2015-16 Elementary 2 - Pennsylvania Interscholastic Roller Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
BRACKETS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Pennsylvania Interscholastic Roller Hockey League
use the links to the left to share this


PIRHL (PIRHL 2015/2016)

2015-16 Elementary 2


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
Schroyer Mount Pleasant E2 6 Dickensheets Pine Richand E3 0 Sat, Oct 10 9:00 am final
Valente Baldwin E2 5 Simmons Bethel Park E2 9 Sat, Oct 10 9:12 am final
James North Hills E2 11 Lohr Butler E3 5 Sat, Oct 10 9:45 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Bernstein Upper St. Clair E1 8 Sat, Oct 10 11:00 am final
Kutch Seneca Valley E2 12 Burke West Allegheny E3 2 Sat, Oct 10 2:00 pm final
Pascucci Hampton E1 10 Conrad Shaler E2 2 Sun, Oct 11 10:00 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Loughner Penn Trafford E1 8 Sat, Oct 17 11:00 am final
Dickensheets Pine Richand E3 3 Kutch Seneca Valley E2 9 Sat, Oct 17 2:00 pm final
Conrad Shaler E2 8 Schroyer Mount Pleasant E2 4 Sat, Oct 17 3:00 pm final
Ramien Norwin E3 2 Simmons Bethel Park E2 8 Sun, Oct 18 10:00 am final
James North Hills E2 5 Valente Baldwin E2 3 Sun, Oct 18 11:00 am final
Pascucci Hampton E1 10 Valente Baldwin E2 2 Sat, Oct 24 10:57 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 9 Lohr Butler E3 2 Sat, Oct 24 11:21 am final
Dickensheets Pine Richand E3 1 Conrad Shaler E2 8 Sat, Oct 24 11:46 am final
Kutch Seneca Valley E2 4 Stoner Canon McMillan E1 9 Sun, Oct 25 9:44 am final
Anthony North Allegheny E1 4 Dembiczak Hempfield E2 2 Sun, Oct 25 11:01 am final
Burke West Allegheny E3 1 Simmons Bethel Park E2 7 Sun, Oct 25 12:02 pm final
Ramien Norwin E3 0 James North Hills E2 8 Sun, Oct 25 1:00 pm final
Dembiczak Hempfield E2 0 Gutowski Butler E1 9 Sat, Oct 31 11:53 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 7 Valente Baldwin E2 4 Sat, Oct 31 1:40 pm final
James North Hills E2 8 Burke West Allegheny E3 0 Sun, Nov 01 8:51 am final
Kutch Seneca Valley E2 9 Simmons Bethel Park E2 7 Sun, Nov 01 9:57 am final
Conrad Shaler E2 10 Lohr Butler E3 4 Sun, Nov 01 10:53 am final
Ramien Norwin E3 8 Schroyer Mount Pleasant E2 7 Sat, Nov 07 11:04 am final OT
Stoner Canon McMillan E1 9 Simmons Bethel Park E2 1 Sun, Nov 08 9:58 am final
Stoner Canon McMillan E1 9 Simmons Bethel Park E2 1 Sun, Nov 08 11:16 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Kuehn Seneca Valley E1 6 Sun, Nov 08 11:33 am final
Valente Baldwin E2 7 Conrad Shaler E2 6 Sun, Nov 08 11:58 am final OT
James North Hills E2 10 Kutch Seneca Valley E2 1 Sun, Nov 08 1:12 pm final
Simmons Bethel Park E2 5 Dickensheets Pine Richand E3 2 Sat, Nov 14 8:04 am final
James North Hills E2 3 Stoner Canon McMillan E1 9 Sat, Nov 14 10:07 am final
Conrad Shaler E2 8 Ramien Norwin E3 4 Sat, Nov 14 11:50 am final
Valente Baldwin E2 5 Lohr Butler E3 2 Sat, Nov 14 11:56 am final
Pascucci Hampton E1 12 Kutch Seneca Valley E2 1 Sat, Nov 14 12:38 pm final
Dembiczak Hempfield E2 5 Hively West Allegheny E1 9 Sun, Nov 15 10:00 am final
Burke West Allegheny E3 5 Schroyer Mount Pleasant E2 13 Sun, Nov 15 11:50 am final
Dembiczak Hempfield E2 1 Williams Shaler E1 9 Sat, Nov 21 10:15 am final
Kutch Seneca Valley E2 6 Schroyer Mount Pleasant E2 7 Sat, Nov 21 1:50 pm final OT
Burke West Allegheny E3 0 Conrad Shaler E2 5 Sun, Nov 22 10:00 am final
