Division C - Sasktel Centre Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Sasktel Centre Hockey League
306-380-1756
use the links to the left to share this


SCHL (Winter 2015/2016)

Division C


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
The Whalers 5 Fury 7 Mon, Sep 14 8:30 pm final
A.M. Lumber 3 Timberwolves 5 Mon, Sep 14 9:45 pm final
Well Puck Your Mom 3 Pleasers 0 Tue, Sep 15 6:00 pm final
Great Western Wingmen 3 Whiteridge Whalers 2 Tue, Sep 15 7:15 pm final SO
Puck Dynasty 6 Thirsty Dozen 2 Wed, Sep 16 6:00 pm final
The Whalers 4 Timberwolves 9 Wed, Sep 16 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 12 Whiteridge Whalers 3 Thu, Sep 17 6:00 pm final
Pleasers 7 Fury 5 Thu, Sep 17 9:45 pm final
Well Puck Your Mom Puck Dynasty Sun, Sep 20 1:00 pm data pending
Fury Thirsty Dozen Sun, Sep 20 3:30 pm data pending
Timberwolves Pleasers Sun, Sep 20 6:00 pm data pending
Whiteridge Whalers Flyers Sun, Sep 20 9:45 pm data pending
The Whalers 1 A.M. Lumber 2 Mon, Sep 21 6:00 pm final
Well Puck Your Mom 1 Puck Dynasty 4 Mon, Sep 21 6:32 pm final
Fury 2 Thirsty Dozen 7 Mon, Sep 21 7:23 pm final
Timberwolves 4 Pleasers 3 Mon, Sep 21 8:33 pm final
Whiteridge Whalers 4 Flyers 10 Mon, Sep 21 8:57 pm final
A.M. Lumber 5 Puck Dynasty 4 Thu, Sep 24 8:30 pm final
Well Puck Your Mom 2 Thirsty Dozen 3 Thu, Sep 24 11:00 pm final SO
Fury 1 Puck Dynasty 4 Sun, Sep 27 3:00 pm final
Pleasers 0 The Whalers 1 Sun, Sep 27 6:45 pm forfeit
Thirsty Dozen 3 The Whalers 0 Mon, Sep 28 7:15 pm final
Timberwolves 3 Puck Dynasty 2 Mon, Sep 28 9:45 pm final
Great Western Wingmen 8 Whiteridge Whalers 1 Tue, Sep 29 8:30 pm final
Fury 7 Well Puck Your Mom 4 Tue, Sep 29 9:45 pm final
Pleasers 5 A.M. Lumber 6 Tue, Sep 29 11:00 pm final
Puck Dynasty 4 The Whalers 1 Wed, Sep 30 7:15 pm final
Redeyes 7 Whiteridge Whalers 2 Wed, Sep 30 8:30 pm final
Timberwolves 8 Well Puck Your Mom 3 Thu, Oct 01 7:15 pm final
A.M. Lumber 10 Fury 4 Thu, Oct 01 9:45 pm final
A.M. Lumber 6 Thirsty Dozen 5 Sat, Oct 03 2:30 pm final
Puck Dynasty 9 Pleasers 2 Sat, Oct 03 6:15 pm final
The Whalers 2 Well Puck Your Mom 4 Thu, Oct 08 6:00 pm final
Timberwolves 5 Fury 7 Thu, Oct 08 9:45 pm final
Thirsty Dozen 2 Pleasers 4 Thu, Oct 15 6:00 pm final
Hustlers 5 Whiteridge Whalers 3 Thu, Oct 15 11:00 pm final
A.M. Lumber 5 Puck Dynasty 6 Fri, Oct 16 6:00 pm final
Timberwolves 4 The Whalers 3 Fri, Oct 16 11:00 pm final SO
Bell and Whistle Bombers 11 Whiteridge Whalers 4 Mon, Oct 19 7:15 pm final
Pleasers 3 Fury 6 Mon, Oct 19 9:45 pm final
The Whalers 5 A.M. Lumber 2 Tue, Oct 20 7:15 pm final
Well Puck Your Mom 3 Thirsty Dozen 5 Tue, Oct 20 8:30 pm final
Thirsty Dozen 2 Puck Dynasty 7 Thu, Oct 22 7:15 pm final
Fury 2 The Whalers 5 Thu, Oct 22 8:30 pm final
Timberwolves 2 A.M. Lumber 7 Thu, Oct 22 9:45 pm final
Well Puck Your Mom 3 Pleasers 4 Thu, Oct 22 11:00 pm final
Puck Dynasty 0 Well Puck Your Mom 10 Sat, Oct 24 12:30 pm final
Timberwolves 6 Pleasers 4 Sat, Oct 24 3:00 pm final
Thirsty Dozen 1 Fury 0 Sat, Oct 24 4:15 pm final
Flyers 5 Whiteridge Whalers 2 Sat, Oct 24 5:30 pm final
Thirsty Dozen 3 Timberwolves 5 Mon, Oct 26 6:00 pm final
Whiteridge Whalers 3 Great Western Wingmen 9 Mon, Oct 26 7:15 pm final
A.M. Lumber 8 Well Puck Your Mom 9 Tue, Oct 27 6:00 pm final SO
The Whalers 1 Pleasers 3 Tue, Oct 27 9:45 pm final
Wildthing 8 Whiteridge Whalers 4 Wed, Oct 28 8:30 pm final
Puck Dynasty 4 Fury 2 Wed, Oct 28 11:00 pm final
The Whalers 5 Ron Rickies 4 Mon, Nov 02 7:15 pm final SO
Summit 3 Well Puck Your Mom 7 Mon, Nov 02 9:45 pm final
Pleasers 5 Muggers 3 Mon, Nov 02 11:00 pm final
Fury 7 Eels 5 Wed, Nov 04 6:00 pm final
Thirsty Dozen 3 Hustlers 5 Wed, Nov 04 9:45 pm final
Puck Dynasty 1 Whiteridge Whalers 3 Thu, Nov 05 6:00 pm final
Timberwolves 4 Bell and Whistle Bombers 5 Thu, Nov 05 7:15 pm final SO
A.M. Lumber 13 Well Puck Your Mom 1 Thu, Nov 05 9:45 pm final
Fury 3 A.M. Lumber 7 Sun, Nov 08 4:15 pm final
Bell and Whistle Bombers 4 Puck Dynasty 8 Sun, Nov 08 6:45 pm final
Pleasers 5 Ron Rickies 8 Sun, Nov 08 8:00 pm final
Well Puck Your Mom 6 Neon Flamingos 7 Sun, Nov 08 9:15 pm final SO
Whiteridge Whalers 4 Timberwolves 7 Sun, Nov 08 10:30 pm final
The Short Bus 2 The Whalers 4 Mon, Nov 09 6:16 pm final
Thirsty Dozen 1 Eels 2 Mon, Nov 09 7:15 pm final SO
Timberwolves 4 Puck Dynasty 3 Thu, Nov 26 7:15 pm final SO
Summit 2 The Whalers 9 Thu, Nov 26 11:00 pm final
Ron Rickies 1 Fury 3 Fri, Nov 27 9:45 pm final
Thirsty Dozen 2 Timberwolves 6 Fri, Nov 27 11:00 pm final
Summit 0 Pleasers 0 Sun, Nov 29 4:30 pm forfeit
Thirsty Dozen 2 The Whalers 0 Mon, Nov 30 7:15 pm final
Timberwolves 6 A.M. Lumber 7 Mon, Nov 30 8:30 pm final
Puck Dynasty 3 Fury 2 Mon, Nov 30 11:00 pm final
Whiteridge Whalers 3 Bell and Whistle Bombers 9 Tue, Dec 01 7:15 pm final
Muggers 4 Well Puck Your Mom 9 Tue, Dec 01 8:30 pm final
Puck Dynasty 5 Thirsty Dozen 1 Sat, Dec 12 3:45 pm final
Redeyes 6 Whiteridge Whalers 4 Sat, Dec 12 5:00 pm final
Timberwolves 0 The Whalers 0 Sat, Dec 12 6:15 pm forfeit
Well Puck Your Mom 5 Eels 4 Sat, Dec 12 7:30 pm final
Muggers 3 Fury 7 Mon, Dec 14 6:00 pm final
Pleasers 1 The Whalers 7 Mon, Dec 14 7:15 pm final
Timberwolves 4 Flyers 5 Tue, Dec 15 6:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 4 Thirsty Dozen 3 Tue, Dec 15 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 12 Whiteridge Whalers 3 Tue, Dec 15 9:45 pm final
Well Puck Your Mom 8 Pleasers 3 Tue, Dec 15 11:00 pm final
Fury 3 A.M. Lumber 12 Sun, Dec 20 12:30 pm final
Eels 7 The Whalers 6 Sun, Dec 20 1:45 pm final
Well Puck Your Mom 4 Ron Rickies 3 Sun, Dec 20 4:15 pm final SO
Pleasers 0 The Short Bus 0 Sun, Dec 20 6:45 pm forfeit
Bell and Whistle Bombers 3 Timberwolves 5 Sun, Dec 20 9:15 pm final
Whiteridge Whalers 2 Puck Dynasty 5 Sun, Dec 20 10:30 pm final
Thirsty Dozen 0 Fury 1 Mon, Dec 21 8:30 pm forfeit
Whiteridge Whalers 9 Pleasers 10 Sat, Jan 02 2:30 pm final SO
Redeyes 3 Timberwolves 9 Sat, Jan 02 3:45 pm final
Flyers 6 Puck Dynasty 4 Sat, Jan 02 6:15 pm final
Fury 4 Well Puck Your Mom 7 Mon, Jan 04 9:45 pm final
Thirsty Dozen 2 The Whalers 8 Mon, Jan 04 11:00 pm final
Puck Dynasty 3 Bell and Whistle Bombers 4 Tue, Jan 05 6:00 pm final
Timberwolves 4 Hustlers 5 Tue, Jan 05 7:15 pm final SO
Pleasers 6 Well Puck Your Mom 5 Thu, Jan 07 6:00 pm final
Thirsty Dozen 7 Whiteridge Whalers 4 Thu, Jan 07 7:15 pm final
Fury 2 The Whalers 11 Sat, Jan 09 3:00 pm final
Whiteridge Whalers 6 Well Puck Your Mom 3 Sat, Jan 09 5:30 pm final
Thirsty Dozen 9 Pleasers 8 Sat, Jan 09 9:15 pm final
Whiteridge Whalers 4 The Whalers 1 Mon, Jan 11 8:30 pm final
Great Western Wingmen 10 Timberwolves 5 Tue, Jan 12 6:00 pm final
Hustlers 4 Puck Dynasty 3 Tue, Jan 12 9:45 pm final SO
Fury 1 Pleasers 0 Sat, Jan 16 12:30 pm forfeit
Well Puck Your Mom 6 Thirsty Dozen 5 Sat, Jan 16 1:45 pm final SO
Puck Dynasty 3 Timberwolves 5 Sat, Jan 16 3:00 pm final
Fury 4 Thirsty Dozen 8 Mon, Jan 18 6:00 pm final
Pleasers 2 Whiteridge Whalers 6 Tue, Jan 19 8:30 pm final
Puck Dynasty 4 Thirsty Dozen 3 Tue, Jan 19 9:45 pm final SO
Well Puck Your Mom 1 The Whalers 6 Tue, Jan 19 11:00 pm final
Well Puck Your Mom 8 Bell and Whistle Bombers 7 Wed, Jan 20 7:15 pm final
Pleasers 3 The Whalers 7 Wed, Jan 20 8:30 pm final
Timberwolves 0 A.M. Lumber 7 Wed, Jan 20 11:00 pm final
Fury 4 Whiteridge Whalers 6 Thu, Jan 21 11:00 pm final
Pleasers 5 Timberwolves 7 Fri, Jan 22 6:00 pm final
Thirsty Dozen 4 The Whalers 6 Fri, Jan 22 9:45 pm final
Fury 5 Well Puck Your Mom 4 Sun, Jan 24 6:30 pm final
Puck Dynasty 4 Whiteridge Whalers 7 Sun, Jan 24 7:45 pm final
Thirsty Dozen 2 Whiteridge Whalers 5 Mon, Jan 25 6:00 pm final
Timberwolves 3 Bell and Whistle Bombers 6 Mon, Jan 25 7:15 pm final
Puck Dynasty 4 A.M. Lumber 2 Mon, Jan 25 11:00 pm final
Well Puck Your Mom 5 Pleasers 6 Tue, Jan 26 6:00 pm final
The Whalers 4 Fury 5 Tue, Jan 26 9:45 pm final
Thirsty Dozen 6 Timberwolves 8 Wed, Jan 27 8:30 pm final
Whiteridge Whalers 4 Muggers 3 Wed, Jan 27 11:00 pm final
Whiteridge Whalers 4 Pleasers 2 Sun, Jan 31 7:15 pm final
Thirsty Dozen 4 Fury 7 Mon, Feb 01 8:30 pm final
Puck Dynasty 7 Well Puck Your Mom 4 Mon, Feb 01 9:45 pm final
The Whalers 2 Timberwolves 6 Mon, Feb 01 11:00 pm final
Puck Dynasty 3 Whiteridge Whalers 1 Sun, Feb 07 12:30 pm final
Well Puck Your Mom 4 Timberwolves 3 Sun, Feb 07 3:00 pm final SO
Thirsty Dozen 6 Pleasers 3 Sun, Feb 07 6:45 pm final
Fury 2 The Whalers 3 Mon, Feb 08 9:45 pm final SO
Great Western Wingmen 5 Puck Dynasty 2 Tue, Feb 09 6:00 pm final
Fury 1 Pleasers 0 Tue, Feb 09 11:00 pm forfeit
Whiteridge Whalers 6 Well Puck Your Mom 3 Tue, Feb 16 6:00 pm final
Puck Dynasty 2 The Whalers 1 Tue, Feb 16 8:30 pm final
Timberwolves 4 Puck Dynasty 3 Sun, Feb 21 2:15 pm final SO
Pleasers 3 Muggers 10 Sun, Feb 21 3:30 pm final
Neon Flamingos 4 Thirsty Dozen 5 Sun, Feb 21 4:45 pm final SO
Whiteridge Whalers 9 Ron Rickies 2 Sun, Feb 21 8:30 pm final
Well Puck Your Mom 4 The Whalers 6 Tue, Feb 23 8:30 pm final
Fury 2 The Short Bus 8 Wed, Feb 24 8:30 pm final
Timberwolves 4 Whiteridge Whalers 3 Sun, Mar 06 3:00 pm final
Puck Dynasty 6 Well Puck Your Mom 5 Sun, Mar 06 5:30 pm final SO
Bell and Whistle Bombers 1 The Whalers 10 Sun, Mar 06 6:45 pm final
Well Puck Your Mom 1 Pleasers 0 Mon, Mar 07 9:45 pm forfeit
Thirsty Dozen 1 Fury 4 Mon, Mar 07 11:00 pm final
Great Western Wingmen 5 Timberwolves 10 Tue, Mar 08 6:00 pm final
Pleasers 0 The Whalers 1 Tue, Mar 08 11:00 pm forfeit
Thirsty Dozen 4 The Short Bus 7 Wed, Mar 09 7:15 pm final
Ron Rickies 6 Fury 1 Wed, Mar 09 8:30 pm final
Puck Dynasty 1 Hustlers 3 Wed, Mar 09 9:45 pm final
Whiteridge Whalers 6 Bell and Whistle Bombers 7 Wed, Mar 09 11:00 pm final
Fury Well Puck Your Mom Thu, Mar 10 8:30 pm data pending
The Whalers Whiteridge Whalers Thu, Mar 10 9:45 pm data pending
Redeyes Timberwolves Sun, Mar 13 9:30 pm data pending
Fury Thirsty Dozen Mon, Mar 14 6:00 pm data pending
Ron Rickies The Whalers Mon, Mar 14 7:15 pm data pending

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -