Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
Rock Pile 3 |
District 5 5 |
Wed, May 25 |
6:30 pm |
final |
|
Blades of Steel 4 |
The Cobras 7 |
Wed, May 25 |
7:30 pm |
final |
|
Thames 0 |
La Flama Blanca 2 |
Wed, May 25 |
8:00 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 3 |
No Finnish 0 |
Wed, May 25 |
8:30 pm |
final |
|
Swagger 8 |
Kirkton Nailors 3 |
Wed, May 25 |
8:45 pm |
final |
|
Bo Danglers 4 |
Team Sauce 5 |
Wed, May 25 |
9:00 pm |
final |
|
Daypuck Karate 6 |
Sunnyvale 3 |
Wed, May 25 |
9:30 pm |
final |
|
Burglers 5 |
Vu Point 8 |
Wed, May 25 |
9:45 pm |
final |
|
Blades of Steel 6 |
No Finnish 3 |
Wed, Jun 01 |
7:50 pm |
final |
|
Thames 2 |
Kirkton Nailors 1 |
Wed, Jun 01 |
8:02 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 3 |
Team Sauce 4 |
Wed, Jun 01 |
8:33 pm |
final |
|
Swagger 3 |
Sunnyvale 4 |
Wed, Jun 01 |
8:44 pm |
final |
|
Daypuck Karate 6 |
Bo Danglers 2 |
Wed, Jun 01 |
9:02 pm |
final |
|
District 5 5 |
Burglers 3 |
Wed, Jun 01 |
9:29 pm |
final |
|
The Cobras 4 |
Vu Point 8 |
Wed, Jun 01 |
9:39 pm |
final |
|
Rock Pile 7 |
La Flama Blanca 1 |
Wed, Jun 01 |
10:07 pm |
final |
|
Thames 4 |
Sunnyvale 4 |
Wed, Jun 08 |
6:36 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 2 |
Daypuck Karate 6 |
Wed, Jun 08 |
7:33 pm |
final |
|
Swagger 6 |
Bo Danglers 2 |
Wed, Jun 08 |
8:05 pm |
final |
|
The Cobras 14 |
Burglers 3 |
Wed, Jun 08 |
8:31 pm |
final |
|
La Flama Blanca 3 |
District 5 4 |
Wed, Jun 08 |
8:36 pm |
final |
|
Vu Point 8 |
No Finnish 2 |
Wed, Jun 08 |
9:01 pm |
final |
|
Rock Pile 6 |
Kirkton Nailors 1 |
Wed, Jun 08 |
9:31 pm |
final |
|
Blades of Steel 3 |
Team Sauce 7 |
Wed, Jun 08 |
9:55 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 6 |
Swagger 1 |
Wed, Jun 15 |
7:34 pm |
final |
|
La Flama Blanca 1 |
Burglers 2 |
Wed, Jun 15 |
7:50 pm |
final |
|
No Finnish 6 |
The Cobras 7 |
Wed, Jun 15 |
8:03 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 1 |
District 5 8 |
Wed, Jun 15 |
8:05 pm |
final |
|
Vu Point 7 |
Team Sauce 5 |
Wed, Jun 15 |
8:30 pm |
final |
|
Sunnyvale 0 |
Rock Pile 0 |
Wed, Jun 15 |
8:45 pm |
forfeit |
|
Blades of Steel 2 |
Daypuck Karate 10 |
Wed, Jun 15 |
9:02 pm |
final |
|
Burglers 8 |
No Finnish 5 |
Wed, Jun 22 |
7:19 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 0 |
La Flama Blanca 3 |
Wed, Jun 22 |
7:34 pm |
final |
|
Team Sauce 4 |
The Cobras 5 |
Wed, Jun 22 |
7:37 pm |
final |
|
Sunnyvale 2 |
District 5 7 |