Simmons Bethel Park E2 0 James North Hills E2 7 Sun, Nov 22 10:19 am final
Valente Baldwin E2 8 Dickensheets Pine Richand E3 1 Sun, Nov 22 11:51 am final
Conrad Shaler E2 6 Valente Baldwin E2 2 Sun, Dec 06 8:59 am final
Simmons Bethel Park E2 0 James North Hills E2 8 Sun, Dec 06 10:00 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 7 Conrad Shaler E2 3 Sun, Dec 06 10:55 am final
Dembiczak Hempfield E2 7 Kutch Seneca Valley E2 3 Sun, Dec 06 11:54 am final
Conrad Shaler E2 0 James North Hills E2 9 Sun, Dec 13 8:54 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 8 Kutch Seneca Valley E2 7 Sun, Dec 13 10:02 am final
James North Hills E2 3 Dembiczak Hempfield E2 5 Sun, Dec 13 10:54 am final
Simmons Bethel Park E2 6 Valente Baldwin E2 5 Sun, Dec 13 11:57 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 4 Dembiczak Hempfield E2 6 Sat, Dec 19 1:12 pm final
James North Hills E2 8 Kutch Seneca Valley E2 5 Sun, Dec 20 10:07 am final
Conrad Shaler E2 8 Valente Baldwin E2 7 Sun, Dec 20 11:04 am final
Kutch Seneca Valley E2 1 Simmons Bethel Park E2 4 Sun, Dec 20 12:09 pm final
Kutch Seneca Valley E2 7 Valente Baldwin E2 9 Sun, Jan 10 9:03 am final
Valente Baldwin E2 3 Schroyer Mount Pleasant E2 8 Sun, Jan 10 11:04 am final
James North Hills E2 8 Dembiczak Hempfield E2 6 Sun, Jan 10 11:08 am final
Conrad Shaler E2 4 Simmons Bethel Park E2 3 Sun, Jan 10 11:59 am final
Dembiczak Hempfield E2 6 Valente Baldwin E2 0 Sun, Jan 17 3:07 pm final
Simmons Bethel Park E2 4 Kutch Seneca Valley E2 3 Sun, Jan 17 3:10 pm final
Conrad Shaler E2 3 Dembiczak Hempfield E2 11 Sun, Jan 17 3:41 pm final
Schroyer Mount Pleasant E2 6 James North Hills E2 9 Sun, Jan 17 4:26 pm final
Kutch Seneca Valley E2 0 Schroyer Mount Pleasant E2 0 Sat, Jan 23 7:59 am forfeit
Conrad Shaler E2 5 Kutch Seneca Valley E2 8 Sun, Jan 24 8:56 am final
Simmons Bethel Park E2 1 Dembiczak Hempfield E2 4 Sun, Jan 24 9:01 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 9 Valente Baldwin E2 3 Sun, Jan 24 10:02 am final
James North Hills E2 6 Simmons Bethel Park E2 0 Sun, Jan 24 10:56 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 5 Simmons Bethel Park E2 4 Sun, Jan 31 10:04 am final
Conrad Shaler E2 4 Dembiczak Hempfield E2 6 Sun, Jan 31 11:07 am final
Kutch Seneca Valley E2 8 Schroyer Mount Pleasant E2 9 Sun, Jan 31 11:56 am final
James North Hills E2 13 Valente Baldwin E2 5 Sun, Jan 31 3:58 pm final
Conrad Shaler E2 1 James North Hills E2 11 Sat, Feb 06 8:56 am final
Dembiczak Hempfield E2 4 Valente Baldwin E2 3 Sat, Feb 06 10:46 am final
Simmons Bethel Park E2 1 Dembiczak Hempfield E2 9 Sun, Feb 07 11:03 am final
James North Hills E2 5 Valente Baldwin E2 4 Sat, Feb 13 6:51 am final
Conrad Shaler E2 6 Simmons Bethel Park E2 5 Sat, Feb 13 8:05 am final
Schroyer Mount Pleasant E2 7 Kutch Seneca Valley E2 8 Sat, Feb 13 10:06 am final
Dembiczak Hempfield E2 6 Kutch Seneca Valley E2 5 Sun, Feb 21 11:52 am final
James North Hills E2 9 Conrad Shaler E2 4 Sun, Feb 21 12:53 pm final
Dembiczak Hempfield E2 6 Kutch Seneca Valley E2 4 Sat, Feb 27 8:28 am final
James North Hills E2 8 Conrad Shaler E2 2 Sat, Feb 27 1:00 pm final
Dembiczak Hempfield E2 6 James North Hills E2 4 Sat, Mar 05 11:18 am final
James North Hills E2 9 Dembiczak Hempfield E2 8 Sun, Mar 06 11:00 am final OT
Dembiczak Hempfield E2 4 James North Hills E2 9 Sat, Mar 12 9:54 am final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -