Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
BRACKETS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Pennsylvania Interscholastic Roller Hockey League
use the links to the left to share this


PIRHL (PIRHL 2015/2016)

2015-16 Elementary 1


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
Hively West Allegheny E1 7 Williams Shaler E1 9 Sat, Oct 10 8:43 am final
Anthony North Allegheny E1 1 Gutowski Butler E1 6 Sat, Oct 10 8:55 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Bernstein Upper St. Clair E1 8 Sat, Oct 10 11:00 am final
Loughner Penn Trafford E1 8 Kuehn Seneca Valley E1 0 Sat, Oct 10 1:00 pm final
Pascucci Hampton E1 10 Conrad Shaler E2 2 Sun, Oct 11 10:00 am final
Ramien Norwin E3 0 Stoner Canon McMillan E1 8 Sun, Oct 11 11:00 am final
Williams Shaler E1 8 Bernstein Upper St. Clair E1 7 Sat, Oct 17 8:00 am final
Gutowski Butler E1 5 Hively West Allegheny E1 3 Sat, Oct 17 11:00 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Loughner Penn Trafford E1 8 Sat, Oct 17 11:00 am final
Anthony North Allegheny E1 1 Kuehn Seneca Valley E1 8 Sat, Oct 17 12:00 pm final
Lohr Butler E3 1 Pascucci Hampton E1 10 Sun, Oct 18 12:00 pm final
Stoner Canon McMillan E1 10 Burke West Allegheny E3 0 Sun, Oct 18 1:00 pm final
Gutowski Butler E1 2 Kuehn Seneca Valley E1 5 Sat, Oct 24 8:03 am final
Hively West Allegheny E1 2 Bernstein Upper St. Clair E1 8 Sat, Oct 24 10:00 am final
Williams Shaler E1 4 Loughner Penn Trafford E1 12 Sat, Oct 24 10:46 am final
Pascucci Hampton E1 10 Valente Baldwin E2 2 Sat, Oct 24 10:57 am final
Kutch Seneca Valley E2 4 Stoner Canon McMillan E1 9 Sun, Oct 25 9:44 am final
Anthony North Allegheny E1 4 Dembiczak Hempfield E2 2 Sun, Oct 25 11:01 am final
Bernstein Upper St. Clair E1 4 Loughner Penn Trafford E1 11 Sat, Oct 31 7:24 am final
Hively West Allegheny E1 2 Kuehn Seneca Valley E1 4 Sat, Oct 31 9:24 am final
Anthony North Allegheny E1 6 Williams Shaler E1 8 Sat, Oct 31 9:56 am final
Ramien Norwin E3 1 Pascucci Hampton E1 13 Sat, Oct 31 10:59 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Gutowski Butler E1 9 Sat, Oct 31 11:53 am final
Dickensheets Pine Richand E3 2 Stoner Canon McMillan E1 9 Sun, Nov 01 11:48 am final
Anthony North Allegheny E1 3 Bernstein Upper St. Clair E1 7 Sat, Nov 07 7:53 am final
Pascucci Hampton E1 12 Burke West Allegheny E3 0 Sat, Nov 07 7:57 am final
Loughner Penn Trafford E1 11 Hively West Allegheny E1 6 Sat, Nov 07 9:50 am final
Williams Shaler E1 1 Gutowski Butler E1 9 Sat, Nov 07 10:43 am final
Stoner Canon McMillan E1 9 Simmons Bethel Park E2 1 Sun, Nov 08 9:58 am final
Stoner Canon McMillan E1 9 Simmons Bethel Park E2 1 Sun, Nov 08 11:16 am final
Dembiczak Hempfield E2 0 Kuehn Seneca Valley E1 6 Sun, Nov 08 11:33 am final
Gutowski Butler E1 5 Bernstein Upper St. Clair E1 4 Sat, Nov 14 7:58 am final
James North Hills E2 3 Stoner Canon McMillan E1 9 Sat, Nov 14 10:07 am final
Kuehn Seneca Valley E1 6 Williams Shaler E1 8 Sat, Nov 14 12:00 pm final
Pascucci Hampton E1 12 Kutch Seneca Valley E2 1 Sat, Nov 14 12:38 pm final
Loughner Penn Trafford E1 8 Anthony North Allegheny E1 0 Sun, Nov 15 9:35 am final
Dembiczak Hempfield E2 5 Hively West Allegheny E1 9 Sun, Nov 15 10:00 am final
Dembiczak Hempfield E2 1 Williams Shaler E1 9 Sat, Nov 21 10:15 am final
Bernstein Upper St. Clair E1 4 Kuehn Seneca Valley E1 7 Sat, Nov 21 10:53 am final
Loughner Penn Trafford E1 5 Gutowski Butler E1 3 Sat, Nov 21 11:46 am final
Anthony North Allegheny E1 3 Hively West Allegheny E1 6 Sat, Nov 21 11:50 am final
Stoner Canon McMillan E1 2 Pascucci Hampton E1 10 Sun, Nov 22 8:47 am final
Williams Shaler E1 4 Pascucci Hampton E1 8 Sat, Dec 05 7:31 am final
Williams Shaler E1 8 Hively West Allegheny E1 5 Sat, Dec 05 9:51 am final
Stoner Canon McMillan E1 7 Bernstein Upper St. Clair E1 14 Sat, Dec 05 9:55 am final
Anthony North Allegheny E1 0 Gutowski Butler E1 8 Sat, Dec 05 11:53 am final
Loughner Penn Trafford E1 7 Kuehn Seneca Valley E1 0 Sat, Dec 05 2:56 pm final
Bernstein Upper St. Clair E1 9 Williams Shaler E1 6 Sat, Dec 12 7:56 am final
Kuehn Seneca Valley E1 8 Anthony North Allegheny E1 3 Sat, Dec 12 7:57 am final
Pascucci Hampton E1 11 Bernstein Upper St. Clair E1 12 Sat, Dec 12 10:45 am final OT
Stoner Canon McMillan E1 1 Loughner Penn Trafford E1 10 Sat, Dec 12 11:00 am final
Gutowski Butler E1 7 Hively West Allegheny E1 4 Sat, Dec 12 2:00 pm final
Kuehn Seneca Valley E1 6 Gutowski Butler E1 9 Sat, Dec 19 8:01 am final
Bernstein Upper St. Clair E1 2 Hively West Allegheny E1 10 Sat, Dec 19 9:03 am final
Stoner Canon McMillan E1 9 Anthony North Allegheny E1 3 Sat, Dec 19 9:57 am final
Williams Shaler E1 2 Loughner Penn Trafford E1 10 Sat, Dec 19 10:53 am final
Hively West Allegheny E1 7 Pascucci Hampton E1 10 Sat, Dec 19 12:07 pm final
Pascucci Hampton E1 5 Kuehn Seneca Valley E1 4 Sat, Jan 09 7:55 am final
Kuehn Seneca Valley E1 4 Stoner Canon McMillan E1 3 Sat, Jan 09 9:51 am final
Gutowski Butler E1 6 Williams Shaler E1 7 Sat, Jan 09 10:48 am final OT
Bernstein Upper St. Clair E1 9 Anthony North Allegheny E1 1 Sat, Jan 09 1:00 pm final
Loughner Penn Trafford E1 7 Hively West Allegheny E1 2 Sat, Jan 09 1:03 pm final
Kuehn Seneca Valley E1 5 Williams Shaler E1 4 Sat, Jan 16 8:51 am final
Loughner Penn Trafford E1 10 Anthony North Allegheny E1 2 Sat, Jan 16 8:58 am final
Stoner Canon McMillan E1 9 Hively West Allegheny E1 7 Sat, Jan 16 9:02 am final
Gutowski Butler E1 9 Bernstein Upper St. Clair E1 2 Sat, Jan 16 9:50 am final
Pascucci Hampton E1 9 Anthony North Allegheny E1 4 Sat, Jan 16 10:51 am final
Bernstein Upper St. Clair E1 4 Kuehn Seneca Valley E1 1 Sat, Jan 23 7:59 am final
Anthony North Allegheny E1 4 Hively West Allegheny E1 4 Sat, Jan 23 8:02 am final OT
Loughner Penn Trafford E1 4 Gutowski Butler E1 9 Sat, Jan 23 9:53 am final
Loughner Penn Trafford E1 10 Pascucci Hampton E1 5 Sat, Jan 23 11:46 am final
Stoner Canon McMillan E1 4 Williams Shaler E1 10 Sat, Jan 23 12:42 pm final
Bernstein Upper St. Clair E1 6 Pascucci Hampton E1 9 Sat, Jan 30 7:16 am final
Gutowski Butler E1 9 Anthony North Allegheny E1 1 Sat, Jan 30 7:56 am final
Pascucci Hampton E1 15 Stoner Canon McMillan E1 8 Sat, Jan 30 9:51 am final
Williams Shaler E1 8 Hively West Allegheny E1 8 Sat, Jan 30 11:59 am final OT
Kuehn Seneca Valley E1 4 Loughner Penn Trafford E1 5 Sat, Jan 30 2:38 pm final OT
Hively West Allegheny E1 7 Kuehn Seneca Valley E1 6 Sat, Feb 06 7:01 am final
Stoner Canon McMillan E1 1 Gutowski Butler E1 9 Sat, Feb 06 7:51 am final
Gutowski Butler E1 10 Pascucci Hampton E1 2 Sat, Feb 06 9:50 am final
Anthony North Allegheny E1 5 Williams Shaler E1 8 Sat, Feb 06 10:10 am final
Loughner Penn Trafford E1 9 Bernstein Upper St. Clair E1 6 Sat, Feb 06 12:58 pm final
Stoner Canon McMillan E1 6 Anthony North Allegheny E1 5 Sat, Feb 13 10:01 am final
Gutowski Butler E1 5 Hively West Allegheny E1 2 Sun, Feb 14 7:54 am final
Loughner Penn Trafford E1 10 Stoner Canon McMillan E1 2 Sun, Feb 14 8:50 am final
Pascucci Hampton E1 8 Bernstein Upper St. Clair E1 5 Sun, Feb 14 9:55 am final
Williams Shaler E1 5 Kuehn Seneca Valley E1 7 Sun, Feb 14 10:06 am final
Loughner Penn Trafford E1 7 Kuehn Seneca Valley E1 3 Sat, Feb 20 10:51 am final
Gutowski Butler E1 9 Pascucci Hampton E1 1 Sat, Feb 20 11:45 am final
Kuehn Seneca Valley E1 6 Loughner Penn Trafford E1 7 Sat, Feb 27 9:55 am final
Pascucci Hampton E1 2 Gutowski Butler E1 10 Sat, Feb 27 10:48 am final
Loughner Penn Trafford E1 6 Gutowski Butler E1 8 Sun, Mar 06 9:09 am final
Gutowski Butler E1 5 Loughner Penn Trafford E1 6 Sat, Mar 12 10:48 am final
Loughner Penn Trafford E1 5 Gutowski Butler E1 4 Sun, Mar 13 9:12 am final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -