Division 9 - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2015/2016)

Division 9


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Dirty Gregs Rejects 2 Jagr Bombers 8 Wed, Oct 14 10:00 pm final
The Petes 1 Whalers 2 Wed, Oct 14 11:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 4 The B-Team 2 Thu, Oct 15 11:00 pm final
The Rehabs 1 Blood Sweat and Beers 2 Sun, Oct 18 9:00 pm final
Blue Nuit 2 Hammerheads 3 Sun, Oct 18 10:00 pm final
Knights Templar 2 Dirty Gregs Rejects 0 Sun, Oct 25 9:00 pm final
The Petes 2 Beaver Blasters 6 Sun, Oct 25 10:00 pm final
The Shlebs 3 Blood Sweat and Beers 0 Sun, Oct 25 11:00 pm final
Blue Nuit 3 The Rehabs 2 Sun, Oct 25 11:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 Hammerheads 3 Mon, Oct 26 10:00 pm final
Knights Templar 3 The Petes 1 Sun, Nov 01 11:15 pm final
The Rehabs 1 The Shlebs 4 Mon, Nov 02 9:00 pm final
Nepean Ballet 2 Dirty Gregs Rejects 1 Mon, Nov 02 10:00 pm final
The B-Team 2 Blood Sweat and Beers 4 Tue, Nov 03 10:00 pm final
Blue Nuit 4 Esprit de Corps Commandos 2 Tue, Nov 03 11:00 pm final
The Petes 3 Jagr Bombers 7 Thu, Nov 12 11:15 pm final
Beaver Blasters 8 Dirty Gregs Rejects 2 Sun, Nov 15 9:00 pm final
The B-Team 1 The Rehabs 5 Sun, Nov 15 9:15 pm final
Blood Sweat and Beers 1 Hammerheads 3 Sun, Nov 15 11:00 pm final
The Shlebs 4 Blue Nuit 3 Mon, Nov 16 9:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 5 Whalers 3 Sun, Nov 22 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 2 The Petes 4 Mon, Nov 23 9:00 pm final
Blood Sweat and Beers 2 Esprit de Corps Commandos 1 Mon, Nov 23 10:15 pm final
Hammerheads 1 The Rehabs 0 Mon, Nov 23 11:00 pm final
The B-Team 2 The Shlebs 5 Mon, Nov 23 11:15 pm final
The Petes 1 Dirty Gregs Rejects 2 Mon, Nov 30 10:15 pm final SO
Blue Nuit 0 The B-Team 3 Tue, Dec 01 10:15 pm final
The Rehabs 4 Esprit de Corps Commandos 7 Tue, Dec 01 11:15 pm final
Blood Sweat and Beers 2 Blue Nuit 4 Tue, Dec 08 11:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 1 Gordon Bombays All Stars 3 Thu, Dec 10 11:15 pm final
Nepean Ballet 4 The Petes 3 Fri, Dec 11 8:30 pm final
The Shlebs 5 Esprit de Corps Commandos 2 Sun, Dec 13 9:15 pm final
The B-Team 1 Hammerheads 5 Sun, Dec 13 10:00 pm final
Hammerheads 3 Blue Nuit 2 Wed, Dec 16 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 The B-Team 3 Thu, Dec 17 11:15 pm final
Blood Sweat and Beers 3 The Rehabs 4 Fri, Dec 18 9:15 pm final SO
The Rehabs 1 Blue Nuit 3 Sun, Jan 03 8:15 pm final
Whalers 4 The Petes 5 Sun, Jan 03 9:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 1 Hammerheads 4 Sun, Jan 03 9:15 pm final
The Shlebs 0 Blood Sweat and Beers 3 Sun, Jan 03 10:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 1 Jagr Bombers 2 Sun, Jan 03 11:00 pm final
The Shlebs 2 The B-Team 1 Sun, Jan 10 10:00 pm final
Blue Nuit 7 Esprit de Corps Commandos 3 Mon, Jan 11 10:15 pm final
Dirty Gregs Rejects 2 The Rehabs 4 Mon, Jan 11 11:15 pm final
The B-Team 0 Blood Sweat and Beers 1 Tue, Jan 12 9:15 pm final SO
The B-Team 2 Blue Nuit 7 Mon, Jan 18 11:15 pm final
The Petes 4 Dirty Gregs Rejects 3 Tue, Jan 19 10:15 pm final SO
The Rehabs 1 Esprit de Corps Commandos 8 Tue, Jan 19 11:15 pm final
Blood Sweat and Beers 4 The Petes 0 Sun, Jan 24 11:00 pm final
Blue Nuit 3 Dirty Gregs Rejects 2 Tue, Jan 26 10:15 pm final
The B-Team 4 The Rehabs 3 Tue, Jan 26 11:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 2 The B-Team 3 Thu, Feb 04 10:15 pm final
The Petes 6 The Rehabs 2 Mon, Feb 08 8:15 pm final
Blood Sweat and Beers 1 Esprit de Corps Commandos 4 Mon, Feb 08 9:15 pm final
The Petes 1 The B-Team 0 Tue, Feb 16 11:00 pm forfeit
Blue Nuit 0 Blood Sweat and Beers 3 Wed, Feb 17 10:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 4 Esprit de Corps Commandos 1 Wed, Feb 17 11:00 pm final
Blood Sweat and Beers 3 The Petes 1 Thu, Feb 25 11:15 pm final
Blue Nuit 7 The Rehabs 3 Sun, Feb 28 8:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 8 Dirty Gregs Rejects 5 Sun, Feb 28 9:00 pm final
The Rehabs 0 The Petes 4 Tue, Mar 01 10:00 pm final
Blue Nuit 0 Dirty Gregs Rejects 1 Tue, Mar 01 11:00 pm forfeit
Blood Sweat and Beers 6 The B-Team 0 Wed, Mar 02 10:00 pm final
Blue Nuit 2 The B-Team 1 Sun, Mar 06 8:15 pm final
The Rehabs 1 Esprit de Corps Commandos 5 Sun, Mar 06 9:15 pm final
Dirty Gregs Rejects 2 The Petes 4 Mon, Mar 07 10:15 pm final
Blue Nuit 4 Blood Sweat and Beers 3 Thu, Mar 10 10:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 5 The Petes 3 Thu, Mar 10 11:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 6 The B-Team 1 Mon, Mar 14 8:00 pm final
The Rehabs 2 Blood Sweat and Beers 4 Mon, Mar 14 11:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -