Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact
Thunder Bay Elks Hockey Association
807-473-5854
TBEHA (HNO Branch 2017)
Choose a season
Elks Fall 2017-18
ETT Atom 2017
HNO Branch 2017
Central Canada 2017
Elks Fall 2016-17
HNO Branch 2016
Central Canada 2016
ETT Atom 2016
HNO Branch 2015
Central Canada 2015
ETT Atom 2015
Elks Fall 2014-15
ETT Atom 2014
Central Canada 2014
Booster Day 2014
Elks Fall 2013 - 14
ETT Atom 2013
Central Canada 2013
Elks Fall 2012 - 13
Spring/Summer 2012
Elks Fall 2011-12
Central Canada 2012
ETT Atom Tourny 2012
ETT Atom Tournament
League Schedule
gamesheet view
printable gamesheet
G#
Div
Home
Away
Time
boxscore/Rink/GS
GT
Thu, Mar 02
001
Atom AA
West End Bruins
2
Westfort Rangers
1
4:00 pm
final
002
PeeWee AA
Westfort Rangers
4
Westfort Maroons
0
4:00 pm
final
003
Atom AA
Elks 82s
2
Neebing Hawks
7
5:00 pm
final
004
PeeWee AA
Neebing Hawks
2
KC Sabres
0
5:30 pm
final
005
BAA
South End Rangers
5
Neebing Hawks
2
6:30 pm
final
006
MAA
Current River Comets
2
Fort Wiliam Hurricanes
4
7:00 pm
final
007
BAA
North End Flames
3
Westfort Maroons
0
8:00 pm
final
008
MAA
Fort William Canadiens
6
VP Bearcats
3
8:37 pm
final
Fri, Mar 03
010
MAA
West End Bruins
6
Fort Frances Canadians
2
9:45 am
final
009
PeeWee AA
Nipigon Elks
8
Elks 82s
1
10:00 am
final
011
PeeWee AA
Dryden Peewee Paper Kings
5
Westfort Rangers
10
10:00 am
final
014
PeeWee AA
Kenora Peewee Thistles
3
Neebing Hawks
0
11:19 am
final
012
PeeWee AA
Fort Frances Canadians PW
4
Westfort Maroons
3
11:30 am
final
OT
013
BAA
Thunder Bay Beavers
3
Dryden Paper Kings
8
11:35 am
final
017
Atom AA
KC Sabres
2
Fort Frances Canadians
4
12:51 pm
final
015
Atom AA
Dryden Best Western Paper Kings
5
Westfort Rangers
3
1:00 pm
final
016
BAA
Fort Frances Canadiens
4
South End Rangers
8
1:17 pm
final
018
Atom AA
Kenora Thistles
2
NorWest Stars
1
1:39 pm
final
SO
019
Atom AA
Elks 82s
1
West End Bruins
4
2:00 pm
final
020
PeeWee AA
Dryden Peewee Paper Kings
4
Nipigon Elks
6
2:34 pm
final
021
PeeWee AA
Elks 82s
0
Fort Frances Canadians PW
6
4:00 pm
final
022
BAA
Westfort Maroons
1
Thunder Bay Beavers
2
4:05 pm
final
024
Atom AA
Neebing Hawks
1
Fort Frances Canadians
5
5:17 pm
final
023
PeeWee AA
Kenora Peewee Thistles
1
KC Sabres
6
5:30 pm
final
025
BAA
Dryden Paper Kings
6
Neebing Hawks
0
5:34 pm
final
026
Atom AA
NorWest Stars
0
Dryden Best Western Paper Kings
4
6:16 pm
final
028
BAA
Fort Frances Canadiens
7
North End Flames
0
6:30 pm
final
027
MAA
Fort Frances Canadians
0
Current River Comets
6
6:54 pm
final
029
Atom AA
Kenora Thistles
1
KC Sabres
3
7:23 pm
final
031
MAA
West End Bruins
6
Fort William Canadiens
4
8:20 pm
final
030
MAA
VP Bearcats
1
Fort Wiliam Hurricanes
4
8:46 pm
final
Sat, Mar 04
032
Atom AA
West End Bruins
2
Kenora Thistles
0
8:12 am
final
035
BAA
North End Flames
6
Thunder Bay Beavers
1
8:21 am
final
033
PeeWee AA
Neebing Hawks
1
Elks 82s
4
8:30 am
final
034
Atom AA
Fort Frances Canadians
3
Elks 82s
2
8:30 am
final
SO
036
Atom AA
Neebing Hawks
3
Dryden Best Western Paper Kings
1
9:15 am
final
037
Atom AA
Westfort Rangers
1
NorWest Stars
3
9:30 am
final
038
MAA
Fort Wiliam Hurricanes
8
West End Bruins
2
9:54 am
final
039
PeeWee AA
Westfort Maroons
3
Nipigon Elks
2
10:00 am
final
OT
040
PeeWee AA
KC Sabres
4
Dryden Peewee Paper Kings
0
10:30 am
final
041
MAA
Fort William Canadiens
7
Fort Frances Canadians
1
11:20 am
final
046
PeeWee AA
Elks 82s
0
Kenora Peewee Thistles
3
11:30 am
final
042
BAA
Neebing Hawks
2
Fort Frances Canadiens
3
12:00 pm
final
043
Atom AA
KC Sabres
0
West End Bruins
4
1:00 pm
final
045
BAA
Dryden Paper Kings
5
North End Flames
0
1:30 pm
final
044
BAA
Westfort Maroons
3
South End Rangers
5
1:47 pm
final
049
Atom AA
Elks 82s
5
Westfort Rangers
3
2:30 pm
final
047
MAA
VP Bearcats
2
Current River Comets
3
2:46 pm
final
048
PeeWee AA
Westfort Rangers
3
Fort Frances Canadians PW
2
3:00 pm
final
050
Atom AA
Kenora Thistles
1
Neebing Hawks
6
3:30 pm
final
051
BAA
Thunder Bay Beavers
0
Fort Frances Canadiens
8
3:50 pm
final
052
PeeWee AA
Nipigon Elks
4
KC Sabres
1
4:30 pm
final
053
Atom AA
NorWest Stars
1
Fort Frances Canadians
2
4:30 pm
final
054
BAA
Neebing Hawks
2
Westfort Maroons
3
5:13 pm
final
055
Atom AA
Dryden Best Western Paper Kings
2
KC Sabres
1
5:30 pm
final
057
PeeWee AA
Westfort Maroons
3
Dryden Peewee Paper Kings
1
6:00 pm
final
060
PeeWee AA
Fort Frances Canadians PW
5
Neebing Hawks
4
6:30 pm
final
OT
058
PeeWee AA
Westfort Rangers
2
Kenora Peewee Thistles
3
6:47 pm
final
059
MAA
Fort Frances Canadians
4
Fort Wiliam Hurricanes
6
7:30 pm
final
056
BAA
South End Rangers
0
Dryden Paper Kings
9
8:00 pm
final
062
MAA
Current River Comets
5
Fort William Canadiens
2
8:20 pm
final
061
MAA
West End Bruins
3
VP Bearcats
4
9:00 pm
final
SO
Sun, Mar 05
064
Atom AA
Fort Frances Canadians
3
Neebing Hawks
2
8:22 am
final
OT
063
Atom AA
West End Bruins
4
Dryden Best Western Paper Kings
1
8:30 am
final
066
PeeWee AA
Kenora Peewee Thistles
1
Westfort Rangers
5
9:30 am
final
065
PeeWee AA
Nipigon Elks
3
Fort Frances Canadians PW
6
9:35 am
final
067
BAA
Dryden Paper Kings
7
North End Flames
0
11:00 am
final
068
BAA
South End Rangers
4
Fort Frances Canadiens
7
11:02 am
final
070
MAA
Current River Comets
1
West End Bruins
6
12:29 pm
final
069
MAA
Fort Wiliam Hurricanes
5
Fort William Canadiens
2
12:30 pm
final
071
Atom AA
West End Bruins
2
Fort Frances Canadians
0
1:57 pm
final
072
PeeWee AA
Westfort Rangers
2
Fort Frances Canadians PW
3
2:59 pm
final
073
BAA
Dryden Paper Kings
1
Fort Frances Canadiens
2
4:38 pm
final
074
MAA
Fort Wiliam Hurricanes
5
West End Bruins
2
6:23 pm
final
Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -
print this page