Wed, Jun 22 |
8:15 pm |
final |
|
Daypuck Karate 3 |
Vu Point 2 |
Wed, Jun 22 |
8:31 pm |
final |
|
Bo Danglers 3 |
Rock Pile 6 |
Wed, Jun 22 |
8:39 pm |
final |
|
Blades of Steel 5 |
Swagger 6 |
Wed, Jun 22 |
9:30 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 5 |
Thames 0 |
Wed, Jun 22 |
9:36 pm |
final |
|
La Flama Blanca 3 |
Sunnyvale 3 |
Wed, Jun 29 |
7:09 pm |
final |
|
The Cobras 7 |
Daypuck Karate 3 |
Wed, Jun 29 |
7:51 pm |
final |
|
Bo Danglers 4 |
District 5 7 |
Wed, Jun 29 |
8:00 pm |
final |
|
Vu Point 1 |
Swagger 6 |
Wed, Jun 29 |
8:09 pm |
final |
|
Rock Pile 5 |
Oarhouse Ice Doggs 2 |
Wed, Jun 29 |
8:46 pm |
final |
|
Blades of Steel 4 |
Thames 4 |
Wed, Jun 29 |
9:02 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 2 |
Burglers 5 |
Wed, Jun 29 |
9:48 pm |
final |
|
No Finnish 3 |
Team Sauce 4 |
Wed, Jun 29 |
10:00 pm |
final |
|
Swagger 9 |
The Cobras 5 |
Wed, Jul 06 |
7:00 pm |
final |
|
District 5 0 |
Oarhouse Ice Doggs 0 |
Wed, Jul 06 |
7:00 pm |
forfeit |
|
Thames 1 |
Vu Point 5 |
Wed, Jul 06 |
7:17 pm |
final |
|
Blades of Steel 3 |
Rock Pile 8 |
Wed, Jul 06 |
7:46 pm |
final |
|
Sunnyvale 4 |
Kirkton Nailors 5 |
Wed, Jul 06 |
8:02 pm |
final |
|
Burglers 3 |
Team Sauce 7 |
Wed, Jul 06 |
8:06 pm |
final |
|
Daypuck Karate 9 |
No Finnish 3 |
Wed, Jul 06 |
8:13 pm |
final |
|
Bo Danglers 2 |
La Flama Blanca 5 |
Wed, Jul 06 |
8:46 pm |
final |
|
District 5 8 |
Blades of Steel 5 |
Wed, Jul 13 |
7:04 pm |
final |
|
Vu Point 5 |
Rock Pile 4 |
Wed, Jul 13 |
7:17 pm |
final |
|
Sunnyvale 6 |
Burglers 3 |
Wed, Jul 13 |
7:33 pm |
final |
|
Daypuck Karate 6 |
Team Sauce 6 |
Wed, Jul 13 |
7:42 pm |
final |
|
Bo Danglers 3 |
Kirkton Nailors 2 |
Wed, Jul 13 |
8:09 pm |
final |
|
No Finnish 7 |
Swagger 6 |
Wed, Jul 13 |
8:16 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 4 |
La Flama Blanca 2 |
Wed, Jul 13 |
8:31 pm |
final |
|
The Cobras 4 |
Thames 1 |
Wed, Jul 13 |
8:40 pm |
final |
|
Burglers 4 |
Daypuck Karate 2 |
Wed, Jul 20 |
7:16 pm |
final |
|
Bo Danglers 4 |
Sunnyvale 4 |
Wed, Jul 20 |
7:37 pm |
final |
|
Swagger 5 |
Team Sauce 5 |
Wed, Jul 20 |
7:38 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 4 |
Kirkton Nailors 0 |
Wed, Jul 20 |
7:48 pm |
final |
|
No Finnish 8 |
Thames 2 |
Wed, Jul 20 |
8:12 pm |
final |
|
Blades of Steel 3 |
La Flama Blanca 1 |
Wed, Jul 20 |
8:30 pm |
final |
|
Rock Pile 5 |
The Cobras 2 |
Wed, Jul 20 |
8:32 pm |
final |
|
Vu Point 4 |
District 5 3 |
Wed, Jul 20 |
8:44 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 2 |
Sunnyvale 2 |
Wed, Jul 27 |
7:20 pm |
final |
|
Blades of Steel 2 |
Kirkton Nailors 3 |
Wed, Jul 27 |
7:30 pm |
final |
|
Thames 0 |
Team Sauce 6 |
Wed, Jul 27 |
7:36 pm |
final |
|
Rock Pile 8 |
No Finnish 3 |
Wed, Jul 27 |
7:46 pm |
final |
|
Vu Point 8 |
La Flama Blanca 1 |
Wed, Jul 27 |
8:15 pm |
final |
|
The Cobras 7 |
District 5 4 |
Wed, Jul 27 |
8:22 pm |
final |
|
Bo Danglers 3 |
Burglers 2 |
Wed, Jul 27 |
8:28 pm |
final |
|
Daypuck Karate 9 |
Swagger 2 |
Wed, Jul 27 |
8:43 pm |
forfeit |
|
Rock Pile 6 |
Team Sauce 4 |
Wed, Aug 03 |
7:18 pm |
final |
|
Vu Point 6 |
Kirkton Nailors 4 |
Wed, Aug 03 |
7:34 pm |
final |
|
No Finnish 3 |
District 5 6 |
Wed, Aug 03 |
7:48 pm |
final |
|
La Flama Blanca 4 |
The Cobras 4 |
Wed, Aug 03 |
8:14 pm |
final |
|
Burglers 4 |
Swagger 15 |
Wed, Aug 03 |
8:20 pm |
final |
|
Bo Danglers 4 |
Oarhouse Ice Doggs 1 |
Wed, Aug 03 |
8:30 pm |
final |
|
Daypuck Karate 7 |
Thames 2 |
Wed, Aug 03 |
8:51 pm |
final |
|
Blades of Steel 7 |
Sunnyvale 3 |
Wed, Aug 03 |
9:13 pm |
final |
|
La Flama Blanca 5 |
No Finnish 4 |
Wed, Aug 10 |
7:00 pm |
final |
|
The Cobras 9 |
Kirkton Nailors 1 |
Wed, Aug 10 |
7:05 pm |
final |
|
Burglers 2 |
Oarhouse Ice Doggs 5 |
Wed, Aug 10 |
7:59 pm |
final |
|
Swagger 13 |
Thames 4 |
Wed, Aug 10 |
8:00 pm |
final |
|
Blades of Steel 7 |
Bo Danglers 2 |
Wed, Aug 10 |
9:00 pm |
final |
|
Rock Pile 6 |
Daypuck Karate 7 |
Wed, Aug 10 |
9:01 pm |
final |
|
Vu Point 5 |
Sunnyvale 7 |
Wed, Aug 10 |
9:58 pm |
final |
|
District 5 8 |
Team Sauce 4 |
Wed, Aug 10 |
10:00 pm |
final |
|
Thames 2 |
Burglers 1 |
Wed, Aug 17 |
7:04 pm |
final |
|
Blades of Steel 2 |
Oarhouse Ice Doggs 2 |
Wed, Aug 17 |
7:16 pm |
final |
|
Rock Pile 8 |
Swagger 3 |
Wed, Aug 17 |
7:29 pm |
final |
|
Vu Point 8 |
Bo Danglers 1 |
Wed, Aug 17 |
7:43 pm |
final |
|
Daypuck Karate 2 |
District 5 8 |
Wed, Aug 17 |
8:00 pm |
final |
|
Sunnyvale 3 |
The Cobras 10 |
Wed, Aug 17 |
8:20 pm |
final |
|
La Flama Blanca 4 |
Team Sauce 0 |
Wed, Aug 17 |
8:28 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 5 |
No Finnish 3 |
Wed, Aug 17 |
8:38 pm |
final |
|
Vu Point 6 |
Oarhouse Ice Doggs 2 |
Wed, Aug 24 |
6:49 pm |
final |
|
District 5 6 |
Swagger 7 |
Wed, Aug 24 |
7:06 pm |
final |
|
The Cobras 5 |
Bo Danglers 2 |
Wed, Aug 24 |
7:37 pm |
final |
|
Daypuck Karate 5 |
La Flama Blanca 2 |
Wed, Aug 24 |
7:43 pm |
final |
|
Sunnyvale 5 |
No Finnish 3 |
Wed, Aug 24 |
7:57 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 7 |
Team Sauce 5 |
Wed, Aug 24 |
8:38 pm |
final |
|
Burglers 4 |
Blades of Steel 11 |
Wed, Aug 24 |
8:46 pm |
final |
|
Rock Pile 1 |
Thames 2 |
Wed, Aug 24 |
9:12 pm |
final |
|
Vu Point 2 |
No Finnish 1 |
Wed, Aug 31 |
6:18 pm |
final |
|
The Cobras 3 |
Bo Danglers 4 |
Wed, Aug 31 |
6:49 pm |
final |
|
Daypuck Karate 9 |
Thames 0 |
Wed, Aug 31 |
7:17 pm |
final |
|
District 5 6 |
Kirkton Nailors 1 |
Wed, Aug 31 |
7:47 pm |
final |
|
Rock Pile 5 |
Burglers 1 |
Wed, Aug 31 |
8:16 pm |
final |
|
Swagger 1 |
Sunnyvale 2 |
Wed, Aug 31 |
8:47 pm |
final |
|
Oarhouse Ice Doggs 6 |
La Flama Blanca 2 |
Wed, Aug 31 |
9:21 pm |
final |
|
Team Sauce 3 |
Blades of Steel 2 |
Wed, Aug 31 |
10:20 pm |
final |
|
Vu Point 2 |
Bo Danglers 4 |
Wed, Sep 07 |
8:42 pm |
final |
|
Daypuck Karate 10 |
Sunnyvale 4 |
Wed, Sep 07 |
9:15 pm |
final |
|
District 5 3 |
Team Sauce 2 |
Wed, Sep 07 |
9:31 pm |
final |
|
Rock Pile 2 |
Oarhouse Ice Doggs 3 |
Wed, Sep 07 |
9:56 pm |
final |
|
Swagger 0 |
The Cobras 0 |
Wed, Sep 07 |
10:00 pm |
forfeit |
|
Blades of Steel 2 |
La Flama Blanca 6 |
Wed, Sep 07 |
10:30 pm |
final |
|
No Finnish 0 |
Thames 0 |
Wed, Sep 07 |
11:00 pm |
forfeit |
|
Kirkton Nailors 6 |
Burglers 4 |
Wed, Sep 07 |
11:02 pm |
final |
|
Bo Danglers 3 |
Daypuck Karate 6 |
Wed, Sep 14 |
8:48 pm |
final |
|
District 5 3 |
Oarhouse Ice Doggs 9 |
Wed, Sep 14 |
8:59 pm |
final |
|
The Cobras 4 |
Thames 3 |
Wed, Sep 14 |
9:41 pm |
final |
|
Kirkton Nailors 2 |
Team Sauce 4 |
Wed, Sep 14 |
9:44 pm |
final |
|
Vu Point 2 |
Burglers 12 |
Wed, Sep 14 |
9:54 pm |
final |
|
Blades of Steel 0 |
Rock Pile 0 |
Wed, Sep 14 |
10:30 pm |
forfeit |
|
Sunnyvale 0 |
La Flama Blanca 0 |
Wed, Sep 14 |
10:45 pm |
forfeit |
|
No Finnish 0 |
Swagger 0 |
Wed, Sep 14 |
11:00 pm |
forfeit |
|
Daypuck Karate 7 |
Oarhouse Ice Doggs 3 |
Wed, Sep 21 |
8:31 pm |
final |
|
Burglers 7 |
Sunnyvale 3 |
Wed, Sep 21 |
9:01 pm |
final |
|
The Cobras 9 |
Vu Point 5 |
Wed, Sep 21 |
9:28 pm |
final |
|
Swagger 0 |
Blades of Steel 0 |
Wed, Sep 21 |
10:00 pm |
forfeit |
|
No Finnish 3 |
La Flama Blanca 5 |
Wed, Sep 21 |
10:11 pm |
final |
|
Thames 0 |
Kirkton Nailors 0 |
Wed, Sep 21 |
10:30 pm |
forfeit |
|
Team Sauce 0 |
Rock Pile 0 |
Wed, Sep 21 |
11:00 pm |
forfeit |
|
Bo Danglers 0 |
District 5 0 |
Wed, Sep 21 |
11:00 pm |
forfeit |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|