Division 8 - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2015/2016)

Division 8


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Knights Templar 2 Beaver Blasters 7 Thu, Oct 08 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 9 Blizzards 4 Tue, Oct 13 10:15 pm final
The Petes 1 Whalers 2 Wed, Oct 14 11:00 pm final
Nepean Ballet 1 Gordon Bombays All Stars 4 Thu, Oct 15 10:00 pm final
Blue Nuit 2 Hammerheads 3 Sun, Oct 18 10:00 pm final
Ottawas Most Hated 5 Ducks 6 Wed, Oct 21 11:00 pm final
Knights Templar 2 Dirty Gregs Rejects 0 Sun, Oct 25 9:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Whalers 3 Sun, Oct 25 9:15 pm final SO
The Petes 2 Beaver Blasters 6 Sun, Oct 25 10:00 pm final
Nepean Ballet 2 Jagr Bombers 9 Sun, Oct 25 11:00 pm final
The Shlebs 3 Blood Sweat and Beers 0 Sun, Oct 25 11:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 Hammerheads 3 Mon, Oct 26 10:00 pm final
West Wolves 4 Ottawas Most Hated 3 Sun, Nov 01 10:15 pm final SO
Knights Templar 3 The Petes 1 Sun, Nov 01 11:15 pm final
The Rehabs 1 The Shlebs 4 Mon, Nov 02 9:00 pm final
Nepean Ballet 2 Dirty Gregs Rejects 1 Mon, Nov 02 10:00 pm final
Whalers 4 Jagr Bombers 6 Mon, Nov 02 10:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 8 Beaver Blasters 5 Mon, Nov 02 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 1 Chiefs 6 Mon, Nov 09 11:15 pm final
Whalers 7 Nepean Ballet 4 Tue, Nov 10 11:15 pm final
Beaver Blasters 8 Dirty Gregs Rejects 2 Sun, Nov 15 9:00 pm final
Knights Templar 3 Gordon Bombays All Stars 1 Sun, Nov 15 10:00 pm final
Blood Sweat and Beers 1 Hammerheads 3 Sun, Nov 15 11:00 pm final
The Shlebs 4 Blue Nuit 3 Mon, Nov 16 9:00 pm final
Nepean Ballet 1 Knights Templar 3 Sun, Nov 22 10:15 pm final
Ottawas Most Hated 4 HatTrick Swayzes 5 Sun, Nov 22 11:00 pm final SO
Dirty Gregs Rejects 5 Whalers 3 Sun, Nov 22 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 2 The Petes 4 Mon, Nov 23 9:00 pm final
Beaver Blasters 2 Jagr Bombers 4 Mon, Nov 23 10:00 pm final
Hammerheads 1 The Rehabs 0 Mon, Nov 23 11:00 pm final
The B-Team 2 The Shlebs 5 Mon, Nov 23 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 3 Blizzards 4 Mon, Nov 30 9:00 pm final SO
Whalers 1 Knights Templar 4 Mon, Nov 30 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 1 Jagr Bombers 7 Tue, Dec 01 10:00 pm final
Hammerheads 2 The Shlebs 1 Wed, Dec 02 10:00 pm final
Beaver Blasters 2 Nepean Ballet 6 Sun, Dec 06 11:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 1 Gordon Bombays All Stars 3 Thu, Dec 10 11:15 pm final
Nepean Ballet 4 The Petes 3 Fri, Dec 11 8:30 pm final
Whalers 6 Beaver Blasters 5 Fri, Dec 11 9:30 pm final SO
Jagr Bombers 1 Knights Templar 0 Sun, Dec 13 9:00 pm final
The Shlebs 5 Esprit de Corps Commandos 2 Sun, Dec 13 9:15 pm final
The B-Team 1 Hammerheads 5 Sun, Dec 13 10:00 pm final
Ottawas Most Hated 1 Ducks 3 Sun, Dec 13 11:00 pm final
Hammerheads 3 Blue Nuit 2 Wed, Dec 16 10:00 pm final
Chiefs 6 Ottawas Most Hated 2 Sun, Dec 20 10:00 pm final
Whalers 4 The Petes 5 Sun, Jan 03 9:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 1 Hammerheads 4 Sun, Jan 03 9:15 pm final
The Shlebs 0 Blood Sweat and Beers 3 Sun, Jan 03 10:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Nepean Ballet 8 Sun, Jan 03 10:15 pm final
Beaver Blasters 6 Knights Templar 4 Sun, Jan 03 11:15 pm final
The Shlebs 2 The B-Team 1 Sun, Jan 10 10:00 pm final
Knights Templar 3 Hammerheads 4 Sun, Jan 10 10:00 pm final SO
Nepean Ballet 6 Ottawas Most Hated 3 Sun, Jan 10 11:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Whalers 7 Sun, Jan 10 11:00 pm final
Nepean Ballet 2 Hammerheads 0 Mon, Jan 18 10:15 pm final
The Shlebs 0 Beaver Blasters 4 Mon, Jan 18 11:00 pm final
Whalers 4 Ottawas Most Hated 8 Sun, Jan 24 9:15 pm final
Knights Templar 2 The Shlebs 3 Sun, Jan 24 11:15 pm final
Beaver Blasters 0 Gordon Bombays All Stars 1 Tue, Jan 26 10:00 pm final
Knights Templar 0 Nepean Ballet 1 Tue, Feb 02 11:00 pm final SO
Gordon Bombays All Stars 2 The Shlebs 2 Wed, Feb 03 10:00 pm final
Whalers 2 Hammerheads 5 Wed, Feb 03 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 4 Beaver Blasters 3 Thu, Feb 04 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 2 The Shlebs 7 Thu, Feb 11 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 1 Knights Templar 2 Sun, Feb 14 11:00 pm final
Beaver Blasters 1 Hammerheads 0 Tue, Feb 16 10:00 pm forfeit
Whalers 2 Nepean Ballet 4 Tue, Feb 16 10:15 pm final
Beaver Blasters 5 Nepean Ballet 6 Sun, Feb 21 11:00 pm final
Whalers 7 Knights Templar 1 Wed, Feb 24 10:00 pm final
Hammerheads 2 The Shlebs 1 Wed, Feb 24 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 3 Gordon Bombays All Stars 2 Thu, Feb 25 10:15 pm final
Ottawas Most Hated 9 Knights Templar 0 Mon, Feb 29 11:00 pm final
The Shlebs 1 Nepean Ballet 2 Tue, Mar 01 9:00 pm final SO
Hammerheads 1 Gordon Bombays All Stars 2 Tue, Mar 01 10:15 pm final
Whalers 2 Beaver Blasters 3 Tue, Mar 01 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 2 Nepean Ballet 2 Tue, Mar 08 11:00 pm final SO
Knights Templar 5 Beaver Blasters 2 Thu, Mar 10 8:15 pm final
Hammerheads 1 Ottawas Most Hated 2 Thu, Mar 10 9:15 pm final
The Shlebs 10 Whalers 1 Sun, Mar 13 6:15 pm final
Knights Templar 1 Hammerheads 2 Sun, Mar 13 11:00 pm final
The Shlebs 5 Beaver Blasters 7 Mon, Mar 14 8:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 5 Whalers 3 Mon, Mar 14 9:15 pm final
Nepean Ballet 3 Ottawas Most Hated 0 Mon, Mar 14 10:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -