4 |
AGS-Pigs On Ice 4 |
6:09 pm |
final |
|
B Division |
Devils 7 |
Whalers 5 |
7:30 pm |
final |
|
B Division |
OCSC Clowns 4 |
Hosers 10 |
9:02 pm |
final |
|
B Division |
Peacocks 1 |
Shockers 0 |
10:25 pm |
final |
|
Thu, Feb 19 |
D Division |
Nailers 6 |
Rusty Blades 1 |
8:00 pm |
final |
|
D Division |
Tropical Depression 7 |
Tripods 0 |
9:30 pm |
final |
|
D Division |
Pylons 0 |
Paws 2 |
11:00 pm |
final |
|
Sun, Feb 22 |
B Division |
Shockers 3 |
Hosers 10 |
6:18 pm |
final |
|
B Division |
OCSC Clowns 4 |
Peacocks 8 |
7:45 pm |
final |
|
B Division |
Whalers 11 |
AGS-Pigs On Ice 4 |
9:15 pm |
final |
|
B Division |
Devils 5 |
Scouts 4 |
10:45 pm |
final |
|
Mon, Feb 23 |
TAHL 40+ |
Blue 7 |
Red 1 |
8:00 pm |
final |
|
Sun, Mar 01 |
B Division |
OCSC Clowns 3 |
Whalers 7 |
6:05 pm |
final |
|
B Division |
Scouts 3 |
Shockers 6 |
7:31 pm |
final |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice 6 |
Peacocks 3 |
8:59 pm |
final |
|
B Division |
Hosers 2 |
Devils 9 |
10:26 pm |
final |
|
Mon, Mar 02 |
TAHL 40+ |
White 4 |
Blue 1 |
8:04 pm |
final |
|
Tue, Mar 03 |
C Division |
River Rats 2 |
Torpedoes 3 |
8:00 pm |
final |
|
C Division |
WORThogs 1 |
Chiefs 4 |
9:30 pm |
final |
|
C Division |
Dragons 1 |
Puckaneers 6 |
11:00 pm |
final |
|
Sun, Mar 08 |
B Division |
Peacocks 2 |
Whalers 10 |
6:02 pm |
final |
|
B Division |
Scouts 3 |
Hosers 7 |
7:29 pm |
final |
|
B Division |
OCSC Clowns 6 |
Devils 9 |
8:58 pm |
final |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice 1 |
Shockers 3 |
10:29 pm |
final |
|
Mon, Mar 09 |
TAHL 40+ |
Red 4 |
White 5 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Mar 10 |
C Division |
WORThogs 2 |
Puckaneers 4 |
7:30 pm |
final |
|
C Division |
Dragons 0 |
Torpedoes 2 |
9:00 pm |
final |
|
C Division |
River Rats 3 |
Chiefs 5 |
10:30 pm |
final |
|
Sun, Mar 15 |
B Division |
OCSC Clowns 2 |
Hosers 10 |
6:12 pm |
final |
|
B Division |
Peacocks 2 |
Shockers 8 |
7:59 pm |
final |
|
B Division |
Devils 5 |
Whalers 4 |
9:11 pm |
final |
|
B Division |
Scouts 1 |
AGS-Pigs On Ice 9 |
10:39 pm |
final |
|
Mon, Mar 16 |
TAHL 40+ |
Red 0 |
Blue 5 |
8:00 pm |
final |
|
Tue, Mar 17 |
C Division |
Chiefs 5 |
Puckaneers 4 |
7:30 pm |
final SO |
|
C Division |
River Rats 1 |
WORThogs 6 |
9:00 pm |
final |
|
C Division |
Torpedoes 4 |
Dragons 1 |
10:30 pm |
final |
|
Thu, Mar 19 |
D Division |
Tripods 2 |
Rusty Blades 8 |
7:34 pm |
final |
|
D Division |
Paws 4 |
Pylons 3 |
9:00 pm |
final |
|
D Division |
Tropical Depression 3 |
Nailers 2 |
10:30 pm |
final |
|
Sun, Apr 19 |
B Division |
Scouts |
OCSC Clowns |
5:30 pm |
data pending |
|
B Division |
Shockers |
Whalers |
7:00 pm |
data pending |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice |
Hosers |
8:30 pm |
data pending |
|
B Division |
Peacocks |
Devils |
10:00 pm |
data pending |
|
Mon, Apr 20 |
TAHL 40+ |
White |
Blue |
8:00 pm |
data pending |
|
Tue, Apr 21 |
C Division |
WORThogs |
Dragons |
7:30 pm |
data pending |
|
C Division |
Chiefs |
Puckaneers |
9:00 pm |
data pending |
|
C Division |
Torpedoes |
River Rats |
10:30 pm |
data pending |
|
Sun, Apr 26 |
B Division |
AGS-Pigs On Ice |
Peacocks |
5:30 pm |
data pending |
|
B Division |
Hosers |
Devils |
7:00 pm |
data pending |
|
B Division |
Scouts |
Shockers |
8:30 pm |
data pending |
|
B Division |
OCSC Clowns |
Whalers |
10:00 pm |
data pending |
|
Mon, Apr 27 |
TAHL 40+ |
Red |
White |
8:00 pm |
data pending |
|
Tue, Apr 28 |
C Division |
Dragons |
River Rats |
7:30 pm |
data pending |
|
C Division |
Torpedoes |
Puckaneers |
9:00 pm |
data pending |
|
C Division |
Chiefs |
WORThogs |
10:30 pm |
data pending |
|
Sun, May 03 |
B Division |
Shockers |
Devils |
5:30 pm |
data pending |
|
B Division |
AGS-Pigs On Ice |
OCSC Clowns |
7:00 pm |
data pending |
|
B Division |
Peacocks |
Scouts |
8:30 pm |
data pending |
|
B Division |
Whalers |
Hosers |
10:00 pm |
data pending |
|
Tue, May 05 |
C Division |
Torpedoes |
Chiefs |
7:30 pm |
data pending |
|
C Division |
River Rats |
WORThogs |
9:00 pm |
data pending |
|
C Division |
Dragons |
Torpedoes |
10:30 pm |
data pending |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|